Seat Leon (2002)

23.10.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "tommy.cupra". Nějak se mi postesklo po předešlém autě, tak jsem si řikal že bych možná mohl udělat…

Seat Leon (tommy.cupra)

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 23.10.2007  18:04

Ronnyp

krasna mel sem v umyslu ji koupit respektive ji vymenit za GTI.Protoze prisli na gti v cervnu zajemci a zrovna byla u znameho v bazaru akorad ve stribrne barve!!! :-| pockej az ted sem si vsiml to byla 4x4???ta co jsem ji chtel ja to byla jen predokolka!!a ani na netu sem nenasel 4x4 v tomhle tdicku

foto Hanss-MoDo-Team-

Hanss (MoDo Team) 23.10.2007  18:04

zrychlení

Takže chceš říct, že tahle mrška zrychlovala ještě líp než ta bílá?!? Pak teda proč ten benzín?!? Jinak obě super!!! Koukám, že se tady nějak množí ta Tvoje partička...... Tak Zdravim :-) :-)

"-- skrytý --" 23.10.2007  18:10

cupruska

doufam ze to nevadi ze tu mam auto co uz nevlastnim, jinak byla to ctyrkolka a kroutak 424nm to bylo neco, ale neco tomu chybelo,tak proto ted benzin

Vette 23.10.2007  18:17

Najkrajsi Seat

Toto je jediny seat ktory by som si kupil. Zlta Cupra je najkrajsia. >:D

"-- skrytý --" 23.10.2007  18:23

« Re: Najkrajsi Seat

to mi nepis, jsem pak nasranej, mel jsem si ji nechat :'-(

Vette 23.10.2007  18:48

« Re: Najkrajsi Seat

Smola, radsej ti napisem ze si spravil chybu :-) Ta stara je krajsia ako ta nova .....

"-- skrytý --" 23.10.2007  18:51

« Re: Najkrajsi Seat

ja vim, skoda ze si clovek nemuze nechat obe, nova ma zas uzasnej motor,ale co to je zivot holt, jsem rad ze se vam libi, zapracuju jeste na ty recenzi.

Vette 23.10.2007  18:59

« Re: Re: Najkrajsi Seat

nevadi, urcite vies preco si ju menil. Praje vela stastnych KM na tej novej.

"-- skrytý --" 23.10.2007  19:02

dekuju

"-- skrytý --" 23.10.2007  18:32

video

zitra sem hodim super video ze zimy ;-)

foto Parda71-BMWfans-

Parda71 (BMWfans) 23.10.2007  19:28

Cupra

tak toto je nejhezčí Leon co jsem kdy viděl. Ty úpravy byly provedeny s obrovským citem pro detail a zachování původní podoby vozu,to pozná kadždý,krása,no a ten motor,bájo,kroutaák je přímo ohromující ;-) Nevíš,kde jí je ted konec? Jo a samo 10b ;-)

"-- skrytý --" 23.10.2007  19:29

Krasavec

Krasné a výkonné auto, a špičková spotřeba na takový výkon, co dodat. ;-) Dávám 10 bodů. At to jezdí :yes:

"-- skrytý --" 23.10.2007  20:08

Leon je kráásnej a žlutá jenej :)

No konečně nějakej peknej "žluťák" :-) fakt krása.

k tý barvě.. taky si obcas říkam že se na svy auto budu koukat jen z pár směru protože nekterych je strašně vydět jak jsou na jednotlivých dílec nepatrné rozdíly v odstínu :-( ale co dělat.. do celolaku se mi moc zatím nechce. No každopádně žlutá mu sedne !!!

foto elpe69

elpe69 23.10.2007  22:59

No coment

Toto auti je bez komentáře SUPER :yes: :yes: :yes:

foto David-C3

David C3 24.10.2007  06:08

« Re: No coment

jj tommy byl a je to vlastně krasavec! :-) čau David Zlín
      ps: ale TFSI je taky super neboj :-)

"-- skrytý --" 24.10.2007  09:20

cupra

diky vsem za kladny hodnoceni, zluta je super,ale bohuzel origo seatacka se casem vysisuje a moc odstin nesedi, proto jsem si nechal dat na auto metalizu.

"-- skrytý --" 24.10.2007  09:32

Cupra

4 roky som pracoval,ako predajca vozidiel Seat,vo rokoch 2000-2004.Podla mna to bola zlata éra seatu,a leon to bnolo to najlepšie,čo seat kedy mal.V rámci roznych školení som absolvoval vela jázd a testov priamych konkurentov Seatu,ako Octavia,Golf 4,audi A 3,a musím skonštatovať,že jazdnými vlastnosťami sa nechytalo ani jedno so spomenutých aut.No a tento diedel,čo je tu,tak to je špička.Perfektne sprevodované,brutálny záťah,jednoducho bomba.Škoda,že súčastný Seat sa uberá smerom,ktorým sa uberá.Ja som ešte našťastie mal možnosť zažiť jeho zlatú éru.Tieto autá sa nevyrábali priamo vo fabrike,kde bežné modely,ale v o špeciálnopm športovom oddelení.Skutočne úžasné auto.Už sa teším ked sem niekto napíše recenziu Cupre R s 225 konami.Čaute

"-- skrytý --" 24.10.2007  10:04

« Re: Cupra

cupra R verze 225ps je to nejlepší co kdy seat vyrobil, delal ji sam seat sport a to auto je bomba, taky jsem o ni premyšlel, ale drží si cenu takže je dost draha v německu a tady u nas o tom lidi moc nevědi,takže to neoceni.

"anonym" [195.98.5.XXX] 24.10.2007  10:22

Cupra

Pamatám si,že sme mali raz predvádzačku Cupru R s 225 konmi pod kapotou,to auto malo recaro sedačky,a malo brzdy brembo so štvorpiestikovými strmenmi,skúšal som spomalenie s 200 na 0,a môžem zodpovedne povedať,že brzdná dráho nebola dlhšia ako 80 metrov.

"-- skrytý --" 24.10.2007  10:24

"-- skrytý --" 24.10.2007  10:42

« Re: Cupra

jojo cupra r je bomba, hlavne kdyz ma recara a bremba, uzasne si to drzi cenu tohle auticko.

"-- skrytý --" 24.10.2007  11:02

Cupra

mal som možnosť si to auto vyskúšať na testovacom okruhu v Moste,mal som pocit,že fyzikálne zákony prestali platiť.To auto je zbraň za relatívne malé peniaze

"-- skrytý --" 24.10.2007  11:20

no pekna s recarama a brembama je min 15tis euro ;-\

neregistrovaný: "mikyy" [194.228.204.XXX] 24.10.2007  11:31

13,92?

ahoj. na ktorom HSM si zajazdil tento cas??

"-- skrytý --" 24.10.2007  11:35

« Re: 13,92?

rekl bych ze to bylo na HSM1 nebo HSM2, nekde musi byt na netu vysledky, bud tam budu mit tomas nebo tommy nebo tak nejak jmeno.

Myslim ze to bylo na jare tenkrat.

neregistrovaný: "mikyy" [194.228.204.XXX] 24.10.2007  11:47

« Re: Re: 13,92?

ja som nasiel z mimone, v oktobri pred rokom a ten cas sa moc nepodobal.. skus to pozret ty, ja to neviem najst

dakujem

"-- skrytý --" 24.10.2007  11:53

« Re: 13,92?

minulej rok jsem tam byl na podzim,ale jezdil jsem na tezkejch 18kach, tohle bylo v roce 2005 mozna 2004,nikde to nemuzu najit, zkousel jsem pres google nenasel jsem to,ale nepsal bych to kdyby to nebylo pravda, nikdy se mi uz podobnej cas nepovedl, vzdycky to bylo kolem 14s,ale tenkrat jsem to zajel vic krat, pak i 13.96.

neregistrovaný: "mikyy" [194.228.204.XXX] 24.10.2007  11:58

« Re: Re: 13,92?

v poho, len ma to zaujmalo dik...

foto Dandy-TT

Dandy.TT 24.10.2007  12:53

« Re: Re: Re: 13,92?

Bylo to na HSM I. 2.7.2005. [odkaz] tam si dej HSM a výsledky.

neregistrovaný: "mikyy" [194.228.204.XXX] 24.10.2007  13:06

« Re: Re: Re: Re: 13,92?

ok ja som to nemohol najst a aby som pravdu povedal tak som tomu casu neveril... stale mi to niak nejde do hlavy ;-\ vsetky tie auta tam maju niake dobre casy...

"-- skrytý --" 24.10.2007  13:24

« Re: 13,92?

tenkrat bylo silene chladno, jako casomira muze byt vzdycky spatna ale to je otazka no.

"-- skrytý --" 24.10.2007  13:30

diky dandy

"-- skrytý --" 24.10.2007  11:46

Cupra

15 tis euro je dosť,až sa mi to nezdá,myslím že 180 konová sa dá kúpiť o polovicu lacnejšie,a to je tiež slušné delo ;-)

"-- skrytý --" 24.10.2007  11:59

« Re: Cupra

no koukal sem na to a seženeš ji i za 10tis euro, jen by mě zajímalo v jakym stavu ;-\ ale je to krasavec ;-)

"-- skrytý --" 24.10.2007  12:02

Cupra

Už som spomínal,že ked som robil v seate,mali sme tam predvádzacie R ko.Požičali sme ho na týžden novinárom a oni tam zodrali gumy!!!!.Chápeš?Auto malo vtedy 18 tky pneu,Pirelli zero rosso,špičková guma cca 19.tis.sk za kus a oni ich zničili.Takže to za 10.tis.eur čo si spomínal bude takéto niečo

"-- skrytý --" 24.10.2007  12:11

« Re: Cupra

za deset tis euro bude jak cupra tak cupra r v hroznym stavu a ta verze 1.8t 180ps mi nejak nic moc nerika.

"-- skrytý --" 24.10.2007  12:19

Tá 180 tka je veľmi dobrá,ešte si sa v nej asi neviezol,ked takto hovoríš

"-- skrytý --" 24.10.2007  13:26

« Re: Cupra

vezl jsem se s ni a nevim no, ta nafta jezdi lip mi prijde, kamarad to ma v leonu ve 4x4 a upraveny od mtm na 280ps a to uz jede hodne dobre. Jinak samozrejme ze to jede hezky, nechci to nejak hanit.

"-- skrytý --" 24.10.2007  12:32

Luxusní kára!

Decentní úprava v první evoluci neměla chybu, jen bych vyměnil světla za ty z druhé etapy úprav a bylo by to úplně bez chybičky :yes: Opravdu pěkné :yes: :yes:

"-- skrytý --" 24.10.2007  13:30

« Re: Luxusní kára!

jo jo evoluce jedna byla super, svetla tam byli snad dva mesice, pak jsem tam dal zpet originaly.

neregistrovaný: "zachy" [192.193.245.XXX] 24.10.2007  15:25

parada

Musim rict ze tohle auto je fakt paradni a stastnej to clovek co si ho koupil.
    Sice s nima po tom co vysla nova verze a sli cenove dolu roztrhl pytel a ma ho kazdej jouda na machrovani,tak ty s timhle nemaji vubec NIC spolecnyho ;-)
    Sou to vetsinou "social edition" v 1.4 se švihadlama >:D
    Ale ty si s nim fakt vyhral, to se musi nechat, ne kazdej je ochotnej nasypat do svyho mazla tolik penez za 2 laky a dvoje kola + upravy motoru,ale rozhodne to nebyly vyhozeny penize. nekdo je prochlasta a nekdo za ne udela hezkou vec.
    gratuluju a jdu si precist recenzi o novy Cupře :-!

"-- skrytý --" 24.10.2007  16:33

« Re: parada

děkuju :-)

foto butHa

butHa 24.10.2007  17:05

sweet

no je to cukrik tato cupra ;-) nieco ako moja :yes:

foto Dave-SK

Dave SK 25.10.2007  11:41

krasne auto

Davam ti 10b inak sa ani neda :-) strasne sa mi paci leon niekedy si urcite kupim ak budem na to mat ... ta tvoja recenzia ma presvedcila ..ak si este nehodnotil moje sku sa mrknut

"-- skrytý --" 25.10.2007  11:46

« krasne auto

za ten cas mas body aj odomna :-) a dave ty tiez :-)

"-- skrytý --" 25.10.2007  12:34

cupra

dik moc kluci, jen pan lorenz nechapu tu 6ku za fotky, jdu se mrknout schvalne na tvoje recenze jaky mas fotky ty, tohle fakt nechapu

"-- skrytý --" 25.10.2007  12:39

« Re: cupra

aha tak nic on mi pan lorenz dal u bily cupry rovnou za fotky 4ku, hlavne ze jeho fotky jsou uzasny :-)

"-- skrytý --" 25.10.2007  12:41

« Re: Re: cupra

nic si z toho nerob, ja som dostal za auto aj 2 ;-\

"-- skrytý --" 25.10.2007  12:59

« Re: cupra

hm tak to nechapu, to coupe je super auto,mel to kamos, bozskej zvuk a jak to upaluje :-)

"-- skrytý --" 25.10.2007  13:26

« Re: Re: cupra

dikes

foto lorenzlubos

lorenzlubos 25.10.2007  13:12

Diky za 9b pre Vivaro a dalsie obodovanie mnou uverejnenych aut. Zaujimalo by ma, co konkretne Ti pri Vivare chyba. Dakujem. ;-)

"-- skrytý --" 25.10.2007  13:16

Dobra recenze ale spis to je dany tim ze je to takovy nudnejsi auto,ale chapu ze to mas asi na praci.

foto lorenzlubos

lorenzlubos 25.10.2007  14:15

« Re: Re: 9b

Ale tam si mi dal nie len celkovo, ale aj ciastkovo po 9+9+9b. Mam totiz pocit, ze je do reakcia na moje bodovanie. Ja Ti svoje rad vysvetlim a rad aj neskor zvysim, ak sa to podla mna zlepsi. Pises, ze mam dobru recenziu. Kde som stretil ten 1b? A nudne auto? Chapem, van. Ale auto nie len sportove nacinie, hm? Takze len Vyeron nie je nudny? Vsetko ostatne je totiz asi slabsie. A fotky? Viac ich tam ani pridatz neslo a odfotil som vsetko (vsetko) zaujimave. Tak ako?
        Co sa tyka tvojho Leona I. TDI, nepaci sa mi, ze je bez znaku a oznacenia (- 1b) a pri fotkach sa mi nepaci, ze nikde nie su foty interieru a zaujimavych detailov. V tom oznaceni sa nezhodneme, ale ak pridas na fotkach, nasledne mi o tom das vediet, tak mas vyssi pocet isty. Leon II. je krasny a v krasnom prostredi. Len lepsie fotky ako interieru, tak detailov. Auto musi mat podla mna fotiek tolko a takych, aby sa z nich dal urobit komplexny pohlad na auto. :yes:
        Tak dufam, ze jak vo svojej recenzii, tak vo vysvetleni obodovania Vivara pridas (pripadne v samotnom obodvani). Ja som pripraveny pridat jak v bodovani Tvojich aut (po zohladneni mojich vecnych vytknutych pripomienok), tak v recenziach mojich aut. Myslim to vazne.
        Mrzi ma jedna vec. Systematicky sa snazim obodovat kazde jedno auto, ktore je na moje.auto.cz. Ak vsak ohodnotim nejake auto nie v sulade s ocakavanim majitela, okamzite sa to zobrazi v hodnoteni mojho auta. Su teda dve moznosti na super hodnotenie: Bud to, dam kazdemu autu po 10 bodov, alebo budem hodnotit len take auta, korym podla mna 10b patri. Ja sa vsak snazim obodovat kazde a minimalne recenziu Vivara dotiahnut na uroven dokonalosti. ;-\

"anonym" [82.113.58.XXX] 25.10.2007  15:41

jo souhlasim s tebou ve vsem, ja to beru spis tak ze davam deset bodu u aut ktery se mi opravdu libi a neco mi rikaj,normalne bych treba tolik bodu vivaru nedal,ale fotek je spousta,recenze dobra. Takovej dotaz mimo, tady jde ohodnotit auto vickrat? pro přiklad ohodnotil jsem dnes tvoje auto a za mesic tam treba neco pridas a ja ti budu chtit tad lepsi hodnoceni, muzu hodnotit znova?

Poustnik 25.10.2007  19:43

« Re: Re: 9b

Jasnačka, můžeš známky zvyšovat, snižovat, jak se ti zlíbí.... :-) Moc pěkné auto. Kolik jich máš Tommy, tedy měls, že bys postupně zabral celý top 10????!!!! >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 26.10.2007  11:12

to poustnik: obávám se že už zádný zajimavý auta nenajdu, nebo spis nejsou fotky uz :-)

foto Dandy-TT

Dandy.TT 26.10.2007  13:14

video

Hele neni to video, jak sme byli loni ve Lhotě?

"-- skrytý --" 26.10.2007  16:39

« Re: video

jo jo dandy, to byla * co, jak jsem tam dvakrat zapadnul v tom rohu >:D >:D >:D

jmurjr (H22A7) 28.10.2007  18:40

respect

2 auta v top ten! to tu este nemal nikto. plnych 10 odo mna ;-)

"anonym" [213.168.179.XXX] 28.10.2007  20:27

dhsa

Zdarec chlapi,mělbych otázečku našel jsem na netu jednu Cupru r.v.2001. Chtěljsem se zeptat na co si dát pozor - má najeto 105 000, což je rozumné s max výbavou a cenovka 345000. Je to ale úplná série, takže hodně práce. Nejedete někto teď o víkendu na HSM do Hoškovic, že bychom tam pokecali :-)
    Jinak super stroj pokud to vyjde tak sem přidám pár poznatků.
    Čus Hanz

"-- skrytý --" 29.10.2007  09:44

« Re: dhsa

v nedeli tam mozna pojedeme s klukama,ale mame v sobotu velkou party takze nevim jestli budu schopnej dojit alespon do garaze >:D >:D >:D

u cupry si dej pozor hlavne na turbo a jestli neni problem s haldexem, omrkni interier a podle toho poznas jestli kilometry sedej, jinak to auto netrpelo nejak zvlastne na neco, predpokladam ze poznas jestli to bylo bourany nebo ne takze hlavne se poradne projet nez to koupis.

Jinak to ze to je uplna serie je jen dobre.

neregistrovaný: "Jenz cupra" [213.168.179.XXX] 30.10.2007  20:02

cupra

tak jsem se na fešáka byl podívat a nenašel jsem žádnou závadu, opravdový fešák :-) sice bude muset dostat nějakou tu výkonovou injekci, jede s tou sérií asi jako 96kw (no čtyřkolka a váha něco sežere :-) tak ve čtvrtek si pro něj jedu již mi to schválila žena, tak je to ok :-) akorát se jí nelíbila barva :-O
    Jo jak to prosímtě zvládala ten výkon spojka, co tam dát keramiku - jedna mi čistou náhodou doma zbyla :-) (ze závodní 96kw Fabie)
    Jo a co jsi dělalza úpravy mito těch co jsi uváděl výše?

"-- skrytý --" 31.10.2007  10:03

« Re: cupra

tak jestli mas keramiku tak ji tam dej, urco to pomuze, ja mel jen chip, twister, jinou vahu vzduchu a vyhodil jsem ten velkej zadni tlumic,na brzde 198.5ps a 424nm, nahod pak fotky rad mrknu

"-- skrytý --" 01.11.2007  22:40

Cupra podruhé

Ahoj měl bych na tebe prosbičku, jelikož si zítra mám jet pro mého mazlíčka, tak jsem začal podrobněji zkoumat a vykoumal jsem to, že ta "má" Cupra má jiné nárazníky, než jsou u jiných aut (myslím samo origo) dávám sem odkaz a chtěl jsem tě poprosit, jestli by jsi na to nekoukl. Nerad bych nalétl, přeci je to již docela pálka. Zatím dík Honza

ps: je to ten poslední inz. žlutá 4x4

"-- skrytý --" 01.11.2007  22:41

aaa

tak koukám že to nefunguje, tak ještě jednou

"-- skrytý --" 01.11.2007  22:43

gdth

Hmm tak nic je to tedy na cars cz a ve vyhledavači dáš: Seat - Leon - od 2001 do 2001.a mělo by to vyjet dík

"-- skrytý --" 02.11.2007  10:34

« Re: gdth

jestli je to ta s tema bbs challenge kolama tak to ma spravny narazniky, ja mel z cupry r, dodelaval jsem si to

"-- skrytý --" 02.11.2007  16:10

« Re: Re: gdth

ok diky tak já tedy pro něj razím - již se těším jak malý kluk :-)

neregistrovaný: "Trix" [89.102.24.XXX] 08.11.2007  21:19

Taky jsem mel takovou hracku

JJ krasna kara. Taky jsem mel takovou uzasnou karu. Uzil jsem si ji pouze 3mesice nez mi ji ukradli...:-(((( a je to uz 2roky co ji postradam.

"-- skrytý --" 09.11.2007  14:59

« Re: Taky jsem mel takovou hracku

tak to me mrzi, bohuzel i takovy veci se stavaj :no:

"-- skrytý --" 13.11.2007  10:34

super

ty jo krásná nemám co dodat..Jen jakej byl problém s tou barvou Lambo?10 b

"-- skrytý --" 13.11.2007  12:38

« Re: super

problem byl ze barva spatne kryla, takze bylo hodne vrstev a pak snad 4L laku, stejne to nebylo uplne to co jsem chtel ale vysledek byl super, bohuzel klasika co se u takovyhle barev stava a to ze se krapatila u zrcatek v tom ruzku, ale spis to byl problem ze to lakyrnici spatne pripravili.

"-- skrytý --" 16.11.2007  16:55

skvely auto, skvela recenze a jeste k tomu v nafte... musel to byt skvely zatah.. no nicmene, tvoje nova Cupra je taky za desitku... umis si vybirat ;)

"-- skrytý --" 16.11.2007  18:02

diky pane kovar, zatah byl uzasnej, to auto tahalo uzasne i na sestku, no co se da delat, musela prijit zmena a ta taky nejezdi spatne

"-- skrytý --" 16.11.2007  23:54

Maxi Dot

Má nebo měli Seaty Leon 1. generace maxi dot? Na žádných fotkách Leona jsem ho neodhalil...

"-- skrytý --" 17.11.2007  10:23

« Re: Maxi Dot

ne nemeli, pouze klasickej palubak, bohuzel

"-- skrytý --" 17.11.2007  10:33

« Re: Re: Maxi Dot

Tak to je skoda, a palubni je v rychloměru nebo otáčkoměru?

"-- skrytý --" 18.11.2007  11:07

« Re: Maxi Dot

asi v otackomeru, nejak si to uz nevybavuju

foto wikinko

wikinko 18.11.2007  11:23

« Re: Re: Maxi Dot

v otackomeri, tak ako golfy IV/octavky I...

"-- skrytý --" 18.11.2007  21:55

« Re: Re: Re: Maxi Dot

OK díky...

"anonym" [90.176.34.XXX] 19.11.2007  17:36

Barva

Ahoj..hrozně me zajimá kde jsi si nechal strikat tvou starou Cupru TDI na tu zlutou metalizu mazda,je opravdu nadherna a kdybych tu byl registrovan davam 10bshnaim toto autíčko bydlím blízko Budějovic kde jsi ty v roce 2004 kupoval tu svou, kterou jiz nemas a pred kterou ja sklanim obrovskou uctu jak nadherne jste ji s kamaradama udelali..Napis mi na mail THEO.HAHA@seznam.cz dik za info.zdarvim Tomix

"-- skrytý --" 19.11.2007  18:37

« Re: Barva

odpovedel jsem ti na mejl

"-- skrytý --" 20.11.2007  13:09

krása

Nádherný autíčko, kamarád má taky Leona Cupru TDI ale ne 4x4. Fotky supr, popis taky, takže 10 :yes:

"-- skrytý --" 21.11.2007  13:02

« Re: krása

tak to ma top sport nebo fr, taky to jede luxusne, ale neumi to ty super starty, kazdopadne super kara, kamarad si dobre vybral.

"-- skrytý --" 25.11.2007  12:31

Kola

ty kola audi na tom seatu? No to snad nemyslis vazne? :-)

"-- skrytý --" 25.11.2007  15:43

« Re: Kola

obvious to jsi zjistil az ted :-) co je na tom spatnyho??? jsou to kola z audi tak proc davat stitky seat, neco se ti na tom nelibi???

foto igor77

igor77 06.12.2007  21:12

a ?..

a cas na kolo v moste ?..

"-- skrytý --" 07.12.2007  12:34

« Re: a ?..

tenkrat nebyl jeste retarder na konci rovinky, nekde bych to nasel ale asi to nema vyznam,ted se jezdej uplne jiny casy

foto igor77

igor77 09.12.2007  21:57

« Re: Re: a ?..

dobra, ale stejne to nevzdavej :-)

"-- skrytý --" 10.12.2007  11:37

« Re: a ?..

na jare pak sem hodime nejaky videa z mostu a casy a uvidime

neregistrovaný: "Malej Jarda" [86.83.106.XXX] 15.12.2007  19:38

Poslední v řadě

Tak jo, kopnul jsem si do čtyřech škodovek a když zvednu čtyři jiná auta oncernu, tak se to prý odpouští. Tak vyzdvihuji tohle jako poslední. Ne že bych ho nějak žral, ale jednou jsem měl od Franty vypůjčeného Leona s motorem 1.4 a jel jako šílenej a tak tohle určitě pojede taky dobře. Pak jsem tedy zjistil, že jen na tři válce, páč kabel překousaly hraboši. Osobně bych ho bral, protože bych do něho lil naftu co ušetřím na poli. Akorát v klubovně by byla zima a nebylo by čím topit. A taky se mi líbí ta barva, páč když kvetou slunečnice, tak je u nás krásně a já bych mohl jet řádit mezi pole. Jen ten krtek mě trápí...

"-- skrytý --" 16.12.2007  12:15

« Re: Poslední v řadě

>:D

"-- skrytý --" 17.12.2007  20:44

Pro malýho Jarouška

Odkud si Jároušku, Tommy tě určitě rád sveze aby poznal tu sílu >:D

neregistrovaný: "Zdeny" [85.207.11.XXX] 24.12.2007  12:01

Cuprastyle

Tommy nádhernej Leonek. Leony obecně miluju, je to nejkrásnější Seat co kdy vyjel, tvou Cupru jsem okukoval na každým srazu. Nádhernej čistej styl, úpravy vyveden do pěkných detailů. Paráda. A to že jsi s ním byl i na Woerthersee!! Klobouk dolů, taková štreka s takovým mazlem, na to se od nás zmůže málokdo. Jen Maďaři jsou takový blázni.
    Na jaře jsem kupoval auto a rozhodoval se jestli Leon. Našel jsem ten tvůj na Tipcars, když se prodával a dost uvažoval, že bych jej vzal. Měl jsem určitej cenovej strop, ovšem v tomto případě bych jej byl ochoten překročit :-) Nakonec jsem ale zvolil trochu jinak, čehož ale nelituji...
    Krása, krása, krása.....
    Jen bych se chtěl optat, kampak se auto prodalo???

"-- skrytý --" 25.12.2007  16:39

« Re: Cuprastyle

dekuju, jsem rad ze se libi, docela se mi po nem styska,ale ted si zas uzivam svezeni v novy cupre. Ani nevim do jakyho kouta republiky nakonec odjelo,ale doufam ze je o nej dobre postarano.

"anonym" [217.77.165.XXX] 05.01.2008  00:10

Kráska

JJ, viděl jsem ho viset na tipcarsu... nádhernááááá cupricka... Udelal jsi z toho fakt krasku... Asi bych zamackl hodne velkou slzu, kdybych to prodával... Cupra s velkym C :yes:

"-- skrytý --" 05.01.2008  09:34

« Re: Kráska

foto ZiP2150

ZiP2150 23.05.2008  11:44

OFICIÁLNY ZRAZ MOJE AUTO ! ! ! !

Páni, poďte... aj súdruhovia z diskusie... poďte sa registrovať ak môžete.
    Ďakujem.

"-- skrytý --" 24.05.2008  10:17

sraz

ja mam zavody takze nemuzu jet

"-- skrytý --" 20.02.2009  14:15

Tohle tu chybělo

Díky Tommy,žes ho sem vrátil,tohle auto je krasavec a opravdu tu mezi seaty chybělo.Jen se divím za ty známky,tohle si zaslouží jasných 10 b. :yes: