Diskuse

Alfa Romeo 145 (2000)

21.2.2010

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "JTDLE500". Zdravim vsechny uzivatele toho webu a predem bych se Vam rad trochu predstavil, nekteri si…

Alfa Romeo 145 (JTDLE500)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

foto igi2

igi2 21.02.2010  17:29

Sportovní sedačky

není to spíš za trest? Nevím jak to auto používáš, ale na denní ježdění bych o takový trůn v autě moc nestál. Já mám teda v autě ten druhý extrém - prkno po kterým v zatáčce lítám zprava doleva
    Jinak pěkné auto, pěkná recenze, ale časy kdy počítače neuměly přelouskat háčky a čírky jsou už naštěstí pryč, takže je můžeš klidně psát. Líp se to čte. ;-)

"-- skrytý --" 21.02.2010  18:23

« Re: Sportovní sedačky

za hacky se omlouvam, je to takovej blbej zvyk uz od skoly :-( jinak pro me to za trest neni, pokud cetls recenzi tak ani neni potreba takova sedacka, ale vzdycky sem ji chtel, a telo krasne podrzi, jelikoz sem jeste mladej tak mi to vubec nevadi, casem budu met zas jiny naroky, ale momentalne je to pro me vynikajici :-)

"-- skrytý --" 21.02.2010  22:43

Srdcovka

....na tyhle auta musí být člověk opravdu srdcař a tomu já hrozně fandím, gratuluju a hodně spokojených kilometrů :yes:

"-- skrytý --" 22.02.2010  07:56

« Re: Srdcovka

diky moc, presne tak clovek musi byt srdcar, koukam na tvou hondu a nemuzu se ubranit dojmum ze to musi byt opravdu brutalni auto, kamarad ma CRX 1.6 96kw a uz to jede paradne takze ten vykon tvoji si v realu nejak nedovedu predstavit, kazdopadne dle me asi nejlepsi sportak svoji doby :yes:

"-- skrytý --" 23.02.2010  08:56

« Re: Srdcovka

jj k Alfám musí bejt člověk srdcař. I když miluju origo vzhled bez úprav jen s malinkýma k personifikaci, tak tvoje se mi líbí a jsem rád, že se o ní staráš. Jen ať ti dělá radost a snad na nějakém sraze si prohlídnu Alfičku z blízka :yes:

foto RS

RS 22.02.2010  10:18

Pěkná, ale...

Na mě trošku moc úprav (folie, mřížka, samolepky...), ale jinak pěkná a hlavně ať slouží. Obezřetnej bych byl ale s tim sportovním filtrem, kterej rád ničí turbo i váhu, tak abys nebyl překvapen.
    Krom toho se sportovním to často jede hůř než s normálním boxem, protože váha vzduchu dostává špatný info.

"-- skrytý --" 22.02.2010  11:42

« Re: Pěkná, ale...

diky za nazor :) neboj to vsechno ohledne motoru vim jelikoz se motorama zabyvam i v zamestnani takze vim co a jak ma byt, hodnoty vahy premeruju na autech kazdu chvili a o motor se staram jen tim nejlepsim zpusobem ;-)

foto FRPE

FRPE 22.02.2010  19:14

Mě se to líbí!!!

Ahoja,

já myslím, že ty kola jí budou slušet určitě! ;-) Pěkný dílko, rád jsem si početl, líbí se mě žes nezměnil rodokmen ale přesunul ses o pár kilometrů do jiné továrny ... >:D i fotky máš pěkný, já osobně bych si dovolil tě ohodnotit až jich bude cca 50ks. ;-)

Měj se a jsem rád že jsi tu! :yes:

"-- skrytý --" 22.02.2010  19:39

« Re: Mě se to líbí!!!

diky za pochvalu, o hodnoceni mi nejde, dal sem 30 fotek hned kdyz jsem sem hodil recenyi a dalsi hodim az s autem nekam vyjedu, mozna uz zitra pokud bude cas ;-)

Blates 22.02.2010  20:20

Ahoj

zdravím Přerováka:) taky sedlam Itala, punto 2 po dědovi,1.2 atmosfera 80 koní, odkud přesně jsi? Ať jezdí.

"-- skrytý --" 23.02.2010  07:44

« Re: Ahoj

cus jojo to znam :-) ja kdysi po dedovi sedlal Tipo 1.6 a pak si koupil svoje vlastni Tipo :-) sem z takove male dediny Horní Nětčice cca 25 km od Přerova ;-)

Blates 23.02.2010  18:07

« Re: Re: Ahoj

to mi neco rika jen nevim kde to presne je a ty i opravujes italy? ;-) :-)

"-- skrytý --" 23.02.2010  18:18

« Re: Re: Re: Ahoj

nene, ja sem vyucenej opravar a mechanik zemedelskych stroju, ale motory jako motory ze jo :-) ale delam si prakticky vsechno sam pokud je to vmych silach ;-)

Blates 23.02.2010  19:16

« Re: Re: Re: Re: Ahoj

jojo :-) radeji jsem chtel jit na automechanika nez na prumku jako ted chodim, no jo pozde jsem si vzpomnel >:D

foto MariAchi

MariAchi 23.02.2010  07:44

Tipo

Nazdar, mozna si na mne pamatujes z Tipo srazu, mel jsem 2,0 16v. To tvoje TD bylo docela pekne, mozna to bude znit divne, ale s tou Alfou sis zase tak moc nepolepsil, nebo ano?
    Kazdopadne pekny kousek :yes:

"-- skrytý --" 23.02.2010  07:48

« Re: Tipo

cus jojo pamatuju si no to je vec nazoru, vis tu Limitedku sem vzdycky chtel jenze jich bylo a je pramalo a muj osobni nazor je ikdyz vychazi z Tipa tak je uplne nekde jinde coz mi zatim kazdej kdo se projela videl potvrdil ;-) on nebyl by problem koupit treba 156, Stilo, 147 a podobne ale je to proste srdcovka a jeste sem usetril takze asi tak ;-) Jinak tvoje stilo nadhera miluju proste tyhle specialni verze aut proto ze nejsou tak obvykle ;-)

foto SlunecniSvit

SlunecniSvit 18.03.2010  20:17

Moc pekny

Moc pekny auto, jen skoda, ze nemas obe predni sedacky stejny, vypada to trochu divne.. ale i tak davat 10ku

"-- skrytý --" 19.03.2010  19:54

« Re: Moc pekny

diky, no obe by nebyl problem, ale jak pisu v recenzi, pro vetsinu lidi by se vni nedalo sedet takze proto :-)

foto Martin-Happy

Martin_Happy 17.05.2010  23:25

potěšilo mě to. Opravdu dobře. Alfy z hranatý ery mám děsbě rád. Vůz máš krásnej, recenzi dobrou a fotek habaděj, takže 10

"-- skrytý --" 18.06.2010  20:59

bejvalka

tak koukam, že máš moji bejvalku .. ja ji prodal jeste v origo stavu

jinak preju at dlouho slouzi a jsi spokojeny jako jsem byval ja!!!

tady je odkaz dole na strance ..

[odkaz]

foto OkreskyLover

OkreskyLover 17.07.2011  15:21

Fájne!

To je jiný kafe, než ty ropoidní obludy...mám pouze jednu výtku a to na adresu zadních čirých světel.

foto majkyD

majkyD 11.05.2013  12:25

Xenony

Krásná Alfa!
    Chci se zeptat, co ty xenony? Je to v noci znát? A co na STK, nevadilo jim, že nemáš ostřikovače? :yes:
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Kam na dovolenou, pokud neotevřou hranice? Cizokrajná místa s klidem nahradí tyto české skvosty!

Kam na dovolenou, pokud neotevřou hranice?…

České republice reálně, i podle předsedy vlády Andreje Babiše, hrozí, že v létě zůstanou hranice uzavřené kvůli…

Masakr s vyhřezlými střevy a vytrhanými očními bulvami ze staré školy! Recenze Doom 64

Masakr s vyhřezlými střevy a vytrhanými očními…

Brány do pekel se nepodařilo nadobro uzavřít. Matka všech démonů a její poskoci ohrožují lidstvo napříč…

To jste ještě něviděli. Poklady z Jágrova fotoalba: Kdo je krásná nevěsta?

To jste ještě něviděli. Poklady z Jágrova fotoalba:…

Aby si připomenul zlaté časy, kdy se ještě nesmělo ven jen pro nákup, vytáhl ze šuplíku fotoalbum a začal…

Jak se měnil Baroš: obletovaný střelec, ikona z Ostravy i pyšný táta

Jak se měnil Baroš: obletovaný střelec, ikona z…

Za poslední dvě dekády byl často středem pozornosti. Milan Baroš na sebe poutal pozornost vždy: ať už jako…