BMW M3 (2004)

19.2.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Norbi". Koupil jsem ho rok starý ve výborném stavu. Ve výbavě je vše potřebné, snad jen vyhřívání…

BMW M3 (Norbi)

foto pivrnec

pivrnec 19.02.2007  20:23

Most

Zdravim,ahoj tohle auticko uz sem nekde videl:-). Ses pravidelnej navstevnik v Moste ze???:-). Jezdim tam fotit:-). A jinak hodnoceni auta.... Nemce moc nemusim:-). Teba az na Porsche,to je moje slabost,ale Mko je moc pekna zalezitost:-). Mas za 10:-).

"-- skrytý --" 19.02.2007  20:57

« Re: Most

Díky, opravdu jsem tam byl loni párkrát. Přiště se přihlas, svezu Tě a třeba změníš názor na němce ...

"anonym" [85.70.86.XXX] 24.02.2007  01:01

« Re: Re: Most

Norbi jako to ta na Moste chodi kolik se plati?

"-- skrytý --" 24.02.2007  08:40

« Re: Re: Re: Most

Ja jsem tam byl vetsinou v ramci akce klubu sportovnich aut. Web si myslim ze jeste neexistuje, inzeraty byvaji skoro v kazdem vydani Speedu. O Levnejsi ale je vystihnout otevrene dny, nebo mezery v programu (skoro zadny nebyva). Prihlasil jsem se nekde na webu autodromu [odkaz] a jeden mily pan mi o tom vzdy posle mail. Potom to vychazi na 700 Kc za 30 minut. Ty volne jizdy jsou ale nebezpecnejsi, v klubu prece jenom vetsina lidi vi co dela, na volnych dnech muzes narazit na kohokoliv ... Musim ale rici, ze cena za pronajem okruhu je temer zanedbatelna polozka k tomu jak se Ti zamortizuje auto. V Moste muzes spolehlive znicit celou sadu novych pneumatik za dve hodiny ciste jizdy (po pul hodinkach zhruba je nutna prestavka). Standardni brzdove desticky take nevydrzi mnohem dele.

"anonym" [85.70.86.XXX] 24.02.2007  12:10

« Re: Re: Re: Re: Most

Dik za info at ti M3 dobre jezdi ;) Treba se tam potkame :)

"anonym" [91.127.139.XXX] 07.03.2007  12:50

« Re: Re: Re: Most

Zdravim, kedy najblizsie si pojdes zajazdit niekam, som z Popradu a ešte som to s mojou M3 nikde poriadne neskusal, mam ju s SMG, niečo by som sa chcel priucit, Peto zn. 252=343

"-- skrytý --" 07.03.2007  14:02

« Re: Re: Re: Re: Most

Kdyz mi to vyjde, pojedu v nedeli 18.3 do Mostu asi brzy odpoledne a v Brne budu v 7.4. cely den. Upozornuji ale ze jsem opravdu jen amater zacatecnik, takze k tomu ucelu co potrebujes nejsem nejvhodnejsi volbou.

foto ivtec

ivtec 05.03.2012  16:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Most

Rozumny a strizlivy pristup, to se bohuzel az zas tak casto nevidi. Jinak moc pekny kousek... Zdravi starsi kolega:)

neregistrovaný: "suspected at seznam.cz" [85.207.143.XXX] 24.02.2007  17:53

« Re: Re: Most

ahoj, byl jsem na tom sraze sportovnich aut v moste, neni nahodou tohle tvoje auto? :) www.deviantart.com/deviation/40544794 ...kdyz tak koukni na dalsi fotky v moji galerii, z mostu jich tam par jeste je :) jinak, moc pekna M3!

"-- skrytý --" 25.02.2007  10:03

« Re: Re: Re: Most

ahoj, ano, je to moje! Na 18kach. Je to skvela fotka, lepsi nez vsechny moje. Smim pouzit? Ty ostatni fotky mas taky moc pekne, gratuluji.

neregistrovaný: "SULiik" [85.207.143.XXX] 25.02.2007  12:23

« Re: Re: Re: Re: Most

jasne, neni problem. kdyz budes chtit poslu ti original v plnem rozliseni (8mpx)

"anonym" [88.101.40.XXX] 09.03.2007  04:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Most

chci

neregistrovaný: "kosh" [147.229.200.XXX] 12.04.2007  09:50

« volant

Jaký je ten volant? Průměr je stejný jak u M3 nebo má CSL hrubší věnec? Taky o něm uvažuju.

"-- skrytý --" 12.04.2007  21:36

« Re: volant

Prumer je stejny, cely vnitrek jsem si nechal. Zbytek odpovedi najdes nize, u sveho druheho dotazu.

"-- skrytý --" 19.02.2007  20:27

ahoj pokud chces poradny brzdy na okruhy tak mrkni na www.kramsky.cz je to machr pres BMW

"-- skrytý --" 25.02.2007  22:33

« Re: brzdy

Diky za tip, uz jsem parkrat uvazoval o lepsich brzdach, ale z duvodu ze na okruhu stravim tak 10 dni v roce a zbyvajicich 355 v normalnim provozu, bal jsem se do toho jit. Loni v Hockenheimu jsem musel primo na okruhu vymenit predni desticky. Nemci mi tam dali nejake zavodni. Byli sice krasne modre, ale tak ukrutne piskali ze jsem nenavidel s nima jezdit po Praze a videt ty prekvapene tvare lidi, ze se to krasne auto tak silene piska :-( Urcite existuji nejake dobre kompromisni za rozumne penize, ale clovek to tezko pozna na policce v krabici.

"-- skrytý --" 19.02.2007  20:40

barva

ošklivá barva

neregistrovaný: "filip" [88.101.214.XXX] 19.02.2007  20:53

« Re: barva

ty bys radši růžovou, co?

"-- skrytý --" 19.02.2007  21:14

« Re: Re: barva

černá je černá včetně oken, ale je to "Wagen", to bych nemohla

neregistrovaný: "hmm" [62.240.182.XXX] 24.02.2007  09:55

« Re: Re: Re: barva

kdyby mi tohle řekla moje mladá, tak by už do auta nepáchla ...nesnášim milovnice "pohřebáků" ...a pohřebácký okna zase nesnáší policajti

neregistrovaný: "CVOKY" [62.203.111.XXX] 02.09.2007  11:29

« Re: Re: Re: barva

STRIEBORNA JE OZAJ POSLEDNA FARBA AKU BY SOM KUPIL :-) ALE JE TO OTAZKA CENY NICOHO INEHO MAM CIERNU TA SA NEDA NIKDY POKAZIT LEN STALE TO TREBA DRAT PRI CISTENI FOLIE NEMAM ZIADNE NA CABRIO TO NEPASUJE.... INAC JE PEKNE TO M KO PREDSA TO BOL TAKY MALY ZAZRAK OD BMW VTEDY MA TO V TAKEJ STREDNEJ VYBAVE ALE M KO JE M KO ...

"-- skrytý --" 19.02.2007  20:56

« Re: barva

aspoň mně může těšit že mám zatím od každé ženy za jedna :-)

foto da-b0mb

da_b0mb 19.02.2007  20:54

Skvely auto

Skoda,ze se najdou lidi, ktery si umyslne zalozi account aby Ti mohli dat 1 bod...ubohost. Stejne tak se tu najdou jedinci, kteri fotky "svyho" auta udelali nekde na ulici a nebo stahli z jineho serveru (autobazar atd)...pak jsem tu taky narazil na jednoho, kterej si zalozil snad 6 accountu a behem 3 minut si nasazel same desitky...ani jeden account nemel temer zadne detaily(nebudu jmenovat) ;-) Kazdopadne 10b. pro tebe!

foto Pribina

Pribina 20.02.2007  15:52

« Re: Skvely auto

souhlasim s tebou, spise by stalo za zamysleni ze by mohli bodovat ti co tady maji auto, tak bychom se vyhnuli temto looserum kteri si tady honi ego a maji maximalne anglicaka na policce

"-- skrytý --" 25.02.2007  21:07

« Re: Skvely auto

Mám stejný pocit

neregistrovaný: "Honzusko" [85.135.125.XXX] 19.02.2007  20:59

postrádáš cit v řízení a přesnější převodovku

Nevím, asi je to subjektivní ale nejsou tímhle náhodou Mka proslulá, tím oním strmým řízením a jasným chodem převodovky? Jasně chápu, že každý na to může mít jiný názor, navíc nejsem majitelem, tak tady nebudu psát rozumy, ale tohle mne zarazilo, myslel jsem, že v tomhle ohledu je to dokonalost sama. No nic, mnoho šťastných kilometrů a až si na něj někdy vydělám, tak se třeba taky potkáme v Mostě ;-)

"-- skrytý --" 19.02.2007  21:46

« Re: postrádáš cit v řízení a přesnější převodovku

Četl jsem test kde psali že to řízení je daní pro driftovací schopnosti. Já mám bohužel jiné priority a radši bych měl více citu. Toto bylo pro mně opravdu jediným zklamáním, čekal jsem od zadokolky, zvláště BMW, zvlásště M něco jiného. Řídil jsem 911 (997) a s tím se to (bohužel) nedá vůbec srovnat.

neregistrovaný: "jakob" [89.235.30.XXX] 23.02.2007  21:53

« Re: Re: postrádáš cit v řízení a přesnější převodovku

rizeni opravdu neni delany na drifty je tam uplne normalni hreben zadna specialitka kdo psal ten clanek tak chtel bejt malinko dulezitej a trosku za odbornika jinak hezky Mko skoda ze to neni CSL

"-- skrytý --" 25.02.2007  20:35

« Re: Re: Re: postrádáš cit v řízení a přesnější převodovku

tak tady bych nesouhlasil...podle mě je lepší manuál... podlemě rozdíli neospravedlňují vyšší cenu...snad jen ta střecha...ale je to čistě muj osobní názor

neregistrovaný: "CVOKY" [62.203.111.XXX] 02.09.2007  11:25

« Re: Re: Re: Re: postrádáš cit v řízení a přesnější převodovku

SMG BOL ZAZRAK V RYCHLOSTI RADENIA POKYM FERRARI NEPRISLO OD SERII S NIECIM NOVYM ....AK M3 LEN SMG

foto pepavasa

pepavasa 19.02.2007  21:10

Kotouče

Sedřené kotouče a spálené destičky jsou důkazem požitku z jízdy, pro kterou se M3 narodil. Asi jste se dobře potkali. Good Luck, jak říkával pratotec Čech, těm co táhli dál na západ. :-)

19.02.2007  22:02

krasaveček

když už německé sportovní auto, tak 911 nebo M3 . přeju hodně radosti a hlavně to nikde neobtoč okolo sloupu ;-) :yes:

foto misoo

misoo 19.02.2007  22:04

M je M

konecne tu mame aj M-ko, uz som si myslel ze sa nedockam... co dodat, len nech ti dlho a dobre sluzi ! ;) ten zvuk, ten zvuk !!! :yes: :yes:

"-- skrytý --" 19.02.2007  22:08

moc pěkný

moc pěkný autíčko

foto roubrt37

roubrt37 20.02.2007  00:16

Opravdu špička

tady na auto.cz Líbí se mi, že to auto jezdíš na okruzích. Zřejmě máš benzín v krvi.Tak si to užívej dál :yes: M3 a GTA automobilový aristokrati :yes:

"anonym" [195.22.43.XXX] 20.02.2007  08:47

« Re: Opravdu špička

Jsem na okruhu naprostým amatérem. Začal jsem jezdit až s tímto autem a to loni, protože jsem chtěl poznat jeho limity (a také ty svoje) a umět ho ovládat na limitu a to se nedá naučit se v provozu. Přijde mi že kdo má podobné auto a nevezme to na okruh, tak buď si ho koupil omylem, anebo kvůli svému strachu nikdy nepozná jaký ten poklad vlastně má.

neregistrovaný: "misoo" [62.168.72.XXX] 20.02.2007  16:05

« Re: Re: Opravdu špička

"-- skrytý --" 20.02.2007  12:17

supr hodnocení!!

supr auticko a hlavne, libi se mi ze jsi nestrany ze hodnotis i klady i zapory.. :yes: :yes: a vidim ze ti jde hlavne o zazitky a zabavu z jizdy, coz me tesi.. :-)

"-- skrytý --" 20.02.2007  16:23

« Re: supr hodnocení!!

:-) M3 je je opravdu auto k pohledání. Bral bych ho pro potěchu a jízdu do práce hned, ale neškodilo by trochu reality při hodnocení. Je mi jasné, že každý to své vidí nejlépe (já taky), ale tak vysoké hodnocení u spotřeby, prostornosti, kufru, praktičnosti >:D >:D , nevim nevim. Jeden by ani nevěřil, že to je pravda. Nad ostatním smekám.

"-- skrytý --" 20.02.2007  17:26

« Re: Re: supr hodnocení!!

Já si myslím že to hodnocení má smysl jen tak, že každý auto se hodnotí relativně k ostatním ve svém segmentu. Globálně vzato by to vypadalo samozřejmě úplně jinak, brzdy by třeba byli hned za 10 s hvězdičkou, protože jsou světelné roky od toho co má běžná Fabie. Jenže by to nikomu nic neřeklo, co už by sám nevěděl. Takže se spotřebou dlouhodobě mezi 13 a 14 jsem spokojený vzhledem ke svému stylu jízdy. Ve srovnání s takovým Evem nebo Sti by to bylo přímo na desítku. Což bych před rokem a půl určitě i dál, jenže už je tady 335i který ukazuje že se něco podobného dá dostat i z méně benzínu. Prostornost - pro 4 lidí fakt spousta míst, vzadu je to opravdu plnohodnotné. Kufr - vezl jsem tam i kočárek. Je to velké jako u standardního kupé. Jasně, Oktávka to není, ale ve srovnání s jinými sporťáky je to skvělé (fakt nevím kolik je to litrů). Praktičnost: jezdím s ním každý den, jenom do sněhové vánice se s ním nehrnu. Parkování je dokonce snadnější než v oktávce RS protože emko nemá tak nízký předek. Že to nemá 4 dveře? Proto je tak krásný z profilu. Ono má dokonce sklápěcí sedadla vzadu a Isofix(!). Na dálnici je při ustálené rychlosti nebo normálního zrychlení i tichý - jak to jen bezrámová okna dovolují - a zařve jen když se na to šlápne. V tomto ohledu mně to auto fakt překvapilo, než jsem si uvědomil, že základem tohoto auta je samozřejmě více ten standardní trojkové kupé než nějaká závodní verze.

neregistrovaný: "Majkl" [193.84.209.XXX] 22.02.2007  09:23

« Re: Re: supr hodnocení!!

Ja myslim ze to pravda je...vnitrni prostor neni nejhorsi a kufr v tehle tride neni nejhorsi... Asi bych to nesrovnaval treba s S-class ;-) Ale s tou spotrebou to bude horsi... ;-\

"-- skrytý --" 20.02.2007  16:13

Super auto

Fakt svkělé auto. Dávám 10... M3 je auto mých snů, ale jako student si asi budu muset ještě chvíli počkat.... :-)

neregistrovaný: "tomin" [88.102.78.XXX] 20.02.2007  18:05

fakt namakaná kára

;-) fakt skvělí auto na tuning,nemá chybu. pneumatiky pirelli tomu daj vopravdu grády.čus

neregistrovaný: "Majkl" [193.84.209.XXX] 22.02.2007  09:28

« fakt namakaná kára

TUNING??? To je fakt blby vtip... potrebuje takhle krasny auto tuning???Nebo jeho motor? a vetsina tuningu u nas vypada jako poradne zpraseny auto... :no: M3best >:D

foto misoo

misoo 23.02.2007  14:07

« Re: fakt namakaná kára

M3 nepotrebuje ziadny tuning ani vylepsovanie !!! ;-\ ak mas prachy na skutocne vylepsenie M3, tak to si uz rovno kup akykolvek supersport...

"-- skrytý --" 23.02.2007  15:19

« Re: Re: fakt namakaná kára

Presne tak. V tovarne odvedli skvelou praci: za rozumne penize se da dosahnout pouze maleho zlepseni vlastnosti.

neregistrovaný: "stenly" [89.235.30.XXX] 23.02.2007  21:41

« Re: fakt namakaná kára

vylepsit si M3 je o prestyzi a o oblibe znacky a kdyz do ni das hodne penez tak neni problem natrit treba enzo a to se pak ten pan v aute s konickem ve znaku asi hodne divy proste BMW je AUTO jak ma byt

neregistrovaný: "kamaya.painter" [85.160.12.XXX] 18.03.2007  16:59

« Re: Re: fakt namakaná kára

To jste mistre Stenly krapanek prehnal :)) Enzo si nezaslouzi s M3 srovnani...natoz jakoukoliv prohru. Kuprikladu F40 s desitky let starou technikou a bez jakychkoliv uprav natre kdejake M3...Ale netreba to zkouset. Vrcholova Ferrari se s BMW proste srovnavat nemaji :) Priste radsi srovnani s modenou apod.. ;-)

neregistrovaný: "CVOKY" [62.203.111.XXX] 02.09.2007  11:21

« Re: Re: fakt namakaná kára

M3 AK OZAJ CHCES MINUT PAR KORUN POTREBUJE HNED DOBRE BRZDY SERIE NESTACIA A DEREWS TO DO BLBA STOJA ALE OD 5000 EUR ASI A OBMEDZOVAC VON PAR KONI BUDE NA VYSE A POJDE 300 .... AJ KED NEBUDE ZRAT POTOM 15-16 ALE 18-20 ALE TO UZ JE PRI M KU JEDNO .....A V KAZDOM PRIPADE SMG PREVODOVKU ....A KUPIT SUPERSPORT POCKAJ ALE TO UZ JE INA CENA NIE ?? .-)

neregistrovaný: "P." [195.39.4.XXX] 20.02.2007  18:26

bíemdabljú emdraj

Vyvoneny auticko, uzivej si ho naplno a mnoho stastnych kilometru ! :yes:

neregistrovaný: "007" [84.21.118.XXX] 20.02.2007  19:02

Okouzlující,fascinující,jedinečný auto!!!! Za 10 :yes:

"-- skrytý --" 23.02.2007  20:23

Nádhera

Taky za deset!! :yes:

Dylan McKay 24.02.2007  15:15

Hadislav

I tady škodil Hadislav, je to nějakej retard.

neregistrovaný: "Ráďa" [85.135.110.XXX] 26.02.2007  19:15

jj Báwo umí :-)

Krásné auto, na nic si zbytečně nehraje a jednoduše umí. A umí dost dobře :-! (i když pro mě by spíš bylo 745iL :-) )

"-- skrytý --" 26.02.2007  19:29

supr

tohle je stíhačka >:D motor dostal ocenění snad 5roků za sebou,nemá cenu se nad ním rozplývat,to je ikona :yes: mín než 10bodů si nezaslouží >:-[]

neregistrovaný: "S8" [84.21.118.XXX] 27.02.2007  19:17

« Re: supr

souhlasím!Ale celé auto je špičkové! :yes: 10bodů

neregistrovaný: "AMG" [84.21.118.XXX] 27.02.2007  19:40

M3

M3 byla na Nurburgringu rychlejší než Merc.E55AMG a dokonce i než F-Modena.A navíc je praktičtější.Dávám 10 bodů

foto pilotpilot

pilotpilot 28.02.2007  01:06

sostakovic

Zdravím Norbi, možná ho vůbec neznáš, jestli jo, že ho zdravím, teda až vyroste./// Pěknej auťák.

"-- skrytý --" 28.02.2007  23:23

« Re: sostakovic

Ahoj, diky, bohuzel ho nejspise neznam.

neregistrovaný: "Most pro veřejnost" [213.192.60.XXX] 04.03.2007  09:45

Most pro veřejnost

Víte někdo prosííím kdy je otevřený okruh v Mostě pro veřejnost??..rád bych sehnal nějaký info....diik za odpověď :-)

"-- skrytý --" 06.03.2007  12:34

« Re: Most pro veřejnost

Tady je seznam: [odkaz]

foto petr164

petr164 04.03.2007  16:29

Moc pěkné

Ani já nejsem z baworů nadšený, ale tenhle kousek patří mezi ty povedené a není náhodou, že nám k němu zběhl i jeden Alfista :-) Držím palce, aby ti emko přinášelo radost a hlavně abys sis ho užil a založil KPB (klub pohodových baworářů), kteří se nebudou hádat a dělat ramena vyvalenými koly s podložkami a koktajícím motorem...

"anonym" [85.248.56.XXX] 04.03.2007  21:55

boss

kamo, to je delo, mat taku karu...

neregistrovaný: "ROBERTO" [91.127.164.XXX] 06.03.2007  16:31

M3

Ikona!Krasna!nemam slov!striebornu som este nevidel,ciernu hej,aj cervenu,aj taku tu zltu.Nechodis nahodu dakedy na Slovensko?:-)

"-- skrytý --" 07.03.2007  23:08

..................10 :yes:

foto Ricardo

Ricardo 08.03.2007  22:11

Deset bodů

Jak jinak - za nádherné auto, rozumný popis i postoj k tuningu takového skvostu :yes:

neregistrovaný: "M3maniac" [213.155.227.XXX] 12.03.2007  03:04

...

Prečo na slovensko? že by ta previezol? :-) fakt super kára,mám stejnou v garáži :-)

"anonym" [85.160.172.XXX] 12.03.2007  22:26

slicky

Zdravím tě (Vás). Na tom okruhu jezdíš na slickách, nebo na seriových gumách? Měl bys třeba zájem, kdyby jsme se někdy na okruh chystali? Je nás víc takových "bláznů" :-) a párkrát do roka si zamluvíme okruh v Mostě a jdem se projet. Zajímalo by tě to? Můžeš kdyžtak psát na maila. ferrari.tomas@seznam.cz Měj se a ať M3 slouží!! Je to krasavice!!:-)

"-- skrytý --" 13.03.2007  16:39

« Re: slicky

To jsem byl já. Zapomněl jsem se přihlásit. Zatim...

"-- skrytý --" 17.03.2007  08:59

« Re: Re: slicky

Ahoj, na okruhu v Moste nemam rad ze silene zere pneumatiky. Proto tam vetsinou jezdim na obycejnych 18kach ktere koupim v bazaru levne a zhruba po dvou akcich je vyhodim. Bohuzel ty jsou jen 225 i vzadu (davam je na "zimni" rafky), tak se vzdy moc tesim na konec zivotniho cyklu mych 19tek, na kterych v lete bezne jezdim. Ty maji vzadu rozmer 255 a dela to opravdu velky rozdil. Prave se je chystam donicit zitra. Na slickach jsem to jeste nezkousel, ale myslim ze letos to zkusim.

"-- skrytý --" 15.03.2007  09:55

taky M3

mam uplne to same. rozdil je v SMG a full vybave. spokojenost. na 10 to ale neni :-)

"-- skrytý --" 21.03.2007  09:58

auto: 10b, fotky: 6b, popis a zkušenosti: 8 --- celkem: 8b

"-- skrytý --" 06.04.2007  22:06

« Re: hodnocení

Uznavam, pridal jsem nove fotky.

neregistrovaný: "Pan flauta" [192.138.116.XXX] 28.03.2007  15:19

Pan Filuta

Pane FLintulo, Vase moto je "U hodnocení auta, hodnotím i to kolik a jakých informací autor k autu napsal, takže kdo napsíše 3 řádky ať nečeká vysoké hodnocení..." Musim poznamenat ze M3 je naozaj bourak ale tych informacii tu zase az tak nieje, akurat ze ma dany panko velku spotrebu pneumatik a brdovych oblozeni, vase hodnotenia si strcte do zadnice a potom si sem dajte svoje auto :no: Auto pekne a zasluzi si trosku kvalitnejsiu pracu, zdar ;-)

neregistrovaný: "Simi" [62.77.100.XXX] 28.03.2007  17:13

bmw M3

ja jsem zvedavej na novou M3 jeslti bude lepsi nez audi RS4 ma mit stejny vykon tak uvidime freude am fahren BMW :yes: :yes: :yes:

neregistrovaný: "d" [147.175.49.XXX] 28.03.2007  18:21

manual

No mne sa M3 nikdy moc nepacila lebo mala zadnyu nahon a predsa len s tym vykonom... Ale potom si ju zohnal kamarat a vozil som sa s nim na tom a zmenil som dost rychlo nazor. Ten motor je fakt dobry. Comu ja davam minus body je zvuk motora ktory je strasne nevyrazny (aspon pre mna), vrzganie plastou (ale za to mozu nase cesty) a hlavne manualna prevodovka ktora po vacsom pocte kilometrov zjavne neradila tak ako malo. Sta valo sa ze 3 na 4 sanedalo okamzite preradit ale najprv sa musel s 3 dat neutral a potom az 4. Ale to pripustam ze je ojedinele a moze za to nesetrne zachadzanie. Kazdopadne po tychto skusenostiach by som chcel radsej kvalitny automat ako ma napr 911 Turbo.

"-- skrytý --" 28.03.2007  20:59

« Re: manual

Byl to urcite E46? Ten zvuk je uzasny. Za nizkych otacek hluboky, dunivy a ve vyssich otacek to pak prechazi do kovoveho jekotu. Kdyz se nato neslape, tak je utlumeny, takze pri konstantni jizde neni rusivy. Plasty nevrzou, akorat pri prudkem brzdeni mi neco drnci ve dverich ridice, to mi vadi. Ale jinak je to opravdu kvalita BMW, co dostanes s jakymkoliv jinym modelem BMW. Prevodovka opravdu neni zadna slava, a prevodovku od Porsche bych bral hned, ale v zadnem pripade ne automat (ani kdyz pry rychleji sprintuje na 100), ktery ridice ochuzuje o radost dobre provedeneho meziplynu.

"anonym" [213.220.196.XXX] 01.04.2007  23:59

« Re: Re: manual

Ahoj tak s manuálem mohu jen potvrdit, zejména než se rozehřeje je to občas "zápas" :). Na křižovatce občas řadím jedničku, že nejdřív dám 2 a pak teprv 1. Jinak motor přesně to samé asi jej neslyšel nad 4000 otáček pak by prostě musel změnit názor. Doufám že tě uvidím ve zpětném zrcátku v Brně 7.4. ;-) . Jinak květen Most s Klubem sportovních aut

"-- skrytý --" 02.04.2007  00:02

« Re: Re: Re: manual

Kruci nebyl jsem přihlášený. Ať to jezdí.

"-- skrytý --" 03.04.2007  21:15

« Re: Re: Re: Re: manual

Ahoj, v Brne asi jo, ale v Mostu Ti to snad vratim :) Take zrovna cekam na D2, v Brne je mit jeste nebudu.

neregistrovaný: "CVOKY" [62.203.111.XXX] 02.09.2007  11:13

« Re: manual

PREPAC ALE DO PORCHE TURBOP MANUAL IBA AK A V M3 JE NAJ PREDSA LEN SMG2 PREVODOVKA .... SKUS TO VIAC POJAZDIT POSKUSTA A UVIDIS...... A SMG TREBA SKUSIT A INE CLOVEK NECHCE .-)

"anonym" [87.197.12.XXX] 05.04.2007  09:36

Vysnívané auto

Aj ja hodnotím za 10. Som ešte iba študent, ale je to už dlho moje vysnívané auto.

foto Martin-ko

Martin_ko 06.04.2007  10:21

Bumer

Nemecka preciznost, kvalita a styl, mas za 10 :)

neregistrovaný: "kosh" [147.229.200.XXX] 12.04.2007  09:51

volant

Jaký je ten volant při srovnání s oryginálem? Věnec je stejný nebo hrubší? Mám ho v plánu taky kupovat.

"-- skrytý --" 12.04.2007  21:33

« Re: volant

Menil jsem jen venec asi pred tremi tydny. Ten mi na prvni hmat prisel o neco malo uzsi, ale je to porad fajn. Trochu mne prekvapilo ze na sucho take dosti klouze, ale ted uz mi to prijde uplne idealni, protoze v normalnim provozu se diky tomu ze zatacky ven krasne to muzu nechat proklouznout mezi prsty zpet. Na druhe strane na okruhu, kde se ruce poti, se naprosto dokonale drzi a je k nezaplaceni. Koupil jsme to prave proto. Puvodni kozeny prilis klouze kdyz se poti ruce, a to prijde nejmene vhod na okruhu. Trochu se ale bojim, jak to bude vypadat po delsim pouzivani. Vypada sice dost kvalitne i zblizka, ale obavam se ze nasakly pot z toho pryc tak snadno nepujde a casem to bude hodne flekaty. Zatim je brzy soudit.

neregistrovaný: "CVOKY" [62.203.111.XXX] 02.09.2007  11:16

« Re: volant

JA SOM MYSLEL ZE V CSL NIE JE MULTIFUNKCNY VOLANT .....
      VED JE TO ODLAHCENA SPORTOVA VERZIA ....

"-- skrytý --" 08.09.2007  19:36

« Re: Re: volant

Menil jsem jen venec, zbytek mi vyhovoval ...

"-- skrytý --" 14.04.2007  09:54

hodnocení 2

auto: 10b; popis a zkušenosti: 8b; fotky: 10b --- celkem: 10b ;-)

"-- skrytý --" 25.04.2007  20:06

Pěkné...Ať slouží ;-)

"-- skrytý --" 04.05.2007  08:14

boží stroj

Gratuluji ;-) Je to muj sen spolecne s M3 E30, takze kazdopadne 10b.

"-- skrytý --" 10.05.2007  17:20

další nádherný auto ! dávám 10b :-)

"-- skrytý --" 13.05.2007  18:44

Fakt hustý design==10 bodů

foto Ted

Ted 15.06.2007  09:39

sat nav

pokud mas zajem o novy DVD do sat nav, dej vedet, prave jsem si ho objednal. ted@seznam.cz

foto tudydudy

tudydudy 20.07.2007  19:08

pekne fotky

opravdu pekne fotky(hlavne ta treti a ty posledni z okruhu),recenze by mohla byt o dost vic obsahla ;-)

foto M-U-

M.U. 25.07.2007  21:53

Krásná M3, motor, nemám co dodat.. ;-)

"-- skrytý --" 19.08.2007  22:24

zbran

toto auto je zbran ale zasluzilo by si viac riadkov,fotky su zaujimave a je ich dost auto 10+b ale ta recenzia to pokazila.dufam ze pribudnu riadky a velmi rad dam hned 10b ;-)

foto -Vojtas-

[Vojťas] 20.08.2007  20:07

kola

skoda tech devatenactek ty ji fakt sluseli, ty novy osmnactky to cely kazi, ale jinak moc pekny auto

neregistrovaný: "CVOKY" [62.203.111.XXX] 02.09.2007  11:18

« Re: kola

AKO PISES 19 TKY A TIE CHROMOVE ALE SU ZA PRIPLATOK A EXTRA ICH KUPIT IBA AK OD NIEKOHO SU DOST DRAHE ALE KVALITNE TEDA AK NESUPES OBRUBNIKY JA SOM UZ TAKE KUPIL A ZAKAZDYM KED TO UMYVAJU DAVAJU NEVIEM CO NA TO A VIAC A VIAC TO OSPATNIEVA ALE CO UZ JA TO HLAVNE JAZDIM NEUMYVAM NECACKAM.... RAD BY MA ZAUJIMALO KOLKO ZA TO DAL MOJE ASI NA JAR PREDAM .....

"-- skrytý --" 08.09.2007  19:39

« Re: Re: kola

ja jsem ty 19ky neprodal, jezdim na nich v lete. 18ky jsou na zimu a na okruhy. Auto uz jsem koupil s 19kami, u dealera stoji originalni rafek tusim kolem 20ti tisic (kus). Ty 18ky jsem koupil celou sadu asi za 16 nebo tak nejak.

neregistrovaný: "lukasenko" [85.237.228.XXX] 11.11.2007  18:55

supercahrger

Cawte viem ze toto auto ja dost silne uz v serii ale chcem do nho dat supercahrger alebo turbo kit napr. od horsepowerfreaks, active autowerke...ale neviem aka firma by mi to objednala z usa
    PORADTE.

"anonym" [203.109.34.XXX] 12.11.2007  09:40

obmedzovač

na tychto m3-ojkach je obmedzovač rýchlosti aj otaček ? da sa odstranit?

"-- skrytý --" 22.11.2007  09:41

ahoj kolego

hadam spravne, ze jsme cleny stejneho klubu? :-)

neregistrovaný: "rooney" [81.200.48.XXX] 04.12.2007  12:40

Volant z CSL

Ahoj máš moc pěkního Baworáka,jde vidět že je to tvůj miláček což je super ;-). Chci se zeptat ten volant máš tam napsaní že je to z CSL,ale příjde mě to jako Alcantara takže CSL je nějaká zkratka nebo tak něco dík.

"-- skrytý --" 04.12.2007  13:55

« Re: Volant z CSL

Dovolím si odpovědět...CSL je závodnější verze M3, odlehčená a celkově upravená, vč. toho speciálního volantu..

neregistrovaný: "_STi" [195.122.199.XXX] 04.12.2007  14:40

« Re: Re: Volant z CSL

Dovolím si doplnit... takže volant je dokoupený z této speciální verze M3 (CSL) a jinak je skutečně potažený alcantrou ;-)

"anonym" [81.200.48.XXX] 04.12.2007  15:11

« Re: Re: Re: Volant z CSL

Ar GT, _STi: Dík šlo mě o to že je to potažení tou alcantarou. A jen chci se zeptat dá se někde u nějaké firmy co se zabývá čalounictvím,nechat si potáhnout ten věnec alcantarou na jakýkoliv typ volantu třebas u Civica 5.g? atd ..?

foto LuboshGT-RS-Kaa-

LuboshGT (RS Kaa) 04.01.2008  23:30

D2 brzdy

Ako je mozne, ze sa nevosli do 18tok? Znamy ich ma na Almere GTi na 17kach, aj na nete som nasiel ze stacia min. 17" disky. Ako inak po tolkych mesiacoch vyzera ta alcantara na volante? Je flakaty od potu, coho si sa obaval?
    Auto samozrejme krasne ;-)

"-- skrytý --" 26.02.2009  22:08

« Re: D2 brzdy

Zavisi to totiz na vnitrnim vypracovani kol.
      Volant porad vypada pomerne dobre. Trochu vice to leskne na tri a devet hodin...

neregistrovaný: "rooney" [81.200.48.XXX] 22.02.2008  17:21

for Norbi

Ahoj nemůžu si pomoct,ale když koukám na druhou fotku "Hockenheim 2006", tak jak bych prostě viděl herce Romana Štolpu. Nejste to náhodou vy ´=D

"-- skrytý --" 26.02.2009  22:08

« Re: for Norbi

nejsem :-)

"-- skrytý --" 09.10.2008  16:17

Mas ho este?

ak mas este M3 mohol by si napisat kolko km uz ma najazdene a ako to s nou vyzera po technickej stranke. Diky

"-- skrytý --" 18.10.2008  16:53

3 (E46)

založil jsem v modelech BMW položku "3 (E46)" což je podle mě správně ... když všichni co máme BMW 3 E46, nastavíme v editaci svého auta parametr "Model" na položku "3 (E46)", tak uděláme největší skupinu BMW na moje.auto.cz :-)