martin0102 (muž 36 let) Poslat zprávu

Peugeot 308 Millesim 200 Pack

Peugeot 308, foto 1 Peugeot 308, foto 2 Peugeot 308, foto 3 Peugeot 308, foto 4 Peugeot 308, foto 5 Peugeot 308, foto 6 Peugeot 308, foto 7 Peugeot 308, foto 8
Peugeot 308, foto 9 Peugeot 308, foto 10 Peugeot 308, foto 11 Peugeot 308, foto 12 Peugeot 308, foto 13 Peugeot 308, foto 14 Peugeot 308, foto 15 Peugeot 308, foto 16 Peugeot 308, foto 17 Peugeot 308, foto 18 Peugeot 308, foto 19 Peugeot 308, foto 20 Peugeot 308, foto 21 Peugeot 308, foto 22 Peugeot 308, foto 23 Peugeot 308, foto 24 Peugeot 308, foto 25 Peugeot 308, foto 26 Peugeot 308, foto 27 Peugeot 308, foto 28 Peugeot 308, foto 29 Peugeot 308, foto 30 Peugeot 308, foto 31 Peugeot 308, foto 32 Peugeot 308, foto 32 Peugeot 308, foto 33 Peugeot 308, foto 34 Peugeot 308, foto 35 Peugeot 308, foto 36 Peugeot 308, foto 37 Peugeot 308, foto 38 Peugeot 308, foto 42 Peugeot 308, foto 43 Peugeot 308, foto 44 Peugeot 308, foto 45 Peugeot 308, foto 46 Peugeot 308, foto 47 Peugeot 308, foto 48 Peugeot 308, foto 49 Peugeot 308, foto 50 Peugeot 308, foto 51 Peugeot 308, foto 52 Peugeot 308, foto 53

Přezdívka auta Snehulienka Rok výroby 2010 Koupeno nové najeto [km]:30200 palivo: nafta počet válců: 4 počet ventilů na válec: 4 objem [cm3]: 1560 výkon [kW]: 80 kroutící moment [Nm]: 240 zrychlení 0-100 km/h [s]: 10.4 maximální rychlost [km/h]: 190 počet rychlostí: 6 převodovka: manuální průměr kol [palce]: 16 zavazadlový prostor [l]: 348 pohon kol: přední spotřeba [l/100km]: 5.1

Chcem sa pochváliť svojim novým autom. Cesta k výberu tohto auta bola veľmi zaujímavá. Keďže som ešte len študent tak doteraz som auto nechcel a prakticky by som ho ani veľmi nevyužil. Pracujem však s otcom a keďže nám pribudla práca tak sme sa rozhodli, že bude rozumné, ak budem mať vlastné auto, pretože kradnúť auto mamine bolo len dočasné riešenie. Vo februári sme nad novým autom začali premýšľať a začali sme rozhadzovať siete. Malo to byť malé auto najlepšie s dieselovým motorom. Ako to už tak býva tak hneď sme sa šli pozrieť k nášmu známemu predajcovi v Peugeote v Nitre. Práve vtedy tam mali nový Peugeot 207(po facelifte) dokonca v 1.6Hdi 90. Hneď sme sa na ňom zviezli. Bolo to prvé auto v ktorom som sedel pri výbere, takže som nemal s čím porovnávať. Nepáčila sa mi však prevodovka. Strašne nepresná. A ešte k tomu cena vo výbave sport za 16900€. Nasledovala návšteva v Seate tam mi predviedli Ibizu s 1.6Tdi 90. Páčila sa mi omnoho viacej, hlavne po podvozkovej stránke a takisto mala krásne presnú prevodovku. Lenže zasa tá cena niečo cez 15000€. Po preštudovaní rôznych cenníkov som sa dopracoval k VW Polo a začalo sa mi páčiť a keďže v tom období sa objavili prvé recenzie motora 1.2Tsi bol som naň zvedavý. Lenže chyba. Nikde na Slovensku také auto nemali tak mi navrhli aby som sa previezol na niečom inom ako Polo s tým istým motorom. Takže som navštívil škodovku a zviezol sa ich Yetim- podarené auto, ale ten motor ma úplne uchvátil. O týždeň mali predvádzacie Polo 1.2Tsi už aj u nás v Nitre, tak som ho šiel prevetrať a povedal som si, že nechcem nič iné. Lenže človek mieni a Pán Boh mení. Otec ma začal presviedčať o tom, že Volkswageny sa kradnú a všetko možné, len aby som si vybral Peugeot na ktorý sme mimochodom medzičasom dostali zľavu a cena už nebola taká nekonkurencieschopná. A dokonca to bolo kombi čo sa otcovi páčilo najviac. Lenže ja nie a nie tomu autu prísť na chuť, ale čo človek nespraví preto aby mal vlastné auto? Tak som sa po vlastnej ose vybral do Peugeotu a pýtal sa na 207SW 1.6hdi, ale nie na 90, ale na 112koní- tá už mala novú 6 stupňovú prevodovku. Ale cena, ktorú na mňa predajca vytasil z cenníka ma skoro ovalila, tak hneď začal zľavovať tak sme sa z 19900€ dostali až niekam k 17000. Predajca sa ma spýtal, že načo chcem také auto a v plnej výbave a takej cene, že prečo nejdem o segment vyššie. To ma úplne zarazilo, lebo s 308 so vôbec neuvažoval, pretože sa mi zdala mimo finančné možnosti. Lenže to som nevedel aké akcie majú. S novou 308 1.6Hdi sme podliezli cenu 207SW aj s vyššou výbavou a takisto ma presvedčil aj omnoho väčším priestorom v kabíne a úplne krásnym interiérom. Pár ďalších návštev ma presvedčilo o super ponuke a keď sme prišli s týmto nápadom k nášmu známemu, tak dokázal zľaviť ešte nejaké drobné. Takže padlo definitívne rozhodnutie bude to Peugeot 308 1.6 Hdi 110 koní vo verzií Millesim 200 Pack- ktorá obsahovala všetko čo som si v aute želal, aj niečo navyše. To navyše je hlavne presklená panoramatická strecha a bluetooth hadsfree spolu s USB konektorom. Rozhodoval som sa ešte medzi 16 a 17 palcovými kolesami, ale s ohľadom na stav ciest v srdci Európy som sa rozhodol pre balónovitejšie 16 palcové disky. Farbu som chcel takú s akou veľa áut nejazdí a pretože som 308 hatchback ešte nevidel v bielej tak som si ju vybral a keď auto prišlo som zistil, že som spravil super rozhodnutie, pretože to auto v bielej vyzerá neskutočne pekne.

Karoséria

Design karosérie je klasický Peugeotový. Vždy som tristoosmičku bral len ako trošička pozmenenú tristosedmičku, ale keď sa človek lepšie zahľadí tak tomu tak nieje. Svetlá na novšom modeli sú priam obrovské a ešte sú dosť pretiahnuté do strán. Takisto tlama nasávacieho otvoru je obrovská. Ale čo sa mne osobne najviac páči je „nos“. Vyzerá to pri trochu fantázie ako nos F1.
Pri pohľade z boku prekvapí veľmi dlhý predný previs karosérie tak sa človek bojí, aby s tým niekde nezavadil. Dúfam, že v mojom prípade vydrží nízko umiestnená tabuľka evidenčného čísla. Zozadu je pohľad o čosi miernejší, ale ja mám vzadu iný nárazník, ktorý sa má ponášať na difúzor a so svojim chrómovým dekorom naozaj veľmi skrášľuje zadné partie.
Nárazníky vo farbe karosérie a presklená strecha dávaju pocit luxusu a auto sa od obyčajných verzií veľmi odlišuje.
Nakoniec si nechávam design zliatinových diskov. Samozrejme najkrajšie by bolo auto na 18 palcových kolieskach, lenže naše cesty túto možnosť vylučujú. 16 palcové kolesa na mojom aute majú názov Santiago a podľa mňa sú primerané...nijak nevyčnievajú.
Kombinácia biela farba a tmavé sklo strechy spolu s čiernymi nárazníkmi je až hypnotizujúca.
Jediná jej nevýhoda je, že sa rýchlo špiní. No čo už, keď chce mať niekto krásne auto tak ho musí aj drhnúť 

Interiér je na tomto aute úplne prekvapivý. Prekvapivo kvalitný. Keď som si do neho prvý krát sadol tak som si myslel že sedím v Audi A4 minulej generácie. Vrchná časť prístrojovej dosky je z kvalitného mäkčeného plastu a celkovo prístrojová doska pôsobí veľmi kvalitným dojmom. Sedačky sú veľmi pohodlné, síce ich ešte nemám odskúšané na dlhú cestu, ale aj to časom pribudne. Majú dosť výrazné bočné vedenie, čo som až tak neočakával.
Ergonómia ovládačov je tiež na vysokej úrovni, všetko je poruke. Radiaca páka je príjemne krátka a radenie je presné aj keď troška gumové, ale na to si asi treba zvyknúť. Vynikajúci pomocník je kožená lakťová opierka, je veľmi pohodlná, aj keď nepôsobí najpevnejším dojmom. Nad hlavou vodiča, tam kde obvykle býva držadlo, tak tu sa nachádza priečinok na okuliare, akurát som ešte nezistil na aké, pretože je naozaj malý a žiadne okuliare sa mi tam nezmestia.
Zvyknúť si ešte budem musieť na páčky pod volantom, keďže sú tam až 4 na rozdiel od ostatných áut s dvoma páčkami. Dve klasické na svetlá a stierače a dve pevné jedna na ovládanie rádia a druhá na ovládanie tempomatu a obmedzovača rýchlosti.
Zadné sedačky sú takisto relatívne pohodlné a je na nich prekvapivo dosť miesta keďže si sám za seba pohodlne sadnem (mám 185 cm). Zo zadnými sedačkami je spojená jedna zaujímavosť, keď je roletka strechy stiahnutá tak si človek pripadá ako v akváriu, ale rozhľad je fantastický.
Na koniec kufor. Ten je myslím si na svoju triedu dostatočne veľký, až na to že má dosť vysokú nakladaciu hranu. Ale ja tam nič ťažké a rozmerné voziť neplánujem, tak mi to až tak nevadí. Pod podlahou kufra je schovaná plnohodnotná rezerva a okolo nej je ešte kopa miesta na drobnosti a povinnú výbavu. Sedačky sa sklápajú klasicky tým, že sa odklopí sedák a sklopí operadlo, schod tam síce nie je, ale operadlá sa nesklopia do roviny.
Rádio je klasické fabrické, v dosahu signálu hrá veľmi dobre, akurát mi vadí troška divný rozsah hlasitosti, ked už na 2 úroveň hrá rádio dosť hlasno, chcelo by to troška jemnejšiu reguláciu hlasitosti.
Jediná nepríjemnosť v interiéri je ovládanie vyhrievania sedadiel, je strašne utopené na boku sedačky a večer nieje podsvietené, takže vôbec nejde nájsť

Motor, prevodovka a podvozok

Ešte som nemal príležitosť na to aby som otestoval motor a podvozok na mojej obľúbenej okreske, ale na to si počkám až keď auto nebude v zábehu. Takže moje informácie sa budú týkať len toho aký je podvozok komfortný pre jazdu po diaľnici a dobre tlmí všetky nerovnosti. Od podvozka sa neozýva žiadny buchot (zatiaľ) a hluk od kolies je nepočuteľný.
Motor ťahá príjemne odspodu a už pri 80km/h si pýta šestku a točí okolo 1400 otáčok a vôbec neprotestuje. Prevodovka celkovo je na Peugeot neobvykle presná a pri radení nevydáva žiadne zvuky.
Keď budem mať najazdených viacej kilometrov tak sa v tejto téme rozpíšem omnoho viacej.
Palubný počítač zatiaľ hlási spotrebu 5,4 litra, čo je super na nezabehnutý motor a zatial len mesto a diaľnicu (110km/h)
Pri 5000km som začal jazdiť po diaľnici normálne, čiže tachometrových 140 na tempomat, spotreba troška klesla po zabehnutí a nízky hluk sa ešte znížil a takisto motor sa mi zdá živší, ale to je možno len tým, že som objavil jeho presnejšiu charkteristiku a viem ako s nim čo najlepšie narábať. Spotreba sa ustálila na dlhodobých 4,6 podla PP,ale podľa tankovania je to okolo 5. Jednu nádrž som vyjazdil prakticky po dialnici a tam som najazdil cca 1000km, čiže 5,4 litra.

- Design
- Motor
- Kvalitný interiér
- Výbava

- vysoká nakladacia hrana
- neprehľadný stĺpik pri vodičovi
- neprakticky umiestnené spätné zrkadlá (sú veľmi blízko a treba si zvykať)

dúfam, že v dohladnej dobe sa takýmto skúsenostiam vyhnem

Predajňa Auto Nitra predajca Martin Sivčák. Je veľmi ochotný a ústretový dokáže dobre poradiť a keďže sa poznáme už dlhú dobu tak aj niečo zľavniť.

30.1.2012 16:56

zima

Dlllho som sa nehlásil. školaskončila práca začala a poznáte to. Času nieje nazbyt.
Od poslednej aktualizácie sa toho veľmi nezmenilo. Preličenina opravená nieje, pretože keď v Peugeote chceli odomňa za opravu 700€ tak sa mi skoro pretočili panenky. V inom servise som nebol, taksom skonštatoval, že s takou malou pehou na kráse to nejak zvládneme.
Snehulienke som naordinoval 15tkm servisný interval (bežne 30tkm) a ona sa mi odvďačuje bezproblémovým chodom aj štartami počas zimy.
Jedna vec, ktorú by som prijal je nastavenie cyklovača stieračov, pretože súčastný cyklus je dosť rýchly a niekedy stiera nasucho.

24.6.2011 10:01

Narodeniny

Dnes má snehulienka svoje prvé narodeniny a ja pre ňu nemám nič pripravené. Dokonca bola posledné dva mesiace poriadne opovrhovaná, keďže som robil diplomovku a štátnice tak som najazdil za 2 mesiace len asi 500km.
V apríli keď som sa vracal domov z Bratislavy tak na dialnici som pocul puk... na ďalší deň som auto umýval a nič som si nevšimol, ale ďalší deň keď som sadal do auta pozerám že pavúk sa činil...chcel som pavučinu odhrnúť a zistil som, že to nie je pavučina, ale poriadna prasklina. čiže snehulienka už má nové čelné sklo. Nedá mi neposťažovať sa na Alianz, keď oni ako blbci zakaždým volajú majiteľovi auta aj keď vo formulári je jasne napísané že majú kontaktovať mňa.
Ďalej chudátko snehulienka dostala predvčerom ranu lakťom, alebo päsťou od čerstvého inžiniera(magora) pri oslavách, keď bola zaparkovaná pred internátom. Takže oslavujeme aj s preliačeninou na kufri. Myslím že to bude ľahko opraviteľné, ale zamrzí to.
V čase od poslednej aktualizácie bola do auta namontovaná ešte elektronická kniha jázd, ktorá pomocou GPS zaznamenáva miesto polohy auta na SD kardu a raz za čas to stačí stiahnuť do počítača, ktorý vyhodnotí a vypracuje knihu jázd.
Ospravedlňujem sa za pomalé aktualizácie, ale odteraz sa to zmení. Škola skončila. Užívajte si leto.

13.3.2011 21:41

o 2 mesiace a pár tisíc kilometrov neskôr

Milé osadenstvo MACZ, dávno som sa nehlásil, tak to napravujem.
Medzičasom bola opravená opierka rúk, o ktorej konštatovali výrobnú vadu, tak bola zreklamovaná a držiak vymenený.
Ďalej som absolvoval cestu do Prahy čiže 1000km na otočku, Peugeot potvrdil, moje pohodlie je mu najprednejšie. D1 absolvoval bez problémov, žiadne buchoty. Jediné čím som bol prekvapený na výlete nesúvislo s autom, ale s aroganciu českých vodičov. Neviem či sa mi to len zdá, ale v poslednej dobe sa vodiči na Slovensku ukľudnili a tak vodiči v Čechách ma o to viacej prekvapili. Na ceste som si pripadal ako najpomalší slimák, keď som všade prekračoval rýchlosť o 5-10kmh, všetci vyblikovali, pchali sa dopredu, nepredvídateľne brzdili, bol som proste prekvapený.
Takisto som navštívil autosalón v Ženeve, kde bola vystavená faceliftovaná tristoosma. Na živo vyzerá omnoho lepšie ako na fotkách, tie LED svetielká sú famózne, jediné čo sa mi nepáči je lišta v strede zadných dverí...prijde mi úplne zbytočná.
Vonku sa nám oteplilo, tak v najbližšej dobe pôjdem pravdepodobne prezuť na leto a poobzerám sa po fóliách na zadné sklá a ďalej by som chcel skrášliť snehulienku športovými pedálmi, ktoré som videl v Ženeve na GTIčku

7.1.2011 19:29

Po dlhšej dobe sa zasa hlásim. Všetkým na MACZ prajem všetko dobré do nového roka a nech vám to jazdí, a hlavne bez nehody. Ja s mojou snehulienkou sa pomaličky prekúsavame zimou. Zatiaľ nenastal žiaden problém na snehu. Auto vyšlo zatial všetko čo som na neho ja a sneh pripravili, ABS funguje, ESP a s ním spojená kontrola trakcie takisto fungujú.
Jediný maličký problém nastal keď sa chcela mamka pripútať. Zvyknutá z tatkovej alhambry, že si zdvihne oprierku ruky keď je viacej naobliekaná, tak chcela si ju pridvihnúť aj u mňa, za normálnych okolností by to nešlo, lenže ona vynaložila troška viacej ľudskej sily a urvala ju. Bola tam nejaká bezpečnostná poistka a tá vyskočila. Snažil som sa to napraviť doma, ale je tam zlý prístup. Tak to nechám na odborníkov niekedy keď bude čas.
Medzičasom som bol v tatrách na lyžovačke. 3 ľudia a plný kufor. Lyže som dal dnu, bez problémov sa zmestia na dĺžku a trošku nakrivo. Na otočku je to 460km spotreba vyšla na 4,8l čo som rád. Ešte jeden menší postreh. Keď som išiel cez okres Ružomberok, kde pred časom bolo asi zemetrasenie a na odpratávanie snehu z cesty asi použili namiesto pluhu zbíjačky a zostali na ceste prvej triede po nich 20cm výmole po celej šírke cesty, kak sa zo zadnej nápravy ozýval buchot. Budem to však prikladať za vinu sklopenej sedačky a absentujúcej krycej roletky a samozrejme najvačšiu vinu na tom má stršne nekvalitná cesta.

23.11.2010 18:11

Kolesá, kolesá a zase kolesá

Po prezutí na zimu mi na diaľnici pri 130kmh začal vibrovať volant. Tak šup s tým zasa na zdvihák,že čo sa deje. Kolesá na prednej náprave neboli vyvážené, úplne presne. Chýbalo asi 5gramov. Po opätovnom vyvážení sa problém vyriešil.
Dnes sa mi podarilo pri parkovaní cez obrubník škriabnuť si nový disk...najradšej by som sa zastrelil čo som to za nemehlo... strašné čosi, hlavne keď mi vraveli, že si mám dávať pozor na vypuklejšie disky. Mal som si dať na zimu plecháče, tak mi treba...

7.11.2010 13:44

Včera som snehulienke doprial maximálnu starostlivosť. Prezul som na nové pneumatiky aj nové disky dostala a takisto komplet vyčistenie pred zimou.
Nové pneumatiky sú Dunlop SP Wintrersport 3D 195/65 R15 91H. Chcel som síce šestnásky,ale predajca ma odhovoril, že na tak ľahké auto nieje na zimu vhodné dať tak široké pneu. Nové pneumatiky sú aj na nových diskoch Dezent RB dark. Disky sa mi strašne páčili na jednom volve tak som sa pre ne rozhodol aj ja. Po prezutí na užšie pneu sa auto správa menej isto,ale to dávam za vinu novým pneumatikám. Takisto je komfortnejšie vďaka vyššiemu profilu, ale hlučnosť neviem posúdiť, pretože pneu takmer nepočuť.
Od poslednej aktualizácie sa mi podarila spravit najnižšia spotreba akú som kedy videl. Na trase z Bratislavy do Dunajskej Stredy za najideálnejších možných podmienok a pri maximálnej rýchlosti 90.Na polceste mi ukázal PP údaj o dojazde na 1460km čo som hneď fotil, pretože sa to len tak nevidí. Ak by bola spotreba 2,9 litra reálna dalo by sa uvažovať o dojazde takmer 1900km čo je však utópia pri súčasných podmienkach dopravy.

13.9.2010 21:27

Dlho som sem nepísal, pretože som dlho nebol doma a snehulienka zostala doma a nemohla ísť so mnou. Na tachometri pribudlo len pár kilometrov asi 2000 za mesiac. Dlhodobá spotreba sa ustálila na 4,5 podľa palubného kompjútru, ale podľa tankovania je to presne 5,0 aj tak je to myslím super. Pretože so 60 litrovou nádržou sa 2 týždne nestarám o tankovanie. Najnižšia spotreba podľa palubného počítača mi vyšla na 3,1 litra na ceste z Prievidze do Nitry... Na všetkých autách som na tejto trase dosiahol najnižšiu spotrebu,pretože sa nedá ísť rýchlo a je tam dosť zákrut.
Po diaľnici to zatiaľ nenaháňam a jazdím tempomatových 130. Vtedy motor točí 2500 otáčok, keď zrýchlim na reálnych +-130 čiže tachometrových 140 tak je to 2650 otáčok a spotreba je do 6 litrov. Viac som zatiaľ nešiel. Keď bude príležitosť a volná cesta už skúsim aj troška viac potom sa podelím o skúsenosti.
Musím pochváliť 2 veci, ktoré som nikdy nemyslel, že budem potrebovať a to obmedzovač rýchlosti a bluetooth.
Obmedzovač mam stále nastavený na 55km/h a zapnem ho vždy v meste a nestarám sa o nič.
Bluetooth krásne komunikuje s mojou nokiou a ktokoľvek mi volá hneď sa meno zobrazí na displayi a takisto môžem listovať v telefónnom zozname. Je to jednoduché a intuitívne. Odporúčam to hlavne z dôvodu omnoho vyššej bezpečnosti.
Howgh

27.7.2010 23:13

Novinky za posledný týždeň

Po 3 týždňoch konečne dorazila pri kúpe sľúbená vanička do kufra. Keď som ju zbadal hovorím si, že sa asi pomýlili, že tá musí byť do kombi. Ale chyba, bola do môjho hatchu- až vtedy človek vidí veľkosť kufra.
Začínam chodiť dosť naložený, ale auto to vôbec necíti za plynom ide stále ochotne.
Jazda na Oravu a späť sa skončila so spotrebou 4,2 litra čo som bol prekvapený, lebo som išiel dosť rýchlo, ale zasa bol už večer a prázdne cesty.

10.7.2010 18:51

Takže v štvrtok som konecne absolvoval fajn jazdu. Nitra-Poprad a späť čiže nejakých 530km. 2 ľudia a asi 300kg náradia. Zdolával som aj Donovaly, kde som bol veľmi spokojný s pružným zrýchlením plne naloženého auta. Takisto diaľničné úseky boli super a naplno sa prejavil komfort auta. Nešiel som ešte tak rýchlo ako keby bolo auto úplne zabehnuté, ale na 90 percent a spotreba na otočku vyšla 4,6litra čo ma úplne potešilo. Auto ma neprestáva tešiť, ba práve naopak aj svojím motorom, kde som hore Donovalmi ponaháňal jeden Mercedes C 22OCDi. Nie že by som chcel závodiť, ale pri predbiehaní kamiónov a karavanov treba tiež rýchlosť.
Takže zatial super výsledok. :)

3.7.2010 22:40

Včera som si dal konečne troška dlhšiu jazdu dlhú asi 300km. Prešiel som klasické okresky všetkých druhov a povrchov. Peugeot sa za každú cenu snaží správať veľmi komfortne, ale stopu drží príkladne. Čo však nemá rád sú veľké jamy pred ním na ktorých mu troška odskakuje zadná náprava, aj keď som mal v kufri asi 200 kilov. Zadok auta na hrbolcoch ako keby zaplával, ale to už boli naozaj veľké výmole. Na kvalitnej ceste sa chová isto a nenakláňa sa toľko koľko som čakal.
Motor sa chová ako ideálny spoločník na takéto výlety. Príjemne ťahá odspodu a dokáže akcelerovať z hocijakej rýchlosti. Sprevodovanie sa mi javí úplne ideálne a úplne sa hodí k motoru. Spotreba mi vyšla asi 4,4litra čo je super údaj.
Klimatizácia je super, pretože aj keď bolo vonku 35 stupňov tak dokázala držať príjemných 24-26 stupňov. Pri takto slnečných dňoch by som nechcel jazdiť s otvorenou presklenou strechou, veď by som dostal úpal. Príjemné je zistenie, že aj keď sa sklo strechy rozohreje tak roletka nieje až taká teplá.

30.6.2010 18:59

Dnes som konečne na auto dostal značky. Predajcu som sa pýtal, ako sa nastavuje hudba z USB kľúča, keďže mi ho doma nechcelo načítať. Myslel som, že som spravil niekde chybu, ale zistili sme, že auto z výroby nemalo dobre zastrčený konektor na USB. 5 minútová záležitosť a dúfam že posledná chyba z výroby :)

Další vozy Peugeot 308