Ford Mustang (2006)

8.1.2009

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "wordicek". Začalo to všechno náhodou, říkal jsem si, že když se bude v práci dařit mohl bych si na jaře…

Ford Mustang (wordicek)

Ajin(MoDo Team) 08.01.2009  11:51

Mustang rules

:yes: Můžeš se trochu rozepsat ohledně spotřeby? 16 ve městě, 9 mimo jestli dobře chápu a jaký je tvůj průměr po nějaké době co s ním jezdíš?

"-- skrytý --" 08.01.2009  12:02

Doplneno :-)

Ajin(MoDo Team) 08.01.2009  12:06

« Re: Re: Mustang rules

Díky moc, ještě koukám na tu maximálku, to je el.omezená, nebo jen díky převodům.

"-- skrytý --" 08.01.2009  12:43

« Re: Re: Re: Mustang rules

Udajne je to elektronicky omezeno. Celkem se nedivim, prece jen je to tezke auto jako prase, brzdy takove jake jsou a litat s tim 250? Ani ne. Dekuji. Stejne to pak zere 25 litru. :-)

Kubyyyk 08.01.2009  13:55

« Re: Re: Re: Re: Mustang rules

Ahoj wordíčku,pěkný Mustang.

Mám jen jeden dotaz.
            Nepříjde ti, že ten Saab 9-3 turbo by si za auto zasloužil víc než 5 bodů?

"-- skrytý --" 08.01.2009  14:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Mustang rules

Ja se omlouvam, snazim se s tim lepe pracovat. Neukazalo mi to stupnici, jen body a priznam se, ze se nemuzu dopatrat jak to napravit. Nicmene ja myslel, ze body si udeluje kazdy jak to citi a vidi a ptat se ho na to je trosku mimo. Kdyz uz jsou body asi to vypovida o tom, co si dany uzivatel mysli. Pokud by recenze byla obsahlejsi tak proc ne.

Kubyyyk 08.01.2009  14:06

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mustang rules

Jej já jsem to nemyslel nějak špatně proti tobě, to ne. Jen mě to zajímalo :-) Neber to prosím ve zlém!

Jen pro info stupnice máš 1-10 u auta, recenze i fotek :yes:

Jinak mě překvapilo na tvém autě, že udáváš výkon 155kW. Když jsem koukal na netu, tak jsem všude viděl jen 151kW a nebo 157kW u těhle verzí. To bylo tolik možností s výkonem? :-)

"-- skrytý --" 08.01.2009  14:10

« Re: Mustang rules

Mas recht, mam tam preklep. Hned to jdu opravit, vykon je 151 kW. 157 kW maji myslim ty novejsi modely, ale ruku do ohne za to nedam. Udel je sehnat udaje o zrychleni, nekde pisou 7s nekde 7,5 a nekde 7,2s. Ono je to ve skutecnosti jedno, ale vyber si.

Kubyyyk 08.01.2009  14:12

« Re: Re: Mustang rules

No jasně no. U zrychlení a max rychlosti nikdy nemáš jistotu.

Ale ten omezovač na 195km/h je přehnaný celkem. Mohli dát větší toleranci. Takhle tě v dnešní době dá každý druhý auto :-)

"-- skrytý --" 08.01.2009  14:15

« Re: Re: Re: Mustang rules

Na to moc nehraju, nemam to na to, abych si honil ego s nejakym zavodnikem. Podle me to omezuji kvuli statum, kde se za rychlost jde i klidne sednout. Mam jine duvody proc mam Mustanga a vykon mi staci na to, abych bezpecne predjel nejakou tu Avii. Jinak je to spise auto o kulture, protoze tohle si nekupujes z rozumu.

Kubyyyk 08.01.2009  14:18

« Re: Re: Re: Re: Mustang rules

To s tebou souhlasím :yes:

Jinak budu rád, když ještě přihodíš nějaké fotky, zatím je to za 10,10,9 :-)

"-- skrytý --" 08.01.2009  14:22

« Re: Mustang rules

Vsecko bude. Jen co ten snih zmizi a ja ho protahnu. Mam lokality kde se bude vyjimat, jen to pocasi.

"-- skrytý --" 08.01.2009  14:11

ahoj

Ako vidim tak sa nam tu ta rodina mustangov taktrochu rozrasta >:D No tie foto su fakt skromne :-( a preto je moja znakmka taka aka je ;-\ no ked doplnis foto tak sa to zmeni,kedze na tomto auticku je vela cofotit:)Mne by sa zas zisel viac nafotit interier len cakam na pekne pocasie aby to bolo pekne nasvietene a tak.Inak ako sa ten automat sprava?Da sa s nim tiez vyblaznit na semaforoch? >:-[]

"-- skrytý --" 08.01.2009  14:17

« Re: ahoj

fotek jsem si vedom, jenze mam prave za domem 10cm snehu a tak nemam sanci na letnakach vyjet z garaze. Cekam na slunicko a bez snehu, pak prisaham, ze dodam fotky vc. interieru a kdyz se zadari tak i snad podvozku.
      Autom je v pohode, na svetlech je to pohoda, slapnes na to a progumujes krizovatku a toci to az do omezovace, to je potom rachot a ani nepotrebujes radio. Jen nevim co je to tlacitko na bohu radicky. Kdyz to stisknu tak se mi na displeji objevi O/D OFF. Nevis co to je?

foto element5

element5 08.01.2009  14:28

« Re: Re: ahoj

Overdrive off. :-)

"-- skrytý --" 08.01.2009  19:30

« Re: Re: ahoj

No uz to ´element5´ vysvetlil no ja by som to asi nezistil.to bohu malo byt boku?ako radiacej?ak hej tak my to tak nemame.Ale no este je tam to tlacitko TCS a to je na proti preklzovaniu kolies pri starte.No ked to stlacim aj tak to vypne iba ciastocne.Cize na semaforoch sa da krasne zapistat pneu no ked rucicka pride do cerveneho pola tak padnu otacky:(Ale jeden z klubu vravi ze sa to da aj tak prekonat musime vyskusat >:D Ale to auto je fakt na radost:) a ta V6 uplne staci.Jej zvuk je tiez lahodny pre usi a ten vykon to iste.Ako vravi bratranec .V tomto aute netreba radio ,tam hra motor:).Ked sa ide po klukatej ceste tak ho mame vzdy vypnute.No na rovinke sa mi paci ked oco predbieha a podradi a auto ma brutalne otacky.Mne az nabehnu zimomriavky 8-s

Kubyyyk 08.01.2009  14:25

Re: Mustang rules

To se budu na další fotky moc těšit!!! :yes:
    Mustang je super věc, poctivý americký auto bez kompromisů. A tak to má být. Bohůžel za pár let budem na tyhle auta jen vzpomínat, pokud to na dnešním "eko" světě pujde takhle dál ;-\

"-- skrytý --" 08.01.2009  19:31

« Re: Re: Mustang rules

Eko je jedna vec a kríza bohuzial dalsia:(

foto Martin911Turbo

Martin911Turbo 08.01.2009  21:14

libovka

Libovej kousek a koukám že továrně výkon stejný skoro jako u mě 155kw, akorát můj youngtimer váží 1260 kg ;-) ten omezovač by mě osobně z pocitu omezování vadil... pravda tohle auto je na pohodičku a né na honění trika, ale proč nemít možnost jet na max. Krouťák vs zadní náhon vs zima moc dobře znám, vydrž do lepší pohody venku :yes: jinak hlasování je u mě jasný :yes:

"-- skrytý --" 09.01.2009  07:50

« Re: libovka

Dekuju. Vcera jsem to obchazel a zjistoval z ceho je kastle a... ... kapota motoru, kufru, predni a zadni narazniky jsou komplet z plastu. Zbytek je plech. Takze jsem taky odlehceny >:D Na asi 1890 kg >:D Ta vaha je znat hlavne pri brzdeni a rozmery zase pri parkovani. Co se tyce moznosti jet na max, slysel jsem, ze se s tim da pohrat, takze az me omrzi omezeni muzu to zkusit >:D

StormShadow 09.01.2009  08:18

« dvojce

sem vcera v noci potkal uplne stejnyho i stejny kola, lec ma o malinko novejsi spz taks to nebyl ty :-)

"-- skrytý --" 09.01.2009  09:18

« Re: dvojce

Uz nemam prazskou SPZ. Ale vcera jsem s tim fakt venku nebyl.

"-- skrytý --" 09.01.2009  13:51

« Re: Re: libovka

No tak s tou kapotou motoru nesuhlasim,prestoze je to hlinik.Zadna kapota urcite plech.Jedine ze by ste mali nejaku special LIGHT verziu >:D

"-- skrytý --" 09.01.2009  15:29

« Re: libovka

To mi nerikej, tak to provedu jeste jednou prohlidku. Dukladnejsi. Ale kdyz na to poklepes zni to jako plast. v americe mozna jo, tamjsou prece jen jine pomery a ceny. Ale mam pocit, ze dneska se tam lepe prodavaji motory 1,2 nez 4.0 >:D Casy se meni.

"-- skrytý --" 09.01.2009  19:38

« Re: Re: libovka

Vies oni maju lacny benzin celkom a preto im nevadia tolko tie velke objemy nad ktorymi sa mi tak rozplyvame ;-) No oni hovoria ze maju drahy benzin ked maju zaplatit 20 Sk za liter :-( My mat take ceny tak je to OK.Teda aspon co vem,lebo znamy bol vlete v amerike a my sme mali 40 sk a oni tolko

foto nasta-RSKa-

nasťa (RSKa) 17.01.2009  16:53

« Re: Re: libovka

Žánej plast, přední kapota je hliníková, zadní kufr je klasickej plech!

StormShadow 08.01.2009  22:36

barva

jak nelibila barva, nahodou je good.

foto Merkur

Merkur 09.01.2009  08:54

Omezovač rychlosti

Někde jsem četl,že ty mustangy s tím omezením rychlosti byli primárně určeny pro ženský.Ale jestli je to pravda,to vážně nevím.

"-- skrytý --" 09.01.2009  09:16

« Re: Omezovač rychlosti

Ou, az tak jo. No nevim. Pro zenske Mustang? Proc ne. Klidne at s tim litaji, ale nevim nevim chlape. Zenske maji narozdil od nas vetsinou rozum a po dalnici nevali jako my.

"-- skrytý --" 09.01.2009  13:48

« Re: Re: Omezovač rychlosti

No pocul som ze mustangu s V6 hovoria v amerike praveze mustang pre zeny a V8 a shelby pro muze takze nevviem >:D .Nech som aj zena ,ale podla ta V6 ako uz opakujem uplnestaci

foto v3jc3

v3jc3 09.01.2009  15:49

« Re: Omezovač rychlosti

pro ženský je fiat 500 >:D >:D ohledně toho omezovače, bych řekl že je to blbost V6 jede 190 a V8 240 max. to nejsou tak vysoké rychlosti aby potrebovali být omezované :-)

"-- skrytý --" 09.01.2009  16:03

190? Zbláznil ses? >:D To opravdu jede tak pomalu? :-O :no:

"-- skrytý --" 09.01.2009  19:40

« Re: Re: Re: Omezovač rychlosti

Je to tak v technickom ,no nevem ci je to elektronicky omedzene a ak nie tak by to urcite nebol pre ten motor problem prekonat
          >:-[]

OS 09.01.2009  19:58

« Re: Re: Re: Re: Omezovač rychlosti

no jasny shelby taky jede nejakejch 250. je to hranaty a vysoky!

StormShadow 09.01.2009  20:33

« Re: Omezovač rychlosti

no jenze panove normal mustang a shelby s 540 hp je silne podstatnej rozdil, samozrejme i diametralne rozdilna cena, normal mustang je skoro za pakatel lehce jetej, mustang je o stylu - srdcovka, jinak si to nikdo nekoupi, silne spartanske auto , nenazrane, a vykon tak na kochani okolni krajiny, na obcasne blbnuti to neni, ve statec hsem si to nemohl nepujcit a byl se msilne zklaman.........pokud mustose tak lakyrku 70s:)

OS 09.01.2009  20:40

« Re: Re: Omezovač rychlosti

souhlasim ale shelby uz docela dost zabavne auto!

"-- skrytý --" 10.01.2009  09:29

« Re: Omezovač rychlosti

Dovolim si kapku nesouhlasit. Je jasne, ze Shelby je nekde jinde, ale i stimhle 4.0 se da blbnout. A podivam li se na kvalitu ceskych silnic, tak si myslim, ze to bohate staci. MAs pravdu v tom, ze je to srdcovka, ale o tom je zivot. Bud si ho uzijes a nebo jen prezivas. Porsche, Nissany a podobne potkavas kazdy den, ale tech Mustangu je prece jen mene. (BTW: POrsche bych si snad jednou dal rict, jako druhe auto v garazi. Prvni by byl Mustang Shelby GT 500 a pro pritelkyni bych to videl na Bullita)

StormShadow 10.01.2009  10:22

« Re: Omezovač rychlosti

hehe covece uz dlouho asi moc nejezdis po praze, mustangu tu je opravdu hoodne a to vsech moznych i nemoznych barev, teda en ze bych je vyhledaval, ale prehlidnoyut se nedaj.

OS 10.01.2009  10:43

« Re: Re: Omezovač rychlosti

no malo jich tu neni to je pravda. nebejt slozitoheo dovozu tak je jich jeste vic. nekolikrat jsem ridil GT5OO a prekvapil me jak je mrstnej a obratnej! opravdu dobre auto. mnohem lepsi nez jak se o nem mluvi.

StormShadow 10.01.2009  10:54

« Re: Omezovač rychlosti

dovoz slozitej neni, spise jde porad o to se pro normalniho smrtelnika pro nej dostat a vybrat si, navic vetsina velkejch autosalunu (usa) nabizi vyrizeni za tebe aniz by to stalo nejaky prachy do jejich kapsy navic a doma vstal ze zidle, rozhodne ne tedy po vzoru ceskych dovozcu noveho nisanu gtr, na druhou stranu lidi jsou pitomy a liny ze to za tu cenu tady koupej.

Jinak papirova valka zacina az na uzemi cz, ale to je spise dany ve velke mire zavisti.

OS 10.01.2009  10:59

« Re: Re: Omezovač rychlosti

presne tak. pritelkyne otec ma prve Shelbyho a porad mu delaji problemy pri prihlasovani. uz to trva nekolik mesicu

jmurjr (H22A7) 10.01.2009  13:14

« Re: Re: Re: Re: Omezovač rychlosti

to bude asi obmedzene prirodzene. fyzikalnymi zakonmi >:D

Poustnik 10.01.2009  11:42

« Re: Re: Re: Omezovač rychlosti

Jéje! Že tady řešíte takovéhle rychlosti! To je ten divoký východ! Ve státech jezdí všichni podle předpisů těch 70 mil, když někdo jó spěchá, jede 80 mil za hodinu. Když se tam vyskytne nějaký divoch, všichni ho prásknou nejbližší hlídce. Alespoň na východním pobřeží..... >:D
          Jinak gratulace k autíčku! Pěkné. Ať slouží.

StormShadow 10.01.2009  13:09

podle predpisu? no jedine pobliz mest, a to tam tak 3500 mil rocne udelam

Poustnik 10.01.2009  13:36

« Re: Re: Omezovač rychlosti

Asi jezdíš v divočejších končinách. Amerika je veliká. Já za ty 4.5 roku, co tam žil, potkal max. 20 aut, co jeli přes těch 100 mil za hodinu. Alespoň co jsem jezdil Maryland, Delaware, Virginia apod.

StormShadow 10.01.2009  13:50

jo tak to jasne az o tolik k mistnim limitum sem nemyslel. jezdej tak 10+

Poustnik 11.01.2009  00:59

« Re: Re: Omezovač rychlosti

Přesně tak 10 plus je tam takové nepsané pravidlo v mezích slušnosti. Ale závodníků, co potkám na D1 za dvě hodinky jsem potkal v USA za dva roky..... >:D

StormShadow 11.01.2009  15:46

« Re: Omezovač rychlosti

tak so sem koukal tak vetsinou tech "+10" prekracujou hlavne v nemeckejch autech.

za dve hodiny? ono staci ject do pruhonic:)))

"-- skrytý --" 11.01.2009  16:48

« Re: Re: Omezovač rychlosti

Nejel si nahodou dneska po Parizske? cca mezi 14 a 15h. Jsi tam nahanel ruskou klientelu nebo co >:D

StormShadow 11.01.2009  17:09

« Re: Omezovač rychlosti

ja? ja nevim, ale spise drive, sem jezdil skoro celej den

"-- skrytý --" 11.01.2009  15:48

« Re: Omezovač rychlosti

omezovač je elektornický, těch 190km/h to udělá na čtyřku... na vypnutí omezovače lze použít např. toto:

Ajin(MoDo Team) 11.01.2009  17:22

« Re: Re: Omezovač rychlosti

A ty ho mas odpojeny Filuto? Vzhledem k tvemu tuningu by 190km/h bylo docela malo ne ;-)

"-- skrytý --" 11.01.2009  18:53

« Re: Omezovač rychlosti

ano, mám, to byla skoro první věc ;-)

"-- skrytý --" 12.01.2009  08:06

« Re: Omezovač rychlosti

Filuto jdes 6.2. na to pivo s Rideres? Premyslim, ze bych se stavil, prihlasku uz mam odeslanou, jen to zaplatit a je to v cajku. Sakra jak koukam na ty tva kola a la Shelby, zacinam krute premyslet, ze bych mel zacit setrit.

"-- skrytý --" 12.01.2009  08:36

« Re: Omezovač rychlosti

Ahoj do Bizona se zatím předběžně chystám, ale je to až za měsíc, takže to ještě nevím na 100% , když to klapne tak se tam uvidíme a můžem pokecat ;)

foto TurboKluk-smazat-hodnoceni-

TurboKluk(smazat hodnoceni) 10.01.2009  21:26

Plivnutí do obličeje

Milý mustangu tohle neni proti tobě.
    Hodnocení tohoto vozu je plivnutí do obličeje všem slušným a snaživým uživatelům ma.cz, opravdu je smutne že lide většinou v životě uspěšní se dokážou chovat a rozhodovat takhle. :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:

Dylan McKay 10.01.2009  21:40

« Re: Plivnutí do obličeje

Ber si na to zvracení sáček, díky...

foto -Vaci-

_Vaci_ 12.01.2009  19:32

« Re: Re: Plivnutí do obličeje

zrovna od tebe bych nečekal za 6 fotek 10b.... :-( ale každého názor, jde o to jak si stojíš sám před sebou....

Dylan McKay 12.01.2009  19:39

« Re: Re: Re: Plivnutí do obličeje

Fotky se dají dodat vždycky. A tohle auto je krásný...

"-- skrytý --" 13.01.2009  12:41

« Re: Plivnutí do obličeje

Tak tak, fotky budou. Jen musim pockat az sleze snih.

"-- skrytý --" 13.01.2009  19:13

« Re: Plivnutí do obličeje

Po precitani svihakovho prispevku som si uvedomil ze je to pravda a tak som ti zmenil znamku za foto

"-- skrytý --" 11.01.2009  14:45

« Re: Plivnutí do obličeje

Si to budou muset asi setrit no.

foto chetoos

chetoos 11.01.2009  10:36

mustang

Pěkné auto,ale málo fotek :no:

"-- skrytý --" 11.02.2009  14:55

Foto

Tak ahoj.Vsdimol som si ze uz pribudli aj nejake nove foto a tie do slnka su naozaj velmi pekne :yes:

"-- skrytý --" 12.02.2009  12:46

« Re: Foto

Jeden den se udelalo hezky, takze jsem neco nafotil. Uz zase snezi, takze snad na jare bude dalsi moznost.

"-- skrytý --" 13.02.2009  19:04

« Re: Re: Foto

Nam vkuse prsalo a teraz uz 4 dni vkuse snezi :-( zrejme bude kôn v stajni dlho

"-- skrytý --" 22.11.2010  13:53

Krasnej Mustang

Ahoj, libi se mi tohle provedeni. Ta barva, kola, ten pruh. Dokonaly retro. Super. Doufam ze se nekdy nekde potkame :-) Mrkni na myho Stanga... [odkaz]
    Davam 3x10! Srdcova zalezitost :-)

foto Vette

Vette 17.07.2011  20:53

Zraz Mustangov

rad by som ta pozval na Zraz Mustangov do Trencina 30.7.2011 Minuly rok to bola super akcia, prislo vela Mustangov aj z Ciech. Viac informacii najdes na [odkaz]

Vette