Honda Civic (2003)

25.2.2008

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "typeRR". Technická data Na váze (kg) Pohotovostní hmotnost 1205 Pod kapotou Motor řadový…

Honda Civic (typeRR)

foto padam

padam 25.02.2008  22:55

10b.

Sice bez recenze, s málem fotek, ale brachům ze stejné stáje můžu dát jen 10b. :yes:

"-- skrytý --" 25.02.2008  23:09

díkes

Koukal jsem na tebe, teď jsem to dodělal, nějak se v tom ještě neorientuju a hlavně čekám na ventilky na Koseie, abych moh přezout na létíčko.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 25.02.2008  23:22

Chybí recenze,čekám....Type R si přece zaslouží 10-tky!!!!

"-- skrytý --" 25.02.2008  23:25

« Re: Recenze

Já tonemůžu najít, jak tam dostat recenzi :-(

foto padam

padam 25.02.2008  23:31

« Re: Re: Recenze

Stačí se rozepsat v jednotlivých kapitolách - Popis vozu, silné, slabé stránky, atd.

"-- skrytý --" 25.02.2008  23:32

« Re: Re: Re: Recenze

Jo tak, zkusim, jen nejsem žádnej spisovatelík.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 25.02.2008  23:47

« Re: Re: Recenze

najeď si na svoji garáž (vpravo nahoře) a ji na editovat!!!

"-- skrytý --" 25.02.2008  23:57

« Re: Re: Re: Recenze

Trošku jsem se polepšil, zítra kdyžtak ještěněco přidám. :-O

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 26.02.2008  00:28

No konečně

No vidíš,že to jde ! Type R je dost dobrá volba,gratuluji a s tím motůrkem si to užij!

"-- skrytý --" 26.02.2008  15:03

Recenze ...

trochu slabší ale dle SPZ budeš mafiózo ... dle toho tě oboduju Calvero ... ;-) >:D

neregistrovaný: "Lukáš" [81.90.161.XXX] 26.02.2008  17:06

má to tuším "jen" 201 koní a né 203

... kdyžtak se omlouvám kdybych neměl pravdu

"anonym" [78.136.166.XXX] 26.02.2008  17:14

« Re: má to tuším "jen" 201 koní a né 203

Má to originál 200, to vím, ale po instalaci filtřiku jsem si ho nechal u známého jen pro informaci odbrzdit a právě proto píšu 203 HP, ale mohl jsem to tam dopsat, zkusim to ještě dodělat.

neregistrovaný: "Lukáš" [81.90.161.XXX] 26.02.2008  20:55

« Re: Re: má to tuším "jen" 201 koní a né 203

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 26.02.2008  19:44

Ronnyp

ses na me nastval za moje hodnoceni ci co???ja jen cekam az to doplnis protoze tajpry >:D mam rad!!! :-|

"-- skrytý --" 26.02.2008  20:18

« Re: Ronnyp

Vůbec ne, každej ať hodnotí, podle svýho, každý auto se neusí líbit každýmu. Já to třeba hodnotim, podle toho, jak si auto vedlo ve své době a ve své třídě, exkluzivitou a třeba úpravou a celkovým vzhledem. Ocením recenzi, ale seriový auto, by podle mě nemělo mít stejný hodnocení, jako auto, kterýho tolik neni, nebo je pěkně poladěný, říkám, ale každýho věc. ;-) :-)

"-- skrytý --" 26.02.2008  20:19

« Re: Re: Ronnyp

Jo a doplním to, až přezuju na léto :-(

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 27.02.2008  21:08

« Re: Re: Ronnyp

jasny tvuj nazor ti neberu!!!jen sem mel obavy aby to nebylo na oplatku jako od nekterych uzivatelu tady!!! ;-\

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 26.02.2008  19:52

CTR

S tím srovnáváním" tě zklamu,bere mi motor a převodovka,celek nic moc...Mám Clio Sport a je to na pořádný" svezení o dost lepší auto,určitě nej v kategorii...pak je tvé,Focus RS bych sem nepletl,to je kategorie ala" STI a EVO,v kterých jsem měl tu čest..Jinak kamarido má Megane R26 a ten by si vytřel zadek s náma oběma",ikdyž dokážu se ho držet,na výjezdech je R26 neporazitelná,uvidím po jednotce z Renaultsportu:)...Jinak jak mé tak tvé jsou auta,mý srdcovky" a každopádně hrajou ve své třídě"prim...Mám pocit,že parkuješ u auto Hase"nejsi od Litov.rybníku:)?Dneska jsem byl zrovna za Ondrou má taky krásnej kousek..k 30 výročí :yes:

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 26.02.2008  19:53

10 bodů :yes:

"-- skrytý --" 26.02.2008  20:25

« Re: CTR

Jejda, jejda. Clio sport má známej a jel jsem v něm, přijde mi určitě lepší na normální ježdění, ale nemyslím, že bys mi dokázal kdekoliv ujet, ani na okruhu a s tím svezením, je to věc názoru. Clio se mi tuze líbí, ale někdy si to s tebou někde na okroužku rád dám a uvidíme. R 26 má samosvor, dej ho na Clio, pořiď turbo kit, který má Megán a je to, už ti neujede o Tajpáru, radši nemluvě, pár oblud s 500ti koňma sem už viděl. Jsem z Ptáglu, tak to je asi někdo jinej.

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 26.02.2008  20:52

CTR vs Clio

Mám rád auta v serii,Clio bych srovnaval až s Integrou" a i tak bych vždy volil Clio...Každý to má nějak,dokážu se držet i kamaridovi R26,až na výjezdech poodjede ;-)Clio má super brzdy,malou váhu,silný motor a to je kombinace,kterou v dané třídě nikdo nemá,ta váha hraje prim,nevím kdo by mi na okrsce ujel,až STI,EVO,či ten Focus,ale hlavně je zábavné...Jedu s ním Berounský Vrch 19-20dubna,přijed se podívat.Měl jsem za to,že si z Hostivic

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 26.02.2008  20:55

« Re: CTR vs Clio

Řeknu to takhle,mám rád jízdu"proti stopkám...tam si myslím,že je Clio lepší,ne o minutu samozřejmě:))Clio a Civic Typer hrajou prim ve své kategorii,na Civicu Type r 03"mi vadilo,že mi přišel odtažitej,sezení zvláštní,Clio padne do ruky,ale je to věc názoru!!!

"-- skrytý --" 26.02.2008  21:52

« Re: Re: CTR vs Clio

Určitě je to věc názoru, koupil si ho přítelkyně brácha a chci se jet v květnu kouknout do Brna, jestli do tý doby seženu ty zpropadený ventilky, tak říkal, že pojede se mnou. V běžným provozu si neodjede ani jedno auto. Váha sice hraje prim, ale starej dobrej tajpár má rychlejší zrychlení a i větší maximálku. Clio je novější, ale je to fakt věc vkusu, já radši Hondu a nejvíc samozřejmě mýho týpka, ale to je normální. Bydlím v Jesenici u Prahy a nebo na Smíchově.

"anonym" [62.168.27.XXX] 27.02.2008  14:08

« Re: Re: Re: CTR vs Clio

ctr je jiná liga A zatím co clio jezdí ligu B:-)v serii nemá clio šanci ale chápu že každej brání auto které má v garáži:-)jinak černe ctr je z hostivic ale jiné než tohle.jinak dávám palec nahoru že si koupil fajn auto,na smíchov to mám kousek tak mužem někdy pokecat.nescháníš nahoudou ty ventilky i na honda-clubu?měj se marfi Itr.

"-- skrytý --" 27.02.2008  15:33

« Re: Re: Re: Re: CTR vs Clio

Jojo, sháním, koupil jsem ho s kolama Kosei, ale nemůžu na ně sehnat ventilky, jsou tam užší díry než normálně. Jedna možnost je to nechat provrtat na normání rozměr,ale nevim, jestli to jde. Fakt je to s těma ventilkama špatný. Srazit se můžem určitě, ITRko je taky šlehačka :-)

foto Asphalte-MoDo

Asphalte MoDo 28.02.2008  13:34

« Re: Re: Re: Re: Re: CTR vs Clio

Taky jsem řešil problém s ventilky. Přitom jsou běžné, ale jak kde. Doporučuji firmu MOTORSPORT na Českomoravské.

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 28.02.2008  13:15

« Marfi-víc se rozhlédni:)

Jo každej má na to svůj názor,já Hondy fakt miloval"...Před rokem 2000 už,x let zpátky jsem měl tu čest v CRXu Vtec 150ps,pak Vti,to jich bylo u nás pár v té době a snad,ještě neexistoval ani Honda club:))...Prostě Honda a jen Honda byla pro mě,jenže pak se svezeš v chuligánech od Renaultsportu-začalo to bájným Cliem Williams-a po těchto autech existuje,pro mě meta,už jen STI a EVO,které možná budu mít zapůjčené také v Berouně,jen na svezení,závod jedu s miláškem,MOC SE TĚŠÍM...Kdo se nesveze se Sportem",nebude s tím umět ject tak jak,třeba můj ročník Clia umí,nikdy tohle nepochopí,na první pohled"je Civic sportovnější vzhledově o chlup se mě líbí víc,kamarido má dokonce edici 30th aniversary"..Ale Clio je srdcovka",má plno vychytávek,postupně jak si to sám servisuju,objevuji,pancéř. hadičky brzdový,zadní kola ne rovně,ale sbíhavé a s nenormálním odklonem,přední persony"maj misky jinak úplně,pero v nich vyosené zas po vzoru závodního auta,nemluvě o motoru,který není určitě slabší",duté vačky s časováním,ventily-pružiny ze spec.směsí opět použito z motorsportu,vše v sérii sport.svody,předimenzované perfektní brzdy,rozdělovač brzdnýho tlaku dle zatížení",ABS nastavené,že o něm nevíš...Podvozek ne tvrdý,ale poddajný,geniální...V roce 2002 hothatch roku ve Velké Británii,pak znovu Clio 182 a znovu Clio Trophy naposled rok 2005,který bych jednou chtěl,má spec.Sachs tlumiče díky nimž dokáže project zatáčku ještě rychlejš,což opravdu zatím nechápu,protože vím co umí,už můj ročník..O Cliu sem věděl dost,další věci mě naučil známý",který mi ukázal jak Clio umí ject na limitu,je dealer Renaultu,má za sebou několik titulů mistra republiky v závodech do vrchu v letech 92-95..Jezdil Clio maxi,R5 turbo,Megane maxi,Formuli(ne F1:)..má Clio V6 ph2,Sporta,Alpinu a110...A vysvětli by vám,svezením"že svezení v těchto autech není liga B":)Co mě baví,na fanouškách Hondy",že mi přijdou,že vidějí jen tu Honduuu...ale pravda je úplně nikde jinde:)Takže Marfi dej si hadr na hlavu"protože Hondy,mám,už dávno za sebou,spíš se jen bavím občas jak to drží ještě dnes mladší kluky pořád,i po těch letech,ale kort starší ročníky nebrzdí" a umí jezdit jen rovně...krátké rozvory,malá váha,blbej podvozek naprosto...Na prstech několika rukou bych spočítal,kolik za těch let,když to budu brát od nějakého roku 98"kdy jsem objevil"Hondu,rosekali mí kamarádi,včetně mě,CRX a CIVICŮ...Prostě drží a nikdy ti nedá vědět,kdy vyletíš na švestku,super motory,ale brzdy a podvozek,prostě špatenka...Onehdy mi kamarido s Willikem"řekl,tyvole já,už jsem myslel tolikrát,že vyletím a to auto,mě vždy z toho vytáhlo...To je ten zásadní rozdíl,jedeš na limitu,způsobem,že ujedeš na suchu 98procentum aut,hlavně se bavíš jak blázen usměv od ucha k uchu,spolujezdci křičí nebo prostě jen nechápou a to jsem v Hondě nikdy nezažil...CTR a INTEGRA jsou jinde,než ty VTI a 150Vtecy"....Ale nikdy je nebudu chtít..to si troufnu říct,protože jsem toho řídil hodně,od Hondy vše krom ITR a NSX...Nehledě na to,že finančně jak i v dílech je Honda taky dražší zbytečně,proč?Zábava se pro mě jmenuje RENAULTSPORT :yes: :-! Tak to mám já,to je pro Marfiho sloupek"protože je zaslepenej,ale neberu ti to:)))Renaultsport,Type R..a EVO můžu:)

"anonym" [62.168.27.XXX] 28.02.2008  15:06

« Re: Marfi-víc se rozhlédni:)

dobře ted má bejt pěknej víkend tak piš sem ti k dispozici a svez mě v cliu:marfi.b@seznam.cz

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 28.02.2008  19:32

« Re: Re: Marfi-víc se rozhlédni:)

Není na benzín,vytekl jsem do toho tenhle měsíc přes 10tis,za volant a výfuk,celkově do něj nasypu přes 25tis,během 2měs,to je hrozný,ale bude dle mých představ a připravenej na sezonu...vytáhnu ho 15.Března,jedu pro jednotku a finančně,budu,už zahojenej,takže do toho budu lejt jednu plnou za druhou,v Březnu tě rád povozím a když budeš hodnej uvidíš i R26,stává blízko než si myslíš:)Naposled jsem vezl kluky co jeli a řídili nedávno M3 E46 a STI...Zážitek u mě dali suveréně na první místo a cestou domu se prý o ničem jiným nebavili,nečekal jsem to,vím,že sou lidi"kamaridi,vždy hotový,ale tohle fakt potěšilo...

neregistrovaný: "_Viper_" [194.228.240.XXX] 29.02.2008  08:18

« Re: Marfi-víc se rozhlédni:)

jako majitel civica 6G VTi se docela uprimne divim - ze ti neda vedet, kde ma limit? co je to za blbost? prave naopak, pri jizde za zhorsenych trakcnich podminek (snih, dest) tak presne vim, kolik toho to auto jeste snese. je to jedna z jeho vyhod. to, ze je ten limit dost nizko, nebrzdi to, houpe se to, volant obrovskej, strmost rizeni tristni atd.. to vim taky, ale ze bych s tim vyletel ze silnice, pac bych nedokazal odhadnout, kolik to snese, tak to je pekna pitomost.. btw. tak trochu premyslim o zmene auta, na type-r nejsou prasule, takze tak zlehka premejslim o cliu sport.. nejde mi o rychlost, vim, ze je rychlejsi jak v primce, tak v zatackach ale o ten pocit.. proste svyho broucka tocim, kdyz vidim, jak se mu u omezovace libi, tak jsem v sedmym nebi.. umi tohle i clio? ma ten motor taky takovej charakter? potreboval bych odpoved od nejakyho NEfanatika...

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 29.02.2008  17:33

« Re: Re: Marfi-víc se rozhlédni:)

Nefanatik ti říká...Motor a zvuk Clia Sport je oproti tvému úplně jiná meta!Výkonově ani nemluvím,po letech jsem měl na chvíli,měsíc zpět, k dispozici na svezení tvůj model Vti,teda rok 97...v řadách se,už nevyznám,přeci jenom Honda jde ted okolo mě,tak třeba máš ještě vajíčko"nevím...prostě Vti a ještě ke všemu se samosvorem",dovybavené páč to je bývalí tréning.auto po PANU Petákovi...upřímně jsem se pousmál,proti Cliu je to auto pro holky,o dost pomalejší,o ničem jízdní vlastnosti jak jsem řekl,až se jednou dostaneš na limity Clia,někdo tě sveze budeš čučet v úžasu,každý koho jsem svezl mi poděkoval za zážitek"tím tuhle debatu ukončím,mám ho pro radost a když někomu udělám radost,super vzpomínku,troufám si říct,je to odměna největší pro mě...jsem nadšenec,vůbec do aut,ne fanatik,jen po tom všem co jsem měl tu čest,vím co chci"...zkusím přidat pod tohle,odkaz na moje video,uslyšíš tam dobře zvuk motoru,leč naživo je to nejlepší...

"-- skrytý --" 29.02.2008  17:37

« Re: Re: Re: Marfi-víc se rozhlédni:)

"-- skrytý --" 29.02.2008  17:40

« Re: Re: Re: Re: Marfi-víc se rozhlédni:)

Časování spíná po 5000 do 7200,kdy blikne kontrolka přeřazení,na palubce,je to sekačka",po sport.jednotce gN",mi to bude točit do 7800ot,s tím,že motor je dvoulitr,krouták co mám bezva ted mezi těmi 5000 a 7000,bude odspodu do 7800...mazec...Jinak pokavad nejsi vyježděnej,nemáš to v ruce,Clio rozsekáš...Já jedu vždy půl hodky pilu,děsně si to užívám,pak dám pauzu radši,Clio zahltí všechny tvoje smysly ;-)Hustý je,že mi kamarido s Meganem R26-nej hothatchem současnosti-neujel při jedný naší jízdě",jen na výjezdech kdy udělal mezeru"na 10aut,prostě šílený turbomotor ukázal svou sílu a mě záda,ale ne tak jak jsem si myslel a jak by jste čekali vy,podotýkám kamarido je bývalí jezdec do vrchu"závodil s R5 TURBO A WILLIAMSEM"!!do zatáček,jdeš s tímhle pozdějc dík váze" a project ji umím stejně šíleně,výkonový deficit umaže výrazně jednotka,pak natočím video---Beztak ho nepředjedu,ale držet se R26 za zadkem,je hustý,pokrok nezastavíš:)...přijed se podívat 19-20Dubna s ním jedu jako amatér Berounský vrch,sk.SE-2000

"-- skrytý --" 29.02.2008  22:50

« Re: Re: Re: Marfi-víc se rozhlédni:)

Nerikam, ze Clio ma spatny zvuk, ale Vtec patri k tomu nejlepsimu. A taky nezapomen, ze ty VTi jsou 1.6tky, tak nemuze by tak rychle jako 2.0... treba taky koukat na obsah. :-) Clio je fajn podvozkove, co jsem cetl, ale motory ma Honda urcite lepsi. A Honda je prej slabsi podvozkove.. takze kazdy ma neco. :-)Kazdopadne Cliosport je relativne nove auto a cenove moc lakave ve srovnani s Hondama.. mozna o nem budu jednou take uvazovat. :yes:

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 01.03.2008  20:57

« Re: Re: Re: Re: Marfi-víc se rozhlédni:)

Až se jednou svezeš pochopíš,že motor-brzdy-podvozek...prostě Clio má vše na jedničku,všem ostatním vždy něco chybí...Motor slabej?V sérii mu onehdy v carautu naměřili stovku za 6,5 v poho,já,když to měřil mám to ted po odlehčení okolo 6,7s měřil jsem to jen jednou...Po jednotce tedka,výfuku-to tam nechám katy" a Kn" se dostanu pod 6sekund...Slabé?Motor má tolik charakteru,že by ho rozdal všem řadám Vtecům"krom NSX"...Ještě jednou,řídil jsem všechny Vtecy"skoro,mohu to porovnat...Clio je silné a má nádherný zvuk,jen málo lidí mělo tu čest,dokáže,tak uchvátit,že,jestli ho,třeba budu nějak prodávat(plánuju Clio Trophy!)..Tak ti zaručuju-vysvětlím to takhle-pokavad svezu potencionálního kupce a pak mu řeknu po svezení,hele víš co,dej mi o 10tis víc to bys to měl levný",tak těch 10"navíc vyndá a bude hotovej,už,aby ho měl doma...Je to,úžasný auto,hukot,vše ostatní v této a vyšších kategorii je jen náhražka"tak moc mě uchvátilo..ani nemluvím o kamaridech co jsem vezl,to měli za sebou jízdu v STI"či M3 e46...Dneska jsem leštil víko",nedalo mi to,vzal jsem ho pak na krátkou projíždku"skalpoval jsem rádoby závodníka v New A6 3.0TDI,to byla rovinka jen,o ničem a nazpátek zřejmě Fiat Coupe Turbo plus,páč zdárně dýchal na záda,ale jak přišla zatáčka šel zřejmě na brzdy"a já ještě do ní přidal...no objevil se za mnou za dlouho,už mě ani nedojížděl:)Ale kašlu na to,nejradši si auto,užívám sám,jen,jak je tam ted ten výfuk,není,už tak,nenápadné,má to zvuk,jak závodní mašina":)Už,aby bylo 15.Března to jedu pro jednotku a auto bude připravené na Beroun"... ;-)

neregistrovaný: "alonsof1" [89.176.90.XXX] 02.03.2008  10:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Marfi-víc se rozhlédni:)

hodně štěstí při schánění clio trophy :-)
                      S levostranym řízením jich bylo vyrobenejch 50 do Švajcu a 950 šlo do Anglie.. A z těch 50 co bylo určenejch do Švajcu se jich pár prodalo do Asie.
                      A když už ho někdo bude chtít prodat,tak minimálně za 350,ale pod 300 tahle edice nikdy nepůjde ;-)

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 02.03.2008  19:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marfi-víc se rozhlédni:)

O tomhle autě vím vše,např.to že jich vyrobili 552"z toho 500 do Anglie a 52 do švajcu a jeden zaregistrovanej"je v Japonsku,zhruba 4,už lidi zbourali...A vsadím se stebou,že mě rozhodně na 300tis nevyjde:))) :yes: Auta od Renaultsportu"žeru,ale díky za názor :-!

neregistrovaný: "type RR" [193.111.133.XXX] 12.03.2008  12:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marfi-víc se rozhlédni:)

Jsem myslel, ye mas rad serii, me i bez jednotky ten dvoulitr v CTRku toci 8500 ot/min a po montazi jednotky v suchym triku 9750, takze motory bych nesrovnaval, protoze charakterem nikdo podobnej motor nevyrobil a v Cliu sport jsem jel, neda se to srovnavat, podvozkove mozna, ale neverim, ze bys mi ujel dal nez o dva metry, asi se musim v dubnu fakt prijet podivat, snad budu mit volno. Na okruhu bude Clio bych rek bez sance, ponevadz ma mensi maximalku a dokonce proti CTRku delsi zrychleni z nuly na sto, takze asi tak.

"-- skrytý --" 12.03.2008  20:06

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marfi-víc se rozhlédni:)

Ono jde taky o krouták" a jízdní vlastnosti,ve všech testech v Carautu"si vybrali Clio..rovněž i na okruhu,byl CTR horší...Hondy vždy točili víc,ale věř mi,že charakterem a sílou je na tom Clio min stejně,řekl bych líp,jde tady o váhu,Clio je lehší,takže výkon navíc menší u CTR se maže..Takže takhle.Neujedeš,jel jsem CTR neoslovilo mě,nechtěl bych ho,zatím co,po Cliu,když se člověk sveze fakt člověk pak baží,dokáže nadchnout,tak,že to snad ani není možný:)...To nemluvím jen za sebe...Je to boží stroj.CTR má u mě bod za design líbí se mi,ale nechtěl bych ho,srdce říká Renaultsport:)Přál bych každýmu se svézt...Jinak dnes jsem byl pro jednotku,auto má 965kg-cca ke 185ps a 220nm..190ps na tunu nářez:)točí 7800 a to poctivě odspoda,až do nejvyšších sfér:))

"-- skrytý --" 12.03.2008  23:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marfi-víc se rozhlédni:)

Hele, to je jasný, že by jsme se nedohodli. Carauto čtu skoro každý a ikdyž jinej časák nekupuju, tak jejich testy už beru s nadhledem, protože se u nich mění názor asi jako u pětiletý holky. Jak říkám, já jsem s cliem jezdil, renault jsme měli v rodině nezpočet od 21, megána až po laguny obou generací a čim mladší, tím to bylo horší se spolehlivostí,což mě moc mrzelo, ale kvůli tomu jsem si nekoupil megána sport, ale tohle. Spolehlivost nic moc a díly na druhou lagunu byly snad jedny z nejdražších, ale to jsem odbočil. Pocit můžem mít s auta každej, jakej chcem, jednomu se líbí tohle a tomuhle zase támhleto, já jel cliem sport a můžu říct to samé, jako ty o Civicu. Tohle je moje první Honda a jsem z ní trochu vedle. Clio je hezký, ale Civic je pro mě hezčí, což je zase každýho věc, ale abych už se konečně dostal k věci, tak jsem si tohle auto koupil kvůli tomu,že chci nějaký fajnový náčiní, abych si vyzkoušel pocit jízdy na okruhu a když vedle sebe tyhle auta postavíš v sérii právě na okruhu, nemá clio šanci se Civiku udržet, myslim okruh, jako je Brno, Nordsleife, Most atd. Civic je těžší moc málo, hodně málo. Může se tu bavit o pocitech, který tady kdo z jakejch aut má, ale mě šlo s tímhle autem o okruh a tunit se tohle auto dá moc dobře, určitě líp než Clio, takže kdybych ho odlehčil a pohrál si s motorem, tak na okruhu mi s Cliem jednoduše nemůžeš stačit. Na okresce, kde jde víceméně o srandu, se mě nejspíš udržíš, ale mě šlo fakt o okruh.
                              Takže osobní pocity jsou dost různý. :-!

"-- skrytý --" 12.03.2008  23:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marfi-víc se rozhlédni:)

Tady jsou odkazy na nějaký testy, abys viděl, jak jsou testy pomíjivé. Fakta, jsou fakta.

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 15.03.2008  08:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marfi-víc se rozhlédni:)

Tak za prvé úplně stejným videem jsem ti chtěl odpovědět na to,jak si myslíš,že je výraznějc Civic lepší na okruhu-není,je to stejné,záleží taky kdo to řídí.Za druhé mě drtí,jak lidi pletou spolehlivost do toho,taky bych ti mohl napsat.že u aut RS"které se montujou ručně je kvalita někde jinde,ještě sem neslyšel o problému,naproti tomu CTR"má jistě slabiny jako převodku řízení,která odcházela atd..nevím jestli je to tím,že Honda si to nechá na půl"kurvit ve fabrice v anglii"..Za 3 si ani nemyslím,že jde tvé auto líp ladit,nebudu se bavit o kompresorech,na Cliu Sport jsem taky viděl Turbo a nesmyslný koně..Když se budu bavit o atmosféře,já tam mám ted výkon pomalu co maj všechny Nkové"Clia u nás,dá se dostat k 210ps a pak,už děláš stovku,tak okolo 5sekund,se slickama v poho...Ty by ses musel dostat k 240ps a ještě víc,nebo dát krátkou převodovku..U nás má jeden CTR modré jak jsem řekl k 240ps,každej si myslí,jak mu to jede,ono jede,ale stejně jako mě,bylo to dokonce nedávno tuzingu"naměřili mu stovku za 5,8 a kolegovi se stejným výkonem 5,7...Ono je to pomíjivý,ale jak jsem řekl,už v sérii je Clio pro mne vítez-poměr ceny auta-levnejší daleko náhradní díly oproti Hondě-špička podvozek,vsadím se,že nevíš vůbec co dokáže-nehorázný brzdy,motor,který je proti CTR charakterem na tom úplně stejně pro mě...Jsem velkej kritik a mám rád to nejlepší pro mě,takže beru Clio,nikdy bych nechtěl,už Hondu,tak to mám já...A jednou chci R26 nebo EVO 9:))Můžeme se někdy domluvit ze srandy,porovnat to...Jedna CTR bude proti mě starovat na tom Berounským vrchu,ukážu mu časem záda,sleduj to:)

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 15.03.2008  08:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marfi-víc se rozhlédni:)

PS:kolegu jsem myslel s Cliem Sport a 180ps..

Hanss (MoDo Team) 27.02.2008  14:19

Jesenice / Průhonice

Jesenice / Průhonice, kdy se stavíš na Modu?!?
    Zdravim :-)

"-- skrytý --" 27.02.2008  15:35

« Re: Jesenice / Průhonice

Čaues,stavil bych se, ale nevim o čem je Modu ?? Jsem nezasvěcen :-( >:D

Hanss (MoDo Team) 27.02.2008  15:49

« Re: Re: Jesenice / Průhonice

obchodní dům MoDo - moderní domácnost, hned u velkýho kruháče naproti rozestavěnýmu Aquaparku je skleněná budova, kde dělám (1. patro) - z okna koukám na I.S.R. auto - už víš?!? Od toho velkýho kruháče u dálnice směr hypernova, Makro ale je to hned u něj (je tu i Siko koupelny)(www.modo.cz)!!
        Tak dej vědět, když jsem tu na boku domu stojí moje auto (dnes, zítra)...... :-)

foto Dadanek-AlkoholixXx-

Dadánek (AlkoholixXx) 27.02.2008  15:55

« Re: Re: Re: Jesenice / Průhonice

já tam byl v pátek... okolo 17ti hodin, vezl jsem tam rodiče, něco kupovali v MODO...

"-- skrytý --" 27.02.2008  16:05

« Re: Re: Re: Jesenice / Průhonice

Jo tááák, já myslel, že se tam něco děje, to už vím, co myslíš. Klíďo se někdy stávím na dobrou, brazilskou kávu :-) . Teď budu odjíždět na hory, tak to nestíhám.

Hanss (MoDo Team) 27.02.2008  17:00

« Re: Jesenice / Průhonice

no tak vidim, že se vyznáš...... :-) :-)
            Dej vědět, třeba ke mně až se vrátíš....... měj se :-)

"-- skrytý --" 28.02.2008  21:59

CTR

Jedno z aut, ktere bych jednoou rad mel.. super motor. :yes: Vzhledove se mi libi, slabsi je prej podvozkove, ale nemel jsem moznost ridit, ani se svezt (zatim). Uz se tesim, az tam nahodi ty kola Kosei. :-) Jedine, co mi na aute nesedi, je ta mrizka v narazniku.. tos tak koupil nebo je to tva prace?

neregistrovaný: "type rr" [193.111.133.XXX] 12.03.2008  12:24

« Re: CTR

No s ventilkama uz se to risuje, tak snad do 14ti dnu. Jinak ta mrizka tam byla, taky bych radsi origo. :-(

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 19.03.2008  18:13

« Zadní kola"

Dneska jsem si pořádně prohlídl kamaridový CTR černý dokonce limit.edice 30TH aniversary/2003rok..a stoupla u mě v ceně,nebude špatná,koukal jsem totiž,že vzadu má taky negativy" a sbíhavost,jako auta od RS"..good work Honda :yes: Uznám každý dobrý auto,nemysli si,že sem jen Renaultsport man"..Kamarido má to CTR krásné,červené Recara,momo volant,klobouk dolů:)Tu techn.věc jsem přehlíd,stoupla u mě v ceně,jen je škoda,že plno lidí tam nenechá origo kola" a cpe tam 18ky-19ky,nevědí,že tím zabijou naladěnej podvozek z fabriky :-! Takže omluva to Type RR,dobré auto,fakt jsem to přehlídl..Jen ty ceny,jsou vyšší zbytečně..Počkám pár let a do garage chci R26,je to zbran:)

"-- skrytý --" 19.03.2008  19:25

Jasnačka

Čágo, to je jedna z mála věcí, která je na 7G lepší než na 8G, novej Tajpár, jetěžší a v zádu má vlečný ramena a není tak dobře vyváženej. Už mám v kufru obutý Koseie, takže je v pondělí nazuju, prolítnu a pak hned přidám nějakej novej image. No a nemysli si, že mě se Clio nedejbože nelíbí, je to krasavec a Megán je nádhernej, chtěl jsem si ho koupit, renault a alpina je srdcovka, ale Megáne má turbo a já chtěl vyzkoušet nějakou ostrou atmosféru a Civik je takovej neookoukanej, má takový charizma. Moc dobře to neumím popsat. Jinak celá divize Renaultsport je fajnovka ;-) Jinak 30tháčko se liší jen drobnostma.

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 20.03.2008  19:20

RENAULTSPORT

Jo to 30tháčko je jen vzhledově udělaný,jinak podvozkově stejný..Hele toho 19-20Dubna jedu s Cliem Berounský vrch,nechceš se taky přihlásit chlape,bude to fajn víkend máš na to stejnou nej zbran jako já,můžem to porovnat a hlavně se super povozit a pobavit,přijede tam za mnou enkláva kamaridů,např.i s tím CTR nebo,třeba Meganem R26,bude to super víkend,zkus to,ale co nejdřív ještě pustí cca 20 aut!Rám mít nemusíš,vše splnuješ,stačí ti jakákoliv kombinéza,boty a helma...co ty na to?PS:Já,taky miluju atmosféru,ale věř mi,pocitově udělali ten motor v Meganu dobře točí na turbo dost-cca přes 7000tis pořád táhne,není to žádnej trapnej kopanec ala TDI" a ve 3800konec,ale lineární zátah od 2000 nahoru-po té jednotce to mám dost podobný,opravdu dost mi to připomíná soutěžák"jako je STI,pocit vážně pěknej a brzdy famozní dvoupísty Bremba...Ale chce to rok 2006 a vejš,kdy dávali vypínatelné ESP"(aby ses víc pobavil hurá) a v sérii má stovku pod okolo 6sekund,nehledě na to,že je nadčasovej,mě se líbí moc,s tím bodykitem v RS"nemá chybu,interiér rovněž..Uvažuju nad ním,až bude dostupnej-pod 300tis,nejradši bych teda ten se špérou jako má kamarido R26,ale i normál RS Megane Turbo bez ESP,bude fungovat super,měl před tím i Trophyho"a byl spokojenej-bez špéry,též,limit edice s vypínatel.Esp...Je fakt,že Clio nebo i ten Civic bude živelnější,ale,když jsme se honili s R26kou,ona má na tu hmotnost zvláštní schopnost zamaskovat váhu"a bavíš se i tak,s tím,že je to fakt ala STI" na suchu při trapných provozních nákladech---Budeš se bavit má vzadu negativy a sbíhavost jak V6clio a to bylo hardcore na to,Micheliny si mohl měnit po 15tis:)))Ale i tak,tam byla tak blbá koncepce,že ses svezl na * jen rovně,krásný výkonný auto(255ps)ale s CTR bys ujel...V mém srdce bije adrenalin jen pro CTR tvůj rok,Clio a Megane Sport,vše ostatní je moc nic...Zvaž ten Beroun,co nejrychlejc!!Odkaz www.edda.cz,když se na to přihlásil i Roman Skamene:)) :yes:

"-- skrytý --" 20.03.2008  20:45

« Re: RENAULTSPORT

Jo já chtěl megána kupovat, ale nakonec jsem zkončil u týhle pily. No docela jsi mě s tím zakočil, nemám s tímhle vůbec žádné zkušenosti a teprve teďka na jaře chci vylítnou na okruh do Brna, takže jsem vrch ještě vůbec nezkoušel, ale každopádně bych se chtěl přijet podívat, protože mám volno, ale ještě kromě tohohle kopu do meruny, takže sobotu nebo neděli budu hrát. Přitelky brácha má clio sport,to nový a chce jet se mnou, tak jsem zvědavej, ale auto je to krásný a na S Autu je Clio V6 už za nějakejch 460tisíc, tak jsem na něj delší dobu zasněně koukal :-) :-)

"-- skrytý --" 23.03.2008  14:37

« Re: Re: RENAULTSPORT

Tak se přijed aspon mrknout,bude tam kamarido s Meganem R26 a další s tím 30th CTR..Ted si mě zmátnul,tobě se líbí Clio Sport..nebo přímo V6ka???Ta je tam,už dost dlouho na SAutu"a nedal bych za ní ani 200tis...byla to jízdně ještě víc nuda-a průser"než pak phase 2 V6...Ta,už měla aspon 255ps na místo 225ps,jinak vyřešený rozvor a rozchod kol a byla o dost krásnější,v té sem jel:)Ale na svezení je Sport"..ne V6,ta umí ject fakt jen rovně,je to záludák,pohon na zadní"+motor vzadu a krátkej rozvor,kort na mokru se s tím nedalo ject...

"-- skrytý --" 23.03.2008  14:39

« Re: Re: Re: RENAULTSPORT

Megane Trophy s vypínatelným ESP,to je příští má meta:)) :yes: V Cliu se bavíš,ale musíš bejt furt ve střehu,moc hravé autí,na srdíčko"..už stárnu a chci kila navíc:))

"-- skrytý --" 25.03.2008  11:47

« Re: Re: Re: Re: RENAULTSPORT

Jojo, jávím, že je to nesmysl a že jízdní vlastnosti V6 stojej zastarou bačkoru, ale mě se to auto líbí, na okruh bych si ho určitě nekupoval, ale je to tak bláznivý auto, až se mi líbí. Určitě bych se chtěl minimálně přijet kouknout. Jinak moc dík za pozvání.

"-- skrytý --" 25.03.2008  19:44

Beroun

Hele mám mail-willy2.0@seznam.cz,pošli mi odkaz na mail tvůj,pošlu ti super fota V6 phase 2,v které jsem jel a další,druhé" taky modré,jediné 2kusy v modré u nás,jejížho majitele,taky dobře znám:)Auto-je nádherné je to sen,který bych chtěl mít určo v garage to mi věř a na ten orchestr uvnitř se nezapomíná...v Praze jsou lidé zvyklí na cokoliv,ale věř mi,že po tomhle se otočil každý to mi věř,neskutečná masírka a to taky potěší:))Hod odkaz,pošlu ti do mailu fota a můj tel...ulož si mě a až tam přijedeš zavolej-pošli zprávu,sejdem se hodíme řeč..bude tam i můj kamarido s CTR,nebo další s tím Meganem R26,tak uvidíš momentálně hothatch roku:)

"-- skrytý --" 24.04.2008  09:33

Type R vs Clio RS

Čau chlape :-) tak jsem se stal taky členem rodiny moje.auto.cz ... jinak čtu tady komentáře a našel jsem jeden článek, který by tě mohl také zajímat.

"-- skrytý --" 03.05.2008  20:04

Super článek

Výborně popsané mluví mi z duše pan redaktor,mám doma Clio Sport ph 1 a měl jsem tu čest i v tom druhém-rovněž "starší 03"rok Civic Type-R a ani jedno auto bych nezavrhl,obě mám rád,obě patří ke špici...Je fakt,že na Cliu zbožnuju skvělou poddajnost podvozku"na našich rozbiječkách"a je opravdu hravé a rychlé...Naproti tomu,když se mi např.na závodech do vrchu"postaví někdo kdo bude umět" se svým Civicem Type-R budu mít respekt...Obě auta jsou skvělá,srdcově mě však dostalo zatím auto od RS",ikdyž bral bych obě v garage...:)Každopádně mé Clio ted prodávám,vypadá to,že pojede dál Focus optik serii...A po pauze,kdy stavíme"a peněz je mín:)Chci koupit Clio 182"a dovybavím ho určo ATB Quiafe"špérou,pak půjdu z rohů moc,dle mých představ,auto bude boží!...Nové Clio nezavrhuju,opticky je parádní-NÁDHERNÉ,ale po svezení i v něm nedávno,mě tolik nenadchlo...Váha navíc je znát..Stejně tak Megane R26 mi tolika neřekl,asi jsem fakt jen na tunový šílený hračky":)))Ale každopádně,kdybych měl závodit,tak hračka"new CLIO R3"který sedlá" Sedláček:)...bude jasnou volbou...To by se mi líbilo Sadev"převodovka se špérou a 230ps v budoucnu na 250ps,to musí bejt skvělá zbran....!!!!