Peugeot 106 (1997)

31.8.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "106 GTI". Už asi pul roku jsem se díval různě po bazarech a na internetu jaké autíčko si koupit.Chtěl…

Peugeot 106 (106 GTI)

"-- skrytý --" 31.08.2007  13:11

Hezky popsaný, věřím, že to je žihadlo, jednou jsem v tom jel na stopa, měla to jedna babka. Akorát, že moc nevyužívala potenciálu auta. Doplň fotky a máš to jasně za 10. Zatím 8.

"-- skrytý --" 31.08.2007  13:13

nadherne auto s dobrym motorom a este krajsimi kolesami

foto Lubosss1

Lubosss1 31.08.2007  13:30

pridaj viac foto, aj interieru. vyzera velmi pekne, podobne ako Saxo od stanci269.

"-- skrytý --" 31.08.2007  13:43

Interiér taky nafotím a o víkendu to sem hodím..jinak moc díky :-)

stanci269 31.08.2007  13:31

Dopln foto a recenziu a potom ohodnotim. Inak vyber auta :yes:

"-- skrytý --" 31.08.2007  13:41

díky moc fotky doplním ještě musím nějaký nafotit. ;-)

"-- skrytý --" 31.08.2007  14:09

zlato

je to krasna 106... motor zavidim, urcite s ni je spousty srandy! Kola na tom jsou fakt pekny a ty cerny folie, no prost parada.. jen ty fota, kdyby jsi moh dat v lepsi kvalite a hlavne vic fotek... dik a mas to za desitku ;-)

"-- skrytý --" 31.08.2007  14:45

« Re: zlato

já vím ty fotky jsou špatný,jsou focené mobilem.. :-( ale napravím to hned jak to pujde slibuji... ;-) díky

"-- skrytý --" 31.08.2007  14:52

« Re: Re: zlato

jj to znam no.. taky mam vsechno vyfoceny mobilem... ale tak jeste si myslim, ze to jde... tak kdyz bude cas, tak sem hod novy fota.. dik a cau ;-)

"-- skrytý --" 01.09.2007  21:09

« Re: Re: Re: zlato

čas byl tak jsem se snažil >:D

"-- skrytý --" 01.09.2007  21:13

« Re: Re: Re: Re: zlato

to nema chybu... jo vlastne ma... nestaci mi stupnice hodnoceni... :-) parada a ten krasny pohled pod kapotu jsem fakt necekal :yes:

"-- skrytý --" 02.09.2007  10:56

« Re: Re: Re: Re: Re: zlato

;-) dík

foto designer

designer 31.08.2007  14:55

super khaar

super pre chlapca na blaznenie :yes: Pekne kolieska - rad by som si zasantil na tom ;-) Vela radosti prajem - caw.

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 31.08.2007  15:00

Ronnyp

zdravicko pekna 106 akorad dopln fotecky a budes mit za 10 ;-)

"-- skrytý --" 01.09.2007  20:47

« Re: Ronnyp

už tam jsou :-)

foto Are

Are 31.08.2007  15:54

krasavec

Moc pěkná barva, kola na tom prckovi vypadají perfektně. Motor musí s takovým lehoučkým autem trhat asfalt... Doplň fotky... Za 10b..

ps.nechceš přijet na peugeot sraz? 14-16.9. v Červeném Kostelci... více na www.peugeot-club.com

"-- skrytý --" 01.09.2007  20:55

« Re: krasavec

Super rád bych se přijel podívat:)Do Kostelce to není tak daleko...bude to super....musím se někde přihlásit?jinak fotky už tam jsou ;-)

foto Are

Are 02.09.2007  01:25

« Re: Re: krasavec

registrace na sraz je nutná pouze v případě že tam budeš nocovat, budeš chtít stravu, popř.pojedeš orienťák. Podívej se na [odkaz]
        Jinak tady je fórum, kde ti poradí budeš-li mít problém... Registrace je free jen placené členství je tuším 300kč na rok... podívej se na web. Tam to vše máš napsané.

"-- skrytý --" 31.08.2007  16:06

« Re: Re: 10 b.

souhlas:) ;-)

David Silver 31.08.2007  17:27

ALU kola

takovéto litiny jsou good na Audi a Jaguáru na nic jiného bych je nedal(můj názor)

"-- skrytý --" 01.09.2007  20:57

« Re: ALU kola

ahoj na taková auta nemám no tak aspon na tohodle broučka jsem je dal...jinak díky za názor

foto 2-0VTEC

2.0VTEC 31.08.2007  18:05

Hodnotenie

Super,len by to chcelo viac foto,ale aj tak za 10b. :-)

"-- skrytý --" 31.08.2007  21:29

skvělý autíko...

jedno z mála co mýmu mondeu dokážou ujet/držet krok a to se cení :yes: jasně za desítku (auto, foto, dojem)

"-- skrytý --" 31.08.2007  21:33

« Re: skvělý autíko...

jen bych rád znal ještě důvod proč tankuješ "zbytečně" ten Shell V-Power (pokud to teda tvůj motor přímo nevyžaduje - můj teda ne), já rozdíl nepoznal, když jsem ho natankoval plnou nádrž, jedinej rozdíl byla větší díra v peněžence ;-)

"-- skrytý --" 01.09.2007  21:06

« Re: Re: skvělý autíko...

ahoj díky za hodnocení:)jinak s tim bezínem motor ho nechce,ale připadá mi že to bere mín nevím sice o kolik ale trošku jo....jinak rozdíl asi žádnej ;-)

OS 31.08.2007  21:56

hot hatche

dame nekdy zavody? >:-[] jinak davam 10b. jen pridej fotky ;-)

"-- skrytý --" 01.09.2007  21:07

« Re: hot hatche

to by bylo super kdy? >:D

OS 02.09.2007  08:15

« Re: Re: hot hatche

no v blizke dobe naplanuju zase nejakej sraz s Radkem laittem a ajinem a snad i s johnem tak ti dam vedet ;-)

"anonym" [213.195.230.XXX] 02.09.2007  10:53

« Re: Re: Re: hot hatche

super budu se těšit :yes:

OS 02.09.2007  11:26

« Re: hot hatche

jestli chces zapis se do me diskuze planuju sraz tak at vim kdo vsechno pojede ;-)

"-- skrytý --" 04.09.2007  13:42

« Re: Re: hot hatche

Škoda že to není blíž:(

foto Vasek-M-

Vašek M. 01.09.2007  21:56

hot

Já moc nemám rád ty malé splašené pokladničky, ale uznávám, že ten tvůj stroj není marný a že vypadá zajímavě. Vidím, že už přibyly lepší fotky, tak ohodnotím a nebudu s body šetřit.. :-)

stanci269 01.09.2007  22:25

« Re: hot

Vasek, ale ani Fabia nie je o moc vacsia ;-)

neregistrovaný: "Vašek M" [82.119.244.XXX] 02.09.2007  10:27

« Re: Re: hot

Já vím, že Fabia taky nic moc prostorový zázrak, ale myslel jsem to tak, že nejsem zatížený na malá silná auta. Prostě v tom Pežotku mi je bližší motor 1,1 pro proplétání se městskou džunglí, než nadupaná šestnáctistovka.. ;-) Ale jinak samozřejmě nic proti tomu!

stanci269 01.09.2007  22:23

Takze plnim slovo, doplnil si foto a recenziu, davam 10b ;-)

"anonym" [213.195.230.XXX] 02.09.2007  10:52

díky:) ;-)

"-- skrytý --" 03.09.2007  13:23

Prijedes?

Prejedes na ten sraz?Tvoje auto me fakt zajima,rad bych ho videl v akci. ;-)

"-- skrytý --" 03.09.2007  13:44

« Re: Prijedes?

no přijel bych...nějak jsem ale nenašel ještě tvou diskuzi.....kdy to teda plánujete?

"-- skrytý --" 04.09.2007  11:46

« Re: Prijedes?

koukni k os,asi o vikendu 15 16.

"-- skrytý --" 04.09.2007  13:40

Prijedes?

ahoj tak jsem koukal...jak říkám škoda že to není blíž já to mám 300km a to je fakt dálka:(

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 05.09.2007  15:12

Ronnyp

peknej pazout!!!udelej jeste fotky interieru at muzu dat za 10b!!! ;-)

"-- skrytý --" 05.09.2007  15:42

« Re: Ronnyp

Jasan něco tam dám:) ;-)

"-- skrytý --" 06.09.2007  15:43

0-100

Tak jsem přidal video,aby jste měli představu jaké má toto auto zrychlení

Pribina 10.09.2007  15:37

pekne auto

zdravim, moc pekny hot hatch, cim jsi zvysil ten vykon motoru? Jestli vyfukem a sanim tak to jsou tak 3-4 kw max . . . mas to zmerene na brzde?

"-- skrytý --" 11.09.2007  13:39

« Re: pekne auto

ahoj díky..ten víkon motoru no je tam leštěný potrubí a nemám tam katr..Jinak mi to pujde ještě na řídící jednotku a bude tam 105 kw tak jsem zvědavej.na brzdě to bylo,ale pujdu tam ještě jednou

Pribina 11.09.2007  16:16

« Re: Re: pekne auto

super, tak pokud to je na brzde zmerene, tak to je dobry. Jinak bacha na jednu vec . . . jen chipem ridici jednotky nedostanes tak brutalni zvyseni vykonu, znam cloveka, ktery tuni auta pro Skodu motorsport a rika ze bez fyzickych uprav motoru nejde z nepreplnovaneho motoru chipem ziskat vice jak 5kw! , proste to technicky neni mozne.
        A jestli ti to nektera firma takhle slibuje, tak tu brzdu nech udelat hned po chipu a sam uvidis.

"-- skrytý --" 12.09.2007  12:51

« Re: Re: Re: pekne auto

Našel jsem to na stránkách bitpower.cz tak nevím.Zjistim to od nich co mi k otmu řeknou ptz jestli to není možný tak to tam ani dávat nebudu,koukni na to co myslíš?

Pribina 13.09.2007  09:29

« Re: Re: Re: Re: pekne auto

jo tak bitpower mi taky sliboval z 88kw udelat 98kw, ale opravdu to nejde . . . oni ti samozrejme budou tvrdit ze to je mozne, je to business. Ale ten clovek, co dela pro Skodu Motorsport upravy tak nemam duvod mu neverit, je to nezavisla osoba, ktera tuning normalnich aut nedela, pouze zavodaku, tak proc by mi kecal . . .

"-- skrytý --" 13.09.2007  16:55

« Re: Re: Re: Re: Re: pekne auto

jasný já ti věřim...no tak musím ještě něco vymyslet jiného no:(to bude peněz ;-)

Pribina 14.09.2007  12:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: pekne auto

na druhou stranu jestli to ted ma zmerenych 95kw, proc to jeste tunit, to auto je lehke, tak to musi pekne zatapet i silnejsim. Navic, nezapomen jeste poradne brzdy ;-) Muzu doporucit Bremba, i ten zakladni model co mam ja je hodne poznat.

"-- skrytý --" 11.09.2007  12:14

106 s16 lucifer

cus chlape. Tohle auticko znam a jestli se pamatojes tak jsem ten s tou red lucifer 106 s16. Jak to slape? Jestli shanis slusnou rozpermou tyc ,tak muzu doporucit OMP z www.speedpro.cz rozdil je poznat hned >:D kdyby si chtel tak pisni klidne na email rakutan@seznam.cz zatim a at to lita. Pedro

"-- skrytý --" 11.09.2007  15:12

« Re: 106 s16 lucifer

zdar no ted si nějak nemužu vzpomenout kde jsme se videli..připomen se:)jinak jezdí to zatim super akorát musim nechat vyměnit spojku..no jakej je hlavní rozdíl ty rozpěrný tyče???:)to by mě moc zajímalo ;-)

"anonym" [213.192.58.XXX] 12.09.2007  11:24

« Re: Re: 106 s16 lucifer

cus chlape zrovna ten den cos to kupoval u nas v nyranech tak jste u me zabrzdili.. >:D a ty ses ptal jestli je to to samy...a jak pracuje rozpera- celkove zpevni predek a auto jede presnejs a nema tendenci se naklanet. Ma stelovaci sroub a ten se nastavi tak aby rozpiral tlumice od sebe a ne k sobe! a dalsi vetsi sranda je s prevodovkou udelanou na stalej prevod 4:50 nevim ta seriova je zbytecne dlouha....

"-- skrytý --" 12.09.2007  12:42

« Re: Re: Re: 106 s16 lucifer

jo jasný už vím:)no prosim te a na kolik ta převodovka vyjde?a jakej pak je rozdíl celkovej...

"-- skrytý --" 13.09.2007  08:11

« Re: Re: Re: Re: 106 s16 lucifer

* ...myslim ze cena se bude lisit hlavne tim co si tam budes chtit namichat a co od toho chces pak ocekavat,da se pouzit klidne to co mas na aute,nebo sezen jinou klidne nefunkcni(nemusi bejt na 1,6 16v ,ale i klidne 1,4 , 1,1 , 1,6 8v a na tej by se delalo. .Tady je jeden chlapek ten dela jen tyhle kary a s tim by ses mozna nejak dohodnul,jeho to bavi a lita s tim autem rally...me kdyz se tenkrat vysypala tak rikal od 6tis. a vejs . . . .

"-- skrytý --" 11.09.2007  12:14

106 gti

"-- skrytý --" 10.10.2007  10:09

Fakt Francouzskej Fesak

Moc hezoucky pezotek :-) Barvicka mu slusi, kola jsou zajimava a me uchvatil ten motor (viz odpoved na tvou otazku u meho auta), jen tu recenzi bych roztahla, protoze urcite je toho vic, co o tom muzes rict. Je videt, ze to asi bude mazlicek ;-) :yes:

foto Enthusiastic-driver

Enthusiastic.driver 04.11.2007  10:23

S16 vs. CRX

Rikals, ze si jel v obojim, jaka ti pripada S16 pri srovnani s CRXem ? Je to stejna raketa nebo je CRX jeste o kousek vys ??

jo a tech 95kw si dosahl pouze tim sanim nebo este necim ? Kolik ty upravy motoru cca vysly ?

"-- skrytý --" 05.11.2007  13:24

« Re: S16 vs. CRX

Zdar no je to hodně podobné skoro stejné s CRX tím slabším,ne VTEC.Ty úpravy,sání cca 5 tisíc..Leštěné svody 8 tisíc.A je to:)nechám to ještě přes zimu vyladit u jedný firmy,která ladí závodní motory od BMWa měl bych se snad dostat přes 100 kw.uvidím nechám to dát na brzdu abych to měl přesně..a pak by to mělo dát z 0-100 kolem 7sec.

foto Hanss-MoDo-Team-

Hanss (MoDo Team) 29.11.2007  15:10

videjko

no puštěl jsem si to video a jede Ti to teda pekelně, jestli to ještě vyladíš, tak budu mít docela po náladě >:D >:D Fakt jsem nedavnou koukal na bazarovej C.saxo 1,6 16V VTS rok 2003 za nějakej 120.000 - no neni ho kam dát, tak z toho sešlo, ALE........ :-!
    Ta 106 je myslim minimálně obdobná, co jsem tady koukal - dávám 10b. a ať jezdí (lítá)... Zdravim

"-- skrytý --" 29.11.2007  15:24

« Re: videjko

díky moc:)to tvoje je libovka..Za 120 se sehnat dají i levněji..Ale jak člověk začne upravovat a je to koníček letí to nahoru...:)ale to zná asi každej..Ps:auto jsem si pořídil když jsem se rozešel po několika letech se svou ex-když mi řekla že jsem ji nikdy nic nedal a nikam nevzal i když jsem vědel že za to co mě stála bych měl 911:)tak jsem řekl dost:)auto neodmlouvá..no nic :yes: asi je to mimo mísu

"-- skrytý --" 29.11.2007  15:50

To tvoje taky

zdravím a díky za body, já nemůžu jinak než 10b. je to kouzelný dělo to tvoje:-)

foto petr16

petr16 29.11.2007  21:08

super kousek

tak tohle je suprovej kousek,skláním se před ním,dostal bych od něj pěkně na *:) jeden z nejlepších malých hot hatchů,než jsem koupil RSi chtěl jsem právě saxo vts,nebo peugeot Gti.10b

"-- skrytý --" 30.11.2007  08:35

« Re: super kousek

Jsem rád, že se ti líbí :yes: sejdeme se na srazu a porovnáme:)

foto petr16

petr16 06.12.2007  13:18

« Re: Re: super kousek

chci se zeptat jestli si nějak poznal vzducháč,předpokládám že je to K&N,klidnější chod,vyšší výkon,lepší zvuk????a potom koukám že máš lepší hodnoty než je standard,udělal tolik jen vzducháč a výfuk?díkes

"-- skrytý --" 11.12.2007  11:06

« Re: Re: Re: super kousek

Tak ten vzducháč je to originál od peugeota(upgrade)..A poznat rozdíl je:)líp se mu dejchá a ten zvuk ani nevím ptz se toho najednou dělalo víc.komplet výfuk od svodů a to změnilo zvuk uplně.Dávám sem své video tento víkend.jen takový pukus:)zvuk je docela slyšet:)A tya hodnoty jsou tím vším dohromady + lepší svíčky:)

foto Focusman

Focusman 29.11.2007  21:35

bodování 2

už jsi něco opět doplnil, tak jsem přehodnotil.Díky za příspěvek u mne jen si nehodil bodíky. ;-)

foto Ivanuska-Matej-RSka-

Ivanuska_Matej ( RSka) 31.03.2008  12:11

mrzi ma to

dakujem za tie body a rad by som ti ich vratil ale neviem preco nemozem hodnotit auta inych uzivatelov.... inak krasne kola :-) 11B :yes:

"-- skrytý --" 31.03.2008  19:27

« Re: mrzi ma to

ahoj moc díky za hodnocení..jinak napiš asi adminovi at se ti na to podívá

"-- skrytý --" 31.03.2008  16:56

Fajn auto, zlatá sluší :-) Akorát dodej fotky interiéru a bude to supr ;-) Ať jezdí ;-)

"-- skrytý --" 31.03.2008  19:28

« Re: Recenze

ahoj tak já to nafotím a pošlu to sem na internet.... ;-)

foto spanel

spanel 03.04.2008  20:18

pěkná stošestá

s tima kolama a úpravama fakt pěknej malej auták :yes: 10b...hele kolik tě stál lak se všim všudy?jestli si to takhle stříklý už teda nekoupil...

"-- skrytý --" 19.06.2008  09:49

« Re: pěkná stošestá

Ahoj no tak tento lak už byl z továrny:)takže mě nestál nic:)

foto Enthusiastic-driver

Enthusiastic.driver 04.04.2008  11:26

Pořád stejně krásná....

...když ji vidím, tak je mi až líto, že jsem ještě nepošetřil a místo nynějšího mazla nekoupil Saxo nebo 106...

foto Hanss-MoDo-Team-

Hanss (MoDo Team) 04.04.2008  16:12

ju

tak jsem Ti to okouknul ju a ohodnotil ju >:D >:D Máš pěkně vostrou motokáru, bral bych jí jako třeba ještě druhý auto - to by byla zábava! :yes: :yes:

"-- skrytý --" 29.07.2008  14:23

zvuk

no mne to aj pride dost podobne ten zvuk, ake mas usporiadanie vyfuku? mas tam kat stredovy tlmic? alebo plne priechodne ci ako... a ten vykon co mas prepisany to mas tipnute ci odmerane?( s akymi upravami si ho dosiahol)

"-- skrytý --" 30.07.2008  13:45

« Re: zvuk

;-) tak středák tam mám a katr je pryč- vybranej.Pak je tam tuším že remus.
      No s těma upravama je to tak že je tam upravena řj ale s tím jsem to už tak koupil takže asi tak s tim výkonem.
      At už je to jak je jede to jako ďas

"-- skrytý --" 30.07.2008  15:03

« Re: Re: zvuk

jaaaj chip tuning na tom mas? a to mu prida tolko? na atmosferickom motore celkom slusne ale tebe to sanie pomaha asi dost dobre. neviem ne by sa uz ziadalo aj viac, na sprinty nechodis? ze ake casy s tym mas a tak

"-- skrytý --" 31.07.2008  08:52

« Re: Re: Re: zvuk

Jo jo občas na sprinty chodím na to si ale vždy musim vytáhnout muziku:)
          plato má 20 kg basák 8 kg zesik a aj rezervu.Pak to celkem jde:)No měl jsem nejlepší čas 15.4 na 400m.
          Ted mě čeká v nejbližší době nová spojka - už to s ní vypadá špatně:)dal jsem do toho letos moc peněz musim se už krotit:)

"-- skrytý --" 31.07.2008  11:22

« Re: Re: Re: Re: zvuk

ja som este nebol ale uz ma bere vyskusat a aku tam mas spojku seriovu? jaaj ty mas hudby nahadzanej v aute no to je dost 28KG. to je celkom dobry cas 15.4 teraz na zraze by si do 1.6 vyhral :-) a prednu ciru optiku si nerozmyslal?

"-- skrytý --" 04.08.2008  16:01

« Re: Re: Re: Re: Re: zvuk

to víš že bych angel chtěl ale ještě jsem ji nějak nestihl koupit nebo spíš se mě nechtělo dávat za to zatím prachy..
              Spojka je serie:)
              o víkendu jsem lakoval brzdy to byla sranda- dám nějaký fotky

"-- skrytý --" 05.08.2008  11:09

Re: Re: Re: Re: Re: Re: zvuk

ale tie svetla treba tiez nejak zapisat do technicaku co? ja sa v tychto veciach moc nevyznam... jaaj celuste si lakoval a ved to si mal len streknut sprajom na vyfuky >:D

"-- skrytý --" 06.08.2008  09:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zvuk

Nene zapisovat to nemusíš nikam prostě je přehodíš formou kus za kus a je to:-)

"-- skrytý --" 31.08.2008  22:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zvuk

niesme nahodou z jedneho mesta?

"-- skrytý --" 31.08.2008  21:58

kolesa

Čau.pekne autíčko,hlavne tie kolesa tomu davaju šmrnc :yes: .Atu maximalku si už skusal?Ak ano tak to sa nechytam ;-\

"-- skrytý --" 05.09.2008  13:17

« Re: kolesa

ty bydlíš v Kolíně? díky za chválu to tvoje autičko je takdy krásný hlavně ta barva paráda ;-) jinak max jsem zkoušel a je to šílený ale fakt to tak rychle jede

"-- skrytý --" 05.09.2008  17:24

« Re: Re: kolesa

No tak to je potom sila.A ano byvam v Koline.cus

"-- skrytý --" 06.09.2008  22:23

« Re: Re: Re: kolesa

preco?chces ma povozit? :-)

"-- skrytý --" 10.09.2008  08:23

« Re: Re: Re: Re: kolesa

jestli chceš:)

"-- skrytý --" 10.09.2008  19:17

« Re: kolesa

no to vies ze by som rad.niekedy si mozme spravit sraz.

"-- skrytý --" 11.09.2008  16:00

« Re: Re: kolesa

ok:) tak třeba o víkendu ;-)

"-- skrytý --" 11.09.2008  19:53

« Re: kolesa

tak v sobotu by mi to vyhovovalo,v nedelu idem na nocnu.

"-- skrytý --" 26.05.2009  20:11

Snížení nápravy

Moc pěkný. Mám taky 106 momentálně se chystám na snížení,ale není jasný jak snížit zadní nápravu, když jsou tam jen tlumiče.tohle mi není jasný tak prosím o radu.díky moc

"-- skrytý --" 19.06.2009  13:03

Re: Snížení nápravy

taky bych se rad zeptal .. jak na snizeni?? mam taky GTi mam tam komplet sport podvozek V-maxx...ale nevim jak mam dostat dolu zadek... ;-) ;-) ;-)

"-- skrytý --" 05.10.2009  12:28

« Re: Re: Snížení nápravy

snížení - musí se přesadit torozní tyč.

"-- skrytý --" 03.10.2009  14:35

Peugeot 106 sound

Zdravim prodavam, plato laminatove (delane primo pro peugeot106), plato je osazeno 2x250w subwoofers od US.blaster + zesilovac Magnat ultra1000 (1000w) ... cena podle domluvy, fotky zaslu emailem. kdyby ste mel zajem kontaktujte me na zoombi@seznam.cz

"-- skrytý --" 14.09.2010  19:38

koberec

zdravim chtěl sem se jen zeptat kde si cervenej koberec... chtěl bych taky měnit ale nemůžu nikde na nettu nají :-(