Peugeot 207 (2007)

27.8.2008

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "antal". Všetko to začalo myšlienkou zbavit sa starej felície ktora si už pýtala nemale investície a…

Peugeot 207 (antal)

pretekar 27.08.2008  21:28

Chybicka

V prvom rade ti chcem zablahozelat k paradnemu autu :-) Ale myslim, ze to zrychlenie nie je 7,1 ale 8,1......7,1 patri verzii RC. A k tej maximalke...je tam aj 220..to je ta uplne spodna palicka...a ver tomu ze az po nu to ide :)...nech sluzi!

"-- skrytý --" 27.08.2008  22:00

« Re: Chybicka

Nazdar a dakujem.Už je to opravene,trocha ma to zblblo s tou spotrebov.Tu maximalku som nedavno skusal a obmedzovac ma dalej nepustil tak neviem.

pretekar 27.08.2008  22:04

« Re: Re: Chybicka

Tak potom to v tom peugeote robia ako sa im chce :-) Mne isiel az po koniec....nejaka odchylka...a z akeho regionu SVK si??

"-- skrytý --" 27.08.2008  22:23

« Re: Re: Re: Chybicka

Byvam nejakych 30km od Presova ale viac menej zijem v Cechach

pretekar 27.08.2008  22:26

« Re: Re: Re: Re: Chybicka

Tak to sme trosku daleko od seba...ja som 10 km od Pezinka...ale keby si mal niekedy cestu daj vediet.

"-- skrytý --" 27.08.2008  22:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Chybicka

Urcite,nikdy nevies.A pocuj kolko ta stal ten blow-of ventil?

"-- skrytý --" 28.08.2008  08:51

Pekne

Pekny auto se super motorem. Tak slouzi:)

"-- skrytý --" 28.08.2008  18:37

« Pekne

diky diky

THE KLF ™ 28.08.2008  09:36

"Budík" 210km/h vs real 220km/h

Reálne tam vidim do 220km/h, takže si v norme. Otázka je, či máš v dnešnej dobe na pokuty. ;-)
    Ozaj, fólie nedávaj, Tvoja farba nie je moc na to vhodná, takéto typy zlatých apod sú pekné prirodzené s originál sklami. - subjektívny názor.
    Check it please: [odkaz]

"-- skrytý --" 28.08.2008  18:21

« Re: "Budík" 210km/h vs real 220km/h

jasne,stupnica je do 22Okm/h ved to kazdy vidi ale ja som narazal na to ocislovanie.Mozno si teraz len nespomeniem ale nepoznam auto ktore by malo len tak malu rezervu.Nie ze by som lietal po ceste v 200km/h ale ide mi o ten princip.Ved vies co myslim...

THE KLF ™ 28.08.2008  18:57

« Re: Re: "Budík" 210km/h vs real 220km/h

Viem, mne sa nepáči tiež, keď francúzi dávajú nepárne čísla na tacho, proste mi to vadí, i keď principiálne sú vlastne tie dôležité rýchlosti lepšie vidieř 50 / 90 / 130.
        Ale nepáči sa mi to, skutočne na tom tachu si dali málo záležať na také auto, resp. motor.

David Silver 28.08.2008  19:00

« Re: Re: "Budík" 210km/h vs real 220km/h

Jiný auta mají na tacháči 270 a jedou 220 že ;-)

THE KLF ™ 28.08.2008  19:02

« Re: Re: Re: "Budík" 210km/h vs real 220km/h

Ja mám do 260km/h, ale idem cca dole kopec 205-210km/h.

"-- skrytý --" 28.08.2008  19:37

« Re: Re: Re: Re: "Budík" 210km/h vs real 220km/h

A hore kopec? :-)

"-- skrytý --" 28.08.2008  19:35

« Re: Re: Re: "Budík" 210km/h vs real 220km/h

presne.Nova Thalia to bude mat do 250 no co viac k tomu dodat!

David Silver 28.08.2008  19:36

« Re: Re: Re: Re: "Budík" 210km/h vs real 220km/h

No vím právě o tom z dodávek jako máme my. Naše sice jede 160 a na tacháku má 200 ale to ještě nic není..

foto zip2016

zip2016 28.08.2008  10:53

Pecka

Tak to je perfektní. Netušil jsem že Peugeot dělá takové letedla. (Tušil ale ve 207-ičce vidim takový motor prvně). Co k tomu dodat? Možná jen : TO CHCI TAKY!! Přeju hodně šťastných kilometrů!! :yes:

"-- skrytý --" 28.08.2008  18:26

« Re: Pecka

Dakujem.Ten motor je fakt super.Ale mozem o nom kecat kolko chcem,najlepsie je si to vyskusat v realu.Ak chces byvam hned zarohom ;-)

foto --Radek--

- Radek - 28.08.2008  11:25

Nevyvíjel náhodou tenhle motor Peugeot ve spolupráci s BMW? Francouzský auta moc nemusím, ale tohle je pěknej kousek ;-)

pretekar 28.08.2008  12:53

« Re: Motor

ano ano..je to BMW motor...tak isto sa dava aj do noveho mini coopru S

"-- skrytý --" 28.08.2008  18:36

« Motor

presne tak.pozeral som na tu tvoju mazdu a povim ti ze ten skrabanec(ak sa to da tak nazvat)tuskou asi nespravis.inak mas super auto,uz par krat som pri nom slintal :-) .Na zivo vyzera este lepsie :yes:

Zeppelin 03.09.2008  18:45

« Re: Motor

1.6 a 110kW >:D To bych si taky nechal líbit ;-)

foto Luko81

Luko81 29.08.2008  14:11

Jaká je nová C5?

Napíš svuj názor.
    Jinak 207 ok 10bodů! Mrkni na moji 307 ZDAR ;-)

"-- skrytý --" 29.08.2008  18:40

« Re: Jaká je nová C5?

To auto bolo v nejakej sedej barve(interier),to jedine sa mi na nom nepacilo.Inak sedadla su super ako v obyvaku.Ale co je na nom najlepsie tak to je podvozok.Isiel som nim po kostkach a pripadalo mi to ze idem po ceste s trocha hrubsim povrchom,to ma fakt dostalo.Po C5 som hned vyskusal 607 pre porovnanie(cital som o nej ze ma komfortny podvozok).A vysledok? Ako keby som porovnaval octavku s feliciou.C5 je pekne auto ako zvonku tak zvnutra a k tomu ten Podvozok!Fakt v nicom lepsiom co sa podvozku tyka som este nesedel :yes:

foto Luko81

Luko81 29.08.2008  19:01

« Re: Re: Jaká je nová C5?

Je to nádherné auto!! Viděl jsem ho v Brně na výstavišti a byl jsem unešen, tak krásné auto už jem dlouho neviděl! Hlavně kombi je super :yes:
        Taky bych se chtěl svést, nejlépe koupit >:D
        Díky za odpověd Zdar

foto cb

cb 29.08.2008  15:37

Pěkný žabožrout

Pěkně jsi to nafotil,barva je nezvyklá,ale velmi se k Pažoutovi hodí.Pěkné km přeji.No a C5 je designově velmi povedená.Na fotkách je vidět,že máš podhuštěná přední kola.Vykašli se na štítek a předek nízkoprofilové pneu foukni na 290 kPa.Pneu musí unést motor,trakci a ještě deformaci gumy pod disk v zatáčkách.Pak Ti vydrží 60000 km.Vyzkoušené na pěti takových vozech.Připadá mi údaj o huštění pneu od výrobce jako gumařská loby,aby si člověk přišel po 40000 km pro nové gumy.

"-- skrytý --" 29.08.2008  18:47

« Re: Pěkný žabožrout

DIky za radu Smarte ale je v tom hacik.Ja to mam totiz na 290kpa(dokonce aj v zadu).Tych 250kpa od vyrobcu sa mi zdalo tiez malo ked som na to pozrel.Tak teraz neviem,asi to bude stilom jazdy >:-[]

Operátor 01.09.2008  16:28

« Re: Re: Pěkný žabožrout

Já též foukám na 290...Nevím jak ty, ale mám to dokonce uvedeno na štítku, respektive je tam rozmezí 250-290kPa.

"-- skrytý --" 01.09.2008  16:35

« Re: Re: Re: Pěkný žabožrout

No ja tam mam 250kpa.A ak auto naložiš tak odporučaju 290kpa.Ty ale teraz neviem a k autu sa mi ist nechce.Teraz si ma dostal ;-\

foto hugolin

hugolin 30.08.2008  12:40

je to krasavec,co ti k tomu mozem povedat,trhac asfaltu na take lahke auto to ma az moc koni :-)
    u mna to mas za 10 ;-)

"-- skrytý --" 30.08.2008  18:11

« Re: .

dik.A po pravde,nebranil by som sa keby ich bolo aj trocha viac.raz mozno

Operátor 31.08.2008  21:20

Paráda

No máš prostě nádherné auto...Jiný než plný počet bodá dát nešlo :-)

"-- skrytý --" 31.08.2008  22:26

« Re: Paráda

Diky.To tvoje tiez nieje na zahodenie vrahu >:-[]

Zeppelin 04.09.2008  17:15

Řízení

Tak mi napadá, když máš tu novou 207čku... S největší pravděpodobností, asi tak na 99% tam budeš mít řízení (tzn. to, co otáčí kola do stran, když točíš volantem) značky JTEKT a možná mi nějakej díl z toho řízení prošel pod rukama ;-) Takže chlape, jezdi opatrně >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 05.09.2008  06:01

« Re: Řízení

8-s 8-s nestraš ma.Teraz aby som jazdil 50km/h.Ale nie,ja dufam že si vtedy mal dovolenku >:D

Zeppelin 05.09.2008  06:21

« Re: Re: Řízení

Určitě jsem dovolenou neměl, ale... >:D Řízení na peugeota vypadají ze všech těch, co se u nás vyrábí, nejrobustněji, ale taky jsou nejporuchovější >:D >:D Neboj, něco by to mělo vydržet ;-)

foto scooter-x-AlkoholixXx-

scooter_x (AlkoholixXx) 09.09.2008  18:02

Sraz Kolín II 14.9.

Hoj antal, plánujeme sraz Kolína a okolí, předběžně je nahlášeno už 10 lidí včetně Matea a Šviháka. Je to teď v neděli 14.9., hodina ještě známa není. Bylo by to na letišti v Pátku. Dorazil bys? Buď se ozvi pod Dadánka nebo mně nebo prostě někam, nebo klidně doraž neohlášen ;-) Rádi přivítáme každého člena navíc :yes:

Jinak pokud nebudeš moct dorazit, ten termín 21. platí, jak jsme se domluvali se zipem2016

foto PetrL

PetrL 14.09.2008  23:15

« Re: Sraz Kolín II 14.9.

Konečně jsem viděl na živo! 150koní v takovém auti je paráda! Krásná barva a ještě hezčí kola :yes: vybral jsi pěkně :-)

"-- skrytý --" 15.09.2008  08:13

« Re: Re: Sraz Kolín II 14.9.

Diky moc.150koni je super ale vazne uvazujem o chipu.Tych 180koni by na takych srazoch urcite bodlo :-) .Inak to tvoje "EVO" ;-) ma tiez dobru silu,ten cas 0-100 za 7,... je nadhera :yes: .Dufam ze az to raz nacipujem tak budem super pre teba...teraz sa mozem drbat akurat tak v uchu ;-)

Dylan McKay 15.09.2008  08:48

« Re: Sraz Kolín II 14.9.

Nikdy bych nevěřil, že dokáže takhle Peugeot 207 uhánět.
          Jsem pro, aby jsi změnil nick na:
          "létající Antal"... ;-)

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 15.09.2008  09:47

« Re: Re: Sraz Kolín II 14.9.

svihaku o tom bych mohl taky vypravet :-!

Dylan McKay 15.09.2008  13:44

« Re: Re: Re: Sraz Kolín II 14.9.

No létající Antal ukázal včera hodně, je to fakt dobrý a rychlý auto... :yes:

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 15.09.2008  13:51

« Re: Re: Re: Re: Sraz Kolín II 14.9.

jako uz minule sem pretekarovi psal ze bych chtel videt porovnani moji bejvale 206ky a te jeho 207ky!!!hodne by me to zajimalo :-!

"-- skrytý --" 15.09.2008  14:21

« Re: Re: Sraz Kolín II 14.9.

>:D >:D celkom dobry napad švihaku.A to si ma nevidel ist s kopce :-)

"-- skrytý --" 15.09.2008  14:28

« Re: Re: Re: Sraz Kolín II 14.9.

Já bych spíš dál "uhánějící antal" :yes:

"-- skrytý --" 15.09.2008  14:37

« Re: Re: Re: Re: Sraz Kolín II 14.9.

Diky Mateo...chcel som sa s tebou previest len som sa k tomu nejak nedostal.Tie A5 maju nieco do seba. :yes: mozno nabuduce :-)

"-- skrytý --" 25.09.2008  14:16

dobra karka

to nemuzes resit asi to ma nebo nema na cupru je to krasny novy auticko a navic pokud se nemilim ten motor pochazi ze spoluprace z BMW a dost ho chvalej! a krasna barva! mas 10!!

Dylan McKay 02.10.2008  13:45

Tak už jsem tady. Nechci psát tam. Takže téma?

"-- skrytý --" 02.10.2008  13:52

« Re: Ahoj

Tak mindrak z velkych aut fakt nemam ja mam mindrak ze na taketo auta nemam >:D Aako po operaci?Ja som zhruba pred rokom tiez absolvoval to same(az na to ze som mal třiselnu)

Dylan McKay 02.10.2008  14:03

« Re: Re: Ahoj

No představ si, dnes mi řekli, že jsem tam měl kýly dvě! Co jsem dělal ani nevím. Jen po té narkóze jsem vyváděl, prej jsem si ze všech dělal srandu a pořád někomu telefonoval! Já si to ale nepamatuju. Byl jsem sjetej jak motyka! >:D

Pak jsem 2,5 hodiny spal...

"-- skrytý --" 02.10.2008  14:15

« Re: Re: Re: Ahoj

Tak to muselo byt celkom dobre zbozi >:D alebo si s tebou pohli a este to ucinkovalo.So mnou sa hrali hodinu.No a tie dve kyly tak to je prekvapko,to mas ako v Tescu pri akcii..za cenu jedne mas dve >:D >:D Inak to boli obe brusne?

Dylan McKay 02.10.2008  14:21

« Re: Re: Re: Re: Ahoj

Ano, obě pupeční, hned vedle sebe. Někde jsem utrpěl pořádnou ránu, ale vím více možností, jak se to mohlo stát. Teď hojím, práce běží i beze mě, tak hojím zcela spokojeně... ;-)

foto macegt

macegt 07.12.2008  11:23

most

kurna na tom moste je to takova idylka ze bych zneho snad hned zkocil abych to zkoncil v nejlepsim :-)

"-- skrytý --" 07.12.2008  13:44

« Re: most

no nieje to moc vysoko a voda je asi tak po pas takze to by ti nevyslo. >:D ale nie v lete je tam celkom slusna pohoda

foto Hawke

Hawke 31.12.2008  15:11

Dneska...

... jsem Tě 2x potkal někde u Tesca, že jo? :-)

"-- skrytý --" 01.01.2009  21:45

« Re: Dneska...

Ne ne ja som teraz dorazil zo Slovenska.Ale ani sa ti nedivim tu ich v takej farbe ako mam ja jazdi kopa :-)

"-- skrytý --" 21.04.2009  04:35

Teda,

Tvoje 207ka je naprosto úchvatná. Musí to být úžasné svezení. Tak atˇti dobře slouží. Je opravdu nádherná. :yes:

"-- skrytý --" 21.04.2009  10:23

« Teda,

Dík,to vždy poteší

Matt26 21.04.2009  17:15

Svetla

Tá zadná číra optika vyzerá úžasne, ako by si vymenil pol auta. Čo ťa to vyšlo ak sa smiem spýtať a ako montáž?
    Tiež by som ťa chcel poprosiť o radu, čo sa týka diód. Chcel by som ich do stretávačiek, nad SPZky, a ak by sa dalo, tak aj do blinkrov. Kde si ich zohnal a kto ti ich montoval? Dík ;-)

"-- skrytý --" 21.04.2009  20:45

« Re: Svetla

No svetla stály 4000kč,čo je podla mna super cena.Montáž je klasika,vyšrubuješ jeden šroubek vybereš svetlo a nahodíš nové,to je všetko.Parkovačky mam od kámoša(su fakt super),jeden pár ma stal 350kč,výmena je zase klasika,len ich prehodíš.Tie stretavačky myslíš asi parkovačky,že?Ja ich mám v parkovačkach a v stropných lampičkách,skušal som ich dat aj do SPZky a do stropného svetla ale tam mi to svietilo nonstop tak som ich vyhodil.

Matt26 22.04.2009  00:40

Re: Re: Svetla

No dík. ;-) Hej, myslel som diódy do parkovačiek samozrejme. Kde by sa dali zohnať nejaké dobré a kvalitné? Nechcem len nejaké z pumpy. Kamoš s tým obchoduje?
    Ja teraz v lete chcem skôr investovať do motora, síce keď vidím tú tvoju číru optiku, tak by som aj na to minul >:D . Zvažujem zaslepenie EGR... nevieš o tom niečo? Tvoj kolega na 207, tu spomínal zas niečo o intercoolery? Už som z toho v ... >:D
    Keby zvýšili peniažky, tak aj nejaký ten chip na 130kw/410Nm. Nepoznáš nejakú dobrú spoločnosť okrem Profituning? Ale hlavne to EGR či o tom niečo vieš ;-)

"-- skrytý --" 22.04.2009  13:13

Niečo o EGR[odkaz]

"-- skrytý --" 22.04.2009  13:29

« Re: Svetla

No a čo sa týka parkovačiek tak z pumpy rozhodne nekupuj.Maju tam len klasické 1diodové a tie stoja za h...,stále praskaju.Tie čo mam ja maju v jednej patici 5diod a už ich mam cca 8 mesiacov a v pohode.Kamarát ich zhána od svojho známeho ktorý s tým obchoduje(on to kupuje priamo od vietnamca).Keby si chcel tak sa ho spýtam či ešte je možnost,aj tak ešte potrebujem pre brata.V máji idem domov tak by som ti ich mohol hned osobne predat.Nový intercooler by sa mi tiež páčil ale ta cena :-( ,to si radšej necham o tom len zdat.Chip určite schvalujem,ten mam aj ja v pláne.A prečo nie Profituning?

Matt26 22.04.2009  14:57

« Re: Re: Svetla

No keby si mi ich zohnal a ešte aj doniesol, to by nebolo špatné ;-) . Dík za ten odkaz o EGR, ale sám si na to rozhodne netrúfnem. A vraj sa na to kupuje sada, aby si to mohol zaslepiť. Intercooler je z rýše snov, 30 tis za sadu nedám... :no:
        Chip - ja ešte nie som rozhodnutý, nechcem z toho spraviť závoďák Turbo by podľa mňa dostalo hodne zabrať. Ale keď to zaslepenie EGR pomôže, a bude to "živšie" tak mi to bude bohate stačiť. Ale zas na drihej strane, možno sa namlsám na výkon a budem chcieť aj chip.
        Profituning preto nie, lebo je to veľká firma a už im trošku stúpla sláva do hlavy a nechajú si hooodne zaplatiť. Pozrieť ku nim v lete pôjdem ale neskočím hneď na prvú ponuku. Ozaj, ty máš EGR už zaslepené?

"-- skrytý --" 22.04.2009  15:12

« Re: Re: Re: Svetla

Nie nemám,priznám sa že ani netuším že ako to je pri benzínu.Len viem že to preberali na Peugeot clube tak som to tu hodil.Oni tam asi žiadnu sadu nekupovali,robili to podomácku,tak neviem.Od profituningu ma načipované aj moj známy octu a za 2 roky čo to ma žiaden problém.Ja tam asi tiež pojdem najskor.
          Parkovačky-a nechceš aby som ti ich aj namontoval? >:D ,myslel som to tak že by sme sa mohli nekde stretnut,bol by to taký mali minisrazík :-) .Je to na tebe možem ti ich aj poslat.

Matt26 22.04.2009  20:00

« Re: Re: Re: Re: Svetla

Nemáš hore vyplnený región a SPZky máš zakryté, tak netuším odkiaľ si ;-\ . Ale namontovaniu sa nebránim >:D Si kedykoľvek vítaný >:D . Len žartujem, rád sa s tebou stretnem aj sám, ale keď chceš spoznať viac super ľudí, tak ťa srdečne pozývam na náš východoslovenský zraz. ;-) Bude koncom mája-jún a lokalita: Spiš - spišské podhradie. Program, miesto na fotenie aj pohostenie(reštika) bude vybavené. :-) Každý peugeoťácky nadšenec je vítaný.
            Na benzíne môžeš tiež s kľudným svedomím zaslepiť EGR - to je len otázka turba, nie motorizácie. Vraj to dosť pomáha. Hovoril som o tom s Kckom - čierny golf tdi, určite vieš. On to teraz spravil aj s KN a chipom a pochvaľuje si.

"-- skrytý --" 23.04.2009  16:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Svetla

No ja pochádzam z jednej dedinky ktorá je 28km od Prešova ale viacmenej žijem v Čechách.Domov idem začiatkom mája takže ten zraz mi určite nevyjde,je to škoda lebo ak by som bol doma tak by som určite rád došiel spoznat nových ludí.

Matt26 23.04.2009  18:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Svetla

Ouu, ;-\ , tak to je veľká škoda. Nerátal som s tým, že keď máš slovenské SPZ, tak žiješ v Čechách. Mne to zas nevyhovuje na začiatku mája - idem totiž do Blavy a Brna na skúšky. Tak snáď niekedy inokedy. A keby si mal pre mňa tie 5diódové srandičky, tak sa mi prosím ozvi a už sa nejak dohodneme, že či stretko al. či mi ich pošleš. Vopred díky ;-)

foto vartin

vartin 21.06.2009  03:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Svetla

No nevim jak je to u benzinového peugeota, ale když sme se ho pokoušeli zaslepit u benzin škodovky, tak to vůbec nedělalo dobrotu.

foto Filip-

Filip . 09.05.2009  13:29

8.5

Dedina Lada ? :-) nesiel si tam ?

"-- skrytý --" 12.05.2009  22:00

« Re: 8.5

Može byt,bol som doma ale už som spat v CZ.Spoznal si ma? ;-)

foto Filip-

Filip . 31.05.2009  12:16

« Re: Re: 8.5

Samozrejme ze som ta spoznal hned som si spomunul na teba >:D kvoli znacke a aute sme sa minuly :-)

pretekar 08.07.2009  21:05

motor

A ten zvuk počuť stále alebo si ho počul keď si ho studený naštartoval??

"-- skrytý --" 08.07.2009  23:18

« Re: motor

Stále.Včera som došiel do CZ a pri parkovaní si hovorím "kur.na to už je nejak moc"(ten motor ma od výroby nejaky klepavý zvuk),tak som to vypol že uvidím dnes.No a dnes som to natočil a disel sa nechytá,tak hned do servisu.Prídem do servisu a hovorím že mi nejak klepe v agregáte,tak technik sa na to išiel pozriet a že nech to natočím,v zápetí hned nech to vypnem že to nebude len nejaká prkotina.No tak som zvedavý čo s tým je.

pretekar 09.07.2009  21:10

« Re: Re: motor

No lebo ja nieco podobne pozorujem ked je velmi chladno a je studený motor. Robí to až keď pridám plyn a max tak 1km

Operátor 11.07.2009  17:37

« Re: Re: Re: motor

Hmm koukám tak ten zvuk slyším poslední dobou při studeném motoru taky a naštestí to zatím vždy po chvíli přešlo. Akorát teď mam ještě jeden problém jede to jak atmosféra, tak jedu v úterý do servisu a čekám co mi řeknou. V "servisnim modu" to neni, v něm už to jednou bylo a v něm to jezdí ještě o poznání hůř :-|

"-- skrytý --" 11.07.2009  20:27

« Re: Re: Re: Re: motor

Tak čo som sa tak dočítal tak to je u peugeotou normálne že to pri studenom motore tak klepe ale cca po 1km sa to ukludní,lenže ja som ten klepavý zvuk mal už viacmenej stále a naposledy to už bol fakt extrem.Pondelok mam volat tak uvidím či sa niečo dozviem.

foto zip2016

zip2016 11.07.2009  21:08

« Re: Re: Re: Re: Re: motor

Ahoj Antal, to koukám. Nové auto a takové problémy? Však nemáš najeto tak moc? To by mě celkem štvalo!!! Přeju ať to není nic vážného. ;-)

"-- skrytý --" 12.07.2009  11:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: motor

No je to na prd ale na druhu stranu som rád že sa to objavilo teraz a nie po záruke.

foto jersey-se

jersey.se 06.08.2009  08:35

Tak jsem se pobavil...

Z * bič neupleteš...

"-- skrytý --" 12.08.2009  17:36

« Re: Tak jsem se pobavil...

Neviem čo sice sa pod tou hviezdičkou srýva ale asi nič slušné.Je to prvá závada takže to auto neodsuzujem aj ked to na kladných reakciach moc nepridá.Ked som ho kupoval tak som si hovoril že kvalitou na tom bude asi najlepšie motor,kedže je to nemec a ejhle...