Ford Mustang (2007)

16.9.2008

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "cart". História Na úvod by som chcel napísať niečo o minulosti tohto nášho koníka. Ako nový bol…

Ford Mustang (Tindo)

Čujo 16.09.2008  22:03

tak a je tu

krásavec....ten zvuk motoru je uzasny a hlavne by som ho potreboval viac a viac >:D ...to AUDIO hrá to bozsky...Tino super robota :yes: :yes:

foto Flammer-RSKa-

Flammer (RSKa) 16.09.2008  22:04

« Re: tak a je tu

uz sa tesim na dalsi foto :-!

"-- skrytý --" 17.09.2008  18:34

« Re: tak a je tu

Ak by ste nevedeli preco napisal ze dobra robota myslel s tym recenziu robil som ju sam :-)

Vette 16.09.2008  22:36

Amerika

Som rad ze tu je dalsia amerika :-) Myslim ze mi niekto ukazoval havarovaneho mustanga v Povazskej. MOzno ti bol ten tvoj. Auto je super, hlavne nech dobre sluzi. Doporucim ti www.classicmustang.sk , je tam perfektna partia majitelov Mustangov. Organizuju pravidelne zrazy a urcite stoja za to.

"-- skrytý --" 17.09.2008  18:22

« Re: Amerika

Dakujem a chlapikoch na classic mustang vieme.Strtli sme sa uz aj v komarom...O zrzoch viem tiez no ocinovy sa nechce ist do blavy no mozno ho presvedcim.

Vette 17.09.2008  18:43

« Re: Re: Amerika

tam som bol aj aj, bol si tam autom?

Čujo 17.09.2008  18:51

« Re: Re: Re: Amerika

ak to nebude cartovi vadit tak poviem... boli tam mustangom..mal som ist s nimi len som nemal este obciansky tak by to bolo riziko na hraniciach... posielall mi odtial fotky....skusim to prebehnut a skusim na daktorej z nich najst tvoju vettku :-) :yes:

Vette 17.09.2008  19:47

« Re: Re: Re: Re: Amerika

ja som tam isiel spolu s autami z Bratislavy, isli s nami aj Mustangy

"-- skrytý --" 17.09.2008  20:40

Dakujeeeeeeeeeem

foto Lubosss1

Lubosss1 16.09.2008  22:50

ecv

trebalo poziadat o stvorcove ecv, to by sa dozadu zmestilo.
    inak pekny kusok.

"-- skrytý --" 17.09.2008  18:24

« Re: ecv

No mali sme moznost ho tam vyskusat ale bolo velkebolo by v rovine s naraznikom a dakujem

*Black_Jacket* 17.09.2008  16:44

Muscle Musty

Nazdar Cart... Mišo mi hovoril že ten váš mustang bol búraný ale že bol takto doslova zrámovaný som ani netušil!!! Krásna robota mechanikov fakt poklona :yes: :yes: . Interiér je pecka len tá koža by tomu zdvihla prestíž o dosť hodný kus ;-) . Neviem prečo sa mi nedá hodnotiť rovnako ako pri tvojej Alfe. Snáď neskôr máš tam jasných desať :yes:

Teším sa na nové foto :-)

(EDIT)
    Vidím že zasa K*O*K*O*T After macherí so svojím TDičkom 1.9.. Fak nikdy nepochopím čo by tam ten sukyn syn chcel vidieť za auto aby dal aspoň 10b.. HANBA TI NEDOKOJENEC!!!

"-- skrytý --" 17.09.2008  18:32

« Re: Muscle Musty

>:D si mu dal no a inak diki.Koža? no neviem mne sa to viac paci v latke no

Čujo 17.09.2008  18:38

« Re: Re: Muscle Musty

v kozi by se ti potila prdeel woe ne? >:D ale v bezovej latke by to vypadalo luxusne :-)

"-- skrytý --" 17.09.2008  18:43

« Re: Re: Re: Muscle Musty

to mas pravdu no ale vyberaj si v mustangu ide o exterier a to co je pod kapotou

foto Petr-Kneifl

Petr Kneifl 17.09.2008  21:41

Hrabovo

Tak jsem byl na Hrabovu, máš s tím místem nějakou spojitost?

"-- skrytý --" 18.09.2008  17:55

« Re: Hrabovo

No boli sme tam na vikend a aj vzime tam chodime lyzovat

"-- skrytý --" 18.09.2008  09:38

Oprava nic moc

co to je na tom holým blatníku za ďubky? Vypadá to dost divně.
    Škoda že Ti nebyli schopni při té opravě lépe nalícovat zadní nárazník a víko kufru k tomu opravenému blatníku. To stejné vpředu, kde není návaznost mezi kapotou a pravým blatníkem. Vypadá to jak šité horkou jehlou a kazí to dojem z celého auta, které je jinak nádherné.

"-- skrytý --" 18.09.2008  14:19

« Re: Oprava nic moc

kapota vpredu bola dlhý cas na tycke a tak sa vyhla no uz sme sa to snazil opravit a uz je to lepsie

"-- skrytý --" 18.09.2008  18:00

« Re: Re: Oprava nic moc

No a zadny blatnik bol pred striekanim vytahovany bodovou zvarackou kôli rovine a to su tie bodky, zadny naraznik tak tam chyba jeden drziak, ktorý sme nezoznali a ocenujem ze mi hovoris pravdu ani mi sme neni spokojny.Inak nepasuje nam moc ani predny naraznik no kôli tomu ze sme na polskej stranke nasli strieborny a dobry no poslal nam biely a naburany, aj sme ho vystierali,ale uz ma iny radius

"-- skrytý --" 18.09.2008  19:08

kola????

Ty kola myslis vazne? Vzdyt se na to auto vubec nehodi :-(

Chobot 18.09.2008  19:19

« Re: kola????

Pravda. Ty na kterých to stálo při opravě vypadaly mnohem lépe(jakože na Mustafovi). Tohle je děs.

foto Rysguf-

Rysguf. 18.09.2008  19:29

« Re: Re: kola????

Tak on ma 15, co na tom zmeni...
        Ja by som taky Mustang bral aj keby bol na plechovych diskoch s puklicami. Podla mna sa tam tie kolesa hodia :yes:

Chobot 18.09.2008  19:33

« Re: Re: Re: kola????

originály jsou dobrý(buďto ty z opravy nebo jim hodně podobné). Mustang má dost hran a tyhle kola mají moc oblin dle mě na takovéhle auto.....nevim, můj názor. To, že tam má 15ky nic neznamená, kol se vyrábí habaděj, ve všech možných velikostech.
          Dle mě to jsou kola na nějakou japonskou otuněnou placku, ne na americkou muscle car-nebo jak se tomu povídá.

foto Rysguf-

Rysguf. 18.09.2008  19:43

« Re: Re: Re: Re: kola????

Ano ano, myslel som to tak ze majitel recenzie "Cart" ma 15 rokov a ze teda co on na tom zmneni. Asi nic moc.
            Moj nazor je, ze keby bol tento Mustang na tehlach, aj tak vyzera dobre. Jasne ze o 2 cisla vacsie 3D 5-lucove 2-paprskove kolesa by boli krajsie... :-)

"-- skrytý --" 18.09.2008  19:52

« Re: Re: Re: Re: Re: kola????

No viete tie kola boli zohnane tak rychlejsie,lebo z tych pôvodnych su 2 poskodene.Ak mate ponuku ,ktore by sa hodili dajte vedt roztec je 5x114

Chobot 18.09.2008  20:21

« Re: Re: Re: Re: Re: kola????

Ach, on má 15. To jsem původně špatně pochopil. Dyť jo. Tohle není nátlak aby koupil jiná kola, jen konstatování názoru že tyhle na tom(či tohle s nimi) vypadají špatně.

"-- skrytý --" 18.09.2008  21:10

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: kola????

To si myslim aj ja a inak ak ste nepochpili to slovo "vedt"(vynechala mi klavesnica) je to vediet a cena kloies do 20000 sk

"-- skrytý --" 19.09.2008  14:38

« Re: Re: Re: kola????

ale me je uplne jedno jak sou velky, tady jde o ten design...to se na to opravdu nehodi!

TurboKluk(smazat hodnoceni) 20.09.2008  07:48

foto u hotelu

Pokud mě oko nemýli tak ty foto u hotelu jsou z Ružomberoku?

"-- skrytý --" 20.09.2008  16:32

« Re: foto u hotelu

No ano.Ako vies? mas stym miestom nieco spolocne?

TurboKluk(smazat hodnoceni) 20.09.2008  17:56

« Re: foto u hotelu

No společného jen to že jsme tam byli na apartmanu na dovču no spiš výlet na 6dní pochodit po horách a relaxovat ale my jsme bydleli výše v hotelu tatra park nebo fatra park no hned ten hotel pod tim rozestavěným.
        Jak jsem videl ty přístavky na auto hned mi to bylo jasne ty s tim asi mas neco společného pač se mi zdálo že jsem tam toho stanga videl už když jsme tam byli

lorenzlubos 20.09.2008  21:28

« Re: Re: foto u hotelu

Ale treba uznat, je to gycova obluda, ta opacha.

Čujo 20.09.2008  21:45

« Re: Re: foto u hotelu

myslim si ze najvacsia obluda opacha a newem este co si tu ty... :no: :no: zjavne nemas vztah k takymto autam...radsej sa staraj o svoje auta a nesnaz sa tu predvadzat ze ves nakydat legende... :no: :no:

lorenzlubos 20.09.2008  22:18

« Re: Re: Re: foto u hotelu

O com meles? Ako na zaklade toho, ze ten barak vzadu je totalny gyc a ze ty nevies, ze Mustang je legendou 60-tych rokov usudzujes, ze nemam vztah k Mustangu? A ze sa snazim nakydat legende? Tou legendou myslis seba alebo ten barak? Moj zlaty, evidentne si v puberte, to mnohe ospravedlnuje, ale citat a mysliet by si teda uz mohol vediet. :no:

TurboKluk(smazat hodnoceni) 20.09.2008  22:26

« Re: Re: Re: Re: foto u hotelu

newim co to zu pletete a asi jsem * ale vubec nevim o čem to mluvite, šlo by to srozumitelněji at se taky zapojim

Čujo 20.09.2008  22:30

« Re: Re: Re: Re: foto u hotelu

ospravedlnujem sa myslel som si ze hovoris o aute...ono tie budovy su velmi pekne a pekne zapadnu do prostredia :yes:

lorenzlubos 20.09.2008  22:32

« Re: Re: Re: Re: Re: foto u hotelu

O architekture vies tiez uplny prd, tomuto sa hovori podnikatelske baroko je nielen samo o sebe gycom, ktory nema s umenim architektury nic spolocne, ale prave priserne zasahuje do okolia. Je smutne, ked ma niekto viac penazi, ako vkusu. Len pre buducnost. Skuste sa trochu inspirovat napr. z www.archiweb.cz ;-) 8-s :no:

lorenzlubos 20.09.2008  23:22

« Re: Re: Re: Re: foto u hotelu

myslel som autora recenzie, omylom som tam dal "ty nevies...".

lorenzlubos 20.09.2008  21:26

americka klasika zo 70-tych rokov??????

Ak je Mustang klasika, tak z rokov 60-tych, mojboze!!!!!!!!!!!!! 8-s

Čujo 20.09.2008  21:46

« Re: americka klasika zo 70-tych rokov??????

sa nudis velmi co? >:D :no:

TurboKluk(smazat hodnoceni) 20.09.2008  22:23

« Re: Re: americka klasika zo 70-tych rokov??????

Pro mě je jednčka jednoznačne mach nebo boss 302 ze začátku jsem noveho stanga bral jen jako nudnou ameriku ktera ma kone a nema podvozek tedy jako celek nic moc ale mylil jsem se je to proste nadherne auto pro chlapa jak to říct prostě auto pro opravdoveho chlapa ktery rozumi autum dela na nich a vi o nich i vic než parametry z katalogu v autosalonu nic proti miluju ferrari lambo porsche uznavam ale jsou to vozy ke kterym patří holky nebo mali chlapi o vaze 45kg a blond vlaskama proste stnag at ktery koli ma koule

Čujo 20.09.2008  22:35

« Re: Re: Re: americka klasika zo 70-tych rokov??????

TurboKluk uplne suhlasim :yes:

lorenzlubos 20.09.2008  22:29

Vela stupnov vybavy?

...A ze vy mate priemernu? Ty si evidentne encyklopedia. Stupne vybav su LEN 3, vy mate ZAKLADNY! Co tak mrknut trebars na stranku Fordu, alebo do prospektu, alebo aspon nepisat (ak uz suvisle pisat nevies) voloviny.

Čujo 20.09.2008  22:33

« Re: Vela stupnov vybavy?

preco si mu dal za recenziu 1 a za fotky 7?...fotky ma krasne oproti tebe :no: a recenzia?...myslim ze ta je v pohode takze nechapem preco 1 :no: :no:

lorenzlubos 20.09.2008  22:36

« Re: Re: Vela stupnov vybavy?

Recenziu pises STRASNE nesuvislo, bez akehokolvek slohu, ciarok....atd. A este pises dost divne informacie. A fotky? Chyba mi viac foto interieru a detailov. Bol som kriticky so snahou o objektivitu. Za slabe recenzie strhavam body, na nepravdive informacie davam najnizsie pocty. Vzdy. Nemam vsade dokonale fotky, ale recenzia je recenzia a myslim, ze fotky pri Vivare su presne take ake (ja) ocakavam od recenzie. A viac sa ich uz nezmestilo, bolo by este lepsie. ;-)

TurboKluk(smazat hodnoceni) 20.09.2008  22:45

« Re: Re: Re: Vela stupnov vybavy?

Zas jeden učitel jazyka, to mám tak rád.
          se nedivim že ti tu chybi foto interieru jak vidim u tveho oplu asi to bude nejaka uchylka to foceni intrieru,co????

lorenzlubos 20.09.2008  23:19

« Re: Re: Re: Re: Vela stupnov vybavy?

Nechaj si tie trapne frazy. Auto ma aj interier. Co je na tom, ze ocakavam fotky aj odtial? A tej poznamke o uchylke nerozumiem, ale asi mas pocit, ze si strasne vtipny.

Čujo 20.09.2008  22:46

« Re: Re: Re: Vela stupnov vybavy?

tak to si asi jediny co ti to tu vadi..ciarky atd...niesme predsa na hodine slovenciny ale tu ide hlavne o auta :no: :no: ako vidis cart neni vodic ale kebyze je tak by vedel napisat ine slohy(to viem)...skus pomenovat nepravdive tie informacie :-)

lorenzlubos 20.09.2008  23:18

« Re: Re: Re: Re: Vela stupnov vybavy?

...legenda 70tych rokov
            ...vela stupnov vybavy. A z nich vraj priemerny. Priemerny je snad stredny a teda GT. Ale toto je zakladny.

Čujo 21.09.2008  11:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Vela stupnov vybavy?

boze ty si divny :no: :no: zbytocne si pokazil hodnotenie tak nadhernemu autu :no: :no:

lorenzlubos 21.09.2008  12:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vela stupnov vybavy?

Autu som dal 10. Tu sa nehlada najlepsie auto, ale aj najlepsie opisane a nafotene auto. Moje.auto.cz vzniklo kvoli predavaniu si skusenosti majitelov /uzivatelov/. Hodnotenie je tu len pre motivovanie uzivatelov k co najlepsim recenziam. Pretekat treba inde.

lorenzlubos 20.09.2008  23:24

« Re: Re: Re: Vela stupnov vybavy?

opat chybicka, opat som nemyslel spoludiskutujuceho, ale autora recenzie

lorenzlubos 20.09.2008  22:39

124 a Jumper

Vsimol som si zaujimavu verziu Jumpera. Skus napisat aj o nom. A najma o tej 124ke co Vam visi "nad hlavou". Celkom by ma tie recenzie zaujimali ;-) :yes:

"-- skrytý --" 21.09.2008  15:41

« Re: 124 a Jumper

Takze ten jumper je z obycajneho skrinoveho no zhora zozadu bol poruseny tak to sa odpililo az po kabinu a vznikol zaujimavy pick-up.124 na to bude recenzia az ked sa dokonci.A preco by som mal pisat recenzie ked mi to ty povies? Pretoze si m i dokazil cele hodnotenie?pokial viem rok 1964 boly uz 70 roky pokial sa nemilim ucilo sa to na 1.stupni.Ked uz de o tie stupne vybavy.Napriklad 1.-automat v kozi 2x airbag,2. manual bez koze 2x airbag,3.Manual 4x airbag vyhrievane sedacky,4.manual bez koze 2x airbag.......... Nabuduce nepozeraj len na stranky. Ja so videl viac mustangov vo vseliakych vybavach.Uznavam ze mozeme mat zakladny no ale si ma nasral :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:

lorenzlubos 21.09.2008  22:01

« Re: Re: 124 a Jumper

Neviem preco tak z ostra. Ja som Ti nic neprikazal. Takisto som Ti nepokazil hodnotenie, len som ohodnotil. Zle hodnotenie nie je malo bodov, ale neprimerany pocet bodov. A podla mna teda zle hodnotili ostatni. Rok 1964 je urcite jeden z rokov 60-tych a je mi jedno, ci Ta to zle ucili v skole, ci si vymyslas, ci nepamatas, ale v 15tich by sa taketo zakladne veci patrilo vediet a urcite nie len zo skoly. Je mi absolutne jedno, kolko Mustangov v akych vybavach si videl, ale stupen vybavy a prvok vybavy su odlisne veci, aj ked spolu suvisia. Vy mate zakladny stupen vybavy, v tomto pripade bez oznacenia. A napokon, sam to aj uznavas, len si sa nasral. Tvoj problem.

"-- skrytý --" 22.09.2008  13:45

Kazdy nazor je nazor. Ďakujem ;-\

Čujo 22.09.2008  15:08

« Re: Re: Re: 124 a Jumper

lorenz spamataj sa prosim ta...ako mozes dat niekomu 1 bod za recenziu ked ma napisane vsetko co je potrebne 1 bod si zasluzi ten co nenapisal nic alebo len po 2 slova...vysvetli mi to...

lorenzlubos 22.09.2008  19:36

« Re: Re: Re: Re: 124 a Jumper

Vysvetlenie: Nepravdiva informacie je horsia ako ziadna. A hlupost horsia ako nevedomost.

*Black_Jacket* 22.09.2008  15:12

« Re: Re: Re: 124 a Jumper

Počuj lorenzi, keď si taký macher na architektúru, pravopis, sloh, hudbu, umenie, nechceš nám náhodou prezradiť ako vznikla ľudská rasa??? S tvojími vedomosťami by si to hravo zvládol >:D :no:

lorenzlubos 22.09.2008  19:45

« Re: Re: Re: Re: 124 a Jumper

Nie som macher, ale ani nevzdelanec.

*Black_Jacket* 22.09.2008  20:18

« Re: Re: Re: Re: Re: 124 a Jumper

Sorry kamaráde dal som ti ťažkú prosbu keď vidím, ako ti nejdú tie čisielká v zaokrúhlovaní >:D . si asi vtedy chýbal v školičke čo??? No bohužiaľ si nedobehol učivo ponevač si ho požadoval za nepotrebné a takto to dopadlo... Ach bože :-!

P.S: Ale stále existujú rôzne matematické kurzy že tak prečo rovno jeden neskúsiť :yes:

lorenzlubos 22.09.2008  21:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: 124 a Jumper

O akom zaokruhlovani tu meles? Nerozumiem co to ma so zaokruhlovanim. PS: Mozno preto, ze matematike, na rozdiel od teba, rozumiem :no:

*Black_Jacket* 23.09.2008  17:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 124 a Jumper

Hej to že zaokruhluješ rok 1964 ku 60-rokom to by sme kľudne mohli nazvať toto storočie dvadsiatym :no: . Prečo nie niektorý su svojím zmýšľaním ešte tam že ;-) :yes:

lorenzlubos 23.09.2008  19:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 124 a Jumper

Ty si pekne hlupy. Zaokruhlovanie s tym nema nic spolocne (v tom pripade sa ale 1964 pri zaokruhlovani na desiatky zaokruhli aj tak na 1960). A roky 1960-1969 su roky 60te, s tym nic nenarobis, aj ked roky 1961-1970 patria do siedmeho desatrocia 20. storocia. Pleties si jablka s hruskami. Si hlupy a dost ma fascinuje, ako to este potrebujes kricat do sveta. 8-s :no:

*Black_Jacket* 24.09.2008  07:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 124 a Jumper

No dobre vidím že to nemá cenu sa tu s tebou hádať lebo očividne to nepochopíš maš na to vlastný názor a ten ti stačí chápem ťa... Nechcem sa tu viac hádať kvôli takejto debiline ale nasralo ma to totálne jak si sa tu vystatoval že recenzia je blbosť, fotky gýč ( to rovno mohol fotiť na gerlachu ). Titeo dve veci ma dosť nasrali. Možno teba serie to že tuná 15 ročný chalan opisuje auto svojho otca a preto si očakával dokonalu recenziu a fotky a ešte že ide o mustyho :-| . Fakt sorry ale nechcem sa tu už viac hádať lebo to nemá cenu a len sa viac urážame. Dík ;-)

lorenzlubos 24.09.2008  18:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 124 a Jumper

Myslim, ze nie ja nieco nepochopim, ale Ty si zrejme pochopil, ze niektore veci Ti moc nejdu. Nemusime sa hadat. Nevadi mi, ked niekto opisuje auto svojich rodicov. Podobne ako Vy tu sa kedysi spraval .kysky. Obcas sa treba zamysliet. Toto auto ma stale sancu ziskat za recenziu aj fotky maximalny pocet aj odo mna. A nezavisi to od hadky, debaty, len od recenzie a fotiek. Treba opravit, co je zle a nevidim problem. Ak si to nevsimnem, treba ma na to upozornit ;-) Mustangy som obdivoval uz ako 5-6-rocny, ked ste este ani neboli na svete a ked sa Ford dal kupit len v TUZEXe (aj to nie kedykolvek a akykolvek). Ja som mal to stastie, ze u nas v meste jeden Hardtop I. generacie v cervenej farbe jazdil a tak som ho mohol vidiet aj v skutocnosti. Mimochodom, autu som dalplny pocet, lebo si ho zasluzi. Je krasny a nepokazeny tuningom.

"-- skrytý --" 24.09.2008  21:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 124 a Jumper

Tu recenziu som uz poupravoval no fotky intriru zmensuje cujo, lebo ja to noviem no uz ma to ide naucit.

lorenzlubos 25.09.2008  20:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 124 a Jumper

Za recezniu som dal 9 bodov. Chybne informacie su prec, je dlha, vzhladom na Tvoje moznosti (tym myslim, ze nim nemozes jazdit) podrobna dost. 1 bodik dole je za stylizaciu a gramatiku. Trochu si to precitaj, urcite sam najdes nejake zabudnute medzery, ciarky, velke/male pismena. Nic nie je stratene. K fotkam: Pre mna je tiez dolezite, aby bolo vidno, ze to hlavne na fotke je to auto a tiez spominany interier a tiez zaujimave detaily (co ine auta nemaju... a pod.). Za fotky auta do detailu davam 9b. Ten 10ty je potom za pozadie, zladenie fotiek a pod. PS: Nemusis mat od kazdeho maximum, to vsak ale neznamena, ze ho nie som ochotny dat. ;-) :yes:

"-- skrytý --" 22.09.2008  21:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: 124 a Jumper

Dakujem ti.Si skvely :yes:

TurboKluk(smazat hodnoceni) 23.09.2008  20:02

Hotel

Tak co jak je to s tim hotelem je možne že jsem tě tam potkal byl to začátek srpna :-O

"-- skrytý --" 03.10.2008  16:35

POISTKA

kED SA MOZEM OPYTAT KOLKO TA VYJDE ROCNE POISTKA?

"-- skrytý --" 03.10.2008  20:23

« Re: POISTKA

No do 10000Sk sme sa vosli. No zmierili sme sa s tym :-O

"-- skrytý --" 03.10.2008  20:44

« Re: POISTKA

A čože ťa to tak zaujma? :-)

David Silver 12.10.2008  10:51

Mustang

Zdravím Carte. Moc pěkná práce na autě :yes: Možná se mi to zdá, možná je to tim že nemáš fotku přímo zezadu. Ale zdá se mi že zadní pravý roh je vpravo hranatější (po opravě) než ten sériový vlevo. ;-\

Vette 12.10.2008  11:13

« Re: Mustang

Ja som ich Mustanga videl vcera nazivo a zdal sa mi v poriadku. Moze byt ze po poroznejsom hladani sa najde na nom chyba, ale na prvy pohlad je ten Mustang krasne spraveny. Myslim ze aj ten interier je v slusnom stave. Z mojej strany nie je na aute co kritizovat.

"-- skrytý --" 12.10.2008  16:06

Dakujem ti za pochvalu:)

Vette 12.10.2008  16:22

« Re: Re: Mustang

nie je za co. myslim ze tam nie je ziadna fotka podla ktorej by sa to dalo hodnotit. Mne sa vcera pacili tie nove pasy Mustang co mate nalepene na bolku.

"-- skrytý --" 12.10.2008  17:41

« Re: Re: Re: Mustang

No mne sa najpr ta farba nepacila no uz som si zvykol a zda sa mi pekna:D Ja som chcel pôvodne ciernu

"-- skrytý --" 12.10.2008  16:04

« Re: Mustang

No mozno je to tou fotkou ,ale klampiar tu pravu stranu robil skoro z rovneho plechu,pretože linia co ide cez auto bola vzadu urobena predtym z gitu. Vies ,ale pri tej rychlosti ked predbiehame auta nestihaju pozerat detaily >:-[]

David Silver 12.10.2008  19:09

« Re: Re: Mustang

>:D >:D >:D Tak to se ani nedivím >:D :no: Si stihnou prohlédnout, že je to Mustang :yes: >:D

Čujo 12.10.2008  19:23

« Re: Re: Re: Mustang

kysky mam s tymto mustangom krasnu prihodu..ked sme isli zo zrazu tak sme tak pomali obiehali trabant a v nom sedeli 2 mlady ludia...ten chlapec(vodic)sa za tych 10s mozno raz pozrel na cestu >:D tak sme im zakyvali >:D >:D bolo to krasne :-)...no a jazda v tomto aute je zazitok...nadherny zvuk nadherny tah...prebiehanie je nieco uzasne...uzasne su aj zakruty pod plynom sak cart :-) (žilina) >:D dobre drzi v zakrutach no krasa...bol to velky zazitok aj na zraze aj vozenie sa takze tymto chcem podakovat cartovi ze ma zobrali :-) :-) :-) :yes:

David Silver 12.10.2008  19:29

« Re: Re: Re: Re: Mustang

>:D >:D No tak to mohl být zajímavý pohled :yes: >:D

Čujo 12.10.2008  19:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Mustang

to bol >:D celkom zaujimave ze si ma vsimli aj ked som im kyval cez to mini zadne bocne okienko >:D >:D

David Silver 12.10.2008  19:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mustang

Jo ty jsi seděl vzádu jo? To malé okénko jsem myslel že tam je na parádu, a ono je tam i pěkné :yes: :yes: :-)

Čujo 12.10.2008  19:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mustang

ano kysky...s mojimi ledva ledva 170centimetrami som sa tam vopchal len tak tak...chybalo asi 2-3cm a uz by som si trieskal hlavu o strop...ale je to coupe a take byvaju hlavne pre 2 :-) ale sedi sa tam super pekne ti sedacka obopne stehna a drzi v zakrutach :yes:

David Silver 12.10.2008  19:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mustang

Mě se ty zadní sedačky z fotek vcelku líbějí :yes: Ale zdá se mi divné když ve sport'áku sedím vzadu (seděl jsem vzadu jenom v Celice)...
                    Já vlastně vzádu sedám nerad u každého auta >:D :yes: Nejradši mám samozřejmě místo řidiče a pak spolujezdce :-)

"-- skrytý --" 13.10.2008  19:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mustang

Ine miesto mu ani nezostavalo >:D

"-- skrytý --" 13.10.2008  19:20

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mustang

No este jednu prihodu sme mali ked nas chcelo predbehnut polo s obshom 1.1 cez dve plne ciary no samozrejme sme mu to nedovolili,a vtedy by som pri nas privital tych v zelenych ciapkach. :-)

Vette 13.10.2008  20:06

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mustang

tak mna tak cez plnu ciaru predbiehal Favorit plny robotnikov. Ledva mu to islo, ale asi si chcel nieco dokazat

"-- skrytý --" 14.10.2008  14:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mustang

Presne oni si chcu zrejme nieco dokazat.

Vette 14.10.2008  16:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mustang

a neuvedomuju si ako moc ta ohrozuju

"-- skrytý --" 14.10.2008  16:04

Foto

ta fotka u Tesca je fakt moc pěkná :yes:

"-- skrytý --" 15.10.2008  15:29

« Re: Foto

Naaadherna to zore+zapnute svetla... krasa

Vette 26.10.2008  22:19

US Sunday

skoda ze to mate daleko. Dnes sme mali super akciu. Mike ukazal svoju Mach I, spolu nas bolo asi 20 aut. Este k tomu super pocasie...

"-- skrytý --" 27.10.2008  08:04

« Re: US Sunday

no zaprve my to mame nanestastie daleko a preto nechodime ani na pizza zrazy:( Možno by sme aj vcera prisli,ale mal som aj tak hokejbalový zapas v kezmarku takze ja som rano odisiel a vratil som sa vecer a zrejme ocovi by sa len tak nechcelo no objavil vcera ze ide byt vystava v esene >:D ak by siel spoj povedal ze by siel no samozrejme sa mu tam soferovat nechce. >:D

Dylan McKay 27.10.2008  08:21

« Re: US Sunday

Já jen že jsem si až teď pročetl tvoji diskusi, a je mi smutno jak jste tam něco řešili. Jsi fajn kluk.

Chtělo by to příští rok koncem jara udělat nějaký velký slovenský sraz, zúčastnil bych se rád. České srazy jsou podivné, kolikrát to kluci mají jen pár metrů, ale vždycky jim do toho něco vleze.
        Na srazy jezdí jen zdravé jádro, ti nejlepší z nejlepších... ;-)

"-- skrytý --" 27.10.2008  18:36

« Re: Re: US Sunday

No môj oco by chcel aby sa usporiadal zraz v ruzomberku tam kde mam aj tie foto kôli tomu ze su tam garaže aj sa da prespat.On chcel aby sa tam spravil zraz mustangov z klubu no aj zraz MACZ by nebol zlý :-)

Dylan McKay 27.10.2008  18:42

« Re: Re: Re: US Sunday

To je správná volba, na tom se dá pracovat!

PS: nejlíp umí organizovat srazy Ivanuska-Matej, ale pst, já ti to neporadil... ;-) >:D

"-- skrytý --" 27.10.2008  19:06

« Re: Re: Re: Re: US Sunday

Tak nech si to najde na www.apartmanyhrabovo.sk bol by som rad a je tam aj skvela lyzovacka ;-)

"-- skrytý --" 27.10.2008  19:11

« Re: Re: Re: Re: US Sunday

Som ocinovi ukazoval tvoje video kde mas aj pesnicku a ze mas u neho obdiv a ze si mas objedna silvester v hrabove,my uz mame:D

Dylan McKay 27.10.2008  19:16

« Re: Re: Re: Re: Re: US Sunday

Pozdravuj otce, že má dobrý vkus... ;-)

"-- skrytý --" 27.10.2008  19:21

« Re: Re: Re: Re: Re: US Sunday

a preco vlastneten zraz na konci jari? môze byt na toho silvestra >:D no nechjme to tak

Dylan McKay 27.10.2008  19:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: US Sunday

Hodně kluků na sněhu nikam nepojede, ani když je teploměr příliš nízko. A konkrétně já- moje žena bude okolo Silvestra rodit... ;-)

"-- skrytý --" 27.10.2008  20:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: US Sunday

Tak to gratulujem >:D no tak to skusime koncom jari

Čujo 29.10.2008  19:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: US Sunday

myslim ze je to skvely napad...takato akcia by sa mi pacila..bol by som tam na 100% bez ohladu na to ako by som sa tam dostal >:D ved to neni daleko :yes: myslim ze aj jarny termin bude akurat..vsetko bude kvitnut a bude nadhere prostredie pre fotky :-) ..ono by so chcelo mozno aj krajsie auto ako je xsara >:D >:D

foto Filip-

Filip . 09.12.2008  19:42

AHoj

A coze vsetky auta na predaj ? chysta sa nieco Velke ? alebo Financna kriza ?? prosim nevysvetli si to blbo ;-) ... lacny benzin

"-- skrytý --" 10.12.2008  15:02

« Re: AHoj

ne,ne.Zmena aut.Nove rodine,Novy jeep a mozno aj nova amerika :-)

foto Filip-

Filip . 01.01.2009  11:30

« Re: Re: AHoj

Heh zmena autoparku v rodinke no pekne :-) ale ameriky nemusim BMW Power >:D a Mitsubischi...nedavno nas na ceste VYPIEKLO EVO X no prose nepopisatelne :yes: ako bolo krasne pocut ked pridal :yes:

"-- skrytý --" 01.01.2009  17:25

« Re: Re: Re: AHoj

EVO X je proste skvele auto .Ci dizajnovo alebo motorovo :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

ROBERTOO 15.12.2008  22:40

To čo je toto...??

Utekajú mi akosi martinské autíčka zpod dohľadu...Keby som nehľadal Alfu na predaj tak Mustanga ani nenájdem.Každopádne auto fajn,len škoda tej kože a možno aj V8-čky,ale aj V6 stačí.Nemám to ani ďaleko,okolo chodím celkom často ale nikdy som si to u vás nevšimol.Kde tu je smajlo so slzami? >:D :'-( :'-(

"-- skrytý --" 16.12.2008  13:55

« Re: To čo je toto...??

Kde u nas mas namysli?no mustang vacsinou stava v garazi a do bazaru na nom len niekedy ocino chodi takze to bude asi tym.No a co sa tyka tej koze tak ma to ani moc netrapi,ja skor rad ,ze su tam latkove potahy pretoze koza v lete pali a ktomu este aj v niektorych autach zapach,no ale bere sa to ako luxus :-) a ta V8 sre celu rodinu >:D

Čujo 23.12.2008  13:24

« Re: Re: To čo je toto...??

no mna by to nesralo...bol by som rad ze mam aj tu V6...je to prekrasne zvazenie ...bol to zazitok :yes: a kozu osobne nemusim...skor nejaky semiš ale alcantru :-)

Vette 01.01.2009  17:45

Novorocna jazda s COBROU

Ahoj, tak som sa dnes v Bratislave zucastnil novorocnej jazdy >:D Hlavny bod programu bola jazda mestom v kolone, na ktorej cele bola Jurajova COBRA bez strechy :-) Ludia po nas len pozerali :-) Tak hucal po celom meste ze sa na niektorych autach zapol alarm :-) Dokonca to hlasili na Funradiu ze po BA jazdia blazni na kabriu :-) Ja som zistil pred odchodom z domu, ze mam na Vette vybitu baterku, tak som isiel iba s Mondeom :-(

"-- skrytý --" 01.01.2009  18:00

« Re: Novorocna jazda s COBROU

Wow skoda ze jeto tak daleko ,mozno by sme aj isli. :'-( Muselo to byt fakt skvele a dufam ze budu aj nejake foto .Inak v poslednych dnoch nam tiez ide raz jedno auto raz druhe kvôli baterke >:D A inak neviete ako to vyzera s eleanorom Gaspa?A este aby som nezabudol tak stastny novy rok :-)

Vette 01.01.2009  18:04

« Re: Re: Novorocna jazda s COBROU

stastny novy rok aj tebe. Gaspo prisiel na Renaulte :-( Ci uz ma Eleonor na znackach neviem, ale asi nie. Najlepsie bolo dirftovanie Cobry na parkovisku. Na tom lade sa perfektne tocila a ani gumy nedostali zabrat :-)

"-- skrytý --" 01.01.2009  18:15

« Re: Re: Re: Novorocna jazda s COBROU

To je na lade najlepsie :-) ,ale ak sa mam priznat ja sa uz ani dako nevyznam co kdo ma tak nevem ktora to kobra je idem ihned kuk.No a neves ci ho uz vobec ma na slovensku ten gaspo?

"-- skrytý --" 02.01.2009  15:49

« Re: Re: Re: Re: Novorocna jazda s COBROU

Tak uz je mi to jasne ,ze ktora Cobra,ale ani som nemal tusenia ze to ma

"-- skrytý --" 01.01.2009  18:18

« Re: Re: Re: Novorocna jazda s COBROU

je to ta zlta?

"-- skrytý --" 11.01.2009  22:53

« Re: Re: Re: Re: Novorocna jazda s COBROU

Hej hej ten vyjazd bol fajny, aj s rodrigezom nas trosku zatocilo vsak Vette >:D Krizna to isti >:D naposledy gaspo napisal co robi na Eleanor na mustangclubslovakia.sk a myslim ze sa mame na co tesit :-)
            P.S. auto velmi pekne :-) aj ked skoda toho osemvalca ale hlavna vec ze to je mustang :-) tesim sa ked sa stretneme, mozno na 2. Zraze Mustangov Slovenska kde su vitany vsetci toho 18.7.
            Maco

Vette 11.01.2009  22:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Novorocna jazda s COBROU

ahoj, ako sa mas :-) Rad ta tu stretavam :-)

"-- skrytý --" 13.01.2009  13:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Novorocna jazda s COBROU

Tak aj ja ta tu vitam.Vcera sme isli s ocom kupit rozky na nissana tak som aj ja pred lidlom robil nejake otocky.Je to skvely pocit sa tak krutit a este ked to zrovnam >:D

"-- skrytý --" 12.02.2009  18:38

Mustang na predaj

A je ten Stang este na predaj? Lebo v recenzii to pise.
    Keby bol tak dajte prosim vediet aj cez sukromnu spravu.
    Dik, Adrian.

"-- skrytý --" 12.02.2009  19:27

« Re: Mustang na predaj

Poslal som ti SZ

Poustnik 03.05.2009  04:28

Tak si čtu, že už je prodaný...

..koukám na tu route66 někde na chalupě...to je rozkošné teda!!! Cha!! :-)

Vette 03.05.2009  08:34

« Re: Tak si čtu, že už je prodaný...

a co bude namiesto neho?

"-- skrytý --" 03.05.2009  16:30

« Re: Re: Tak si čtu, že už je prodaný...

Zrub a este nejake rekonstrukcie na nehnutelnostiah a potom dakedy taku nejaku 67-cku :-) ale kedy?Tak to netusim.Ale kukam ze ty mas nieco noveho v stajni :-)

Vette 03.05.2009  16:50

« Re: Re: Re: Tak si čtu, že už je prodaný...

toho vasho som si dlho v inzeratoch obzeral. U nas dolezita aj farba, a ta vasa manzelku nezaujala ;-)

"-- skrytý --" 03.05.2009  19:46

« Re: Re: Re: Re: Tak si čtu, že už je prodaný...

Vsak nevadi,ale isel do Blavy ;-)

"-- skrytý --" 03.05.2009  16:29

« Re: Tak si čtu, že už je prodaný...

ne to tu cedulu mame doma. To su take stajne na ktore sa vkuse pozerame a tak sme tam dali cedulu a vselico ine ,aby sa nam vzdy naskytol taky krajsi pohlad :-)

ROBERTOO 02.08.2009  10:52

Z extrému do extrému

Od Mustangu k Vitu.To ste potrebovali do Croatie hneď Vito?Niečo menšie nebolo? 8-s >:-[]

"-- skrytý --" 02.08.2009  22:09

« Re: Z extrému do extrému

bicykle sa do alfy nezmestia :-) ;-)

ROBERTOO 04.08.2009  18:02

« Re: Re: Z extrému do extrému

Viem viem,už som dostal vysvetlenie včera :-)

"-- skrytý --" 05.08.2009  13:47

« Re: Re: Re: Z extrému do extrému

? od koho?

ROBERTOO 09.08.2009  21:23

« Re: Re: Re: Re: Z extrému do extrému

Sisu som stretol po dlhom čase a padla reč na dovolenku.

Vette 09.08.2009  21:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Z extrému do extrému

ked poznas osobne Tinda a Cuja, tak aj oni boli vcera na tej akci v Madarsku

ROBERTOO 10.08.2009  00:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Z extrému do extrému

Vette: Viem,dneska som sa dozvedel,že tam boli.Tinda nepoznám,teda hej,z videnia.On si ma nejak moc nepamätá,teda myslím.

"-- skrytý --" 15.08.2009  18:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Z extrému do extrému

Ale uz so zistil kto si >:D

"-- skrytý --" 22.11.2010  10:18

Mustang fan :o)

Krasnej Mustang, super fotky. Snad se nekdy potkame na nejakem srazu :-) Mrkni na myho..[odkaz]