BMW Z3 (1997)

26.2.2008

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Ales71". Model Z3 další z následníků řady "Z" a nástupce známého BMW Z1. Toto vozítko si získalo mimo…

BMW Z3 (Ales71)

"-- skrytý --" 26.02.2008  14:29

recenze

auto úžasný, ale ten zbytek "recenze"... ;-\ takže se zatim zdržuju hodnocení ;-)

"-- skrytý --" 26.02.2008  14:53

« Re: recenze

Jsem na tom podobně jako INFI, to propracuj kura né? ;-)

Poustnik 26.02.2008  15:25

Kde nic není, ani čert nebere.

Takže zatím to neberu jako plnohodnotný příspěvek na moje.auto.cz.

Poustnik 27.02.2008  16:56

« Re: Tak to už beru.

Tak teď už je to o něčem jiném! Karbonovou kapotu tady snad na MACZ nikdo na autě ještě nemá, jen plastovou...To je už úprava!! Mimochodem co máš napsané na paži, předpokládám, že v čínštině? Rychle a zběsile??? :-)

"-- skrytý --" 28.02.2008  12:55

« Re: Re: Tak to už beru.

jj děkuji děkuji Musím říct že tuto karbonovou hazubnu vyráběl u nás v Brně p.Dan Suchý a je naprosto luxusní, velmi kvalitně udělaná a sedí naprosto přesně i v lakovně ji hodnotili jako velmi dobře udělanou z pohledu příprav pro lak. Rychle a zběsile to bude až po letošních úpravách :-) Hlavně pro dobrý pocit nesmím na sprintu nafasovat nějaké Porsche Turbo to by bylo po dojmu a nerad bych mu koukal do výfuků. >:D

foto Pribina

Pribina 26.02.2008  16:42

Chlape!

zapracuj na fotkach a recenzi a jsi v prvni desitce!

"-- skrytý --" 26.02.2008  18:51

Dík za upozornění

Tak už se trošku polepším a rozepíšu... ;-)

"-- skrytý --" 27.02.2008  09:30

« Re: Dík za upozornění

Polepši a fakt seš adept na top 10 ... no a já budu zas druhej ... :-(

"-- skrytý --" 26.02.2008  21:02

Z3

Fakt krásná Z3..Kabro na léto je ideál..Tak přeju hodně slunečných dnů až si ho co nejvíc užiješ..Máš to za 10b..

"-- skrytý --" 26.02.2008  21:28

Pozdrav

Ahoj Aleši, krásná Z3 :-) . Čtu, že budeš měnit přední světla, koupil jsem také jedny na ebayi a zítra mi je budou montovat, tak jsem zvědavej jestli máme ty samý. No každopádně těším se na sraz až všechny ty změny zase uvidím.

"-- skrytý --" 27.02.2008  11:55

« Re: Pozdrav

Ahoj chlape, taky jsem se koukal na tvého mazla jak ho tu prezentuješ, jo jo pěkně o něm píšeš. :-) Ny ty světla jsem zvědavej myslím že budeme mít stejný :-) Taky je teprve budu montovat a jak se bude kompletovat po laku. Taky se už těším na setkání a hlkavně až do toho sednu po všech těch zimních úpravách. Ahojik Aleš

"-- skrytý --" 27.02.2008  14:58

« Re: Re: Pozdrav

Ještě se tě zeptám na tu haubnu, taky mě čeká lakovna a jestli to přitom rovnou nevyměnit za tu karbonovou, kolik vyjde?

"-- skrytý --" 27.02.2008  15:22

« Re: Re: Re: Pozdrav

No samotná Haubna v karbonu přijde na cca 22 tis. bez DPH a musíš připočítat práce na laku a doladění otvorů pro ostřikovače, a všechny úchyty a pak výměnu vzpěr (to je zakázkově s dodáním cca 4 týdny z německa 3000Kč) s těmi stávajícími by jsi ji totiž asi zlomil :-) Nad čím je otázka se zamyslet pro tebe je úprava převodu diferenciálu pokud jezdíš na okruh zvláště o jeden krok nepřijdeš skoro o maximálku ale poznáš to jak ti to půjde rychleji do otáček. Mám k dispozici grafy dostupných převodů pokud chceš můžu ti poslat.

"anonym" [194.212.215.XXX] 27.02.2008  16:15

« Re: Re: Re: Re: Pozdrav

No v pravdě teď měním podvozek a stabilizátory, diferenciál už mám naplánovaný také (mimochodem kolik tě vyšel?). Jde mi hlavně to auto vyladit co se týče ovladatelnosti. Ohledně rychlosti už se mi tolik nechce, protože Porsche Turbo s tím stejně neudělám a přijde mi to jako trochu slepá ulice za hodně peněz. Ohledně stálého převodu, už jsem to řešil, ale při mém stylu jízdy by to pak chtělo aspoň 6-ti kvalt aby se s tím rozumně dalo jet kolem 200 a nebylo to vytočené někde na 7.000. Dál vyměnit setrvák za lehčí a pak celkkově auto odlehčit a někam bych se asi dostal. Ale jen stálý převod a 6-ti kvalt už je docela za dost, je to sice rouhání a na klubovou konferenci to napsat nemůžu :-) ale to už radši skovám peníze na něco rychlejšího

"-- skrytý --" 27.02.2008  16:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

To jsem byl já

"-- skrytý --" 28.02.2008  10:57

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

úprava diferenciálu vyšla asi na 38 tis. obnáší to převod tj kolem 12 tis. ale jak to toho šáhneš chce to vyměnit i ložiska gufera a těsnění něco už má za se bou a jak se to rozdělá je problém to spasovat a nevyměnit to za nějakých pár tisíc by jsi to mohl hned poznat no a pokud teda chceš šahnout i na svornost , těch 25% není optimální , myslím že dobrý kompromis je 40-50%. Jednoznačne co se motoru týče je pak výměna jednotky za závodní, výguk vačky, hlava. Ale do toho se mi taky nějak moc nechce. pak by jsi se mohl dostat někan ke 400 koní a jak říkáš 6 kvalt, to je ovšem zase jiný převod pro diferenciál a taky spojka už by si pak zasloužila výměnu. Ale to je pak otázka jestli to nedat celý G-poweru a ti tam šmiknou kompresor vyladí motor a za 20 tis. EUR tam máš přez 600 kobyl. :-) >:D

"-- skrytý --" 28.02.2008  15:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

Tak světla jsou namontovaný a musím říct jediné: "je to úúúúúlettt !!!!" Vypadá to fakt dokonale konečně světla ve kterých xenony nevypadaj tunersky ale vypadá to jak origo. Běhám teď kolem auta v noci jako divej >:D

"-- skrytý --" 28.02.2008  16:02

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

Super vyfot to a pošli mi to na mail ales@telexion.cz :yes:

"-- skrytý --" 28.02.2008  16:06

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

jak se setmí letím k autu :-)

"-- skrytý --" 28.02.2008  16:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

jo jo a zajímá mě to i ve dne jak to vcelkově vypadá na autě. :-) Jsou toto ony?? [odkaz] Dělají chrom a černý já mám ty v chromu, jen musím koupit nový xenony H1 ale to je v pohodě komplet sada stojí 2900

"-- skrytý --" 28.02.2008  16:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

Jo to jsou ony, také mám chromové, kamarád má ty černé. Mám xenony i v dálkách ale měl jsem blbé žárovky takže zatím mám žárovky jen v potkávačkách a v pátek mi to tam hodí i do dálkových, takže až rozsvítím vše - tak budiž světlo :-)

"-- skrytý --" 28.02.2008  16:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

no nevím do dálek xenony nedám to se moc nehodí co když budeš chtít někoho probliknout to ti ten xenon ani nenastartuje :-) máš to taky na H1 ?

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 26.02.2008  22:28

Hmmm...

Krásně vyšperkovaný a recenze se,aspoň mě,líbí,takže 10,moraváku :yes:

"-- skrytý --" 27.02.2008  09:29

« Re: Hmmm...

Nehřej si polívčičku ... ;-)

"-- skrytý --" 27.02.2008  06:40

muzika

Ahoj výborné repro si tam dal focal je snad jedna z nejlepsís značek v autohifi nechces je vyfotit?jinak za 10 :yes:

"-- skrytý --" 27.02.2008  12:55

« Re: muzika

Ahoj, jo jo díky taky jsem slyšel na ně velkou chválu a to byl asi důvod proč jsem se pro ně rozhodl a vzhledem k podmínkám jak se montovaly a kam. V předu hraví dost slušně , taky se tam daly slušně usadit a vytlumit. Za sedadly je to horší není možnost zatěsnit ani moc dobře usadit basáky ale beru je tam jako dokreslení aby čovek slyšel i něco za sebou. :-) JJ dobrá připomínka nafotím taky. Díky Ahoj

Kubyyyk 27.02.2008  10:32

Zdrawim zdrawim...

Uz jen samotny auto je dobra volba a uprava, kterou od tebe prodelalo mu jednoznacne prospelo. Skvela prace chlape!! :yes:

"-- skrytý --" 27.02.2008  11:57

Dík

Díky všem za komentáře a hodnocení průběžně dodám i nové zkušenosti a hlavně aktuální fotečky hned jak vyjede z lakovny. Ahoj

"-- skrytý --" 27.02.2008  18:43

yes

Tak moc gratuluju k autu a tomu, jak jsi jel doladil! Dobrá práce! :yes: Tohle vozítko je můj dětský sen.. :-| Ale už bych ho asi nekoupil, protože při dalším nákupu už budu přemýšlet o mladších ročnících, takže si sen asi nenaplním :-( Myslíš, že má smysl vrážet peníze do mého vozidla??? Nemám samozřejmě na mysli opravy, ale úpravy ;-) Škoda, že neexistují eMka v dieselu >:D

"-- skrytý --" 28.02.2008  11:08

« Re: yes

AHOJ, jo jo jo díky no doufám že na něm ještě něco upravím. :-) Máš moc pěkný autiko a rozhodně bych se nebál na něm zapracovat, ono je to těžký na stáří aute se moc hledět nedá jde o to jestli se ti líbí jsi jím nadšenej a je to taková srdeční záležitost pak na něm člověk začne pracovat a je jasný že v živote se nevrátí taková investice a věř mi to co mě ted už stálo moje auto za to bych měl novou Z4"M" ale zase jen seriovku žádný tuning dle svých představ. :-) Takže pokud jsi spokojený a je to i tvoje srdeční záležitost pak do něj klidně ty peníze můžeš vrážet a nebude tě to mrzet.. chápeš jak to myslím.. ;-)

"-- skrytý --" 28.02.2008  11:43

Další fotky

Tak jsem přidal nějaké další fotečky i s nějakýma kulisama. :-)

Kubyyyk 28.02.2008  12:19

« Re: Další fotky

Cau Alesi,fakt dobra prace :-) Uz vcera sem ti dal 10 a nic se menit nebude ;-) Ale newim,jesli s tema kulisama delas dobre...ja totiz ted vubec nekoukal na "bavko" ale na ty kocicky >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 28.02.2008  12:34

« Re: Re: Další fotky

Ahoj no jo čoveče máš pravdu, ale to k tomu taky patří takový kočičky, radost pohledět takové podtržítko pro pěkný pohled na autiko ;-) >:D A díky za hodnocení. ;-)

Kubyyyk 28.02.2008  13:10

« Re: Re: Re: Další fotky

Krasny auto, krasny holky, znas neco lepsiho??? Ja teda ne >:D

"-- skrytý --" 28.02.2008  13:22

« Re: Re: Re: Re: Další fotky

JJ to je moc dobrá volba a kombinace přímo vražedná. :-)

Kubyyyk 28.02.2008  13:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Další fotky

Ode me mas 10 jen kvuli holkam!!! Jinak bych ti tam urcite napalil samy 1-čky >:D >:D >:D >:D >:D >:D Ja tam holky nemam ale kdyztak mrkni i na moje auta ;-)

Chobot 28.02.2008  13:32

Jen tak bokem,

neber to jako prudu, či že dělám chytrého ale toto karosářské provedení se nazívá roadster, nebo ne? (že máš všude psáno kabrio..) Jinak pěknej, vzteklej stroj :yes:

Kubyyyk 28.02.2008  13:34

« Re: Jen tak bokem,

Chobote,mas pravdu...vzdycky to bylo BMW Z3 Roadster!!

Chobot 28.02.2008  13:40

« Re: Re: Jen tak bokem,

Já vím. Jen sem chtěl aby to nevypadalo že prudim kvůli *(rozuměj slovíčkaření) >:D >:D Jinak ještě pro Alese71, pěkný ty chromový ledviny. Taky o nich přemýšlím na mou barboru, ale nevěděl jsem jak to bude vypadat a za ty peníze co za to chtěj se mi to nechtělo pokoušet na náhodu.

Kubyyyk 28.02.2008  13:45

« Re: Re: Re: Jen tak bokem,

Jinak sem ted skouknul tvoje bavko a fakt pekny..jen by to chtelo dolakovat ten predni naraznik ale jinak ti nemam co vytknout :-) Mas tam 10ku ;-)

Chobot 28.02.2008  13:54

« Re: Re: Re: Re: Jen tak bokem,

Jo to ti pěkně děkuji. Taky se ti na ten tvůj vozový park vrhnu. S tím lakem na náraznících ještě nevím. Mam to moc krátce a zatím nevím co upadne, jestli nic tak na to možná dojde :-)

Kubyyyk 28.02.2008  16:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Jen tak bokem,

>:D >:D >:D Z bavoraku prej moc veci nepadaj!! Kamos ma takovy taky,taky 318 a ma na ni najeto 350tis kilometru a motor je furt super a celkove nikde zadnej rez a podobne...az by se tomu nechtelo verit. My sme meli treba Octavku 1,8 2OV 92kW z roku 1999 a na ty se najezdilo cca. 280 tis. km a prodali sme ji porad za 200tisic Kč. Ono kdyz mas auto pecovany tak to vydrzi hrozne moc!! :-)

"-- skrytý --" 28.02.2008  13:47

« Re: Re: Re: Jen tak bokem,

jo jo samozrejmě máš pravdu oficialně je to Roadster respektive tento "M" Roadster aby jsme teda byli přesní jak to nazval sterej "BMW" :-) Jo jo ty ledviny se mi líbily že jsou prostě jiný , já je koupil z německa ne e-bey a nezdály se mi zese moc drahý a zkusil jsem to a v kombinaci s mračítkama v chromu je to celkem o.k. zatím tam zůstanou :-)

Chobot 28.02.2008  13:52

« Re: Re: Re: Re: Jen tak bokem,

Hm,hm. Já chci právě jen nějaké chrom doplňky, žádnej extra tuning(z 1,8 obsahu neuděláš sporťák ani tim nejlepšim křídlem,že) Je pěkný jak ty ledviny splívají s těmi rámečky(normálně je to lak,chrom a černá-já rád jednoduchost) Docela mi dostal rozdíl hmotnosti karbonové kapoty oproti obyč. To je pro mě taky novota, že je v tom až takový rozdíl.......No prostě dobrá recenze.....(to sem ale vlez.do.pr.delka >:D >:D )

"-- skrytý --" 28.02.2008  13:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Jen tak bokem,

Jo koukal jsem na Tvoje Bávo je to pěknej model kterej se dá slušně vyšperkovat ty zadní lampy jsou pěkný, já nejsem taky úplně zastáncem přeplácanýho auta, spíš úprav který se k tomu autu hodí a podtrhnou jeho vzhled, a myslím že tvoje je na to jak dělaný :-) A co se týká obsahu potažmo výkonu, o tom to taky úplně není je spoustu lidí co tuní i menší obsahy, je spíš o vzhledu a pokud neplánuješ jezdit sprinty nebo něco podobnýho, není problém. A co se týká kapoty, jj opravdu je ten rozdíl markatní ale ber to tak Z3 má tu kapotu fakt hodne velkou, leze až do blatníků, proto takovej rozdíl a já to fakt vážil kvůli výměmě pístnic místo 2ks 680N jsem musel objednat 200N jinak bych při zavírání tu karbonovou haubnu zlomil :-)

Chobot 28.02.2008  14:10

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jen tak bokem,

Jo. Jasně že se dají upravit i auta bez výkonu. Spíš jde o to že když přijede něco co sedí úplně na zemi má křídlo jak raketoplán(vše obrazně řečeno) a chrchlá z toho nějaký čtrnáctikilo tak to je spíš směšný než pěkný. Ale samozřejmě z každého auta se dá udělat o něco hezčí auto když má člověk cit a hlavně rozum. Jo moje auto je na to připravený (už poctivě rozmýšlím co a jak, snad to dobře dopadne). Z3 má haubnu obří, taky pravda. Zlomená haubna by byla fakt na vztek. To bylo inteligentní :yes:

"-- skrytý --" 28.02.2008  14:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jen tak bokem,

jo jo pravda naprosto s tebou souhlasím s těma obříma křídlama, vykuchanýma výfukama...dějně vostrým kraválem a kde nic tu nic.. >:D

Hanss (MoDo Team) 28.02.2008  15:07

EBC

Přes koho si kupoval ty EBC brakes?!?
    Zdravim

"-- skrytý --" 28.02.2008  16:06

« Re: EBC

Ahoj, objednával jsem je v praze tady je odkaz [odkaz] jinak pěkná audina, pěkný světla co kola neuvažuješ?? Nějaký výživný by jí slušely. ;-)

Hanss (MoDo Team) 28.02.2008  17:37

« Re: Re: EBC

jo díky za odkaz - znám - zeptám se rovnou, co cena, teď to totiž taky řešim, dali nějakou zajímavou nabídku (v procentech)......
        Jo kola by slušela, ale:
        1. rodina - čili pohodlí
        2. možnost poškození podvozku - častější výměny dílů
        3. cena - přesně před rokem jsem koupil nový 15" pneu Turanza, na kterejch mám cca 11.000 km.......
        Jinak jasný, tady tim žiju už nějakou dobu, furt jsou tu kluci na návštěvě (u mě v práci), takže se to tu řeší na všechny strany a porád dokola >:D >:D

"-- skrytý --" 28.02.2008  17:59

« Re: Re: Re: EBC

No tak nevím jak byla moc zajímavá ale bylo to 10% předvánoční sleva :-) Ale i tak nebyla to zase taková rána a líbí se mi jak to maj povrchově očetřený če to nerezaví tam kde se to nehobluje, to je fajn a dal jsem tam desky Yellow. Ty kola celkem chápu ale o něco větší bych se vůbec nebál pokud by jsi to zvedl na 16" tak to je naprosto na pohodu možná i 17" víc už by asi bylo znát dost. Ale víš jak až ojedeš gumy bude to možná jiné. :-) Já koupil ty 18" "M" ma ebay úplně nové najeto asi 1500km i s perfektníma gumama za půlku ceny než stojí jen disky. Když si čovek počká najde se dobrá nabídka které téměř nelze odolat.. :-)

"-- skrytý --" 28.02.2008  18:00

Hanss (MoDo Team) 28.02.2008  18:22

« Re: EBC

Ty woe ty máš yellowstuff!! no to jsou už asi hodně dobrý, budu mít greenstuff...... !! :-)
            S těma alu přesně tak, jak píšeš, akorát 16" neřešim - to je o nic, když už tak 17" to je asi jediná cesta, 18" by mi zabilo!! Jinak já jsem právě mistr nákupů přes net/bazar/slevy apod....... >:D >:D To tady občas řešíme právě s uživatelem Asphalte - teď je druhej s MB! Tak díky a měj se....... !! P.S. dal jsem Ti tam nějakej bodík...... :-)

"-- skrytý --" 28.02.2008  19:02

« Re: Re: EBC

Jo tak si k těm mým 18" představ navíc podvozek KW 3 zážitek jet po dálnici i při nastavení tuhosti někde na půlku :-) Ale při klasickým podvozku bych se u tebe 17" vůbec nebál. Kamarád s klubu si na Z3 nacpal i 19" s profilem vzadu 30 má seriovej podvozek a říká že pohoda no. :-) Výhodný nákupy to je základ... :yes: Dík a měj se. ;-)

Poustnik 28.02.2008  17:05

Fotka té děvčice přes poháry je dobrá.

Tam se zle kření.... >:D Nějakou dynamickou fotku nemáš??? Myslím za jízdy....Ty nové fotky dost vypovídají o atmosféře tuning srazů, ale o autě moc ne...vždyť ty slečny ti to naleštěný auto určitě umatlaly, ne??? Byly si před focením umýt ruce?? P.S. Co to tvoje tetování, jestli to není tajné. Ať jezdí! Hoj! :-)

"-- skrytý --" 28.02.2008  17:08

« Re: Fotka té děvčice přes poháry je dobrá.

Jo jo no něco nalovím mám tu jednu pěknou dynamickou. :-) To je fakt s těma kočkama ale uznej není zase pěkný mít na kapotě otisknutý takový půlky. >:D

Poustnik 28.02.2008  17:21

« Re: Re: Fotka té děvčice přes poháry je dobrá.

Jo že bys to auto několik let nemyl, jako Lewinská šaty??? >:D No a to tetování?????.........? :-O :-)

"-- skrytý --" 28.02.2008  17:54

« Re: Re: Re: Fotka té děvčice přes poháry je dobrá.

Jo jo po takové akci taky nemyju aspoň týden >:D No kérka to mi udělali číňani, že by "hovězí vývar za 28" ?? :-) ;-)

Poustnik 28.02.2008  17:57

« Re: Re: Re: Re: Fotka té děvčice přes poháry je dobrá.

>:D >:D >:D >:D >:D :yes:

"-- skrytý --" 28.02.2008  18:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Fotka té děvčice přes poháry je dobrá.

Mimochodem pěkná mazdička to je moje nostalgická značka, moje první auto Mazda 626 na tu nedám dopustit :yes: Byl jsem s ní strašně spokojenej.

Poustnik 28.02.2008  18:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotka té děvčice přes poháry je dobrá.

No jo, tý jednou postaví pomník.... :-)

"-- skrytý --" 28.02.2008  22:26

Možná

...sis přečetl můj příspěvek v diskuzi u yetiho(M Coupé legenda na kterou se nezapmíná) co se týče názoru na Z3 a částečně i na M3 E36 jehož jsem šťastným majitelem ;-) Nerad bych se totiž opakoval a považuju tyto dvě auta za velmi nebezpečné :-) Ale ty jsi jistě už řidič zkušený a vyježděný a myslím že máš výborný vztah ke svému autu a víš i co si k němu můžeš dovolit...Nicméně sem měl štestí řídit pouze M Coupé nikoliv M Roadster...ale tak velký rozdíl mezi těma autama ani není...spíš jsem vždycky akorát četl že roadster byl kritizován za kroucení při větším tempu...ale když někdo osadí karoserii takovým agregátem tak tomu musí přizpůsobit taky i tuhost karoserie ale tohle jsou jenom moje sekulace...Teď k tvému autku...Moc se mi líbilo a ač nejsem něják zvlášť příznivcem tuningu tak tvoje aut o se mi moc líbilo...vyváženost a kvalita doplňků a karosářských dílů jsou na úrovni jaké si toto auto zaslouží...nic přeplácaného a ani nic zohyzděného...prostě super...víc takových jako jsi ty prosím >:D Měj se

"-- skrytý --" 29.02.2008  08:18

« Re: Možná

Ahoj, díky za příspěvek i hodnocení. Určitě máš pravdu s tou nebezlečností, přece jenom je to velká sílá osazeného motoru, k tomu náhon zadních kol a váha vozu. A taky se opravdu mluvilo a mluví o spouste rozšrotovaných Z3 "M" ale asi to pro "M" ka platí pro všechny pokud do toho sedne někdo kdo tomu šlápne hned za krk a moc to auto nezná nedivím se. Jezdím s ním už 4 roky a taky jsem zažil i nějakou krizovou situaci a neustále z něj mám respetk a snažím se jezdit tak abych je měl pod kontrolou. Pravda je že z pohledu kroucení auta je na tom jistě roadster hůř, já se tomu snažil aspoň částečně zabránit instalasí stabilizační vspěry na přední nápravu to určite pomohlo chování vozu v zatáčkách dodám foto motoru.. No jinak ani experti z BMW vše nevychytali a klasická vada vsech techto aut se silnějšími motory je že praská poddimenzovaná konzole mezi zadními koly a trhá se od podlahy částečně je na ni chycen diferenciál a tím je toto místo dost namánhané už jsem to viděl na nmoha těchto autech, ale dá se to celkem jednoduše opravit a vystužit. Jinak tvoje "M"-ko je moc pěkné a je vidět ye jsi to pojal zodpovědně a pěkně z gruntu. Super!! :yes:

Chuck Norris 29.02.2008  17:08

zadek

ANO JE.. ten zadek je velice hezký :-) kde se dá sehnat? >:D

"-- skrytý --" 29.02.2008  17:11

« Re: zadek

No těžko říct taky po něm koukám dlouho a kde nic tu nic. >:D

Chuck Norris 29.02.2008  17:14

« Re: Re: zadek

no někde se ty zadky fotit musí :yes: >:-[]

"-- skrytý --" 29.02.2008  17:19

« Re: Re: Re: zadek

No tož fotit to jo :-) Čoveče tak tento zadek byl v Blatné :-)

"-- skrytý --" 29.02.2008  17:15

NEW FOTO

Tak jsem přidal nějaké foto z cest, aby bylo vidět že jezdím i jinam než na leštěnkové Tuningy. :-) :-) :-)

Chuck Norris 29.02.2008  17:21

« Re: NEW FOTO

Grossglockner je best;) viděl jsi tam nějaký maskovaný auta? když jsem tam byl já tak tam mimo jiné jezdil ještě tehdy netušený mercedes A a ještě nějaký další dva typy aut...

"-- skrytý --" 29.02.2008  17:29

« Re: Re: NEW FOTO

No je tam provoz celkem fofr to jo a já tam potkal i dost pěkných veteránů starý porscháky a tak. ale možná bych i řekl že v Italii v oblasti Dolomit jsem zažil i lepší přejezdy, ale Grossglockner je klasika. :-)

Chuck Norris 29.02.2008  19:12

« Re: Re: Re: NEW FOTO

jj to určitě... asi jsem měl teda štěstí na ty maskovaný auta... mám i foto jak tam stojí osamoceně mimo místa kde se pohybují turisti dvě budoucí Áčka ale bohužel ještě na papírový fotce tak sem nemůžu vložit :-( ale bylo to myslím možná dokonce dva roky předtím než nový Áčko vyjelo...

Poustnik 06.03.2008  06:23

« Re: NEW FOTO

Tak za tu fotku s krávou ti body za foto zvedám na deset.Ta je moc pěkná. Kráva i fotka. :-!

"-- skrytý --" 06.03.2008  14:46

« Re: Re: NEW FOTO

Tak teda super, dík. :-) Jsem ntušil že tě kráva tak pobaví :-) Ale fakt je to že v takových nějakých nefrekventovaných Alpských průjezdech je to celkem normální. Krávy na krkách zvony jen ještě že nejsou fialový s nápisem Milka. >:D

"-- skrytý --" 06.03.2008  04:13

Bod1

.. jsem ti dal ... sem tě musel zadesítkovat ... no ... :yes:

"-- skrytý --" 06.03.2008  14:51

« Re: Bod1

No jo díkec taky jsem kouknul na tvýho mazla a musím uznat jak mne od této značky nikdy nic moc nechytlo, to tvoje je výborně udělaný a působí fakt skvělým dojmem , moc se mi líbí za 10 :yes:

neregistrovaný: "m1na" [88.146.140.XXX] 14.03.2008  17:06

hm

Teda ty mracitka a ledvinky sou fakt skaredy. Hlavne ty mracitka sou strasny. A ty prahy a ten predni spoiler bych taky sundal :)Nejak mi tam ty veci nesedijou. Zdaj se mi jak prelepeny sekundakem. Ale jinak je to paradni aji ten vnitrek mas peknej. Btw. neni ta holka na te fotce "Taky trošku boční pohled" extremne vychrtla? 8-s To uz je fakt moc.

foto misoo

misoo 15.03.2008  10:51

M

perfektne video (okrem ineho), to bolo este pred upravami podvozku, ze ? celkom slusne naklony :-) ale lietal tam jak drak, fakt skvele auto, paradny tuning, co viac dodat... zasluzi si plny pocet 10 :yes:

"-- skrytý --" 17.03.2008  09:44

« Re: M

No ohledně toho videa nevím, není moje takže je možné že ten podvozek je originál, snad v nadcházející sezoně natočím nějaké svoje :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 19.03.2008  18:48

hmmmm

manželka od 'superba'- teda fakt hmmmmm.....na bavoráky moc nejsem, ale toto je fakt mazel :-)

"-- skrytý --" 03.04.2008  16:16

« Re: hmmmm

A tak to já zase na Bramboráky jsem :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 05.04.2008  21:11

« Re: hmmmm

tady manželka superba podruhé ;-) koukám, koukám - ty seš brňák?! tak to hojkyyyy sousede >:D

"-- skrytý --" 05.04.2008  21:21

« Re: Re: hmmmm

Nech už toho s tou manželkou ... vždyť to píšeš ty chlape!!! Myslíš že jsme blbci? ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 06.04.2008  00:26

« Re: hmmmm

pro FRPE CUPRA OD MANŽELKY SUPERBA:nevím, jestli všichni jsou tady blbci, ale ty asi ano, když si myslíš, že to píše můj mužskej!Proč by to kudla asi dělal??Co by z toho měl?Pro úplnost:Logan a Superb jsou jeho auta, zetko je moje,ale poněadž tady tráví víc času on, dal mi ho sem.Toť vše.Já sem zavítám jen občas...už chápeš??? ;-)

"-- skrytý --" 10.04.2008  19:05

« Re: Re: hmmmm

Jo jo Los Brňos tak čau sósedko :-) se sakva s těma našema Z-etkama třeba potkáme, budu kokat kolem sebe. :-) I když ted jezdím spíš s gazikem, chudák můj malej Zeťáček je ještě celej rozebranej.. Fňuk.. ;-\

foto Martin911Turbo

Martin911Turbo 31.03.2008  17:54

Kočkolap

Hmm, velmi pěknej kočkolap :-!

"-- skrytý --" 10.04.2008  19:07

Re: Re: hmmmm

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 18.04.2008  10:39

« Re: hmmmm

tu znovu manželka....copak chybí tvýmu zetečku?? A mrknul jsi k nám na Nissáka??Přidala jsem tam nový fotky, upravila se recenze a je tam i video.Tak jukni....

"-- skrytý --" 21.04.2008  11:53

« Re: Re: hmmmm

Ahoj, no jo dodělává se kompletní nový lak a tak je celej odmašlenej, ale už to pamalu jde do finále tak doufám že se podaří poskládat zpět tak do 14 dnů :-) Jo jo koukal jsem i k Vám a jo jo Nisánek je pěkný vozítko líbí se mi :yes: Jen by mi u něj chyběla stahovací střecha. :-)

Hanss (MoDo Team) 18.04.2008  11:45

Nevim jestli si vzpomeneš,

ale taky na základě naší debaty před časem jsem se rozhoupal a koupil jsem 17" alukola a ted jsem dal i brzdičky od EBC........ >:D >:D Vzhledem k tomu, že jsi mě k tomu navrtal, tak Ti posílám fakturu na celkovou částku! >:D >:D :yes: :yes: Po jejím proplacení se můžeš mrknout ke mně na fotky :-) :-) Takže čusík :-!

"-- skrytý --" 21.04.2008  11:55

« Re: Nevim jestli si vzpomeneš,

Jo jo jo tak výborně. :-) No doufám že mě neprokleješ když jsem tě navrtal, já s tím zatím nejedil tak s brzdami ještě nejsou zkušenosti ale do 14 dnů snad vyzkouším a doufám že budou o.k.. :-)

Chobot 04.06.2008  14:31

Sorry,

ale hroznej kýč ty ´hromy, blesky´ ala NFS. Předtim se mi to auto fakt líbilo, teď už bohužel. Ale jak se říká proti gustu...........

foto Ondrej-Samal

Ondřej Šámal 09.06.2008  08:38

« Re: Sorry,

Souhlasím s Chobotem, předtím se mi to taky líbilo víc, ono někdy méně znamená více ;-) Ale jak my, latiníci, říkáme - de gustibus non est disputandum >:D

"-- skrytý --" 13.01.2009  16:12

« Re: Re: Sorry,

Krásný polepy. :yes: :yes:

"-- skrytý --" 13.01.2009  15:48

« Re: Sorry,

takhle zmršit tak krásný auto,ty polepy jsou fakt šílený.

"-- skrytý --" 21.01.2009  21:28

« Re: Re: Sorry,

tak především... to nejsou polepy :-))) ale lak a airbrush. Jinak nekomentuji, chápu každý má svůj názor :-)

foto Biturb

Biturb 09.06.2008  01:21

skoda auta

Neda mi to...
    zde je jen videt konec jedne krasne Z3M :'-(

Kubyyyk 09.06.2008  08:57

Aleši

škoda. Tvá Z3M byla fakt skvělá, ale vzhled na létošní sezónu se mi nelíbí. Ty vzory na takovém autě nejsou to správné. Je to vážně škoda ;-\

"-- skrytý --" 10.06.2008  14:46

No jo...

Tak chápu že se to někomu nemusí líbit, ale já jsem s tím spokojený na fotkách to tak nevypadá ale ta stříbrná je exklusivní hrubé zrno a na slunci dělá divy. Chtěl jsem nechat vidět část karbonu na kapote a nakonec to dopadlo tímto vcelku jednoduchám designem. na kapotě je zalakovaný karbon a na bocích je výplň černý chameleon a po šesti lacích navíc co to dostalo je hloubka barvy opravdu pěkná. A ten vzor.. no vycházel jsem z toho že je to sporťák a do sportovna laděný tak jsem chtel nějaký "rychlý" motiv. Ale jak říkám chápu že se to někomu nemusí líbit. :-) Třeba až ho někdy uvidíte naživo bude to lepší :-) Ahoj Aleš

foto Ondrej-Samal

Ondřej Šámal 10.06.2008  14:55

« Re: No jo...

Vždyť je to tvoje auto, ty si s tím můžeš dělat co chceš ;-) Někdo rád holky, jiný zase vdolky :-!

"-- skrytý --" 11.06.2008  17:55

« Re: Re: No jo...

čoveče já ve svým věku už snad raději ty vdolky ... >:D >:-[] :-!

"-- skrytý --" 19.08.2008  13:29

stelvio

jak bylo na passo dello stelvio? dobry zazitek?

"-- skrytý --" 19.08.2008  16:01

« Re: stelvio

Jo jo rozhodně doporučuju stačí jen vychytit dobrý počasí a nemá to chybu :-)

"-- skrytý --" 04.09.2008  12:25

Mimoňské války VIII 2008:)

Zdarec,já sem si říkal že sem tě už někde viděl,teda krom toho že su taky brňák :-)
    ...Jinak auto je pěkný,ale ta úprava není zrovna můj vkus,kdybych vyhazoval takový prachy za kapotu z karbonu,tak ji určitě nebudu zalakovávat aby ta nádhera zanikla :-( a co se týče těch vzorů,no neřekl bych kdyby to byla obyč Z3 ale tohle je ///Motorsport a na takovou luxusní káru mě to přujde trochu kýčovité :'-( ,ale musím dát majiteli za pracvdu že ta stříbrná je opravdu hoodně vydařená a na živo to určitě vypadá jinak než na fotkách,byl sem na Mimoňi takže potvrzuji že to tak opravdu je... :-)

Poustnik 23.01.2010  01:11

Tak koukám na výslednou podobu a taky jsem překvapen

jak nakonec auto vypadá.....Ale jak píšeš....možná je dobré vidět auto na živo. K BMW mi taky sedí víc jednoduchost a elegance a ne křiklavost...ale důležité je, jak kvalitně je to udělané. Někdy dokonalý detail je tou správnou tečkou na divokém stroji. Ať slouží a nezlobí! :-)

"-- skrytý --" 23.01.2010  19:14

« Re: Tak koukám na výslednou podobu a taky jsem překvapen

Díky za komentář, no pokusím se ještě až bude sluníčko udělat nějaké lepší fotky. No jo taky jsem to chtěl pojmout trošku více elegantě ale s postupujícími sportovními úpravami je to faakt těžké... :-)

foto Asphalte-MoDo

Asphalte MoDo 23.01.2010  10:48

Finanční náročnost

tvých úprav musela být taková, že se dostáváš někam, kde to stěží chápu. Provednené úpravy na motoru a podvozu jsou jak z učebnice motorsportu. Opravdu super!!! Vzhled se mi nelíbí, ale to jekaždého věc. Tak ať jezdí :yes:

"-- skrytý --" 23.01.2010  19:18

« Re: Finanční náročnost

Díky za komentář a hodnocení, nic si z toho nedělej i já tuto investici stěží chápu... ale zabralo to postupně 5 let práce i postupného pouštění žilou.. No kdyby mi někdo před těmi 5 lety řekl ať mu dám co mě to do teď stálo (a že to bylo víc jak meloun je asi každému jasné) a že mi to vyladí tak bych si klepal na čelo... :-) No jo ale je to jak droga a člověk jak do toho zabředne, tak pořád kouká co by z toho mohl udělat k obrazu svému... Ale ted už je to fakt všechno... :-)

foto rachec

rachec 23.01.2010  15:20

super vozidlo

polepy na kapote a bocich me moc neberou ;-\ ale jinak naprosto suprova kara..a ty upravy-masaker :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 23.01.2010  19:21

« Re: super vozidlo

Díky za komentář, ale jak už jsem psal nejsou to polepy ale velmi slušně provedený airbrush, ale jinak chápu že se ti to nemusí líbit. Ale k divokému auto mě osobně to celkem sedí. Ale dalo mi to hodně meditování nad tím jak to graficky udělat. A ono často hned jak se to udělá už by čovek meditoval nad tím jak by to mohlo být jinak.. :-) Díky

FRPE 23.01.2010  18:00

Už jsem tě to psal vloni, předloni ...

... tak tě to musím napsat i letos = pěkný a to tak že velmi! :yes:

"-- skrytý --" 23.01.2010  19:23

« Re: Už jsem tě to psal vloni, předloni ...

Děkuji moc za zhodnocení, jsem potěšen. Dík

"-- skrytý --" 25.01.2010  16:41

WINDSHIELD

Ahoj, mám prosbu.
    Sháním ten samý windshiled včetně rámů za sedačkami jako máš ty na své Zet trojce. Mohl bys mi poradit, kde bych ho mohl sehnat?
    Dík

"-- skrytý --" 27.01.2010  08:41

« Re: WINDSHIELD

Ahoj, na Z3 rámy plus síťka je několik možností. Bud koupit originál ( to je to co tam mám já) nebo od jinýho výrobce např. chromové rámy dělá Chromdesign. Ale důležitý je že na to auto musí být připraveno. tj. úchyty rámů a tomu uzpůsobené kastlíky za sedačkami. Ale nic není problém pokud budeš chtít, rád poradím taky jsem je tam komplet dodělával. Ahoj Aleš

"-- skrytý --" 27.01.2010  17:36

« Re: Re: WINDSHIELD

Super. Díky za ochotu, já se teda zkusím porozhlédnout a když tak se ozvu. Díky moc.
        BTW: ta Tvoje Z3 je fakt luxusní kousek. Vzorovej příklad, jak se krásný auto dá posunout ještě o několik úrovní výš :-)
        Měj se. Michal

"-- skrytý --" 06.03.2010  16:24

« Re: Re: Re: WINDSHIELD

Ahoj Aleši, tak jsem je sháněl kde jsem mohl a jediné místo, kde mi ty ochranné oblouky nabídli, byl autorizovaný servis BMW a jako konečnou částku za všechny komponenty si řekli 21 000Kč. To mi přišlo docela hodně. Skutečně Tě to stálo tolik? Kde jsi je kupoval Ty?
          Díky Michal

"-- skrytý --" 23.02.2010  19:25

Mračítka předních světlometů za super ceny

Dobrý den Vážení, jelikož tuning na tyto vozy je opravdu nelevná záležitost naše firma vymyslela naprostou tuningovou novinku a to samolepící mračítka předních světlometů. Tento produkt je user friendly, což znamená jak snadnou montáž a to do deseti minut, zaručuje dlouhou životnost a přesnou barevnou harmonii a v neposlední řadě také velmi příznívou cenu a to již od 249Kč. Vyberte si Vaše mračítko na Z3 Roadster! Pokud budete mít zájem lze vyrobit produkty v červených a modrých odstínech, na skladě máme zatím pouze černé a bílé. Více na [odkaz]