Opel Senator (1990)

24.10.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "GhostRider15". Dlho som rozmýšľal či uverejním recenziu svojho oplika veľmi ma mrzelo, že sa tu žiadna…

Opel Senator (GhostRider15)

foto RRAAFF

RRAAFF 24.10.2007  18:26

Super

Super auto, ta palubovka je skvělá. Dnes je to ve většíně případů plastová deska. No tak každopádně se o něj hezky starej ;-) 10 jasných

"-- skrytý --" 24.10.2007  18:30

« Re: Super

Ďakujem pekne :-) o autičko sa snažím starať najlepšie ako viem mno najbližšie keď budem mat čas začnem bojovať s hrdzou. Držte mi palčeky ;-) :yes:

foto jury-em

jury_em 24.10.2007  18:32

nice

fakt pěkné autíčko:) líbí se mi vyřešení palubní desky :-)

JOB 24.10.2007  18:40

Vlajková loď od Opela , k tomu není co dodat ;-) :yes:
    Mohu tě ubezpečit že koroze je hlavní problém těchto aut.Oni asi nepočítaly že to bude jezdit tak dlouho.

"-- skrytý --" 24.10.2007  18:50

« Re: Hodnocení

Diki S tou hrdzou sa snažím pomaly bojovať ;-)

"-- skrytý --" 24.10.2007  18:40

parada

Paradni germanska lod se super kosmickou palubovkou :yes: Vubec sem netusil ze opel nekdy neco takovyho v aute mel, jen by me zajimalo jestli ta palubka funguje jak ma. Jinak na to ze opely moc nemusim, tak tohle je proste delo :-!

"-- skrytý --" 24.10.2007  18:52

« Re: parada

Je to prekvapujúce ale palubovka aj po tých 17rokoch funguje bez chybne ;-)

JOB 24.10.2007  19:59

« Re: parada

Takovouhle přístrojovku mají i Kadetty GSI ;-)

"-- skrytý --" 24.10.2007  18:50

Korab smrti

"Zatiaľ som sním absolvoval 150km"

To myslis vazne nebo ses preklepl?

"-- skrytý --" 24.10.2007  18:54

« Re: Korab smrti

Ja osobne som s tým absolvoval 150km predtým to bolo auto rodičov. Ty s tým najazdili podstatne viac. :-)

pumpkin 24.10.2007  19:00

limuzínka

Ahoj. Parádne auto, len dúfam že to nebudeš tuniť. A zas niekto z Bratislavy :-) Pekné za 10b

"-- skrytý --" 24.10.2007  19:02

« Re: limuzínka

Caw, diki tuniť ho rozhodne nebudem naopak sa snažím aby bolo v čo najpôvodnejšom stave. :-)

pumpkin 24.10.2007  19:07

« Re: Re: limuzínka

Tak tak, moja reč. Pôjdeš na zraz? :-)

"-- skrytý --" 24.10.2007  19:09

« Re: Re: Re: limuzínka

Keď bude nejaký veľký zraz Oplíkov určite pôjdem :-)

pumpkin 24.10.2007  19:12

« Re: Re: Re: Re: limuzínka

A na zraz moje.auto nepôjdeš? :-(

"-- skrytý --" 24.10.2007  19:18

« Re: Re: Re: Re: Re: limuzínka

Ja som ani netušil ,že taký je. Ak budem mať čas tak určite ano. ;-)

"-- skrytý --" 24.10.2007  20:15

Maximálka

Tebou udávaná maximální rychlost mi přijde přehnaná. Oficiální udávaná u tohoto provedení s automatem je 235 km/h..

"-- skrytý --" 24.10.2007  20:52

« Re: Maximálka

Ja viem oficiálna je 235km/h len to je rýchlosť za ktorú sa ti výrobca zaručí ,že to auto zvládne. Mno väčšiny áut je ale reálna maximalka o niečo vyššia. Ver mi že keby som vedel ,že toľko to auto nedá tak by som to sem nepísal. Samozrejme netvrdím že je správne prekračovať maximalnú povolenú rýchlosť udavanú výrobcom. Snáď ťa aspoň toto video so senatorom presvedčí [odkaz]

"-- skrytý --" 24.10.2007  20:45

cau,super kara clovece,suhlasim s laittom ze maximalka je prehnana,a zrychleni nvm nvm,mohol bys ho natocit?inak fajne auto,pozeraj sa na moje :-)

"-- skrytý --" 24.10.2007  20:53

Caw, diky jasne niekedy natočím ;-)

foto Aischylos

Aischylos 24.10.2007  21:12

Ty jo, netradiční opel s 3 litrem...velmi závidím... :-) Musí být perfektní svezení, i když za cenu asi šílené spotřeby pro naše ceny benzinu--- ;-\ fotky máš taky hezké, auto se mi líbí, hned bych vyměnil...jen bych ještě dopsal něco recenze....ať vydrží co nejdýl..mrkni na moje... ;-)

"-- skrytý --" 24.10.2007  21:17

Pekne ďakujem ;-) Jasne recenziu priebežne doplním o nové nápady postrehy a pod. Dneska som písal také niečo prví krát tak som poriadne nevedel kde začať :-)

"-- skrytý --" 24.10.2007  23:22

sedačky

sedačky z Opelu nebo Vauxhallu Senator používali v Top Gearu,pokud víš,takový šedě kožený,akorát jim nedávno shořel sklad,podpálil to Fifth Gear ;-)

"-- skrytý --" 24.10.2007  23:51

« Re: sedačky

To som netušil ;-) dík Pozrel som tvoju recenziu na Citroen a nema chyba zaslúžila si za 10b. :yes:

foto biker7

biker7 25.10.2007  00:05

hodnocení 10b

Paradni auto ktery sem ještě na vlastní oči nevyděl, moc jich asi nebude..na tu dobu ba i na dnešek parádní motor a palubka jak z letadla. parádní stav...Dávám 10 :yes:

"-- skrytý --" 25.10.2007  00:11

« Re: hodnocení 10b

Ďakujem, máš pravdu tých aut moc nieje a stále ich je menej ale majú svoje kúzlo :-) Pozrel som si tvoju recenziu perfekná autičko pekné a hlavne perfekne fotky chválim :yes:

foto glemo

glemo 25.10.2007  08:07

General Opel

Nazdo.Strašne ma štve že Opel nakoľko je to značka mne imponujúca nevyrába v súčasnosti vozidlá tohto charaktreku a rozmerov.posledným ozajstným "autom" od Oplu bola Omega B(viď moje foto).Mnohým ľuďom sa tieto autá zdajú kazové ale pokiaľ dostanú to čo majú tak to nie je až také zlé.K tvojmu autu: Všimol som si,že máš napísané pri automatite režim D ako ekonomický.Ono je to režim Drive ale to len taká maličkosť.Re maximálka.To čo Ti ukáže tacho je jedna vec a skutočná je druhá.Autá idú z mojej skúsenosti skor menej ako majú napísane v TP.Inak auto sa mi veĺmi páči.Taká klasická kára.V jednom servise mal majiteľ Senatora s diaľkovým štartovaní motora a s ladenými koncovkami výfuku na pravej aj ľavej strane.Náaaaaadherný zvuk.Nech slúži dlho a nakoľko nemáš vodičák asi dlho dávaj pozor.....je to zbraň pre skúsených.9b

"anonym" [82.119.105.XXX] 25.10.2007  08:26

« Re: General Opel

Caw, Mňa to tak isto štve a musím súhlasiť, pokiaľ sa o tieto ople (Senator,Omega A,B) dobre staráš tak sa nezvyknú kaziť občas odíde nejaké čidlo alebo podobná drobnosť ktorá odchádza tak isto na hoci ktorom inom aute. D máš samozrejme pravdu je to drive ale v návode je ten režim popísaný ako ekonomický tak som ho chcel nejako odlíšiť od ostatných. Tak isto máš pravdu ,že tachometer ukazuje viac než skutočnosť ale ja to takto neriešim pri 60ke mi radar ktorý ti zmerá rýchlosť ukazoval 54-56kmh.A ako si správne poznamenal vodičák nemám dlho a zima sa blíži aspoň ,že mam na senyho nové zimné pneu ale bude to zaujmavá skúsenosť každopadne snim budem jazdiť opatrne chcelo by to zaťažiť zadnú hnanú nápravu. ;-)

foto 2-0VTEC

2.0VTEC 25.10.2007  10:01

Hodnotenie 10b

Tento Senator sa mi vzdy pacil,uz ako mali som ho obdivoval,takze za 10b. ;-)

foto PlumJelinek

PlumJelinek 25.10.2007  10:17

Super

Senator je nadherny auto, mezi starsimi vozy patri mezi me nejoblibenejsi, kdysi sem po nem take touzil. Je skvely, zvlast, kdyz uvazim dobu, ve ktere vznikal, myslim ze svoji dobu predbehl a jeho motor, vykon, prostornost, pohodli a vybava se neztrati ani v dnesni dobe mnohem modernejsich aut. A co se tyce tohoto motoru, lecketrym novy radoby sportakum (napr naky ty vytvory od Skodovky) nakope pekne pr*el.

"-- skrytý --" 25.10.2007  10:29

« Re: Super

Ďakujem za hodnotenie tak isto sam mi toto auto páči preto mu venujem najlepšiu starostlivosť akú viem. ;-)

foto PlumJelinek

PlumJelinek 25.10.2007  10:36

« Re: Re: Super

To je spravny, je hezky kdyz nekdo bere auto jako vic nez jen "dopravni prostredek"....jen tak dal ;-) Preju hodne stastne najetych kilometru ;-)

"-- skrytý --" 25.10.2007  10:43

« Re: Re: Re: Super

Ďakujem mňa to hrozne baví keď môžem na autíčku niečo opraviť, vylepšiť, doviesť k dokonalosti a i keď údržba niečo stojí tak pocit ,že som spravil správnu vec ktorá sa odrazí aj na jazdných vlastnostiach je na nezaplatenie. :-) Samozrejme Opel sa snažím udržovať v najoriginalnejšiom stave :-)

P.S. Tiež prajem veľa štastných kilomtrov na cestách ;-) :yes:

foto CountachSV

CountachSV 25.10.2007  12:01

10/10

čau chlape, tak tos mě dostal, pořád jsem se divil jak je možný že tu není žádnej Senator a konečně je! Ta palubka vypadá ještě líp než sem si jí představoval, tohle auto sem měl rád už jako kluk, krásnej impozantní zjev a ten motor... no myslim žes nemohl koupit líp, teď ho musíš udržet a dát mu novej lak. Fakt nádhera. Líbívalo se mi i Scorpio z tý doby, ale tohle bylo a je u mě Nr1. Taky sem opelák, mrkni ke mě.

"-- skrytý --" 25.10.2007  12:04

« Re: 10/10

Čaw, ďakujem dúfam ,že som dodal odvahu ďalším majiteľom Senatorov a samozrejme oplik dostane aj nový lak len najprv musím opraviť všetky miesta kde sa začína vyskytovať hrdza.

foto hadXR

hadXR 25.10.2007  12:22

Opel celkove moc nemusim ale tyhle velky limuziny a coupe at uz Senator, Omega nebo treba Admiral a Monza se mi libej dokonce sem o Senatorovy uvazoval, nakonec sem teda zustal u Forda ale je to pekny auto kokam ze ma delsi kvalty nez Shkopek u me to je:
    1. - 70 kmh pri 5200 RPM
    2. - 130 kmh pri 5200 RPM
    3. a 4. nezmereno ale na 4. to toci 3000 pri 160 kmh
    Pri kolika otackach to radi tobe na plnej plyn?
    Jinak ty budiky sou fakt masakr.

"-- skrytý --" 25.10.2007  12:26

« Re: 10

Caw, radi to pri 6000ot ale motor maximálne zvláda 6600ot keď sme raz skúšali a dali sme nech to radí len po 3ku tak tam to pri 6400 šlo 220km/h

"-- skrytý --" 25.10.2007  12:40

senator

serus!nechcem sa opakovať,ale senator sa mi tiež vždy páčil,páradna
    obrovská loď a tú palubovku máš fakt super...10b :-) inak by si mohol mrknúť aj na môjho "šípa" a tiež mám rád také vysoké hodnotenia... >:D :yes:

"-- skrytý --" 25.10.2007  12:49

Ďakujem ;-)

Chcem sa vám poďakovať za hodnotenie. A za príjemne a povzbudzujúce kometáre. :-) :yes:

foto Asphalte-MoDo

Asphalte MoDo 25.10.2007  13:28

na svoji dobu

skvele auto, jen ty diody ti ted musej svitit v noci pekne do ksichtu ze nevidis na cestu ;-)

"-- skrytý --" 25.10.2007  13:39

« Re: na svoji dobu

Dík, myslel som si ,že to bude príliš silné a nepríjemne ale pri jazde som si toho ani nevšimol nejak ti to nepríde keď sa pozeráš na cestu. Uvidíme keď pôjdem nejakú dlhú cestu v noci možno zmením názor. ;-)

foto sportivo

sportivo 25.10.2007  17:25

bodíky za oplíka

TAk odomna za auto 10 za foto 10 za auto 10 celkovo 10
    tak tento voz je parada senátory sa mi vždy páčili už ako malemu decku.Maju obdiv aj dnes maju svojrazny desing a parádny predok tvoja motorizácia nemá chybu.tieto ople s bochumi su ešte kvalitka viem sam mali sme Kadetta 1.3 LS z roku 1988.

parada,prajem vela štastných km bez nehody

inak mrkni tiež na mna.diky

foto Premek

Přemek 25.10.2007  17:27

Zařazení

Opravdu moc pěkné auto ta koroze o které píšeš je problém u všech opelu té doby já jsem měl vectru 89 a koroze byla všude nejdříve na zadních lemech a okolí ale pak napadla i nosné časti auta a byl konec jen bych se chtel zeptat na kategorii auta tento model je větší nebo menší než omega

JOB 25.10.2007  18:11

« Re: Zařazení

Senator B je vlastně o kus delší karoserie Omegy A. ;-)

Poustnik 25.10.2007  17:44

Dobrý koráb!

Na ježdění po městě to moc není, ale lepší nežli nic! Když všechno funguje, no a ty se nebojíš ani vlézt do elektriky, tak není co řešit! Dvouzónová klimatizace, juch! :-)Jo a Ghost Rider na You Tube to je teda nářez! Ale to asi znáš....

"-- skrytý --" 25.10.2007  18:35

« Dobrý koráb!

No do mesta to rozhodne nieje ideálne auto ale je v ňom pohodlíčko, fajne sa sním jazdí no len blbo sa sním parkuje. Na dlhé cesty to je výborne auto vtedy je aj spotreba rozumná. ;-) S elektrikou nemám problémy väčšinu vecí si opravím poprípade vymením sam. Najlepšie je že nieje problém si priamo v aute vyvolať zoznám chýb ktoré zaznamenala riadiaca jednotka a podla zoznamu v počítači viem zistiť ktorú súčiastku treba vymeniť potom stačí ju len objednať, vymeniť a všetko je v poriadku.

P.S. Jasne GhostRiderove videa znám ;-) :yes:

"-- skrytý --" 27.10.2007  21:45

vlajkova lod...

bezvadny auto... kamarad ma u nas ve meste dva Senatory a v minulosti jich uz taky par vyzkousel. Ani jednoho nesetril a kolikrat jsem videl pekny pretacivy smyk a co je nejlepsi tak za doprovodu skvele akustiky motoru! jednoznacne ti davam 10bodu za vsechno.. Senatora si nam i pekne priblizil recenzi a to se ceni...

neregistrovaný: "Multec.Motronic" [82.100.0.XXX] 02.12.2007  11:41

Senny

Mooc pěkný auto!!! ta palubovka do modra se ti povedla :yes:

"-- skrytý --" 03.12.2007  19:52

Koráb

Opely moc nemusím, ale tenhle je fakt pěknej a má dobrou techniku :yes:

foto petr16

petr16 03.12.2007  22:13

můžu

takovýhle auta můžu,tichá závist 10b,nelze jinak

neregistrovaný: "nordis" [195.91.54.XXX] 04.12.2007  23:03

senator

gratulujem, pred dvoma rokmi som mal presne taký istý exemplár a mal som ho 5 rokov k úplnej spokojnosti. Akurát som mal tú smolu, že mládenci na sídlisku mali podobný, ale rozbitý tak mi ukradli ten môj. Ale iné som chcel. Fotečky a článok za 10b. Ja som po Bratislave zajazdil za 12 litrov a moja drahá manželka za 14 - veď keď to tak ťahá, tak prečo nie. S tým autom sme s manželkou pobehali veľkú časť Európy a vždy bez problémov. Auto sme doviezli zo Švajčiarska od švagra, ktorý ho mal predtým 4 roky. Auto malo keď mi zmizlo 280 000km a bez problémov jazdilo. Motory na senatoroch vydržia neskutočne veľa, horšie to je s kasňou. Čo sa týka tej maximálky, tak skutočnosť je niekde na úrovni cca 230 km/h poctivých. Vyskúšane v D niekoľko krát - jazdili sme do CH 3x ročne a vždy sme sa tam pekne povozili za 17 l/100km za ten zážitok to stálo. Držím palce a pekne si to autíčko uži. Ak by bol záujem ostali mi z môjho auta originálne elektróny s letnými gumami SAVA INTENZA cca 70% ale to len tak na okraj.

"-- skrytý --" 05.12.2007  23:10

« Re: senator

Ďakujem, o tie kolesa by bol aj záujem len momentálne teraz pred Vianociami som vo finančnej tiesni. Aká by bola cena? Inač dnes som asi nemal dobrý deň po Bratislave za 14,5l tak ale mal som ťažkú nohu. ;-\

neregistrovaný: "nordis" [195.91.54.XXX] 06.12.2007  22:52

« Re: Re: senator

určite sa dohodneme, navrhujem sa na ne pozrieť a potom dáme reč. čo sa týka spotreby, pravda je že pred dvoma rokmi bola troška iná premávka, tak ten údaj o 12 litroch asi dnes už nefunguje. ťažko posúdiť keď dnes sa vozím v escorte. Ináč v tom čase keď mi ukradli auto sam mal požičaný SAAB 9-5 3l turbo Grifin automat a aj keď som sa znažil jazdiť diétne tak pod 13,5 l to nešlo. Ak budeš chcieť, dám kontakt na servis automatických prevodoviek ZF. osobne som tam dal generálkovať prevodovku a veľmi dobre. ozvi sa na norok@terco.sk a môžeme sa dohodnúť na stretnutí. Kľudne ti podržím tie kolá do jary, zatiaľ nehladujem. >:D

"-- skrytý --" 08.12.2007  11:26

« Re: Re: Re: senator

okey :-) ozvem sa len teraz tak trocha nestiham ale dnes bol dobry den 8.5l na 100km ale viac menej som isiel po dialnici za 7.5l len potom v meste krizovatky a vybehlo to na prijatelnych 8.5l

neregistrovaný: "radio" [217.12.49.XXX] 08.12.2007  12:07

radiio

caw ja mam taqe iste radio ale z cervenym podsvietenim mozem sa spitat kolko stalo????moje stalo 2999sk a tvoje???

"-- skrytý --" 08.12.2007  17:54

« Re: radiio

Caw, kupoval som ho v datarde za 2990sk ale vtedy bolo akurat zlacnene 3590sk ale teraz ho zozenies bezne pod 3tisic korun.

"anonym" [86.49.93.XXX] 21.12.2007  21:58

seny

zdravim vsechny priznivce znacky Opel predevsim SENATORU jsem rad ze jsem nasel stranky kde jsou priznivci techto "SUPER" vozu mam druheho Senatora 1. byl automat koupeny v CR a druheho jsem dovezl z Nemecka ktereho jsen si nechal predelat na MANUAL a poridit si tretiho tak bych mel velky problem s vyberem MUJ NAZOR VE SKRATCE JE ZE NEZNAM TAK VELKE RYCHLE POHODLNE POMERNE SPOLEHLIVE AUTO S TAKOVOU (na tu dobu) LUXUSNI VYBAVOU-mi vsichni vime o cem mluvim A V NEPOSLEDNI RADE NADCASOVYM DESIGNEM A ZA TAK MALO PENEZ(ZA MALO PENEZ HODNE MUZIKY) jen jsem nikde necetl o MAX. RYCHLOSTECH ten muj ma MAX 242km/h na okrasni silnici :-)

"-- skrytý --" 07.01.2008  21:05

Bomba

Parada, skutocne krasne, pohodlne, obrovske auto, pekne udrziavane, gratulujem, hned by som donho siel len sa bojim poistky a vyssej spotreby - jazdim len po Bratislave. Ta palubovka je super ako v lietadle. 10b!!! :yes: >:D

neregistrovaný: "Dikd" [89.24.68.XXX] 29.01.2008  22:03

Opel Senator Irmscher

Zdravím, rád bych se seznámil s pár fandy do značky Opel Senator. Včera jse mně podařilo pořídit vůz Opel Senator od úpravce Irmscher. Vše originální úprava včetně německých dokladů. Rok výroby 1988. Motor je upraven na obsah 3,6L. Rád bych se dozvěděl nějaké zkušenosti s tohle značkou. Děkuji dikd@seznam.cz ;-)

JOB 30.01.2008  19:14

« Re: Opel Senator Irmscher

Doporučuji projít tyto odkazy ;-) [odkaz]

neregistrovaný: "Dikd" [89.24.237.XXX] 31.01.2008  20:49

« Re: Re: Opel Senator Irmscher

Děkuji za info!!! :yes:

neregistrovaný: "Chladič" [77.236.208.XXX] 24.02.2008  21:01

Senator

Copak "béčko", ale "áčko" to je kára!!
    Kdyby jste někdo o nějaké věděl, tak kontakt sem!
    Kdysi jsem áčko vlastnil, ale prodal jsem ho kvůli
    spotřebě 16ltr/100km. Teď toho lituji a hledám kde se
    dá. Ročník 1981 3.0 6V automat v plný palbě :yes: !

JOB 24.02.2008  22:34

« Re: Senator

Jo , to bude problém.Tady když ho najdeš tak je to povětšinou vrak a nebo něčí mazlík. Když se podíváš na ceny Opelů z této doby v německu tak jen tiše polknu. Já si kdysi nechal ujít dobrej kup Monzy 3,0 a dneska taky lituju.

neregistrovaný: "Chladič" [77.236.208.XXX] 25.02.2008  22:28

« Re: Re: Senator

jj, 4000E je dost. Ale za ty prachy bych si vybral pěknej kousek...

talio2 01.07.2008  13:51

vesmírná loď

to je hotová Enterprise .. 3x10 ;-)

foto Fishbone

Fishbone 09.11.2008  13:53

riadna lod

Nazdar
    toto auta som si vsimal este v case ked bolo nove a u nas takmer vobec neboli. A uz vtedy ma fascinovalo a nadchynalo. Skoda ze za neho opel neurobil nahradu.
    Recenziu mas urobenu super vidim ze si pridal video (fakt sila) aj fotky. Sranda je ze som na nich spoznal ulicu v ivanke, na ktorje byvam a som si 100% isty ze som ta tu parkrat videl ;-) svet je maly...
    Prajem vela stastnych km a davaj bacha, pretoze je to naozaj slusne silne auto, tak aby si bol jeho panom vzdy ty a nie naopak. Este k tomu ide zima a mas tam zadny nahon tak sa nenechaj vyprovokovat k niecomu neuvazenemu. Dufam ze nevyzneje nejak premudrelo, ber to ako dobre rady.

"-- skrytý --" 11.11.2008  22:41

« Re: riadna lod

Dakujem za komentík :-) Naozaj je svet malý >:D v ivanke sa pohybujem celkom často :-) tak určite si ma neuvidel posledný krát ;-) Našťastie sme si s oplíkom padli do oka :-) poslúcha ma na slovo a za každých okolnosti ma podrží >:D Zo začiatku som s tým autom jazdil celkom rýchlo ale časom ma to niak prešlo rád sa vozím priam vyvážam. Ako si správne poznamenal blíži sa zima (ešte stále som neprezul pneumatiky potrebujem do jazdiť letné a na sezónu prídu nove) ale za tých niekoľko km čo som z oplíkom mal možnosť najazdiť som zistil že zadný nahon nie je taký strašiak za aký ho zvyknú považovať. Je pravda že stačí keď po dlkšej dobe dobre poprší a v zátačkách pridávať plyn zákonite vedie k šmyku ale naučil som sa že to nieje až taký problem stačí len spraviť jemnú korekciu z volantom a pridať viac plynu a oplik sa dokáže priam vynikajúco ovládať v šmyku. To ma naučila minuloročná zima :)Dakujem za rady :-) a Prajem veľa štastných kilometrov s Hondičkou :-)

"-- skrytý --" 23.06.2009  22:15

« Re: Re: riadna lod

Zdravím Ťa. chytila ma nostalgia. Mal som toto auto tri roky a nedopustim na neho. Ak máš záujem, prídi na náš celoslovenský zraz bleskom trafených na Duchonke.
        Bližšie info na www.opelclub.sk
        S pozdravom
        jerryl.

foto TurboKluk-smazat-hodnoceni-

TurboKluk(smazat hodnoceni) 03.01.2009  15:26

interier

Teda tam je ale žaroviček, skoro jako knightrider

foto caddy09

caddy09 07.10.2010  10:55

pořádnej kočár ...

tohle byl je a bude stále nádhernej auťák ...;-)))