Škoda Fabia (2003)

8.10.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "PIRANHA.RS". Auto bylo zakoupeno v roce 2005 od jednoho chlapíka z Prahy.Mělo najeto cca 45tis km.Auto…

Škoda Fabia vRS (PIRANHA.RS)

foto EricCartman

EricCartman 08.10.2007  16:50

Znovu?

Nebylo tady to auto už jednou? Si pamatuju, že jsem už určitě kritizoval ty strašné nálepky. Jinak auto pěkné. A taky by to chtělo přihodit lepší fotky... Vypadají sice umělecky, ale je na nic prd vidět ;-)

"-- skrytý --" 08.10.2007  17:09

« Re: Znovu?

jo bylo ale vypadalo jinak a neměl sem čas napsat recenzi k tomu. Musím něco nafotit ale fotky jen tak jako kdyz to prodávám mě nebaví... ale náký určitě přihodim ;-)

"-- skrytý --" 08.10.2007  17:11

« jj

PeT-a (RSKa) 08.10.2007  17:24

Fabia.....Viktory RS

Moc hezké auto....nálepky bych si tam asi nedal ale to je věc vkusu a auto aspoň nevypadá moc seriově, jinak mě překvapil celkem razantní nárůst výkonu tím cipem......viděl sem podobnou fabii na DVD a ta trpěla právě po chipu nadměrnou kouřivostí...jak si na tom ty?Jinak super Fabia (určitě nejlepší)...10b ;-)

"-- skrytý --" 08.10.2007  17:32

« Re: Fabia.....Viktory RS

díky moc...cimbu je velmi kvalitní firma...kouřivost je zcela minimální....na zadních vratech se objevi viditelna vrstva sazí po cca 600km určitě za mnou nejsou žádný uhelný vánoce :-)

neregistrovaný: "anonymnianonym" [89.24.4.XXX] 08.10.2007  17:57

fuj

Fabia je nechutný tuctový vůz sám o sobě,v té radoby sportovní úpravě je to ale ještě horší.Ať slouží.

"-- skrytý --" 08.10.2007  18:24

« Re: fuj

ano je to tuctový vůz to ti neberu...mi ekni ty co by sis vybral před 2 rokama za auto kdyby si chtěl rychlý kvalitní úsporný auto do 350tis? takto vybavené?

neregistrovaný: "=Ic3g3org3=" [88.100.232.XXX] 14.12.2007  18:07

« Re: Re: fuj

Grande Punto Abarth?

neregistrovaný: "hornet-9" [82.117.140.XXX] 28.12.2007  12:00

« Re: Re: fuj

AR 147 JTD 16V (přivezl jsem si ji z německa před skoro dvěma lety a vyšlo to na necelých 380, což je při celkový ceně už zanedbatelný). Teď tam mám 180k a nedávno jsem měnil diferenciál za verzi Q2 a myslím si, že to je hlavně v zatáčkách lepší než skoro seriový podvozek Fabie (i bez toho diferenciálu). Jen tak mimochodem jednou jsi mě v předjel (snad jsi to podle těch nálepek byl ty) v úseku kde často mají radar a tak jsem jel opatrněji a kouří ti to docela dost. Já ani po 3000km nemám na zadku viditelný saze (více jsem zatím nenajel mezi jednotlivým zajetím do myčky).

foto pumpkin

pumpkin 08.10.2007  18:19

Pekná

...Až na tie nálepky.. 8-s

foto BigFoot007

BigFoot007 08.10.2007  18:19

Krasna recenzia-super foto.10!!!

Velmi dobra pracicka. Len dufam ze nie si cestny pirat!!!

"-- skrytý --" 08.10.2007  18:30

tuning

škoda toho tuningu,protože nejlepší a nejvkusnější je vždycky sériovka.Mam teda na myslim tuning exteriéru.Ale každý to asi vidí jinak,každopádně "obyčejná" RS by se mi osobně určitě líbila víc.Jinak výkon vzhledem k velikosti perfektní.

foto butHa

butHa 09.10.2007  10:49

« Re: tuning

jo suhlasim, ja som tiez striktne proti tuningu fabrickych "sport" verzii. v podstate nie je zla, len mi to uz pride take zbytocne... ked chcel usporny sportiak do 350K :-)

"-- skrytý --" 08.10.2007  18:32

fabia

pěkná barva,a super kola,fóbie je fakt nechutně tuctové auto,ale s tímhle bodykitem se mi i celkem líbí,ale ty děsný nálepky...ale proti gustu :-) raděj nehodnotím,čiplý škodofky f tédéíčku f metle na hlínách f palbě mi přijdou v tom světě tak nějak samy pro sebe ;-\

"-- skrytý --" 08.10.2007  18:45

« Re: fabia

co člověk to názor.je mi jedno že to je tuctovka de mi o pěkný svezení hlavně...neboj taky mám lásky v podovně lancia delta integrale evo 9 atd ale na to všechno je čas ;-)

"-- skrytý --" 08.10.2007  18:48

« Re: Re: fabia

Integrale tady taky byla...byl to bohužel fake...ale nedávno jsme s přáteli jeli na nouzový letiště Vrbátky,kde měli sraz Lancie,a tam byl krásnej kousek :-) jinak věřím že svezení s tvou fábií je to fajn,hlavne v přímce :-) co už,že krapet čmadí,to čmadíi Uno Turbo

foto Hanss-MoDo-Team-

Hanss (MoDo Team) 08.10.2007  20:35

« Re: Re: Re: fabia

Ta Lancia byla FAKE?!? Byla tu asi před měsícem, měla celkem recenzi, jako že tomu rozumí, tak ani nevim, že byla fake, napiš aspoň něco málo....... Vim, že pasl 0-100 za 2,5s, ale tomu bych věřil!?! Zdravim

"-- skrytý --" 08.10.2007  20:42

« Re: Re: Re: Re: fabia

byl to fake,do diskuse mu napsal skutečný majitel,a ohradil se že text i fotky získal z jakési fandovské stránky,do deseti minut auto smazal

foto Hanss-MoDo-Team-

Hanss (MoDo Team) 08.10.2007  20:44

« Re: Re: Re: Re: Re: fabia

Hmmm, díky za info, ale byl první v top-ten!!! Se divim, že ho nesestřelil XJ :-) :-) čus

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 08.10.2007  18:47

Ronnyp

krasne ereso!!!at slouzi ;-)

foto M-U-

M.U. 08.10.2007  19:32

Krásná RSa, máš to chiplý od Cimbu? Co na to říkáš? Dá se jim věřit?...jinak moc pěkný..! :-) Jo, a co to máš za antiradar - Valentine One? :-)

"-- skrytý --" 08.10.2007  21:45

podle mě je cimbu patří mezi ty nejlepší už sem k nim vez asi 5 aut od kámošů a vždy největší spokojenost. Vždy když jim napíšu poradí s problémém a jsou ochotný. Jediný co že časem začne prokluzovat spojka ale to je tim že se zvedne krouták a už je to na ní moc...tak se vymění za silnější a maká to dál :-) Antiradar je Bel RX 65 ale bohužel sem ho kupoval cca před dvouma rokama a ještě nemá úpravu pro čr ted už je na trhu RX 65 euro a ten je lepší asi vyměnim když zbydou chechtáky

foto Aischylos

Aischylos 08.10.2007  21:10

Dám 10b, auto je moc hezký, i když bych ještě ocenil něco recenze...mrkni na moje... ;-)

STi (Modo Team) 08.10.2007  21:22

A kde je ten baráček...?

No Fabka je pěkná,ten tuning je tak akorát a hlavně nádherný kola :yes: Ale minule,když si jí tu měl,měla u sebe velmi diskutovaný baráček,co? Tak gratuluju k nejlepšímu hodnocení RSky ;-)

"-- skrytý --" 08.10.2007  21:47

« Re: A kde je ten baráček...?

díky moc :-) fotku s baračkem radši nedávám ale na jedný fotce je vidět zahrada :-)

"-- skrytý --" 09.10.2007  10:27

no joooo

Krásná fabka...ale úplné nádhery jsou kola.... Musím dát DESET. Ať ti slouží a vydrží ;-)

"-- skrytý --" 09.10.2007  13:15

« Re: no joooo

díky moc :-)

"-- skrytý --" 09.10.2007  14:49

moc pekna

je moc pekna fabienka ;-) a davam plnych 10 bodu:)

neregistrovaný: "hany....." [85.70.235.XXX] 09.10.2007  17:59

V Zrcatkach?

Co je v tech zrcatkach, kdyz jsi ji privezl???

"-- skrytý --" 09.10.2007  18:33

« Re: V Zrcatkach?

původní majitel dával imitaci blinkrů :-)))) no samozřejmě první věc která šla dolu :-)

foto stanci269

stanci269 09.10.2007  18:48

Bodiky

Velmi pekna ;-) a ta kombinacia cervenej a bielej - to je super :yes: za 10b ;-)

"-- skrytý --" 09.10.2007  21:08

Zaciatocnik-Zabijak

Ahoj Nadherna Fabia to tak nehovorym casto ale kola urobili svoje a vybava ma taktiez dostala Navi vo Fabii som este nikdy nevidel a kolesa su super take som si dal aj NFS Most Wanted >:D Takze super :yes: ;-) A to logo je Zaciatocnik ci Zabijak?

foto Lubosss1

Lubosss1 10.10.2007  15:12

dam ti 10b, ale podla mojho nazoru bola v povodnom prevedeni krajsia ako ju mas teraz onalepkovanu.

foto spanel

spanel 11.10.2007  19:51

hm

žádnej přehnanej tuning...fakt pěkná a ty oz racing, hmm...i recenze má úroveň....dávam 10

foto tudydudy

tudydudy 13.10.2007  18:19

Jako auto....

...na zavody rally.Jasne,ten dojem delaj ty kola,ale jak pises,aspon podobne i jezdis(opatrne).

"anonym" [82.117.151.XXX] 13.10.2007  20:10

Okna

Ja teda nechapu, ze si nekdo obedna auto za pul mega(nebo kolik to stalo), da si tam navigacku a vzadu necha manualni ovladani oken.

"-- skrytý --" 14.10.2007  14:01

« Re: Okna

auto jsem nekupoval nové nejdřív si přečti recenzi a pak dloubej dík

foto Gluck202

Gluck202 13.10.2007  22:33

Proc ne benzin?

Proc si kupoval auto v dieselu a nechaval si dat cip, kdyz by se ti vic vyplatila starsi octavka v RS?

"-- skrytý --" 14.10.2007  14:03

« Re: Proc ne benzin?

octávka rs by žrala nejmín 12 litrů při mém stylu jízdy a jelikož mám naftu za 20 kč tak se mi mnohem víc vyplatí diesel...a baví mě ten krouták....octávka je pro mě moc velká neni tak mrštná a je o generaci starší než fabie...tot muj názor

foto ZiP2150

ZiP2150 14.10.2007  17:53

Dobra volba!

Dal som ti plny pocet, akurat do recenzie pridaj ece par info a bude to fajnove. Je to super auto, par kamosov ho malo, ale problem, malo... u nas, neviem ci priamo v Piestanoch kde byvam, alebo v okoli sa strasne kradnu RSky, inac by som ju davno vymenil za svoje. Ma niekto podobne skusenosti s tymto typom? diky...

STi (Modo Team) 15.10.2007  10:04

« Re: Dobra volba!

Tak to nejen u vás... v Praze už mi asi 3 lidi říkali,že jim RSku ukradli a tam,kde jsem bydlel dřív stávala ještě jedna červená a ikdyž tu neukradli celou,tak pravidelně měla vytlučené okno.Já měl asi kliku (ťuk,ťuk) a teď už mám auto v garáži. ;-)

foto Leilla

Leilla 18.10.2007  11:01

« Re: Dobra volba!

Moji taky ukradli, ale byla za tim leasingovka. Kazdopadne se kradou a to nejenom v Piestanoch...
      d.

foto OS

OS 18.10.2007  10:17

pneu

ahoj jak se jezdi na tech Yokohamach?

"-- skrytý --" 18.10.2007  11:12

« Re: pneu

čus sedí jako přilepený je to fakt rozdíl oproti normální penu...životnost ti moc neřeknu mám na nich cca 4tis km a dva mm jsou pryč ale kámoš na golfu je má taky a už má najeto 10 a skoro jako nový....když jedeš na hraně tak tečou víc než normál pneu ale jízda stojí za to :-)

foto OS

OS 20.10.2007  16:18

« Re: Re: pneu

okej dik.. myslim ze na MINI by sedli

foto Deutscher

Deutscher 18.10.2007  19:25

spotreba

všetko OK, aj keď FABIUU vôbec nemusím. chcel som sa iby opýtať prečo máš takú veľkú spotrebu ???

"-- skrytý --" 18.10.2007  22:45

« Re: spotreba

asi to bude tim že je pedál dost často na podlaze občas se svezu u nás za barákem na okrskách kde nikdo nejezdí ani nechodí atd a protojí mám pořád tak nahoře.....

foto Deutscher

Deutscher 19.10.2007  15:04

« Re: Re: spotreba

chápem. so silným auto sa predsa NEDÁ jazdiť pomaly.... :yes:

"-- skrytý --" 18.10.2007  21:25

mně se moc líbí....

Máš ji moc pěknou,máš ode mě plný počet,koukám jsme naladěni na stejnou vlnu :yes: pokud bych měl fabii,udělal bych si ji na téměř identický styl ;-) Chci se zeptat,nepůsobíš na silnici pro ostatní auta jako červená na býka? :-)

"-- skrytý --" 18.10.2007  23:20

« Re: mně se moc líbí....

nevim jak koukaji vetsinou se to lidem libí ale z mladší generace...hlavní je aby se auto líbilo mě...nejvíc pozornosti asi poutají 17náctky bilý kola :-) jinak sem koukal že máš taky zimmerman a ds 2500 kolik už na nich máš najeto?

"-- skrytý --" 18.10.2007  23:58

mně se moc líbí....

mam na nich najeto 30 000km a jsou opotrebovany jak desky tak kotouce z 50% jejich tloustky..original mi vydrzel 75000km,tadytem davam 60 000km. Brzdy nijak nesimram,takze naprosta spokojenost :-)

"-- skrytý --" 19.10.2007  09:05

« Re: mně se moc líbí....

tak to je super ja dřív měl taky OZ Zommerman ale koupil sem na ne desticky DS 3000 nejenze byli po 5tis na nule tak to obrousilo i kotouče takž sem to měnil komplet :-)

neregistrovaný: "hasič" [83.208.196.XXX] 19.10.2007  22:31

na stejné vlně

Zdar piraňo
    Jsem už starší generace ale RS jsem si koupil nové v roce 2003. Už jsem měl několik aut ale takovou zábavu z jízdy jakou zažívám s RS jsem si naposled užil, když jsem měl TOYOTU MR2. Sice to byla jiná kategorie ale taky dobrý. Zaujala mě zmínka o chiptuningu a vážně o něm také uvažuju. Mohl bych Tě požádat o spojení na Tebe, rád bych se stebou trochu poradil případně i sešel (jsem od Č.Budějovic). Dík a Čau

"-- skrytý --" 20.10.2007  11:11

« Re: na stejné vlně

čus..a co konkretně tě zajímá?kdyžtak se můžem domluvit a sejít

foto Prase

Prase 29.10.2007  18:31

dikes pirano doufam ze vis za co >:D ;-) :yes:

neregistrovaný: "vesi" [85.126.88.XXX] 30.10.2007  21:07

kola

Pekne auto az na ty nalepky, mam cerne rs taky z OZ Superturismo WRC, jen jsem se te chtel zeptat jestli nepremyslis o jinem rozmeru pneumatik, mam tam taky 205/40 RZ17 ale na jare chci jit bud do 215/40 nebo 215/45 a urcite s ochranou rafku na coz jsem pri koupi zapomel, ono to ten vzhled tech ozetu trochu kazi kdyz ta hrana rafku je videt. 225/45 by byly nejlepsi volbou, ale asi by to naprava a servo dlouho nevydrzelo.At ti auto slouzi!

neregistrovaný: "piranha..." [88.146.124.XXX] 06.11.2007  22:51

« Re: kola

urcite tam nedavej jinej rozměr než 205/40..vim o čem mluvim 225 je totalní kravina už takhle jsou široký až až na fabii a nechovala by se s tim moc dobře spíš hrozně....širší určitě nedávej....právě mě se líbí že ráfek je vylezlej..prostě závodní kola na to závodní guma :-) takhle to má bejt ne? prostě slick nazutej na ráfku a nic se neřeší....horší sou obrubníky ale nejsem holka..

foto LuboshGT-RS-Kaa-

LuboshGT (RS Kaa) 04.11.2007  19:33

Perfektne

Mne sa naopak tie nalepky pacia. Spolu s bielymi diskami vynikajuco zdoraznuju uz od vyroby rally charakter auta. Spolu s brzdami vidim ze robis upravy na spravnom mieste ;-) Tak to ma byt..

neregistrovaný: "piranha.." [88.146.124.XXX] 06.11.2007  22:54

« Re: Perfektne

neregistrovaný: "piranha.." [88.146.124.XXX] 06.11.2007  22:55

« Re: Perfektne

jojo sem velkej rally fanda tak sem si s fabii trosku pohral..kaslu na naky spojlery mracitka atd....to tam umí nalepat každej tulpas de mi hlavně o pocit z jízdy a tu vylepšovat...zaměřil sem se na rally a podle toho to dělám..nechci žádnej tuzing jako na většině fabii...viz milotec atd :-)...

foto kaaRS

kaaRS 05.11.2007  14:47

Nova RS

Zdravim nevite nekdo nahodou jak to vypada s novou Fabii RS??

STi (Modo Team) 05.11.2007  15:09

« Re: Nova RS

Zkus to taky někdy u mě... ;-)
      Už sem se tu kdysi o ní bavil.Slyšel jsem,že mají problém silnější motor ve Fábii uchladit,takže by museli dělat velký díry do masky (což mě by se třeba líbilo).Ale jinak nic nevim a myslim,že bude nejdřív na rok.Kdyby do ní dali 1.4TSI 125kW (jako v Golfu GT),bylo by to moc pěkný autíko.

foto Dave-SK

Dave SK 13.11.2007  20:12

10B

Pekne napisana recenzia, super foto a auto,zasluzis si 10b..Pozri na moje >:D

foto igor77

igor77 11.12.2007  22:36

re:

krasny kola.. co ten chiptuning, dobry ?

neregistrovaný: "Malej Jarda" [86.83.106.XXX] 15.12.2007  19:15

Sport

Zase už. A teď už mlčím. Jen snad jedu poznámku. Souhlasím, že v serii Le Mans jsou naftové Audi na špici. Ale někdo to auto rozeberte a uvidíte proč. Ne, Škoda plus Nafta se nerovná Sport. Ani kdyby se to dalo do závorky a vynásobilo čímkoli. Matematicky řečeno. Ale staráš se o to hezky, tak to je fajn a decentní. Jo, už jsem psal o tom krtkovi co jsem ho přejel v pátek nahoře nad vesnicí?

neregistrovaný: "theboss" [85.160.211.XXX] 25.12.2007  12:49

hruza

Myslim ze za 3OO tisic lze v bazaru poridit daleko zabavnejsi auto nez tuhle polepenou hruzu pseudosportak.vzdyt s tim nemuze byt radost z jizdy vubec a jakykoliv neoriginalni tuning spis pusobi trapne.michal

neregistrovaný: "Piranha.." [88.146.124.XXX] 31.12.2007  13:51

« Re: hruza

asi by ses divil ale je s tim zabava dost...a zajímalo by mě jaký jiný auto za 300klacků aby se s nim dalo normálně cestovat a zaroveň svižně s minimální spotřebou..samozřejmě je to dehták sportak to neni ani to nerikam jen je to svizny maly auto s kterym někdy zábava opravdu i je a zaroven normalni auto kerý mi nesežere pěněženku...a jakej neoriginální tuning tam vidis kromě samolepek?

neregistrovaný: "Piranhars" [88.146.124.XXX] 31.12.2007  14:09

neregistrovaný: "Theboss" [88.64.71.XXX] 01.01.2008  13:28

« Re: hruza

za 300 tisic koupis zachovale bmw Z3coupe..anebo 2x mazdu mx-5..daleko zabavnejsi a charizmatictejsi auta

neregistrovaný: "piranhars" [88.146.124.XXX] 04.01.2008  12:46

« Re: Re: hruza

myslis ze mazda mx5 nebo z3 dokaze jezdit za 6 litru? myslis ze Z3 uveze 4 lidi? Ze tydle auta dokazou splnit potreby normálního cloveka kterej se rad sveze rychle? co náhrádní díly? jaká je dostupnost? Z3 je zadokolka jasný sranda s ní je ale v zimě dojedu vklidu na hory?musis srovnavat stejnou kategorii aut..stejně tak můžu říct že pro zábavu si sjedu na mašině a mám mnohem lepší svezení než v Z3 atd ale tyto dvě věci taky nejde srovnávat

neregistrovaný: "theboss" [85.160.29.XXX] 07.01.2008  00:26

« Re: hruza

pak je reseni koupit ojetou fabii htp na rodinu a na hory a Z3 ci mx-5 pro zabavu..stejne se 4 lidma moc sportovni jizdy neni..

neregistrovaný: "piranhars" [88.146.124.XXX] 09.01.2008  00:41

« Re: Re: hruza

jenže mě stačí zlata stredni cesta. kdyz chci svezu se rychle a kdyz se potrebuju nekam dopravit taky se dopravim... a uz vidim jak by se mi chtelo ze Z3 do HTP.....moje krevní skupina sou auta jako EVO....STI a podobne tomu rikam auta pro zabavau ale naklady na provoz sou docela velký jinak by už stálo v garazi...kazdej si koupi auto jaky se mu líbí vyhovuje ve všech směrech...samo kdybych byl milionar koupim si od kazdyho druhu auta to nej a neresim nic...na svezeni EVO na luxus A8 na naklady Multivana...a nic bych neresil...ale...

"-- skrytý --" 20.04.2008  04:46

« Re: Re: Re: hruza

hihih i kdyz nejsem toho nazoru, ze je tvoje rsko zruda (ba naopak) tak si musim rypnout. Zivejsi auto? Do 300 tisic? Prakticky? Bezpecnejsi? Ja myslim, ze bych o necem vedel:)))))))))))))))))))

ale i tak to mas pekny;)

"-- skrytý --" 07.04.2008  16:14

Otázka:

Ty tam máš navigaci ? Jinak dobrý auto :yes: .

foto v3jc3

v3jc3 24.05.2008  01:02

pěkná, ale....

1300 kg na rádoby hothatch je přeci jen moc, ještě s přetěžkým naftovým(smradlavým) motorem vředu...

"-- skrytý --" 10.06.2008  17:01

Parada

Neni nad skodovku pekne udelanou!!fakt parada

talio2 19.06.2008  21:57

Budějce

Docela často tě vidím jezdit po ČB, párkrát jsem na tebe mávl, ty kola ti fakt závidím, já mít otáves v černé tak už tam jsou :-) přeju ti hodně šťastných kilometrů a levnou naftu (to si přeju i já :*) ) ;-)

"-- skrytý --" 21.07.2010  19:25

dotaz

o tomto autě snim ale rodiče dělaj dusno kvůli tomu >:D , hledam auta kolem 150 000km... ale všichni řikaj že v tolika kilometrech jsou vyježděný a maj většinou zničené turbo tak se chci optat majitele jak to vidí... Dík za radu