BMW řada 3 (1991)

4.9.2008

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "soomer". Takže předem bych chtěl pozdravit všechny co se koukají na MACZ a natrefili na zatím ne moc…

BMW 3 series (soomer)

Chobot 04.09.2008  22:20

Tak já se ujmu té cti a napíši jako první.

Auto je pěkný. Až na ten hyperlauf ústící z poza zadního nárazníku :-) . Já bych měl jen technickou...teď nevim jestli otázku či připomínku. Mám takový dojem, že tyhle 1.8 byly do 93 roku s 83kW (85kW měli až poté). Ale tedy nevím, někde jsem to četl a já mám též 83. Jinak vytáhni foťák, navštiv myčku a ukaž to nejlepší co v tvé rudé E36 je.
    Ještě k recenzi. Napiš si kdyžtak(asi prosím) do továrního označení 318i ať je konkurence lépe znatelná >:D ;-)
    Jinak body ti přidělim až na tom pořádně zapracuješ abych tě zbytečně hned nestrhával :-!

"-- skrytý --" 04.09.2008  23:05

« Re: Tak já se ujmu té cti a napíši jako první.

Ten "hyperlauf" mi taky nedává klidný spaní,až budu mít peníze určitě koupím originál....co se těch kW týče jsem z toho taky trošku zmaten jestli 83 nebo 85 kW...přece jenom nemám techničák ještě v ruce a české silnice brázdím s kupní smlouvou v přihrádce...A neboj okmažitě na recenzi zapracuju s tím počítám... ale asi až po víkendu,neboť budu pryč bez chvilky času a bez kb připojení :-(

"-- skrytý --" 04.09.2008  22:22

Bávo

Zdravim, konečně další E36ka :-) . Už odmalička obdivuju tento model, do budoucnosti taky planuju koupi e36ky.... Sice je stará už 17let ale svým designem neurazí ani dnes. Časem dopiš recenzi a přidej vic fotek pak se mě ozvi o hodnoceni ;-)
    Jinak přeju hodně šťastně najetých kilometrů, kterých určitě nebude málo a ať dlooouho slouží. ;-)

"-- skrytý --" 04.09.2008  23:08

« Re: Bávo

Taky mě design uchvátil..podle mě jsou E36 nebo E30 ty nejkrásnější BMW co kdy byli ... ale nesmím zapomenout na BMW 750 Li E38 měl jsem možnost s ním jezdit měsíc a tisícovkou ujetých kilometrů a naprosto mě uchvátila... Inu když máš pod kapotou motor 12-ti válec s obsahem 5.0 litrů tak se ti vryje do paměti neskutečným způsobem....a neboj zapracuji hned jak to bude možný.. taky ti přeji hodně šťastných kilometrů bez nehod

"-- skrytý --" 05.09.2008  08:06

pekne, ale... :)

Gratulujem k paradnemu autu, len by to chcelo trochu zapracovat na recenzii a pridat nejake fotky - zatial nehodnotim, aby som ti to nekazil..

Prajem vela stastnych kilometrov :yes:

"-- skrytý --" 05.09.2008  22:39

« Re: pekne, ale... :)

Díky moc a neboj na recenzi zapracuji a fotky přidám.Jen jsem se už chtěl podělit s mou novou láskou ..co nejdřív budu moct všechno napravím.Taky ti přeju mnógo a mnógo šťastných kilometrů :-)

foto Elsin

Elsin 05.09.2008  10:00

Fotky

Je mi jasný, že dodáš brzo nové fotky, ale aby jsi měl motivaci a aby jsi mi pak dal vědět, že jsou nové, dávám za ně zatím 8, ale pak určitě zvednu!Super auto pro 18-ti letého kluka, tak se v něm někde nepřizabij...

"-- skrytý --" 05.09.2008  22:43

« Re: Fotky

Neboj fotky a recenzi určitě vylepším,samotnýho mě tky štve to zpracování atd. A díky moc byl to můj sen kterej jsem si splnil...a nepřizabiju , pořád myslím na to že,když mám papíry půl roku tak nejsem žádnej zdatnej řidič a hlavně jsem si auto odpracoval a ne jako něktří mladí frajírci co jim koupí super káru a oni k ní nemaj žadnou úctu a žadnej vztah.
      Přeju ti mnoho šťastných kilometrů ;-)

foto Merkur

Merkur 08.09.2008  19:32

Hm...

Já tyto "holčičí" motorizace u báwa neuznávám,takže ti nebudu kazit hodnocení ;-\ .

"-- skrytý --" 08.09.2008  22:17

« Re: Hm...

Já neuznávám vozy francouzské výroby,takže ti nebudu kazit hodnocení ;-\

Chobot 08.09.2008  22:38

Tak

jsem to přečetl a chválím. A souhlasím. Akorát teda s tou pohodlnou jízdou. Jo na těch mých 15kách to je docela luxus ještě, ale myslím že na nějakých 17 už by bylo docela tuho(ale těžko říct, není osobní zkušenost). A teda ten volant se mi zdá docela OK. Je teda větší, ale tak neni to žádnej tuning sporťák ale seriová 1,8. Jinak nemam co bych vytkl. Akorát ty fotky, na ty si ještě počkam a pak ti tam šoupnu nějakou tu desítku ;-)

"-- skrytý --" 08.09.2008  22:50

« Re: Tak

Jo díky moc .. já jezdím na 16 a už to dost pozbylo komfortu.Když jsem jel po D1 musel jsem se vyhýbat pravým jízdnímu pruhu velkým obloukem,protože jinak by to ze mě vytřáslo duši.A ty fotky budou co nevidět slibuji.Chtěl bych přidat už v pátek,ale vše záleží na mém otci jestli mi pučí foťák.

foto zip2016

zip2016 09.09.2008  11:19

« Re: Tak

Já na fotky čekat nebudu. Mě se to líbí a dávám tak jak dávám. E-36 je pěkné auto. A takové cabrio by asi bylo úplnej luxus. Nicméně tvoje je moc pěkné!! Gratuluju.

"-- skrytý --" 11.09.2008  19:50

« Re: Re: Tak

Díky moc a fotky přidám co nejdřív,nemám totiž nikdy po ruce foťák,protože můj otec si ho vždy bere do práce a nikdy s ním nic nenafotí...Chápete to někdo ? >:D

"-- skrytý --" 25.09.2008  10:33

Otázka

Hledám někoho kdo by měl olejovou vanu na mýho Bávise.Protože u současný co mám se strhnul šroub a závity jsou fuč.Nebo mi pošlete odkaz na nějaký autovrakoviště.Díky za pomoc mějte se.Čau

"-- skrytý --" 13.10.2008  17:10

Zadní křídlo

Prosím všechny jestli někdo nevíte výrobce mého zadního křídla není to důležitý,ale pokud to někdo ví tak ať mě informuje abych věděl "co to mám na autě" díky moc mějte se :-)

Chobot 14.10.2008  17:37

« Re: Zadní křídlo

že by rieger? [odkaz]

"-- skrytý --" 14.10.2008  17:39

« Re: Re: Zadní křídlo

Asi ne vypadá jinak a nemá brzdové světlo ...ale díky.Jsem bezradnej :'-(

Chobot 14.10.2008  17:40

« Re: Re: Re: Zadní křídlo

jo, zrovna koukam že ho dělají na všechno kromě e36 >:D . Tak to potom těžko říci.

"-- skrytý --" 14.10.2008  18:46

« Re: Re: Re: Re: Zadní křídlo

Ale díky moc už jsem to viděl na M3 E36,ale je to blbost že by to bylo Mkový křídlo když Mka křídla nemaj >:D

foto Traviss-BMWfans-

Traviss (BMWfans) 04.11.2008  19:45

E 36

Zdar,
    pročetl jsem recenzi a zase se dozvěděl pár zajímavých věcí, musím vypíchnout z plusů "nestárnoucí design", protože to je to co dělá BMW tím čím je, při představě,že tehdy byl třetím rokem na trhu Favorit.. >:D
    K laku - na fotkách je vidět, že to není extra lesk, ale musíš k němu být shovívavý, představit si všechno to sněžení, bouřky či prach, které za ty km potkal a být vlastně rád ;-)

A fotky to je paráda, je vidět, že sis dal záležet! A ty kola k tomu sedí jako *** na hrnec! :-!

Jo a té E34 je teda škoda, vypadá překrásně, jaká to byla motorizace?

"-- skrytý --" 04.11.2008  20:04

« Re: E 36

Ahoj předem díky moc za pochvalu mě i bávise to potěšilo.Ten lak mě štve ale přece jen je to auto co jezdilo Rusko-ČR atd. takže se to nějak podepsalo,ale už si plánuju "přefouknutí" celýho auta aby vypadalo krásně..nebo si koupím kvalitní vosk od SONAXu měl jsem možnost ho vyzkoušet a efekt byl úžasnej.Už plánuju s kamarádem malej vejlet takže fotky snad přibudou.K E34 - 2.5 l 6-ti válec...prostě nádhera-kůže,el.stahovaný okýnka,klima,palubní PC,el. šíbr.A hlavně měl to mladej kluk z Autecu Praha 5 - Stodůlky.Takže pravidelný odborný servis se podepsal na kvalitě.Ale aspoň je v rodině koupil si ho děda >:D za 35 tisíc neber to >:D

foto MiKy-

MiKy* 12.11.2008  21:49

Pozdrav

Ahoj. Tolik fotek jako Ty sice nemám, ale dle Tvé vítky jsem k sobě něco málo fot přidal.

"-- skrytý --" 12.11.2008  22:08

« Re: Pozdrav

Jo už se koukám už se koukám...a super!! :yes: Možná mám víc fotek ale problém je,že absolutně neumím fotit,takže kvantitativně je to dobrý ale kvalita uvadá na prvním snímku.Tím pádem máš u mě jasný 3x10 :-) :yes:

"-- skrytý --" 13.11.2008  13:35

M nárazník a prahy...

Zdravím všechny!!Nevíte někdo kde by se dal sehnat M-kovej přední nárazník na BMW 3 E36 a boční prahy?Díky za odpověď.Mějte se fajn ;-)

Chobot 16.12.2008  13:47

"-- skrytý --" 16.12.2008  16:32

« Re: Re: M nárazník a prahy...

Díky šéfe a ještě by mě zajímal tvů názor jestli je to dobrá investice nebo ne.Vím že pro někoho je to potupa a shazování M3 E36 ale mě ten paket fascinuje .....

Chobot 16.12.2008  16:49

« Re: M nárazník a prahy...

Nazdar. Já ti nevim. Určitě by s tim to auto vypadalo lépe(Rozhodně bych to považoval za menší zlo, než si polepit celé auto nápisy M3(jak bývá v čechách zvykem), to je podle mě úchylárna.
          Asi tak. Normální lidi rozdíl nepoznají, a ti co se vyznají poznají, že jde jen o ´Mpacket´ dle koncovky výfuku, zvuku motoru atd. Peníze se ti za to asi nikdy nevrátí.
          Takže pokud na to máš a chceš to tak proč ne.....ale žádnou velkou slávu(kromě osobního pocitu a řekněme jednou do roka někoho kdo si všimne) s tim asi neuděláš......to bys musel pořídit nějakou hypertuneřinu s pletivem kolem dokola a půl cm nad zemí.
          Výsledek: Bylo by to pěkný ale jsou důležitější, a některé i lepší věci které se dají za ten peníz pořídit-když jen tak plácnu, tak já bych šel třeba raději do loketní opěrky, nebo H7 lampy z novějšího modelu(či co to tam je)...třeba :-)
          Ale záleží to jen a jen na tobě ;-)

"-- skrytý --" 16.12.2008  17:47

« Re: Re: M nárazník a prahy...

Díky za tvůj osobní názor ano máš pravdu jsou i důležitější věci to vím,ale jen jsem tak uvažoval.Rozhodně mi nejde o to abych byl nějakej "hloupej" tuner nebo profi nálepkář.Ten design se mi líbí a není to takový zlo,je to prostě originál.Nechci slávu.A co se týče mnoha lidí ty ani nepoznaj že jde o m-paket a ani neví co je M3....Bohužel je to tak... :'-( Aspoň teda co jsem vypozoroval z rozhovorů na téma "automobil" ale co každýho zajímá něco jinýho..... :yes: Ještě jednou díky za odkaz a a hlavně za tvů osobní názor. ;-)

Chobot 16.12.2008  17:53

« Re: M nárazník a prahy...

Jen ještě dodám že nejde až tak o důležitost té věci jako praktičnost.
              M3 nárazník-kus plastu za šestku, kterýho si většina lidí ani nevšimne, funkci žádnou kromě estetické neplní(což je dost spojený s tim že si toho stejně nikdo nevšimne >:D ) a když to náhodou někam opřeš tak budeš mlátit hlavou o zeď víc než s původním nárazníkem.
              Kdežto ´loketka´-pohodlná věcička jako bonus skýtající i vypolstrovaný prostor na klíče, škrabku, CDs(přiznejme si že v e36 zrovna moc odkládacích prostor není).......
              Světla- lepší viditelnost za tmy.....

Ale tím ti to samozřejmě nechci vymlouvat. Když musíš, tak musíš. To znam >:D ;-)

"-- skrytý --" 16.12.2008  19:31

« Re: Re: M nárazník a prahy...

Rozumím ... a s odkládacími prostory souhlasím je jich opravdu málo.Položím cigarety,mobil,peněženku,doklady a kam mám dát svačinu ?? To je potom zapeklitá situace >:D

Chobot 24.12.2008  16:22

« Re: Re: Re: M nárazník a prahy...

Kdyby náhodou tak tady je o 5kilko levnější [odkaz]

"-- skrytý --" 24.12.2008  18:22

« Re: Re: Re: Re: M nárazník a prahy...

Díky za odkaz ale plánuji jiný investice. Měl si pravdu je mnoho důležitějších věci než "kus plastu" za 6 papírů.Svíčky,sportovní vzduchový filtr- četl jsem o něm článek a jsem rozhodnutej že to bude 100% výhodná koupě.Stojí sice víc než obyč. filtr ale vydrží dýl a má lepší filtrační vlastnosti.Takže když si to propočítáš do budoucna seš finančně v plusu oproti klasice. :-) Krásný Vánoce ať pod stromečkem najdeš to co sis přál a ať Tě nechytí žlučník s brutální kombinace kapříka,salátu a cukroví.Krasnej Šťedrej večer Ti přeju.

Chobot 24.12.2008  18:27

« Re: Re: Re: Re: Re: M nárazník a prahy...

Jo,jo. Dobrá práce. Já nad filtrem taky uvažoval kvůli zvuku, i když ono to má i tak docela znivej tón na 1,8. No zatim ten co tam je tak je jak novej, tak to nespěchá nějak. Tak až to uskutečníš tak mi poreferuješ co to dělá, jak to dělá, kolik to stálo a co to bylo....... :-) Jo a dnes jsem našel asi za 14 knedlíků karbonovou haubnu kdybys chtěl odlehčit >:D
                      Jinak i tobě pohodový svátky ;-)

"-- skrytý --" 24.12.2008  18:46

« Re: M nárazník a prahy...

Koukal jsem se a K&N filtr jde sehnat už od 1300 i s přípravky na čištění...hlavně motor má díky němu lineárnější chod a "nezasírá ti to vstřiky paliva....Nedávno jsem jedny takhle čistil na Mondeu,frajer jezdil bez filtru >:D a to potrubí? No peklo...Ta haubna by byla fajn ale 14 papírů je na mě zatím trochu příliš >:D Uvidíme za 20 let >:-[] :yes:

David Silver 18.11.2008  16:10

Nordschleife

Čau soomere. Takovou rychlostí jako máš báwo v Karusellu upravené by jsi ho fakt neprojel. By jsi šel skoro přímou čarou do svodidel ;-) :yes:

Dadánek (AlkoholixXx) 18.11.2008  16:36

« Re: Nordschleife

Má pravdu ten chlapec... limit pro range je 100, pro porše asitrochu víc, protože jsem ho tam bezdil >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 18.11.2008  17:08

« Re: Re: Nordschleife

Seš Porschakům nepřející ... kdyby tě s-mike viděl ten by tě hnal >:D >:D

Dadánek (AlkoholixXx) 18.11.2008  17:14

« Re: Re: Re: Nordschleife

Jed jednou jsem ho tam zbrzdil... no co no, nemá tam to porše jezdit!!! >:D >:D

"-- skrytý --" 18.11.2008  17:16

« Re: Re: Re: Re: Nordschleife

Přesně tak chléb a bič na něj .... >:D Kdyby něco tak to Porsche už v těch svodidlech bylo >:D

"-- skrytý --" 18.11.2008  17:07

« Re: Nordschleife

To je mi jasný >:D S bávisem bych si na Nordschleife ani netrouf jen jsem se chtěl pochlubit mou první prací ve photoshopu...líbí se ti upravený obrázek nebo to stojí ty víš za co .... >:-[] ?

"-- skrytý --" 18.11.2008  17:17

« Re: Nordschleife

A co se těch svodidel týče tak podle videa z Crashtestu bych to asi nerozdejchal :no:

Dadánek (AlkoholixXx) 18.11.2008  17:23

« Re: Re: Nordschleife

Z karuselu byl vylítnul jako letadlo... >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 18.11.2008  17:28

« Re: Re: Re: Nordschleife

Už to slyším v televizi neznámý letící objekt napadl česko-německé pohraničí ...traktor palbu opětoval a vrátil se na své původní stanoviště :-)

Dadánek (AlkoholixXx) 18.11.2008  17:30

« Re: Re: Re: Re: Nordschleife

No nevím jestli česko-německé... z ringu to máš co by kamenem dohodil do Belgie... tam bys mohl prolétnout bez povšimnutí >:D >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 18.11.2008  17:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Nordschleife

To je fakt >:D >:D jenže bych někde přistál a zavřeli by mě za ilegální přistěhovalectví a co bych dělal bez MACZ ? :-(

Dadánek (AlkoholixXx) 18.11.2008  17:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nordschleife

Dělal bys to cos dělat než jsi našel MACZ >:-[]

"-- skrytý --" 18.11.2008  17:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nordschleife

Ale mě už freevideo.cz nebaví ;-\

Chobot 16.01.2009  11:41

Nazdárek.

Už máš osvíčkováno a ofiltrováno? Jinak viděl jsem někde přední nárazník i s zadnim asi za čtyřku, kdyby sis to ještě rozmyslel tak najít se dá za rozumnej peníz když člověk nespěchá.
    Jinak sem vás všechny nalákal do 3(E36) a teď se chystam vás všechny strhnout do 3series.....jen jako, že jsem zmizel a očekávám od vás to samé >:D >:D

"-- skrytý --" 18.01.2009  19:15

« Re: Nazdárek.

Ahoj...Osvíčkováno a ofiltrováno zatím ještě nemám všechno proběhne na jaře.To bude krásně teplo a mě nebudou křehnout prsty při výměně v mrazu hluboko pod nulou.... ;-) Ale už se neuvěřitelně těším...Na ty nárazníky se asi zatím vykašlu ... nebo spíš vykašlu se na ně úplně.Co se tři 3series týče už za tebou spěchám pln radosti a očekávání lepších zítřků >:D

Chobot 20.01.2009  14:34

« Re: Re: Nazdárek.

Jo, to je rozumný. Já byl teď pro nějaký věcičky, co mi v autě chyběly a během minuty jsem nevěděl kam s rukama, jak jsem je měl zkřehlý. A to bylo jenom -5(jenom, jako oproti těm -15, co teď pár tejdnů byly)

"-- skrytý --" 20.01.2009  16:02

« Re: Re: Re: Nazdárek.

Přesně tak a já nemám možnost sehnat nějaký krásný teplý garážovaný místo kde bych mohl vše provádět.Výbornej fór je že jsem do chladiče nelil žádnou nemrznoucí směs a když jsem se šel jednou kouknout jestli nahodou při -15°C mrazech náhodou nenastal problém že bych měl místo chladící kapaliny kru tak nic ...kapalina byla kapalná a já si oddechl.

Chobot 27.01.2009  20:16

To je zvěřinec

>:D ;-)

Copak tam ještě je? Dočetl jsem se že je jich asi 5 ale viděl jsem jen koně...a teď zajíce.

"-- skrytý --" 27.01.2009  21:26

« Re: To je zvěřinec

Zajíce mi posílal Karfiol..a na koně jsem narazil u Tebe tak jsem zvědavej na co ještě na netu narazím.Docela mě pobavila reklama co mám na předposlední fotce :yes: >:D

"-- skrytý --" 27.01.2009  21:29

« Re: Re: To je zvěřinec

Tak už jsem našel i žábu na nějakým indickým webu nicméně když na ní kliknu ve výběru na googlu tak mi to nechce povolit přístup

"-- skrytý --" 27.01.2009  21:33

« Re: To je zvěřinec

Našel jsem ale na tohle téma reklamu [odkaz] ;-)

Chobot 27.01.2009  21:39

« Re: Re: To je zvěřinec

Jo, tak ta je taky výborná :-)

"-- skrytý --" 27.01.2009  21:40

« Re: To je zvěřinec

Tak asi jsou zatím 3 [odkaz]%3Fq%3DBMW%2B…

Chobot 27.01.2009  21:41

« Re: Re: To je zvěřinec

jo jo, žabák. Hrozný mutace....

"-- skrytý --" 27.01.2009  21:44

« Re: Re: Re: To je zvěřinec

Zajímavej nápad ale Kermit nemá konkurenci..nebo oficiální video s Madonnou a M5 E39 v hlavní roli se mi vrylo do paměti na věčný časy :yes:

Chobot 27.01.2009  21:46

« Re: Re: Re: Re: To je zvěřinec

Jo, Kermit je nejlepší....teda jestli je to ta věc co si myslim. Takový to zelený, veselý stvoření v jedničce. Madonu5 s E39 jsem neviděl.

"-- skrytý --" 27.01.2009  21:49

« Re: Re: Re: Re: Re: To je zvěřinec

Jo přesně to.[odkaz] tady máš madonnu až budeš mít náladu tak se koukni mě to vždycky pobaví.

filko 03.02.2009  11:12

Reklama

Pokud tě zajímá reklama, mrkni [odkaz] a uvidíš celý vývoj.

"-- skrytý --" 03.02.2009  15:50

« Re: Reklama

Tak to mě pobavilo neuveřitelným způsobem...tomuhle se říká správná reklama :yes:

filko 03.02.2009  11:13

Potvora

Koukal jsem na tvou plyšovou potvoru. Taky jednu mám. Jezdila zatím v každém autě se mnou. :-) Je na několika fotkách a je té tvé podobná...

"-- skrytý --" 03.02.2009  15:53

« Re: Potvora

To je správný můj hrošík už pamatuje můj ex-Escort.Nevím proč možná je to divný ale já musím mít plyšáka v autě příjde mi to jako nějakej rituál.Když si sem tam přivydělávám s dodávkou hrošíka beru sebou.

filko 03.02.2009  17:54

« Re: Potvora

Já mám svýho losa jako připomínku losího testu. Myslím, že o tom píšu někde v recenzi na 4x4. Ale s sebou ho neberu, hlídá auto.

"-- skrytý --" 03.02.2009  19:44

« Re: Re: Potvora

Mě auto hlídaj při práci na letišti na Ruzyni >:D.Já mám Hrošíka podle hrošího testu...to jest kolik to spapá když držím plyn na podlaze >:D Ne to byl jen fórek prostě jsem ho dostal od svý babičky abych měl ochránce na cestách ;-)

Chobot 03.02.2009  16:56

Hm.

Tak teď jsem si po nějaké té době přečetl tvoji recenzi a docela se zasmál u zrcátek a světel. To je jako by mi to z huby vypadlo, až tě podezíram, že si opisoval >:D (ne, samozřejmě to je joke) Hlavně ta zrcátka jsou tragedie. Původně jsem myslel, že jsem jen rozmazlenej. Ale poté co jsem potřetí při přejíždění do levého pruhu na dálnici málem vlítl pod kolemjedoucího, tak jsem se nas... a fakt si koupil ten panoramatickej malej nalepovací nástavec. A teda musim zaklepat, sice to vypadá divně, ale mam od té doby klid.

"-- skrytý --" 03.02.2009  19:42

« Re: Hm.

No popravdě hledal jsem u jiných E36 i u Tebe inspiraci jelikož nejsem všímavej člověk a detailista v některých ohledech všímám si věcí tímto stylem jako například u světlometů a zpětných zrcátek:Pročítám všchny silný a slabý stránky všech lidí co maj BMW E36 a říkam si v duchu:jo tak s tímhle mám taky problém,no s tímhle ne,je fakt s mrtvým úhlem jsem to věděl dlouho nebo aspoň tušil,protože jsem se podezíral že si prostě zpětný zrcátka neumím nastavit do idálního úhlu.Ale po dlouhým nastavovaní a nastavování jsem přišel na to že chyba opravdu není ve mě ale v zrcátcích.

"-- skrytý --" 03.02.2009  19:50

Hymna řidičů

Udělal jsem si malou osobní anketku s názvem "hymna řidiče": Po neúspěších AC-DC - Highway to hell nebo David Hajzlhof - Jump in my car na první místo zabrousil ten HIT při kterém mé řidičské srdce zaplesá nad BeatBoxem a Rapem let 70. [odkaz] Vzdávám čest této líbezné a smysluplné písni

David Silver 03.02.2009  19:57

zdravím

Čau Soomere, tak to jsi ty bo tvoje Báwo co ho Karfiol blokuje? Tyjo jsem si všiml poprvé ;-\ :-O Co jinak ta Audi co jsi ji byl donucen ducnout?

"-- skrytý --" 03.02.2009  20:12

« Re: zdravím

Čau myslíš na fotce BMW klub Velké Přílepy ? Jo je taky jsou z toho večera velmi super fotky >:D Audi už stojí v servisu a čká na odbornou opravu teď už všechno řeší pojišťovna a jde to mimo mě a to jsem sakra rád kolik nocí a dnů jsem si to vyčítal co jsem to za * co neumí řídit.

David Silver 03.02.2009  20:20

« Re: Re: zdravím

Jj, tu fotku myslím :yes: Tak to jsi v pohodě :-) ;-) Jinak, myslím, že nejeden další řidič by to poslal do svodidel.

"-- skrytý --" 03.02.2009  20:27

« Re: Re: Re: zdravím

Ale víš co mrzí mě to mohl jsem to auto zadupnout a taky předvídat....a mimochodem pít s Karfiolem je o zdraví...myslím že už měl jako profilovou fotku jak lezí s mokrým cigárem v držce ve vířívce >:D

David Silver 03.02.2009  20:32

« Re: Re: Re: Re: zdravím

Když to zařídí pojišt'ovna, tak není téměř žádný problém ne? Majitel dostal náhradní vozidlo nebo ne? Když to má u autorizáku...

Jj >:D Tu fotku možná tam ještě má :yes: :yes:

"-- skrytý --" 03.02.2009  20:48

« Re: Re: Re: Re: Re: zdravím

Jak říkám to není můj problém naštěstí jsem rád že to nemusím řešit a ani se o to starat tak se radši ani neptám abych si nemusel říkat jakej jsem *.Ten večer byl vybornej nikdo nezůstal střízlivej.

David Silver 03.02.2009  20:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravím

To ti věřím :yes: :yes: Hehe, tak to má vypadat když jsou večírky ;-) Dneska ve slohu nám učitelka řekla že si na příště máme vymyslet do dvocie vyprávění jak jsme dělali večirek a pak řekla že samozřejmě bez alkohol tak jsme všichni smutné povzdechli a třídou se šířila věta: "Když je to bez alkoholu, tak to není žádnej večírek ale normální večer" :yes: >:D

"-- skrytý --" 03.02.2009  20:55

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravím

No to jo já když jdu na večírek nebo porádám moje játra praskaj ve švech stačí mi Silvestry se Serious.dexterem a jehou bejvalím Cougarem a Karfiolem,tanec,příšernej zpěv a nezřízený pití tvrýho alkoholu.Co se slohovky týče tak mi o tom ani nemluv teď se zrovna trápím s úvahou na téma: "I ýhra může být hanbou" >:D

David Silver 04.02.2009  16:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravím

Proboha! Tak to ti nezávidím :no: Pěkné blbá úvaha :yes: >:D Mě naposled přišla učitelka se slohovkou do rány, že dala téma nehody na silnicích. Takže moje slohovka říkala že je nejlepší ve třídě, což bylo porvé za život a asi i naposled >:D :yes:
                    A holky si tam nepozvete?

"-- skrytý --" 04.02.2009  19:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravím

Silvetr je vždycky i dámská společnost,ale pro mě je přednější Old smuggler nebo Božkov Vodka >:D Tak slohovku jsem ještě napsal ve škole přímo v hodině čestiny.Během hodiny jsem měl nápad , realizaci na nanečisto a potom už na ostro.Sice už nevim co jsem psal ale to je jedno.Úkol jsem splnil >:D

karfiol 04.02.2009  19:27

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravím

Co to tady čtu za rozpravy???

"-- skrytý --" 04.02.2009  20:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravím

Čus můj kolegu v alkoholickým opojení.Probíha rozprava nad alkoholickými nápoji podavanými Karfiolem

David Silver 04.02.2009  19:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravím

Aha >:D Tak to jn, alkohol je alkohol >:D ;-) Hehe, tak ještě aby jsi to napsal a souhlasilo to s vymezeným tématem ;-) >:D

karfiol 04.02.2009  19:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravím

Alkohol...To zní jako karfiol kysky,tak proto tolik chlastáme.Opijím je také svým humorem.

David Silver 04.02.2009  19:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravím

Alkohol je Karfiol? >:D Tak to je good. Humor je bomba, kor když už je člověk v náladičce :yes: :-)

"-- skrytý --" 04.02.2009  20:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravím

S tím humorem je to pravda nejvetšího kalibru jeho humor mě opíjí jako váguse na hlaváku okena nebo krabicový víno za dvaciáše v Tescu.

David Silver 15.02.2009  18:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravím

>:D >:D >:D :yes:

Chobot 13.02.2009  17:40

Zdravim

konkurenci :-) Hele chlape až se tu ukážeš, něco bych potřeboval. Předpokládam že v tom umíš ´chodit´, takže bys byl moc hodnej kdybys mi zjistil cenu předřadných odporů k ventilátoru. Potřebuju je koupit, ale vůbec nemam představu kolik můžou stát nový, tudíš ani nedokážu odvodit kolik nabídnout za jetý.
    Kdybys našel čas náhodou......čim dříve, tím lépe.
    Díkec moc. ;-)

"-- skrytý --" 15.02.2009  18:53

« Re: Zdravim

Čau chobote ;-) Omlouvám se že odepisuju až teď,ale byl jsem na víkend pryč-tam kde Internet je boom zítřka.Tak odpory myslím stojej kolem 1000 kč,já je ještě neměnil ale máma na Corse jo a platila 1000 kč.Během dnešního večera ještě na něco kouknu.Zlatá druhovýroba to jistí :yes:

Chobot 15.02.2009  19:03

« Re: Re: Zdravim

Hm, cool. Já koukal asi na felinu myslim že 600.
        Jinak dobrý. Já bych s tim ani neotravoval, ale kdykoliv něco hledam v cenících, tak prostě najdu vše, jen ne to co hledam. A tohle sem chtěl vzít z tý ´druhý ruky´, takže jsem potřeboval vědět kolik bídnout, protože mi bylo řečeno ať nabídnu. No nabídnul jsem 3kilka tak pohoda......to už se mi týpek asi ani neozve >:D >:D
        Uvidíme :-)

"-- skrytý --" 15.02.2009  20:27

« Re: Re: Re: Zdravim

No tak třeba na Oktávu r.v.99 stojí 1700 >:D (novej).Myslím že 3 kilča to jde jestli je to z druhý ruky.Samozřejmě se nesmí objevit magor co to potřebuje akutně za každou cenu.Aby nebyl dotyčnej prodejce potom milionář. >:-[]

karfiol 25.05.2009  10:09

*...

Máš doma flexu???Já ti ten lak vybrousim až se dam do kupy!!!Nemá cenu to voskovat když šustí jak pytlík chipsů.To se pořádně nechytne.Ale chce to výkon aspoň 800w jinak se po tom laku nerozběhne.Nebo jí někde sežeň ať to nějak vypadá.

"-- skrytý --" 26.05.2009  09:41

« Re: *...

Flexa je ....ale nejdřív ti musím ukázat můj pozdrav na kterej potřebuju ten můj Chips Lak. >:D

"-- skrytý --" 19.06.2009  22:22

Díky

Děkuji za pochvalu velmi mě těší,že se ti má M3 na srazu KSA líbila i když byla ještě na zimních kolech :-| ;-)

"-- skrytý --" 21.06.2009  17:34

« Re: Díky

Za pravdu se neděkuje..že byla na zimních absolutně nevadilo i tak byla divoká a sexy !! Doufal jsem že potkám jejího majitele ale bohužel se tak nestalo :-)

David Silver 23.06.2009  13:22

Fotky

Čau. :-) Parádní fotky z KSA :yes: :yes: Koukám, že jsi byl jeden z deseti výherců jednoho okruhu na sedadle spolujezdce v osobně vybraném voze jo? :-) Jaký to bylo v Superleggeře? :-)

"-- skrytý --" 23.06.2009  13:44

« Re: Fotky

Ahoj díky moc...výherce jsem byl minulej rok na autofun.cz když jsem vyplnil anketu.Mám z jízdy video na youtube.com.Jinak co se týče jízdy...bylo to fantastický,celou dobu jsem tomu nevěřil a z oslepení neuveření jsem se probral až když mi zapínali bezpečnostní pásy a Libor Zezulka prohlásil ať mi řeknou abych se usmál protože jsem měl takovej kamenej výraz že málem praskla čočka foťáku.Pan řidič byl správnej "řízek" a bylo vidět že má svý jedno ze tří aut co tam měl v ruce.Ještě jsem si vzpomněl na výbornou otázku Zezulky...No chtěli jsme abyste se vezl v Porsche Carrera GT ale nejde to ..nebude Vám vadit když pojedete v Lamborghini Gallardo Superleggera?? >:D

foto s-mike-RSKa-

s-mike (RSKa) 23.06.2009  13:58

« vidko

cau

prosim te, kde se da skouknout to tvy video, jak jedes s LK v jeho superleggere na okruhu..? dik

David Silver 23.06.2009  14:09

« Re: Re: Re: vidko

>:D jak v čem :yes: >:D

"-- skrytý --" 23.06.2009  14:26

« Re: Re: Re: Re: vidko

Tak to mi trochu rozvěď to zní dost zajímavě ;-)

David Silver 23.06.2009  14:27

« Re: Re: Re: Re: Re: vidko

Radši né, helet' >:D >:D

foto s-mike-RSKa-

s-mike (RSKa) 23.06.2009  14:32

« Re: vidko

dik, ten zvuk je nadhernej..

"-- skrytý --" 23.06.2009  15:05

« Re: Re: vidko

Já musím zase poděkovat kamarádovi co mi půjčil zrcadlovku nevim přesně typ ale byl to Olympus ale opravdu "dělo"

"-- skrytý --" 23.06.2009  14:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: vidko

Tak dobře já jen tak ;-)

David Silver 23.06.2009  14:14

« Re: Re: Fotky

>:D >:D To musela bejt dobrá otázka :yes: >:D By mě asi položilo, kdyby mi to někdo řekl. Dobrý video :yes:

"-- skrytý --" 23.06.2009  14:24

« Re: Re: Re: Fotky

Díky moc snažil jsem se aby se mi moc netřásla ruka ale nedalo se to zvládnout.Nejlepší bylo jak jsme si lehce dali Subaru Impreza WRX STi :-)

David Silver 23.06.2009  14:27

« Re: Re: Re: Re: Fotky

Jj, vím jaký je to peklo držet foták/kameru při jízdě ono stačí na okresce při běžném tempu... >:D A navíc když se jede tvrdě to musí bejt ještě něco jinýho :-)
            V tý poslední zatáčce co jste byli za ní vás brzdila žeo? Ale pěkně ste si jí vychutnali :yes: >:D >:D

"-- skrytý --" 23.06.2009  14:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

Lehce zatlačit na pádlo pod volantem se znamínkem mínus a už byl pryč na věky věků :-)

"-- skrytý --" 23.06.2009  14:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

Prostě zážitek na celej život a potom taková třešnička na dortu poprosil jsem Libora Zezulku o společnou fotku a koukal sem že byl ochotnej :-)

David Silver 23.06.2009  14:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

No, ono je slušností na požádání někoho vyfotit ;-) Ikdyž třeba nerozumíš co říká ten co ti dává fot'ák >:D >:D

"-- skrytý --" 23.06.2009  14:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

To je pravda aspoň mám vzpomínkovou fotku s Liborem ;-)

David Silver 23.06.2009  14:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

mínus? jakože ste ho laufama odfoukli? >:D >:D

"-- skrytý --" 23.06.2009  14:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

Nejspíš jo měl jsem z toho hlavu kolem >:D >:D Lítal jsem tam totiž jak "nudle v bandě" neměl jsem moc dobře utažený pásy ;-) ale o to to byl větší zážitek

David Silver 23.06.2009  14:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

>:D >:D Ahá >:D Ajo ona má Superleggera čtyřbodový... To je jak ve stíhačce :-)

"-- skrytý --" 23.06.2009  14:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

Přesně tak.To byla příprava jako když startuje raketoplán >:D

David Silver 23.06.2009  14:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

>:D >:D No, já po tom co jsem v květnu viděl jak dlouho trvají přípravy než vzlítne stíhačka tak to kdyby ty metoory při zahřívání tolik nehučlei tka by člověk usnul >:D >:D

"-- skrytý --" 23.06.2009  15:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

A kde si to viděl ?? V Pardubicích ??

David Silver 23.06.2009  15:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

V Náměšti nad Oslavou. jeli jsme tam spottovat když bylo cvičení Flying Rhino 2009. A na večerní lety jsme čekali na Tornáda :-)

A ten hluk když to vzlítává to bylo něco oproti L159

Tři hodiny jsme čekali přes přestávku ale vyplatilo se :-)

"-- skrytý --" 23.06.2009  15:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

Houhouhou absolute fantastic !!

David Silver 23.06.2009  15:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

Moje reakce po skončení točení prvního videa bylo: Tywoe, to je zvuk jako kráva!
                                Ale na tom druhým videu ten vzlítával na větší porci výkonu

"-- skrytý --" 23.06.2009  15:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

Slyšet todle živě musel bejt úžasnej zážitek

David Silver 23.06.2009  15:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

Přesně tak. To byl. Já se na to těšil jak úplně malej kluk :-) Jsme tam přijeli ve čtyři odpoledne a že poslední letovou odpolední hodinu bude všechno přistávat, moc toho nepřistávalo, ještě na misy poblíž vzlétly dvě L159A, Tornáda už byly všechny na zemi. Tat'ku to tam nebavilo chtěl jet domů když skončili odpoeldní let. hodiny ale já ho přemloouval dokud neřekl že tam počkáme na vzlety :-) Tak už bylo 20:00 to noční let. hodiny začínaly. U tornád se pomalu začali motat lidi, ale první tornádo vzlétalo až ve 20:45 8-s A to žu byla celkem i zima. Jsme tam jeli v tričku a krat'asech a ještě jak u letiště foukalo... >:D

"-- skrytý --" 23.06.2009  16:27

« Re: Fotky

Něco podobnýho jsem prožíval na Agrotec Rally co jsem byl start o půl hodiny později,bouřka jako kráva ale stálo to za to....

David Silver 23.06.2009  17:27

« Re: Re: Fotky

Rally je dobrý, ale na tkaový závody já říkám, že je lepší než stát u tratě aby jednou za 5minut profrčelo auto, tak je lepší se na to dívat doma v TV. Ale nejsou z toho ty zážitky no, ale vidíš víc...

"-- skrytý --" 23.06.2009  15:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

To mi připomíná že děda s babičkou bydlej kousek od Čáslavi tak tam pořád lítaj L-159 a slavný Gripeny a to i v noci a to je teprve super >:D

David Silver 23.06.2009  15:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

V Náměšti když jsme byli tak tam jeden kluk nám říkal že jeho rodiče taky pěkně štve když se lítá v noci :yes: >:D Ono při Flying Rhino je to v noci kolikrtá taky dobrý i u nás když přelétávají Tornáda :-)

"-- skrytý --" 23.06.2009  15:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

Tak radši bych posloucahl přelet stíhaček než v 6 každý ráno slyšet 15 minut mlátit zvon kostela kterej je 100 metrů od tvejch oken 8-s

David Silver 23.06.2009  15:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

>:D >:D >:D >:D Tak to mám stejnej názor jako ty :yes: Nesnáším když ráno bijou zvony nebo vlétě když mám otevřený přes noc okno a ráno kokrhá kohout 8-s

"-- skrytý --" 23.06.2009  15:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

Jojo koukám že na todle máme stejnej názor

David Silver 23.06.2009  16:02

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

Ono to probudí a když svítí sluníčko tak pokud člověk není úplně "mrtvej" tak neusne..

"-- skrytý --" 23.06.2009  16:27

« Re: Fotky

Jasný a ještě když máš naproti základní školu a malý děti dělaj bordel když máš volno tak to už tě opravdu probudí a vytáhne z postele

David Silver 23.06.2009  17:25

« Re: Re: Fotky

Jéééžiši! Tak to ti nezávidím! u školy bych nechtěl bydlet. Od našeho baráku sice je střední škola taky kousek ale všichni chodějí ulicí která je níž...

"-- skrytý --" 23.06.2009  17:42

« Re: Re: Re: Fotky

Člověk by nevěřil jak jsou prvňáčci sprostý jako blázen >:D

David Silver 23.06.2009  17:45

« Re: Re: Re: Re: Fotky

>:D No ono v dnešní době když jsem po delší době viděl v listopadu prvnáky a druháky, když jsme jako devítka chodili jako čerti, andělé a mikuláš, tak některý ty děcka fakt byly sprostý až sem se divil. Jsem v jejich letech neměl páru že tkaový slova existují... 8-s

"-- skrytý --" 23.06.2009  17:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

>:D >:D >:D >:D >:D

Mira328i 23.06.2009  17:29

Pěkný auto

..měl sem stejnej motor v e30...pozor na hydra ;-) ,jinak k neutahání

"-- skrytý --" 23.06.2009  17:33

« Re: Pěkný auto

Díky za pochvalu a za upozornění...je to moje láska ;-) A tvoje 328i je taky fantastická...jako nová..Jak seš spokojenej s automatem ?? Já totiž moc automatický převodovky nemusim.A na co si mám dát u hydra přesně pozor ?

foto Traviss-BMWfans-

Traviss (BMWfans) 07.07.2009  00:31

Hezká série fotek z okruhu, zvláště ta XJ220, to je libovka >:-[]
    Koukni do fotogalerky, taky jsem něco přidal.. :-)

Chobot 11.09.2009  16:18

Opravy

No, koukam žes měl veselo. Já dnes jedu pro benzínovej filtr a o víkendu ho budu přehazovat. Tak jsem taky zvědav kolik sprostých slov zas najdu ve svém slovníku >:D . No snad to půjde. Jsou to jen 2 hadičky, akorát že pod autem, takže bude zalehávačka na deku. No snad se v tom vytékajícím benzínu neutopim >:D ;-)

"-- skrytý --" 11.09.2009  20:19

« Re: Opravy

Ten jsem před výměnou čerpadla taky venku protože jsem zkoušel jestli náhodou není ucpanej a čerpadlo proto netlačí.No musím uznat že teklo benzínu jako z vola ale naštěstí jsem s tím počítal a benzín chytal do misky.Jinak výměna je celkem jednoduchá ale máš pravdu dělalo se to v leže blbě.Když jsem ho tam vrátil zpátky tak jsem ho neutáh abych jen vyzkoušel jestli moje diagnostika nefunkčnosti byla správná a já nevyhodil takový prachy jen tak do vzduchu.Nastartoval jsem a nic přestal jsem točit a najednou jsem uslyšel proud něčeho tekutýho pod autem... >:D Samozřejmě to byl benzín.Tak jsem vyměnil ty spony protože pokud jsou originální BMW tak tam není křížovej šroub ale plochej a ten se blbě utahuje a neodpovída ani posledním normám ISO :-) (Inu budoucí strojař tak se připravuju >:D )

Chobot 11.09.2009  22:36

« Re: Re: Opravy

Koukam že tvá hlava je plná cizích slov strojaři >:D ;-)
        No já už polemizuju nad špuntem, případně když to zavřu svěrkou jestli ta hadička nerozpraská. Ale tak co jsem koukal tak vypadají hadice docela neopuchřele, takže to asi někde 2 cm před tím filtrem uškrtim než ho sundam, a zbytek holt vyteče do nějaké misky.

PS: Jo, oni tam ty svorky nejsou jen tak z pr.dky :-)

Mira328i 30.10.2009  09:11

Čau chobote

..taky sem o něčem takovým přemýšlel,ale od značky vins(nebo jak se to píše),ale zatím sem nezkoušel,takže dej vědět jestli to působí;-).

Chobot 30.10.2009  10:05

« Re: Čau Soomere

Čau Míro. Nepiš mi , když mi nepíšeš :-D

"-- skrytý --" 30.10.2009  11:15

« Re: Čau chobote

Já bych to sám nekoupil kdyby mi kamarád (Karfiol) neřekl že u něj mám jakejkoliv přípravek se slevou 50%.Jakmile jsem to do auta včera nalil musím říct žě takový sra-ky co lítali z vejfuku jsem dlouho neviděl.Mimochodem Chobote i Miro328i jak se maj Vaše auta.Jsem na vysoký tak nemám moc času navštěvovat moje.auto.cz

Chobot 30.10.2009  11:42

« Re: Re: Čau chobote

Zdárek. Auto pohoda. Teď teda byl měsíc cpaní peněz(po roce a půl vlastnictví), na který se čekalo už asi půl roku. Začalo to technickou(den předtím než mi končila >:D ). Pak jsem vyřešil konečně problémy s volnoběhem, tudíš i s tekoucím benzínem. Vyměnil předřadný odpor ventilátoru abych mohl v zimě odmražovat výhled. Nechal udělat olej. Vyměnil chladič, neb začínal někudy propouštět, rovnou i novou směs(ta stará vypadala). Sehnal ještě nějaké věci co na autě chyběli, či byly pobité.
        Přezul sem na zimu.
        No a teď mi ještě čekají rozvody, a kulovej čep.........po zimě asi koncová část výfuku.
        Jinak furt jezdí, normální nezmar :-)
        No a teda polemizuju, že prodam své letní hlíny a koupim nějaký origo BMW.....samozřejmě jetý, do léta na přemýšlení času dost.

A co tvůj Bí?

"-- skrytý --" 30.10.2009  12:06

« Re: Re: Re: Čau chobote

Můj po výměně benzínovýho čerpadla a výměně hadiček který způsobovaly únik benzínu drží jako blázen.Jen je potřeba vyměnit zadní tlumiče a na předek chci koupit pnemutiky s vyššim profilem protože mi leze krkem jak dostává přední náprava na knedlík.Dál jsem provedl sportovní úpravu viz. obrázek na detail předního nárazníku. >:D Jinak musím zaklepat(ťuk ťuk ťuk) že vůbec nezlobí a pořád mě to auto při jízdě baví.Už jsem si našel malý místečko s větší asfaltovou plochou kde si můžu procvičit chování auta na sněhu ledu atd. Ne kvůli frajeřině ale abych si auto osahal kdyby náhodou přišla krizovka na silnici.Originál BMW liťáky ?? super tydle co máš jsou hezký ale originál je originál.Kolik volnoběh ventil a předřadnej odpor?? Odpor jsem měnil mámě na Opel Corsa C a stál 1000 kč.

Chobot 30.10.2009  12:33

« Re: Re: Re: Re: Čau chobote

Jo, takové místečko bych taky potřeboval(vlastně o jednom vím ale nemohu se tam dokopat). Přesně jak píšeš, někde v bezpečí si očekovat jak se to chová, co dělat když, atd. Ono to chce. Já teda loni v zimě zkoušel co to dělá či nedělá, ale fakt minimálně.
            Rovnou ti můžu říct, že na ledu musíš ject prostě jak pos..... a doufat, že to přežiješ >:D . Do zatáček fakt prázdnou dvojku, jakmile minimálně přidáš plyn tak furt zachraňovat.
            Jinak mě taky baví furt, to dá rozum. Prostě fakt v létě jistota, v zimě zábava :-)

No on je problém, že mi ty kola dřou vnitřkem o prasátka. Sice jen decentně, ale prudí mě to. A pak jak píšeš. Origo je origo.

Jakožto, že to bylo s tim voln. ventilem docela boj(zkusil sem předtim už 3) tak jsem ho vzal jetej od člověka tim způsobem že jsem přijel, přehodil ho, zjistil že je to OK a jakožto, že jsem nechtěl jen tak zbůhdarma otravovat tak jsem si ho rovnou od něj za 400 vzal...i s tim odporem za 50(též zaplaceno až po odzkoušení) :-)
            Jinak ten ventil stojí snad trojku či 3,5 novej, hrůza. Kdysi jsem ho měl vyhlídnutej novej za litr. Jenže v té době jsem ještě neměl jistotu, že je chyba v něm a teď už jsem ho nenašel.

Mě s.e.rou docela ty rozvody. Člověk co mi vyřešil potíž s volnoběhem řikal, že u m40 měnit každý 2 roky.

"-- skrytý --" 30.10.2009  12:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Čau chobote

A copak dělaj rozvody že ti nedají spát a musej pořád s-át??

Chobot 30.10.2009  12:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čau chobote

No nedělají nic. Jen nevim kdy byly dělaný a nerad bych aby se mi to někde na cestě setkalo......

Mira328i 30.10.2009  12:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čau chobote

na ségry se nechaly dělat na 100tis. km s Gates řemenem ;-) , cena asi okolo 4?

"-- skrytý --" 30.10.2009  12:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čau chobote

No tak to je výborný...

Mira328i 30.10.2009  12:57

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čau chobote

no jo, zlatej řetěz :-) ..
                      jednou a naposled sem měl řemen..

"-- skrytý --" 30.10.2009  13:20

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čau chobote

jojo řetěz je nejlepší co může bejt.Bez údržby,spolehlivej a jednoduchej co víc si přát.

"-- skrytý --" 30.10.2009  12:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čau chobote

No tak to jo to se nedivím zlatý ruský lady co měli vysoustřužený prohlubnně na pístech abych se nepotkali s ventily.

Mira328i 30.10.2009  12:28

« Re: Re: Čau chobote

čau, na mým autě žádná změna - jen ty hnusný zimáky >:-[] .
        Sem rád že všechno funguje
        :-) .
        jen už by to chtělo sníh - potřebuju se vyblbnout bez toho abych přišel o gumy >:-[]

"-- skrytý --" 30.10.2009  12:34

« Re: Re: Re: Čau chobote

To jsme včera jsem jel v pul 2 rano a u naseho domu je takova pekna prehledna pravotociva zatacka kde jsou kocici hlavy a listí a jeste bylo mírně po dešti.Nedalo mi to tak jsem podřadil za dva a lehce přislapnul plyn zadek krasně odstřelil dal jsem kontra a hrál si s plynem.Byla to krásná chvíle ale radši bych si to vyzkoušel někde na klidným místě přece jen bylo to v zástavbě tak tam strach pracuje.Auto funguje ?? No tak to je fantazie. Prostě německá kvalita :-)

Mira328i 30.10.2009  12:41

« Re: Re: Re: Re: Čau chobote

a víš jak plynule to jde se samosvorem? >:D
            Mladá mi vždycky nadává že sem jak malej :-)
            Chtělo by to v zimě nějaký sraz na letišti :-) .

"-- skrytý --" 30.10.2009  12:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Čau chobote

No jo tady má někdo samosvor to se někdo má.Já naštěstí mladou nemám tak si to užvám jak prase drbání aniž by mi do toho někdo slovně zasahoval.No to jo sehnat si někde kužely a cvičit a cvičit.Akorá potřebuju jještě jednu věc a to zimáky ;-)

Mira328i 30.10.2009  13:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čau chobote

tuhle se jí moc nelíbilo když sem ve Stříbře v serpertinach asi v 80-90 svalně trhnul volantem a sešláp plyn aby se to rozhodilo..ale zvyká si, teď už většinou říká jen..dyť ty gumy zničíš :-)

"-- skrytý --" 30.10.2009  13:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čau chobote

>:D >:D >:D >:D Joooooooooooooooooo.Na to se nedá nic říct.Máš moc fajn přítelkyni.

Chobot 20.11.2009  17:11

SONAX

Zdar. Tak jsem dnes byl na mytí a po cestě dom sem se stavil pro snídani(bagetu >:D ) na benzíně a viděl sem tam sonax na čištění palivové soustavy. A jakožto, že už jsem nějaký ten měsíc žádnou dobrotu na spálení svému vozu nekoupil, tak jsem si ho na tvá doporučení pořídil. Takže jestli to nic neudělá, tak ti za něj přijde účtenka k proplacení.
    Jen upozorňuju abys pak nebyl překvapen co ti to přišlo >:D ;-)

"-- skrytý --" 20.11.2009  19:30

« Re: SONAX

Tak hele kamaráde jestli už si něco aplikoval dřív tak to nebude takovej citelnej rozdíl jako třeba u mě kde motor něco takovýho poznal poprvý.Takže případná reklamace bude irelevantní >:D Do roka a do dne se sejdeme na občansko-právním řízení.Ale co jsem se bavil s klukama v SONAXu co to do auťáka nalili tak rozdíl poznali.A co se týče toho aditiva do oleje tak kluk s fordem galaxy říkal že motor beží pravidelněji a klesla mu hlučnost.Jakmile něco poznáš tak mi dej vědět abych mohl doporučovat dál a dál a nebo taky varovat. :-)

"-- skrytý --" 20.11.2009  19:32

« Re: Re: SONAX

Já to olej aditivum budu lejt zejtra tak budu jezdit a jezdit a budu poslouchat co to dělá

Chobot 21.11.2009  10:00

« Re: Re: Re: SONAX

No já většinou používal výrobky od STP a nikdy jsem nějaký extra citelný rozdíl nepocítil. Je fakt, že prostě sem tam něco koupim(jednou za 2-3 měsíce), takže, asi jak píšeš, to holt už takovej citelnej rozdíl nebude.
          No uvidíme, dnes to tam zvrhnu a budu číhat...... :-)

"-- skrytý --" 21.11.2009  16:03

« Re: Re: Re: Re: SONAX

Ikdyby to citelnej rozdíl nebyl koho bude mrzet 150 kč za který bys koupil kdoví jakou ptákovinu.(Třeba píšťalku do vejfuku kterou budeš simulovat svist turba) >:-[]

"-- skrytý --" 21.11.2009  16:05

BMW a zadní dveře!!!

Zdravím všechny maczaře kteří vlastní vozy BMW.Nedávno jsem zjistil docela zajímavou anabázi a to že zadní dveře nejdou jak u mého tak u kamarádovo BMW 5 E39 zavřít normálně.Musíte s něma prostě "bouchnout" máte někdo stejnej "problém" nebo jsem výjimka ?Díky za každý informační příspěvěk. :-) :yes:

Chobot 23.11.2009  15:14

« Re: BMW a zadní dveře!!!

Zdárek. Tady zase já >:D >:D
      Heleď tak jsem to zkoušel a mě to jde i bez bouchnutí. Je fakt, že je to dovírání takové jakoby gumové dosti, ale po středně mírném zatlačení se dveře dozavřou.

"-- skrytý --" 23.11.2009  16:18

« Re: Re: BMW a zadní dveře!!!

Tak to jsme na tom tak nějak stejně.Prostě se nedocvaknou když je jen tak pošleš smerem k zámku jako přední dveře.

Chobot 23.11.2009  16:28

« Re: Re: Re: BMW a zadní dveře!!!

Jo, přesně tak to je.

Mira328i 27.11.2009  19:29

« Re: BMW a zadní dveře!!!

Čau,tak sem to zkusil a zadní jdou zavírat jinak-ne špatně ale jak sou lehký tak je třeba je jakoby držet dokonce než se dovřou,prostě sou lehčí než ty přední.toď můj poznatek.

"-- skrytý --" 27.11.2009  19:46

« Re: Re: BMW a zadní dveře!!!

Tak tak ryba ryba rak

foto Kolik80

Kolík80 07.01.2013  12:47

Provoz pred rokem 89

Nechci rypat, ale rekl bych ze auto vyrobene v roce 91 toho pred rokem 89 asi moc nenajelo. navic misto vzadu je kokretne u tohodle modelu desny...