Alfa Romeo 156 (1999)

25.5.2009

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "HorácK". Alfa 156 2,5 V6 24V. Sportpacket III + TUNING. Design: Spojlery a přední maska Cadamuro,…

Alfa Romeo 156 (HorácK)

Johnny_P 25.05.2009  20:42

překrásná

Skvělá barva k tomuhle vozu a ačkoli nemám rád velká křídla tak tohle k tomu sedne :yes:
    ale takhle to na 3x10 není, zapracuj na recenzi a fotkách ;-)

"-- skrytý --" 25.05.2009  22:27

krása

Máš moc hezkou alfu,dopiluj ještě recenzi a přidej fotky ;-) jinak známej ji měl taky ale asi před 3měsícema měl s ní totálku ....a ten zvuk...závidím :yes: :-!

FRANIK 25.05.2009  22:29

gratuluji

K tomuto není co říct pěkný, třeba někde na srazu dáme pivko ;-)

"-- skrytý --" 26.05.2009  10:55

čip

Čipem 25kW na atmosféře.... lidi už to nehulte.

Mira328i 26.05.2009  20:55

« Re: čip

Trochu divný...spíš nereálný.U turba by to šlo...ale takhle je to pohádka na dobrou noc

Brandon Walsh 26.05.2009  14:41

waw

je krasna len skoda tej slabej recenzie + zopar fotiek este by neuskodilo ;-)

FRANIK 26.05.2009  20:20

prodej

To jsi sem vložil jen kvůli tomu že je na prodej? ;-\

Johnny_P 26.05.2009  20:32

« Re: prodej

jak si na to přišel?
      nikde to nepíše že je auto na prodej

FRANIK 28.05.2009  19:10

« Re: Re: prodej

na jiném vebu je na prodej za 170 000

"-- skrytý --" 26.05.2009  21:07

Ujasnění!!!

a) Auto je na prodej a to je důvod proč jsem ho sem umístil.
    b) Je to moje 4 Alfa Romeo, AR 75 1.8TS, AR 33 1.7BOXER, 155V6, a potom 156V6. Na Alfách celkem přes 300.000Km
    c) Hodnoty výkonu jsem převzal od původního majitele kterým byl Tomáš Vavřinec, známý závodník do vrchu. Nikdy jsem to neměřil a nezkoumal. Na sprintu je ale o chlup lepší nežli jiné V6. Ale popravdě to neřeším, jestli to není 225 koní ale jen 190,1 tak SORRY že jsem někoho tak rozhodil :-))).
    d) Po hodinovém výletu v AR 159 3,2JTS jsem usoudil, že Alfa přestala dělat sportovní vozy a tak jsem aktuálně pořídil AR 156GTA.

Takže tak...
    K

Johnny_P 26.05.2009  21:09

« Re: Ujasnění!!!

Tohle není server na inzeráty :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:

"-- skrytý --" 26.05.2009  21:44

« Re: Re: Ujasnění!!!

Někdo se ptal a tak jsem odpověděl. Server má rubriku Autobazar a tam se auto nabízí. Ale slibuji, že svojí novou GTA sem dám taky a prodávat ji rozhodně nebudu :-))).

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 26.05.2009  23:23

Chtěl bych,abys mi napsal důvody tvého hodnocení.Díky.

"-- skrytý --" 27.05.2009  00:29

« Re: Hodnocení

Také bych se připojil a zajímal by mě důvod udělení 6 bodů autu? To je to tak strašný? Jel jsi s tím někdy? Nebo je to jen pocitovka, že vzhled se ti nelíbí? :-)

Hanss (MoDo Team) 27.05.2009  11:53

Alfa - dnes lacinej italskej sráááč

No,
    s tim co tady máš ty, bych si nevyskakoval - vždyť je to naleštěná bída, kterou předjede i 2.0TDI od tobě taky oblíbené VW group.... >:D Je nás tady hodně, co jsme viděli, jak Leon FR tdi zajel dle Beltronicsu čas 0-100 kmh za 6,5 sec.!! to by asi ten tvůj odježděnej ital nedal, co?!?! :-) a to je auto bez chipu se seriovými 130kW! Chápu, že některý lidi jsou prostě omezený jen na Alfy, ale co se dá dělat, na politiku máme taky kažedej jinej názor a prd s tim uděláme......
    :-! :-! :no:

Mira328i 27.05.2009  12:12

« Re: Alfa - dnes lacinej italskej sráááč

tdi...už je to tu zase, jdite s těma kýblama do háje..
      :-!

Mira328i 27.05.2009  12:17

« Re: Re: Alfa - dnes lacinej italskej sráááč

Jo jinak co je to 130KW když bmw dělá 150KW...to asi proto že VW je průměrný..
        Alfa má aspoň sportovního ducha, zvuk, svezení..
        Co se týče tdi, zkus ho dýl točit a odejde do kytek ale benzínovej šestivál bude ve svým živlu.. >:D

Mira328i 27.05.2009  12:23

« Re: VW - předraženejl sráááč

Traktor DIesel
      No ne ono už má VW commonrail???tak se mrkni od kdy ho má alfa.. a ostatní.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 27.05.2009  12:32

« Re: Alfa - dnes lacinej italskej sráááč

Hanss - díky za zastání,ale nemá to cenu řešit..možná se chtěl jen zviditelnit a to se mu,i díky mě, podařilo ;-) .Mě se jeho Alfa líbí,ale to je tak asi vše co o tomto kousku vím,kdyby měl MITO tak to bych bodovat chtěl.

Mira328i 27.05.2009  13:00

jo která značka je v žebříčku spolehlivosti pod alfou??VW >:D >:D >:D

foto Martin911Turbo

Martin911Turbo 27.05.2009  13:51

« Re: Alfa - dnes lacinej italskej sráááč

Mira328i: tos mě teda pobavil s tou spolehlivostí, než něco napíšeš ověř si fakta a porovnej porovnatelné ;-)

Mira328i 27.05.2009  18:23

« Re: Re: Alfa - dnes lacinej italskej sráááč

A viděl si aktuální žebříček spolehlivosti?tak tam je to zřejmý dost,takže nekritizujte alfu když máte doma vw..

Hanss (MoDo Team) 27.05.2009  14:10

« Re: Re: Alfa - dnes lacinej italskej sráááč

koukám, že ses tady sámm pěkně rozpovídal, přesně tě vidim, jak sedíš za tim tvym kompíkem a s.e.r.e.š. se kdo to tam co píše, prej nějakej hanss - za posraný VW, ale ale >:D kdyby sis tu recenzi na sciro aspon přečetl, tak bys věděl, jak se pro toto auto rozhodl a jaký měl zkušenosti - to platí taky pro toho Horáka nebo jak tady píše....
        Jo jinak jsi mi hrozně uškodil tím tvým hodnocením, nemůžeš to prosimtě opravit na samé desítky, myslím, že si to moje.audi zaslouží joooo, tak děkuju ..... a zas jdi >:D

Mira328i 27.05.2009  18:43

« Re: Re: Re: Alfa - dnes lacinej italskej sráááč

Jen mě nas.alo že tady někdo píše italskej sráč,když poslední dobou se ukazuje ta kvalita vw..
          Ten motor co tam má je dobrej,myslim že i dnes hodně slušnej.
          Přidat ti body za auto?nemam k tomu důvod,máš pro mě jen obyčejnou a4 s naftou která je ještě dokonce pd,kdybys tam měl slušnej motor tak máš 10.

Hanss (MoDo Team) 28.05.2009  09:48

« Re: Alfa - dnes: Mira je bystrej kluk

k mojí audině teda musim říct, že není obyčejná, je totiž moje.... :yes: takže je "neobyčejná" :-)
            Nedávno jsem dokonce předjel jedno BMW, pán sice zrovna parkoval, držel telefon a vyhazoval z okýnka nedopalek cigarety, ale co, vzal jsem ho, jak se řiká: "co je doma, to se počítá", tak jsem ho natřel a mám "skalp" baworáka !!! to aby sis nemyslel, že mi to nejede :-! :yes: tak Nazdar :-!

foto Prase

Prase 28.05.2009  09:59

« Re: Re: Re: Re: Alfa - dnes lacinej italskej sráááč

jaj tak to diky zes me tisicovce dal 10 pac kvuli motoru to asi nebylo >:D >:D

Mira328i 28.05.2009  12:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Alfa - dnes lacinej italskej sráááč

To bylo za stav a výjimečnost auta..

Brandon Walsh 27.05.2009  14:58

« Re: Re: Alfa - dnes lacinej italskej sráááč

mira nic ma do toho nie je ale sa tu nejak rozpravas sam so sebou >:D >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 27.05.2009  13:59

Božínku

Tak to je hukot. Heleď germáne, to je přesný, přesně takové reakce zažívám už 7 let co to auto mám a děsně mě to baví! Nechci tady řešit co kdo umí za volantem, jen bych si rýpnul do takových borců jako ty, co mají jako měřítko o autě před očima hlavně tabulky o technických datech. S Alfou V6 natrhneš pr. kdekomu a to zejména v zatáčkách, akceleraci atd... Samozřejmě to není nejrychlejší auto na světě, to ne, ale je hodně zábavné. Ty máš auto kterému říkám "typ knedlíku". Prostě nuda, nuda nuda. Taková udržovaná čtyřicítka je to, co sice chodí na kosmetiku a do fitka , je technicky dokonalá, uvaří knedlíky, vypere, poklidí. Jenže jsou i lidi co mají radši mladou nevybouřenou slečínku s pevnýma ko.... No a to je jako rozdíl mezi Alfou a třeba tou tvojí Audinou. Ale chápu že se cítíš líp u těch uvařených knedlíků ;-). Třeby tam někdy taky padnu :-(

Hanss (MoDo Team) 27.05.2009  14:06

« Re: Božínku

hezky si to napsal, ale i tak seš hňup, když soudíš jen podle toho co vidíš..... >:D někdo má třeba jen jedno auto na všechno, někdo má třeba i jiné věci na zábavu, zkus se nad tím zamyslet, nikde nepíšu, že kopu za německý auta, ještě v době, kdy jsem tady měl recenzi, jsi se mohl dovědět, že jsem se k ní dostal náhodou a velmí výhodně, ale to je fuk, mimochodem před tím jsem měl Mitsubishi, nazveš mi ted japončíkem ?!? no nic jdeme dál, ted už se tu jen bavim, tak rok asi, moje zábava se nyní odehrává už jen na dvou kolech - ano třeba tam taky jednou dojdeš.... !! :-!

"-- skrytý --" 27.05.2009  14:30

« Re: Re: Božínku

Bavíme se tady všichni ne? Nebo fakt neeee? Zakopej válečnou sekeru vyznavači států OSY (to víš, kdo chce psa bít :-) :-) :-). Motorky jsou fakt SUPER, to ti schvaluju! Jen pozor na auta co nedávají přednost v jízdě, na mašině jsi jednou nohou v nemocnici a to tak že furt. Osobní zkušenost :'-(

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 27.05.2009  14:52

« Re: Božínku

S tím natrhnutím pr..le v zatáčkách a akceleraci bych byl opatrnej..i když je Alfa pěkná i slušně výkoná (rozhodně ne ale nějak vzácná) tak existuje pěkná řádka těch,kde bys musel sledovat vzdalující se SPZ-tku.
      Podle toho co jsi napsal výš,tak soudím,že jsi mojí recenzi nečetl.Pokud máš potřebu mi ještě něco napsat,změn tón vyjadřování - do školy jsme spolu nechodili.Dík

"-- skrytý --" 27.05.2009  15:39

« Re: Re: Božínku

ze tón hahaha dpc.v diskusii na nete...a ja mam teraz aky "tón" v tomto pisme >:D >:D >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 27.05.2009  15:51

« Re: Re: Re: Božínku

trolík - když tě to s.re tak ti poradím : je spousta diskuzí na ,netu,,,stačí jen zapátrat ;-)

"-- skrytý --" 27.05.2009  17:16

« Re: Re: Re: Re: Božínku

ojoj pozor na ten ton >:D

"-- skrytý --" 27.05.2009  15:44

« Re: Re: Božínku

stim srovnanim,ja treba nepochybuju ze i stara 205 GTi nebo Uno Turbo by Alfe mozna ukazali SPZ, ale berte v potaz ze 2.5 V6 od Alfy ve sve dobe je jedna z nejlepsich co se konkurecnce o stejne kubature tyce

pivrnec 27.05.2009  16:49

« Re: Re: Re: Božínku

Chlapcí.... Jak ve školce... Co to řešíte... A vůbec,HorácK Alfa není jen auto,to je životní styl...Kdo neví,ten bude jen lamentovat. Nikdo neříká že jsou Alfy spolehlivé,ani já nee... Už sem s ní najel cca 100 tis. km,a sem tam se něco pokazí... Homokineták cestou na výmětu toho do servisu.. atd:-). Tady zas někoho štve že si mu miláčka srazil v hodnocení..... Bacha na to je VW group chytlavá:-). PEACE:-).

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 27.05.2009  19:11

« Re: Božínku

pivrnec- já jsem chytlavý pod 8-mičkou >:D .Jestli je jeho Alfa životní styl to nevím,každopádně z recenze a fotek to moc poznat není ;-\

pivrnec 27.05.2009  19:55

« Re: Re: Božínku

Je mi to jasné:-).Nicméně musím ohodnotit aspoň takto tvé šíro. Myslím že konečně dostaly chlapci u VW design pod nehty,Scirocco se mi docela líbí a taktéž i CC,ale jeho naprosto nepoužitelné zadní sedačky mně težce vadí:-). Kde že byla ta letka přívrženců VW na srazu KSA??? Stál si cca 5 metrů od mé Alfy,a dalších cca.10-15:-). JInak tvá zelená je fakt bombo. Kolega má Scirro 2.0TDI - jaký máš názor na tento motor v takovémto voze???

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 27.05.2009  22:57

« Re: Re: Re: Božínku

pivrnec - zadní sedačky použitelné jsou (pokud nemáš nad 190 cm).Že tam byl sraz ,,alfin,, jsem si všiml,cca 5 x jsem šel kolem nich.Pokud vím tak Scirocco klub má velký sraz (sleze se tam cca 300 aut,prý)31.7. - 1.8. v Čechách (www.scirocco.cz).Na TDičko názor nemám,páč jsem v něm nejel,ale asi bude víc nedotáčivý.Těžko říct - když nevím,nedělám chytrýho ;-)

HorácK - o to nejde,z recenze to vypadá,že v tom autě jezdíš vyjímečně,bez emocí,bez názoru,fotky z povinnosti,přitom si to auto zaslouží víc,ale to je tvoje věc.

pivrnec 28.05.2009  14:01

« Re: Re: Re: Re: Božínku

tO BY MOHLO BÝT ZAJÍMAVÉ... Ja sem byl na největším sraze asi před 2 rokama na Hradčanském náměstí:-). Z Prahy do Plzne nas jelo 101:-).

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 28.05.2009  15:02

« Re: Božínku

pivrnec - snad jsem to číslo ,,nepřestřelil,,každopádně 101 alf musí být docela slušnej zážitek :yes: .To jste jeli po dálnici nebo mimo?
                    Dotaz : nevíš jestli se tvůj ,,kolega,, nenarodil se závodními rukavicemi na rukou,pupíkem ve tvaru Severní smyčky a schopnostmi mistra Stiga?...snad se neurazí,ale nemohl jsem si pomoct,páč jsem děsnej ješita >:D

"-- skrytý --" 27.05.2009  22:44

« Re: Božínku

No je fakt že toho moc nenakecám. Nějak by mě nešlo rozmazávat tady půl hodiny to jak se do auta nastupuje, jak se z něj vylejzá, jestli je vidět v zrcátku celej cirkus nebo jenom půlka. Ono je to zase o tom stejném, Alfistu zajímá motor, podvozek a brzdy. Ostatní je balast navíc...

"-- skrytý --" 27.05.2009  15:38

hehe

uz ma ty "aktivny uzivatelia",ktori si myslia ze su najlepsi a nik sa im (ani im autam) nevyrovna,zacinaju normalne * >:D.ja z tych kecou nemozem hehe.kazdopadne si z jeblych kecou nic nerob Horack, proste par ludi nedokaze uniest ze mas krajsie a rychlejsie auto ako oni tod vse.ja sa na tom tak casto bavim ked citam diskusie tu na MACZ :-) :yes: ...a k tvojej alficke konkretne - je to pekny kusok,osobne niesom za nejaky tuning a hlavne nie u alf ale ked sa to tebe paci tak ok. cervena velmi pristane a hodi sa k temperamentu auta. nech len sluzi

foto Prase

Prase 28.05.2009  10:08

tak

jsem to tady drobne procital a to o co se tady nekteri handrkujete je smesne pokud si nekdo z pritomnych potrebuje vylecit svuj vykonovy nobo jiny komplex muze se ozvat na moji diskuzi vetsi luzr nez ja tady neni takze u me vzdycky zvitezite :-) >:D

foto Rubb

Rubb 28.05.2009  11:14

Alfa

Hezká alfa, ale tuhle dost kazí ten tuzing na přední kapotě co vypadá jak latrína pro vrabce... Recenze je sice sci-fi, tento rádoby sportovní vůz má jízdní vlastnosti maximálně průměrné. Nedotáčivost alf se šestiválci je obecně známá a k tomu poddimenzovaný podvozek... Sportovní je akorát design, chválu si zaslouží vzhled motoru - možná i výkon, ale s touhle motorizací jsem neměl možnost se svézt. Škoda povedeného alfáckého motoru 3.2, který nahradil dost žravý a nevýrazný kousek od GM...

"-- skrytý --" 28.05.2009  11:42

« Re: Alfa

No názor to je, což o to. Ale nějak mě nejde pochopit jak můžeš povídat o jízdních vlastnostech když jsi v autě jak říkáš nejel. Tohle auto má jízdní vlastnosti hodně solidní a to ve srovnání s čímkoli co jsem řídil. Osobně neznám moc hochů co mají na to vytěžit ze svého auto co je v něm, většinou jde o pisálky co mají v rukách nas.... >:D . Jo a povídačky o motorech 3,2 tenhle poloblábol jen utvrzují = hroooozná krávovina :no: . Ale jak říkám, ať si každý žvaní co chce, právo na blábol má každý ;-)

foto Rubb

Rubb 28.05.2009  11:54

« Re: Alfa

Psal jsem o téhle motorizaci (že jsem s ní nejel), řídil jsem 2.0 TS. Jízdní vlastnosti jsou opravdu solidní, ale na špičku to nestačí :no: Právo na blábol má opravdu každý, bohužel i ty ;-) A ne jen na jeden co? >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 28.05.2009  11:55

« Re: Re: Alfa

HoracK - ty seš tak arogantní až mi je za tebe trapně :no:

Jetty 28.05.2009  12:02

« Re: Alfa

Nezáleží kdo s čím jezdí, ale jak se chová. Najdi můj příspěvek, kde bych se k jakémukoliv autu (jakékoliv značky) vyjadřoval podobně jako ty... Nebo i ostatní uživatelé MACZ. Tohle jsem tím chtěl říct, ale jak se říká: chytrému napověz - hloupého kopni :no:

Jetty 28.05.2009  12:07

« Re: Alfa

Lacinej italskej sráč - tohle sem taky nepatří a nebudu pátrat kdo začal. Souhlasím s tím, že už se o tom nebudem bavit a budeme pokračovat zase normálně :-)

"-- skrytý --" 28.05.2009  12:38

« Re: Re: Re: Alfa

Škoda že člověk nikdy neví zda píše Mojito nebo Feferonka. Ale myslím že tohle je Feferonka. Arogantní to asi jsem, ale zase jde o úhel pohledu. Já tomu říkám přímá věcnost = omáčky nemám rád. Tak už zakopej válečnou sekeru a běž se projet v šíru pro spravení nálady. (Jak vidíš ani slovo o...). Tak pa :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 28.05.2009  14:01

Nekoketuj se mnou Horáckej,mě nesbalíš.. >:-[] >:D >:D

A pamatuj..já sem já a Mojito je Mojito.
            A ještě jedna rada:když přijdeš někam, jako nováček,chovej se podle toho,hm? ;-)Nezapsal ses tady dobře.

Jo...a..pro Alfiny mám slabost,ale tys mi je tak trochu zprotivil. ;-\

"-- skrytý --" 28.05.2009  14:34

« Re: Re: Alfa

Sekera je zakopaná, na dýmku míru to ale není a na balení to už vůbec ne. A s tím zapsáním: Mě věř se budu spát úplně stejně dobře i s tímhe biggest problémem >:D >:D >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 28.05.2009  15:01

« Re: Alfa

No ty seš teda tak arogantní a namistrovanej,že jsi ani nepochopil myšlenku první věty.Tak takový týpky teda fakt nemusím. 8-s :no:

"-- skrytý --" 28.05.2009  15:12

« Re: Re: Alfa

Dobře dobře, to už tady bylo a teď už fakt pa pa...

Jetty 28.05.2009  11:45

For Horáck

Tak jsem si přečetl tvé příspěvky k Mojitovu autu a musím říct, že jsou dosti omezené. Věřím, že se ti auto nelíbí, každému se líbí něco jiného, ale kvůli tomu ho nemusíš urážet a ještě takovým způsobem. Mindráky si běž léčit k doktorovi, tyhle stránky jsou pro fanoušky do aut, kde se chceme v klidu bavit.
    P.S. co takle že by jsi si změnil nick na Chudáck >:-[] :no:

"-- skrytý --" 28.05.2009  11:54

« Re: For Horáck

Tutově další pilot lidových vozidel a jestli ne tak se za chvilku omluvím!!!!

"-- skrytý --" 28.05.2009  12:00

« Re: For Horáck

Tak neomluvím, je to tak, ostrej pilot VWčka to byl. Poslechněte, uděláme dohodu, já jsem tuhle přestřelku nezačal a se sucharama mě to ani nebaví, ač by to mohlo mít jinak i kousek vtipu. O pravém vídeňském noku už nedám ani písmeno a dávám nohy na stůl :-!

Dylan McKay 26.06.2009  08:26

další masáž

HorácK, nenech se otrávit tou dvojkou z RSKa, držím ti palce! :yes: ;-)

foto Vette

Vette 26.06.2009  08:36

« Re: další masáž

pozeram ze niekto zacal prehladavat stare diskusie. Drzim palce aby si nasiel aj niektore svoje TOP prispevky ;-)

Poustnik 26.06.2009  08:40

« Re: Re: další masáž

Ááááá...já myslel, že tu bude nějaká thajská masáž a ona asi slovní...tak to není nic pro mě.... ;-)

Dylan McKay 26.06.2009  09:03

« Re: Re: další masáž

Ale to přece vůbec není těžké. Stačí se podívat do hodnocení VW S, a pak si kliknout na diskusi těch co si troufli... >:D

"-- skrytý --" 03.08.2009  11:51

Krasavice

Máš krásnou alfinku, dávam ti za 10 ;-)