Lincoln Mark VII (1994)

28.12.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "andrewca". Lincoln Mark VIII je americke sportovni luxusni kupe, tento model je v CR velci malo…

Lincoln Mark VIII (andrewca)

foto wikinko

wikinko 28.12.2007  20:19

foto Paulie001

Paulie001 28.12.2007  20:23

Fotky

Chtělo by to dodat více svých fotek...předpokládám, že ty z ulice jsou stažené z netu

jmurjr (H22A7) 28.12.2007  20:27

« Re: Fotky

suhlasim s Pauliem, viac vlasnych fotiek by pomohlo, mne sa auto velmi paci, a chcel by som napriklad vidiet zadne sedacky.

"-- skrytý --" 28.12.2007  20:28

« Re: Fotky

Ty fotky jsou jeste z USA.

foto Paulie001

Paulie001 28.12.2007  20:32

« Re: Re: Fotky

tak zatím za 8b, až doplníš nějaké fotky, tak dej vědět...určitě zlepším.
        Na recenzi taky ještě trochu zapracuj...určitě by se hodilo více osobních zkušeností...tohle auto je tady neznámé a určitě si rádi všichni rozšíříme obzory...
        pěkné a zajímavé auto...ještě by mě zajímal podvozek...je to taková ta typická houpavá amerika? známý měl Stratus coupé a houpalo to jako na lodi

"-- skrytý --" 28.12.2007  20:31

Recenze sice trošku kratší ;-) Ale zajímavé a neobvyklé auto proto 10b ;-)

Chobot 28.12.2007  21:45

Jedna

z věcí co amíci umí (kromě věčného válčení a hraní si na patrioty) jsou velký káry(a ´bohužel´ automatická převodovka >:D ). Opět jen závidím. Krásný kousek. V čechách opravdu jedinečný. No nádhera, nádhera. Jo, ohodnotím to až bude víc fotek a trochu to zajedeš a rozepíšeš se. Mnoho šťastných mil :-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 28.12.2007  23:12

ehm...

promin ale musim to rict je to FAKE. tady je [odkaz]

foto Lubosss1

Lubosss1 28.12.2007  23:15

« Re: ehm...

ukazuje mi tvoj odkaz prazdnu stranku......

Novic (Porsche team/GT-R team) 28.12.2007  23:20

« Re: Re: ehm...

ano ja vim a kdyz se poradne podivas tak zjistis ze to je odkaz na jiz smazany Camaro Targa do diskuze ale jiz smazane

foto wikinko

wikinko 29.12.2007  00:44

« Re: Re: Re: ehm...

ja viem ze tento uzivatel tu uz mal camaro, ale to neznamena ze tento lincoln je fake... aj ked vsetko je mozne...

"-- skrytý --" 29.12.2007  00:50

Fake????

Ano presne tak mel jsem Camaro 2,8L V6, ale to jsem pred mesicem prodal, to je zlocin mit 2 ameriky v CR?? Dej si to v hlave do poradku, nez zacnes nekoho obvinovat. V popisu Lincolna, take u vadim, ze je interier rozdilny hodne o Camara co jsem mel. :-!

"-- skrytý --" 29.12.2007  00:50

fake asi ne

Novic (Porsche team/GT-R team) 29.12.2007  00:53

« Re: fake asi ne

o.k. velice se omlouvam a ja sam Ameriky zboznuju a Mark VIII se mne hodne libi :yes: samozrejme splest se muze kazdy a jeste jednou se omlouvam ;-)
      PS: nejradsi mam ameriku Dodge Charger R/T 440 1968 :-) ;-)

"-- skrytý --" 29.12.2007  00:54

« Re: Re: fake asi ne

nedival ses ve stredu na prime na Zataras, byl tam jeden hodne dobrej

"-- skrytý --" 29.12.2007  00:55

« gfz

nedival ses ve stredu na prime na Zataras, byl tam jeden hodne dobrej

PeT-a (RSKa) 29.12.2007  00:55

« USA

Já ti taky věřím a gratuluju ke skvělemu autu!! ;-) :yes:
      Jak se jezdí s tou 3.st převodovkou??Přecejenom skoro 300PS :-O

"-- skrytý --" 29.12.2007  00:57

« Re: USA

No je fakt, ze nekdy je to dost o hubu, asi pred 2 tydny jsem se mohl dobre vysekat, zatacel asi ve 30km rychlosti a zniceho nic me predbehl zadek >:D

Novic (Porsche team/GT-R team) 29.12.2007  00:59

« Re: Re: USA

tak doufam ze prezident Lincoln to prezil >:D >:D >:D a mimochodem doufam ze prijedes na sraz uz bude 2.oficialni sraz ma.cz

PeT-a (RSKa) 29.12.2007  01:00

« Re: Re: USA

>:D >:D Jasně no.....a mohl by si napsat při jake rychlosti to při normalní jízdě řadí 2.st a 3.st?? ;-) dik

"-- skrytý --" 29.12.2007  01:03

« Re: Re: Re: USA

tak ted jsi me dostal, to razeni je tak tichy ze ja ani nevim, ale zjistim to hned jak to dam na kola, cekam totiz na brzdovy deticky

PeT-a (RSKa) 29.12.2007  01:05

« Re: Re: Re: Re: USA

>:D >:D OK.....No když je V-max 240 tak na jedničku to jede tak kilo ne?? >:D mazec........

"-- skrytý --" 29.12.2007  01:10

« Re: Re: Re: Re: Re: USA

z 0-100 za 7 sekund, a 1/4mile predjede i mustanga

neregistrovaný: "wlado" [195.168.247.XXX] 29.12.2007  23:24

« Re: USA

Typická amerika a tým nemyslím len autá. Veľký efekt, realita nič moc. Aby ťa to posielalo do šmyku v 30 km/h rýchlosti, to nie je zadný náhon, to je neschopnosť konštruktéra. :-) Ale už som ticho, lebo ma tu ubijú. >:D

"-- skrytý --" 29.12.2007  00:59

USA

J eto dost nezvyk u Camara jsem mu dal plnej klidne v zatacce(na suchu) a temer nic se nestalo, udelat to u tohohle, tak me hledaj jeste 14 dni po stromech

"-- skrytý --" 29.12.2007  01:00

« Re: USA

A kdy to je, ja jezdim spis na srazy amerik

Novic (Porsche team/GT-R team) 29.12.2007  01:02

« Re: Re: USA

to se jeste nevi ani se jeste nevi kde to bude.ale asi na Jare nebo az v lete ;-)

"-- skrytý --" 29.12.2007  01:04

« Re: Re: Re: USA

Ja pojedu 2 dubna na sraz amerik do Jizbic

"-- skrytý --" 29.12.2007  01:05

« Re: Re: Re: Re: USA

Jinak pri rychlosti 140Km/h to ma otacky 1400!!!!

Novic (Porsche team/GT-R team) 29.12.2007  01:05

« Re: Re: Re: Re: USA

kde jsou prosimte presneji ty Jizbice?

"-- skrytý --" 29.12.2007  01:06

« Re: Re: Re: Re: Re: USA

Je to po D1 kosek za Prahou tusim, ze se sjizdi z dalnice na Loket

"-- skrytý --" 29.12.2007  01:09

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: USA

podivej se na www.cadillac.cz tam mas vsechny srazy o byly v tomhle roce i fotky, nejlepsi sraz roku jsou Lustenice u Mlady Boleslavi.

Novic (Porsche team/GT-R team) 29.12.2007  01:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: USA

diky,aha kdyby to bylo blize Ostravy tak bych i mozna prijel protoze 14 dubna mam narozky ze by mi to dal tatka jako darek ze by tam se mnou zajel ale jestli to je az za prahou tak asi nic mno... :-(

"-- skrytý --" 29.12.2007  01:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: USA

ale je taky kazdorocne sraz v Brne nekdy v cervnu byl jsem na nej tenhle rok a taky parada

"-- skrytý --" 29.12.2007  01:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: USA

Je to od my starny za Prahou, protoze bydlim v Karlovych Varech od tebe to je jeste pred Prahou, vubec by si do ni nejel

"-- skrytý --" 29.12.2007  09:11

připomínka

Citroeny nemají vzduchové vaky,je to mýtus neustále rozšiřován,Citroeny mají místo tlumičů hydropneumatické koule,jedna půlka je LHM hydraulický olej,druhá dusík,rozdělené membránou,pruží to tím že olej tlačí do gumové membrány která tlačí na dusík a absorbuje šoky [odkaz] ...to nemá se vzduchovýma vakama nic společnýho...vím,jednoho Citroena mám,můžeš se kouknou na moje CX 25 GTI jestli chceš ...jinak tvoje auto je tedy impozantní,hlavně vzhledem,i když mi ta 3st převodovka přijde krapet prehistorická

"-- skrytý --" 29.12.2007  10:48

« Re: připomínka

Diky, tak to jsem nevedel, nikdy jsem zadneho Citroena nemel, jen mi to rikali kamaradi, jé to je jak ma Citroen. >:D Omlouvam se s tou prevodovkou je 4 stupnova, mam ho teprve mesic tak mi odpuste. Vedel bych to kdyby to byl manual ale automat nejak nesleduju hlavne, ze radi. :-)

foto 2-0VTEC

2.0VTEC 29.12.2007  11:02

Hodnotenie

No krasa,co dodat,snad len 10b. ;-)

foto lorenzlubos

lorenzlubos 29.12.2007  11:04

hodnotenie

Tak tento Lincoln som videl prvy-krat v Auto-Moto-Revue na STV v 1994. Bola to vtedy novinka a mne sa zdalo, ze je snad z Marsu. Auto buducnosti. Absolutne futuristicky, no stale jasne americky. Wau. Krasne auto. Po facelifte (1996?) to uz vyzeralo dost desne. Prislo o ten krasny predok a tusim aj zadok daako zdeformovali. Pridaj viacej fotiek.

"-- skrytý --" 29.12.2007  12:15

« Re: hodnotenie

Presna tak lorenzi bylo to az v 1997 kdy ho teda nehorazne zprasili a ten cumak je strasne evropsko-japonskej. Videl jsem ho na vlastni oci na jednom srazu amerik a rikal jsem si, ze to treba nebude tak hrozny ale spletl jsem se. 8-s

"-- skrytý --" 29.12.2007  23:37

« Re: Re: hodnotenie

uchvacuje mě stále skvělá spotřeba vzhledem k počtu kvaltů,objemu a jistě i kultivovanosti a spolehlivosti V8...jen si tam oprav ty vzduchový vaky jak u Citroena,celkem mě tenhle mýtus dráždí ;-)

"-- skrytý --" 01.01.2008  00:31

« Re: Re: Re: hodnotenie

Tak uz je to opraveno :-)

foto Vette

Vette 29.12.2007  16:01

Amerika

Som rad ze sa moje.auto rozsirilo o dalsiu krasnu ameriku :-) Skoda ze tu nie je recenzia toho Camara.

"-- skrytý --" 29.12.2007  16:59

Dotaz

Chtěl bych se tě zeptat, co tě přimělo koupit si takový vůz v 19ti letech?

"-- skrytý --" 29.12.2007  17:48

« Re: Dotaz

Ja jsem veliky fanda americkejch aut, nejdrive jsem meol jiz zminovane Camaro 2,8L ale s tim se neda vydrzet dlouho, na srazu ti kazdy rekne, jo je to pekny ale je to jenom 2,8L, takze je to amerika jen tak na pul. Tohle auto jsem jedno uvidel na vlastni oci a zacal jsem se pidit co to vlastne je a nasel jsem na Ebay.com, koupil jsem ho take protoze nebylo drahe (80 000Kc), kdyby se neobjevilo k prodeji, tak bych si nechal Camara. Hodne lidi to zarazi proc tohle auto, ono je zarazi proc i to Camaro, ja moc nechodim do hospody a neparim, vydelavam si u taty ve firme a temer kazdy den Lincolna a pred nim i Camaro vylepsuju. :-)

"-- skrytý --" 30.12.2007  00:35

« Re: Re: Dotaz

Dík za odpověď. Taky mám slabost k amerikám a taky mi je 19. Do hospody nechodím a pařit chodím jenom občas, máme hodně společnýho. :yes:

"-- skrytý --" 30.12.2007  16:45

« Re: Re: Re: Dotaz

Tak se nekdy prijd podivat na sraz amerik. :yes:

"-- skrytý --" 31.12.2007  15:31

« Re: Re: Re: Re: Dotaz

Podívám se určitě, jen nevím kde sledovat dění amerik u nás. Nemáš nějaký odkaz? Díky
            Jsem častým členem srazu Amerik v Letňanech každý rok.

"-- skrytý --" 31.12.2007  17:55

« Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz

Podivej se na www.cadillac.cz v sekci nase akce, srazy na 2008 tam budou az tak koncem unora a nebo na webu chrom a plamenu.

"-- skrytý --" 29.12.2007  17:49

"-- skrytý --" 29.12.2007  17:50

« Re: Dotazgou

Ja jsem veliky fanda americkejch aut, nejdrive jsem meol jiz zminovane Camaro 2,8L ale s tim se neda vydrzet dlouho, na srazu ti kazdy rekne, jo je to pekny ale je to jenom 2,8L, takze je to amerika jen tak na pul. Tohle auto jsem jednou uvidel na vlastni oci a zacal jsem se pidit co to vlastne je a nasel jsem na Ebay.com, koupil jsem ho take protoze nebylo drahe (80 000Kc), kdyby se neobjevilo k prodeji, tak bych si nechal Camaro. Hodne lidi to zarazi proc tohle auto, ono je zarazi proc i to Camaro, ja moc nechodim do hospody a neparim, vydelavam si u taty ve firme a temer kazdy den Lincolna a pred nim i Camaro vylepsuju. :-) ;-)

"-- skrytý --" 29.12.2007  17:51

foto petr16

petr16 03.01.2008  17:35

body

ameriky miluju,krásný,super,10b

"anonym" [85.71.210.XXX] 19.01.2008  12:26

ja

Proč ti vadí červený blinkry?

"anonym" [85.71.78.XXX] 01.02.2008  00:01

« Re: ja

me cerveny blinkry nevadi,ale jinej lidem (blbcum) jo. :-)

foto Ricardo

Ricardo 20.01.2008  22:20

Ahoj, nějak nechápu tvoje hodnocení mého Sovereigna. 4 body za auto beru ale 2 za fotky a 8 za recenzi? Myslím že jsem té recenzi dal maximum co je momentálně možné a fotek mám holt 30, víc jich najednou nahrát nejde.

Kubyyyk 27.01.2008  22:45

Zdravim K. Vary

Ahoj! Koukam ze ses z karlovych Varu,stejne jako ja! Hele je to proste lod a fakt dobry auto...myslis ze bych se nekdy mohl prijet kouknout na toho krasavce?? ;-)

"anonym" [90.176.241.XXX] 31.01.2008  12:24

« Re: Zdravim K. Vary

Ja jsem primo z Chodova, ale urcite by nebyl problem nekdy se stavit. :-)

"-- skrytý --" 17.02.2008  11:11

« Re: Re: Zdravim K. Vary

V Chodobe bydli moje nej kamoska...Orlichova...maj tu pekarnu. No nekdy bych to fakt chtel zkouknout :-)

"-- skrytý --" 06.05.2008  20:53

« Re: Re: Re: Zdravim K. Vary

Ja znam jen Orlicha, ne teda nejak moc dobre, ale znam, klidne se prijed podivat, v profilu ma mail, tak pisni a neni problem.

"-- skrytý --" 31.01.2008  12:29

« Re: Zdravim K. Vary

Tak sorry, neni to uplne muj salek kavy, motorove je to nadhera i interier jen ten exterier si mem moc neziskal, ale prehodnotil jsem to a obodaval znovu, tak snad bude spokojenost :-)

neregistrovaný: "osmivalec" [90.176.22.XXX] 11.02.2008  21:07

Lincoln Mark VIII

ahoj mam taky MARK VIII poznámka k řazení tohle auto má tkzv.overdrive"nevim jak se to správně píše"ale je to nekonečné řazení.po dosažení určitých otáček řadí nahoru až do maxima takže na dálnici jedeš 200 na2000ot.protože to člověku nedá tak mam pruměr kolem 16 lit.na světlech nemáš konkurenci čau plzenˇ

"anonym" [85.71.78.XXX] 16.02.2008  00:24

« Re: Lincoln Mark VIII

Ahoj ty mas toho zelenyho vid, co byl v Halter Valley??? Kdyztak sem hod mejl nebo nejaky kontakt abysme mohli nekdy dat rec. Zdar Lincolnum a Mark VIII obzvlaste :-)

neregistrovaný: "osmivalec" [90.176.22.XXX] 17.02.2008  11:01

mark VIII

mam 2.muj meil je eda3@seznam.cz.mam amerik víc.bez osmiválce se nedá žít.čau

"-- skrytý --" 13.04.2008  20:52

americká kráska

Toto auto je nádhera.Máš moc pěkné fotky na pontiac clubu fakt bomba :yes:

foto -Black-Jacket-

*Black_Jacket* 25.05.2008  10:24

Ticho závidím

Presne tak... 8-valec, dĺžka ako dodávka... 10b :yes:

Kubyyyk 02.06.2008  16:35

ČAUWAJS

Tak co se někdy už dohodnout na srázek a pofotit společně naše vozy?? :-)

"-- skrytý --" 11.06.2008  19:06

« Re: ČAUWAJS

Velice rad bych ale tento vikend jde znovu motor ven, dostane par modifikaci na vic, svody, dualni vyfuk, motor. prostor se nastrika atd. Ale tak za 2 az 3 mesice bude zase pojizdny. Tak pak se muzem domluvit. :-)

"-- skrytý --" 09.06.2008  11:40

Mark VIII

Ahoj majiteli tohoto megakrásnýho auta... Byl jsem na APW v Halter Valley a kompletně mě dostal tvůj Lincoln Mark VIII, nahrál jsem si jeho zvuk motoru a vzal pár fotek, ale bylo kolem něj plno lidí (není divu:))Vypadá dost nadčasově -novější model už nemá takovej UFO-looking vzhled...A tak bych se rád zeptal, jestli nemáš nějaké pěkné fotky ve velkém rozlišení, kde je jen tato nádhera bez davu lidí...? Protože na internetu není žádný pořádný obrázek a ani jsem nenašel, že by se dělal jako model... Díky, rampa

"-- skrytý --" 13.06.2008  11:14

« Re: Mark VIII

Ozvi se mi na mail andrewca@seznam.cz poslu ti nejaky fotky a muzem pokecat :yes:

Kubyyyk 30.10.2008  18:31

Je čas na sraz:)

Co ty na to??? ;-)

"-- skrytý --" 31.10.2008  21:54

« Re: Je čas na sraz:)

dobry napad, ale neprijde Lincem, mam ho porad rozebrany, budu davat vse performance, ale klidne se muzes prijet podivat. Na jare bych chtel stihnout Jizbice. :-)

"-- skrytý --" 31.10.2008  21:55

týf

Jinak je naprodej jedna Mark VIII za 110 000kc, takze kdybyste nedko mel zajem dejte vedet. :-)

"-- skrytý --" 31.10.2008  21:56

For sale.

"-- skrytý --" 05.08.2009  09:25

« Re: For sale.

Ahoj, taky mám jednoho mazlíka s tmavě modrou metalízou v Praze...

"-- skrytý --" 23.11.2010  21:39

« Re: Re: For sale.

ahoj, kdybys potreboval dily tak se ozvi mam jich dost :-)