BMW řada 3 (2005)

13.3.2010

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Karim.". Zdravim celu rodinu "moje.auto.cz" a tak ako pri prvej recenzii aj pri tejto sa chcem hned na…

BMW 330i Coupe (Karim.)

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 14.03.2010  09:34

Nejlepší E46 tady

na MACZ :-)

foto OS

OS 14.03.2010  10:02

« Re: Nejlepší E46 tady

to souhlasim! ten vyfuk je z E92?

"-- skrytý --" 14.03.2010  10:57

« Re: Re: Nejlepší E46 tady

nad tym stale studujem a bohuzial nemam odpoved co to je za vyfuk

PeT-a (RSKa) 14.03.2010  09:49

wow

Moc pěkné :-) :yes:

k BMW není co dodat, je to špička......

líbí se mi její Gengstaa looks :yes:

Ať jezdí....

"-- skrytý --" 14.03.2010  10:57

« Re: wow

Dakujem

Erl 14.03.2010  10:16

Super

Těžko najít lepší volbu :yes: :yes:
    Má smysl tu vůbec rozepisovat, že motor je opravdu špička a e46 je opravdu auto ještě ze staré školy?

Ať slouží.
    :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 14.03.2010  10:58

« Re: Super

Dik presne tak smysl to nema preto taky pokus o trocha inu recenziu

foto Armin-Tamzarian

Armin Tamzarian 14.03.2010  10:22

Dobře ty

Teda, já žasnu.
    Recenzi Lexusu znám už dýl, to je pecka, nádherný auto (a skvělá recenze - musím si ji zase přečíst), no a dneska po dlouhé době zapnu MACZ a z prvního místa na mě svítí další tvoje auto, a zase paráda :yes: :yes: .
    Takže ode mě gratz :yes: (nemůžu hodnotit, jinak by to bylo za obě auta 10-10-10), a přeju mnoho úspěchů a spokojených kilometrů nejen do/z práce :-) !!!!
    Hezký den,

foto Subaru4ever

Subaru4ever 14.03.2010  10:28

Absurdní vozový park

Krásné klasické BMW :yes:

Myslím, že jsi neskutečně výstižně vyjádřil mezigenerační rozdíl :-)
    Porovnání učitel-žák je velice přesné a hodně v něm spatřuji např. i rozdíl mezi (mým) starým Outbackem a tím nejnovějím.

Co je ale nejhlavnější - pochybuji, že existuje víc majitelů, kteří vlastní zároveň Lexus a BMW. Diametrálně odlišné filosofie, nevraživost mezi značkami a taky to, co si o tom myslí jiní lidé. Většina typických evropských lidí s předsudky vůči Lexusu a zbožšťováním německého triumvirátu ti musí přeci tvrdit: "Proboha!, co to vlastníš za plečku, když máš vedle toho BMW!".

S tím souvisí můj skromný dotaz, jestli se nějak s nákupem BMW změnil tvůj názor na GS. Nezačal sis ho třeba méně užívat, nebo přemýšlet o jeho prodeji? A nebo se naopak utvrdila tvoje láska k němu, protože ve zklidňování nervů nemůže být Lexusu nikdo roven?

Ať oba černé skvosty dělají jen radost !!! ;-)

PS: Ale ty spotřeby platí při dodržování švýcarských rychlostních limitů ??? To je přeci stát, kde rychlost dodržují všichni, ne ? Tamní morálka řidičů mě vždy nadchla, jenom nechápu, proč švýcaři nesvítí v zimě v horách i třeba v 6 večer :no:

"-- skrytý --" 14.03.2010  11:06

« Re: Absurdní vozový park

Nie Lexus asi nikdy nepredam. Je to moja prva laska. Po kupe BMW som asi 2tyzdne nechal Lexus stat v garazi. Potom som ho vybral a isiel sa prejst. Je to neuveritelne, ale teraz viem este lepsie o com je Lexus a este viac si ho uzivam. Neprestal ma bavit, pretoze stale ma v sebe to "z ineho sveta" Som hrozne rad, ze vlastnim 2filozofie, pretoze teraz si ich uzivam obidve naplno.
      Co sa tyka rychlostnych limitu dodrzujem len v dedinach. Pretoze za prekrocenie v rychlosti v dedine mas velky problem. Napr: nedavno som miesto 50km/h isiel 56km/h bolo to za 120CHF. Na dialnici by to bolo za 40CHF. Po dialnici idem stale tych 140km/h radary poznam naspamat. Prekvapil by ma vazne len mobilny ;-)
      S tym svietenim je to cudne. Praveze ja sa cudujem, ze nemusia svietit cez den a tych 90% aut svieti stale aj cez den.
      Inak dik!

foto Subaru4ever

Subaru4ever 14.03.2010  11:10

« Re: Re: Absurdní vozový park

Děkuji za takovou odpověď. To je pozitivní přístup jako v pohádce ;-) :yes:

ypsilon 14.03.2010  10:48

gratuluju..

k prekrasne e46 ;-) :yes: po precteni predchozich prispevku uz snad neni co dodat, jen snad za sebe,ze jsem faceliftovane kupe s m-paketem mel taky(ale 320cd ;-\ ) a libi se mi vice nez pred faceliftem..v lepsi modifikaci si ji snad uz nemohl koupit :yes:

takze jeste jednou gratuluju a preji mnoho stastnych km bez nehod :-)

p.s.:konecne solidnejsi srovnani e46 a e90 ;-)

"-- skrytý --" 14.03.2010  11:08

« Re: gratuluju..

Dakujem! Mal som vazne stastie tento kus bol jediny na nete. A chcel som to kupit v takom stave, ze uz nic nemusim dokupovat a voila podarilo sa!
      Dakujem pekne!

ypsilon 14.03.2010  11:14

« Re: Re: gratuluju..

neni zac ;-) :yes: no dokupovat teda opravdu nic nemusis,ja (protoze jsem starej "tjuner" :-) ) bych jen uvazoval o cernych ledvinkach,ale to je otazka vkusu..

tak at Ti kupatko slouzi :-) :yes:

"-- skrytý --" 14.03.2010  11:38

« Re: Re: Re: gratuluju..

Dik jedine co som zvazoval boli Angel eyes, ktore uz mam aj doma, ale predstav si nikto to nechce namontovat. Dokonca ani majster sveta v tuningu pre BMW, ktoreho poznam ma strach, ze bude potom problem s tesnenim svetla. ;-\

ypsilon 14.03.2010  11:48

« Re: Re: Re: Re: gratuluju..

jestli myslis,pridat do svetel ty krouzky..tak o tom sem uvazoval taky,ale odradilo me to same..protoze u facelift. sedanu e46 jsou svetla rozdelena a samotny predni kryt svetel jde jednoduse sundat,ale u kupatka je to tezky..neuvazoval si kdyz uz teda spis o koupi celych svetel s angel eyes?

zcela uprimne,byt tebou,tak se na angely vykaslu,udelam cerny ledvinky,mozna vyfuk a jezdim,co to da :-) :yes:

"-- skrytý --" 14.03.2010  14:16

« Re: Re: Re: Re: Re: gratuluju..

Uvazoval, ale nie. Tie landvinky nie je zly napad a skusim vazne o tom premyslat

Wiii 14.03.2010  12:19

« Re: gratuluju..

a tleskám, není co dodat ke slovům Ypsiho ;-) :yes: :yes:

"-- skrytý --" 14.03.2010  14:15

« Re: Re: gratuluju..

Dik ;-)

Mira328i 14.03.2010  10:56

IKONA

tomuto autu se právem říká nejlepší auto své doby, je to skvost, přeju ti hodně krásných kilometrů ve filosofii ,,Freude am Fahren,,.
    Tendle typ bude pravděpodobně můj další level, pokud ovšem nezvítězí návrat do minulosti-e30:-).Ale z praktického hlediska to bude pravděpodobně e46 3,0-přesně to co máš ty,možná před facelift-ten se mi líbí víc(přední světla-tvarování).
    Jinak mrkni na mojí recenzi předchůdce tvé krásky..a předchůdce předchůdce:-)..e30

"-- skrytý --" 14.03.2010  11:10

« Re: IKONA

Dik moc! Urcite ti ho prajem. Mne sa prave pacil viac ten facelift. Ale ak by som nasiel pred tym nieco dobre a nebol by to facelift urcite by som nevahal.

Mira328i 14.03.2010  12:57

« Re: Re: IKONA

samozřejmě bych faceliftem v dobrém stavu nepohrdnul,to určitě ne...a v Mpaletu jsou krásný obě varianty skoro stejně.
        Zatím je to hudba budoucnosti-ještě chvilku budu muset vydržet s 2,8:-). Docela by mě zajímal rozdíl mezi mou 2,8 a tímhle 3,0-měl si někdy možnost srovnání?

"-- skrytý --" 14.03.2010  14:09

« Re: Re: Re: IKONA

Nie tu moznost som nemal, takze ani ten rozdiel ti bohuzial nepoviem. V kazdom pripade facelit alebo nie obidva su skvele kary

"-- skrytý --" 14.03.2010  11:44

Nádhera

Supr volba,opravdu nádherné. Motor je perla.. Ve švýcarsku jsem párkrát byl na motorce a ve vesnicích je opravdu nutné těch 50 jet, jinak tučné pokuty. Chtěl jsem se tě zeptat, jestli je težké sehnat ve švýcarsku brigádu na léto? Na dva nebo tři měsíce..Díky za odpověď

"-- skrytý --" 14.03.2010  14:11

« Re: Nádhera

Ahoj dakujem! Co sa tyka tej brigady neviem Ti povedat viem, ze vacsinou v Alpach beru hotely na sezonu, ale ta trva 5az 6 mesiacov, na ktore potrebujes povolenie, ktore by ti mal vybavit zamestnavatel. No byt tebou ak ide len o peniaze a zarobit si urcite su vo vyhlade krajiny, kde nemas az take papierovacky a zarobis si viac. Schweiz je ok, ale len na stalo.

foto Matt26

Matt26 14.03.2010  12:58

parking picture

Dal si si na fotkách patrične záležať a je to poznať. ;-) Niektoré zábery sa mimoriadne podarili a sú úžasné :yes: - tak ako auto. Len tak ďalej :-)

"-- skrytý --" 14.03.2010  14:15

Zdravim rodaka

Ten svet je vazne maly. Dik moc. Inak ja som tiez rodak z Popradu >:D
    S pocasim v tomto obdobi je to dost tazke. Ale vyuzil som ten jeden den kedy svietilo slnko a musim povedat, ze az na tie zabery v noci su vsetky fotky fotene v 1den. :-)
    Mal som co robit, ale fotky budu urcite s postupom casu pribudat.

Brandon Walsh 14.03.2010  14:17

« Re: Zdravim rodaka

no ja neverim ja som tiez z popradu neplanujes niekedy cestu do starych koncin urcite sa mato a ja s tebou radi stretneme ;-) :yes:

"-- skrytý --" 14.03.2010  14:21

« Re: Re: Zdravim rodaka

super este par ludi a zalozim Popradsky klub ;-) zatial nie a neviem, ci vobec tohto roku pridem. No kazdopadne ak budem v PP tak nejake to stretko dame

foto Matt26

Matt26 14.03.2010  16:21

« Re: Re: Re: Zdravim rodaka

No ja tiež za chvíľu opúšťam rodnú "dedinu" a smer Brno. :-) Ale stretko by bolo fajn. Snáď to niekedy vide. Tak veľa zdaru a šťastných km prajme tatrancovi >:D .
          P.S.: Congratulation to Top 1 :yes:

"-- skrytý --" 14.03.2010  16:11

Legenda

Zdravím kolego. Pěkná recenze, jsem rád, ze je tu i rochu jiná recenze, která se na to dívá z jinak pojatého úhlu. Auto je krásné. Vidím, že si byl stejně překvapený, jak to auto budí pozornost, můžu Tě ujistit, že mě to překvapuje stále, protože jezdím se všemi možnými novými BMW, ale na E46 coupe může každý oči nechat. Ještě jednou gratulace a těším se jak se potkáme za měsíc v Brně na okruhu ;-)

a děkuji za tu krásnou citaci >:-[]

"-- skrytý --" 14.03.2010  16:41

« Re: Legenda

Diky Tizy! Za citaci dakujem ja, lepsie slova ako to auto opisat by som urcite nenasiel! :-)

Parda71 (BMWfans) 14.03.2010  16:48

BMW dream

Sakra chlape, ty si mě opravdu s tvým skvostem dostal! Na takové auta bych se mohl dívat donekonečna, fakt pecka. Kupé po faceliftu a ještě v M-Paketu...to je BMW porno, no a ještě v mojí nejoblíbenější černé barvě, co víc dodat! Dávám samozřejmě 3x10. Kdyžtak kukni na mojeho černého ropáka, "o něco" staršího. Jo a tvé přirovníní mě pobavilo a něco na něm je! Myslím to s tím Veyronem a McLaerenem.
    Nicméně s jedním s tebou zásadně nesouhlasím. A to, že sis koupil BMW na to, aby ti tam nabíhaly kilometry do práce. Já bych raději jezdil co nejvíc Lexusem a kupéčko jen na víkendy. Přeci jen máš dost klenot, taková parádní konfigurace, poslední rok výroby. Přeci jen Lexusů je hodně, takových E46 s tak málo kilometry ubývá...Ale to neber vážně, to je jen můj názor. Tak hlavně ať jezdí a ať ti dává ještě dlouho hodně zábavy!

talio2 14.03.2010  17:27

« Re: BMW dream

já už si 8x projel komplet fotogalerii >:D >:D co víc říct >:D >:D

Parda71 (BMWfans) 14.03.2010  18:08

« Re: Re: BMW dream

>:D >:D já zas tolikrát ne, ale o moc ne >:D je to prostě pecka kára, co víc dodat

Mira328i 14.03.2010  18:10

« Re: Re: BMW dream

ale ale...talio..tebe už taky zasáhl amorův šíp s logem bmw:-):-). Co říct-je prostě krásný.
        Bohužel až si budu pořizovat podobný tak to bude touring, protože to zas budu mít jako jediný auto-takže z praktických důvodů...ale to kupé....

Parda71 (BMWfans) 14.03.2010  18:20

« Re: Re: Re: BMW dream

Ale tak zas takový 330xd tour není vůbec špatný společník jak na rodinné ježdění tak na občasné to vyblbnutí. A verze po fl 150kW dvojnásobně.

Mira328i 14.03.2010  18:25

« Re: Re: Re: Re: BMW dream

ne..ne:-)..myslel sem 330i touring;-)...žádný x a žádný d.
            Chci zas šestivál benzín-a ten úžasnej zvuk..a jen zadní náhon

talio2 14.03.2010  19:02

« Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

mě by lákalo i 325xi e46, ale já jsem na ty dízly >:D takže pro mě ze současných BMW jen a pouze 330xdA a kombíku bych se taky nebránil..ale to je říše snů >:D

Mira328i 14.03.2010  19:25

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

nová 3 mě ani nějak neláká, jednak se mi už moc nelíbí interiér a design exteriéru už taky není zrovna klasika, zato e46 je nadčasový auto který hned tak nezestárne a i kdyby se dělala do teď tak má určo velmi dobré prodeje.
                Takže e46 330iA touring...(menší benzín nemá smysl-spotřeba se příliš nezmění a diesel jedině 3,0d...ale ten zvuk a točivost se benzínu nevyrovnají, takže ne:-))

talio2 14.03.2010  20:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

každej má to svý a je to tak fajn :-)

talio2 14.03.2010  19:01

« Re: Re: Re: BMW dream

Míro BMW 330Ci se mi vždycky líbilo !! jediný mínus pro mě je to, že nemá šestku a přesně tenhle typ co má Karim. je nejvíc nejhezčí BMW všech dob..pro mě má větší charisma než M3e46 :-)

Mira328i 14.03.2010  19:19

« Re: Re: Re: Re: BMW dream

ta absence 6ky by mi moc netrápila,pokud by to byl automat-a ten bych zase chtěl:-),teda jestli ten steptronic co tam dávají má taky delší kvalty jako třeba ta moje potvora:-),ale to nevim(jestli někdo ví jaké má kvalty ať sem písne,díky)
            A naftu nee...musíš se svést benzínovou r6:-),ono ti to změní názor, i když ta 3,0d je fakt dobrá,moc dobrá.

ypsilon 14.03.2010  19:27

« Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

ja teda nevim panove,ale facelift by mel mit 6ti kvalt ;-)

foto MichalBMW-BMWfans-

MichalBMW (BMWfans) 14.03.2010  19:29

souhlas :-)

Mira328i 14.03.2010  19:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

čau ypsi, a ty náhodou nevíš jestli je v e46 taky takovej rozdíl ve spřevodováním manuálu a automatu?

ypsilon 14.03.2010  19:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

cau miro,hele ted si nejsem jistej,ale myslim,ze automat se daval 5ti stupnovej ;-\

Mira328i 14.03.2010  19:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

...jee, já myslel v délce kvaltů, ne počet-automat je 5kvaltů.
                    Ale třeba na mým je rozdíl cca tisíc otáček při pětce oproti manuálu při stejné rychlosti,tak sem chtěl vědět jestli v e46 je to stejné.
                    Docela mi to totiž vyhovuje,hlavně při delším cestování.

ypsilon 14.03.2010  20:02

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

aha :-) no jestli teda myslis,ze manual toci ve stejny rychlosti a prevodu vic nez automat?pak by to u facelift e46(6-man.,5-automat) bylo logicky..ale nemam s tim zkusenost,takze jen polemizuju :-)

Mira328i 14.03.2010  20:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

myslím to přesně tak jen případně jestli 5kvalt automat má stejný nebo vyšší otáčky než 6ti kvalt manuál při 5tce(A) a 6tce(M), popř. jaký otáčky má automat a manuál při 110-abych měl přestavu;-).

talio2 14.03.2010  20:09

« Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

jel jsem s 328ci e46, manuál a jako je to fakt střela to jo, ale pro mě je ten dízl asi srdeční záležitost.. Nejspíš jsem byl v minulém životě J.R.Jůving >:D

Mira328i 14.03.2010  20:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

..takže ty už si se dvaosmou vezl...to už té svézt nemusím:-).
                Dělám si srandu:-).
                A to se ti to chování motoru fakt nelíbilo víc jak nafty?..to neříkej..

talio2 14.03.2010  20:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

musíš, zajímá mě to a i ten automat ! joo líbilo, ale pocitově je pro mě stále nafta lepší.. asi jsem těma sazema zdegenerovanej >:D

"-- skrytý --" 14.03.2010  20:14

« Re: Re: Re: Re: BMW dream

vzdyt tohle coupe ma 6ti kvalt, mrknete poradne na fotky :-) 330 Ci po FL jej ma vzdy

talio2 14.03.2010  20:16

« Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

ooooooo tak to se omlouvám a ukláním se ( i s nepoužitelnou páteří) až ke kotníkům, jsem slepoň :-)

Mira328i 14.03.2010  17:44

ještě maličkost

v hodnocení-provozní náklady-oprav si prosím tu V6 na R6;-), je to maličkost ale praští do očí..
    Jinak tvoje a Tizyho bmw jsou ty nejkrásnější bmw tady, ještě je tu jedna nádherná bmw 6csi.
    Tyhle kousky se mě tady líbí ze všech bavoráků nejvíc.
    Tvoje bmw se musí líbit i lidem co bmw zrovna nemusí-prostě pecka.

FRPE 14.03.2010  18:53

Zdravim celu rodinu "moje.auto.cz"

A my Karime zdravíme tebe do kantonu Bern!!! ;-)

Heleď, budu stručný a dnes vyjiměčně strohý, jelikož nemám slov. Tvá recenze oproti té minulé ( která též není špatná ), mňo, vyjádřím to asi gesty : :yes: :yes: :yes:

Dávám ti plný počet a vzdávám hold ,,staronovému nováčkovi,, za super recenzi, je to pěkná práce a jsem rád že zase je co číst, že jsi si s tím pohrál a ukázal světu MACZ pěknou recenzi! ;-)

Vítej s novým autem na MACZu! ;-)

"-- skrytý --" 16.03.2010  01:22

« Re: Zdravim celu rodinu

"-- skrytý --" 14.03.2010  20:19

DAKUJEM VAM VSETKYM!!!

Som hrozne rad, ze sa vam to vsetkym paci. Trocha som mal strach, ake budu reakcie ak to urobim takym porovnavacim sposobom, ale podarilo sa :-) Fotky budu urcite pribudat len to pocasie ;-\ ;-\
    Kazdopadne co sa tyka prevodovky je 6Stupnova automat som velmi nechcel prave kvoli tomu, ze nemal 6prevodovy stupen. Dieselu by som sa vyhol. Jednoducho benzin je benzin a verte mi ten zvuk za ten 1 az 2L stoji za to. Ako svojim zvukom tak aj celym chodom.
    Este raz DAKUJEM!!!
    Co sa tyka x-drive skusil som 2krat 530xd a 330xi a poviem to asi tak opytal som sa predajcu, ci naozaj este stale sedim v BMW. Je to uplne o niecom inom

Mira328i 14.03.2010  20:54

« DAKUJEM VAM VSETKYM!!!

plnej souhlas, x-drive změní úplně chování auta a do bmw patří r6 benzín;-)

talio2 14.03.2010  20:56

« Re: DAKUJEM VAM VSETKYM!!!

530xd je podle mě absolutně nejnudnější BMW a v kombíku tuplem

Thomasino 14.03.2010  21:29

« Re: DAKUJEM VAM VSETKYM!!!

Moc pěkný výběr auta a zajímavě napsaná recenze! Tohle auto jsem taky hledal, ale nenašel jsem slušný kus (černou jsem nechtěl, můj názor je že v ní auto tak nevynikne, taky nechci kůži) a neměl odvahu jít do staršího BMW. Ale třeba se k tomu časem odhodlám, nějaké takové auto bych si jako víkendové taky rád pořídil, ikdyž popravdě bych rád něco ještě lehčího a ještě více zábavnějšího (Lotus Elise apod). Zatím nebudu hodnotit, fotky mají ještě dost rezervy, počkám až doplníš, abych ti to nekazil! Tak ať slouží, myslím že sis vybral výborně! ;-)

"-- skrytý --" 15.03.2010  00:14

« Re: Re: DAKUJEM VAM VSETKYM!!!

Dik! Ale ako som uz tu raz spominal. Pocasie je 10dni prsi a 1den svieti slnko. Vsetky tieto fotky okrem nocnych som urobil za jeden den. Zajtra mam volno a samozrejme prsi uz teraz :'-(
        Fotky urcite budu no najprv musi byt pekne pocasie.

Mira328i 14.03.2010  20:34

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

..to je něco s tebou:-), ale když už saze tak v 6ti hrnci:-)-hele tady v baráku má jeden x6 35d a ta když přijede tak běžnej člověk fakt nepozná že je to nafta-masakr..
    Tak jako nástupce tvé okty by e46 330xd byla dobrej nápad, myslím že by si spokojeně mlaskal:-)

talio2 14.03.2010  20:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

jasně 6tivál bych chtěl moc a nebo třeba C250CDI nebo Passat 2,0BiTDI >:D .. jasný mlaskal bych si, ale myslím si, že ještě dost dlouho budu spokojeně mlaskat s tou mojí octou :-)

Mira328i 14.03.2010  20:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

mercedes ano,pokud tě tolik nezajímá občasné sportovnější svezení...ale pasat..?to není ono..svez se těmahle 3ma autama a uvidíš kde je pasat..

talio2 14.03.2010  20:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

já jsem už pekelně dlouho zamilovanej do C320CDI 4Matic :-) to je pro mě to nejvíc nejlepší auto a třeba i kombíka na 18" >:D

Mira328i 14.03.2010  21:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

pokud ti vyhovuje luxus jízdy ala mercedes...proč ne,každopádně je to dobrá volba.

talio2 14.03.2010  21:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

jj, oni říkají, že do Mercedesu se musí dospět, ale ve 22 jsem do toho dospěl až moc brzo.. budu mooooooooooooc dlouho snít >:D

Mira328i 14.03.2010  22:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

No vidíš..třeba do kombíku sem dospěl brzo:-)..ale přitom sem si vždycky říkal že to nikdy..jedině nějakýho malýho sporťáka a jedině manuál:-).

talio2 14.03.2010  22:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

já si třeba v kombíku zatím připadám mladej, ale z hlediska praktičnosti atd.. není o čem mluvit..a stejně nejhezčí auta budou vždycky sedany :-)

Mira328i 14.03.2010  22:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

sedany a kupé;-)..viz tohle u kterého plácáme:-).
                    Dopiju skleničku červeného a půjdu za mladou na kutě:-)..takže se loučím,měj se a zatím čau:-)

talio2 14.03.2010  22:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: BMW dream

jj také se loučí, ulehnu sám..zítra mě čeká škola >:D blééééééééééééééééééééééééééé

Mira328i 14.03.2010  21:27

Re: Re: DAKUJEM VAM VSETKYM!!!

pětka je vyšší střední třída, tam už to není tolik o emocích ale snaze o maximální komfort,rychlost..ale mrštnost trojky tam nenajdeš.Co se týče designu tak u pětky po fl je to krása,bez něj nic moc, po pravdě-měl sem na výběr-to co mam a 520iA před fl a radši sem šel do e36..

talio2 14.03.2010  21:28

« Re: Re: Re: DAKUJEM VAM VSETKYM!!!

jj vybral bych stejně jako ty a neváhal bych..

foto STi-Modo-Team-

STi (Modo Team) 14.03.2010  23:57

BMW Fans

v Čechách musejí závidět! Jedno z nejhezčích BMW, co jsem kdy viděl... škoda, že je ve Švýcarsku ;-\ Sice mám teda jinou značku v největší oblibě, ale tvoje e46 coupé je skutečně nádherné. Tak ať dlouho dobře slouží :yes:

"-- skrytý --" 15.03.2010  00:11

« Re: BMW Fans

Dakujem! Dakujem! Dakujem!

"-- skrytý --" 15.03.2010  00:34

Congrats !

Zdravim a touto cestou gratulujem k tvojej baby m3 kare!

Nemozem ako nieco sem nezavesit ohladne tvojej 330ci kedze aj ja hladam presne tento kus vo velmi podobnej konfiguracii. Cierny lak s cervenymi sedadlami by bol este viacej cool,ale to uz je tazke zohnat.

Ten vyfuk vyzera na Scorpiona, jeden entuziasta z nasej ulice ma podobny a autu doda buracajucu naturu a pocit,ze tam ma pod kapotou 300+ koni. Nad preprogramovanim riadiacej jednotky si este neuvazoval?

Chvalim prevzate spatne zrkadla z m3 (e46), dodavaju autu elegantnu agresivitu.

Zelam vela usklbov od ucha k ucha za volantom.

"-- skrytý --" 15.03.2010  00:43

« Re: Congrats !

Dik. Tak konecne asi nieco viem ohladom vyfuku. Na cipovanim som uz rozmyslal. Tu vo Schweizi jedna firma ponuka cip na 255koni co vyzera dost slubne. No pytaju si za to aj okolo 1200CHf co je asi 950eur. Neviem ci mam sprtat do tak dobreho motora. Predsa v tomto aute ide aj o nieco ine. No budes to mat tazke. Ja som mal vazne stastie a musel som zlozit aj zalohu, aby mi ho hned aj podrzali

talio2 15.03.2010  07:58

« Re: Re: Congrats !

to vypadá na to, že ti přidají 20kW jen chipem atmosférickýho motoru..to bude brutální zásah, nešel bych do toho..

Mira328i 15.03.2010  08:48

« Re: Re: Re: Congrats !

určitě bych nijak neměnil charakteristiku motoru!
          a nejlépe origo výfuk protože pak není zvuk tak dunivý ale spíše jak vytočená motorka ;-)

talio2 15.03.2010  08:57

« Re: Re: Re: Re: Congrats !

Míro, nevím co se to děje, ale opět s tebou souhlasím.. asi na mě jde BMW rozum >:D

Mira328i 15.03.2010  18:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Congrats !

talio: spíš to bude tím že i když každej za jinou značku se v určitých věcech shodneme:-).
              Já když si chci užít hlubšího zvuku tak jen odpojím přívěru na výfuku...a hlubší zvuk v nižších otáčkách je znát okamžitě:-), a žádný tuning výfuk,pouze origo.

"-- skrytý --" 15.03.2010  13:19

« Re: Re: Re: Re: Congrats !

Tak origo vyfuk to nie je ale dunivy zvuk to ma urcite :-)

Erl 15.03.2010  14:39

Sice je to E90, ale taky 330i a ten zvuk!!! :yes: :yes: :yes:

Edit : má tam BWM Performance výfuk

"-- skrytý --" 15.03.2010  16:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Congrats !

Hele sakra tak to tvoje je taktiez super. Neviem ako je mozne, ze som prehliadol. Pozeram, ze si bol na Nordschleife. Odo mna je to 500km, tak rozmyslam, ze tam uz musim skocit. Ake tom tam je? Oplati sa? Nerozbijem karu hned v prvej zatacke? ;-)

Erl 15.03.2010  16:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Congrats !

Díky za pochvalu :-)
                Na Nordschleife určitě zajeď, protože už jen ta atmosféra je super... Ohledně rozbití auta-to ti toho moc nepovím, protože to záleží na každým jak moc na krev pojede.(Skoro každý den se tam nějaký auto rozbije)
                Obecně je to okruh jeden z nejnáročnějších a je tam pár opravdu záludných míst, pokud to tam neznáš. Já tam byl skoro po zajetí motoru a s autem jsem se tak nějak pořád seznamoval, takže jsem jel hodně s rozmyslem. Ale s autem jsem si padl do noty x krát rychleji než na normální silnici. :yes:

Každopádně doporučuju. Každý motorista co to s auty myslí vážně by si tam jednou v životě měl zajet >:D :-! :yes:

Ještě EDIT : u mého předchozího příspěvku samozřejmně mělo být "BMW Performance výfuk".

"-- skrytý --" 15.03.2010  16:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Congrats !

Ok dik! Znie to vazne dobre teda to opisanie okruhu.
                  Ten vyfuk je tiez super, ale ten moj znie uplne inak. Ovela viac duni a pri vyssich otackach je to >:D

Erl 15.03.2010  16:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Congrats !

Na Youtube jsou různá videa z Nordschleife a neuškodí se na ně mrknout, aby člověk aslespoň trošku věděl co ho čeká >:D

Výfuk zní úžasně - ypsilon ho má na svojí 330i. Uvažuju, že ho někdy v létě taky nechám nainstalovat :yes:

foto jpor-RSKa-

jpor (RSKa) 15.03.2010  23:14

« Re: Re: Re: Re: Re: Congrats !

tak sem tam už to začína pripomínať V8 sound >:D >:D >:-[] :-!

Bl@de 15.03.2010  15:49

BMW 330i

prostě nááádhera, snad už příští rok se mi to splní.....taky.... :-)

"-- skrytý --" 15.03.2010  16:02

« Re: BMW 330i

Dakujem a prajem Ti to z celeho srdca, aby sa ti to splnilo!

Bl@de 15.03.2010  16:36

« Re: Re: BMW 330i

jj děkuji moc. Sice budu brát 325i ale i tak to je taky dobrý motor!

"-- skrytý --" 15.03.2010  16:46

« Re: Re: Re: BMW 330i

Urcite o tom motore som aj ja tak trochu uvazoval

Erl 15.03.2010  16:59

« Re: Re: Re: BMW 330i

jenomže ono je 325i a 325i... někde jsou motory s objemem 2,5l a někde 3l... Sice mají stejný výkon, ale jsou to odlišné motory! (něco podobného je u mě. Já mám 125i, ale je to jen elektronicky omezený 3l)

"-- skrytý --" 15.03.2010  17:18

Sprava pre FRPE

Vampix(Diesel Power) 15.03.2010  18:09

gratuluji se slzou v oku

E46 je auto ke kterému pořád vzhlížím a osobně, kdybych měl na výběr, tak bych pořád misto E90 vybral M3 ale starší model. Ovšem to nebylo jen moje rozhodnutí.

Každopádně ti tak trošku závidím, protože si říkám, že dokud nebudu mít, nebo nebudu delší dobu řídit E46, tak ještě pořádně nevím co to BMW je... Moc se mi tvůj kousek líbí. Přeji ti, ať slouží a dělá potěšení při každé cestě do práce ;)

"-- skrytý --" 15.03.2010  20:12

« Re: gratuluji se slzou v oku

ahoj a dakujem! Hele ty mi nemas co zavidiet. Ta tvoja e90 je skutocne nadherna a urcite jazdi velmi dobre!
      Ale prajem Ti urcite to, po com tuzis a hlavne Ti prajem tu M3 CSL - to je a zatial stale bude to prave orechove BMW ;-)

FRPE 15.03.2010  23:18

100x a ne jinak

Gratuluji ke stovce - mám u tebe nádrž benzínu, teda nynní nafty ... ;-) :-)

"-- skrytý --" 16.03.2010  01:26

« Re:

"-- skrytý --" 16.03.2010  09:56

« Re: 100x a ne jinak

Tak FRPE dakujem, ze teraz tvoje slova su ozajstne. ;-)

FRPE 16.03.2010  16:08

« Re: Re: 100x a ne jinak

Já tobě díky za mail - potěšil ... ;-)

foto mara89

mara89 16.03.2010  17:14

Koukám další z řady baworáků na Moje.Auto. Auta hodnotím přísněji, to už se tady řešilo. Takže když jsem dal 8 i M3 a E55 AMG, musím i tobě. Fotky jsou celkem pěkné, tady váhám mezi 9 a 10, ale podle mě na ty nejlepší tomu ještě něco chybí. Jistě v létě vylepšíš a doplníš. Recenze trochu hůře čtivá, ale velmi dobrá.

foto hugolin

hugolin 16.03.2010  17:26

« Re: Hodnocení

Karim-Myslím, že dôležitejši je to, čo si o Tvojom aute, recenzii a fotkách myslí väčšina(je to super) a nie niekto, kto sa na dokonalom snaží nájsť niečo zlé. Teraz mi na jazyk skočil jeden verš z biblie, ktorý si pamätám- "Nehľadaj smietku v očiach druhého, keď ty tam máš brvno." Niesom si istý, či je to presná citácia ale teraz na tom nezáleží.
      Ber to ako povzbudenie :-) .

foto mara89

mara89 16.03.2010  17:40

« Re: Hodnocení

Nesnažil jsem si najít něco špatného, jestli narážíš na moje hodnocení. Bavorák sice není moje krevní skupina, ale tato trojka je třeba moc pěkná. Jen nejsem jako většina tady, co dává samé desítky za všechno. Už jsme to tady řešili. Hodnotím přísněji, ale všechny, takže když se podíváš na ostatní podobná auta, bude u nich moje hodnocení velmi podobné. Tím pádem se to zprůměruje a nikdo není škodný :-)

"-- skrytý --" 16.03.2010  18:15

« Re: Re: Hodnocení

Vies co daj si tam aj 3x1. Myslim, ze nie som jediny, ktory s tvojim hodnotenim nie je spokojny. Hlavna vec, ze tvoja recenzia je nam vsetkym prikladom ako to treba robit!
          Myslim, ze ty nemas ani paru o autach a o recenziach ani to! Nie len mne, ale aj ostatnym tu len kazis naladu. Sorry kamo, ale ty s tejto rodiny "MACZ" urcite nie si!!!! :no: :no: :no: :no:

"-- skrytý --" 16.03.2010  18:49

« Re: Re: Hodnocení

to je sice pekne, ze chces hodnotit objektivne, ale nejprve k tomu prizpusob svou recenzi a fotografie, ktere jsou silne podprumerne v ramci tohoto serveru

foto Hanss-MoDo-Team-

Hanss (MoDo Team) 16.03.2010  19:41

« Hodnocení - mara89

Ty jsi úúúplně super, strašně fandim lidem, kteří nejdou s davem!! Obdivuju ty, kteří si přes všechno dokážkou udržet vlastní názor! Jen tak dál a ničeho se neboj, internet je anonymní a nikdo tady na Tebe nemůže.... :-!
          Tak směle dál...... :yes:

Mira328i 16.03.2010  19:48

« Re: Hodnocení - mara89

hanssy- to máš pravdu že nejde s davem, protože se tu nesnaží vytvořit o vlastním autě vypovídající recenzi plus nějaké zajímavosti, ale jen otravuje ostatní svým nesmyslným hodnocením.
            ..ale když si jeho fanoušek...

foto hugolin

hugolin 16.03.2010  21:28

« Re: Re: Hodnocení - mara89

mira- to malo byť prudko ironické >:D .

"-- skrytý --" 16.03.2010  20:34

« Mara89......vzhlížím k tobě.

Taky jsem chtěl být jednou hrdina a vyčnívat z davu, to přece jednou každý, ne? :-)
            On je svým způsobem hrdina, ovšem i hrdina může být gay což už naznačil "Mira328i"........superman byl taky přece hrdina, ale zároveň i buzna. Nevěříte? Podívejte se na show Larryho Kinga o posledním supermanovi! >:D
            Hanssi, i já s tebou vzhlížím k hrdinovi! >:-[]

"-- skrytý --" 16.03.2010  21:16

« Re: Re: Hodnocení

Milý Radku (mara89), vzhledem k tomu že jsi tak fér na fér týpek (když jsi mě zahejtoval potom co ti došly chabé argumenty) a objektivní člověk, nedá mi to abych ti nenapsal aspoň sem. Už se zjevně nenudíš jenom v práci a chodíš na MACZ i z pohodlí domova, tomu říkám postup :-)
          Když si po sobě přečteš příspěvek na který teď reaguju tak to snad nemůžeš myslet vážně, ne? Že hodnotíš stejná auta stejně? A co přehodnocování těch kteří se opovážili postavit se té tvé komedii?
          Jestli chceš jít proti proudu, dej se ke Svědkům Jehovovým, k hippies nebo si kup falešné brýle a jdi filozofovat do Existencionální kavárny U Heideggera, ale buď tý lásky a přestaň dělat "pořádek" na MACZ (hint: moje.auto.cz neznamená že je tvoje ;-) )

"-- skrytý --" 16.03.2010  18:26

Ak ty das 8 M3 A e55amg co si zasluzis vlastne ty?? asi -3

Mira328i 16.03.2010  18:49

« Mára89, ty si fakt buzna

to snad není možný, tvoje hodnocení těžce smrdí závistí. Sám jezdíš v průměrný šunce bez špetky zajímavosti a perli automobilového průmyslu jako to 55amg a třeba tuhle krásnou trojku takhle hodnotíš.
      Si prachobyčejnej chudáček, kterej tu jen ostatní štve. Vypadni už tady z macz,nikdo na tebe ani tvůj křáp není zvědavej-stejně ta tvoje recenze stojí za ho...a auto taky.
      Omlouvám se ostatním za tento příspěvek ale byl už sem vytočenej.

"-- skrytý --" 16.03.2010  18:53

« Re: Mára89, ty si fakt buzna

Ja plne s tebou suhlasim. On to tu hodnoti ako majster sveta v recenziach. Ja som taktiez vytoceny, pretoze nejde len o mna, ale o celu rodinu MACZ. Mali by ho jednoducho vymazat!!! A neverim, ze tu niekto bude, ktory nebude s tym suhlasit

Wiii 16.03.2010  19:01

« Re: Re: Mára89, ty si fakt buzna

Pánové, s tím tu souhlasí každý, ale s redakcí to nějak nic nedělá ;-\ ;-\

Jinak nemáš se za co omlouvat Miro, aspon jsi to opet rekl nahlas, omlouvat by se tu mel nekdo jinej - a to za své obtěžování na MACZ :no: :no: :no:

Redakce, stikněte to tlačítko DELETE u profilu Mara89 :yes: :yes:

"-- skrytý --" 16.03.2010  19:09

:yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
            Mam dojem, ze jeho recenzia tu sluzi len na to, aby mohol robit druhym napriek a byt stredobodom pozornosti. Tym padom sa stava jeho recenzia z urciteho pohladu FAKE.
            Ak by sme jednoducho vsetci poklikali jeho recenziu ako fake nepomohlo by ho to odstranit?

Mira328i 16.03.2010  19:19

« Re: Mára89, ty si fakt buzna

spíš by měl mít tu soudnost a odejít odtuď sám.

"-- skrytý --" 16.03.2010  19:26

« Re: Re: Mára89, ty si fakt buzna

To on nema. Pozri nema napisane ani svoje cele skutocne meno. A mozes hadat preco.
                Jeho jasny ciel je presne to co som tu hore uz pisal...

Bl@de 16.03.2010  19:42

« Re: Re: Re: Mára89, ty si fakt buzna

Chtělo by to petici, ale to by bylo stejnak prd platné ;-\

Wiii 16.03.2010  20:27

« Re: Re: Re: Re: Mára89, ty si fakt buzna

Tipy na Fejk jsou stejně účinné jako tipy na kvalitní recenzi >:D Prakticky to nemá žádný vliv :no: :no:

Jinak já mu tip na fejk poslal první den ;-) To se musí :-)

Thomasino 16.03.2010  20:33

WII - já na tebe poslal TIP na FEJK dávno a taky to k ničemu nebylo! >:D >:D

Karim - tak to tě pak trochu omlouvá s těma fotkama. Já si třeba 2 měsíce chystal fotky a postřehy s autem, jeden den si vzal dokonce dovolenou a objel několik zajímavých míst na focení. Pak si napsal recenzi, druhý den jsi znovu pročetl a opravil. Právě proto, že to byla již moje druhá recenze, tak jsem si udělal pořádnou přípravu ;-) :-) Stejně mě to není nic platné, spousta lidí prostě nemá ráda VW (a neberou, že GTI není obyčejný Golf, ale že je notně poladěný), stejně jako jiní nemají rádi BMW nebo Mercedes :-(

"-- skrytý --" 16.03.2010  20:41

« Re: Re: Mára89, ty si fakt buzna

To je ok. Ja jednoducho mam smolu s pocasim a taktiez musim pracovat ;-) ;-) Nevadi nech ma chlapec radost! Ti co nemaju radi nejaku znacku a preto Ti daju 7 alebo 8 su pre mna naozaj amatery. Ja napr: nemam velmi rad Porsche, ale preto urcite nedam kolegovi menej ako 10 ked ho tak perfektne prezentoval a viem, ze Porsche je skvele auto.
                  Ako som povedal prajem Tebe a vsetkym krasny vecer (bez Mary ;-) )

Wiii 16.03.2010  20:50

Thomasino:
                  >:D >:D To se nejboj, já ti ho taky poslal, však jsem to na vlastní oči viděl, že GTI nemáš >:-[] >:-[]

Ještě asi zavolám Zezulkovi, ať s tebou už něco udělá >:D >:D

Karim:
                  Měj se pane a užívej toho skvělého auta!!! :yes: :yes:

"-- skrytý --" 16.03.2010  19:01

« Re: Mára89, ty si fakt buzna

:yes: :yes: :yes: :yes: >:-[] no jeho jedno-odstavcova recenze je opravdu velky vzor >:D

Ronault. 16.03.2010  19:27

« Re: Mára89, ty si fakt buzna

No, chtělo by to se podívat na věc trochu s klidnou hlavou.

Samozřejmě je pravdou, že mara hodnotí poněkud přísně, taky docela zajímavě, dnes dal C-Maxovi osmičku a tady 330i Coupé taky. Asi by se měl trochu vzpamatovat a hodnotit férově, když to tak hrdinné hlásá.

Taky je pravdou, že on se svoji recenzí, která stojí za hojno, neskutečně podprůměrnými fotkami a autem, které už něco pamatuje, by si měl zamést před svým prahem. Káže vodu, pije víno.

No ale z druhé strany redakce je proti tomu asi slabá. Přecejen splňuje pravidla, to za prvé. Za druhé hodnotí snad všechny..., takže se ji moc nedivím, že nekoná.

No a taky hodnocení je jen takový bonus pro tento web, který má být hlavně o uživatelských recenzích a jejich přínosu. Měli bychom se nad něj chlapi povznést ;-)

Pokud mám čistě říct svůj názor, tak bych byl pro smazání, ale ne z důvodu, že hodnotí nespravedlivě a podezřele, ale že zabírá svou naprosto zbytečnou recenzí jen prostor pro ostatní a pak máme třeba 30 MB limit na fotky a rozlišení max 800x600.

Erl 16.03.2010  19:35

« Re: Mára89, ty si fakt buzna

Ronault : naprostý souhlas !

Mira328i 16.03.2010  19:42

« Re: Mára89, ty si fakt buzna

to s tou vodou a vínem sem chtěl použít i já:-)..ale už sem to nestihl:-).
          Sem pro smazání pro nedostatky v recenzi-je k hov.nu a o ničem nevypovídá,mimo to je už tady déle a nic se nemění-takže mimo snahy tady všechny nas.rat chybí hlavní snaha-vytvořit recenzi vypovídající o autě které vlastní.

Thomasino 16.03.2010  19:52

« Re: Mára89, ty si fakt buzna

Ronaulte - souhlas. Na jednu stranu má recenzi a fotky o ničem, ale aspoň hodnotí většinu aut a má svoje hodnocení. Je ale pravda, že občas mu to taky smysl nedává. Ale takových hodnotitelů je tady více, nato jsem si už zvykl (Frenetiq, KTMiko, Asphalte, Želva atd). Já se snažím to až tak neřešit, pokud to má aspoň trochu hlavu a patu. Mě třeba vytáčí různí bodohoniči, kteří hnedka každému nováčkovi dávají 3x 10 a snaží se o stejné hodnocení zpátky. Zvláště pokud má nováček recenzi krátkou a jenom pár fotek. Když se podíváte pod pár nováčků, bude vám jasné kdo ti bodohoniči tady jsou >:D
          Ale chápu, že mě se to kecá, já nedopadl až tak špatně jako jiní :-)

Ale tady 330i kupé jsem osobně zatím nehodnotil, protože kdybych hodnotil (nováčky většinou nehodnotím a čekám co se z nich vyvrbí), 3x 10 by to zatím nebylo, fotky na to ještě nejsou ;-)

"-- skrytý --" 16.03.2010  20:05

« Re: Re: Mára89, ty si fakt buzna

novacik tu urcite nie som ;-)

Co sa tyka fotiek myslim, ze fotky v takom stave ako su teraz /auta v prvej 5/ neboli urcite na zaciatku. Ako som slubil najprv pocasie a taktiez cas...

Thomasino 16.03.2010  20:16

« Re: Mára89, ty si fakt buzna

Karim - jak dlouho máš auto?

"-- skrytý --" 16.03.2010  20:24

Asi tak 3tyzdne?

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 16.03.2010  20:29

thomasino,vampix - :yes: souhlas :yes:

I když se mi zdá styl jeho hodnocení někdy dost zvláštní,tak jediné co ho ospravedlňuje je to,že hodnotí PLOŠNĚ a ne jen někoho,což znamená,že v tom,když už nic,nedělá s prominutím bordel jak jiní jedinci.
            Že mám průměrný vůz,recenzi a foto skoro o ničem neznamená,že nemůže hodnotit!On nejspíš ani od ostatních neočekává,že dostane nadprůměrné známky,to je nutný si uvědomit
            Na ,,bodohoniče,,mám svůj názor,který jsem tady prezentoval cca tisíkrát 8-s

btw : mára89 není ideál,ale najdou se zde i horší,buďte rádi,že mu to plošné hodnocení ZATÍM vydrželo!

btw1 : a aby bylo jasno,fejky nedělám,mára89 nejsem já >:D >:D

"-- skrytý --" 16.03.2010  20:57

« Re: Re: Mára89, ty si fakt buzna

To že mara89 hodnotí plošně (tvrdil že celou top50) není tak úplně pravda, ale rozebírat to nechci. Já na toho člověka mám svůj názor a že je to fake mi nikdo nevyvrátí - když mu došly argumenty, zhoršil mi hodnocení a dal si mě na hate-list.

Mezi ty co honí body a dávají 3x10 za každou blbost nepatřím, ale je zbytečný to furt opakovat - na MACZ je určitá skupina slušnejch lidí a tím to pro mě končí

kaaRS 16.03.2010  21:23

« Re: Re: Re: Mára89, ty si fakt buzna

Marty prsne jak pises. Ja nechapu jak o nem muzou mluvit ze nekomu zavidi kdyz je to jeden z nas a dela si top podle sebe. Ten nick tu nebyl do te doby nez nekdo prekazel v top10. Ale jak se tam nekdo ukaze hned je tu a strasne hodnoti a pise proc hodnitil a bla bla bla...Zde napsal jeden prispevek a odesel ale strasne si za svojim hodnoceni stoji! On splnil ze C-max je fuc Top je zase ta sama a jedeme dal!!

Thomasino 16.03.2010  22:44

« Re: Mára89, ty si fakt buzna

kaaOc - souhlas s Mojitem. TOPku sleduji pravidelně skoro každý den (TOP20) a Mára svým hodnocením s TOPkou nic neudělal /v tu chvíli to byly jen lehké změny). To by musel hodnotit jedničkama a ještě by to mělo malý vliv. Pokud má někdo 150-200 hodnocení, tak nějaká osmička nebo devítka moc vliv nemá. Navíc hodnotil celou TOP10 velmi podobně, kouknul jsem na to podrobněji. Nechci ho obhajovat (ještě si budete myslet že jsem to já >:D ), ale TOPku nemohl rozházet, to jeden člověk naštěstí nemá možnost udělat. To by musel účelově dát někomu jedničky nebo dvojky a jiným ne a ještě by musel být v TOPu nováček a měl málo hodnocení. To už by pak bylo na vymazání a to už tady taky proběhlo >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 16.03.2010  22:50

« Re: Mára89, ty si fakt buzna

thomasino - přesně jak píšeš,v topce NIKOHO výrazně nepoškodil,nezastávám se ho,ale mnohem víc mě vadí týpci,co zaříznou jednoho nebo dva uživatel a zbytek nehodnotí :no:

btw : navíc průměrné hodnocení 10 je naprosto i u tohoto BMW irelevantní,ať se na mě nikdo nezlobí ;-).Auto ok,recenze ok,fotky na to,že má možnost perfektních kompozic na 10-tku nejsou,proto zatím nehodnotím,páč bych nemohl za ně dát 10.Chvíli počkám ;-)

btw : auto snů má Karim GT-R - no to je náš člověk!Je vidět,že to má v hlavě srovnané! :yes: >:-[]

Thomasino 16.03.2010  22:59

« Re: Mára89, ty si fakt buzna

Fotky nejsou zdaleka na 10, už jsem to psal, auto nevím. Mám BMW celkem rád, ale jezdí jich po silnicích mraky, není až tak vyjímečné jako jiné auta tady (Porsche, Zetko, Corveta, Capri...). Podle mě v TOP5 taky nevydrží, je to jako vždycky na pár týdnů než sesbírá více hodnocení a více devítek. Známe to všichni a většina z nás si tím prošla.. Také jsem se držel nějakou dobu v TOP5 a kde jsem skončil. A to si neskromně myslím, že GTI je větší vzácnost než 330i ;-) >:D >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 16.03.2010  23:05

« Re: Mára89, ty si fakt buzna

thomasino - no já,i když mi BMW zas až tak moc neříká,mu docela přeju aby se udržel,páč se mi líbí,že má doma němčoura i japončíka,za to má můj respekt (je na podobné vlně jak já a Fefe) a hlavně má v autech snů GT-R >:-[]...proto zatím nehodnotím a vyčkám,trochu nadržuji,ale v mém pohledu na věc si to zaslouží :yes: .Je to neobjektivní,já to vím >:-[]

Thomasino 16.03.2010  23:12

« Re: Mára89, ty si fakt buzna

Tak to si asi někdo řekne, že jsme neobjektivní k Márovi-8-9-10, když má Rocco R v autech snů!! >:D >:D >:D Takže když jsem měl před 8 lety Mazdu 323F 1,8i a japončíky mám taky rád (třeba Honda NSX, Lexus IS-F, Toyota FT86) tak jsme kamarádi a dostanu i na další auto samé desítky?? ;-) >:-[]
                          Počkej, jdu založit nějakej FEJK a upravit nějaké fotky z mobile.de a pak ti pošlu SZ které to je, ok? ;-) 8-s

edit: joo a kdysi jsem měl Civica a naši ho mají stále, už 14 let..

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 16.03.2010  23:21

« Re: Mára89, ty si fakt buzna

thomasino - ty víš jak to myslím ;-) .Zkrátka chvilku počkám pak budu hodnotit,zatím 10,10,9 se zavřenýma očima.
                            Má auto snů GT-R má vkus! >:-[]

"-- skrytý --" 16.03.2010  23:34

« Re: Re: Mára89, ty si fakt buzna

Dik! Co sa tyka fotiek budu...viem nie su za 10. Ale casom a pocasim budu. No neuznavam 3veci. 1.ak niekto dava do fotogalerie ine auta alebo fotky z netu. 2. pocitacovo upravene fotky 3.pre mna dost trapne detailne zabery nejakeho odkladacieho priestoru alebo klucky na dverach
                              To u mna nikto nikdy neuvidi.

Inak to GT-R je vazny kus auta. ;-)

Thomasino 16.03.2010  23:50

« Hodnocení

Vidíš, to jsi mi připomněl, že jsem ještě nevyfotil jaký má GTI kufr, jak chtěl Mojito a Frpe! :-) Jinak s bodem 2 a 3 úplně nesouhlasím, ale taky spíše ocením pěknou fotku bez úprav s pořádnou kompozicí, nad kterou někdo přemýšlel něž to zmáčkl, než horší a dlouze upravenou v PC. Ale i to je umění a respektuji ho ;-) A pokud souvisí fotky z netu s tématikou nebo historií daného auta, tak mi pár fotek z netu nevadí, naopak mohou dokreslit atmosféru a historii - viz. legenda GTI od roku 1976 apod ;-) :-!

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 17.03.2010  18:42

« Re: Mára89, ty si fakt buzna

karim - bod.2 - vyhni se mé galerii obloukem,ale na druhou stranu,to dá větší práce,než ,,jen,,něco blesknout a hotovo,bod.1,3 částečně souhlas....

add - GT-R - to dobře víme!

kaaRS 17.03.2010  06:53

« Re: Re: Mára89, ty si fakt buzna

Thomasino, Mojito: v autech se asi shodnem ale v tom to teda vubec a nesouhlasim s vama!! Nema cenu se asi o tom bavit bo je to porad dokola. Jen ted rano jsem zkousel te ohodnotit dal jsem ti standardni znamky mary toje 8,10,9 a hned jsi mel 9,96 a byl jsi na konci Top pak kdyz prijde ruzenka1 da ti to same jsi z Top. A mas tam asi 300 hodnoceni!!!!! Hosi dolu to jde snadno nahoru hur!!!! To je posledni co jsem chtel rict. Je tu bordel admin si dela co chce jen ne to co ma!!!!!!

Thomasino 17.03.2010  09:18

« Re: Mára89, ty si fakt buzna

kaaOc - ale ty jsi asi úplně přesně nepochopil co jsme ti chtěli říct. Když oznámkuješ takto jednoho z TOPky, tak to posun trošku udělá. Když ale takto oznámkuješ všechny z TOPky a rozdíly ve známkých budou malé, tak to rozdíl neudělá. Já to tady už kdysi zkoušel, zajímalo mě co změna jedné známky u pár aut udělá nebo neudělá :-) Tenkrát se tady do mě hned naváželi, že se mi nelíbí TOPka ;-) Já to dal ale jen na chvilku a pak to vrátil, ale posuny jsou max. o 1 místo. Samozřejmě pokud někoho nezajedničkuješ >:D

foto berustina

berustina 16.03.2010  21:11

Ahoj všem,

koukám, že se tu opět rozběhla ohnivá diskuze ohledně hodnocení jednoho z uživatelů.

Vše podstatné si myslím bylo řečeno. Jen bych se trošku zamyslel nad tím plošně. Když si přečtu recenzi např. z TOP10, líbí se mi, fotky super, autíčko nádhera a dám 3x10, tak je vše v pořádku? Nebo musím taky prolouskat zbytek TOPx? >:D >:D >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 16.03.2010  21:21

« Re: Mára89, ty si fakt buzna

berustina - pokud hodnotí v širším rozsahu než většina,tak bodování jen 10 či 20-tky by to totálně ,,rozfákal,, 8-s ...tak jsem to myslel alespoň já ;-)

Vampix(Diesel Power) 16.03.2010  20:03

« Re: Hodnocení

Je to špatný. nechci ho bránit ani jeho recenzi.

Jde jen o to o čem se tady hovořilo milionkrát. Chlapec má na toto všechno nárok. Stupnice jsou od 1-10 a nemůžeme mít v demokracii někomu za zlé že využívá veškerých hodnot. Já to nepoužívám, protože to nepoužívá většina, protože už to přešlo do zvyku. Ovšem pořád to tady je a někdo kdo tady nepůsobí jako v komunitě ale chce být férový tak může používat stupnici 1-10. Kdybych to bral jako velký fakt a chtěl takhle fungovat, dávám své trojce tak 4-6 bodů jako autu.

Otázkou zůstává proč, dotyčný tak hodnotí, ale nemějme mu za zlé, že používá to, co bylo stvořeno, tak jak by se "správně" mělo. Pokud chce někoho poškodit a ví že se to v dnešní době už spíše nedělá, je to zlé. Opravdu se ale neponižujme a neukazujme prstem na jeho recenzi. My máme možnost mu to ohodnotit tak na kolik to udělal. Jeho recenze nemá nic společného s jeho demokratickou možností ohodnocení.

Známky by měly byt subjektivní jak na koho zapůsobí jednotlivá recenze. To že v dnešní době se toto nepsané pravidlo nedodržuje, někdo to ignoruje, někdo jako já dává většinou 3x10 pokud to má ruce nohy, fotky, nebo někdo hodnotí jen danou kategorii aut, je taky demokratický krok.

Každopádně se nechci stavět na žádnou stranu, i když se tady už cítím jako "domácí".

Nevím jestli dělám dobře že to zveřejním ale klidně reagujte a pokud se chce do mně někdo navážet, prosím jen do mně

"-- skrytý --" 16.03.2010  20:14

« Re: Re: Hodnocení

Ja ti to poviem asi takto. Je to uplne viditelne, ze jeho recenzia sluzi len na to, aby mohol hodnotit - teda vytacat a znechucovat ostatnych, aby mohol byt stredobodom pozornosti. Je to uplne jasny pripad. Jednoducho sa chlapec nudi.
        Demokracia je ok. Ale ten chlapec MARA nema ani sajnu o autach a ich recenziach.
        Sorry, ale jeho hodnotenia su nefair a ... vies co kaslem na neho!!!!

Vampix(Diesel Power) 16.03.2010  20:23

« Re: Re: Re: Hodnocení

určitě, vidím to taky tak, jen sem chtěl při téhle příležitosti trošku připomenout a píchnout do toho opět, protože trošku mně to pořád vrtá hlavou. Je škoda ničit si nervy takovým uživatelem. Ale chtělo by to na ma.cz velkou revoluci. Nějaké změny mají nastat ale nejsem dostatečně informovaný jestli i na ma.cz nebo jak to bude....

Každopádně tenhle případ nebudu bránit. Jen sem při příležitosti zase oprášil svůj názor.

foto stirecek1

štíreček1 16.03.2010  21:01

« Re: Re: Re: Hodnocení

Právě jsem se vrátil z Brna a nestačím se divit, jak mara zase dneska po dlouhé době řádil. Je jasné, že mu prostě Ti nahoře vadí, protože od konce nehodnotí. Měl by se zamyslet nad tím, jak hodnotí, poněvadž neohodnotí stejně ani identické auta, ne tak recenze, které stejně nečte. Jinak máš pěkné fáro, tyhle kola má kámoš na svém bmw taky :yes:

"-- skrytý --" 16.03.2010  21:36

« Re: Re: Re: Re: Hodnocení

Dik!

kaaRS 16.03.2010  19:52

UZ SE KONECNE PROBERTE!!!

nevidite hodnoceni uzivatelu mara89, ruzenka1 atd...jsou to vsechno niky ktere jsou jen k tomu aby skodily v hodnoceni!!! Vsechny auta ktere byly v Top poskodili!! At je to C-max,Bmw 330, Jaguar FX atd.... >:D >:D >:D >:D

foto mango

mango 16.03.2010  20:39

« Re: UZ SE KONECNE PROBERTE!!!

stejně jako uživatel: Frenetiq 8-s

kaaRS 16.03.2010  21:16

« Re: Re: UZ SE KONECNE PROBERTE!!!

ano presne tak po prelouskani par hodnoceni nekterych uzivatelu taky jsem na nej kapnul... :-)

foto JakubTN

JakubTN 21.03.2010  01:09

« Re: UZ SE KONECNE PROBERTE!!!

nechem byt hlupy detailista, ale asi si myslel Jaguar XF ;-)

mne dal napr. spominany uzivatel 8-9-10, co je podla mna zcela nelogicke...Ocakaval by som to skor naopak, ked uz, pretoze podla mna moja recenzia nie je tak celkom na 10b, planujem ju prerobit, zato autu nic nechyba, takze neviem preco 8...

inak plny suhlas :yes:

foto Kubyyyk

Kubyyyk 16.03.2010  21:00

Co se týče Máry89, tak škoda slov..

Milý Radku Mára89, babička ti asi dnes nepřibalila tolik Monte, kolik sis přál.
    Víš, já taky trošku závidím se svým Seatem někomu, kdo má tak nádherné auto, ale rozdíl mezi námi je ten, že já tomu dotyčnému to nádherné BMW přeju a modlím se, abych si ho jednou také třeba mohl dopřát. A dopřeju.
    Tvůj problém je, že i když se tu oháníš spravedlivým hodnocením a podobně, tak jsi jen další hlupáček a chudák, který někomu jeho auto nepřeje a proto všechna dobrá auta hodní špatně. Ano, přiznej si to.
    Nemá cenu se do tebe navážet nebo ti nadávat. Ty by jsi to stejně nepochopil. Ale je mi tě trošku líto, protože ty nikdy nebudeš šťastný a spokojený člověk.
    Měj se.

"-- skrytý --" 16.03.2010  21:38

« Re: Co se týče Máry89, tak škoda slov..

:yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 17.03.2010  18:21

« H. Karlik

Takovych je tu ale vic. Ja ted dostal od H.Karlik u 330Ci 8 bodu za fotky a 8 za recenzi coz je fakt usmevne, hlavne u tech fotek. Za auto at mi da kazdy, co chce protoze to je subjektivni vec, ale fotky a recenze se maji hodnotit objektivne a kvalitni fotku pozna i blbec... :no:

foto Honza-Micka

Honza Mička 16.03.2010  21:43

Maara

Ja se z toho po.seru >:D Tak mara je po delsi odmlce zase zpatky a skodi >:D
    Karime,je mi to uprimne lito,ale tohle je postava,kterou se jeste nepodarilo uplne eliminovat.. ;-\

foto mayki

mayki 16.03.2010  21:57

juuuj

kam som podel rozum ze som naftak kupil??? ;-\ nabuduce uz to verim bude ako to mas ty.. :-) ;-) teda ked to nebude M3.. >:D

"-- skrytý --" 16.03.2010  22:04

« Re: juuuj

:-) mna diesel minul o vlasok a to 330cd e46 M paket automat.
      Den pred mojou skusobnou jazdou - predane...
      U mna je to asi osud... kazdopadne zelam Ti tu M3 a este lepsie CSL :yes:

Thomasino 16.03.2010  22:48

« Re: juuuj

Karim - buď rád, že tě diesel minul ;-) BMW sice umí dobrý nafťáky, ale pořád je to nafťák a proti tomu úžasnému šestiválu na benzín to neumí tak točit, o zvuku nemluvě ;-) :-!

foto MazdaGE

MazdaGE 17.03.2010  09:29

Překrásný kousek.

Překrásný kousek. Jen mi vrtá hlavou proč jsi nejdřív nevyjezdil Lexus do nějaký 200 000Km a pak jsis nekoupil " nové " auto?

"-- skrytý --" 17.03.2010  18:37

« Re: Překrásný kousek.

Lexus mam asi prilis rad, aby som mu dal rovnych 200 000km za 3 az 4 roky. ;-)
      Bola tu aj ta myslienka a rozmylalo sa tvrdo nechat este 1 az 2 roky a potom bud RS6 alebo nieco take...
      Inak dik

foto JardaSLX-BMWfans-

JardaSLX (BMWfans) 17.03.2010  18:10

Nádhera

Tak přeju Ti mnoho št´astných kilometrů at´ za volantem a chvil při kochání timdle nádherym autem. Neznám hezčí E46, ještě k tomu 330i, no prostě nádhera ;-) :yes: Už máš po právu 3 x 10 bodů :-) A s Márou se neatěžujte, as si léčí nějaký mindráky :-)

"-- skrytý --" 17.03.2010  18:38

« Re: Nádhera

Dik Jarda :-)

foto Merkur

Merkur 20.03.2010  22:19

Bouchnutý bagy

Tak to není nic příjemnýho.Osobně si ale myslím,že to stejně nakonec zahajcuješ ty ;-\

"-- skrytý --" 20.03.2010  22:22

« Re: Bouchnutý bagy

Tak uvidime... no ja to urcite nebudem, na to mame predsa poistovne ;-)

foto Merkur

Merkur 20.03.2010  22:52

« Re: Re: Bouchnutý bagy

Tak jestli máš i havárku,tak jasně :-)

talio2 21.03.2010  09:17

« Re: Re: Bouchnutý bagy

bez havárky v dnešní době ani ránu !!

ROBERTOO 24.04.2010  15:07

Offline?

No zdravíčko...Stále ti tu visí nadpis "2 týždne vyradené".Stále ho máš v oprave,či nemáš čas sem chodiť?

"-- skrytý --" 25.04.2010  02:55

« Re: Offline?

Ahoj! Opravene a v stredu som si ho bol vyzdvihnut. No cas na fotky a na diskusie vobec zatial nemam. Ako vidis .... 2:54 v noci mam cas na odpisanie ;-)

ROBERTOO 25.04.2010  15:05

« Re: Re: Offline?

Prečo taká zdĺhavá procedúra?
        Času je málo,pravda.Ale "2 týždne vyradené" zmeň na "ready to take off" ;-)

"-- skrytý --" 25.04.2010  22:41

« Re: Re: Re: Offline?

no ale ved ten nadpis uz tam nie je alebo? Tak tyzden som musel cakat na vysledok experta, pretoze nebolo jasne ci to bola normalna reakcia. Tyzden airbagy atd. a dalsi tyzden bolo uz hotove ale ja som nemal cas pre neho prist. :-)

ROBERTOO 27.04.2010  08:21

« Re: Re: Re: Re: Offline?

Mne to tam ukazuje stále.Neviem,ako iným.
            A výsledok experta bol aký?

"-- skrytý --" 28.04.2010  00:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Offline?

Tak ja som to uz zmazal mne to neukazuje. Vysledok je vselijaky bolo vymene vsetky predne airbagy, nasadeny novy volant atd. No Bmw sa k tomu nejako nevyjadrilo - vsak preco aj ked poistovna bez problemov suhlasila o uhrade skody ... ja si myslim svoje - reakcia bola urcite prehnana...