Mercedes-Benz C Sportcoupe (2006)

30.5.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "michal4". Vzhledem k tomu, že máme v rodině již jeden mercedes (CLK), byl výběr značky nového auta…

Mercedes-Benz C Sportcoupe (michal4)

foto Johny-Rico

Johny.Rico 30.05.2007  20:23

Bomba kára. 10b.

Jsem první heč:-D

foto Johny-Rico

Johny.Rico 30.05.2007  20:27

Hele ještě něco...

..ty to máš automat? Proč panebože??? Snda netrpíš představou, že meďáky jsou jen automaty...A má to xenon? A pak - udělej něco s tou křivou rourou tam vzáádu :-) ;-) :yes:

neregistrovaný: "Ivorry" [213.210.185.XXX] 30.05.2007  21:02

« Re: Hele ještě něco...

Mně zase připadá, že lidi trpí představou, že automaty jsou prokletí. My ho máme v Medvědovi taky a nedám na něj dopustit ;-)

"-- skrytý --" 30.05.2007  23:52

« Re: Hele ještě něco...

Jasně, mám xenony a neskutečně svítěj. K tomu automatu, dokud jsem nepoznal, nevěřil bych jaká je to paráda. Řadí od dvojky výš jak blesk. Pokud za mnou jede nějaké nabuzené 1.9tdi, než podřadí jsem pryč. Na rychlou jízdu na okresky je taky supr. Přeřazení ze dvojky na trojku v zatáčce-dokonalé. A když si vzpomenu jak jsem stával ve tři odpoledne na magistrále a mačkal hodinu každých 20 vteřin spojku, děs. Auto bez automatu jsem už nechtěl. No, je fakt, že té fotce vypadá ta roura fakt zvláštně :-).

foto EricCartman

EricCartman 30.05.2007  20:31

Pěkný

Tato barva mu moc sluší. :yes:

"-- skrytý --" 30.05.2007  21:28

body

celkově hodnotím 9B! :yes:

"-- skrytý --" 31.05.2007  01:03

« Re: body

to není podle tebe rozežránek stejný auto :-! jiné body....

"-- skrytý --" 31.05.2007  01:01

ahoj kamaráde

pěkný auto mám trošku podobný za 10 :yes: ať slouží!!!!!

neregistrovaný: "Miki Darren" [195.168.52.XXX] 31.05.2007  07:44

Pekne

Moc pekne. Sam som nad nim uvazoval, ale nakonieco som sa rohodol pre nove Acko. Muselo sa ti to auto ozaj pacit, ked si si ho kupilv r. 2006 a ked uz je nova rada. (aj ked este bez kupeee, ale pevne dufam, ze bude) Moc dobre sa im podaril facelift stredoveho panelu a volantu, lebo teraz je to ozaj skoro ciste SLK. Len sa pri tychto autach stale nemozem zbavit pocitu, ze to je zenske auto. Kedykolvek som ho videl, tak v nom isla zena. snad len na jednom chlap :-) hm... vlastne ako keby to moje acko bolo o niecom inom xixixi

neregistrovaný: "huml" [195.11.208.XXX] 31.05.2007  09:44

« Re: Pekne

souhlasim temer do puntiku... taky jsem dal prednost acku (mimochodem neuveritelne prostorny auto, vcetne kufru.) a taky je na me tohle auto dost holcici ;-) jen poznamka k tomu prisvecovani do zatacky - prisvecuji pouze mlhovky, xenony se ani nehnou. Automat kterej radi v zatacce neni vyhodou, ale prokletim ;-) nastesti se dnes jiz ty nejlepsi zbavily prave teto vlastnosti.

neregistrovaný: "Miki Darren" [195.168.52.XXX] 31.05.2007  10:16

« Re: Re: Pekne

S natacanim do stran skusenosti nemam, lebo mne sa mńic nenataca. (asi preto ze som si to nepriplatil :-) ) ten interier je ozaj velky, len to auto dost plava. je male a vysoke. no co uz. snad to SLK o ktorom snivam bude jazdit lepsie... >:D

"anonym" [85.70.62.XXX] 31.05.2007  23:17

« Re: Pekne

Ze začátku jsem taky trochu koukal na A i B. Zejména B je nádherný. Pro mě ale bylo coupé v danou sitaci nejlepší řešení. Na AB je ještě čas :-). Jezdím sám, a nebo s přítelkyní, na zadních sedadlech snad nikdo nidky neseděl. Nový model přišel déle než za rok (dlouho :-( ) a rozhodně by nevyšel cenově tak jako ten můj. :-( holčíčí, jasně, ale to je dneska X3, X5, A, B, A3, atd. Na SL nebo R4 musím ještě střádat :-) .

"-- skrytý --" 31.05.2007  08:27

auto: 9b; popis a zkušenosti: 8b; fotky: 7b --- celkem: 8b ;-)

"-- skrytý --" 31.05.2007  20:54

Maximálka

Maximálka tvého auta je 230.....jezdím s 2004 C220 CDI. Jede ještě víc...... ;-)

"-- skrytý --" 31.05.2007  21:06

« Re: Maximálka

neni mám úplně to samý a v papírech je 225 nehledě ze začátku jako nový to nechtělo jet přes 215 :-(

"-- skrytý --" 31.05.2007  22:31

« Re: Maximálka

Jasně, i zrychlení není přesné, byl jsem línej koukat do papírů ;-), nevím kolik tam udávaj (mrknu tam a upřesním) a víc než 220 jsem nejel (zatím :-) ).

"-- skrytý --" 31.05.2007  23:32

« Re: Maximálka

Tak mi to nedalo a kouknul jsem do papírů :-( . Píšou maximálka 218, zrychlení 10.5.

"-- skrytý --" 01.06.2007  02:12

« Re: Re: Maximálka

To mám také v papírech, přesně to, maximálka 218, výkon 110kw.
        Ale je to sakra rychlé auto, tyto auta nejsou na zrychlení na stovku, ale jsou to hodně rychlá auta až po stovce. Mám pár kamarádů a jednou jsme asi ve 4 ráno zajeli na dálnici, provoz nulový a dali jsme si závod 100kmh až do maximálka. Já měl C220 CDI, oni BMW X5 3.0d a Chrysler 300C kombík v CRD. Oba jsem předjel, oběma došel dech v 220. Já nevím, ale lidé asi podceňují 220CDI, sice to není nijak extra výkonné auto, ale ono to táhne a zrychluje i nad 200. Do 220 jde slušne, k finální 235 už ho musim nutit. ;-)

"anonym" [195.11.208.XXX] 11.06.2007  14:43

« Re: Re: Re: Maximálka

porovnavat se s vysokym tezkym SUV s 4x4 na maximalce, to ti fakt muselo zvednout sebevedomi, zkus to s 320d >:D

"-- skrytý --" 01.06.2007  14:48

« Re: Re: Maximálka

počkej já mám v papírech 10,3 a 225 kmh
        ;-\

"-- skrytý --" 02.06.2007  00:17

« Re: Re: Re: Maximálka

automat je pomalejší :-(

"-- skrytý --" 01.06.2007  04:25

Přidal jsem také naše auto.

Tak jsem přidal naše céčko. Prosím o ohodnocení. ;-)

"-- skrytý --" 02.06.2007  10:48

Dotaz

Čau to si s tou rejhou až na plech dopad ještě dobře mě si někdo hrál s klíčema na kapotě a to pěkně důkladně taky až na plech... Co s tím budeš dělat? já nevim jestli s tim mám jet do servisu co s tím udělaj a jak to bude vypadat... ;-\

"-- skrytý --" 03.06.2007  14:16

« Re: Dotaz

Síla, to jsem teda fakt dopadl zatím dobře. No, mě říkal, že to pouze zatřou :-( , namíchaj barvu. Jinak nic jiného se stím nedá dělat, pokud nechci nanášet barvu po vrstvách, prej by to trvalo měsíc. Takže to jen zakreje ten plech, aby to nebylo do očí. Musím ale říct, že ten náš servis mě začíná čím dál víc štvát. Jsou tam čím dál více ochotní. Zapojit kabel od navigace, abych ho nemusel vodit do zapalovače, není přece složitý (je to jen plus a mínus, co se musí zapojit a neublíží to nijak elektronice) a taky jsem se ptal na nějakej chip od Brabuse a o tom taky nechtěj ani slyšet. Dávat to dělat do neautoruzovaného servisu ale nechci. Navíc jsem objevil až teďka, že na pravé straně, (kromě toho kápnutí lepidla) jak měnili přední sklo, zastrčili takovou lištu obráceně. Ale na druhou stranu, lepší než náš servis Toyoty. Měli jsem dřív tři a jednou zapoměli zapojit po garančce světla, pak zase nedotáhli kolo atd. Jezdili jsem pak už radši k Dubovi a supr. :-)

neregistrovaný: "kridlak" [81.19.12.XXX] 05.06.2007  18:32

Pekne

Kazde MB je pro mne pekne. Uz se moc tesim az bude nove "C" coupe. Mel jsem doted "C" 180tku sedan. Ted prodal a koupil A4 2,0 TDI, ktere ted dam pritelkyni a na nove "C" ci "C" coupe si musim co nejrdive usetrit. :-(

neregistrovaný: "Miki Darren" [195.168.52.XXX] 13.06.2007  15:31

« Re: Pekne

Nove Cecko Coupe nebude :-( :-( :-( :-( :-( to by som bral hned, ale ked na ten interier noveho C si stale nemozem zvyknut. som jediny komu ten stredovy panel pripada strasny? jak nejaky azijsky *

foto EricCartman

EricCartman 13.06.2007  15:52

Tak podle všeho by nové kupé být mělo ;-) [odkaz]

"-- skrytý --" 13.06.2007  19:38

« Re: Re: Pekne

Mě přijde interiér nového céčka vpředu taky strašněj. Středový tunel je divnej, ale ze všeho nejhorší je plast, ze kterého je palubní deska. Připomíná mi silně Fabii, ve které jsem dělal autoškolu. Kdyby alespoň nebyl z tak tvrdého plastu. Nechápu jak to mohl někdo schválit, vypadá to v reálu strašně lacině, jak v autě za 300 tisíc. :'-(

"-- skrytý --" 06.06.2007  20:04

Nice car :yes:

"-- skrytý --" 15.06.2007  02:50

Pekny auto...

cecko sportcoupe je na pomer cena/krasa/vykon snad nejlepsi mercedes v soucasne nabidce.Diky novemu cecku jdou ceny skladovek dolu,a pritom zustava prad krasne a neokoukane.Tim chci v kostce rict,ze ti chvalim volbu,automat a diesel sis zduvodnil,ja bych volil jinak,kazdopadne je to krasne auto a doufam ze ty * co jsou schopny ho skrabnout uz nepotkas,anebo,kdyz uz,tak primo pri cinu.... >:-[]Jinak je krasny sledovat ten vliv rodinny na vkus,dost to znam ;-)

"-- skrytý --" 17.06.2007  19:01

« Re: Pekny auto...

Je to tak, kdyby otec neměl CLK, asi bych teď měl BMW. Vždycky se mi BMW líbilo, ale jak jsem měl možnost zažít méďu v tolika situacích a nejenom při jízdě, poznal jsem, že je to značka, co mi v současné době nejvíce vyhovuje. Zkušební jízda tuhle dlouhodobou zkušenost prostě nenahradí. Jinak, moc díky tobě a všem za reakce ;-) .

"-- skrytý --" 16.06.2007  13:58

hodnotenie

jednoznacne 10b !!! krasne auto

Ajin(MoDo Team) 26.06.2007  09:24

Tak takováhle spotřeba na automat skvělá :-)

Ajin(MoDo Team) 29.06.2007  10:03

Klima

Koukal jsem na nový fotky, když vidím tu výbavu tak si říkám, že to auto asi nebylo nejlevnější, vždycky mi přišlo, že se C a CLK moc cenou neliší. Chtěl jsem se zeptat na tu Aut.Klimu, já tam mám tu standartní sice taky autom., ale nedá se srovnat stou v Audi, přijde mi že fouká strašně moc. Ta tvoje asi bude o něčem jiném

"-- skrytý --" 29.06.2007  10:22

« Re: Klima

No, otec má ještě tu starší verzi v CLK, a ve srovnání s golfem je to hrůza (byla vynikající, měl jsem dvouzónovku). Fučí mu to jak blázen a někdy tam musíme dát oba třeba 28 a pořád mrznem, někdy přesně naopak. Ale ta co mám já, je dokonalá. Na tu VW nemá. Vlastně na ni vůbec nešahám, mám nastaveno 22, nebo 21. Právě té klimi jsem se trochu obával, ale vychytali to.
      Autíčko nebylo nejlevnější, ale pořád vyšlo levněji než třeba CLK, nebo sedan C. Ta cena leze tak šíleně rychle nahoru, až se člověk někdy diví, že dosáhne dvojnásobný ceny auta proti základu. CLK je dražší auto (alespoň teda myslím) ale hlavně mi přijde, že tak ve všem působí.

Ajin(MoDo Team) 29.06.2007  11:08

« Re: Re: Klima

Tak to mám úplně stejný jako táta. V Audi byla super, taky dvouzónová a přesně jak říkáš celej rok nastaveno 21 a nesáhnul jsem na to.

"-- skrytý --" 29.06.2007  10:25

« Re: Klima

Jo, fotky udělám další, hlavně z venku až bude lepší počasí a naleštím ho. Taky tu recenzi musím ještě rozšířit, už jsem trošku doplnil začátek. ;-) .

foto OS

OS 29.06.2007  11:19

hezke

Hezke auto a s tema idiotama na parkovisti mam take bohuzel zkusenost 8-s . Snazim se parkovat co nejdal od aut ale ne vzdy se to povede.

Ajin(MoDo Team) 02.07.2007  11:32

Spotřeba II

Ty budeš za chvíli jezdit economyrun :-) Taková spotřeba4,7 to je sen.Asi je to skutečně tak jak jsem ti odpovídal na mojí stránce, čím víc s dieselem najedeš, tím míň žere. Jednou jsem měl tradičně na víkend půjčené C220CDI automat, najeto asi 1000km, průměr 9,5.

"-- skrytý --" 02.07.2007  13:06

« Re: Spotřeba II

Asi jo, na těch 4.7 jsem se ale musel opravdu hoooooooodně snažit (foukal jsem téměř na plyn) a sám jsem na to koukal jak blázen :yes: .

Ajin(MoDo Team) 03.07.2007  09:28

Otázečka

Chtěl jsem se zeptat jak se ti líbí nové C.Zvenku i zevnitř :-)

"-- skrytý --" 03.07.2007  10:03

« Re: Otázečka

Ahoj, no, byl jsem minulý týden tři dny zasebou na Chodově (dělali mi tu navigaci a musel se ještě doobjednat jeden díl, tak proto 3x) a prolezl si ho pořádně. Z venku se mi líbilo hned jak jsem viděl fotku, při prvním setkání na prezentaci mě pak vyděsil vnitřek. Pak jsem si ale asi po pátém zkušenosti zvyknul a beru ho jako povedenej. Co nezkousnu, je materiál palubky. Ve starým C je plast a na něm buď kůže, nebo koženka. Plasty moc nemusím a tady vypadá jako z fabky nepřijde ti? Kdyby alespoň nebyl tak tvrdej a nepůsobil na první pohled tak lacině. A ještě jedna věc se mi moc nezamlouvá a to je vysouvací displej. Pokud nemáš navigaci, vypadá taky dost lacině (malinkej, grafika)a i ten připlatkovej (asi 70 tisíc) krásnej velkej musí pořád vyjíždět a zajíždět. Myslím, že tak, jak to je v esku, nebo v BMW je to lepší. Nicméně, nakonec bych do něj asi stejně šel :-) . Hodně se mi líbí z fotek nový sportcoupé, jestli je to tedy to co se bude vyábět. Co tobě říká nový céčko?

Ajin(MoDo Team) 03.07.2007  10:17

« Re: Re: Otázečka

Je vidět, že máme stejné názory, Zvenku pecka, ale jen Avantgarde s hvězdou na chladiči a AMG paketem.Na interiér jsem si pořád nezvyknul, ten plast je hroznej,a ten displej to je krok zpět, je vidět, že hooodně šetřili.Nelíbí se mi, že je interiér jako podle pravítka, samé ostré hrany.Větráčky mi přijdou jak z Ačka.Já mám rád kulatý větráčky, jak v CLK i v A3, ty už asi v new CLK nebudou.Ale co je prý super jsou jízdní vlastnosti, doufám, že mi nějaký na chodově půjčí abych to mohl vyzkoušet.Jinak bych asi do něj taky šel to je jasný :-)

"-- skrytý --" 06.07.2007  23:51

« Re: Re: Re: Otázečka

:yes: avantgarde bez hvězdy na kapotě amg. Přesně. ;-)

"-- skrytý --" 11.07.2007  21:44

« Re: Re: Re: Re: Otázečka

souhlas jedině avantgarde dneska jsem seděl v elegance a to je hnus fialovej ty kola jsou příšerný a ta maska mi k tomu nějak nesedí ještě to bylo v látce a ta byla taky podivná... ale taky jsem seděl v esku to byla jiná káva ;-) p.s. měli tam ještě cls sice ve stříbrný ale s takovou tmavě červenou kůží to bylo moc pěkný

Ajin(MoDo Team) 13.07.2007  10:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Otázečka

V Sobotu je na chodově den otevřených dveří, tak pokud se tam dostanu a nebudou tam mraky lidí tak bych to new C rád vyzkoušel.

"-- skrytý --" 13.07.2007  15:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázečka

Ahoj, prosím tě od kolika do kolika hodin to maj? Možná bych si přijel taky zkusit :-) .

Ajin(MoDo Team) 13.07.2007  22:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázečka

od 10 do 16 hod

Ajin(MoDo Team) 14.07.2007  14:25

« New C

Tak jsem tam byl.Vzal jsem si C 320Cdi elegance, norm.podvozek,kola 17 AMG. Jelo se jen malý kolečko, takže moc postřehů nemám, ale každopádně, lepší brzdy a reakce na řízení, ale ten interiér no furt nevím ;-\

"-- skrytý --" 17.07.2007  13:46

« Re: New C

Já bohužel ne :'-( . Ten interiér, no víme svoje ;-)

"-- skrytý --" 11.07.2007  21:40

Rejha

Takže po nucené návštěvě v servisu (destičky) mi pánové zatřeli tu rejhu sice to je lepší, ale že by to bylo něco extra to se říct nedá... ;-\

"-- skrytý --" 11.07.2007  22:45

« Re: Rejha

Soucítím ;-)

"-- skrytý --" 11.07.2007  22:53

« Re: Re: Rejha

Jo a nějak mi začly popiskovat brzdy, asi budu muset destičky taky vyměnit jestli to způsobujou. Ale mám zanedlouho servis, takže to snad ješte vydrži.

"-- skrytý --" 12.07.2007  01:43

« Re: Re: Re: Rejha

mě už ke konci doslova řvaly teď mám klid dokonce ani skyroof nevrže... zatim ;-\

Ajin(MoDo Team) 13.07.2007  10:17

« Re: Re: Re: Re: Rejha

Takže si stále ještě neprodal?

"-- skrytý --" 13.07.2007  15:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Rejha

ne :*) ještě pořád ne pár lidí se ptalo, ale znáš to... nhodlám to lámat přes koleno... ;-\

David Silver 19.07.2007  17:38

upozornění

helet', ten motor nemej!! já co měl MB tak mi potom nechtěl nastartovat

"-- skrytý --" 19.07.2007  20:40

MB

Hezký interiér, ten se jim opravdu povedl, automat nepřekousnu ani za tu , ale jinak slušný...já jsem sice na starší MB a na nové Sko - jeden z nejhezčích a nejpropracovanějších interiérů jaký jsem kdy viděl. A mám pocit, že BMW, Audi a Mercedes se nedají házet do jednoho pytle. Je těžké si to přiznat, ale mercedes je pořád o krok napřed :yes: pardon- nové Cčko s palubkou z Astry 300 kroků zpět :no: :no: :no: ale ty buď klidný, máš to u mě za 8b :-)

"-- skrytý --" 21.07.2007  21:09

pekny Med. ;-)

Ajin(MoDo Team) 23.07.2007  17:29

Bodování

Ahoj, jak je v létě? Koukám, že se mi od tebe zlepšilo bodování na CLK tak to díky.Těším se až sem dáš to vaše.10 má zaručenou :-)

"-- skrytý --" 24.07.2007  01:39

« Re: Bodování

Ahoj, no jasně, tenkrát jsem ti dal totiž ty body za těch pár fotek a pak to zapomněl zvednout, tak jsem to napravil.

"-- skrytý --" 30.07.2007  00:38

« Re: Bodování

TAk jen čekám až vyleze sluníčko a nafotím konečně CLK a bude tu. Plánoval jsem o víkendu, ale prší a prší.

Ajin(MoDo Team) 30.07.2007  09:21

« Re: Re: Bodování

Počasí je na ....., včera jsem byl v německu na Nurburgringu, kámoš chtěl otestovat svou novou 335i, no to byla jízda, voda byla všude ;-\

Ajin(MoDo Team) 02.08.2007  14:58

ECO RACE

Čau, tak doufám, že už máš lepší náladu, a nejsi už naštvaný na ženy, stejně to nemá cenu, všechny jsou stejný. Dneska jsem se po dlouhé době dostal s CLK za prahu. Na hradecký dálnici jsem trochu závodil s novým SAABEM 95 2,3turbo ani nevím kolik má koní, ale trochu jsem mu nestačil pak se tam přimíchala new Octavia RS a ta nestíhala nic což nechápu i ta naftová má přece 170PS?Takjsem měl radost,že je auto ještě trochu konkurence schopný, spotřeba byla 11,5. Zpátky jsem zkusil jet ekonomicky, na okreskách lehká noha, na dálnici tempomat na 125km a spotřeba 6,8.

"-- skrytý --" 02.08.2007  17:16

« ECO RACE

Ahoj, jojo jsem v pohodě, ale bylo toho hodně, zvlást to bydlení se trosku zamotalo. :-) . Ja pamatuju jak asi před rokem, octavia TDI, docela nám dávala zabrat do kopce na dálnici. Ale bylo to myslím spatným benzínem, auto nejak netáhlo. Ono by to nekdy chtelo sestku. kratsi prevody, ctyrka by mela pri vyssich rychlostech vic sily.

Me privedou do hrobu kamery, uz jezdim jak po...., jen obcas ulitnu. Vsechna radost pryc. 30-50-70 a dokola. Jednou se zamyslím a mám tam 80 jako nic. Pak jede dedek v klobouku ve 120 a ma brzdnou drahu ze stovky jako my ze160. 20ti letej policajt si te pripadne hezky vychutná, no bojim se , co mi za pul roku prijde domu. Zatim teda mam plnej pocet, ale hodne tomu napomaha GPSka. Dá se rict, ze to ted po aktualizaci, jenom permanentne krci, ze jedu 55 misto 50 >:D . Naposledy jsme dal 220, kdyz nebyl provoz, ani nevim uz vubec kdy. Jinak se drzim tech 130, misty 160.

Tak zdravím, zatím čus. :yes:

Ajin(MoDo Team) 03.08.2007  14:09

« Re: ECO RACE

Já už jinak taky moc rychle nejezdím,bojím se o body stejně.Spíš si dám nějakou odlehlou okresku, nebo jezdíme s kámošema na okruh. Ale štve mě to, kde jsou ty časy, kdy se v praze dalo jezdit svižně a nebýt vycukanej za kterým roštím stojí měšťák. Ale na hradecký dálnici moc nebejvaj, mám to vyzkoušený

Ajin(MoDo Team) 07.08.2007  11:17

Rychlost

Tak jako by jsme si o tom nepsali. Dneska mě změřili ve vesnici, 67km/h, jsem litr mínus, a prej dva body.

neregistrovaný: "mr.slick" [85.160.1.XXX] 13.08.2007  02:06

MB best

Podle mě jeden z nejkrásnějších mercedesů, tvůj má i super barvu a nádherná kola.Jak se auto chová v zatáčkách?Je to sportovní?

"-- skrytý --" 23.11.2007  02:11

COMAND APS - navigace

Zdravim,
    mám C220cdi (06/2006) bez navigace... a rád bych si originální navigaci (COMAND APS) koupil a namontoval (na ebay se dá koupit za 15tis.) Nemáte někdo náhodou zkušenost? Dík, Sonixcz

Ajin(MoDo Team) 28.01.2008  11:27

Nový model

Tak jsem dnes viděl na auto.cz nové sporcoupé a ono je to to tvoje s jinou maskou a volantem.

"-- skrytý --" 02.02.2008  22:47

ahoj

ahoj! mna by zaujimalo ci naozaj je to take zle na zasnezenej ceste. ked clovek pouziva take auto ako mas ti cez zimu tak ci sa dostane od bodu A do bodu B.

Tomas

"-- skrytý --" 07.02.2008  22:31

« Re: ahoj

Ahoj, tak musím říci, že u tohoto coupé je to asi nejhorší, jak je to jen možné. Zadek je neskuteně lehký, krouťák je veliký, ustřelí i na suché silnici. Mám problém přenést výkon i na lehce zablácene silnici, ESP bliká i na trojku, třeba v 80km/h. Mluvím teď o zimních pneumatikách. Nedovedu si představit, mít třeba 250 koní.

Nadruhou stranu, dojel jsem s tím všude, kde jsem se dostal s VW golfem, stačí vypnout ESP a autíčko se začne pomalu vyhrabávat, jen se musím dát pozor, aby zadek nepředběhl předek auta >:D

Musím říct, že nemít ESP, asi bych tu už nebyl, funguje neskutečně dokonale, auto jede přesně tam, kam mám volant, dovedli to k dokonalosti.

"-- skrytý --" 23.05.2008  23:08

MERCEDES SRAZ

Zdravím kolego,

dne 29.6.2008 se na letišti poblíž Luhačovic uskuteční sraz vozidel Mercedes-Benz. Rádi mezi sebou uvítáme další účastníky. Mezi přihlášenými vozy jso např. S 63 AMG, CLS 63 AMG 2x, S 500 4matic, E 500 a další úžasné vozy této značky. Více informací naleznete na foru [odkaz]

reakce prosím do fora