Seat Ibiza (2001)

13.10.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "seatik". Auto jsem po předchozí špatné zkušenosti s ojetým autem vybíral jako nové,rozhodoval jsem se…

Seat Ibiza (seatik)

PeT-a (RSKa) 14.10.2007  20:14

s tímhle autem sem měl taky možnost jet a musím říct že to bylo super svezení......... :yes: Byla to Ibiza GT (nebo Sport? - já fakt nevím) akorád 5 dveř r.v 97 taky TDi, takže máš to u mě za 10! :-)

"-- skrytý --" 14.10.2007  20:34

Ibiza

Máš pěknou ibizu.Já obecně Seaty můžu,hlavně leon 1.8 T,ale tahle ibiza taky není špatná,hlavně motor je hodně ůsporný.Líbí se mi taky,kolik fotek si přidal.Máš taky stejný pohled na tuning jako já žádné velké spoilery,ale kvalitní komponenty jako třeby ty brzdy.Prostě ať se ti dobře jezdí.Jinak za 10b :yes:

"-- skrytý --" 14.10.2007  20:45

« Re: Ibiza

Děkuji kluci :-)
      PT-r zřejmě to bylo GT,starší ibiza se takto označovala,po faceliftu už to byl jen Sport :yes: Děkuji za hodnocení :-)

Astra1.6 - jsem potěšen Tvým příspěvkem,jsme na stejné vlně naladěni .Díky za bodíky :yes:

foto BSF

BSF 14.10.2007  20:57

SEAT No.1

Čau kamaráde, musím Ti upřímně říci, že takévéto auto si koupí opravdový znalec. A co jsi z toho dokázal udělat - no comment. Přeji Ti spousty šťastných km s tímto mazlikem :-)

"-- skrytý --" 14.10.2007  21:26

kraska

velmi pekne auticko,tusim ze tento model ibizi je najkrajsi... velmi pekne upravy, vidno ze je to robe s ruzomom ziadny extrem plast a nic podobne takze hodnotenie je jasnych 10b :-)

"-- skrytý --" 14.10.2007  21:54

Párádní auto, motor do toho akorát a vzhled :yes: Skvělá kombinace :-)

"-- skrytý --" 15.10.2007  10:04

10bodu

ahoj, musim ti rict, ze to vypada moc pekne... vsechno uhlazeny, nic tam nerve do oci a nevybocuje z vzhledu! takze davam 10bodu a uzivej si seatka...

PS: zavidim spotrebu, i kdyz by to slo urcite jeste min, vid? to znam z OII

Poustnik 15.10.2007  18:09

Tak si říkám, co tu dělá tak vysoko Seatík,

ještě k domu diesel!?? No a ty to máš tak dobře sepsané i nafocené, že si těch deset zasloužíš, i když to není Porsche.... :-) Je vidět, že patříš do kategorie zažranců, co tráví v útrobách svého auta kdejakou chvilku a ještě to dovedou dobře sesumírovat....tak si užívej svoji účast v top 10, než tě odsunou dolů nějaký další rakety...Ať dál slouží bez poruch! Hoj!

"-- skrytý --" 15.10.2007  18:16

« Re: Tak si říkám, co tu dělá tak vysoko Seatík,

Děkuji pane a cením si Tvého názoru ;-) V útrobách to bylo kdysi,nyní jsou přednější věci,v Tvém profilu jsou taky,asi jako otec víš sám.Ale ještě jednou díky :yes: ;-)

Poustnik 15.10.2007  18:23

« Re: Re: Tak si říkám, co tu dělá tak vysoko Seatík,

Jako otec, říkáš!??? No tak to zatraceně vím! Ale je to príma! :-) :-) :-)

foto Dave-SK

Dave SK 15.10.2007  19:39

pekne 10b

ahoj pekne sikovne auticko ,aj super foto ...davam ti 10b pozri moje

foto Aischylos

Aischylos 16.10.2007  13:10

Jasných 10b, ještě vzpomínám jak kdysi dávno byla podobná v rodině... :-) hezké fotky, recenze slušná a celkově vypadá auto hezky nebezpečně...závidím... :-) mrkni na moje...

"-- skrytý --" 18.10.2007  21:28

Maska

Také jsem si té podobnosti masky se Subaru od roku 2006 všiml :-)

foto butHa

butHa 22.10.2007  16:13

pekna ibizka

tiez sa mi velmi paci tato tvoja ibiza ;-) mame podobny vkus ked tak pozri na moje tdi ;-) mas za 10b

neregistrovaný: "FRPE" [88.101.98.XXX] 24.10.2007  21:15

Pro SEATÍKA

Ahojda,

chtěl jsem raegovat na tvoje auto a všiml jsem si že máš SPZ Plzeňskou. Prosím tě, budu mít Cupru začátkem prosince 2007 a rád bych na rok 2008 se zůčastnil nějakých srazů. Jezdíš někam či nevíš o nějkém klubu Seaťáků? Jsem z Plzně - města a rád bych si zajezdil a poklábosil. Jinak auto máš pěkné, myslím si že ho podle vidění znám. Měj se Petr alias FRPE

"-- skrytý --" 24.10.2007  22:05

« Re: Pro SEATÍKA

Ahoj Petře,srazy bejvaji v Praze jednou za 2 mesice na Zlicine u ikei,obcas tam zajedu...jinak nepravidelne se sjizdime v Plzni u Olympie. viz. [odkaz] Jinak pokud budes mit zajem,rad s Tebou poklabosim a vubec neva,ze seatka jeste nemas ;-) Tak zatim ahoj Vašek :yes:

"anonym" [88.101.98.XXX] 26.10.2007  18:53

« Re: Re: Pro SEATÍKA

Čau Venco,
        díky žes odepsal. Nyní tůruju zn. Škoda a na Cupru se strašně těším. Moc těším. Jak na výkon tak i auto celkově - hodně se mi líbí. Říkáš u Olympie? No super. Paráda. Heleď mám jí dostat začátkem prosince, vzhledem k tomu že bude zřejmě blbý počasí a chtěl bych samo udělat pár úprav, tak pokud se nebudeš zlobit na sraz vyrazím zjara 2008 v plné palbě ( teda snad ... ). Odkud si ty? Tuším že jsem tě viděl někde u Dobřan či Přeštic, nebo né? Kam jezdíte na srazech nejčastěji? Přiznám se že jsem Seata nikdy neměl tak to bude moje malá premiéra... Kam jezdíš na servis? Ke Šmuclerům? Měj se a brzy napiš. Frpe

"-- skrytý --" 26.10.2007  19:50

« Re: Re: Re: Pro SEATÍKA

Ahoj,jezdim ke Smuclerovi do Horsovskeho Tyna,jsou tam prima lidi. ;-) Zlobit se na Tebe nebudu,jsem rad za dalsiho seatistu,jen pokud to bude cupra,tak upravy jen decentni,abys nezkazil originalitu auta :-) Jsem casto v Plzni a take po okoli. :-) Tak ty se mej a zavitej na webstranky v mem odkazu,tam se dovis kdy se kdy co kona.Tak pekny vecer preju ;-) :-)

"anonym" [88.101.98.XXX] 27.10.2007  07:05

« Re: Re: Re: Re: Pro SEATÍKA

OK. Úpravy fakt jen malé. A smím-li se ptát - ty jsi z Horšáku?

"anonym" [88.101.98.XXX] 29.10.2007  16:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Pro SEATÍKA

Čus, ne, psal jsem ti že jsem z Plzně - i ty jeden, ty si to nepamatuješ? CHA. Podívej se o pár řádek výše.

"-- skrytý --" 29.10.2007  19:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro SEATÍKA

Ja vim,ze jsi z Plzne ;-) ten predposledni prispevek sem nepsal ja :-)

neregistrovaný: "Frpe" [88.101.98.XXX] 30.10.2007  19:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro SEATÍKA

Aha, i ty filuto ale Horšák a nebo ne Václave?????

"-- skrytý --" 30.10.2007  23:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro SEATÍKA

jj,Horsak detektive :-!

"anonym" [88.101.98.XXX] 31.10.2007  15:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro SEATÍKA

Ok. jmenuji se Colombo. Z jara se určitě uvidíme. Měj se >:D

"anonym" [82.100.11.XXX] 01.11.2007  20:38

Pro Seatíka

Dobrý den. Jmenuji se Roman a také vlastním Seat Ibiza 1,9 TDi bohužel 66kw. Auto jsem koupil z druhé ruky a musím říct že je velmi úsporné. Mám problém. Při každém studeném startu mi někde v palubní desce něco nepříjemně cvrdlyká :-((( Jako by tam byl cvrček . Už od předešlého majitele mám polámaný mřížky větráku na středovém panelu. Nevíte jak bych to mohl rozebrat??? Nerad bych to zničil ještě víc:-)Měl jste to někdy rozebrané?? Děkuji Roman

"-- skrytý --" 01.11.2007  23:54

Zdravim,neni nahodou ten neprijemny zvuk zhaveni?Dela to i po zhasnuti kontrolky zhaveni?Rekl bych,ze je to v normalu.Co se tyce mrizek asi nepotesim,rozebrane sem to jeste nikdy nemel :no: Rad bych poradil,ale po pravde bych jenom hadal ;-\ Zajel bych do autor. servisu a tam se pozeptal,myslim ze to neni tak finance ruinujici

"anonym" [82.100.11.XXX] 02.11.2007  09:39

« Re: ..Roman

Ne ne žhavení to určitě není. Dělá to až když nastartuju a nechám auto nastartované. Při jízdě se vše uklidní. Je to nějaký plast někde uvnitř a já nemůžu přijít jakej:-(. Mimochodem vaše ibiza je moc hezká. Můžu se zeptat na kolik si jí ceníte,kdyby jste jí chtěl prodat? Ještě se chci zeptat. Vy tam nemáte klima? Kolik vás stála výměna čidla na venkovní teplotu a kde se to čidlo nachází? Děkuji Roman

"-- skrytý --" 02.11.2007  13:49

cvrlikot

Cidlo se nachazi ve venkovnim zrcatku u spolujezdce(mensi zrctako) ,cidlo stoji v seatu 1200.-,nebo se to da nahradit termistorem o hodnote 1KoHm,stoji par korun.Pokud bych ji prodaval,cenim si ji na 150 t.,mam veskere dokumenty co kdy bylo delano,servisni knihu atd...Klimu nemam,ze zacatku mi nevadila,cim je clovek starsi,vidim to uz jinak.Nastesti je ibiza jako rychla nakupni taska,pokud je hic, vyjizdim jinym autem :-) Co se tyce zvuku nic takoveho mi nedela,neumim to takto na dalku posoudit,asi by to chtelo opravdu slyset.Jinak me auto povrzavalo okolo 35-55 tisic km,predevsim to delal stredovy tunel na strane spolujezdce v mistech kde mate odkladaci policku,ja tam mam budiky voltmetr a teplota oleje.Viz galerie,pote si vse sedlo a dnes nevrzne ani tuk :-) Pokud Vas ten zvuk moc trapi,zajel bych to konzultovat do servisu,preci jen ty auta lepe znaji a tech ibiz jim proslo rukama vice. ;-) S pozdravem Vašek

"anonym" [82.100.11.XXX] 02.11.2007  15:33

Roman

Moc děkuji za vyčerpávající odpověd´. Dám na vaší radu a přeci jen si zajedu do nejbližšího servisu. Kde mi snad poradí. Přiznám se že tomu servisu v Lounech moc nevěřím. Říkali mi že to čidlo na venkovní teplotu je pod přednim nárazníkem. To se mi nezdálo , proto ta otázka na vás. Hezký den a děkuji Roman

"-- skrytý --" 02.11.2007  19:50

Forester

Kdy přihodíš Forestera? :yes:

"-- skrytý --" 02.11.2007  22:40

« Re: Forester

Pomalu se pripravuji,i kdyz prekonat ozawasana bude hodne tezke :-) Zdravim Honzo :yes: Chtel bych aby to melo nejakou uroven,tak zatim vse je ve stadiu priprav,tak zatim mala ochutnavka >:D [odkaz] :yes:

neregistrovaný: "mr.scott" [88.101.203.XXX] 07.11.2007  12:31

klimatizace

Jenom * si koupí auto bez klimatizace

"anonym" [82.100.11.XXX] 15.11.2007  14:00

Prodej

Dobrý den. Četl jsem že si vaší ibizu ceníte na 150 000 kč,- Dejte mi vědět kdyby jste jí chtěl prodat. Měl bych zájem ( koupil bych jí ) . Děkuji.

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 15.11.2007  16:13

Ronnyp

zdravicko takze pokud sem to pochopil dobre tak uz se vozis v novem jo???subaru forestr asi neni spatna volba co??? >:D >:D >:D :-!
    tak kdy ho tu uvidime?

foto Kubyyyk

Kubyyyk 19.11.2007  18:01

krasa

Nadherna Ibizka...s ciem upravena,to cenim!!!! Mas super fotky a recenzi...naprosto jiste za 10b. ;-) nechces me taky ohodnotit????

foto filko

filko 19.11.2007  22:28

Schránka na brýle, očista skla

Nazdar, rád jsem si přečetl Tvoji recenzi. Zajímalo by me toto: schránka na brýle je originál? Chtěl bych ji do svého auta - vyměnit za madlo u řidiče. A co se stalo s ledem na skle?

"-- skrytý --" 19.11.2007  23:49

« Re: Schránka na brýle, očista skla

Ahoj,madlo u ridice tusim neni nikde v serii.Jinak tato schranka je tusim originalem v leonu,ale je to universalni,takze pujde do vice typu,ibiza,cordoba,leon,toledo.Jinak byla zakoupena v autosalonu seat jako originalni prislusenstvi,jen si momentalne nevzpominam na cenu ;-\ Pres noc bylo kolem -15 a z predchoziho dne mi zustala vlhkost zevnitr a namrzlo sklo,takze sem skrabal z obou stran.Trochu sem to podcenil,stal sem pri odjezdu ve stinu a vse vypadalo ok.Jen co sem vyjel na hlavni silnici,tak mokra vozovka a primo do tvare slunicko.Nevidel sem absolutne,ale absolutne nic,celni sklo se zamlzilo tak totalne,ze sem jel na silnici poslepu a ridil koukajic se z bocniho okna vlevo vpravo.Proste jsem zazmatkoval,chtel sem to postavit ke krajnici,ale nemohl sem ji trefit.Tohle vse se odehralo v mzik,dle me tak 10s.Pak sem ani nevim jak zastavil a kouknu a auta v protismeru me objizdela zleva zprava,ja stal uprostred.No nejhnusnejsi pocit,jaky sem kdy zazil 8-s

jmurjr (H22A7) 24.11.2007  09:15

bodiky

auto ma peknu farbu a silny motor, recenzia je slusna, ale dostala ma roznorodost fotiek :yes: plny pocet ;-)

foto petr16

petr16 30.11.2007  17:48

bodíky

tenhle seatek se mi vždycky moc líbil,pěkná a čtivá recenze i hezký fotečky u mě jasná 10

"-- skrytý --" 16.12.2007  17:13

Tak už jí mám

Ahoj Seatíku, dovol mi se pochlubit že od pátku brázdí Plzeňský kraj bílá Cupra, kterou jsem si vyzvedl u Šmuclerů. Já jen kdyby tě něco divokého a bílého předjíždělo tak abys věděl odkud vítr fouká. >:D

"-- skrytý --" 16.12.2007  20:28

« Re: Tak už jí mám

No nebudes to mit FRPIKU tak jednoduche.Prevazne jezdim ted 4 kolou 2.5 T,defakto prevlecenou imprezou WRX :-! Ale i tak velka gratulace,uzivej si to,brzo napis recenzi a nerozstrel to :-) Az te bude mijet velke stribrne subaru a necha te v oblaku rozvireneho snehu,tak to sem ja >:D :yes:

"-- skrytý --" 16.12.2007  20:31

Seat

Chacha. Jojo brácho, již jsem to četl dříve že jsi změnil značku. Měj se a napíšu pozdějš, jdu svézt jednu osobu. Měj se Frpe

"-- skrytý --" 16.12.2007  22:26

Pro Václava

Milý Vašíku, již jsem se vrátil a tak ti mohu odepsat v klidu - 1) Pošlu tě foto zadní části Cupry - abys věděl co vždy když mi dva se potkáme uvidíš >:D
    2) Díky za radu, jsem bývalý motorkář - ( sám se divím, že jsem to přežil ) a rychlost mám celkem rád
    3) Recenzi chci dát teď o svátcích až bude chvíle klidu
    4) Nepřepálím to, bude to velmi stručný, protože už tu jedna Cupra a ta samá bílá je ( Tommmy.cupra ) a já teda ač nerad budu až ten druhej - ale na srazech vždy první ( jsem hroznej vejtaha viď ).
    5) Měj se fajnes a máš dobrej vkus, detektive chacha

"-- skrytý --" 23.12.2007  04:34

krasnej model

tak za tohle nemuzu jinak nez 10!je skvele ze sis koupil zrovna tenhle model (libil se mi nrjvic hlavne ty zadni partie ! no velka pochvala ! je to ozdoba webu!at skvele slouzi! :10: :yes:

"-- skrytý --" 01.01.2008  20:47

Doprdele tohle je pěkný

Fakt krásné auto, nejlepší je, když někdo takhle "udělá" svoje auto. Prostě krásné autíčko. ;-)

foto lumirs

lumirs 02.01.2008  20:34

Krasavice

moc pekna iba, na cerveny auta jsem mel vzdycky slabost :-) navic je vkusne upravena a moc hezky popsana, jasna 10 :yes:

"anonym" [88.100.255.XXX] 03.01.2008  14:03

chtel bych ho ale nevim kde.

neregistrovaný: "IBIZA 1,4 r 96 3 dveřák červená" [212.80.64.XXX] 10.01.2008  17:42

není nad SEAT

Mám starší IBISKU r 96 a sem sní moc spokojen zatím jen víměna baterky a vyfuku a pneumatyk jinak jak je to spolehlivy sem před léty opravdu netušil je to :yes: :-) :yes:

"-- skrytý --" 25.01.2008  18:45

Projížďka

Seaťáci - nechcete se s námi projet? Více na Tomyho diskuzi - bílá Cupra... ;-). Napiš termín který ti vyhovuje a sejdeme se ... FRPE

"anonym" [80.188.47.XXX] 05.02.2008  09:17

Tomas

Ahoj. Chtel jsem se zeptat jaky ET je original a jaky tam mas? Dik za info.

"-- skrytý --" 05.02.2008  19:33

« Re: Tomas

Ahoj Tome,originalni rozmer je 6x15 et tusim 38 s pneu 185/55/15.Jsou to jak mam vyfocene kotouce a desticky.Dalsi muj rozmer byl autec V 7,5x 16 et 35 s pneu 20/45/16.To jsou kola co mam napr. na prvni fotce ve fotogalerii s popisem ...zima se už blíží rok 2002... ty bile co tam mam ted jsou original cupra 6x16 et 38 s pneu 195/45/16 Snad sem aspon trochu pomohl.Jen takovy tip...zadni kola jsou pomerne zapadla,rad bych do budoucna sehnal rafek 7x16 et 15,dopredu idealne 7x16 et 35 :-!

"anonym" [80.188.47.XXX] 06.02.2008  09:15

« Re: Re: Tomas

Diky moc za rychlou odpoved. S tema zadnima kolama mas pravdu, i kdyz i tak jak je, je ta Tva Ibizka moc pekna. Zvazuju koupi Ibizi 1.9TDi. Nevis nahodou delala se verze Sport i s peti dverma? Ten ukazatel teploty oleje a voltmetr jsou prave original ve verzi Sport? Jeste mam jeden dotaz ohledne radia. Chtel bych tam dat nejake s mp3. Tam je asi problem s tim velkym original displejem, co?

"-- skrytý --" 06.02.2008  11:34

« Re: Re: Re: Tomas

Ahoj,petidverova verze se take delala.Mela ji moji znama,vlastne diky ni sem si to auto i vybral,jen ve 3 dvirku.Chodil sem kolem ni kazdy den a zamiloval se do teto ibizy.Voltmetr a teplotu oleje sem si tam dodaval sam,protoze od roku 2001 ji trosku sidili a prestali to tam v pulce 2001 standartne dodavat.Prvni rocniky 2000 by ji tam mely mit od zacatku vcetne vyvedene zasuvky 12V v kufru.To uz bohuzel ta ma 10/2001 nemela ;-\ co se tyce mp3,pouzivam fm modulator a slape to bezvadne.Dokonce pouzivam i minidisk pripojeny pres fm modulator,takze pohoda.Modulator dnes sezenes za 500.- naladis frekvenci radia a modulatoru a jedes :-!Pokud budes mit velky dispel jako ze verze sport ho meli,tak mas i moznost pripojit cd changer,kabel je vyvedeny do kufru ;-)

foto Cujo

Čujo 11.02.2008  15:33

SEAT-y

nemusim ale toto je fakt velmi pekne s tym motorom to musi velmi pekne tahat...chcel by som vidiet na okruhu :yes: mas za to 10b kukni aj moje :-)

neregistrovaný: "Vencl" [195.22.54.XXX] 14.02.2008  11:31

Maska a mřížky

Zdravim a předem chvalim Ibizu,mam dotaz kde se dá sehnat maska a mrížky vedle masky jako máš ty? Mam Cordobu rv 2000 Dík za odpověď Venca 732 447687

"-- skrytý --" 14.02.2008  12:33

« Re: Maska a mřížky

Ahoj,maska i mrizky jsou od firmy MS DESIGN,ja to mel jako revanc za cekani o mesic dele od dealera seatu ...objednat to muzes bud u nich www.smucler.cz nebo pres jakehokoliv prodejce ms design u nas.Tusim i renocar v Brne ze to umi :-)

neregistrovaný: "Vencl" [88.102.208.XXX] 15.02.2008  15:08

« Re: Re: Maska a mřížky

Moc díky za kontakty,fakt to tam mají.

"-- skrytý --" 29.02.2008  15:01

Václave ...

... tak jsem tě taky konečně obodoval ... :yes: ;-)

"-- skrytý --" 29.02.2008  22:05

« Re: Václave ...

diky chlape :yes: ;-)

"-- skrytý --" 02.03.2008  20:22

ibiza

Gratulace pekny auto,recenze i fotky :yes:

"-- skrytý --" 02.03.2008  22:01

« Re: ibiza

:-) ;-) :yes:

"-- skrytý --" 04.03.2008  23:46

« Re: Re: ibiza

a co rikas na tu novou to je teprve narez :yes:

"-- skrytý --" 05.03.2008  09:21

« Re: Re: Re: ibiza

Ja uz ji ani moc nesleduju,videl sem nejakou skicu a nejak mi to uz nezaujalo ;-\

foto -Vaci-

_Vaci_ 01.07.2008  13:04

« Re: Re: Re: ibiza

to je :yes: nejlepší je že má dokonce i nový podvozek(narozdíl od new fabie ;-\ ) desing je taky konečně něco pořádného(starší Seaty moc nemusím-mimo Ibiza I.-to bylo dílo :-) ) jen nějaký good motor by to chtělo.Motor je nakonec dilema-co dát do Fabie II., snad zde bude rozhodování "méně náročné"

Jinak tuning se moc povedl, dělá to upe jiné auto :yes:

"-- skrytý --" 05.03.2008  20:47

sraz

Zdary vasku co v nedeli mohli by jsme dat takovej malej sraz v plzni

"-- skrytý --" 05.03.2008  21:01

« Re: sraz

Ahoj,zkusit to muzeme,zalezi na pocasi,rad Te poznam.Mam ji ted namydlenou,tak jezdim v osklivem pocasi forestrem,ale kdyz bude pekne,nebranim se tomu.Spise by mi ale vyhovoval pristi vikend pokud by to nevadilo :-) Jeste si v patek napisem,ok?Tak zatim :yes:

"-- skrytý --" 07.03.2008  07:59

SEAT

Dobře - kdy a kde? Srazík - Frpe, Lava, Coxxic = společné fotos ... černý FR svírají mezi sebou bílou Cupru ... i vy jedni nadržení samečci FR ... >:D >:D

Nechceš Venco přijet s červenou Ibizou taky? Bylo by to moc gut ... ;-)

foto 20TFSI

20TFSI 07.03.2008  11:34

« Re: SEAT

nechcete to nechat na nakej den v tejdnu? ja ted o vikendu nemuzu :-(

"-- skrytý --" 07.03.2008  11:45

« Re: Re: SEAT

Tenhle víkend taky nemůžu ... myslel jsem v tejdnu a nebo ten víkend 15 - 16. 3.

foto 20TFSI

20TFSI 07.03.2008  11:55

sraz

nak to dohodnete a dejte vedet, prece chcete vedet novinky od Smucleru ne? :))

"-- skrytý --" 07.03.2008  12:21

« Re: sraz

Mne je to jedno,ale taky bych mel mit volno pristi vikend 15-16,tak to muzeme predbezne domluvit.Ted ma byt stejne hnusne o vikendu ;-\

"-- skrytý --" 07.03.2008  13:00

sraz

Hele chlapy videl bych to na nedeli 16.3 nekdy po obede treba 14hod pred Olympii PLZEN

"-- skrytý --" 07.03.2008  13:40

ok,to vyhovuje,sem taky pro

"-- skrytý --" 09.03.2008  20:28

« Re: Re: sraz

Dobře, tento termín respektuji a budu tam = co sraz u výjezdu z podzemních garáží? Tam jsme se sešli prve s Coxxicem ... ;-) tam se můžem sejít i kdyby pršelo - hihi

"-- skrytý --" 15.03.2008  21:00

« Re: Re: sraz

tak zitra asi nic ale ve ctvrtek kdyz budes moct muzem zajit treba na ty kary na slovanech jsou tam od 15 hod

"anonym" [88.102.59.XXX] 15.03.2008  22:06

« Re: Re: Re: sraz

od 3 do 5 sem v obchode ;-\ kde jsou kary na Slovanech taky netusim :no:

"-- skrytý --" 25.04.2008  08:16

Co novýho?

Dáme někdy ten srazík Venco? ;-)

"-- skrytý --" 26.04.2008  08:30

« Re: Co novýho?

Ahoj,srazu se nebráním,jen je toho času trochu méně,tak se to chce dopředu domluvit ;-) Koukal sem,jezdíš moc rád na Letkov na vyhlídku :yes:

"-- skrytý --" 22.05.2008  16:17

« Re: Re: Co novýho?

Ahoja, no, mám tam k tomu vztah, bydlel jsem kousek od vyhlídky ... :-) Až budeš mít chuť, napiš na cupra03@seznam.cz a domluvíme se ... ;-)

foto Kubyyyk

Kubyyyk 08.10.2008  13:55

Ahoj Vašku, včera...

...jsem tě viděl odbočovat z Klatovský na Chodským náměstí. Na živo vypadá skutečně krásně :yes: Co takhle dát někdy sraz??

"-- skrytý --" 09.10.2008  01:53

« Re: Ahoj Vašku, včera...

Ahoj,tak predem dekuji za pochvalu :-) Ted si tak vybavuju,nejel si proti mne ze smeru Bory na centrum do mesta? >:D Sraziku se nebranim,seataci jsou prima lidi :yes: jezdim po Plzni casto,tak se muzeme nekde scuchnout :-) (potkat) >:D

FRPE 30.11.2009  21:40

Václave ...

... jelikož ty seš tady mezi Seaty ,,inventář,, a stálice, musím tě ohodnotit a pochválit. Koukám nový vůz, Ibiza půjde z domu ... hm. Pěkný, malý dravý, hezký, červený, prostě ferari :yes:

"-- skrytý --" 16.02.2010  13:22

Ukradeno-pomoc pri patrani

Zdravím všechny, dnes v noci mi ze Vsetína byla odcizena Ibiza, tak kdyby ste na ni někdo narazil, dejte vědět. SPZ 4Z02256

FRPE 16.02.2010  13:24

Ahoj Venco,

tak to mě mrzí ... ;-\ no snad to dobře dopadne. Mámě jednou ukradli megána a popovezli ho cca 300m a tam nechali, škoda asi 15 000kč a ani autorádio si ti amatéři neodnesli ... :no:

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 16.02.2010  13:30

« Re: Ukradeno-pomoc pri patrani

To je mi líto. :-( Drzost těch haj.zlíků nezná meze.Držím pěsti.

foto krovakus

krovakus 16.02.2010  13:43

« Re: Ukradeno-pomoc pri patrani

Budu mit oci na stopkach... :yes:

foto s-mike-RSKa-

s-mike (RSKa) 16.02.2010  13:47

« Re: Ukradeno-pomoc pri patrani

taky drzim palce. Ale musim jeste nad čímsi nevericne kroutit hlavou..

v cele me ridiccske historii mi bylo dikybohu ukradeno jen jedno auto, Felicie. Mela SPZ rovnez 22-56. Asi je to nejaky proklety cislo ;-\

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 16.02.2010  14:29

« Re: UKRADENO-pomoc pri patrani

To si piš,že je.Nikdy bych nechtěla mít na autě '22' - to je to špatný číslo.
          A se ti chlubil Mojito,jak nám ukradli kdysi Tipo?Za bílýho dne,v pravý poledne,ještě Mojito vyběhl ven a viděl jak mu s ním borec ujíždí a málem ho přejel! 8-s 8-s Kdyby cajti hejbli zadkama,mohli ho mít,protože to samozřejmě ihned telefonicky oznamoval.Myslíš,že něco udělali?Nic.Nějaká krádež aut - běžná rutina. 8-s

foto kaaRS

kaaRS 16.02.2010  15:18

« Re: Ukradeno-pomoc pri patrani

Ted je toho na zlisku nejak moc. U nas u hranic slovaci kradou Octavky jak jebnuti. Uz ukratli 9 octavek a nejakeho passata des a hruza. ;-\

"-- skrytý --" 16.02.2010  16:15

« Re: Ukradeno-pomoc pri patrani

U te ibizy pry ten vecer nebo priblizne nekdo slohnul taky octavii ;-\

foto kaaRS

kaaRS 16.02.2010  18:00

« Re: Re: Ukradeno-pomoc pri patrani

Tak mozna je to ta sama particka jako u nas. My je s kamarada vyplasili asi pred mesicem okukovali octavky pred barem. Meli bratislavskou znacku.

foto HamilRS

HamilRS 16.02.2010  18:10

« Ukradeno-pomoc pri patrani

doporučoval bych ti,dát to na různá fora např: tuningforum atd.... :-) Doufám že se najde :yes:

"-- skrytý --" 06.09.2011  15:45

Pátrání zrušeno

Ibiza nalezena,zbyla z ní rezerva,pachatelé chyceni.

foto Pufajs01

Pufajs01 22.07.2013  22:07

Fotky

Zdravím, koukám že první 3 fotky kde je na autě ještě SPZ okresu Plzeň-jih je foceno přesně ve vesnici (za vesnicí), kde bydlím >:D akorát v dnešní době už tam stojí na jedné straně nový baráky. :-) Náhodička ;-) tos tu dřív někde v okolí(Plzeň-jih) bydlel?