Audi Q7 (2006)

25.3.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Q7". 3.0 TDI, metalíza šedá láva, kola 20´´, Bixenony, dvouzónová klima, vnitřní paket SPORT -…

Audi Q7 (Q7)

"-- skrytý --" 25.03.2007  20:45

Diesel?

Ahooj, a jsi si naprosto jistý, že to je diesel? :-)

neregistrovaný: "Odpůrce" [217.196.212.XXX] 25.03.2007  20:50

« Re: Diesel?

To nemáš opravdu nic jiného na práci než sedět od rána do večera u compu a každého kontrolovat jestli je auto pravé nebo ne... Pokud si chce zvednout sebevědomí tak ať si to tu dá... A nemusíš se chovat jako nějaká............

neregistrovaný: "N" [193.84.33.XXX] 18.04.2007  13:20

« Re: Diesel?

"-- skrytý --" 25.03.2007  20:49

snad ano

no ano , mám to ve velkém TP

"-- skrytý --" 25.03.2007  20:51

« Re: snad ano

Předpokládám,že máš od ABTa i výfuk.

"-- skrytý --" 25.03.2007  20:52

« Re: Re: snad ano

ano , ten jsem zapoměl dopsat

"-- skrytý --" 25.03.2007  20:54

« Re: Re: Re: snad ano

To možná mátlo Alenku.Ten terén bych radši stímhle autem vynechal.

"-- skrytý --" 25.03.2007  21:04

« Re: Re: Re: Re: snad ano

je to možné, neobjednal jsem si označení modelu, doposud jsem měl jen benzíny a tak musím s diesly pomalu :-)

"-- skrytý --" 06.04.2007  20:05

« STIERAC:)

prosim ta kedy bolo vyrobene to tvoje auto s tym vadnym stieracom?lebo neviem ci to kamos nerobil:)

"-- skrytý --" 06.04.2007  21:54

« Re: STIERAC:)

no kdy bylo vyrobene, nevím ,ale já ho dostal v měsíci srpnu / 2006 - t.j. 08/2007... atk to jen tolik ;-)

"-- skrytý --" 07.04.2007  04:24

« Re: Re: STIERAC:)

to je bohhuzial preto lebo sa dost casto nahlia za tym aby urobili co najviac kusov a potom to tak dopadne.Mozes byt rad ze len takato zavada tam bola...Bud rad ze si nemal samorezku trciacu zo strechy..:) !!!

"-- skrytý --" 07.04.2007  14:59

« Re: Re: Re: STIERAC:)

no nestraš. Ty řeči o kontrole kvality byly tedy jen kecy. hmm ... trochu to kazí dojem z prodeje. Taky se mi zdálo divné že by to jelo do Německa a pak třeba zpět k nám .

"-- skrytý --" 07.04.2007  19:02

« Re: Re: Re: Re: STIERAC:)

nie hovorim ti tu to prekuknu a ide to prec.Ale bola zvysena kontrola za posledne mesiace teraz volalo sa to Pre Delivery Check...par ludi aj vyhodili...ale inac je to v pohode kara neboj.

"-- skrytý --" 25.03.2007  20:51

model xxx

:-) , spíš mne zarazilo, že je problém zadat model Q7. Ten není v seznamu a tak jsem musel vybrat Allroad :-(

"anonym" [81.241.19.XXX] 25.03.2007  20:53

« Re: model xxx

To nevadí,to označení se tam brzičko přidá. Mohl bys mi prosím prokázat jednu laskavost? Můžeš nám sem uvést prvních 8 znaků z VINu? Jen pro jistotu. Jinak to auto se mi začíná líbit ;-)

"-- skrytý --" 25.03.2007  20:58

« VIN

Taky bych poprosila :-)

"-- skrytý --" 25.03.2007  21:00

« Re: VIN

A odemne ho nechceš.

"-- skrytý --" 25.03.2007  21:02

« Re: Re: VIN

Od tebe ne Marccoo, tvoje auta jsou na mém osobním žebříčku důvěryhodnosti hoodně vysoko. Ale díky za optání ;-)

"-- skrytý --" 25.03.2007  21:03

« Re: Re: Re: VIN

k čemu těch prvních 8 čísel je ??

"-- skrytý --" 25.03.2007  21:06

« Re: Re: Re: Re: VIN

Je to identifikace modelu auta a je to naše malá záruka pravosti tvého vozu. Neboj se, podle osmi čísel nemůžeš identifikovat konkrétní vozidlo čili tvé soukromí zůstane zachováno. Omlouovám se za ten menší nátlak, ale v poslední době se tu vyskytlo moc a moc falešných majitelů aut (nejnověji BMW 760) a já tady na to teď trošku dohlížím.

"-- skrytý --" 25.03.2007  21:07

« Re: Re: Re: VIN

Děkuji za důvěru.Jen mě napadlo co z toho můžeš vyčíst,mám před sebou techničák a nenapadá mě co ty čísla říkají.

"-- skrytý --" 25.03.2007  21:10

« Re: Re: Re: Re: VIN

Vidíš Marccoo, pokud máš před sebou techničák a prozradíš mi čísla, není problém zjistit, jestli jsi si to nevymyslel a případně i pokud je auto diesel nebo benzín. Nicméně podobná otázka je ovelký oříšek pro někoho, kdo si auto vymyslel, fotky stáhl z netu a žádný techničák v ruce nemá.

"-- skrytý --" 25.03.2007  21:14

« Re: Re: Re: Re: Re: VIN

Tak sleduj,píšu VF1KM1R0.Tak a teď pověz co ti to řiká,mě nic.

"-- skrytý --" 25.03.2007  21:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: VIN

A co já.Chci to taky vědět.

"-- skrytý --" 25.03.2007  21:27

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: VIN

Počkám si na další 3 znaky od Audi a pak to vysvětlím. Chvilku strpení

"-- skrytý --" 25.03.2007  21:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: VIN

Tak jo.

"-- skrytý --" 25.03.2007  21:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: VIN

A než se dočkáme Marccoo, tak mi sem šoupni i další 3 znaky VIN z tvého Renaultu prosím ;-)

"-- skrytý --" 25.03.2007  21:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: VIN

H35

"-- skrytý --" 25.03.2007  22:09

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: VIN

Tal jsem se sice dalších tří znaků od Audi nedočkala ale tak sem aspoň dám ten Renault od Marccoo. Tak koukej co všechno vím: VF 1 KM1R0 H35 = VF1 = výroba ve Francii, Renault. K = kombík. M = mégane 1=? R0 = typ motoru a převodovky, H = kontrolní znak (hodně složité na spočítání i vysvětlování) , 3 = vyrobeno v roce 2003, 5 = označení továrny ale nevím jaké. Dobrý? ;-)

"-- skrytý --" 25.03.2007  22:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: VIN

To je divný,ja mám rok výroby 2006 a dokonce model po fajstu 2006

"-- skrytý --" 25.03.2007  22:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: VIN

No podle toho co jsi mi napsal je to VIN z vozu vyrobeného v roce 2003. Jestli to VIN patří k tvému Megane to víš jen ty sám. Ale pokud jo, tak je to doost divné. To jsi kupoval v bazaru?

"-- skrytý --" 25.03.2007  22:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: VIN

Ne,je to funglovka.Podívej se na model 2005,poznáš to podle předních světel apak koukni na nový model.

"-- skrytý --" 25.03.2007  22:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: VIN

Divné, divné, divné ;-\ . Koukám pro jistotu na svůj TP a vidím tam výrobu 2005 i když jsem to koupila v roce 2004. Ale to by se snad ještě dalo nějak vysvětlit. Ale o 3 roky to už je dost podezřelé. Asi doporučím si zavolat někam do servisu a nechat si to zkontrolovat. Jinak si to neumím vysvětlit.

"-- skrytý --" 25.03.2007  22:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: VIN

Je to divný.Koukni na modely do roku 2005,mají jinou masku a koukni na modely od roku 2006 a mají stejnou jako já.Kupoval jsem to nové a divil bych se že by to bylo tři roky starý.Jestli mi chceš odpovědět tak napiš ke mě,tady už se nevejdeme.

"-- skrytý --" 25.03.2007  22:58

« OK

Přesouváme diskuzi k tobě

neregistrovaný: "Peter V" [84.47.15.XXX] 02.10.2007  17:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: VIN

Renault Megane II Grandtour dCi motor (len neviem presne ci 1.5 alebo 1.9)

"-- skrytý --" 25.03.2007  21:07

« Re: model xxx

WAUZZZ4L

"-- skrytý --" 25.03.2007  21:19

« Re: Re: model xxx

Děkuji, sedí to zatím perfektně. Daší 3 znaky by nám řekly ještě něco blíže o roku výroby vozu fungují jako korekce předchozích. Mohu poprosit o znaky 9-11? Děkuji a pak už dám pokoj a navíc Vám tady všem exkluzivně vysvětlím jak se co podle VINu u Audi pozná

"-- skrytý --" 25.03.2007  22:13

« Re: Re: Re: model xxx

87D

"-- skrytý --" 25.03.2007  22:28

« Re: Re: Re: Re: model xxx

Níže je vysvětlení. Děkuji

swed81 25.03.2007  20:59

prepac

prepac, ale ten opticky paket /hlavne ten zadny spojler/ sa mi vobec nepaci :no: inak slusne auticko ;-)

"-- skrytý --" 25.03.2007  21:09

« Re: prepac

v pohodě, chápu že každý člověk = jiný vkus, já s tím měl při objednání taky dilema, ale nakonec dobrý

swed81 25.03.2007  21:33

« Re: Re: prepac

mozno v reale to vyzera inak, ale podstatne je, ze sa to paci tebe ;-)

"-- skrytý --" 25.03.2007  22:11

« Re: Re: Re: prepac

foto Cup

Cup 25.03.2007  22:28

« Re: Re: Re: Re: prepac

Když vidim co si lidi lepí na auta, tak slovo tuning vnímám jako nadávku. Svrco má recht... (a vkus)

"-- skrytý --" 25.03.2007  22:41

« Re: Re: Re: Re: Re: prepac

.. no těžko dělat snadný závěr. Ale díky tomu, že se všem nelíbí stejná věc, nejezdíme všichni ve stejné značce , modelu a barvě . :-)

swed81 25.03.2007  22:55

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: prepac

to mas pravdu, to by bola hruuuza :yes:

"-- skrytý --" 25.03.2007  21:11

Zdravim...

Pekny auto,myslim ze rozumne zvoleny motor.Jednou z nejlepsich stranek je podle mne maly volant,a celkovy pocit jakoby maleho pri rizeni.V porovnani s Cayennem mi prijde vice user friendly na sve rozmery....Jen ten paket je uz trochu extrem...

"-- skrytý --" 25.03.2007  21:15

« Re: Zdravim...

no je to taky trochu snaha se odlišit, už jich docela dost jezdí

"-- skrytý --" 25.03.2007  21:26

OV

krásné auto jedné krásné paní z OV bych řekl ... teda pokud jich nejezdí několik stejných na stejných kolech se stejnou barvou a úplně stejným exteriérem celkově ;-) pokud jsi to koupil manželce tak chválím ;-)

"-- skrytý --" 25.03.2007  22:13

Prosím

Pane Q7, napsal byste mi ještě ty další 3 znaky z VINu? Díky :-)

"-- skrytý --" 25.03.2007  22:26

« Re: Prosím

Děkuji. Tak zdá se, že VIN odpovídá krásně popisu tohoto auta. Tady je vysvětlení: WAUZZZ4L87D = WAU = vyrobeno v Německu, Audi, ZZZ = dnešní označení moderních modelů tohoto koncernu, 4L = model Q7, 8 = kontrolní číslo - má smysl jen pokud známe celý VIN. 7 = rok výroby 2007, D= nějaká úplně nová továrna (kde se to Q7 vlastně vyrábí?) Jinak je to evropská verze Q7. Americká má VIN například: WA1AV74L77D010573

"-- skrytý --" 25.03.2007  22:34

« Re: Re: Prosím

no pokud vím, tak se ty auta dělají na Slovensku spolu s Touaregy, ale je taky pravda , že si jednotlivé výrobní závody pomáhají a produkce se kombinuje, jeden model se tak může vyrábět na více místech. Jen se divím proč ta kontrola. Přece nejsem blázen abych tady dával auto, které nemám , ne ?? ;-\ . No jestli to někdo dělá, tak je to docela slušnej divák.

"-- skrytý --" 25.03.2007  22:45

« Re: Re: Re: Prosím

Omlouvám se, když se tu vyskytne moc pěkné autíčko a moje intuice říká bacha, prostě se zeptám pro kontrolu. Ale prospěl jsi pěkně a navíc se mi Q7 moc líbí, obzvlášť v ABT takže ti dám desítku a popřeji hodně štěstí na cestách i mimo ně. Ahoj Alenka ;-)

"-- skrytý --" 25.03.2007  22:53

« Re: Re: Re: Re: Prosím

:yes: , tak tohle vysvětlení beru . To stěstí přeju i Tobě :-)

"-- skrytý --" 06.04.2007  19:56

« SLOVENSKY VYROBOK

SLOVENSKY VYROBOK ... dami a pani na slovensku vyrabame tieto Q7...JA osobne mam tu cest pracovat na tychto autach.Robia sa tu aj touaregy a aj PORSCHE CAYENNE !!! v BRATISLAVE!!! je to jediny zavod na svete kde sa vyraba Q7 a Touareg.:)) ak mate nejake otazky kludne piste..

"-- skrytý --" 06.04.2007  21:55

« Re: SLOVENSKY VYROBOK

dotaz??? jak je to se zde zmíněnou poruchovostí ??? Taky jsem slyšel, že ty auta jedou všechny do německého skladu, kde se prověřuje kvalita provedení... co ty na to ?

"-- skrytý --" 07.04.2007  04:31

« Re: Re: SLOVENSKY VYROBOK

OHOHOHO no na to rovno mozes zabudnut.o nicom takom som nepocul... Vsetky auta su kontrolovane u nas a ze to stale nieje super tak to si vies predstavit.nechcem sa tu o tom velmi rozpisavat aby som vas neodradil lebo to vobec nieje mojim cielom ale tie Q7 su skladane narychlo velmi.kopa veci sa moze vyskytnut.Ale s tym nemeckym skladom to tak nieje vobec..tu sa to nalozi na kamiony a ide to k zakaznikom...ak mas este otazky na ktore budem moct odpovedat tak sa kludne pytaj.

neregistrovaný: "miles" [85.216.193.XXX] 26.03.2007  04:27

« Re: Prosím

Q7 ako celok sa vyrabaju iba v Bratislave pokial viem. Ak teda neberiem do uvahy jednotlive komponenty.

neregistrovaný: "Pavel" [194.228.84.XXX] 05.04.2007  13:17

« VIN

"D" skutečně označuje Bratislavu, pouze v roce 1996 pak ozančoval i závod Ipiranga v Brazílii.

"-- skrytý --" 06.04.2007  21:56

« Re: VIN

takže záměna Ria za Blavu ??? >:D

"-- skrytý --" 07.04.2007  04:45

« Re: Re: Prosím

Ake nemecko moja zlata sak tieto audiny sa nerobia v nemecku:)vlastnymi rukami ich robim:)ta neurazaaaaaaj :)))nemecka je uz len ta znacka audi :)

foto vysoxx

vysoxx 25.03.2007  22:24

Super loď

Měl jsem možnost řídit 3.0TDI, na tu velikost slušně ovladatelné auto, velmi, velmi pohodlné. Výkon motoru byl dostatečný.Přítelkyně si libovala. Možná podráždím lovce výkonovýc křivek, když napíšu, že se mi s ním jelo lépe, než VW Touaregem V10 TDI. Super auto, jen mít ty chechtáky :-)

neregistrovaný: "midla" [82.208.45.XXX] 03.06.2007  20:05

« Re: Super loď

nevim, nevim, mel jsem Touareg V10 TDI, ted jsem manzelce koupil Q7 s 3.0 TDI a rozdil je hodne znat, V10 je vyrazne zivejsi a vic tahne, budu muset nechat Audi trochu ocipovat :-)

neregistrovaný: "Miguel" [89.176.175.XXX] 26.03.2007  08:05

Q7

Designově asi nejkrásnější auto současnosti. Ale v jiné barvě než v černé jde o 30 procent dolů....

neregistrovaný: "Q7" [85.207.45.XXX] 26.03.2007  14:46

:-) .... ta barva je tmavě šedá metalíza - láva

"-- skrytý --" 06.04.2007  20:01

« Re: Q7

tak si asi nevidel tmavomodru S-line Q7 , sloniu kost alebo strieborny Q7 :)ich vidim denne stovky...

"-- skrytý --" 06.04.2007  21:57

« Re: Re: Q7

....nemohu jinak než závidět :-(

"-- skrytý --" 07.04.2007  04:36

« Re: Re: Re: Q7

Mne uz lezu na nervy skor :)) ale nie ja mam auta rad a preto aj robim to co robim.Nejlepsie je ked na spestrenie pride nejaka farba napriklad cisto cervena farba,ziadna metaliza len sa to podoba na taku obycajnu farbu napriklad ako z felicie:) a potom ti ho supnu na 21 palcove kolesa,na blatnik daju S-line stitok je to BRUTALNE auto...hej pomozu ti stitky S-line?:)))

"-- skrytý --" 07.04.2007  15:03

« Re: Re: Re: Re: Q7

no já mám kola 20 palců. S line jsem chtěl, viděl jsem jej na národní premiéře - modrá barva, prostě paráda. Ale nebyl k objednání. Já si tohle auto objednal, ještě jsem jej ani neviděl, prostě jen podle katalogu . Dnes bych do toho S linu, možná šel....

"-- skrytý --" 07.04.2007  19:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Q7

ti mozem helfnut tie stitky na naraznik:)

"-- skrytý --" 08.04.2007  00:27

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Q7

O.K. , to beru :-)

"-- skrytý --" 22.04.2007  02:55

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Q7

Cauko.Bol som dlhsiu dobu v Blave v praci tak som nechodil na net velmi.Co sa za ten cas zmenilo?Mas v aute nieco nove zaujimave?Alebo ta uz do sedadla tlaci V8 TDI ?:)

foto Carver

Carver 26.03.2007  09:01

SUPER auto, recenze nic moc

dávám 8... Auto samo o sobě je podle mého názoru nejlepší na světě, ale recenze je chabá... ;-\

"-- skrytý --" 26.03.2007  20:28

« Re: SUPER auto, recenze nic moc

dělal jsem to narychlo, zkusil jsem to dodělat,,,,moc toho času nemám ;-)

"-- skrytý --" 26.03.2007  09:37

Suhlasim s Carver-om. Auto je krasne, ale chybaju mi jak fotky interieru, tak aj podrobnejsi popis, ale budem zhovievavy, tak davam 9 :-)

"-- skrytý --" 27.03.2007  00:25

Q7

Moc pěkné, máš za deset :yes:

neregistrovaný: "Q7" [85.207.45.XXX] 27.03.2007  18:18

:-) .. díky , že se líbí

Dylan McKay 27.03.2007  18:48

Qasimodo

Q7 se mi líbí velikostí, akorát když už vypadá jako nafouklá Audi A3 ( já vím, já zase jezdím krabicí) tak se mohla desinem lišit od ostatních SUV. Světla má jako Infiniti X35 a Santa Fee. Ale jízda musí bejt skvělá, nevím, ještě jsem nevyzkoušel. :-!

"-- skrytý --" 28.03.2007  22:46

svezení

:-) , svezení stojí za to , doporučuji zjusit. Je to něco jiného než Land. Ten jsem zkoušel minulý týden a ideál je mít v garáži oba kousky.

Dylan McKay 29.03.2007  14:02

« Re: svezení

Tos mě pobavil! Do mojí garáže se Range nevejde, natož tam nacpat ještě Q7! Já to věděl, musím se přestěhovat! >:D :yes:

princ 30.03.2007  00:12

Cena

Muzes prozradit cenu. Jinak divim se zes vydrzel tak dlouho na tohle auto. v Nem. neni problem sehnat ojetinu nebo nove (samo, ze ne v uplne stejny vybave). Doufam, ze tam mas sport. sedaky, protoze ty normal nejsou nic moc. Jednu dobu jsme o Q7, taky uvazovali, shodou okolnosti taky paket od Abt(cip,kola ...)zadny kridlo ani ty monstr koncovky, ktery mi k tomu moc nesedi (otazka vkusu). Cena byla asi 2 mega, pul roku stary a neco kolem 15 tis. najety. Nejvic me na ty Q7 od Abtu uchvatily ty 22" kola - nadhera. Na druhou stranu, dat jenom za kola pres 200 tacu je moc a navic strasne neprakticky na nase vozovky. Nakonec z koupe seslo, protoze jeste v tu dobu nebyl kupec na stary auto a taky cena byla trochu nekde jinde nez jsme si predstavovali. Jinak jizda, predevsim v zatackach super, drzi jak pribity, ale pri porovnani s novym allroadem, prece jen ztraci, ale to se dalo cekat. hodnoceni 9 za to kridlo a koncovky (zkus pouvazovat o tom cipu)

princ 30.03.2007  00:24

« Re: Cena

A nezapomen si nalepit na predni masku oznaceni ABT, protoze na jedny fotce ti chybi. :-)

"-- skrytý --" 01.04.2007  22:15

ten ABT už tam je

"-- skrytý --" 01.04.2007  22:16

ten ABT už tam je

:-) .. no už tam nějakou dobu je. Neměli ho v Německu skladem a čekal jsem na něj 2 měsíce . Navíc na té fotce ve sněhu už je.

princ 03.04.2007  23:56

« Re: ten ABT už tam je

Co ta cena?

"-- skrytý --" 04.04.2007  23:50

« Re: Re: ten ABT už tam je

... no sportovní sedačky tam jsou, píšu to taky v charakteristice. Kola jsem objednal 20-tky - ty z ABTu jsou na SUV docela husté. Myslím že budou příliš "tvrdit" podvozek. Navíc jezdím občas lehčí terén a tak se mi zdají 20-tky praktičtější. O obrubnících a kamenech ani nemluvě. Mohu jen potvrdit, Tvé postřehy z jízdy - je to jízda po kolejích.Jen si zvyknout , že tohle auto vypadá na náklon a ten náklon tam sice nějaký je, ale dokonale zvádnutý. No a cena... takový choulostivý údaj... prozradím, že nešla pod 2 mio Kč, to snad pro představu stačí.... ;-)

princ 05.04.2007  22:42

« Re: Re: Re: ten ABT už tam je

Ta cena se dala tak trosku cekat, protoze zaklad je jako na kazdem Audi chudy. Sport. sedaky muzu jen chvalit tvou volbu - nedaji se srovnavat s norm. Mas tam pneum. podvozek nebo klasiku? Protoze v terenu(lehkem-louka, sotolina) je to dost tvrde svezeni. Bohuzel ja mel moznost pouze s klas. odpruzenim a bylo to dost tvrdy - ovsem je to dano tim, ze auto je primarne urceno na silnice. Pokud mas hydropneumatiku, tak napis zkusenosti z terenu. Mels uz nejaky zavady na aute - ted jsem cetl nejake prizpevky od jednoho Slovaka, ktery psal, ze Q7 se dost kazy a chodi jim hodne reklamaci, ale reklamace jakeho druhu - to jsem nezjistil(jestli na tom bylo neco pravdy). ;-)

princ 05.04.2007  22:45

« Re: Re: Re: Re: ten ABT už tam je

Sorry za tu mizernou cestinu: prispevky,kazi

"-- skrytý --" 06.04.2007  21:53

« Re: Re: Re: Re: ten ABT už tam je

...takže zase jeden obchodní úspěch firmy Audi, jinak se to nazvat nedá :-!

"-- skrytý --" 06.04.2007  21:59

« Re: Re: Re: Re: ten ABT už tam je

no podvozek je pneumatický, o ničem jiném jsem ani neuvažoval. Koupit tohle jen na cesty, raději bych pak bral A6 nebo A8 . No a zavady , zatím díky bohu nic, jen povolený stěrač....

"-- skrytý --" 07.04.2007  04:54

« Re: Re: Re: Re: Re: ten ABT už tam je

Ak by si mal niekedy cas sa pozriet do auta tak ta mozem vyvarovat nejakych veci ktore viem ze na nich casom chodia reklamacie...Konkretne vedenie kablov v kufri auta.Mas NRa nadobu vzadu v kufri to je taka nerezova na lavej strane ku ktorej vedie modra hadicka...a ta je uchytena o taku hlinikovu konzolu.A moze sa stat ze hrany na tej konzole su ostrea mozu ti casom presuchat tie kably ktore idu okolo tej konzoly.Staci tie konzoly oblepit paskou na lavej aj na pravej strane.Vpravo v kufri sa totizto nachadza Tv tuner,kbox,sprachmodul,geret cuvacej kamery teda neviem aku mas vybavu ak chces tak ti o tom mozem napisat.Zatial cau idem spat :)

"-- skrytý --" 07.04.2007  14:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: ten ABT už tam je

.. díky moc, zrovna jsem si to vytiknul a jdu na to kouknout . Jakákoliv rada potěší.... >:D

"-- skrytý --" 06.04.2007  19:58

100.000 :)

"-- skrytý --" 06.04.2007  21:57

« Re: NA POSLEDNEJ SMENE SME MALI UZ 99 000 Q7 :) takze 10.4. Sa vyrobi 100.000 kus Audi Q7

...takže zase jeden obchodní úspěch firmy Audi, jinak se to nazvat nedá :-!

"-- skrytý --" 07.04.2007  04:41

« Re: Re: NA POSLEDNEJ SMENE SME MALI UZ 99 000 Q7 :) takze 10.4. Sa vyrobi 100.000 kus Audi Q7

no veru idu tie auta pekne na odbyt...ake velke mas ty kolesa na svojej audinke?Minule som sa tam rozpraval s ludmi ktori aj testuju tie auta a 3.0 TDi je totalne najlepsi agregat co sa tyka aj uspory aj predajnosti...V poslednej dobe sme zacali montovat aj 4.2TDI a myslim ze koncom roka sa bude vyrabat aj 6.0W12 TDi neviem ci si o nom pocul.Mas aj stresne okno tzv GDS?nemas s nim problem?alebo problem s nejakymi pazvukmi v interieri?Viem ze to bol problem.

"-- skrytý --" 07.04.2007  14:50

« Re: Re: Re: NA POSLEDNEJ SMENE SME MALI UZ 99 000 Q7 :) takze 10.4. Sa vyrobi 100.000 kus Audi Q7

no vážně uvažuji o verzi 4,2 TDi... ale nevím jestli nepočkat až se výroba trochu uklidní. Tohle bych nechal ženě a pro sebe bych koupil tu silnější verzi. Jinak ten motor nemá chybku - myslím 3.0 TDI. Spotřeba na jedničku, už kleska v průměru o 1 litr. Jen akcelerace při rozjezdu je trochu zabržděná. Ale do terénu a na dálnici to vyhovuje. Hlavně ta spotřeba, o tom se mi i zdá :-) . Budu vděčný za každou radu, dříve na to byly knížky - například můj otec měl na Fiat 127 Comfort a docela to chybí . I když chápu, že dnes si na tom autě nic neopravíš. O tovíce by se hodil, tzv. manuál na občasné chybky :-)

"-- skrytý --" 07.04.2007  14:50

"-- skrytý --" 07.04.2007  14:54

no vážně uvažuji o verzi 4,2 TDi... ale nevím jestli nepočkat až se výroba trochu uklidní. Tohle bych nechal ženě a pro sebe bych koupil tu silnější verzi. Jinak ten motor nemá chybku - myslím 3.0 TDI. Spotřeba na jedničku, už kleska v průměru o 1 litr. Jen akcelerace při rozjezdu je trochu zabržděná. Ale do terénu a na dálnici to vyhovuje. Hlavně ta spotřeba, o tom se mi i zdá :-) . Budu vděčný za každou radu, dříve na to byly knížky - například můj otec měl na Fiat 127 Comfort a docela to chybí . I když chápu, že dnes si na tom autě nic neopravíš. O tovíce by se hodil, tzv. manuál na pbčasné chybky :-). Pazvuky v interiéru nejsou, jen občas se ozve zpoza armaturky - palubní desky - pazvuk. Je to vždy když vjedu na velký hrbol. Slyšel jsem to snad 5 x, více ne . Mám ještě Superba, tam nic nekřípe ani když jedu po kočičích hlavách a to mám to auto skoro 4 roky...

"-- skrytý --" 07.04.2007  19:13

« Re: Re: Re: Re: NA POSLEDNEJ SMENE SME MALI UZ 99 000 Q7 :) takze 10.4. Sa vyrobi 100.000 kus Audi Q7

No tak jednoznacne tmavomodru 4.2TDI Sline na 20 kolesach 5lucovych.Davame sice aj 21 palcove ale to uz vyzeraju strasne siroko.GDS cize stresneho okna sa vyvaruj jak len najviac mozes...

"-- skrytý --" 07.04.2007  14:55

nějak ten web blbne, ale to je poslední dobou normál

"-- skrytý --" 07.04.2007  14:55

jinak střešní okno nemám. Jednou jsem jej měl na Fordu a teklo, takže o tohle už nestojím ;-\

"-- skrytý --" 07.04.2007  19:16

"-- skrytý --" 08.04.2007  00:31

jak budu mít v ruce WIN , pošlu ti ho a třeba tu káru potkáš na lince ;-)

"-- skrytý --" 08.04.2007  20:53

jasne :)) tak nejaky skrabanec chces navyse?pozrel si tie kable v kufri?a INAC DOMA SA MI POVALUJE PAR NOVYCH S LINE STITKOV Z TEJ q7..ALE NET TU STRASNE BLBNE NEMOHOL SOM TI VCERA ANI NIC ODPISAT...

neregistrovaný: "mouse" [84.47.36.XXX] 08.04.2007  21:33

« Re: Re: Re: Re: Re: NA POSLEDNEJ SMENE SME MALI UZ 99 000 Q7 :) takze 10.4. Sa vyrobi 100.000 kus Audi Q7

Ahoj lado! Chcel som sa ta opytat ci sa v BA robia automaticke prevodovky tiptronic na A8 a Q7, alebo sa robia v ZF sachs Trnava. Keby sa mi pokazila prevodovka da sa neco vybavit za slusny peniaz ?? (bez zaruky-> chapes)

"-- skrytý --" 10.04.2007  23:12

no ve čtvrtek jedu přes Blavu, tak dej vědět :-)

"-- skrytý --" 22.04.2007  02:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: NA POSLEDNEJ SMENE SME MALI UZ 99 000 Q7 :) takze 10.4. Sa vyrobi 100.000 kus Audi Q7

Prepac Dlhsiu dobu som nebol na nete.Uha o tie prevodovky nemam sajnu vobec viem ze nejake sa tu robia v blave ale nemam predstavu ze na ake auta idu.Ta vyroba je uz mimo nasej linky a nezaujimal som sa o nu nijak specialne.Ale musim ta sklamat takuto vec je tazko vybavit vies oni ti to urcite nepredaju len takto z vyroby takze je to dost otazne.Motory do Q7 nam skladaju v Madarskom Gyori tak neviem ci to tam nespajaju aj rovno s prevodovkami...Prepac ale v tomto ti vobec neporadim:(

"-- skrytý --" 23.04.2007  20:25

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: NA POSLEDNEJ SMENE SME MALI UZ 99 000 Q7 :) takze 10.4. Sa vyrobi 100.000 kus Audi Q7

v poho , zase se tam určitě mihnu a ozvu se ;-)

"-- skrytý --" 30.04.2007  01:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: NA POSLEDNEJ SMENE SME MALI UZ 99 000 Q7 :) takze 10.4. Sa vyrobi 100.000 kus Audi Q7

Cauko Audinak:)) no pocuj na A8 nerobime prevodovky..na A2,3,4, nejake volkswageny,na seat leon a alhambru a take dajake mensie auta presne uz neviem.Ale na A8 urcite nie informoval som sa o tom taze smola:))

foto Vlagik

Vlagik 07.04.2007  09:50

Jak koupeno?

Q7 super auto... Škoda, že Kit ABT enní i na motor >:-[] Jestli se mohu zeptat,je to auto na N1 nebo "normálněů? Díkes. Hodně šťastných ujetých km.

"-- skrytý --" 07.04.2007  14:45

« Re: Jak koupeno?

je to na N1, jak jinak :-)

"-- skrytý --" 07.04.2007  14:45

« Jak koupeno?

je to na N1, jak jinak :-)

"-- skrytý --" 08.04.2007  02:08

Fotky

Díky za ty fotky interiéru, hnedka mám lepší představu o voze jako celku. Jenom mne musím říct hrozně pobavil výraz dámy spolujezdkyně na jedné fotce >:D . Jakoby říkala, "No tak Franto, co zase blbneš. Nech už toho focení a jedeme..." :-) To je manželka?

"-- skrytý --" 08.04.2007  07:26

« Re: Fotky

ano, ano....

foto dk-

dk.... 15.04.2007  10:55

hodnoceni

davam jasnych 9, auto velice vkusne vcetne vsech doplnku!!! , ale znas moje heslo, vzdy je co zlepsovat..., jinak gratuluji k autu a preji hodne stastnych km...

"-- skrytý --" 16.04.2007  23:28

« Re: hodnoceni

... díky , tobě taky . :-)

"-- skrytý --" 18.04.2007  14:41

pekny voz

..pekna 10 za krasny voz, vela stastnych kilometrov prajem ;-)

"-- skrytý --" 18.04.2007  23:21

« Re: pekny voz

"-- skrytý --" 19.04.2007  10:13

hodnocení 2

auto: 10b; popis a zkušenosti: 7b; fotky: 7b --- celkem: 8b ;-)

"-- skrytý --" 25.04.2007  20:12

Impozantní auto, já mám ovšem raději RR...Ať slouží ;-)

neregistrovaný: "jean" [172.177.134.XXX] 26.04.2007  18:35

ono ti muze byt celkem jedno na kterem pasu se auto vyrabi, super kvalitni corolla se vyrabi napr. v turecku. Nejdulezitejsi je vyvoj a controlling a ten si delaji nemci samozrejme sami. Jak je osobne z vyrobny znam (pracoval jsem v BMW dingolfing) ten konecny super pedantni ing. (nemec) auto dlouho testuje, kazde auto ktere je vyvezene z tovarny je jeste jednou kontrolovane nez se dostane k prodejcovy! dela se to i u levnych golfu. V nekterych tovarnach auto testuji dokonce 3x. Kdyz ti napr. u golfa odejde vstrikovani tak zato nemuze VW ale vyrobce te jednotky

"-- skrytý --" 30.04.2007  01:38

« Re: ..

Svata pravda kamo...Vw Bratislava.Ale je blbost ze Q7 sa vozia na nejake testy do nemecka niekto to hovoril ale nieje to tak.

"-- skrytý --" 30.04.2007  01:43

4.2 TDI Q7

No asi pred 2 dnami som mal moznost sa previest v tej Q7 co chces aj ty 4.2TDI S-line to bola a doteraz ma boli krk od toho kopanca :)) no dobre to ide ale sa mi zda ze dost vysoko ta to zatlaci asi az pri 3000 ot.Ale nema chybu:) Cely den som chodil vysmiaty po hale:))Fakt supa:)Uz si ju kupil ci vahas?

"-- skrytý --" 30.04.2007  01:55

Otazka na mr. Q7 :)

Ked teraz sa tak zaujimas o tie Q7 tak sa ta chcem opytat ze ci nahodou nevies co je za seria takych audin Q7 teraz chodia dost ich robime...majupo bokoch chromovane stupacky jak normalne offroady,plastove lemy blatnikov a asi aj ine narazniky..a ovalne vyfuky.Nevies co je to za seria?

"-- skrytý --" 01.05.2007  20:53

« Re: Otazka na mr. Q7 :)

No tak na tu 4,2 TDI se taky hodně těším. Chci si to v nejblžší době vyzkoušet osobně. Jinak to co teď montujete je od Audi tzv. OFFROAD paket. Je to v katalogu příslušenství a doplňků. Docela to jde. Jen záleží co z toho auta chceš mít více, cesťák nebo teréňák . Mě ososbně nášlapy moc neučarovaly, ale ty plasty na bok jsou zajímavé, hlavně jsou odolné proti kamínkům, což lak na ABTu není ;-\ .

"-- skrytý --" 02.05.2007  01:05

« Re: undefined

Coze ? sa ti olupuje lak alebo co? ta hej inac vies presne to som si povedal ze to vyzeraju tie naslapy jak na dajakej Nive stupacky...ale vyfuk ma...:)kde ti mozem dat 10 bodov clovece?:)) zatial cauko . . . Rano idem do blavy do prace...

"-- skrytý --" 05.05.2007  02:06

« Re: Re: undefined

jo jo ty vyfuky vypadaji dobře. Prave se rozhoduji mezi v Q7 ve verzi s motorem 4,2 a S linem , nebo A8 ... a sam nevim co vybrat

"-- skrytý --" 12.05.2007  04:40

« Re: Re: Re: undefined

4.2 TDI S-line predsa:))minule isla taka peckova tmavozelena farba ktora na slnku sa zosvetlovala nieco ako maly chameleon mam aj napisanu farbu len som ju nechal v monterkach myslim ze zacina na 999ale dalej neviem bohuzial dost brutalna farba vies keby nahodou tak by si si ju mohol pozriet...mozem ti napisat cisla farieb takych lepsich ak chces aby si nebol obmedzeny len tym co ti ukazu niekde v brozurke...

"-- skrytý --" 12.05.2007  05:13

« Re: Re: Re: Re: undefined

Pocuj mam taky trosku problem s ktorym by si mi mohol pomoct.V cesku mate urcite klucenky S-line original audi ..cca 270kc.No na slovensku ich nemozem zohnat nikde do frasa.A keby som to objednaval tak ma balne a vsetko vyjde na cca 500kc.Vedel by si mi to tu doniest ked nahodou pojdes cez blavu?Dost by ma to potesilo chcem tu klucenku S-line na kluce od auta..

"-- skrytý --" 12.05.2007  18:45

« Re: Re: Re: Re: Re: undefined

v pohodě, není problém. Koupím to pošlu ti DHLkou, nebo osobně dovezu...ta barva mě zajímá :-)

"-- skrytý --" 05.05.2007  07:12

« Re: Re: undefined

Lado, měl bych na tebe prosbu. V týdnu od 4.6 2007 mi jde do výroby Q7 3.0 TDI. Přesto, že asi máš na lince své práce dost a tvé pravomoce asi tak daleko nesahají, nemůžeš mi na ní dohlédnout? Minimálně na své kolegy v okolí. A úplně super by bylo, kdyby se ti podařilo zjistit, jaké chyby se vyskytly při výstupní kontrole.
          V letech 2001-2004 jsem měl A4, byla samá závada. Kdybych nevěděl, že se Q7 dělá u vás na Slovensku, asi bych do ní nešel. Tu A4-ku museli v Německu dělalat turci (nic proti nim), ale vůbec se jim nepovedla. Jsem si jistý, žu auto od vás bude super.

Auto bude v této výbavě (snad ji poznáš podle nezávislého topení a televize):
          Barva L8L8 černá phantom perleť
          multifunkční sportovní kožený volant s funkcí řazení 1XX

Dík.DČ

"-- skrytý --" 07.05.2007  00:28

« Re: Re: Re: undefined

no raději mu pošli WIN, pokud se to má vyrábět už tak brzy, jistě to má již WIN přidělený. Jen si ho zjisti u prodejce . Jinak se bojím, že by to auto musel hledat celý den na páse ;-)

"-- skrytý --" 12.05.2007  04:56

« Re: Re: Re: Re: undefined

BOLO BY NEMOZNE NAJST TAKE AUTO SU ICH TU STOVKY...podla winu no este by sa dalo...inac opytam sa na vystupnej kontrole tej mojej kamaratky ci sa daju zistit aj chyby aut ktore sli davnejsie a by som vam to vedel zistit co vy nato?pomohlo by? A MAM DOBRU SPRAVU ... za posledny tyzden sli cez linku asi 3 kusy V12 TDI ... :)) vrrrrrrrn vrrrrrrrn :)inac spokojny s autom?a S-line stitky somm ti zohnal...

"-- skrytý --" 12.05.2007  18:48

« Re: Re: Re: Re: Re: undefined

V12 -no tak to je něco na co bohužel nemám dost odvahy a ani peněz... takže pouze sním ;-\

"-- skrytý --" 12.05.2007  18:49

« Re: Re: Re: Re: Re: undefined

za ty štítky dík, předáš mi je osobně oproti klíčenkce ;-)

"-- skrytý --" 12.05.2007  20:10

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: undefined

Jasne nieje problem taze vymenime stitky za klucenku??budem rad kamo...pocuj je to taky stitok jak mam vo fotoalbume.Mam tu svoju audinu a tam mam stitok prevrtany a zaveseny na klucoch.Ale tie tvoje stitky mam samozrejme odlozene a su uplne nove take ako by ti dali na dekore-lakovni.Takze tvoje su uplne nove bez akehokolvek problemu.Budem rad ked sa stretneme osobne ked sa da...ak jazdis cez blavu tak S-line klucenka ma potesi:)) a take zaujimave farby ti povyberam cez tyzden ak pojdu ok??

"-- skrytý --" 13.05.2007  12:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: undefined

"-- skrytý --" 12.05.2007  04:52

« Re: Re: Re: undefined

Cauko.No vidis bohuzial az teraz som sa dostal k netu dost bolo roboty na linke takze som tahal sestnastky:))Ano urcite mi posielaj win nie vybavu.denne moze ist takych aut aj 20 a ja napriklad nemam este zmontovany interier ked je auto pri mne na pase.takze ak posles win tak by som ho mohol teoreticky robit(mame tri smeny takze mozno to padne aj na nich).Na vystupnej kontrole mam velmi dobru kamaratku takze by som vedel o chybach co sa tyka od nezapojenych konektorov az po vady laku.A inac asi vo stvrtok na jednej striebornej audinke sa podarilo ludom ktory davaju stresne okno zamenit srobiky tak urobily taky hrbol na streche ze mi az prislo zle.Tak posli win a pokusim sa.A inac dvojpaprskove 18ky?sak osemnastky sa mi zda ze len v strede maju taky pasik nie?niesu to dvojlucove.HEJ A ESTE OTAZKA PRE UPRESNENIE WIN JE VYRAZENY VZADU V KUFRI VPRAVO OD REZERVY TAK HORE??? sa mi zd aze Wauzzz atd???

"anonym" [85.93.184.XXX] 13.05.2007  20:57

« Re: Re: Re: Re: undefined

Ok. Pokusím se u prodejce zjistit VIN. Je mi jasné, že by byla velká náhoda, kdyby se ti zrovna moje auto podařilo najít.Případně bych VIN poslal až auto dojde, tvá kamarádka by mohla zjistit ty chyby.
              Vin bude na více místech, pokud začíná WAUZZ... tak to bude ono. Díky
              Ta kola mají přesně takové označení, tak nevím. Třeba auto na prvním místě v tomto dokumentu (h)ttp://www.audi.cz/pdf/pia_skladove_vo… má ta mnou objednaná kola.

"anonym" [85.93.184.XXX] 13.05.2007  20:58

(h)ttp://www.audi.cz/pdf/pia_skladove_vo…

"anonym" [85.93.184.XXX] 13.05.2007  20:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: undefined

...tak ten odkaz poslat nejde. sorry

"-- skrytý --" 15.06.2007  18:46

« VIN mé Q7

Lado, navazuji na naši měsíc starou diskuzi. Můžeš se zkusit zeptat u kamarádky na výstupní kontrole na případné závady mé Q7-ky. Auto mi sice ještě stojí v Bartislavě, ale VIN už znám. VIN: WAUZZZ4L38D003708

"-- skrytý --" 25.06.2007  01:12

« Re: VIN mé Q7

napisal som si ho tak dufam ze to nebude neskoro...

"anonym" [213.151.218.XXX] 30.07.2007  21:54

« Re: VIN mé Q7

pozrela to a uz to nebolo v systeme tak sory ...

"-- skrytý --" 12.05.2007  05:08

« Re: Re: Re: undefined

Mozes byt kludnejsi KVALITA ISLA V POSLEDNOM CASE !!!BRUTALNE!!! NAHOR TAKZE UZ JE TO NEPOROVNATELNE LEPSIE AKO TO BOLO NIEKEDY...je to tym ze sa preslo na 3 smeny nie na 4 a je tak viac casu na odpocinok...inac dal si si aj tu bose hudbu do auta?skutocne neviem ci hraje lepsie v Q7 ako obycajna hudba..bol som minule skusat tak sa mi ani nezdalo..no mozno ano asle ziadny velky rozdiel...tak este sobotu a nedelu budem na nete potom asi az o tyzden tak pis kludne ak sa chces pytat daco...

"-- skrytý --" 12.05.2007  18:52

« BOSE

>:D , no tak Bose v Q7 mám a nedám na něj dopustit. Hlavně je rozdíl v reproduktorech, dále je tam subwoofer, modulace efektu prostorového zvuku a snímání hluku v kabině. Podle úrovně hluku se moduluje vycházející zvuk, takže nejde opouhé zhlasiťování, jako mám u Superba. Je toprostě jiné kafe a nelituju , že jsem se nenechal ukecat prodejcem, že to nemá význam. Kdo si tuhle káru kupujete, na tohle nezapomeňte !!!!

"-- skrytý --" 12.05.2007  20:15

« Re: BOSE

;-) tak vidis som zas o nieco mudrejsi:)preto sa mi to zdalo ze to hraje rovnako ked to stoji:)Inac ten subwoofer vazi tak cca 1kg?dajake lahke sa to zda byt:)Hej a inac asi to budes vediet sak mas knizku aj auto samotne ale dost ma prekvapilo umiestnenie baterie :)) VIES KDE JE NIE?:))

"-- skrytý --" 02.05.2007  18:29

Nádhernej lxusní teréňák. Za 10 :yes: ;-)

"-- skrytý --" 05.05.2007  02:04

« Re: hodnocení

souhlas... a dík

"-- skrytý --" 02.05.2007  22:07

sedadla

pekne auticko to tu mas. :-)
    zaujimaju ma ale sedadla. ake mas? akej farby? koza? spokojny? :-)

"-- skrytý --" 06.05.2007  14:49

« Re: sedadla

sedadla ve sportovnim paketu . Kombinace kůže a alcantra. Brava černá. Vyhřívání v předu i zadní lavice . Neseděl jsem v lepších, výborně drží záda :-)

"-- skrytý --" 03.05.2007  18:57

Super

Velmi pekne .Mas to za 10 :yes:

"-- skrytý --" 07.05.2007  00:27

« Re: Super

"-- skrytý --" 08.05.2007  10:24

pěkný interiér a kola moc se me libi=10b.

"-- skrytý --" 09.05.2007  16:42

krásný SUV ! ;-) Dávám 10 bodíků :yes:

"-- skrytý --" 13.05.2007  12:34

« Re: hodnocení

:yes: , jsem rád že se nadjou příznivci tohoto auta, které má jinak spoustu odpůrců....

"-- skrytý --" 11.05.2007  13:24

dotaz+moje hodnocení :)

Mám na tebe dotaz??Nejezdíš náhodou do Porsche Praha-Smíchov???Já mám A4 a abych pravdu řekl,tak Q7 je jedno z aut,které bych si přál.To ho máš optravdu moc hezký.A byl bych moc rád,kdyby jsi mi napsal ještě nějaké třeba čerstvé zkušenosti s tímto autem.Jinak dávám za 10b...:)

"-- skrytý --" 12.05.2007  18:53

« Re: dotaz+moje hodnocení :)

něco o hudbě v tomhle autě najdeš výše ....

"-- skrytý --" 12.05.2007  22:07

« Re: Re: dotaz+moje hodnocení :)

Jakou tam máš hudbu??Já právě jednou když jsem byl na Smíchově,tak jsem tam viděl hoooodně podobný i spodobným paketem jako máš ty,tak jsem si říkal jestli jsi to nebyl náhodou ty.Kolik ti takovej brouček jede???Slyšel jsem,že Q7 nemá ráda moc hrboly,je to pravda??Jinak budu rád když mě řekneš jakej koliv poznatek o tom autě,protože to autíčko máš fakt super. ;-)

"anonym" [85.207.45.XXX] 15.05.2007  19:28

« Re: Re: Re: dotaz+moje hodnocení :)

dole si přečti můj příspěvek k jízdním vlastnostem ve spojení s nastavitelným podvozkem. Snad tě to zaujme ;-)

"-- skrytý --" 12.05.2007  20:19

SORRY SEFE :)))

PrepaC ALE AZ DNES SOM SI VSIMOL ZE SOM TVOJE AUTO ESTE NEHODNOTIL.Dal som ti 3 body:))) ale nene DESINKA ako vysita...nemam co dodat.bodka.:) :

"-- skrytý --" 13.05.2007  12:28

« Re: SORRY SEFE :)))

... >:D , ty tři body mě pobavily :yes:

"-- skrytý --" 13.05.2007  12:44

« Re: Re: SORRY SEFE :)))

Ani Favorit si ty 3b nezaslouží!!! Já dávám Tvé Qsedmičce desítku! Ta fotka se sněhem je hodně goood!!

"-- skrytý --" 13.05.2007  13:17

« Re: Re: Re: SORRY SEFE :)))

foto Focusman

Focusman 13.05.2007  13:37

body

fakt hezký kousek.Dávám 10B!

"-- skrytý --" 13.05.2007  20:10

« Re: body

:-) :yes:

foto OS

OS 15.05.2007  18:12

monstrum

je to mega velky auto ale interier je super a kola jeste lepsi no a hudba od Bose je klasa davam 9, doufam ze to neplave po silnici jako Touareg. s tim jsem najel par tisic a nikdy bych do nej nesel

neregistrovaný: "Q7 z terénu" [85.207.45.XXX] 15.05.2007  19:27

« Re: monstrum

Na cestě se to chová podle toho jak nastavíš podvozek. Díky velkém rozchodu je stabilita docela slušná a to zejména na takhle vysokou karoserii . Pokud se člověk nespoléhá na automatický režim nastavování podvozku a navolí si dynamický režim ručně, pochopí jaké výhody to skýtá. Vozidlo zcela mění chování , v zatáčkách drží jako přibité a ještě se vyrovnává náklon v zatáčkách - pocitově ohromná změna. Jinak při režimu Comfort, dochází k náklonům karoserie a celá jízda působí měkším dojmem . Přiznám se, že bez této vychytávky, by se nejednalo o vozidlo vhodné pro svižnou jízdu po dálnici a zatáček. Bez pneumatického podvozku jsem tohle auto ani nezkoušel a asi jich ani mnoho kusů nebude. Nedávno jsem viděl TOuareg v bazaru bez nastavitelného podvozku a světlá výška hovořila jasně - dobré do terénu x špatné na jízdu po dálnici . Snad by tohle mohlo vysvětlit tvou špatnou zkušenost . Jinak ale platí , že tohle auto je opravdu více na cestu než Touareg. Myslím, že v terénu by Touareg jasně vyhrál, už jen díky mensím převisům.

"-- skrytý --" 19.05.2007  20:44

KRAVATOVE FARBY

tak zial stratil som ten papierik ale podla toho co som videl tak ti dufam bude stacit ze asi to bolo cislo farby 9996C2 ale skus sa opytat alebo pozriet na nu.Na take exclusive farby musis pockat na ranne smeny ked budem mat lebo vtedy vacsinou chodia take modely...a co s tou klucenkou?

"-- skrytý --" 21.05.2007  23:53

« Re: KRAVATOVE FARBY

dělám na tom, příští týden to budu mít :-)

"-- skrytý --" 02.06.2007  02:56

« Re: Re: KRAVATOVE FARBY

No tento tyzden slo plno aut v zvlastnych farbach ale asi ta trosku sklamem vsetky take lepsie farby,povedal by som exclusive,napriklad zlata,tmavooranzova a podobne mali oznacenie 9996CA ... a kravatove sli 3..hneda metaliza no zblizka to vyzeralo ako keby na ciernej boli nastriekane cervene trblietky ci pana som skoro pustil do botasok.A dalsia bola FIALOVA metaliza.Tieto mali kod farby 9996QQ.A dnes rano do spanielska sme robili 2 biele audiny ktore mali palubku v ciernej kozi presitu bielou nitkou..fakt megabrutal.To ti pisem len preto aby si si mohol vybrat pripadne porovnat v ziadnom pripade sa nechvalim alebo nevytahujem alebo nieco podobne.

foto Dragon-001

Dragon.001 21.05.2007  23:18

Pěkný auto, jen by to chtělo lepší popis. I tak ale za 10 :yes:

neregistrovaný: "LR" [195.91.54.XXX] 04.06.2007  11:56

Q7? nikdy

vyzará to ako morská krava, a zapadne to aj na mokrej tráve. Jednoznačne Range Rover TDV8

neregistrovaný: "Peter" [88.212.20.XXX] 04.06.2007  21:15

Zdravim Q7.
    Rad by som s Vami prehodil zopar slov cez e-mail, ak by to bolo mozne: 740@atlas.sk.
    Dakujem
    Peter

"-- skrytý --" 12.06.2007  22:51

« Re: Q7

no problem, můj e mail : lexi@post.cz

"anonym" [62.168.81.XXX] 05.06.2007  17:26

KRASA

:yes: :yes: :yes: :yes: KRASA :yes: :yes: :yes: :yes:

neregistrovaný: "Marton" [83.67.108.XXX] 05.06.2007  18:09

w12 TDi

w12 TdI ze visla z linky , to je dost somarina kedze sa ma zacat vyrabat 2008-2009 ,Ani v ingolstate sa nevyraba nie to uz v blave...4.2 tdi uz mam doma v garazi tyzden a je uzasna

foto napolleon

napolleon 08.06.2007  21:43

« Re: w12 TDi

není možny nevěřím........posly fotku magichorse@centrum.cz tohle není možny to je výmisl

"-- skrytý --" 25.06.2007  01:09

« Re: w12 TDi

to si pis ze uz sa W12 vyrobili.Nerobis tam a nevies no a to co pisu v novinach a casopisoch a o com sa v krcme bavite s kamaratmi nemusi byt stale pravda.

neregistrovaný: "Marton" [83.67.108.XXX] 11.06.2007  18:44

Napolleon

;-) , Vymysel??? ASI nie...DAj mi tyzden a poslem ti par fotiek, som britanii prave... :-!

"-- skrytý --" 14.06.2007  22:38

Krása

Opravdu pěkněj kočár,ale pro mě už opravdu velké,mě stačí její menší sestřička A4.jinak s denním svícením souhlasím,při nastoupení do auta nemusím myslet na rozsvícení,buď nechávám na 0 nebo na auto..U mě máš jasnou 10-ku

"-- skrytý --" 14.06.2007  23:19

« Re: Krása

:yes: , A4 S line v modré barvě ... hmm . myslím, že se bemáš taky za co stydět :-)

"-- skrytý --" 15.06.2007  08:29

« Re: Krása

Zajímalo by mě není 3.0 TDI na tak velký auto málo?jel jsem ve tří litru v A4 a i pro ni to bylo tak akorát..Tak by mě zajimalo jak si počíná motor s takovou lodi ;-) Neuvažoval jsi o 4,2 FSI?

"-- skrytý --" 20.06.2007  06:40

« Re: Re: Krása

k tomuhle jsem benzín opravdu nechtěl. To jsem si mohl rovnou koupit Cayenna , což jsem nechtěl kvůli benzínu. Motor - 3,0 TDI , je jinak naladěn než třeba u Touarega apod. . Je pravda že tahle kombinace je někdy na hraně , ale třeba u Range je motor i 2,7 a je to stejně těžké .Uvažuji o 4,2 TDI.

"-- skrytý --" 20.06.2007  22:39

« Re: Re: Krása

no právě teď uvažuji o 4,2 FSI ale v A5 S line .... no je to láska na první pohled :-)

"-- skrytý --" 25.06.2007  01:14

AUDI Q7 Bang and Oluffsen

neviete nahodou niekto kolko stoji hudba bang oluffsen do Q7?pekne strasne to bolo...

neregistrovaný: "Q7 na cestách" [85.207.165.XXX] 05.07.2007  01:17

nevěřím vlastním očím

zdá se mi poněkud přitažené za vlasy, že ani po roce, nedokázal administrátor přidat do kolonky typů Audi - Q7. Tak si myslím , že o tom autě asi ještě neslyšel...

"-- skrytý --" 22.07.2007  22:54

Krásný auto, nemá chybu svou velikostí a krásou. V tmavé barvě a na 20" kolech :yes: Tohle auto patří k jedním z mých snů. Prostě krasavec takže 10 :-)

neregistrovaný: "VTR" [82.14.90.XXX] 28.07.2007  23:05

VTR

Asi se zadluzim na celej zivot a koupim si tuhle krasku :-( Opravdu nadhera,hesci nez moje zena :-)(to byl vtip,kdyby to nahodou cetla :-))

"-- skrytý --" 12.08.2007  11:41

« Re: VTR

no tak tyhle pociti důvěrně znám ;-)

"anonym" [195.68.234.XXX] 01.08.2007  16:24

super

neregistrovaný: "jpor" [62.65.188.XXX] 04.09.2007  00:36

nie je veľkosť na obtiaž?

práve sa rozhodujem, aké SUV kúpiť a pri dĺžke nad 5 metrov (Mercedes GL a Audi Q7) mám obavy z nadmernej veľkosti v menších priestoroch ako sú podzemné garáže, úzke uličky atd.
    Aké máš s tým skúsenosti? Je alebo nie je tá veľkosť obmedzujúca?

"-- skrytý --" 02.11.2007  12:55

Tip na výlet

Chtěli by jsme Vám představit plánovanou akci s názvem CZECHRACE: jedná se o společnou jizdu
    napříč ČR A SR- 2dny- 1300km plus motokáry a sprinty
    1. den hranični přechod ROZVADOV - PRAHA - BRNO - BRATISLAVA
    2.den BRATISLAVA-OSTRAVA-HRADEC KRÁLOVÉ -PRAHA-PLZEŇ
    Pro připadné zájemce zašlete nám foto vozu my se Vám ozveme

S pozdravem czechrace

neregistrovaný: "Audi Q7 3.0 TDI" [80.188.71.XXX] 11.11.2007  20:15

Mám ho taky...

Mám ho taky a je to super auto. Jalové poznámky lidí, kteří s tím nikdy nejeli, ignoruji. Už jsem viděl tolik zapadnutých rangeroverů, že se mi chce až brečet, protože to ani není k smíchu! Kdo chce mimo silnici, tak ať si to napřed nechá od někoho ukázat, jinak zapadne s čímkoliv, od X5 až po Defendera! Miluju názory 15-ti letých puberťáků, kteří si spočítají počet uzávěrek a hned jsou "in". A zeptejte se klidně v IVG (importér), jaké psí kusy s Q7 pár majitelů dělá, tomu nevěřil ani PhDr. František ... co dělá "testy" na Primě, než to sám viděl ;-)

"-- skrytý --" 24.11.2007  09:53

« Re: Mám ho taky...

souhlas, tohle se dá posoudit jen když to zkusíš, ostatně jako většina věcí...

"-- skrytý --" 24.11.2007  10:50

Krasna kocka!

A jak koukam na fotku interieru, nechapu, ze u vsech znacek delaji ty nalepky o servisnim intervalu z neceho, ze se to po par mesicich odlepi a clovek to stejne strhne... :-! :-)

Jinak krasne auto!

neregistrovaný: "Manas" [90.205.100.XXX] 01.12.2007  21:15

Sedadla

Zdravim Q7. Videl jsem tu Vasi krasavici v OV ve Futuru na parkovisti. Ta barva nema chybu.. Ja mam Q7 v cerne a uvazovala jsem taky o te lave.. Mam jednu otazku k sedadlum. Mam taky sportovni sedadla (s-line) a moje sedadlo ridice v zatackach a pri akceleraci strasne skripe. Je to tim plastem ze zadni strany sedadla. Dela Vam to taky nebo to je problem jen meho auta? ;-\

"-- skrytý --" 04.01.2008  00:51

« Re: Sedadla

zdravím. Díky za pochvalu. Co se sedadel týče, u mne takový problém není. Jen nemám S line sedadla, v době kdy jsem tohle objednával ještě nebyly v nabídce. Já bych to reklamoval, otázka je kdo si s tím poradí . Přeju hodně šťastných kilometrů .

neregistrovaný: "Manas" [90.205.100.XXX] 01.02.2008  12:35

« Re: Re: Sedadla

No reklamoval jsem to jak v Ostrave tak v Londyne a vzdy stejny postup.. Namazou to a pak to je 2 dny ok.. Vyresil jsem obycejnyma houbickama na myti. Nacpal jsem je mezi plast a sedadlo a je po problemu.. Kde se Audi mechanici hrabou :-!

neregistrovaný: "Manas" [90.205.100.XXX] 01.12.2007  21:17

Sedadla

Teda ''uvazoval jsem'' Chybicka se vloudila :-!

neregistrovaný: "jacob.." [83.208.249.XXX] 16.12.2007  21:15

Abt....

Ahoj, take vlstnim Q7 a chtel bych se zaptat kolik te stal ten abt kit jestly by jsi me to prozradil>? a bylo to delano na smichove?...rozhodoval jsem se mezi MTM a Abt ale mtm se pry v Cr nedela....chtel bych prave nechat udelat uplny kit od kol po motor a nevim jestly to mam vzit do nemecka nebo smichov to udela take dobre....dekuju za info

"-- skrytý --" 04.01.2008  00:52

« Re: Abt....

no nedělal to smíchov, ale firma v Ostravě . Jinak jsem si to osobně vytelefonoval přímo v ABTu a nechal poslat podklady. Tady s tím nebyla taková zkušenost a tak jsem si to raději zařídil sám. Cena bez kitu pro motor cca 115.000,- Kč .Stačí takhle ?

neregistrovaný: "Parik" [88.146.62.XXX] 21.01.2008  01:57

« Re: Re: Abt....

Prosim te, na kolik te pak prisla montaz a lakovani? Muzes jsem taky dat kontakt na tu firmu co ti to namontovala? Mam zajem o komplet exteriovy kit s kridlem a 22" kola. Dik

"-- skrytý --" 24.01.2008  21:18

« Re: Re: Re: Abt....

no tohle byla cena včetně montáže, cena laku byla cca 11.000 Kč , bylo to totiž o dvou barvách a ta stříbrná je drahá jako hrom .Montovali mi to u firmy Auto Heller Ostrava .

neregistrovaný: "audinář" [195.47.2.XXX] 18.02.2008  19:08

cool car a otazecka

cool car
    jinak bych se chtěl zeptat jestli v takto velkém autě je dostatek místa ve vnitř
    Spousta lidi rika ze na to jak je to velky tak mista moc neni
    dik za ODPOVED

"-- skrytý --" 03.03.2008  23:28

« Re: cool car a otazecka

uvnitř je toho místa opravdu méně, než by člověk čekal. Ale zato útulně a bezpečno, pokud chceš více musíš třeba do Vita . Tam se mohu roztahovat do všech směrů .

"anonym" [78.99.148.XXX] 03.03.2008  20:41

kolik te to stalo

kolik si dal za q7 mal bych zaujem taky kopit q7 ale nevim jestli na to mam dik

"-- skrytý --" 03.03.2008  23:35

Za 10.

Tohle auto mi nějak uniklo. Je nádherné. Dávám 10. :-!

"-- skrytý --" 15.03.2008  14:39

« Re: Za 10.

díky :-)

foto cb

cb 04.03.2008  10:47

Krásný kousek,pěkné foto z hor ,jen bych přidal na recenzi.A bude-li chtít nějaký kamarád podobné autíčko,tak se ozvi,do 14 dnů dodáme jakoukoliv barvu přímo z Ingolstatu.Vozy mají najeto do 2000 km.Pěknou radost a krátké km.

"-- skrytý --" 15.03.2008  14:38

« Re: Recenze

no tak tohle mě hodně zajímá, chci si koupit ještě jedno Audi . Jesli máš nějaký kontakt , tak pošli na lexi@post.cz . Díky

neregistrovaný: "matej.ivanic" [81.19.7.XXX] 15.03.2008  16:54

« Re: Recenze

mna takisto... zaujem mam o A8 . Tie su v ponuke takisto?? ak mate nejaky kontakt napiste na matej.ivanic@zoznam.sk

"-- skrytý --" 07.04.2008  16:00

Auto

Pěkný :yes: ale ten kit od ABT se mi moc nelíbí ;-\ .Určitě by bylo hezčí bez toho ;-) .No prostě každej má jinej vkus ;-) .

foto tomikadze

tomikadze 13.05.2008  19:28

sam predajca odhovaral od kupy

Zaujimave je za kamarat si chcel Q7 kupit a sam predajca ho odhovoril ze nech to auto nekupuje. Bolo to nieco pre rokom, tak neviem povedal ze tie auta nie su dobre nech si radsej kupy allroad tak neviem co si mam o tom myslet. Kazdopadne som v tom sedel a je tam malo miesta oproti tomu ake to je hovado.

Dylan McKay 15.03.2009  07:29

Tahle fotka je super: [odkaz] :yes:

foto salamoon

salamoon 27.07.2009  09:44

Jednu vec nepochopim

niekto si kupi q7,a ako minus uvedie,ze je velke.
    tak ked je to pre niekoho minus,preco si to auto potom kupuje? ;-)

foto lexi

lexi 28.03.2010  22:38

novinky

již brzy vložémnové fotky a také nové přírůstky :-!