Lexus GS (2005)

8.5.2008

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Karim.". V prvom rade sa chcem hned dopredu ospravedlnit, ze nepouzivam dlzne, mäkcene atd. Vzhladom na…

Lexus GS 430 (Karim.)

foto AnGeor

AnGeor 08.05.2008  03:42

Nadhera

Gratuluju ke koupi naaaadherneho auta :yes: parada!!!

"-- skrytý --" 08.05.2008  09:08

« Re: Nadhera

Dakujem, kazdopadne tvoje je taktiez dobre delo

"-- skrytý --" 09.05.2008  07:32

« Re: Nadhera

Uplna genialita :yes: Gratulujem.
      Mam moznost si pomerne casto zajazdit rozne luxusne auta,ale ak si mam moznost vybrat,Lexus je proste srdcovka.Naposledy v píatok som jazdil gs-ko 450h a nieco tak uchvatne som uz dlho nezazil.To opojne ticho,spracovanie a zrychlenie,skutocne klobuk dolu.U mna je toto skutocne pan auto.
      Spominal si,ze si na auto kupil pneu EAGLE F1 Asimetricke.Jazdim ich uz asi 2 mesiace a musim iba potvrdit,ze testy v tomto pripade absolutne neklamali.Jedna sa ozaj o pneu,ktorej moze v dnesnej dobe iba velmi tazko niekto konkurovat.Verim,ze potvrdis moje slova.

foto Ivanuska-Matej-RSka-

Ivanuska_Matej ( RSka) 09.05.2008  09:12

« Re: Re: Nadhera

pirelli p zero rosso asim. su podla mna na zadokolky a 4x4 este lepsie... mam to odskusane.... ale maju jedo minus... nevydrzia viac ako 25tis km :-(

"-- skrytý --" 09.05.2008  09:18

« Re: Re: Nadhera

Dik to ma naozaj potesilo. Len este si na ne musim pockat. vobec ich nemali na sklade a ani mi nevedel povedat kedy budu, co ma dost prekvapilo, ale za to mi dal dobru zlavu a prezutie bude zadarmo

foto wikinko

wikinko 08.05.2008  04:49

ta to neskutocne, ta to nadhera, nepravda bazmek.

"-- skrytý --" 08.05.2008  09:09

Dik

Čujo 08.05.2008  07:56

lexus

ahoj karim...kukam do novacikov a hla tu toho je tu lexus >:D vravim dalsi fake...ako śom cital moj nazor sa menil :-) ...lexus je nadherne auto a kebyze mam peniaze newaham si ho kupit :-) sice aj BMW 5 audi a6 su krasne auta ale toto je best z danej triedy :-) som velmi rad ze tu je auto ktore chcem, ktore neni fake a...nemam slov >:D gratulujem ku kupe a zelam ti vela stastnych km bez nehody na krasnych svajciarskych cestach :-) :yes:

"-- skrytý --" 08.05.2008  09:10

« Re: lexus

Dakujem velmi pekne

foto Richie11

Richie11 08.05.2008  08:00

gratuluji..

k úžasnému autíčku :yes: ve 23 letech mít takové dělo, tak jen tiše závidím, už abych začal makat a šetřit >:D jasných 10, Ať sloužííí :yes: :yes:

"-- skrytý --" 08.05.2008  09:12

« Re: gratuluji..

Dik je pravda, ze v 23 som to ani ja necakal a je pravda, ze naozaj som musel makat, no urcite nie som jediny

foto MajoThePuk

MajoThePuk 08.05.2008  08:57

RECENZIA

..JE JEDNODUCHO SUPER..pekne rozspisane preco prave lexus a nie ine...parada. Musim povedat, ze jednoznacne zdielam tvoj nazor a tiez by som sa rozhodoval medzi Lexusom a E-ckom, ale E-cko by som bral asi 320CDI alebo silnejsie benzinove. Ten Lexus je uzasny a dfam budem mat raz moznost sa v nom previezt, A6 som jazdil aj BMW 5 a suhlasim co si napisal...mas u mna plny pocet a tip na kvalitnu recenziu ako bonus ;-) :yes:

"-- skrytý --" 08.05.2008  09:14

« Re: RECENZIA

Dakujem, urcite to skus, nemal by si byt sklamany. Recenzia som sa naozaj snazil. Este raz Dik

foto pumpkin

pumpkin 08.05.2008  09:07

Švajčiarsko

Ahoj. Som rád že tu pribudol niekto zo zahraničia ešte k tomu zo Švajčiarska. Milujem tú krajinu. Strávil som prázdniny pri Basli a raz sa tam presťahujem >:D . V každom prípade Lexus je nádherný, takže za 10b :-)

"-- skrytý --" 08.05.2008  09:17

« Re: Švajčiarsko

Dakujem Schweiz je naozaj krasny no Slovensko ma urcite tiez nieco do seba. Kazdy Svajciar, ktory bol na SK bol ocareny hlavne prirodou.

"-- skrytý --" 08.05.2008  09:12

Porovnání

Tedy upřímně mám rád když někdo dokáže vidět na autě klady, ale i zápory. Čistě vychvalovací recenze nikomu nic neřekne. Ale tvoje porovnání aut v rámci třídy je fakt super. V takovém případě je chvála na místě a dává to smysl. Mám chuť se jít projet Lexusem. Bezva :yes:

"-- skrytý --" 08.05.2008  09:19

« Re: Porovnání

Dakujem, chybicky sa urcite este nejake najdu. Ked mas chut tak musis to naozaj skusit.

foto Mari-pilot

Mari pilot 08.05.2008  09:13

jedna z mála

recenzí, kterou jsem přečel až do konce a to i bez diakritiky.
    gratuluji ke skvělému autu ;-)

"-- skrytý --" 08.05.2008  09:20

« Re: jedna z mála

Dakujem!

foto scooter-x-AlkoholixXx-

scooter_x (AlkoholixXx) 08.05.2008  09:48

Bomba

Tak tohle auto je bomba, jedno z nejhezčích! Gratuluji k výběru ;-) :yes: :yes: :yes:

foto Elsin

Elsin 08.05.2008  10:25

sen

Tak toto je přesně můj sen...jezdím mimo jiné ve starším GS300 a v tomto modelu jsem se také svezl...Lexusy jsou parádní auta!Takže gratuluju, zvidím(ale zdravě:)) a peju at dobře slouží...jinak 3x10, samozřejmě ;-)

foto Lubosss1

Lubosss1 08.05.2008  10:44

Pozicanie auta na testovaciu jazdu, ktoru opisujes, by na Slovensku nemohlo byt mozne....Auto by sa uz do bazaru nevratilo >:D

foto -Black-Jacket-

*Black_Jacket* 08.05.2008  11:22

Ty nedostaneš...

jednu pečiatku na naj. recenziu, ale rovno 3... Lepšiu recenziu ako je táto som už véééľmi dlho nečítal... Ty vole ťahám sánku po zemi :yes: . Veľmi sa mi tiež páči, ako píšeš o Švajčiarsku, najmä tá veta, že pečené holuby do úsť nepadajú... To si myslí skoro každý, že kde je najvyššia úroveň obyvateľstva, tak netreba nič robiť... Pravda je iná :yes: . 3x10b a tri krát stláčam tip na recenziu :-) . POzri aj na naše ;-)

"-- skrytý --" 08.05.2008  11:25

Parádní

Auto i recenze :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: ;-)

Ricardo 08.05.2008  11:56

Hned vysvětlím: auto 10 - bezpochyby je to velmi dobrý vůz, fotky 8 - je jich relativně málo a jsou to vtěšinou jak já říkám "momentky", a recenze 9 - ne že by mě něco chybělo, právě naopak. Ze začátku to vypadalo skoro jako by to byla recenze na tebe :-) Dojmy z vybírání auta jsou určitě hodnotná informace (i já jsem to měl dřív v recenzi), postřehy ohledně auta taky dost detailní, ale celý text je strašně dlouhý. Neber tuto kritiku prosím zle, je to jenom názor a jak dodáš hezčí fotky (ve Švýcarsku musí být fotogenických míst "něúrékom") tak hodnocení zvednu ;-)

"-- skrytý --" 08.05.2008  15:56

« Re: Hodnocení

Dik!Fotky casom pridam, no musim mat aj cas ist na tie fotogenicke miesta, ktore obcas su dobre zasite

Ricardo 08.05.2008  16:29

« Re: Re: Hodnocení

No možná si to jenom idylicky představuju, Švýcarsko znám velmi zběžně :-) ale víš jak to myslím... ostatně když se podívám na hodnocení tak jsou všude samý desítky kromě fotek - a pak ta má 9 za recenzi, ale ta doufám že časem vykrystalizuje do podoby s optimálním poměrem délka/informace

"-- skrytý --" 08.05.2008  16:41

« Re: Re: Re: Hodnocení

Vies tu su krasne miesta ale parkoviska su uplne zasite takze je to aj skoda

"-- skrytý --" 08.05.2008  12:17

Krása

Je vidět, že jsi prostě pohodář a že Lexus je auto pro Tebe. Já jsem zase sportovně založený řidič a volil bych kvůli lepšímu a tvrdšímu podvozku právě BMW. Trošku mě překvapila Tvoje zkušenost s automatem od BMW, protože já ho znám jako nejlepší na světě, i ve srovnání s AUDI, MB a jinou konkurencí. Možná sis měl zkusit novější 550i...Ale stejně si myslím že bys sáhnul po Lexusu... :yes: Dokáže skvěle člověka izolovat od okolního světa, ale když vidím ty tlačítka z Toyoty Yaris, tvrdý plasty a kulisu automatu z počátku 90.let, nic pro mě ;-) Každopádně je úžasný přístup prodejců ve SWI, a celkově je to tam úplně někde jinde. Je krásný, že sis dokázal v takovým věku splnit svůj sen, tak ať se daří i dál :-) :-)

"-- skrytý --" 08.05.2008  16:00

« Re: Krása

Dik Dave. Neviem ci si na mna este pamatas. Pisali sme si cez ICQ. Chcel som sa s tebou poradit ohladne motoru do BMW. Vtedy som mal naozaj velky zaujem. Pohodar moc nie som rad si zaspasujem. Ako som spomenul kazdy ma svoj vkus, interier BMW som jednoducho nemohol. Chcel som, sedel som x-krat no jednoducho to neslo.

"-- skrytý --" 09.05.2008  19:01

« Re: Re: Krása

No jasně, už si vzpomínám, já si říkal že je mi to nějaký povědomý >:D Tak jsem rád, že jsi nakonec vybral k maximální spokojenosti. Sranda je, že jsme řešili, jestli BMW, AUDI, nebo MB a nakonec je to Lexus ;-) Hlavně ať dobře slouží a bacha na Švýcarský policajty, při těch spasech >:D

foto Vasek-M-

Vašek M. 08.05.2008  12:58

luxus

Gratuluju k perfektní káře a posílám plný počet, abys trošku zavařil v top ten těm zdejším "tuctovým" BMW. ;-)
    Ale taky bych se přimlouval za víc fotek, tohle auto za to stojí. :yes:

"-- skrytý --" 08.05.2008  16:02

« Re: luxus

Dik. Ako som uz hore uviedol urcite ich bude viac no nechcem vsetky len z jedneho miesta. Rad si urobim vylet kde to bude za urobenie novych fotiek stat.

LuboshGT (RS Kaa) 08.05.2008  17:09

Hybrid

Krasne auto, gratulujem k nemu aj k recenzii. Dozvedel som sa z nej uplne vsetko podstatne... A pridavam prosbu k poriadnym fotkam, tieto su slabota. Chvilku sa s tym pohras a bude to lepsie :-)

Ale co ma zaujima - nerozmyslal si o GS450h?

"-- skrytý --" 08.05.2008  17:32

« Re: Hybrid

Fotky budu urcite len musim mat viacej casu. Inak auto neviem ale vobec nie je fotogenicke. Urobil som asi 50 fotiek a z toho som uverejnil len tie co vidis.
      Hybrid-vzdy som hovoril ak Lexus tak hybrid. Aj som si ho vyskusal. Je to parada. No financne som uz na neho nemal a prekazala mi aj jedna vec a to objem kufru, ktory ma len 280l, co na cestu na SR mi urcite nebude stacit a zhradku vlacit so sebou nechcem.

LuboshGT (RS Kaa) 08.05.2008  21:55

« Re: Re: Hybrid

Jasne, fotky budeme napato ocakavat. Podla mna fotogenicke je, len mu treba najst dobre uhly a na tu ciernu svetle pozadie. Ved sa pohras a uvidime...

Co sa tyka hybridu, presne to som si vravel ked som prvykrat videl udaj o kufri, ze perfektne auto ale tym objemom to pokazili. Podla mna je 280l kufor velmi silny argument pre kupu inej verzie, lebo to cislo je uz ozaj malo. Skoda, povazujem ho inak za vynikajuci pocin.

"-- skrytý --" 08.05.2008  17:13

CARAUTO

Čau,pamatuju si že nedávno jsi psal dopis do časopisu CARAUTO,který tam otiskli.... ;-)
    Psal jsi tam právě o koupi tohoto auta.

Pamatuju si to,protože mě zaujalo že v dnešní době má 23 letý kluk manželku... :-)

"-- skrytý --" 08.05.2008  17:34

« Re: CARAUTO

No jo. Tak je to. Uz takmer 3roky. Ale som bezdetny. Kazdopadne sa nestazujem... skus to tiez a uvidis. ;-)

Vette 08.05.2008  17:43

« Re: Re: CARAUTO

ja som to tiez neolutoval :-)

mate59 08.05.2008  20:01

In der Schweiz.

In der ersten Reihe gratuliere ich dir zu einem super Wagen.Es war sicher Wahl Nr.1 von dir.Die Beurteilung des Autos hast du sehr gut beschrieben.Und auch die Fotos haben kein Fehler mehr.Ich gebe dir dreimal zehn Punkte.Wunsche dir tausende Kilometer ohne Panne.Schweiz ist ja ein wunderschones Land.Nur die einheimischen Leute sind nicht so herzlich wie die Slowaken.Doch habe immer gute Andenken an die Zeit,als ich bei euch tatig war.Aber es ist schon langst vorbei.Alles gute,viel Spass.Mach´s gut,Tschuss. :-) :yes:

"-- skrytý --" 08.05.2008  20:45

« Re: In der Schweiz.

Konnen Sie bitte mir sagen warum Sie Ihnen sprachkontnisse uns zeigen mussen? Danke schon. >:D
      Na ja, mein Deutsch ist nich gut, aber ich studieren weiter mochte. >:D

Čujo 08.05.2008  20:51

mate59 teraz pls po anglicky >:D >:D

"-- skrytý --" 08.05.2008  21:07

« Re: Re: Re: In der Schweiz.

Staci slovencina je krasny jazyk ;-)

Čujo 08.05.2008  21:10

« Re: Re: Re: Re: In der Schweiz.

a jeden z najtazsich :-) :yes:

"-- skrytý --" 08.05.2008  21:21

« Re: Re: Re: Re: Re: In der Schweiz.

Lets speak english....

mate59 08.05.2008  22:13

« Re: In der Schweiz.

Samozrejme,že slovenčina je krásny jazyk.Nevedel som ako hovoríš po nemecky,ale všetko sa časom naučiš,i keď tá ich nemčina stojí za prd.Ešte raz,nech sa ti tam dobre vodí a Lexík robí radosť. ;-) :yes:

"-- skrytý --" 08.05.2008  22:19

« Re: Re: In der Schweiz.

Ta ich nemcina /schweizer deutsch/ sa mi paci trocha viac ako Hochdeutsch. A moja takmer ako Muttersprache je francuzstina. Takze asi tak...
              Dik

foto Ondrej-Samal

Ondřej Šámal 08.05.2008  22:33

« Re: Re: In der Schweiz.

Mate59 wollte uns nur zeigen, dass er auch deutsch sprechen kann. Nebenbei dein Deutsch ist nicht schlecht, sei nicht so anspruchslos ;-) >:D

mate59 08.05.2008  22:46

« Re: Re: Re: In der Schweiz.

Karima som len pochválil,no nerátal som s tým, že sa to mojím príspevkom zvrtne na jazykovednú rozpravu. :-) >:D

"-- skrytý --" 08.05.2008  21:05

« Re: In der Schweiz.

Merci viel mals! Zu den weiteren Sachen kann ich nur sagen: "ich bin einverstanden"
      Alles gute!

foto THE-KLF-

THE KLF ™ 08.05.2008  20:01

+++ Private message +++

Ahoj, máš odo mňa PM hore v pravo, by to malo svietiť, vďaka za Tvoj čas.

Johny.Rico 08.05.2008  21:07

Kde jsi byl v tom bazaru?

Byl jsem se tam už taky dívat po bazarech. Švýcaři mají velmi levná auta, dají se tam dobře kupovat, je tam veliký výběr bez strachu o stáhnuté kilometry. Jinak s tou rychlostí - měl jsi teda odvahu: Na to, kolik je tam kamer, že tě mohly blejsknout, přišla by ti mastná pokuta atd atd. jsi teda frajer:-)
    Jinak já byl v Zuzwilu se dívat, a taky to tam vedly samé ženské, asi 5 ženských. Ženská v 911 Turbu, ženská v SL 65 AMG, ženská v nové M3, až mě to sralo. A pokud jsi chtěl fakt dobré auto, měl jsi vybrat Phaeton W12, 2005, 60000km, 52000Fr, na co jsem třeba já narazil, anebo nějaké MB CL.
    Jo jo, Švýcarsko země zaslíbená..a to nemluvím o Lichtenštejnsku...a Vaduzu hlavně...
    10B :yes:

"-- skrytý --" 08.05.2008  21:22

« Re: Kde jsi byl v tom bazaru?

Dik. Co sa tyka cien. Novy Lexus GS 430 s touto vybavou by ta vysiel novy na 102 000fr. Na SK by ta vysiel cca 2 650 000sk ak si to preratas kurzom CH-SK prides na to ze auto je o takmer 600 000sk lacnejsie. Ja som mal stastie. Bolo to Wagen Kondition. Teda auto po odpise dani. Takych tu mas plno a za polovicne ceny. Bol som vo Volketsvil asi cca 15min od Zurichu smer Ruti, Rapperswill. Najdes aj autobazare, ktore vlastnia firmy kde predavaju svoje auta po odpise dani ako napr: Audi A6 2005 naj. 35 000km 4.2l quattro za 52 000fr. To je okolo 1 040 000sk. No ako je to dalej po prevoze na SK alebo CZ to neviem. Je pravda ze stretavam bezne Aston Martin DB9 alebo dnes Lamborghini Gallardo. No tipujem, ze 75 percent tychto aut vlastnia cudzinci. Svajciar ti tolko penazi na auto neda.

"-- skrytý --" 08.05.2008  21:29

« Re: Kde jsi byl v tom bazaru?

No a tych 275km/h som urobil v Nemecku. Tu by som si to nedovolil. To by nebola mastna pokuta ale min 2roky bez vodicaku, povinne navstevy u psychologa a nove skusky.

"-- skrytý --" 08.05.2008  21:34

« Re: Re: Kde jsi byl v tom bazaru?

Tomu říkám přehnanost.....bože....nestačí zaplatit pokutu, sebrat řidičák, ale oni ještě z toho člověka udělají nějakého blázna.....

"-- skrytý --" 08.05.2008  21:36

« Re: Re: Re: Kde jsi byl v tom bazaru?

Neprehanam kamaratovi zobrali na 2roky behom 1hod 3fotky a to v 200km/h teraz ma povinne navstevy u psychologa.

LuboshGT (RS Kaa) 08.05.2008  21:57

« Re: Re: Re: Re: Kde jsi byl v tom bazaru?

Neuveritelne, dufam ze nic take nepride ku nam ;-\

Ale hovori sa ze najlepsia kupa zo Svajciarska je Impreza WRX... Naozaj je ich tam tak vela?

"-- skrytý --" 08.05.2008  22:08

pozri autoscout24.ch

Vette 08.05.2008  21:59

« Re: Re: Re: Re: Kde jsi byl v tom bazaru?

To som pocul ze to je tak zle :-( Ja som nastastie zvladol trasu vez Svajciarko bez poz pokuty. A to som zistil az vo Francuzku ze max. je 120 a nie 130km/h :-) Inak ta disciplina na ceste je obdivuhodna. Auta drahe, vykonne ale kazdy jazdi podla predpisov.

"-- skrytý --" 08.05.2008  22:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Kde jsi byl v tom bazaru?

Ano pokial mas SK znacky fotit ta mozu kolko chces jednoducho nic nedostanes. Iba ak by ta priamo pri cine chytila hliadka. Inak pokuty za zle parkovanie atd ktore najdes za stieracom a mas SK znacky kludne vyhod do kosa.
              Ano tu presne od znacky ktora ukazuje koniec 50km/h pridaju a presne na znacku spomalia. Poviem ti obcas potrebujem aj ja toho psychologa. Je to na nervy!

Vette 08.05.2008  22:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde jsi byl v tom bazaru?

a hlavne nuda. Tak dlho som sa v aute nenudil. Tam naozaj treba automat a tempomat. Inak je to strasne. Sused je Svajciar a sam stale nadava ako sa to doma prehana. Vsetko ciste, uhladene. :-(

"-- skrytý --" 08.05.2008  22:55

« Re: Re: Re: Re: Kde jsi byl v tom bazaru?

Chápu, já jsem nechtěl říct, že přeháníš ty, ale že to celé ze strany Švýcarska je přehnané. ;-\

Johny.Rico 09.05.2008  17:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Kde jsi byl v tom bazaru?

Je tam co se týče limitu povoleno 10% z rychlosti. To oni tolerují. A divil by ses - ten, kdo tam bourá, je ve valné, na 99% cizinecké národnosti. Švýcaři to dodržují, jsou jako hodinky v tomto: Přesnost, přesnost, přesnost.

"-- skrytý --" 09.05.2008  10:55

275 km/h

ahoj,auto je to opravdu krásný hlavně v týhle barevný kombinaci ;-) jen se chci zeptat jestli má lexus taky digitální tachometr?moje neznalost mě neomlouvá, ale jinak nevim jak by si poznal rychlost 275, když máš budíky do 260? ;-) at ti slouží :-)

"-- skrytý --" 09.05.2008  15:26

« Re: 275 km/h

ahoj, ako som opisoval je to moj odhad cca 275km/h pretoze rucicka v pohode presvihla ciachu 260km/h a rucicka isla dalej az ku pocitadlu najazdenych km. Ak by pokracovala ciacha az tam, mojim odhadom by to bolo niekde pri 275km/h. Motor mal stale rezervu tych 800otacok takze kde by to az zaslo neviem. Preco sa to nezastavilo na 250km/h neviem. Majitel pred tym mohol dat odstranit obmedzovac no s tym nie som si isty. Pretoze ako poznam japonske auta v papieroch su vzdy tie slabsie cisla ako v skutocnosti. Ako napr: Mazda 6MPS alebo Mazda CX7, v papieroch 0-100km/h 8sek v skutocnosti cca.6.8 zdroj CARAUTO

Johny.Rico 09.05.2008  17:25

« Re: Re: 275 km/h

Carauto nečti, jsou to sračky...

Ricardo 10.05.2008  22:15

« Re: 275 km/h

Jj ve věcech o kterých něco vím mě občas dost zaskočí co píšou za bláboly... pak si člověk říká jestli ty ostatní informace jsou taky tak "kvalitní" ;-\

foto ABARTH

ABARTH 10.05.2008  22:03

Pěkný

To samé si před 3 roky koupil šéf a musím ze zkušenosti uznat... fakt dobrý! 10b :yes:

"-- skrytý --" 11.05.2008  00:23

« Re: Pěkný

dik

"-- skrytý --" 11.05.2008  11:13

usmev

no Gratulujem. Toto auto chcem aj ja, ale hybrida kedze narobim cca 40 rocne. Viem si predstavit ten usmev po nasadnuti - to je znak toho ze si nekupil zle :-)

"-- skrytý --" 11.05.2008  15:48

« Re: usmev

Zdravim. Dik. Pozeram, ze mas dva BMW. Je to dost zaujimave, ze chces tak presedlat do uplne inej sfery. Preco? Hybrid je naozaj super. Jeho pruznost nema chybu. S tym nakopes aj E500 pruznom zrychleni. takmer 750NM ma to do seba. V tom mojom pripade uz neboli financie a hlavne ten kufor. V kazdom pripade mozem len odporucit. Hybrid je naj z modelov GS.

MazdaGE 17.05.2008  10:18

Videl jsi 3.5.2008 autosalon na prime? LS600h VS Sclasse

Videl jsi 3.5.2008 autosalon na prime? pokud ne tak doporucuju srovnani S classe a LS 600h je tam jasne receno co ma navrch [odkaz] Myslim si ze vsichni ti kteri tvrdi LEXUS = TOYOTA maji pravdu v tom ze to jsou vysoce kvalitni auta, ale jsou uplne vedle v presvedceni ze nelze srovnavat s evropskyma spickama. Proc to Sclasse nesrovnali s BMW7? AUDI A8? Protoze LEXUS je konkurence namirena proti M-B a je jasne kdo tento boj vede. Kdo se s tim nechce smirit at se s LEXUSEM sveze a pak sedne do jeho primeho konkurenta.

"-- skrytý --" 20.05.2008  11:16

« Re: Videl jsi 3.5.2008 autosalon na prime? LS600h VS Sclasse

Myslim ze nie, ale urcite si to pozriem. No je to pravda, ze aj ja som bol len na europske znacky, no odkedy som sa trochu zacal zaujimat o Lexus a par krat sa v niektorych modeloch zviezol bolo jasne. Ludia postupom casu pridu na to, ze dobra znacka nemusi mat 200rocnu tradiciu a minulost.

MazdaGE 26.05.2008  08:18

« Re: Re: Videl jsi 3.5.2008 autosalon na prime? LS600h VS Sclasse

Na co je 200 leta tradice, kdyz automobilka ktera vznikla za 1 svetove a jeji luxus odnoz po 20ti letech natre * 200 let historii?

foto tomoooo

tomoooo 24.01.2009  22:08

« Re: Re: Videl jsi 3.5.2008 autosalon na prime? LS600h VS Sclasse

No tak mal som tu cest viezt sa 700 km v LS600hL s masaznym kreslom vzadu, a bolo to nieco uzasne. Od cias, kedy som mal vek na to aby som mohol sediet vpredu ma dozadu skoro nikdy nedostali. Az do toho dna >:D, jednoducho nadhera

foto JSA

JSA 20.05.2008  11:03

GS 430

Ahoj. Moc me tva recenze potesila, jako by mi hovorila z duse. Popis vyberu auta jsem primo hltal ocima, usetril jsi mi testovani ostatnich aut :-) Ac jsem od mala obdival BMW, vybral jsem si GS 300 predchozi generace a za 2 roky se chystam privezt GS 430 ze Svycarska ;-) V "Carauto" psali ze nove GS hure prekonava kratke pricne nerovnosti, je to pravda? Preju hodne stastnych kilometru s L na kapote :-)

"-- skrytý --" 20.05.2008  11:24

« Re: GS 430

Ahoj. Dakujem pekne! Co sa tyka uplne noveho facelitu Lexus GS460 nemal som este cas ho vyskusat, takze povedat ti neviem. No co sa tyka toho mojho, nemam ten pocit. Hlavne ak si prepnes podvozok do rezimu sport. Je to naozaj vyrazny rozdiel. Komfort sa zhorsi min. o 40percent no zatacky prechadzas uplne bezproblemov. Co sa tyka rozbitych ciest ako som spomenul podvozok je super no predsa ten Mercedes E je na tom trocha lepsie. Ale za to sposob akym sa pohybuje po ceste Lexus ti neponukne ziadne auto z tejto vyssej strednej triedy ani Mercedes E. Dakujem a dufam ze sa ti podari uz mozno aj to GS460 priviest z CH ;-)

foto ZiP2150

ZiP2150 23.05.2008  11:40

OFICIÁLNY ZRAZ MOJE AUTO ! ! ! !

Páni, poďte... aj súdruhovia z diskusie... poďte sa registrovať ak môžete.
    Ďakujem.

"-- skrytý --" 12.10.2008  20:53

Skvělá volba

A výborná recenze. Jen jsi měl možná ještě zkusit Jaguar XF, třeba by příjemně překvapil.

"-- skrytý --" 16.10.2008  17:59

« Re: Skvělá volba

Dakujem. Tu uz to bola otazka financii. Ak by som na Jaguar XF dostatocne financie v tom case mal myslim, ze na 85percent by som si ho kupil.

foto chetoos

chetoos 19.11.2008  20:11

ty jo

o takovém autě sním už dlouho ten iteriér vzhled, motor,ale ta cena je tak vysoká že budu snít ještě dlouho,ale super auto

"-- skrytý --" 29.11.2008  20:58

Super

Ahoj, hodne o tom aute uvazuju. Jestli budes mi nekdy cestu do Phy, tak bych se dovolil podivat :)) Jinak preju at jezdi !! Super volba

MazdaGE 25.12.2008  13:08

Blahopreju k Nej recenzi, zdravim dalsiho Lexusaka.

Srdecne blahopreju k nej recenzi a pripojuju se. Lexus je super auto, jak pises je to plnohodnotny konkurent AUDI/BMW/M-B, Kdyz jsem poprve sednul do RX400h v dobe kdy se o nem jeste v evrope jeste nevedelo a v praze uz realne jezdil byl to ten samy efekt, usmev ani nevim proc, auto si rodinu tak ziskalo ze nebyla jina moznost nez koupit. Diky za vybornou recenzi.

"-- skrytý --" 30.12.2008  01:23

« Re: Blahopreju k Nej recenzi, zdravim dalsiho Lexusaka.

Dakujem a som rad, ze si aj ty nasiel radost medzi znackou Lexus!
      Vela stastnych km

"-- skrytý --" 09.02.2009  13:32

Gratulujem

Krasne auticko - gratulujem... Inak som rad ,ze si sa v tom svjci tak dobre uchytil...drzim palec.. Inak aj ja som fanusik japoncov,zatial mam nissana ale rozmyslam nad avensisom alebo iskom...uvidime za dva roky ked budem menit karu.... :yes: :yes: :yes:

foto Filip-

Filip . 25.03.2009  16:28

« Ahoj karim

Tak co nastupca RS 6 ? :-)

"-- skrytý --" 01.04.2009  19:15

« Re: Ahoj karim

Ahoj vyzera to ze nastupca bude naozaj RS6 ale rozmyslam este ci mam cakat na novu RS4 pretoze tam mi viac vyhovuje interier a hmotnost. A myslim ze aj ten kufor bude stacit. S4 by bolo tiez super ale V6 to nema vela charakteru.

foto Filip-

Filip . 23.04.2009  12:22

« Re: Re: Ahoj karim

RS 6 je bomba zviezol som sa proste zazitok :yes: ta hmotnost ani nie je citi pri mnozstve koni pod kapotou a na RS 4 si pockas dlho a S4 to nie je to prave orechove ;-)

"-- skrytý --" 25.03.2009  17:29

Velka pochvala!

Tak Karim, kamos moj, velka chvala za tento opis. Mam rozcitanych par knih, ale toto som cital ako opis niecoho srdce blizkemu. Znacka Lexus je moja srdcovka a naozaj sa kocham kazdym pohladom na tieto auta. Prajem ti s nim vela zabavy a pozitku z kazdej jazdy...

"-- skrytý --" 01.04.2009  19:17

« Re: Velka pochvala!

dik poviem ti ze je to super kara a ked ho budem musiet raz predat urcite budem plakat ako male decko

foto objekt21

objekt21 11.07.2009  07:44

pkene

pekna recenzia.

este si oprav: "napIchnuty" :yes:

"-- skrytý --" 16.12.2009  19:34

proste spicka!!

Gratulujem k najlepsiemu autu na tunajsich recenziach! Lexus je moja srdcovka, je to dokonalost a spicka! Prajem hodne stastnych kilometrov a dokonaly pozitok pri jazdeni!

:yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 14.01.2010  09:56

Výborná recenze, určitě výborné auto

Touto recenzí jsem se dozvěděl, že není vždy nejrozumější rozhodovat se podle nejznámějších značek :-) Opravdu krása.