Volkswagen Golf 1.9 TDI PD 96 KW Pacific

Volkswagen Golf, foto 2 Volkswagen Golf, foto 3 Volkswagen Golf, foto 4 Volkswagen Golf, foto 5 Volkswagen Golf, foto 6 Volkswagen Golf, foto 7 Volkswagen Golf, foto 8 Volkswagen Golf, foto 9
Volkswagen Golf, foto 10 Volkswagen Golf, foto 11 Volkswagen Golf, foto 12 Volkswagen Golf, foto 13 Volkswagen Golf, foto 14 Volkswagen Golf, foto 15 Volkswagen Golf, foto 17 Volkswagen Golf, foto 19 Volkswagen Golf, foto 20 Volkswagen Golf, foto 21 Volkswagen Golf, foto 23 Volkswagen Golf, foto 24 Volkswagen Golf, foto 26 Volkswagen Golf, foto 29 Volkswagen Golf, foto 31 Volkswagen Golf, foto 33 Volkswagen Golf, foto 34 Volkswagen Golf, foto 35 Volkswagen Golf, foto 36 Volkswagen Golf, foto 37 Volkswagen Golf, foto 40 Volkswagen Golf, foto 47 Volkswagen Golf, foto 49 Volkswagen Golf, foto 51 Volkswagen Golf, foto 52 Volkswagen Golf, foto 58 Volkswagen Golf, foto 59 Volkswagen Golf, foto 60 Volkswagen Golf, foto 61 Volkswagen Golf, foto 62 Volkswagen Golf, foto 63 Volkswagen Golf, foto 64 Volkswagen Golf, foto 65 Volkswagen Golf, foto 66 Volkswagen Golf, foto 67 Volkswagen Golf, foto 68 Volkswagen Golf, foto 69 Volkswagen Golf, foto 70 Volkswagen Golf, foto 71 Volkswagen Golf, foto 72 Volkswagen Golf, foto 73 Volkswagen Golf, foto 74 Volkswagen Golf, foto 75 Volkswagen Golf, foto 76 Volkswagen Golf, foto 77 Volkswagen Golf, foto 78 Volkswagen Golf, foto 79 Volkswagen Golf, foto 80 Volkswagen Golf, foto 81 Volkswagen Golf, foto 82 Volkswagen Golf, foto 83 Volkswagen Golf, foto 84 Volkswagen Golf, foto 85 Volkswagen Golf, foto 86 Volkswagen Golf, foto 87 Volkswagen Golf, foto 88 Volkswagen Golf, foto 89 Volkswagen Golf, foto 90 Volkswagen Golf, foto 92 Volkswagen Golf, foto 93 Volkswagen Golf, foto 94 Volkswagen Golf, foto 95 Volkswagen Golf, foto 96 Volkswagen Golf, foto 97 Volkswagen Golf, foto 98 Volkswagen Golf, foto 99 Volkswagen Golf, foto 100 Volkswagen Golf, foto 101 Volkswagen Golf, foto 102 Volkswagen Golf, foto 103 Volkswagen Golf, foto 104 Volkswagen Golf, foto 105 Volkswagen Golf, foto 106 Volkswagen Golf, foto 107 Volkswagen Golf, foto 108 Volkswagen Golf, foto 109 Volkswagen Golf, foto 110 Volkswagen Golf, foto 111 Volkswagen Golf, foto 112 Volkswagen Golf, foto 113 Volkswagen Golf, foto 114 Volkswagen Golf, foto 115 Volkswagen Golf, foto 116 Volkswagen Golf, foto 117 Volkswagen Golf, foto 118 Volkswagen Golf, foto 119 Volkswagen Golf, foto 120 Volkswagen Golf, foto 121 Volkswagen Golf, foto 122 Volkswagen Golf, foto 123 Volkswagen Golf, foto 124 Volkswagen Golf, foto 125 Volkswagen Golf, foto 127 Volkswagen Golf, foto 128 Volkswagen Golf, foto 129 Volkswagen Golf, foto 130 Volkswagen Golf, foto 131 Volkswagen Golf, foto 132 Volkswagen Golf, foto 133 Volkswagen Golf, foto 134 Volkswagen Golf, foto 135 Volkswagen Golf, foto 136 Volkswagen Golf, foto 137 Volkswagen Golf, foto 138 Volkswagen Golf, foto 139 Volkswagen Golf, foto 140 Volkswagen Golf, foto 141 Volkswagen Golf, foto 142 Volkswagen Golf, foto 143 Volkswagen Golf, foto 144 Volkswagen Golf, foto 145 Volkswagen Golf, foto 146 Volkswagen Golf, foto 147 Volkswagen Golf, foto 148 Volkswagen Golf, foto 149 Volkswagen Golf, foto 150 Volkswagen Golf, foto 151 Volkswagen Golf, foto 152 Volkswagen Golf, foto 153 Volkswagen Golf, foto 154 Volkswagen Golf, foto 155 Volkswagen Golf, foto 156 Volkswagen Golf, foto 157 Volkswagen Golf, foto 158 Volkswagen Golf, foto 159 Volkswagen Golf, foto 160 Volkswagen Golf, foto 161 Volkswagen Golf, foto 162 Volkswagen Golf, foto 163 Volkswagen Golf, foto 164 Volkswagen Golf, foto 165 Volkswagen Golf, foto 166 Volkswagen Golf, foto 167 Volkswagen Golf, foto 168 Volkswagen Golf, foto 169 Volkswagen Golf, foto 170 Volkswagen Golf, foto 171 Volkswagen Golf, foto 172 Volkswagen Golf, foto 173 Volkswagen Golf, foto 174 Volkswagen Golf, foto 175 Volkswagen Golf, foto 176 Volkswagen Golf, foto 177 Volkswagen Golf, foto 178 Volkswagen Golf, foto 179 Volkswagen Golf, foto 180 Volkswagen Golf, foto 181 Volkswagen Golf, foto 182 Volkswagen Golf, foto 183 Volkswagen Golf, foto 184 Volkswagen Golf, foto 185 Volkswagen Golf, foto 186 Volkswagen Golf, foto 187 Volkswagen Golf, foto 188 Volkswagen Golf, foto 189 Volkswagen Golf, foto 190 Volkswagen Golf, foto 191 Volkswagen Golf, foto 192 Volkswagen Golf, foto 193 Volkswagen Golf, foto 194 Volkswagen Golf, foto 195 Volkswagen Golf, foto 196 Volkswagen Golf, foto 197 Volkswagen Golf, foto 198 Volkswagen Golf, foto 199

Přezdívka auta Ďábel Rok výroby 2003 Koupeno ojeté najeto [km]:95000 tuning/stylingoznačené * palivo: nafta počet válců: 4 objem [cm3]: 1896 výkon [kW]: 96 / 120 * kroutící moment [Nm]: 310 počet rychlostí: 6 převodovka: manuální průměr kol [palce]: 16 / 18 * zavazadlový prostor [l]: 350 pohon kol: zadní spotřeba [l/100km]: 6.5

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Kcko".

W Golf IV 1.9 TDI PD 96kw, limitovaná série Pacific. Černá metalíza. Poté co jsem před 2 týdny prodal svého dosavadního miláčka -> Vínová metalíza, 1.6 v

benzínu, odkaz -> http://www.rjwebdesign.net/fotogalerie/?pageDir=VW+Golf+1.6 mi nepřišlo na mysli, že bych si měl koupit něco jiného než je Golfík.

Dva týdny jsem proseděl u PC a hledal svého vysněného krasavce. Moje požadavky na rok výroby, výbavu, barvu a stav auta byly u nás téměr nulové. Pátral jsem na serveru mobile.de, přeci jen, inzerovaná auta jsou tam v mnohem lepším stavu, němci se k autům chovají trošku lépe jak většina z nás ( míním průměrné řidiče, kteří mají vozítko k dopravení se z bodu A do bodu B )

Několik slibně vyhlížejících aut mi uteklo ( německy moc neumím, takže se komunikovalo vždy přes více lidí a když to auto bylo pěkné bylo za dva dny pryč a já ostrouhal).

Nakonec se mi podařilo opět najít verzi Pacific, o kterou jsem moc stál, s německým majitelem jsem byl 3 dny v kontaktu, sehnal v Německu ubytovaní na noc, domluvil se se známým - automechanikem a vyrazili jsme.

Po 6h poklidné jízdy ( 500km ) jsme dorazili do města, dali si 2 pivka a šli spát. Moc dobře se mi nespalo, byl jsem nervózní. Ráno ve smluvenou hodinu přijel majitel a já už zdálky viděl toho černého krasavce. No snažil jsem se v sobě tlumit nadšení.

Auto jsme napíchli na VAG, který neukázal žádnou vadu, proklepli jsme motor, podívali se na olej, zkontrovali VIN, vše v pořádku. Zkušení jízda byla taktéž skvělá, autíčko drželo v zatáčkách jak přikované, zde bych vypíchl podvozek, který je skvělý oproti mému předešlému golfíkovi, který ho mel snížený a cítil jsem na něm naprosto vše!!!

Auto jsem ješte usmlouval o 100 € a obíhali jsme uřady pro odhlášení a převoz auta. Za 35 min a vyplacení 130 € bylo hotovo a mohli jsme jet domů. Německé úřady a jejich rychlost to je něco fantastického.

Zpáteční cestou do Prahy jsem schválně nastavoval tempomat, abych tomu za chvíli dupal na krček a vychutnával si sportovní jízdu a sledoval spotřebu.

Průměrná rychlost 160, spotřeba 4,9 ( no to je něco na co jsem ze svojí 1.6 opravdu nebyl zvyklý). Jinak se přiznám, hodnou chvíli jsem si nemohl zvyknout na jiný záběr toho poměrně silného naftového motoru proti benzínové 1.6 co jsem měl.

Takže tolik k drobnému popisu, nákupu a počáteční horečce.

+ Vzhled ( je mi líto, ale V. řada, o které jsem taky chvíli uvažoval se nemůže IV. řadě vůbec rovnat, pro mě je to nejhezčí auto co znám. Na další příčku bych nasadil Leon Cupra, jsem holt na menší sportově laděná auta)

+ Poměrně silný motor s nízkou spotřebou ( Zatím mi to výkonově stačí, na jaře možná půjdu na čip )

+ Výbava ( Sportovní vyhřívané sedačky, palubní PC, 3ramenný kožený volant, 6 rychlostní řadičí páka, Climatronic, loketní opěrka, Střešní okno, tempomat, 6x AB, ABS, ESP, ASR
originál rádio, které hraje velmi dobře, 16 AKU kola )

+ Interiér ( Mám štěstí, auto je jak nové i po těch 5 letech a vzhledově je mnohem bohatší nez např. Fabia. Je tam i mnohem více místa.)

+ Bezpečnost ( 6x AB, ABS, ASR, ESP )

+ Barva ( Moje předchozí vínové dítě mělo taky moc pěknou barvu, ale tohle když se někdě vyřítí tak na tom očka taky spočinou :))

Jinak znova opakuji zrychlení je parádání, fantasticky drží v zatáčkách díky skvělému nesníženému podvozku, řidiče drží rovně sportovní sedačky, takže po 5h jízdy z Frankfurtu jsem necítíl žádnou únavu ani bolest zad.

- Málo místa vzadu ( Na delší cesty to není 2x pohodlné, pokud je někdo vyššího vzhledu, tak si moc komfortu neužíje )

- Jak psal kámoš Alinek tak palubní PC by mohl ukazovat dojezd, to mi také vadí

- Golfíci se hodně kradou, mám uložené videa, kde otevřou golfa za 25s ( Fábii za 18s ), takže první věcí, kterou po foliích udělám, bude bezpečnostní pojistka. Jinak jsem trošku v klidu, auto na noc dávám na hlídaný objekt se psem do garáže. A v práci na parkovište vidím z okna ...

Zatím žádné, mám to teprve 4 dny, stihl jsem provést výměnu oleje - 5x 1l, a známý z KellyAuto golfíka proklepl, podívali jsme se na podvozek a všechno je ve 100% stavu. ( Ťukám pro jistotu na dřevo )

Byl to risk, ale nakonec super. Auto jsem kupoval od zubního laboranta, příjemný chlapík, dodal servisní knížku, oběhal s námi úřady, vše bylo ve velmi přijemné atmosféře a pohodě.
100% spokojenost.

Závěr + budoucí decentní tunning

Závěrem bych chtěl dodat, že jsem v mírné euforii ( pořád srovnám svoje nové 1.9 TDI x předchozí benzinovou 1.6 ) a jelikož jsem navíc fanda VW Golf, tak si z mojí recenze můžete trošku slevit.

Jinak fotek moc k dispozici není, chystám tento týden na fólie, brzy si koupím xenovové žárovky a možná i jiné zadní lampy. Koncem roku zadní decentní křidélko a na jaře si koupím samozřejmě parádní elektrony, prozatimní favorit -> http://www.elektrony.cz/images/elektrony/platin-p42black-big.jpg

Jinak určitě nejsem bláznivý tunér, mám rád decentní úpravy, ale už jsem si stihl svoje auto "podepsat" :-) , takže kdybyste mě někde potkali, tak si můžeme zamávat :-)

Hezký večer

13.6.2010 11:02

Několik změn

Golfík dostal nové origo GTI pružiny a sedl si o -2,5cm níže. S tím přišla preventní ochrana motoru (plechový kryt). Odvzdušnění brzd. B&W fotky + 1 retro. S autem už nic dělat nebudu (přemýšlel jsem o výkonu, ale stálo by to už moc v poměru cena/výkon, možná ještě kožený interiér)

23.2.2010 20:19

Pan Zajic

Vcera se mi podarilo na D11 pri nizke rychlosti (kolem 110km/h) srazit usaka, ktery si vesele hopkoval. Videl jsem ho az na posledni chvili, takze se s tim nedalo nic delat. Usaka je mi lito a auta taky :( Naraznik + IC v hajz... viz fotogalerka

4.2.2010 20:06

Bile LEDky do AE + vymena hadice od turba ...

Nove bile LED do mych AE. Viz foto.
Krom plechovyho milacka nejake fotky dalsich mych mazliku :-)
A taky se "pochlubim" s tim, jak mi upadla hadice od turba (uz tam nejak nedrzela) a ja jel do servisu pul hodiny misto obvyklych 7min, protoze vic jak 50 sem z toho nevytahl, zvuk jak tank a kourilo to jak prase :D fakt mazec ( ale pohoda, nova hadice stala 2 litry .. uz to zase lita jak peklo)

10.1.2010 00:35

DVD

Neco malo zimnich fotek + nove 2DIN DVD :)

29.12.2009 13:03

Upravy

Tak nez bude jaro a zapracuju na vykonu tak trosku poladim interier, dokud muzu ( v lete se budu stehovat a penize uz budu davat jinam)

Interier se docka jistych uprav
-------------------------------------------------------------------------------------------
* kozeneho introse od clena VW klubu woodoo ( http://www.woo-doo.eu/cz/247-galerie.html )
* jezisek nadelil dvd :) ( http://www.tuning-centrum.cz/product/57943-autoradio-s-dvd---eonon-e1091-velikost-2din-odnimatelny-celni-panel- )
* sam sem si nadelil bile ledky do mych AE ( VW Klub clen Tazi thx, http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=80216 )
* narozeniny - parkovaci senzory

15.12.2009 14:11

Prestavba na 200PS+ ?

Tak jsem si dneska pozjistoval kolik me vyjde prestavba na nejakych 200-215PS. Vychazi to cca na 70 tisic, slusna palka, ale asi do toho pujdu, zijem jen jednou a ja tohle auto miluju :-)

14.12.2009 13:32

Servis

Po dlouhe dobe novinka, ktera neni dvakrat prijemna. Na Rally v Sosnove mi nekdo naboril golfika. Prijdu k autu, ohnuty elektron, zadni naraznik pokrouceny, levy zadni blatnik poskrabany. Odhad ceny 25 tis. Uz se to opravuje, bude to jako driv, ale 2 tydny bez auta a ty prachy, fakt bezva. Jinak stradam korunky na nova kolesa a vykon :-)

3.7.2009 09:14

Naraznik R32, maska

Po delsi odmlce opet mensi upravy. Seriovy naraznik vymenen za R32 naraznik (bohuzel replika = ABS plast, docela to jde ale , nejsem posuk davat 20tku za origo). Predni 3lamelova maska vymenena za 2lamelovou, dle meho mnohem hezci. Na zadek pridan napis SDI :-)

27.5.2009 21:15

Nove ALU (18)

Golfik dostal nove disky :), o cislo vetsi nez minule, tj 18tky. MAM 7 BLACK. Slusi mu? Myslim si ze jo :))

11.5.2009 21:47

Vymena zadnich svetel

Tak uz se mi auto zacinava okoukat, tak jsem koupil R32 naraznik ( pristi tyden do laku ) a vymenil jsem Helly za Ledky, snad zmena k lepsimu :-)

21.4.2009 19:42

Brzdove trmeny na zluto

Trosku jsem se odchylil od ostatnich co si vetsinou lakuji na cerveno a zkusil zlutou a podle me OK :-)

13.4.2009 22:00

Vikend v Prachovskych skalach

Nejake nove fotky ( osobnejsiho razu ) a neprijemne zjisteni, zacina mi proklouzavat spojka , chjo ..

8.4.2009 18:43

Cip

Dnesni den byl velmi zajimavym, moje auto je o neco silnejsi :) O kolik se nerika, ale bylo to v mezich, auto ma paradni zatah (uvidime jak mi tyhle slova dlouho vydrzi) a nekouri. Mozna koupim novou spojku a pujdu jeste vys.

6.4.2009 21:51

Motorizace

Pred cipem jsem si nechal zaslepit EGR, vycisteno sani u turba a vymena vzduchoveho obyc filtru za K&N. Je to znat ...

3.4.2009 00:18

Přezuto !!! 3.4.2009

Nemohl jsem vydržet do víkendu, a s tátou jsme to přezuli. Auto jsem ješte trošku opláchl a konečně se na něj dá koukat. Myslím, že mu ty kola sluší. Příští týden budu řešit výkon motoru :-)

27.3.2009 20:23

Nove kridlo

Tak golfik uz ma nove kridlo ( mensi nez predchozi ) , je to jen replika R32 ale vypada pekne a sedi dobre, takze jsem spokojenej. K tomu jsem poridil lepsi zadni sterac. Aero. :]

21.3.2009 09:36

Technicke zhodnoceni

Trosku jsem poupravil znamky za technicke parametry. Auto uz pouzivam nekolik mesicu, mam na to realnejsi a strizlivejsi nahled. Ocenil jsem to v ramci svych potreb a soucasnych zkusenosti.

21.3.2009 09:26

Dalsi upravy na aute

Tak se mi po tydnu vratil golfik po upravach

- ledky do SPZ ( ty tam teda uz byly , daval sem je tam cca pred 10 dny)
- zavareny kufr
- prelakovana a prebrousena kapota
- lakovani kridla replika R32

No a radost je sotva polovicni. Na kapote jsem mel zaslepku a neudelalo se to dobre , je tam obrys a trosku krive to je zblizka, takze to pujde na klasicke zavareni ( i kdyz jsem nemel v planu sahat do plechu )

A kridlo mi lakyrnik zku*vil, byly na tom bubliny jak kdyz se napiju orosenyho piva, takze to chlapec predela. Aspon ze se sam nabidl, ze gratis

V pondeli to tam vezu zpatky a zase 3/4 dny bez auta, snad to uz udelaji poradne.

No viz fotky (zatim tedy bez noveho kridla)

12.3.2009 13:27

Odskok kufru

Hotovy odskok patych dveri ( kufru ). Nebylo to uplne nejlevnejsi, ale co, prachy nejsou vsechno :). Po vikendu se jede zavarovat a zahlazovat :)

7.3.2009 18:49

Nova kola

+ V patek mi prisla nove elektrony 17 (Platin 46 black), pridal jsem je do fotogalerie.

+ Soucasne jsem vymenil puvodni osvetleni SPZtky za nove bile svitici LEDky ( jak to vypada je videt z fotografie stribrne R32)

+ Ve ctvrtek (4.3.2009) mi prislo nove zadni kridlo, replika R32, v tydnu jde do laku

+ A nasledujicich cca 7-10 jsem bez auta :( :-) ( Bude se zavarovat kapota a zadek auta ) :) tesim se na to velmi

16.2.2009 19:52

Decentni upravy

Pres vikend jsem konecne nalepil zadni kridlo a vymenil origo masku za masku JOM bez znaku. Bohuzel mi vysledny vzhled nici zaslepka kapoty. Zavareni mam v planu az jaro / leto, takze to budu muset vydrzet, ale da se to :-)

8.2.2009 22:27

Nalesteno

Po dvou tydnech se muj cerny dablik dockal myti, samponovani a voskovani. Pridano nekolik fotek. Nemuzu se dockat jara, bez paradnich gol auto vypada porad tak nejak zvlastne :/ :-)

5.2.2009 18:38

Zadni lampy

Kolega z VW clubu mi zaslal (zdarma ne samozrejme :-)) zadni krystalove lampy znacky HELLA. Originalni poputuji k jinemu klubakovi :)). Lakyrnik mi po 2 tydnech konecne hodil do laku zadni kridelko, takze pres vikend budeme lepit.

Ted uz si jen preji jarni hezke pocasi, vycistit poradne interier a nasadit elektrony.

11.1.2009 00:00

Přidal jsem několik nových fotek. Týkají se hrátek se spotřebou. Dále proběhla výměna předních světlometů - sériové světla nahradil look angel eyes. Dále byly vyměneny pedály za sportovní z GTI + nášlap. Zadní křídlo už je u lakyrníka. Zjistil jsem, že mám vyšší spotřebu. Ta nechutná zima ( většinou -5 / -10,), krátkodobé tratě a zácpy => a jsem na 6,5l. Stále je to, ale podle mě pěkná spotřeba.
S autem, jezdím většinou normálně, z práce na spotřebu, ale tu a tam si zazávodím. Moje nejcennější výhra s Passatem 2.0 TDI. Rozjezd na křižovatce a cca 300m usek jsem vyhral o délku 3 aut :-). Co se týká závad, zatím je vše 100% ( z hledika zkontrolování mechanikem + napíchnutí na VAG ), ale vřže mi zašupovátko nad zapalačovam. Bud rozeberu středový panel, nebo to vyrvu vzteky brzo.

4.12.2008 00:00

2 nové fotky, dá se jezdit úsporně, ale koho ta economy-run jízda (c) Alinek má bavit :]

30.11.2008 00:00

Přidávám několik fotek

30.11.2008 00:00

Autíčko má tmavé fólie + sportovní černý pruh. Víc zatím nic jelikož je odporná zima a na nová kolesa si počkám do jara. S autem jsem ted měsíc nejezdil, jelikož bylo v servisu. ( Nezajistil jsem ho, a partička chlapců z východní části evropy se dvakrát nerozmýšlela a roztlačila mi ho až na svodidla ). Naštěstí to odnesl jen nárazník, pravý blatník a spodní podběhy. S nápravou hnuto nebylo, diagnostika OK, takže v pohodě. Ted si, ale dvakrát rozmyslím kde zastavím a kolikrát auto překontroluji.
Během zimy se mi lehce zvýšila spotřeba. Možná to bude také tím, že to nyní sleduji mnohem bedlivěji než v létě. Barandovský most je také nějak více ucpaný než dřívě, ale zatím mám dlouhodobou spotřebu 6,2l / 100km a na Moravu jsem ted jel za 5,8 a nazpátek za 5,5 ( 130-150 km/h), takže to je pořád dobré. Když to srovnám s tím, že jsem měl při nákupu a prvotní jízdě z německa spotřebu 4,9 tak musím brát v potaz to, tyto faktory
D1 x německé rovinky
Naše nafta x něměcké neošizené palivo
jel jsem tehdy sám x naložený kufr + přítelkyně
byl konec léta x zima
takže ten 1,5 litru navíc je určitě v pohodě.
---------------------------------------------------------------
Ze závad nic, akorát mi nějak skřípá to zatáhovátko pod řadicí pákou ( jak je tam zapalovač :) ). Budu s tím muset něco udělat, nebo zešílím. Na jaro tedy plánuju nové elektrony - váhám mezi 16 - 17 , k Vánocům si pořídím zadní křidélko a čiré zadní lampy.

Přidat názorDiskuse: Volkswagen Golf 1.9 TDI PD 96 KW Pacific

Další vozy Volkswagen Golf

Zatím vše klape, po 500 km po dalnici a 250 km ve měste bezproblémů. [21.3.2009] - Vse v poradku, nemuzu si na nic stezovat, menil jsem jen brzdove oblozeni (AutoKelly, FEDORO)

Dokážu si představit větší kufr a více místa na zadních sedadlech, ale auto jsem kupoval pro jiné účely. [21.3.2009] - Obcas vozim vice lidi, vzadu je proste malo mista a kufr take neni velky. Puvodni znamka (dale jen PZ) 9, nyni za 7

Ve předu super, vzadu je to horší, ale tam nesedím :-) [21.3.2009] - Jak jsem psal malo mista vzadu a kufr, PZ 9, nyni 7

Zatím skvělé, proti benzínu a slabé 1.6 je to velký skok nahoru [21.3.2009] - Byl jsem nadsen, po presedlani z benzinu, ale uz jsem si asi zvykl, nezda se mi to nijak zavratne, po cipu znamku asi zase prehodnotim, PZ = 10, nyni 8

Spokojen na 100% [21.3.2009] - Sedacky v pohode, auto docela drzi, i kdyz na tech zimakach se jezdi lip, na mnoha milionova auta to nema, takze PZ 10, nyni za 9

[21.3.2009] - Spotreba sla behem krute zimy nahoru, dlouhodoby prumer po meste je stale 6,5L, nekdy jezdim i za 5L nekdy i za 8L ( kazdych 50m krizovatka, kolony ), je to skoro dvoulitr, ale 10tku si nezaslouzi. PZ 10, nyni 8

V původním golfíku, jsem krom klasických věcí jako brzdové destičky, olejový filtr atd nemusel nic měnit a bylo to auto staré 9 let. Takže za 10 bodů. [21.3.2009] - Zde je vse ok, nemam vydaje, kupuju si napr. nove LEDky do SPZ, sterace, znamku nechavam.

10tku nedávám, zatím jsem velice spokojen, +1 bod přihodím na jaře po načipování. [21.3.2009] - Uz mi to pripada line, zvykl jsem si po cipu to prehodnotim, PZ 9, nyni 8

Nejvyšší spokojenost. Jedeto a nežere to :-) [21.3.2009] - Po meste se spotreba zveda, popsal jsem to vyse. PZ 10, nyni 8

Nevím co všem vadí na "traktorovém motoru" mě přijde i tak dost tichý. [21.3.2009] - Na benzinovy zvuk to nema, ale neni to nic hrozne, me to nijak nevadi, ale s 10tkou jsem se ustrelil, PZ 10, nyni 8

Sportovní sedačky pojmou moje široká, fitness-centrem opečovávaná záda velmi dobře, sedí se v tom jako v bavlnce [21.3.2009] - Znamka zustane, sedacky jsou super.

Bezproblémů, je to jako zastavit na lepidle. [21.3.2009] - nove vymeneno za FEDORO, vzadu prasatko brzdi hur, musi se vymenit. PZ 10, nyni za 9

Mohl by být větší ... [21.3.2009] - mohl, ale znamka zustava, neco se tam nacpat da a nejsem stehovaci firma :-)