Dacia Logan (2007)

21.4.2008

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "DriverDacia". Tak začneme popořádku.Vůz jménem Dacia Logan MCV jsme si kupovali v listopadu minulého…

Dacia Logan MCV (DriverDacia)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 22.04.2008  17:07

VÍTEJ MEZI NÁMA...

manželka superba:vítej kolego!!!Tak tebe si jistě ten můj mužskej nenechá ujít... ;-) stopro tě zkontaktuje a bude chtít 'pokecat' o tomto bouráku >:D Přidej foto, ať se může hodnotit :yes:

foto pumpkin

pumpkin 22.04.2008  19:59

šup šup

Zdravím. Celkom ma to auto zaujíma tak skús sa rozpísať a pridať fotky-detaily. Ako sa nastupuje na 3. rad sedadiel? :-)

"-- skrytý --" 22.04.2008  20:04

super auto, schvaluju:-D

tohle by se zde melo prodávat více. Seděl jsem na všech sedačkách a za tu cenu, bych tomu neměl co vytknout. Možná bych vzal 1.5dCi, ale i ta 1.6 nebude asi špatná... Tak prosím přihoď ještě pár fotek a bude to za desítku, zatím hodnotit nebudu, protože bych to pak zapomněl změnit, takže až přidáš fota a budeš chtět pár bodíků, tak mi napiš třeba k Omeze do diskuze, tu mám teď na očích:-D

Hory 01.05.2008  23:02

« Re: super auto, schvaluju:-D

Citace: "tohle by se zde melo prodávat více..." Bože, ne!!! Naštěstí se prodává jen to, co se kupuje! Ufff :yes:

"-- skrytý --" 02.05.2008  00:06

« Re: Re: super auto, schvaluju:-D

ja osobne si raci koupilm logana nez fabii, kdyby na to melo prijit.. to rikam narovinu. Usetrim na poriz. cene a jak jizdni vlastnosti tak vzhled mi nevadi... to je muj nazor, ten tvuj ti taky neberu, ale prirovnavat to ke krabici na kole? no to je tvuj boj >:D

foto Mari-pilot

Mari pilot 22.04.2008  21:10

Dacia Logan MCV je kombi,které působí,že je obrovská

>:D >:D >:D
    češtin je sviňa
    solidní kára ale fotky a recenze zatím slabotka ;-)

"-- skrytý --" 23.04.2008  08:11

Ještě nám něco přydej

Třeba fotky, něco dopiš a bude to ok ... ;-)

foto cb

cb 24.04.2008  15:54

Pěkný a stejně barevný

Pěkný a stejně barevný jako ho mám já,jen máš větší kufr.Ať Ti slouží.

petrzel1 24.04.2008  16:58

Proč?

Upřímně řečeno, takhle dobře jsem se už dlouho nepobavil...
    Neber to ve zlém, tak tomu opravdu není, ber to jen jako názor člověka, který už měl tu možnost, za třicetpět let motoristické praxe, sedět v podstatě ve všem, co má dvě až osm kol, pásy nevyjímaje.
    Napsat však o tomto "podvýživeném autobuse", že je jízdní komfort devítka, výkon motoru devítka a brzdy desítka....seděl jsi už v něčem jiném, oproti Trabantu? I Š-130 M měla mnohem pohodlnější sedadla a pokud pominu nadměrný hluk od motoru, tak i jízdní komfort. Porovnej její "Ipurovou" palubní desku s Loganovým odlitkem z plastu...
    Jinak máš skutečně pravdu, že auto má velkorysý prostor. Jen mi hlava nebere, proč sis koupil jedno z nejlevnějších aut na trhu a nastrkal do něj hafo peněz za příplatkovou výbavu? Stálo určitě víc než 350000,-Kč. Za tuto cenu bys měl už mírně ojeté, mnohem kvalitnější a prostornější "kombiauto" renovované značky.

foto Kubyyyk

Kubyyyk 24.04.2008  17:27

« Re: Proč?

Dá se to napsat i inteligentněji!!!

petrzel1 25.04.2008  17:01

« Re: Re: Proč?

Určitě! Tak to napiš, ať se poučím...

foto T613

T613 24.04.2008  22:07

« Re: Proč?

Třeba protože nechtěl riskovat zaručeně nebourané, nekradené ojeté auto s "levnými" náhradními díly. Někdo prostě nemusí mít to "nejlepší", ale stačí vědět, že je to zaručeně nebourané, nekradené a s levným provozem.

Special-line 24.04.2008  22:13

A taky se zárukou.

foto radhro

radhro 25.04.2008  16:10

« Re: Re: Proč?

souhlas , tohle auto se kupuje na delší čas a ne na 3-4 roky . Za 10 let to bude sice mirmě orezlé ale spolehlivé a z 1.6 benzínem stále fungující praktické auto do kterého se naloží spousta věcí :yes:

petrzel1 25.04.2008  17:07

« Re: Re: Re: Proč?

Za deset let to bude už dost orezlé a dost rozpadající se auto - teda pokud nebude mít najeto za tu dobu 50000 km. A zcela neprodejné.

petrzel1 25.04.2008  17:04

« Re: Re: Proč?

Naprostý souhlas, ale proč potom ta drahá výbava? Kdo tohle auto koupí za základní cenu, určitě neprohloupí a udělá dobře. Ale za koncovou cenu výše uvedeného auta by si pořídil auto vyšších kvalit.

foto T613

T613 26.04.2008  21:13

« Re: Re: Re: Proč?

Z kombinuj cenu, výbavu a užitný prostor. To ti prostě Fabie nenabídne ani kdyby se pos..

foto Petr-Kneifl

Petr Kneifl 25.04.2008  09:24

« Re: Proč?

Souhlasím, všichni říkaj jak levné to je.....ale ve výbavě je to srovnatelné s fabii, mne na tom aute vadí že není zinkované. MCV ale když má v barvě narazníky vypadá už lépe, jinak je to ošklivé auto

Special-line 25.04.2008  09:29

« Re: Re: Proč?

Nevypadá nic moc ale uvědomte si že tohle auto nemá konkurenci ve svých praktických užitnách vlastnostech. Nevím o jiným novým kombíku kde můžeš dát 7 sedaček. Tohle auto je třeba úplně suprový pro početný rodiny třeba pěstounský, dětský domovy apod. Ty na nějaký lakovaný nárazníky prděj. Akorát ten pozink no bez něj už to dnes fakt nejde. Sice se mi moc nelíbí a asi bych si ho nekoupil ale dokážu přiznat že pro někoho to je a nejlepší volba.

"-- skrytý --" 25.04.2008  17:04

« Re: Re: Re: Proč?

Jako auto do firmy = výborná volba peněz versus objemu zavazadlového prostoru a hlavně nízké ceny.

Pro normální život bych ho asi nechtěl, čímž neříkám, že je to špatné auto. A´t ti slouží - * ;-)

petrzel1 25.04.2008  17:06

« Re: Re: Re: Proč?

Stoprocentní pravda!!!! Právě proto nechápu lidi, co si koupí toto levné auto a pak do něj nacpou hafo peněz za příplatkovou výbavu...

Special-line 25.04.2008  17:34

« Re: Re: Re: Re: Proč?

A tak tady v tomto případě je to ještě v pohodě, není to tolik peněz navíc airbag je bezpečnost, dálka aa el. okna jsou taky přínosný věci takže nevyhodil věci za žádný kraviny...

petrzel1 25.04.2008  18:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Proč?

Ale za tu cenu si už může dovolit koupit mírně jetou Oktávku kombi. Za tři roky tato dvě auta budou co se týče spolehlivosti na stejné úrovni a až za sedm let se bude Dačka postupně rozpadat, tak Okča bude stále v dobré kondici.
              Švagr ji má pět měsíců a a ty plasty...no, nevím nevím...

"-- skrytý --" 01.06.2008  19:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proč?

To jo, ale jak uz tu nekdo psal, tak ma nove auto a ma zaruku ze to neni nejaka corka atd. Jinak s tou oktavkou se budu klidne hadat, protoze sem mel oktavku 2001 v kombiku, najeto cca 80 tis, metaliza a byla garazovana. Nicmene po 6-ti letech sem se ji z nechuti zbavil, protoze uz me nebavilo porad chodit a skrabat rezave fleky na venkovni casti kastle "nemyslim tim oderky od kaminku, ale klasicky puchejre s rezi uvnitr" a kazdej mesic to vozit do servisu s nejakou zavadou. Takze s tou kvalitou skodovky bych to zas tak nehrotil.

foto mastic

mastic 04.07.2008  23:14

« Re: Re: Re: Re: Proč?

je to o názorech a postojích
            já zas třeba nechápu lidi co si koupí starý BMW

Hory 01.05.2008  23:07

« Re: Proč?

VOLTREFFA! DO PĚSTOUNSKÝ RODINY NEBO DO PASŤÁKU JE TO IDEÁLNÍ AUTO... ALE TO BYCH NERAD URAZIL DACIAČKA, OSTATNĚ JEHO PŮVOD JE MI CELKEM ŠUMÁK :-!

"-- skrytý --" 09.05.2008  10:54

« Re: Re: Proč?

Dobře klidně si svou přezdívku zruším ty jeden nebo jedny Hory 8-s 8-s 8-s 8-s 8-s 8-s 8-s 8-s 8-s

Hory 01.05.2008  23:05

« Re: Proč?

Souhlas, souhlas... Logan je parodie na auto, hnusná krabice na kolech a nevím, co všechno... Píšu to sem SAMOZŘEJMĚ s vědomím, že mě zde mnozí "ukamenují", ale já si vždy za svým názorem stojím. Proč je to auto jedno z nejlevnějších? Čím to asi bude? No jo, teď mi zde moudří odepíší, že levnou pracovní sílou v Rumunsku... Nevím, vlastně vím, interiér a jízdní vlastnosti bych umístil na škále mezi 5-6. LIDEM CHYBÍ SOUDNOST!

petrzel1 02.05.2008  19:47

« Re: Re: Proč?

Ale no tak, proč by Tě lidi ukamenovali? Je to Tvůj svododný názor! Stejně, jako Ti lidi, kterým se toto auto líbí mají názor svůj. Například Ty máš krásné a drahé auto, ale já bych tento Tvůj "stěhovák" převrátil v první ostřejší zatáčce - na rozdíl od mé 735, která má nízko těžiště, stála mě pár kaček a třebaže má už 16 let, liju do ní jen benzín a provozní náplně (a měním brzdové desky). Přesto Tvé nesmyslné auto neodsuzuji a dávám mu plných deset!!!

Hory 03.05.2008  01:54

« Re: Proč?

Tak to dík, úplně si mi vyrazil dech... Čéče, máš pravdu! :yes:

foto Ricardo

Ricardo 02.05.2008  23:15

« Re: Re: Proč?

A tak někomu to třeba stačí. Mě se na loganu nelíbí že je to prvoplánově laciný auto. Podvozek vychází z R19 a starýho Clia, palubka je jeden údajně kus plastu, zrcátka jsou zaměnitelný... sice prkotiny ale něco to napovídá. A design (zvlášť u MCV) je taky všechno jen ne pěkný. Ale pokud někdo vnímá auto čistě jako věc která sama jezdí tak proč ne...

"-- skrytý --" 01.05.2008  13:18

jj

foto rudman10

rudman10 04.05.2008  13:06

Vitaj

Tiež som majiteľom Dacie Logan, konkrétne LS Drive. Všetci, ktorý si kupujú tie ojazdené špeciály zo západu, aby sa ukázali, že na to majú, sú proste duchom chudáci. Prečo by som si auto kupoval na to, aby som sa ukázal, že na to mám. Mám aj na lepšie, ale proste som chcel dácku a mám ju. Chcel som veľké auto a mám ho. Nič viac, nič menej.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 04.05.2008  13:32

« Re: Vitaj

tu manželka superba:přesně tak,souhlasím s rudmanem... :yes: a jen bych ještě chtěla podotknout,že do firmy je úplně ideální.na co kupovat luxus,když potřebuju praktičnost.a tu logan stopro splňuje.potřebovali jsme do firmy prostorný a praktický auto,tak proč ne logana,že.na převoz pracovníků a materiálu perfektní.nemám pravdu?? ;-)

foto rudman10

rudman10 04.05.2008  18:13

« Re: Re: Vitaj

Máš, ale je fakt, že logan je dostupné nové auto pre všetkých, ktorí potrebujú jazdiť. Ja som tiež potreboval auto, kedže favorit, ktorého som zdedil, začal dosluhovať a už to nebolo na jazdenie na dlhé trasy, potom si nejaká autá požičiaval, jazdil na všetkom možnom aj nemožnom, cez škodovky až po staršie mercedesy a nakoniec som sa rozhodol, že nevrazím 500 000 do auta, kedže potrebujem si v budúcnosti riešiť aj bývanie a pdobne a ojazdené nechcem, pretože práve väčšina tých požičaných bola ojazdených a žiadna sláva. Nie som síce automechanik, ale čo to autách a ich konštrukcii viem a keby som kúpil auto ojazdené v cene logana, tak určite to bude v budúcnosti chcieť stále iba investovať. Takže nové auto bol Logan. Inak koho by zaujímalo pracujem v PC brandži a mesačným prijmom okolo 30000Sk.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 04.05.2008  19:19

« Re: Vitaj

Mno,jasně.Manžela jsem v této koupi podpořila,jelikož,přesně jak říkáš,strhnuli jsme igelity z nových sedaček nového auta s nulou na tachometru a bez obav,kdy se co kde 'vysype'.Prostě auto v záruce,aspoň nějaká jistota... :yes: :yes:

petrzel1 12.05.2008  17:57

« Re: Re: Re: Vitaj

Přečti si recenzi a zkušenosti s mou 735 a pak mluv. Není pravda, že co ojetina, to tragédie. Znám plno nových aut, která jsou takřka co měsíc v záruční opravě. To je skutečně individuální.
          Důležitější je, co Ty od auta chceš. Já mám rád bezpečí a rychlost. Někdo se potřebuje vytáhnout na sousedy. Někdo má pocit, že jedině český vůz je nejlepší a má nejlevnější provoz...Proč to tedy odsuzovat? Líbí se Ti Dacie? Proč ne! Kup si ji! Užívej si ji, ale nehaň auta ostatních, když neznáš pohnutky, které je vedly k jejich koupi!

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 12.05.2008  18:59

« Re: Vitaj

A jsme zase u toho - můj pohled na věc - když auto neznám,tak ho nehodnotím.Každej má svý důvody ke koupi toho,nebo onoho auta a pro každýho(většinu)je právě to jeho auto nej.Pokud budu mít v určitým autě něco naježděno,pak můžu soudit a případně i kritizovat....Můj osobní názor ;-)

foto renzo

renzo 14.05.2008  00:07

« Re: Re: Vitaj

alebo

neviem či sa týmto výrobcovia chvália, zvážte samy :-)
              Pre zaujímavosť porovnajte si údaje s Roomstrom- [odkaz] , dizajnovo mám na obe autá rovnaký názor, ide mi len o to že žijeme v 3 tisícročí a je smutné že ešte idú do výroby autá, čo získajú v crash-testoch 3 hviezdičky.A vy chcete v takom aute prevážať rodinu ?? Výbavu oželieť, ale bezpečnosť si myslím má byť prvoradá. Podnikateľovi ok, beriem ..ale isto MCV nevydrží toľko čo zniesli C15 ky >:D

jmurjr (H22A7) 05.05.2008  20:21

hodnotenie

ako mozem zlepsit galeriu mercedesu, co ti v nej chyba a co mam doplnit do recenzie, aby si mi dal trosku viac bodov, nie 5 za galeriu a 1 za recenziu?

foto Paulie001

Paulie001 05.05.2008  21:03

« Re: hodnotenie

Daciáku, léčíš si nějaké komplexy? Co bychom pak museli dát tobe za recenzi, když jmurjr dostal od Tebe 1b? A za jeho fotky 5b? Asi by zdůvodnění bylo dobré

Hory 06.05.2008  23:19

Mindráček z Rumunska...

Tak to si mě milý Daciačku zklamal... :no: Jestli haníš Meďoura a sám máš takovýho "sr.če", jakým oproti Mercedesu Dacia bezesporu je, tak seš u mě zamindrákovanej hlupáček... Zatáhlej a přep.čelej loser! Jestli se mýlím, budu jedině rád.

"-- skrytý --" 09.05.2008  11:34

Co

Bude chiptuning ?? Alespoň na 100 kilowatt ;-) >:D :-! .

foto JOB

JOB 09.05.2008  22:55

Dotaz

Můžeš se zde přítomným pochlubit ,proč prasíš ostatní recenze jedničkama ? :no:

"-- skrytý --" 10.05.2008  21:12

Názor

omlouvám se ale můžu mít svůj názor ne?Ale tobě jsem dal deset OK?

foto JOB

JOB 11.05.2008  00:37

« Re: Názor

No jak myslíš ,ale děláš si tady zbytečně zle.

foto pumpkin

pumpkin 10.05.2008  21:32

dík za doplnenie ;-)

jmurjr (H22A7) 11.05.2008  09:52

Logan

auto je velmi pekne, za 10, ostatne ohodnotene primerane...

petrzel1 12.05.2008  17:47

Jedničky

Krásný večer! Sice pochopím, že člověk, který nemá na to koupit si pořádné, byť ojeté auto je sžírán závistí a proto toto auto ohodnotí jedničkou. Je to jeho svobodná vůle a nic proti ní nemám. Bohužel už nechápu jeho pohnutky, proč stejnýma jedničkama ohodnotil i recenzi, která je ohodnocena tak, jak je a o fotkách ani nemluvě? Chápal bych to, kdybych tohoto člověka v nějakém příspěvku urazil, ale bohužel si nejsem ničeho vědom...A vzhledem k tomu, že jeho vysněné auto je BMW X5, tak to už mi hlava vůbec nebere...Nejde mi o body, ale snažím se jen pochopit Tvé pohnutky. Děkuji za odpověď!!!

"-- skrytý --" 13.05.2008  15:31

« Re: Jedničky

Promiň, omlouvám se za své hodnocení, které trochu zhatilo Tvůj vůz.A dacii jsem si koupil, protože potřebuji velké auto pro nejméně šest lidí do 400 000 kč.Bazar jsem nekupoval, protože moc bazarům nevěřím a chtěl jsem nové.Ale to je jen můj názor. ;-)

petrzel1 13.05.2008  16:31

« Re: Jedničky

Na hodnocení vozu kašlu, na to si já nehraji. Mě jen mrzelo, že když já Ti za fotky dal desítku, za tehdejší krátkou recenzi devítku a za auto osmičku, tak Ty jsi tam naprskal bez rozmyslu samé jedničky. Nehledě na to, že já to Tvé auto nikdy nehanil, nevysmíval se mu, ani Tobě a tudíž jsi neměl ani důvod být uražený. Jasně, pak jsem Tě záměrně provokoval, abys odepsal a napsal své důvody, ale znovu, ber to jen jako špičkování, které Tě mělo přimět k akci. Já skutečně už jezdil v životě se vším, co má kola a pásy, dokonce i s T-72M, takže mi věř, že nějaká zkušenost by u mě byla. S bazary máš pravdu, já bych tam taky nevlezl. Projdi si ale oficiální prodejce nových vozů a budeš překvapen, kolik levných a kvalitních vozů se servisní knížkou tam najdeš a navíc prokázaným původem. Osobně proti Loganu nic nemám. (Švagr si ho pořídil taky. Koupil ho v říjnu za 320000,-Kč a za pět měsícu spadla jeho cena o 50000,-Kč!!!! To naštve...) Jen jsem kritizoval, že do něj vrážíš a budeš vrážet zbytečně peníze. Ty kola jsou super, vážně, ale o kolik zase cena vyskočila nahoru? Dnes to jsou kola, zítra třeba sportovní volant, tady nějaký doplněk a než se naděješ, cena je o třicet procent nahoře. A pak už to nebude tak výborná koupě. Ale znovu podotýkám, co řidič, to jiný názor!!! A tak to má být, protože jinak by po týdle Zemi jezdily uniformní krabice!!!!!! Tak ať Logi jezdí!!!!!

"-- skrytý --" 14.05.2008  15:24

« Re:omluva

Čau petrzeli1 ještě jednou se Ti omlouvám za hodnocení Tvého vozu.Hodnotil jsem trochu rozhořčen zprávou, určitě to nebylo objektivní proto ještě jednou-auto-10,fotky-9 a recenze, velmi obsažná-10.Proto se Ti ještě jednou omlouvám.

"-- skrytý --" 14.05.2008  15:28

« Re: Re:omluva

Petržel nyní je pracovně zaneprázdněn, mám ti za něj mými ústy poděkovat ... Takže ti za omluvu děkuje a byl okázale potěšen! ;-)

petrzel1 14.05.2008  17:45

« Re: Re: Re:omluva

Přesně tak! Děkuji Frpovi i Tobě Daciáku. :-!

foto renzo

renzo 14.05.2008  00:17

Hodnotenie

Za auto 6 bodov, prepač viac to ani nebude ... foto 9 :-) a recenzia zatiaľ 6 hitíkov, popracuj na nej, odjazdi čo to a popíš skúsenosti a pojdeme vyššie :-)
    Inak oceňujem motor, RENAULTacke 1,6ky ma milo prekvapili výkonom, tak teda nech slúži :-)

"-- skrytý --" 16.05.2008  20:53

čau

:-0

Dylan McKay 19.05.2008  23:11

blázen?

Kluku, prober se z té diskotéky, koukám jak hodnotíš jiné recenze, ale všechny co tady jsou, jsou lepší než ta tvoje... :no:

"-- skrytý --" 22.05.2008  13:20

« Re: blázen?

No, ty tvé nejsou také nic extra :no:

foto chetoos

chetoos 28.07.2008  19:23

super

Dacia logan mcv je velmi suprové auto,nejlepší je určitě cena,vzhled je taky docela hezký :yes: .Prostoru je určitě taky hodně.Jen co se mi nelíbí je interiér jinak super auto. :-)

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 29.07.2008  14:54

Oprava

Ta Lancia na tvých fotkách jse jmenu Thésis, thema byla předchůdce ;-)

"-- skrytý --" 30.07.2008  09:23

« Re: Oprava

Jo děkuju za opravu. ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 31.07.2008  22:39

PROČ???

Můžeš mi,prosím,nějak rozumně vysvětlit,proč jsi mi dal za 1 na recenzi?????? :-O :-O :-O

jmurjr (H22A7) 05.08.2008  21:10

hello driver

ahoj. chcel by som sa spytat, co mam zlepsit na recenzii a galerii mercedesu, aby som od teba mal viac ako 5,33 bodu? viem, ze auto nezmenim, ale recenziu a galeriu mozem. ;-)

"-- skrytý --" 06.08.2008  14:52

« Re: hello driver

Jo a moc děkuju za hodnocení :-) :-) :-) :-) :-) :-)

"-- skrytý --" 06.08.2008  14:51

hello jmurjr

JJ sorry to hodnoceni je staré, už jsem ho opravil ;-) :yes: :yes:

jmurjr (H22A7) 07.08.2008  21:16

« Re: hello jmurjr

dakujem za opravu hodnotenia. ak ti nieco napadne, co nemam na fotkach, tak napis, odfotim. ;-) :yes:

"-- skrytý --" 15.08.2008  20:35

OK

OK

David Silver 16.08.2008  21:12

pěkné

Pěkné auto, pěkné fotky. Přidej na recenzi ;-)

"-- skrytý --" 16.08.2008  21:33

« Re: pěkné

Díky zkusim to v příštím týdnu ;-)

foto McVladin

McVladin 30.08.2008  22:54

Dacia Logan

skvele auto, hlavne pre famyli life...segra ma s 1,5dci spotreba dlhodobo 4,1 l ....proste dost fajne auticko. komfortne, tiche, pohodlne, relativne svizne....proste skvele auti....to je jasna 10 a nech sluzi:D

"-- skrytý --" 31.08.2008  11:38

Dik

Dík, Tobě tobě taky ;-)

foto Mistr

Mistr 06.09.2008  22:53

Super..

Spickovy prispevek, ty nadherny fotky by zaslouzili vic jak 10B, krasna recenze, jinak spotreba mi prijde vice nez uspokojiva vzhledem k velikosti auta.

foto ps1818

ps1818 06.09.2008  23:09

Logan...?

Pravdupovediac mám voči Loganu do istej miery psychologické predsudky, ale fotky červeného MCV so zliatinovými diskami kolies vyzerajú fakt božsky...
    Za foto aj recenziu máš odo mňa po 10b, za auto, nehnevaj sa, 9...
    Držím palce, aby ti vydržalo čo najviac kilometrov bez poruchy! ;-) :yes:

foto Konwi

Konwi 04.10.2008  08:23

Jediná dacia

o které lze říci, že vypadá k světu. Chválím tvůj výběr verze MCV. Velké, praktické a levné auto - to má svoje opodstatnění. Navíc ta mamutí prostornost ji činí neobvyklou. Škoda trochu fádního interiéru, ale nemůžeme mít vše, že. Celkově se jedná o povedený vůz (ve verzi MCV), takový který si koupí i normální chlap a ne jen potrhlý český chalupář(klas.logan). Ať slouží :yes:

jmurjr (H22A7) 05.11.2008  16:28

napad pre daciu

dacia ma novy znak. podla mojho nazor by mohla vyrabat suveniry v tvare znaku s funkciou otvaraca na false (pivo a spol).

"-- skrytý --" 25.11.2008  14:20

Logánek

Také jsem ho koupil v prosinci loňského roku a jsem s ním plně spokojen a to i moje 4 dcery i s manželkou,která jezdí s celím mužstvem na volejbal Zdraví Skalák

foto megacruiser

megacruiser 04.12.2008  16:36

Strejda má taky MCV

s 1.6 motorem, nemůže si ho vynachválit. Před tím kupoval pořád "zaručeně málo jetý auta" ve kterých zbytečně utopil plno peněz a pak ho jedno z nich "se zaručeně neztočeným tachometrem" po destrukci motoru nechalo viset v zahraničí. Tohle MCV je super na tahání přívěsů, má dlouhej rozvor a tak je pořád stabilní, motor nemá s karavanem problém. Asi do Logana půjdu taky a to že se Dacii dost lidí posmívá mi vůbec nevadí. Popravdě ale ten nový facelift se mi nelíbí, jestli si na něj nezvyknu půjdu do původní verze, ta se mi líbí opravdu moc (a nikdo mi to nevěří) >:D
    Tak ať jezdí dlouho a bez poruch.

"-- skrytý --" 23.12.2008  09:09

taky mám MCVátko

Nazdar loganátori >:D taky ho vlastním 1.6ku ,již jeden rok a co s ním projedu to s fazolem nedokážu,jsem totiž rybář a jezdím do míst kde ještě nikdo nebyl tak si to dokážete představit,bláto až na střeše a tak jinak.tak šťastné a veselé a mnoho kylometrů před námi

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 04.04.2009  23:37

MCV

Mám ji jako pracovní a zatím nemůžu říct křivé slovo :yes: :yes:

"-- skrytý --" 18.04.2009  20:37

« Re: MCV

Jo jo, já jako soukromou a taky ne! :yes: ;-)

"-- skrytý --" 05.04.2009  11:36

Fun

Som čital jeden vtip na nete že...V novinách: ”Vyměním dvousedačkovou Daciu za hnůj. Zn.: * za *.” nechcem ťa uraziť >:D ale som nemohol stoho.....

"-- skrytý --" 18.04.2009  20:42

« Re: Fun

A já zase četl:,,Nemám rád namachrovaný hlupáky v audinách", PS: taky jsem z toho nemohl. >:D

"-- skrytý --" 18.04.2009  20:42

« Re: Re: Fun

Jo a taky nic ve zlym. ;-)

foto defender110

defender110 17.06.2010  09:23

Dobrý

Zdravím, super recenze, konečně objektivní a dobrý popis kladů a záporů. Mnoho potenciálních zájemců si rádi počtou do čeho jdou nebo chtějí jít. Fakt dobrý fotky bomba. Co se auta týče myslím, že konečně je tu něco přesně pro normální lidi. Velký levný, spolehlivý auto, které si na nic nehraje. Možná tak trošku rumunská felicie :-) . Chystám se do Dustera, jsem moc zvědav, jen co doplatím pujčku z "supeer" ojetý focus. Myslím že Dačky jsou dost neprávem haněny. Ale ono se ještě ukáže :). Jinak hodně šťastných kilometrů a co nejmíň problémů ;-)

"-- skrytý --" 13.03.2011  20:28

kniha

dobrý den taky sem si pořídil kniha Dacia Logan MCV bohužel je dotažen z německa má to i nádrž na plyn ,ale je u toho německá kniha:-( německy neumim, takže bych se rád poptal jestli nevíte kde jí sehnat v českém jazyce??