Škoda Fabia (2003)

28.6.2007

Rozhodl jsem se recenzi přepracovat,aby si vůbec zasloužila současné ohodnocení. V roce 2003 nastala změna služebního auta mého otce a jelikož máme oba…

Škoda Fabia (STi (Modo Team))

Ajin(MoDo Team) 28.06.2007  12:23

Víc fotek

by neškodilo, recenze se mi líbí taky mi tam vadí diesel,10b

"-- skrytý --" 28.06.2007  12:26

« Re: Víc fotek

Když málo fotek a diesel tak proč 10b :-O ;-)

Ajin(MoDo Team) 28.06.2007  12:32

« Re: Re: Víc fotek

Fotky určitě dodá a mě se to auto líbí a za to, že má jen diesel, můžou ve škodovce.

"-- skrytý --" 28.06.2007  12:37

« Re: Re: Re: Víc fotek

Taky doufám, hlavně dobrá barva pro diesel ;-)

STi (Modo Team) 28.06.2007  13:17

« Re: Re: Re: Re: Víc fotek

Já tam dal víc fotek,ale zatim čekaj na zpracování ;-\ Postupně přibudou i další,až nějaký zase udělám a třeba sem dám i otcovu OII RS TDI ;-)

"-- skrytý --" 28.06.2007  13:05

Desítka

Jasná 10! :yes: Povedená recenze, akorát by to chtělo více fotek ;-) Ale je to malé žihadlo :yes:

STi (Modo Team) 28.06.2007  13:16

« Re: Desítka

Luky Díky! Taky Ti dám slíbených deset,ale zatim mě to nepustilo bodovat :-( Tvůj Bavoráček vypadá holt líp a měl sem možnost svézt se trojkou se stejnym motorem a jede to líp než moje vRS.Ale stejně bych daleko radši benzín,svezení 130i mě naprosto uchvátilo.

"-- skrytý --" 28.06.2007  15:57

díky za 6

koukám že máš supersport takže chápu tvé hodnocení :no:

STi (Modo Team) 28.06.2007  16:22

« Re: díky za 6

Už ho jdu změnit,ikdyž mě trochu mrzí,že každý remcá na to,když dostane míň jak 9 bodů.Auto máš rozhodně zajímavější než já i to VTSko,ale kolik mám pak dát RS4? 20???

"-- skrytý --" 28.06.2007  17:16

« Re: Re: díky za 6

nejde mi o to mít deset ale přijde mi že hodnocení 6 by měli mít auta naprosto neudržovaná bez jakkékoli fotogalerie od 7 vejš to beru jinak bych k nižšímu hodnocení rád slyšel důvod...

STi (Modo Team) 28.06.2007  18:38

« Re: Re: Re: díky za 6

Důvod 6ti bodů je jen ten,že škála je prostě od 1 do 10 a nad 7 už je toho málo,tam by měly být auta,který opravdu stojí za to (což třeba moje Fabka třeba neni).Už sem hodnocení změnil (hlavně na tvoje VTS),ale jinak já hodnotim spíš auta jako takový,než recenzi,ikdyž by se to moc nemělo...

foto M-U-

M.U. 28.06.2007  17:40

« Re: díky za 6

S tím supersportem si to psal i u mě...asi tvoje nějaká oblíbená hláška...ať si hodnotí kdo chce a jak chce, je to jeho názor. Tato stránka není taky dělaná jenom proto, aby byl každý umístěný v první desítce...je to hlavně o tom, aby se podělil každý řidič o své zkušenosti se svým vozem. Jinak krásná fabie, i octavie...diesl no (ale jezdíš zadarmo:D).Dávám 10.

"-- skrytý --" 28.06.2007  18:48

« Re: Re: díky za 6

moje oblíbená hláška to je u majitelů supersportů značky škoda,kteří vlastní nejlepší auto na světě...(čest vyjimkám) nic ve zlým >:D to co si napsal je pravda ale nechápu proč to tady rozmazáváš když už jsem svůj důvod napsal, proč jsem se ohradil, ale asi si měl nutkání dělat chytrýho takže si posluž ;-)

foto M-U-

M.U. 29.06.2007  12:28

« Re: Re: Re: díky za 6

No já nemám supersport a ani si tak nepřipadám, uznávám, že někteří "škodovácí" si to o svých autech myslí...a nejsem žádnej moralista... :yes:

foto Parda71-BMWfans-

Parda71 (BMWfans) 28.06.2007  16:24

Škoda fans?

Heh na první fotce vidím Fabii,O II a vzadu Roomster >:D ,máte rodinný fanklub Škoda?? Jinak hezká RS,10b ;-)

STi (Modo Team) 28.06.2007  16:38

« Re: Škoda fans?

Fabka je moje,Octávka otce a s Roomstrem přijel kamarád.Tak jsem srovnávali... Jinak díky!

"anonym" [89.173.45.XXX] 28.06.2007  18:53

fake

100% FAKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :no:

mura11 28.06.2007  20:41

pěkná vRSka :yes:

mura11 28.06.2007  20:42

jo, klidně dám i 10b, jestli přihodíš nějaké foto interiéru, motoru, atd ;-)

STi (Modo Team) 29.06.2007  02:15

« Re: Re: 9b

FOTKY BUDOU - TEDY JSOU,ALE ČEKAJ NĚKDE NA SERVRU... jo a motor co,no tak já ho ještě nafotim ;-)

mura11 01.07.2007  13:33

« Re: Re: Re: 9b

tak koukám, že se už nějaké nové fotky objevily
          takže tady je ta slíbená desítka :-)

foto Aischylos

Aischylos 28.06.2007  20:44

Moc hezký kousek, RS nemám sice moc rád (můj problém), ale tady u tohohle to vidím jinak (stalo se mi to tady zatím jen jednou)- dotyčný ví >:D velice pěkný kousek...jen plz něco více fotek...pllz :yes:

"-- skrytý --" 28.06.2007  21:06

Hazim rukavici do ringu!

Vyber cas a okresku,vyzyvam te na souboj ;-) Vzdycky kdyz potkam RS tak je za volantem starsi klidas nebo mlada kikina,takze nevim jak jezdi v porovnani s cooprem,nechces se nekdy sejit a poradne je protahnout....

Ajin(MoDo Team) 28.06.2007  22:49

« Re: Hazim rukavici do ringu!

JR, uz jsem myslel ze nezijes, libi se mi tvoje prispevky v diskuzich a hodnoceni, muj MB te zrejme nezaujal, tak jsem pridal jeste jedno, tak jsem zvedavej na hodnoceni, ale hlavne majitel stahnul CLS kvuli nejakymu typovi co mel uz vazne blby kecy.U Svihaka je na to diskuze tak se tesim na tvuj prispevek

"-- skrytý --" 29.06.2007  01:26

« Re: Re: Hazim rukavici do ringu!

Jo,byl jsem tejden na vodaku,ponekud mimo civilizaci...koukam ze se tu deji nejake haluze,ale to novy STcko je krasny...skoda CLS...

STi (Modo Team) 29.06.2007  02:20

« Re: Hazim rukavici do ringu!

Kliďas rozhodně nejsem (ani kikina),takže bych si rád zasoubojil,ale myslim,že na Coopera S fakt Fabka nemá... včera jsem měl na 15min pučený EVO IX a s tim bych Tě rozšláp jak malinu,ikdyž STi bylo ještě dokonalejší (hlavně jsem ho měl na dýl). A okresky znam pěkný co se jezdívala Rallye Bohemia (teď už se jezdí až u Liberce) - RZ Vinec,Skalsko - leda tam bych Tě možná dostal ;-)

"-- skrytý --" 29.06.2007  12:25

« Re: Re: Hazim rukavici do ringu!

vidis,me prave zajima ja se na fabce projevi ten vetsi kroutak,teoreticky by totiz rychlejsi byt mohla,ja v tomhle vedru nemam tech 160 koni ani omylem....klidne si udelam vylet,kdyztak mi napis na icq a muzem neco podniknout,munile me ty silnicky u Domazlic dost navnadily.Jak je mozny ze vsechny zapadocesky kraje maji krasnej asfalt?grrr 8-s Ale uznavam ze Evo by mi nedalo ani minimalni sanci,ale to je asi bez debaty....

"anonym" [195.122.199.XXX] 29.06.2007  13:26

« Re: Re: Re: Hazim rukavici do ringu!

Tak sem přelouskal celou tvojí Cooperovskou recenzi a diskuzi.Narazil sem tam na zajímavý téma výměny náboje atd... já si Fabku taky trochu poničil - jen najetim na obrubník na zimácích.Ale nakonec to celý stálo 11000,- (možná zbytečně,blbci v servisu no).A silničky u Domažlic jsou fakt pěkný,to ty o kterých mluvim jsou sice možná ještě napínavější,ale vytřásaj duši z auta i ze mě.Jinak srovnání by mohlo být zajímavý,ale toho času mam pramálo,dam vědět na ICQ.

STi (Modo Team) 29.06.2007  13:27

« Re: Re: Re: Re: Hazim rukavici do ringu!

To jsem byl já,spadla registrace

"-- skrytý --" 30.06.2007  11:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Hazim rukavici do ringu!

tak to jsi mel jeste slusnou cenu,ale na to ze je to Skoda to je porad hodne.Silnice co vytrasaj dusi z ata nemam rad,cooper je neskutecne nepohodlnej.Tak pak napis,nejak se domluvime....

OS 22.07.2007  09:58

« Re: Re: Hazim rukavici do ringu!

Myslis ze je STI lepsi nez EVO? Ja EVO ridil teda jen chvilku a prislo mi ze uz to snad nemuze byt dokonalejsi.

STi (Modo Team) 22.07.2007  18:54

« Re: Re: Re: Hazim rukavici do ringu!

To je dost subjektivní,nebo to spíš pozná jen hooodně dobrej řidič.Já preferuju Imprezu,ale EVO rozhodně neni horší.Teď sem se ale svez s RadkemSTI jeho skvostem s 370koníky a to je mazec!

OS 23.07.2007  08:28

« Re: Re: Re: Re: Hazim rukavici do ringu!

To verim >:D To si nedokazu ani predstavit. Jen tech STi jezdi nejak moc. UZ to neni tak exklusiv. U nas jich jezdi asi 6 a Fabie RS jen 2. Ty to znas na Domazlicku?

foto milic

milic 28.06.2007  21:17

Dobrá recenze. :yes:

foto Sprint

Sprint 28.06.2007  23:14

10b.

Tohle je prostě ta nej. Fabie!!!

foto vl-sl

vl.sl 29.06.2007  00:10

ta volba

teda nevim za kolik jsi to auto poridil,jen mi fabie(mel jsem 100ps 2004rv) prijde jako takovy slusny vozitko pro normalni lidi,vzhledem k tve touze po STi bych hledal uplne jinde-prodat a hledat neco s vuni benzinu,zvlaste kdyz se to jaksi se.. :-) Ale ta spotreba je super-me ta 1,4 zrala 9l!!! recenze 9b foto 5bpridat interier-7b celkem

STi (Modo Team) 29.06.2007  02:14

« Re: ta volba

Jiných aut,co by splňovali nároky na trochu sportovní svezení a zároveň byl jejich provoz levný,je minimum.Já stále doufám,že se bude dařit a STi prostě bude... A s těma fotkama holt musíte počkat,já jich tam dal víc,ale stále u nich píšou,že čekaj na zpracování!!!

Hitachi 29.06.2007  20:48

Tak jsme se dočkali:)

Už jsem se bál, že jsem tu svoji nádheru nidky nedáš. Recenze je bez debat, jen se těším na další fotky. S tím nábojem tě lituju, ale u vRS ;-) se musí dávat na předek opravdu bacha. Jen mě zaráží ten vrzající interiér. Jak ti papká olej? S tím Johnovým Cooperem bys možná šanci měl na vlásenkách a tak, v přímce by nás asi dal. Přece jen je to jinačí motokára. Takže ať ti to kouří :yes:

"-- skrytý --" 01.07.2007  02:05

« Re: Tak jsme se dočkali:)

prijimam sazky >:-[] :yes:

"-- skrytý --" 01.07.2007  07:26

« Re: Re: Tak jsme se dočkali:)

100 na mini ;-) :yes:

Hitachi 01.07.2007  09:22

« Re: Re: Re: Tak jsme se dočkali:)

v tom případě přezouvám na 17" a do kufru házím pytel cementu >:D

STi (Modo Team) 01.07.2007  23:25

« Re: Re: Re: Re: Tak jsme se dočkali:)

Já to sice taky typuju spíš na Cooper S,ale přesto bych si to rád i ověřil.Vlásenkám bych taky moc nevěřil,já se svez teda novym Cooperem S a je to jak motokára,k tomu má Fabka daleko.Jestli se to uskuteční,vyhlásíme výsledky!

"-- skrytý --" 20.07.2007  20:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Tak jsme se dočkali:)

Tak co?už jste jeli?10.b >:-[]

STi (Modo Team) 20.07.2007  22:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak jsme se dočkali:)

Zatim ne,svez mě zatim akorát Mr.STi a s tim rozhodně závodit nebudu!Měl dorazit i Cooper,ale má nějaký all inclusive ;-\ snad příště!

"-- skrytý --" 29.06.2007  21:38

10 b.

"-- skrytý --" 26.07.2007  14:19

« Re: 10 b.

nápodobně :yes:

OS 23.07.2007  09:01

sraz

Az budes vedet kdy se sejdes Cooprem tak dej vedet rad pojedu s vama. Ja uz se Johnem sesel a byla to paradni zabava. Videa i fota mam na profilu. Jo a tom modrem STi sem nepochyboval tak sem rad ze se to potvrdilo :yes:

STi (Modo Team) 23.07.2007  10:22

« Re: sraz

Vaše videika sem viděl už u Johna,hezká projížďka a ty silničky tam vypadaj moc pěkně,bohužel to tam neznám,ale to se dá napravit ;-) Hlavně,že maj slušnej asfalt,já znám sice taky pěkný,ale většinou rozbitý.Jinak majitel STi byl v pohodě a chtěl taky vzít kameru (jeli sme docela z ostra),ale já jí nemám a nevim,jestli bych při tý jízdě stíhal držet nějak slušně kameru... S Johnem se snad dohodnem,zatim to má v servisu,ale dáme vědět.Btw.máš to taky pěkný :yes:

OS 23.07.2007  12:48

« Re: Re: sraz

dik.. tak nekdy zajed a dame nejakou trasu peknou ;-)

Chuck Norris 23.07.2007  11:04

SPZ

jak to máš s tou SPZ ? máš tam nejspíš šrouby jak vidím a nějak se mi nechce věřit že při každý vhodný příležitosti k focení vyndáš šroubovák vytáhneš origoš spz a dáš tuhle spešl a znova přišroubuješ a zase zpátky navíc vidím vzadu ty kolečka STK :) chtěl jsem si něco podobnýho taky nechat udělat protože to stojí pár drobáků a má to něco do sebe ale tohle mě docela těžce odradilo... dík.

foto Prase

Prase 23.07.2007  11:09

« Re: SPZ

ja bych rekl ze je to spis dobra prace ve photoshopu :D

STi (Modo Team) 23.07.2007  11:15

« Re: Re: SPZ

Dík za ohodnocení,ale zas tak dobrá práce to neni,jen rychlovka ve Photoshopu (občas dělám grafiku).Až mě konečně server nahraje fotky s "kolegou STI",taky jsou tam různý SPZ a takovou práci s přehazovánim bysme si nedali... :-) Nelíbilo se mi jí jen jednoduše zapatlat ;-)

Chuck Norris 23.07.2007  11:16

« Re: Re: Re: SPZ

supr... takže zase žádnej můj případ.. zkusím o dům dál;)

Chuck Norris 23.07.2007  11:15

« Re: Re: SPZ

to chci právě zjistit:)

OS 23.07.2007  12:57

body

hodil by se mi od tebe nejakej bod protoze sem zatracene nizko.. zdas se jako znalec tak budu rad tak budu rad ze me nehodnoti nejakej amater

OS 25.07.2007  09:12

CZ

ahoj prosimte proc mas tak velkou nalepku CZ?

STi (Modo Team) 25.07.2007  09:19

« Re: CZ

Připadá Ti velká?To už tam nalepil otec a snad je standartních rozměrů,akorát jsme nevěděli kam s ní a v tom rohu dole nám připadala OK.Mě na tom teď štvou jiný detaily...

OS 25.07.2007  09:22

« Re: CZ

no mala neni ;-) mas nejaky skrabance ci co?

STi (Modo Team) 25.07.2007  10:06

« Re: Re: CZ

No něco takovýho, už je to dýl,ale trochu víc zblízka sem se viděl s jinou Fabkou (ABS mě sere...) a přední nárazník mi malinko sesednul,takže je tam větší mezera pod světlem a vypouklá čára toho kontaktu.No a pořád mě s... skřípající brzdy při couvání.Ale jsou to detaily :-!

David Silver 25.07.2007  15:44

v čr

v čr by jsi mu tu hezkou prdelku viděl celou dobu :-)) teda pokud dodržuje

"-- skrytý --" 07.08.2007  17:32

10b.

pěkná :yes:

"-- skrytý --" 08.08.2007  11:38

Hodnocení...

...a tady dávám taky 9. Pěkná recenze :yes:

"-- skrytý --" 09.08.2007  02:27

ZDravim,kolego...

TAkmam konecne coopra v poradku,doufam ted tak mesi vdrzi,tak kdy je provetrame?Navrhuji pondelni rano nebonedelni podvecer,kdyz bude hezky... ;-)

foto Patriot

Patriot 09.08.2007  22:09

Moc pěkná

Sakra na co si stěžuješ - že nemáš STI ???? Buť šťastný za Rs-ku..
    Já mám taky vysněnou novou Audinku A5 s dieselem 2.7 TDI ale není, tak jsem šťastný za Octavečku. Vozí mě krásně a skoro zadarmo, tak co si více přát. Ale stejně si tu adinu příští rok koupím....dávám 10d >:D

"-- skrytý --" 13.08.2007  09:36

Díky

Díky za body, já bych taky nebrečel ža mám jen RS a toužím po M3 :-) Chystáš se do brna??

STi (Modo Team) 13.08.2007  09:42

« Re: Díky

Myslíš na ten sraz?Čet sem o něm v nějaký diskuzi (u Šviháka,kde jinde...),ale ten termín mi moc nesed.Ještě platí 18.8.?A já nebrečim,že mám "jen" RSko,jen sem prostě měl možnosti srovnání a zjistil,že STi je auto pro mě :-)

"-- skrytý --" 13.08.2007  11:15

« Re: Re: Díky

jj STi je určitě super kára ale zatim jsem v něm ani neseděl natož se svezl, projel jsem se ale forestrem a už i to byl zážitek 4x4 je prostě úplně o něčem jiným... Jo myslel jsem ten sraz, o víkendu platil termín 18.8 tak uvidíme.

"-- skrytý --" 13.08.2007  10:47

Máš to taky dobrý, akorát bych možná přidal víc fotek z interiéru a co motor? :yes:

STi (Modo Team) 13.08.2007  10:52

« Re: foto

Fotky budou,měl sem teď málo času a chci jet na generální úklid auta,takže pak nafotim další.Jinak ten novej systém hodnocení je drsnej,myslim,že diskuze začnou být ještě zajímavjejší... btw.tvůj nick mi připomíná mýho "švagra" :-)

"-- skrytý --" 16.08.2007  17:42

RS je RS

Vždy se mi moc líbily Škody s označením RS. Interiér je neuvěřitelně krásný, nedá se vůbec porovnávat s klasikou :-)Krásný orig. kola, za kterými svítí zelené třmeny.A samozřejmě ten motůrek... :-) Akorát ta Oktávka si mi líbí víc v sedanu, ale je jasné, že když člověk potřebuje místo, tak neni co řešit. Fábka jednoznačně za 10 :yes:

"-- skrytý --" 16.08.2007  19:32

Minisraz

nechci být vlezlý, ale chci se na něco zeptat. Všiml jsem si tvojí diskuze v UAZ sraz o tom, že byste možná udělali minisraz s Radkem STI, Valeresem. Rád bych se kouknul na vaše auta. Jsem totiž z Popoviček a v Uhříněvsi jsem chodil na základku. Znám dobře celé okolí....tak když budete něco dělat a snesete mě a moje auto, rád se připojím. Kdyžtak mi prosím napiš na mail mach2@email.cz Díky :-!

"-- skrytý --" 17.08.2007  12:15

body

ohodnotil som a kukni sa aj na moje autá..díky

Hanss (MoDo Team) 21.08.2007  18:57

1,9 TDi

Zdravim,
    všiml jsem si, že seš tady téměř každej den (já skoro taky) a účastníš se všemožnejch debat a akcí, takže tim asi dost žiješ.... Dál máme oba pod kapotou stejný náčiní (i dle hodnot je to srovnatelný) a navíc seš z Prahy, tak bych - pokud nejsi proti - navrhoval malej srazík, kde by jsme mohly naše káry porovnat naživo! Kdyžtak písni. Heslo: Průhonice :-) Tak zdravim

"-- skrytý --" 25.08.2007  17:35

zdar...

caues...zas jsem se dostal na net, co jsem cetl tak mam stejny problem s pritelkyni jako ty, taky neni zrovna odvazana kdyz jsem na netu a cumim na auta:-) Tak pak dej nekdy vedet, jestli se chces teda sejit a pokecat ohledne auta nebo se pripadne i projet...tak zatim...

STi (Modo Team) 26.08.2007  01:33

« Re: zdar...

Musim se někdy utrhnout a přítelkyni uchlácholit,protože bych se s tebou a nejlépe i tvym autem setkal rád.Snad se schodnem na termínu,který bude dřív,než ofiko sraz...

Ajin(MoDo Team) 28.08.2007  16:35

Oběd

můj mail Btech@seznam.cz

Ajin(MoDo Team) 31.08.2007  01:48

mechanik je zloděj?

teď jsem si četl aktualizaci o shell oleji za 3500kč, vždyť 5W4O
    stojí i na benzínce do 500kč za litr. nedal tam spíš longlife3 5W30 ale i tak by to bylo drahý :-(

STi (Modo Team) 31.08.2007  08:14

« Re: mechanik je zloděj?

No problém je v tom,že se řídil přesnou specifikací oleje,který tam byl dáván za dob servisování v origi servise a ten má ještě nějaký speciální číslo (kromě 5W40) a je přímo do PDček no a ten stál 700Kč/l.Šel koupit jen v 1l balení a vešlo se tam víc jak 4l (zbylo na dolití).Ale tomu mechanikovi fakt věřim,je to dlouholetý rodinný známý.

Ajin(MoDo Team) 31.08.2007  09:45

« Re: Re: mechanik je zloděj?

Tak to jo, ale stejně je to v poslední době od automobilek trochu zlodějina co si s těma olejema furt vymýšlí. Na stránkách olejservis, nebo oleje .cz je spousta info a shop s dobrejma cenama

STi (Modo Team) 31.08.2007  10:00

« Re: Re: Re: mechanik je zloděj?

Na těch stránkách sem si právě ten olej chtěl koupit a tam vycházela 4litrovka na nějakých 1600Kč (ale nebyl to ten přesný).Mě spíš trochu hlodá,jestli má cenu do toho lejt tak řidký olej,protože na hadici k mezichladiči je už oleje dost (sice mi hodně lidí řiká,že je to normální a že prostě tenhle řidkej olej prosakuje),takže příště zkusim jinej.

Ajin(MoDo Team) 31.08.2007  10:12

« Re: Re: Re: Re: mechanik je zloděj?

To jsou strašný pálky, já nevím jak diesel, ale většina benzínových motorů se prý spokojí s 10W40, nebo 5W40. Na téma oleje by se dalo diskutovat dlouho.Mě dali do octavie Shell 5W40 dolívám texaco, nebo hekra stejné specifkace, ale za třetinovou cenu.

foto filko

filko 31.08.2007  03:01

Řazení

To je právě ten problém tohoto auta. V zatáčce řadit je tragédie. Druhým mínusem je setrvačník a vůbec celá setrvačnost motoru. Jinak je fakt super. Dal bych na to nárazníky z juniora a nápis HTP. Adrenalin Diesel.

STi (Modo Team) 31.08.2007  08:28

« Re: Řazení

Koukám,že i v noci to tady žije... :-) No prostě to auto nemůže být sportovní,když má diesel,ale zase třeba ve městě se s tim dá jezdit hodně rychle (i kvůli velikosti) - teda né že bych to dělal pořád... ;-) A sice mam rád auta se "skrytým" výkonem,ale HTP a junior už je moc >:D

foto filko

filko 31.08.2007  23:18

« Re: Re: Řazení

Kamarád měl Citroen Saxo v té nejostřejší verzi. Nechal vyměnit nárazníky za nelakované a na systě oranžové auto nechal nalepit polepy z akčního modelu "FAMILY". :-)

OS 02.09.2007  11:31

sraz

Ahoj chystam takovej podzimni hothatche sraz >:D tak jestli mas zajem tak se zapis do me diskuze ;-)

"-- skrytý --" 03.09.2007  21:20

« Re: sraz

Tak do Domazlic nepojedu, ale napis na sebe mail a pokud jses takovy fanda Subaru a budes chtit videt WRXo a zjistit naklady ( neni tak nedostupne) a jak to jezdi, urcite se dohodnem, co jsem pochopil tak jses z koncin na vychode Prahy a neni zadny problem se projet nebo v centru pri obede pokecat...

OS 15.09.2007  11:00

video

jo v nedeli muzeme natocit nove video. vRS vs. Cooper ;-)

STi (Modo Team) 15.09.2007  11:15

« Re: video

No nějaký autentický video bych tu bral,ale myslim,že tak akční to nebude a zase bych nerad,aby to dopadlo podobně,jako tvoje 207 (ikdyž to ještě nebylo tak bolavý).

"-- skrytý --" 16.09.2007  19:08

« Re: Re: video

hm,akcni to bylo chvilema az dost....

STi (Modo Team) 16.09.2007  19:15

« Re: Re: Re: video

No hlavně ten Superb byl akční až moc...
          Jinak mějte prosim ztrpení s fotkama z dneška, musim se nejdřív věnovat přítelkyni,která tu byla celej den nas*aná sama...

OS 16.09.2007  22:15

« Re: video

nejdriv auto pak jidlo a az potom zensky ;-)

Chuck Norris 16.09.2007  22:22

« Re: Re: Re: Re: video

pššt

STi (Modo Team) 16.09.2007  22:25

« Re: Re: Re: Re: Re: video

Jasný ;-) jen sem měl strach,jak to celý dopadlo...

OS 17.09.2007  10:22

« Re: video

paradni fotky uz jsou nekde ke stazeni?

"-- skrytý --" 17.09.2007  10:36

« Re: Re: video

jj, fotky i komentáře super ;-)

STi (Modo Team) 17.09.2007  10:42

« Re: Re: Re: video

Přibudou další a Os už má odkaz na stažení všech v origo velikosti - je tam nejvíc fotek M3 a 330i (nevíte proč? ;-) tak snad ho rozešle všem.

OS 17.09.2007  10:46

« Re: video

poslal sem to vsem na koho mam icq ;-)

"-- skrytý --" 17.09.2007  12:03

luksus fota,diky moc...

Ty fotky jsou fakt pekny,zajimavy detaily,pekny skupinovky,dobre ty:-)

"-- skrytý --" 17.09.2007  16:03

sraz hothatchů

vypadá to skvěle,museli jste si to parádně užít :-) závidím,stěží bych vám s CX kem stíhal >:D udělejte účet kam vložíte všichni svoje fotky,něco jak bylo s tím prvním srazem v Brně ;-)

STi (Modo Team) 17.09.2007  16:07

« Re: sraz hothatchů

Zdravim místní legendu... ;-)
      No nebylo to jenom o stíhání,ale je fakt,že ty cesty vybrané Osem seděli hlavně těm Miníkum apod. Sraz jsme si fakt užili,kecat by se dalo donekonečna.Mě mrzí,že sem nebyl na tom v Brně a doufám,že se dostanu na ten oficiální,kam se těšim mimo jiné i na tvoje CXo (a osobnost :-)

"-- skrytý --" 17.09.2007  16:10

« Re: Re: sraz hothatchů

do švihákovy diskuse jsem hodil email co mi poslal pan Zezulka ;-) taky se těším

foto petr16

petr16 18.09.2007  15:12

kamarád jí má a vím jak suprově jezdí, spotřeba skvělá,škoda jen malé využitelnosti otáček, a malého kufru na dovolenou ve čtyřech,jinak super

Poustnik 18.09.2007  16:31

Dobře to asi jezdí

a moc pěkný fotky ze srazu, tak ať to dáš zase do kupy a užiješ si ještě hodně radosti! :-)

STi (Modo Team) 18.09.2007  17:18

« Re: Dobře to asi jezdí

Zdravim Poustníku,píšeš z daleka... Jen jsem nepochopil,co myslíš tim ať to dám zase do kupy?Já doufám,že je auto stále v kupě - teda kromě pár "drobností",které jsem tam popisoval,ale ty jsou vyřešené,nebo nepodstatné pro zábavu.Hledám na tom asi detaily.
      Jinak máš hezkou 5ku,akorát nemusim tento typ aut,ikdyž jejich existenci a tvojí potřebu ho vlastnit chápu víc,než kategorii SUV.

Poustnik 18.09.2007  17:33

« Re: Re: Dobře to asi jezdí

Inu stále to tam píšeš, že něco šumí a skřípá, ale jestli je to v poho....tak se nic neděje...Sorry... Jestli nemáš děti, tak jistě nepotřebuješ větší auto a v malém musí být parádní svezení. Pročítal jsem si diskuze u Mini a je vidět, že se na tom fantasticky vyřáděj. Jak moc jsi jim stačil!!!???? Na normální otevřené silnici se ale asi stejně moc závodit nedá, i když je tam malý provoz....

STi (Modo Team) 18.09.2007  18:19

« Re: Re: Re: Dobře to asi jezdí

No právě,že mi vaděj všechny ty pazvuky,ale to je takový pitvání,už to holt neni nový auto.Děti zatim nemam,ale asi taky jednou budu potřebovat větší auto - přítelkyni se líbí 6ka v kombiku :-)
          S Miníkama byla sranda,Cooperu bych stačil a na Sko bych ztrácel málo,ale... Os to tam má dokonale najetý,takže ho stíhal jen Radekt s 330i (M3 ani Focus ST už tu poslední etapu nejeli), John Cooper Jr. mě zase nestíhal,protože měl brzdící spolujezdkyni a vinchimu se za mnou nelíbilo kvůli dýmu :-)

Poustnik 18.09.2007  18:49

« Re: Re: Re: Re: Dobře to asi jezdí

Vyvíječe dýmu mají přece na kdejakém akrobatickém letadle a spolujezdkyně místo omezovače otáček, to se teď dává jako standart, nebo za příplatek???

STi (Modo Team) 18.09.2007  21:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Dobře to asi jezdí

No když vinchimu ten dým tak vadil,tak sem mu ujel ;-) a ta spolujezdkyně Johnyho je určitě za dost velký příplatek (ale to asi u každého) :-)

OS 18.09.2007  23:00

« Re: Dobře to asi jezdí

jo Fobie jede solidne ;-) myslim ze na dalnici by Cooper nemel sanci nebo na siroke silnici

"-- skrytý --" 19.09.2007  14:33

« Re: Re: Dobře to asi jezdí

Dymu z toho zas tolik nebylo, neni treba RSko hanit...spis jezdi jinak, pomalejsi zatacky a pak to rychle zase nakopne. Mini potrebuje (a zvladne) rychlejsi zatacky, aby neztratilo moc rychlosti. Za Johnem Coooper Jr. se jelo super a s omezovacem na miste spolujezdce mi ani moc neujizdel a to ma o 55hp vic:-)

"-- skrytý --" 19.09.2007  15:07

« Re: Re: Re: Dobře to asi jezdí

Dovoluji se zapojit do debaty-prvni usek bez toho abych brzdil kvuli pritelkyni,kdy jsme s Osem ujizdeli zbytku,se drzela jenom fabie.Druhy usek,kdy jsem nejel kudlu ale uvazlive volil stopu abych co nejmene brzdil a pak zase musel nabirat,navic brzden pritelkyni,mi fabie brutalne ujela...TAkze krute,RSo...

STi (Modo Team) 19.09.2007  15:36

« Re: Re: Re: Re: Dobře to asi jezdí

Oba ty úseky byly hlavně nádherný,škoda těch zpomalovačů v provozu,možná bych se i udržel 330i.Ale na Koráb Fábie neni,při cestě dolu brzdy dost vadly (ale ještě na tom nebyly nejhůř - i Cooper S pak musel chladit, o Superbu pomlčím ;-)

Ajin(MoDo Team) 24.09.2007  10:31

« Re: Re: Re: Re: Re: Dobře to asi jezdí

Vidím, že s brzdama je kříž, asi to fakt bude chtít zainvestovat něco lepšího, když už takhle blbneme.
                        A dá se upgradovat za slušný peníz, ne o moc dráž než serie

STi (Modo Team) 24.09.2007  10:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dobře to asi jezdí

Už mi to radil Leilla,který vRSko taky měl a dal tam kotouče i desky Ferrodo nějaká myslim červená řada.Já jsem ale kotouče nedávno měnil i s detičkama,tak to ještě chvilku musim vydržet.Vůbec kolem 90tis najeto uvažuju o větším výdaji (jestli nebude na jiný auto) - rozvody,možná čip no a ty brzdy.

Ajin(MoDo Team) 24.09.2007  10:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dobře to asi jezdí

Nedávno jsem se na ulici koukal, jaký brzdy má superb a když jsem viděl ten malej kotouč i brzdič :no: :no: .
                            Octavia mi nebrzdí špatně, ale nevím co by to dělalo třeba na Korábě, nebo na okruhu, zadní destičky mi dosluhují, tak o tom začnu přemýšlet

"-- skrytý --" 19.09.2007  15:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Dobře to asi jezdí

spolujezdkyne jako senzor bocniho preticeni,ma tri stupne-pevne chyceny madal,pak strnuly vyraz a treti faze je jekot.To uz mam pruser ;-) Ale zase se ji musi nechat ze ma pomerne slusne nastaveny limity.....ale priplatek je za nej pomerne mirny,vetsinoucstaci trocha pozornosti :-)

STi (Modo Team) 19.09.2007  15:38

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dobře to asi jezdí

Moje přítelkyně jako příplatkové vybavení vychází také skromě,ale její limity leží zatraceně nízko - třetí fáze po nadávkách už je jen ticho a to je nejhorší ;-\

"-- skrytý --" 24.09.2007  10:21

rsko

mel jsem uplne stejny nez mi ho po pul roce ukradli, super auticko za ty penize!!!

STi (Modo Team) 24.09.2007  10:24

« Re: rsko

Tak tohle mi řikalo už hodně lidí,abych se začal bát 8-s
      za ty peníze to jde,ale už aby byly ty peníze lepší a pak by bylo i lepší auto,něco jako tvoje ;-)

"-- skrytý --" 06.10.2007  10:11

nechapem

nechapem, preco ma hodnotia majitelia Skodoviek???? Vsimol si si snad, ze by som ja niekde hodnotil nejaku Skodovku alebo VW?????????

STi (Modo Team) 08.10.2007  08:55

« Re: nechapem

No zato moje auto si zhodnotil dokonale... :no: Ale já zase nechápu,jak jsem Ti moh hodnotit auto (nebo co myslíš,že sem na tobě hodnotil),když u tvýho profilu žádný nevidim??????

Ajin(MoDo Team) 10.10.2007  21:02

« Re: nechapem

Na co si tady hraješ? Ty vyznáváš Autosalon na Primě? Tu hrůzu s Frantou Fialou v čele? Tak jdi zase spát

"-- skrytý --" 17.10.2007  20:16

STi

To nebylo na tebe,ale správně kys.ky nejmladší pochopil,že ty hloupý keci měl on. :yes: U XJ admin

STi (Modo Team) 17.10.2007  23:04

« Re: STi

Už jsem to taky pochopil... díky za upozornění.Jinak ky.skyho (oba) nelze brát zcela vážně,ale je s nima sranda ;-)

"anonym" [89.250.109.XXX] 18.10.2007  12:25

Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku STi

Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku STi, ať ti auto dobře a dlouho slouží a ať se ti někdy podaří koupit si to vysněný STi :yes:

Leilla 18.10.2007  12:44

« Re: Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku STi

Taky se pripojuju s pranim k svatku!

STi (Modo Team) 18.10.2007  12:48

« Re: Re: Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku STi

Leilla díky a mrzí mě,že sem nestíhal ty motokáry přesunutý na úterý,snad příště... Mimochodem budu tam muset častejc,abych si vyjel taky licenci na ty pořádný :yes:

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 18.10.2007  14:19

« Re: Re: Re: Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku STi

STi tak ty ses taky Lukas jo?tak to ti blahopreju k svatku ;-)

STi (Modo Team) 18.10.2007  14:38

« Re: Re: Re: Re: Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku STi

No já to mám i v profilu a hodný anonym na mě myslí... no tak tobě taky všechno nejlepší k svátku HotHatchi,fotky na Range jsou super ;-)

Leilla 18.10.2007  14:36

« Re: Re: Re: Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku STi

Priste urcite pojed, i na tech slabejch je to velka sranda :-)

STi (Modo Team) 18.10.2007  14:40

« Re: Re: Re: Re: Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku STi

No já byl už minule a sranda byla,ikdyž včera mi Ajin vyprávěl,jak jste se vyblbli vy :yes: Mě jen zajímalo,kdy se dá teda udělat ta licence,protože naposled,co sem tam byl,byla dráha zkrácená...

Leilla 18.10.2007  15:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku STi

Je potreba tam chodit vecer,klidne v deset, to uz je velka trat. idealni je chodit s nekym, kdo je schopnej te za sebou vytahnout :-) a jak sem to tak pozoroval, tezko hledat nekoho lepsiho, nez RadkaT.

STi (Modo Team) 18.10.2007  15:31

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku STi

Toho se mi minule celkem držet dařilo (no ale jen chvilku, no),ale trať jsme i v 23h jeli zkrácenou.No tak snad příště ;-)

neregistrovaný: "traťový komisař" [85.160.10.XXX] 22.10.2007  10:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku STi

trať už je ok zkrácená byla kvůli zlomenýmu sloupu :-) jinak chlape pěkná RS, ale to giga CZ vzadu bych dal dolů

David Silver 22.10.2007  18:30

fotky

nové fotky jsou fagt povedené :yes: :yes:

STi (Modo Team) 22.10.2007  18:39

« Re: fotky

Tak díky,nevim jak tam u vás v jižních Čechách,ale tam na sever do Krkonoš už bych na letňákách nejel.Tam už je pravá zima,v 1000m.n.m. všude sníh.Jinak fotek mam víc,ale už se nevejdou,nechci mazat ten super sraz ;-)

David Silver 22.10.2007  18:51

« Re: Re: fotky

u nás nasněžilo přes noc, tady u nás byly skoro 2cm, ale do poledne to slezlo svítilo slunko. reším stejnej problém, brácha si myslel že těch fotek nikdy nebude až tolik, tak všechny fotky dal rozměrama na maximum co tady jde tudíš nějak 1600x1240 nebo tak nějak, ted' nevím. A už ted'ka v galerii nemám místo. je to takhle dobrý, jsou to celkem kvalitní fotky rozlišením, ale zabírají moc místa, takže je budu muset zmenčit. akorát nějaký už v pc ani nemáme asi... zkus nějaký taky zmenčit, budeš semka moct dát další :-) jinak všude říkali že v nížinách nebude tejden nebo dva sněžit, s tím měli pravdu, ale denně tady alespoň 5minut padají kroupy :-( :no: to byhc radši sníh... Kangoo má střechu už pěkně zdemolovanou... a zrovna do garáže nemůže :no:

Leilla 22.10.2007  19:02

« Re: Re: fotky

No ty vole, ja jel o vikendu na Sumavu, na letnich, jak jinak, a vona tam zima jak z filmu! Zejmena lesni pasaze z kopce, velkej adrenalin.

David Silver 22.10.2007  19:15

« Re: Re: fotky

bohužel až ted' vidím STi že jsi Lukáš, tak všechno nejlepší k pátečnímu svátku

"-- skrytý --" 30.10.2007  10:06

STI v galerii

ahoj je monzno sa dozvedieť o tom STI čo maš v galerii ???niečo o nom viac ?...aj teraz je online uzivatel RADEK STI ale neviem akym zazrakom sa s nim ma spojiť ;-\ tak dufam ,ze si prečita tuto spravu u eSTéIho ...ak tak mozes ma kontaktovať na icq(ak maš) 363-534-906

STi (Modo Team) 30.10.2007  10:18

« Re: STI v galerii

No snad si to Radek přečte,auto tu už radši nemá,ale jinak je to nádherná bestie! O úpravách by Ti skutečně měl říct něco on sám... mě svezl a bylo to SUPER!

"-- skrytý --" 30.10.2007  10:37

« Re: Re: STI v galerii

a prečo ho tu uz nema ved pre taketo auta existuju taketo weby ....to je easne ,ze je to nadherna bestia mne sa sice viac pači STI minulej generacie ale ani toto nieje na zahodenie ,ale ja racej siahnem po mišiakovi ;-) ..no mohol by si to prečitať určite ma zmeneni vyfukovy trakt ....mne kamarat pozičal to cierne STI (to čo mam v profile!) na vykend takze super zazitok trošku viac casu straveneho na pumpe ale za tu jazdu to stalo ;-) ...ja uz sa tesim na svojho mišiaka ... :-!

"-- skrytý --" 30.10.2007  10:54

« Re: Re: Re: STI v galerii

Proč by ho tu měl. Když tu bylo, lidi se do něj naváželi, možná v tom byla i trocha závisti že někdo může mít STI, kdo ví... Jinak úpravy toho auta jsou super, do zavodního speciálu chybí snad jen ALS a rám:-)

"-- skrytý --" 30.10.2007  11:11

« Re: Re: Re: Re: STI v galerii

inač prečo si uz ,,nesiel" do STI-čka? (Valeres)

STi (Modo Team) 30.10.2007  11:21

« Re: Re: Re: Re: Re: STI v galerii

Tak Radek to má skutečně po technické stránce hodně dobře udělaný,má tam závodní brzdy, přímé sání, blowoff ventil,něco i s výfukem... celé si to nepamatuju,ale jak píšu,zvuky z toho byly skutečně úžasný,stejně jak zátah i zpomalení.EVO je samozřejmně taky super,ale já sem holt Subarista (teda jen ve snech).A Valeres chtěl myslim auto,se kterym bude moct jezdit i normálně,STi je skutečně ještě o dost nákladnější sranda.

"-- skrytý --" 30.10.2007  11:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: STI v galerii

ja som sa teraz dostal do tosť velkej dilemi rano som sa viezol no aj riadil EVO a teraz ked tak rozmyslam tak mi SUBARU vychadza lepsie ..to cierne STI čo mam v profile je tiez dosť pekne urobene ..vyfukovy trakt ,new riadiaca jednotka,blowoff,brzdy nove,spevneny podvozok,priame sanie,carbonova kapota...... :yes: >:-[]

STi (Modo Team) 30.10.2007  11:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: STI v galerii

Kamarád teď koupil právě to,jak jsem psal podobné jako máš u profilu... také ještě nevím seznam všech úprav a zatím mě tím jen jednou svezl,ale to už je na mě moc.Prý má 405PS a podvozek od Prodrive.Je to dost nízko k zemi (stavitelné,ale v této poloze už často drhne), má zkrácené řazení (myslím dráhy,stačí v podstatě jen ťuknout,ale na popojíždění absolutně nepoužitelné),dělá skutečně kravál (jen trochu šlápnout na plyn a všichni se otočí)... asi by mi "stačilo" i normální STi.

"-- skrytý --" 30.10.2007  16:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: STI v galerii

Presne tak jak rika STi, navic WRX je realne jen o zlomek pomalejsi oproti STI (bez uprav - bereme normal verze obou), pritom se spokoji s 95kou, stejne tak jako pouzite materialy jsou v nekterych pripadech odlisne a tudiz levnejsi. STI upravene treba prave jako Radek bych velice rad jednou mel, ale nyni si to dovolit nemuzu. Navic jeste nejsem ani zdaleka na hranici kdy by mi uz WRX nestacilo a myslim si, ze uz nikdy zadny novy Kresta stejne nebudu:-)))

foto Radek-STI

Radek STI 30.10.2007  21:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: STI v galerii

gsf1200(zavináč)centrum.cz

foto kaaRS

kaaRS 05.11.2007  17:52

Nova RS?

Cauky Luky ja si nemohl vzpomenout na nick ze srazu. Dik za odpoved. Porad nevim co koupit jeden den Fr potom GTI benzin nebo naftu a tak me napadla nova fabka Rs. Tak jasne Tdi Tfsi je pro nekoho jasna volba ale vzpominas na srazu jsem ti rikal jak to mam. Jaka byla cesta domu? Ja byl vcera s kamosem v Lounech kupoval nove auto Saxo Vts to jede jak slak ja jsem nechapal opravdu super. Zachvilku se tu ukaze. Tak zatim

"anonym" [88.101.205.XXX] 08.11.2007  16:31

Offroad RS

Perfektní fotky, ani jsem nevěděl, že Fabka umí i do hor :-)

David Silver 09.11.2007  18:17

zdravím

Hezký den přeji, z důvodů rekonstrukce hodnocení a mazání hodnocení před novým systémem (auto/fotky/recenze/celkem) bych tě požádal o znovu ohodnocení mého vozu dík.

Hanss (MoDo Team) 10.11.2007  15:49

Zdravim z Průhonic

posílám Ti ten kontakt na mě: panx.pany@seznam.cz
    Tak Zdravim

Poustnik 13.11.2007  15:30

Tak jsem shlédnul to video

a to je opravdu nářez, to jsem taky nečekal, že Miník dostane na p.r.d.e.l! >:D

STi (Modo Team) 13.11.2007  15:42

« Re: Tak jsem shlédnul to video

Taky bych to nečekal a je to asi opravdu náhoda... sice na "obyčejného" Coopera má RS dynamikou,ale v zatáčkách Miník sedí daleko lépe než Fábie.Za Osem jsem se zkrátka neudržel (dáno pravděpodobně i řidičem a znalostí cest).
      Jinak tvá videa a fota jsou super,je hezký vidět tu i jinou část světa :yes:

"-- skrytý --" 26.11.2007  15:27

STička

ahoj ...ak chceš fotky alebo niečo o nich vedieť mozes mi napisať na icq:363-534-906...alebo na mail:L.Schlosser@zoznam.sk

"-- skrytý --" 28.11.2007  13:30

Je tam i kontakt tak uvidis na kolik by to vyslo...Kdyz das v horni liste odkaz automobily, zobrazi se ti jejich nabidka desticek a kotoucu.

STi (Modo Team) 28.11.2007  17:11

« Re: brzdy

Díky Valeres,nabídka je skutečně rozsáhlá a myslím,že bych si vybral... na kontakt jsem napsal,tak čekám na odpověď ;-)

neregistrovaný: ""Valeres" [82.117.136.XXX] 30.11.2007  17:16

« Re: Re: brzdy

Tak uz neco vis?

STi (Modo Team) 01.12.2007  00:15

« Re: Re: Re: brzdy

Poslal mi nabídku na kotouče Turbo Groove a desky GreenStuff na předek Fábie RS a cena tohohle setu (RedStuff na Fábii dopředu neni) je po slevě do konce roku 8000Kč.To už se mi líbí,tak uvidim,Ajin bydlí kousek od jeho provozovny,tak to tam šel okouknout.

neregistrovaný: ""Valeres" [85.71.200.XXX] 01.12.2007  23:45

« Re: Re: Re: Re: brzdy

Turbo Groove mam take, jen k tomu ty zlute desky...tak pak dej vedet ;-)

Hanss (MoDo Team) 02.12.2007  22:02

NOvý fotky

dáváš fotky ze včerejška?!? :-) Zdravim

David Silver 07.01.2008  17:45

goood fotky

skoro nové :-) pro mě nové. jsem se semka nějak přes prosinec zapomněl kouknout.... 8-s jinak zlatý retrívr už má dost roků co?

STi (Modo Team) 07.01.2008  18:57

« Re: goood fotky

Nazdárek, teď koukám,že mi opravili diskuzi... ještě včera jsem tu měl jen 4 příspěvky, vekterých jsme s Ajinem řešili,kam se mi diskuze poděla.
      Nové fotky jsou ze silvestra v Krkonoších a pejsek je ještě štěňátko - 11ti leté ;-)

David Silver 07.01.2008  19:14

« Re: Re: goood fotky

:-O koukám, že to tady blbne víc jak jsem si myslel ;-\ aha, štěňátko je to určitě pěkné :-) i přes svá léta. rád se fotí? že se kouká na fot'ák? :-) ten náš se radši otočí >:D >:D nj, ted' jsi mi něco připomněl :-)

Hanss (MoDo Team) 16.01.2008  21:22

Brzdy

Ahoj Lukáši,
    jak jsme se bavili o těch brzdách, můžeš mi prosimtě zhruba napsat, jaký tam plánuješ dát, případně nějakej odkaz, a příp. ceny?!?
    Jestli máš nějaký zvýhodněný podmínky a šlo by je poskytnout i třeba mně, tak taky dej vědět...... Budeš dělat jenom přední nápravu, nebo něco i vzadu?!?
    Mluvil jsem s Martinem (žlutá cupra 1,8T) a něco mi nabízel, tak bych to chtěl porovnat, nebo možná by to mohlo být zajímavý i pro Tebe...... No uvidíš, tak napiš, jestli nechceš sem můžeš klidně na mail! Díky Zdravím

STi (Modo Team) 18.01.2008  17:13

« Re: Brzdy

Nazdárek Hanssi,já už Ti jednou na to odpovídal delším příspěvkem,ale bohužel v době,kdy to nefungovalo,takže se to celé smázlo 8-s Tak proto to zdržení... Brzdy mi doporučil Valeres,který je má na svý Impreze.Je to firma EBC [odkaz] a když jim napíšeš mail s požadavky,pošlou zpět cenovou nabídku.Zvýhodněný podmínky mi nabízel před vánoci,jenže to sem dával peníze jinam ;-\
      No a já chci vylepšit zatím jen předek, takže kotouče EBC Turbo Groove GD818 na Fabku RS za 6621Kč (s DPH) a destičky EBC Greenstuff DP21479 za 2802Kč (s DPH).Z toho byla pak sleva,což teď už asi neplatí.No musim šetřit,nejpozději do května je tam musim mít!

"-- skrytý --" 20.01.2008  00:33

hodnotenie

nazdar. prehodnotil som tvoju recenziu. mas za 10. doplnil som foto u mojej alfy tak ak budes mat cas tak sa pozri. diky caf

foto Bemo

Bemo 01.02.2008  17:02

« hodnotenie

Precital som si tvoju recenziu.Pekne spracovana,vystizne popisane opravy a upravy.K fotkam ziadna vyhrada.Auto zavidim RS je RS ,slintam.U mna to mas za 10.

v3jc3 21.02.2008  13:31

srovnaní

Taky bych rád srovnal s tvoji RSkou :-) v provozu jsem na ní bohužel ještě nenarazil... Klidně tě taky svezu

STi (Modo Team) 21.02.2008  13:44

« Re: srovnaní

No nevim,jestli se dá říct bohužel,protože s takovýho setkání v provozu vyvstanou někdy pěkný prasárny... já někde četl srovnání a ST hodnotili pro zábavu, RS pro rozum.Já bych bral radši zábavu,ale peněženka má svůj rozum no :-)
      Tak bysme mohli dát někdy srazík,co? Vypadá to,že se počasí pomalu umoudřuje... jinak jezdím relativně často se zdejší skupinou Radekt a spol. na motokáry do Radotína,nechceš se někdy přidat?

v3jc3 21.02.2008  20:41

« Re: Re: srovnaní

Taky jsem se rozhodoval jestli peněženka nebo zábava :-) a... vyhrála zábava a vůbec toho nelituju!
        Jo jo sražík klidně, počasí už snad bude lepší a lepší ;-) Na motokáry taky rád vyrazím, dík za pozvání

foto Dadanek-AlkoholixXx-

Dadánek (AlkoholixXx) 28.02.2008  10:46

Doplnil jsem fotogalerii o nespočet nových fotek, můžeš se podívat a pokud budeš chtít tak můžeš i přehodnotit. Dík ;-)

"-- skrytý --" 03.03.2008  12:11

Něco mi dlužíš!

Dlužíš mi přehodnocení mých fotek. :yes:
    Už si zasloužím 10tku. :-!

STi (Modo Team) 03.03.2008  12:20

« Re: Něco mi dlužíš!

Nějakej háklivej,ne? A taky nepozornej (nebo blbne server a tobě se to nezobrazuje), protože tvoje fotky už jsem na 10B přehodnotil dávno (teda jestli myslíš u A5, u Jeepa se rozmyslim ;-)

Poustnik 10.03.2008  17:20

« Re: Re: Něco mi dlužíš!

Že tys mu dal devítku a Mateo to stáhnul kvůli tobě!!!! >:-[]
        Ehm, k věci. Ty myslíš, že auto nemusí do státní technické zkušebny a může rovnou na technickou, kde mu dají nějakou tu výměnu či výjimku??? Nebo jak jsi to myslel....Abych to nepsal furt k Asfaltíkovi. Teď jsem se koukal na stránky firmy DEKRA, tam by mi asi taky poradili. teda za peníze, asi....[odkaz] :-)

STi (Modo Team) 17.03.2008  11:52

« Re: Re: Re: Něco mi dlužíš!

Jééé nazdárek Poustníku,vůbec sem si nevšiml tvojí zprávy... sem teda nepozornej.No auto teoreticky do státní zkušebny nemusí,když Ti ouředník na místě,kde to budeš chtít přihlásit řekne,že mu stačí tak,jak je.Kdyby mu to nestačilo,někam s tim musíš pro lejstro a právě kromě Dekry to dělají také zde [odkaz] kde bych případně dokázal zařídit slevu a bezproblémový průběh.A všimni si,stránky mají podobný název,jako tyto naše oblíbené (je to ale jen náhoda...).

Poustnik 21.03.2008  04:51

« Re: Re: Re: Re: Nic mi nedlužíš!

Díky moc za náznak další možné a asi nejpravděpodobnější cesty, jakou se při přihlašování budem ubírat. :-) A nějaký emailík seznamík na tebe je?

"-- skrytý --" 21.03.2008  06:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Nic mi nedlužíš!

Jemu mošná nic nedlužíš ale mě vysíš 150 000Kč jak sem tě půjčil s plasátka STi - tak kdi mi to chodláš vlátit?? Sem naštvanej uš to tlvá moc dlouho ... >:D >:D

Poustnik 21.03.2008  08:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nic mi nedlužíš!

Frpíčku, ty jsi měl v prasátku 150 000Kč? V korunách nebo dvoukorunách??? To muselo být prasátko jako prase!!! A jestli jsi to měl ve dvacetníkách, tak ty už neplatěj! To ti táta neřek, když ti je slavnostně předával??? 8-s

STi (Modo Team) 21.03.2008  09:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Nic mi nedlužíš!

Skutečně by to mělo být v pohodě,tvoje Mazda není žádné zvláštní auto (neber to špatně,auto je to dobrý)už jsem takto zařizoval kamarádům přihlášení větších exotů z USA.Emailík centrumík... hrluk@centrum.cz

Poustnik 21.03.2008  17:24

« Re: Re: Nic mi zatím nedlužíš!

Tak super! Před odjezdem se ti ozvu na centrumík. Vrátit bychom se měli 22.dubna, auto dorazí za námi po moři za nějaký ten týden. Hoj! :-)

David Silver 19.03.2008  15:16

xenony

čau STi, jak to svítí s novémi výbojkami? :-)

v3jc3 28.03.2008  09:51

porovnání

Co by si řekl na víkendouvou projížďku? ;-)

STi (Modo Team) 28.03.2008  12:32

« Re: porovnání

Tak to sice zní velmi lákavě a opravdu bych moc rád,ale tento víkend mám zcela zabitej a ještě jsem ani nepřezul na pořádný kola a pneu.Ale prosím neber to jako výmluvu,ozvu se nějaký další víkend a věřim,že nám jeden vyjde! Btw. 19.4. se chystáme s více lidma na Berounský kopec (amatérské závody),někdo jen na čumendu,někdo i závodit.Domlouvá to tady nějaký anonym "RENAULTSPORT" alias willy2.0 - více v diskuzy Tommyho - Seat Leon Cupra nebo Renault Megane RenaultSport.Co ty na to?

v3jc3 28.03.2008  21:40

« Re: Re: porovnání

ok ok ;-) uz se tesim.... mno Berounský kopce znej zajimave, asi bych to videl jen na cumendu, ale do diskuzi urcite kouknu

Hanss (MoDo Team) 30.03.2008  13:32

EBC - cena

Tak nevim, jestli mám úplně skvělou zprávu, ale psal mi ten můj kámoš: "Obojí by šlo za 8000,- Kč, máš se rozmyslet a pak dát vědět!" Asi když jede pro jednu zakázku se mu to tak nevyplatí nebo nevim...... !! Tak Zdravim

"-- skrytý --" 05.04.2008  17:54

Fabia i Octavia

sou moc pěkný :yes:

OS 21.04.2008  08:42

Korab

Ahoj sehnal sem info o tech zavodech. Dej mi meil a poslu ti to. Prihlasku uz pro tebe mam:)

foto cb

cb 05.05.2008  17:50

Body

Škoda té 7.Je to přece do města.

"-- skrytý --" 26.05.2008  19:23

STI už jsi poladil?

Přijedeš? ;-)

STi (Modo Team) 26.05.2008  23:12

« Re: STI už jsi poladil?

Nazdárek FRPE... ale kam mám přijet,když nám sraz "zrušili".Na pozmněněný termín zatím vůbec nevím,jestli se dostanu,ale tuto sobotu večer budu na Modo místo srazu s mym snem ;-)

"-- skrytý --" 27.05.2008  12:37

« Re: Re: STI už jsi poladil?

Počkej, sraz není??? :'-(

"-- skrytý --" 27.05.2008  18:33

« Re: Re: STI už jsi poladil?

tuhle sobotu? Tak nechces se pak ozvat, sejit se a trochu se projet? Spis tak na vecer...

STi (Modo Team) 27.05.2008  23:25

« Re: Re: Re: STI už jsi poladil?

Nazdárek chlape! Tak já se v sobotu navečer ozvu,budu mít trochu extrémnější verzi toho,co máš v garáži a možná bych stál o nějaký tvůj názor na věc,když máš zkušenosti ;-)

"-- skrytý --" 29.05.2008  09:35

« Re: Re: Re: Re: STI už jsi poladil?

tak jeste zmena...jestli muzes ne navecer ale pres den, nejak po obede, slo by to? Jinak se rad kouknu a projedem se po okoli...mozna kdyz bude cas tak muzem zajet i na sotolinu, ale je to trochu dal, to bysme se domluvili. Tak se pak ozvi na kolikatou to vidis a kde, at si to taky doma u drahe polovicky zaridim...

STi (Modo Team) 29.05.2008  10:09

« Re: Re: Re: Re: Re: STI už jsi poladil?

Tak s tim odpolednem to vidim špatně... no ale ještě není nic jistý,takže se v sobotu kdyžtak ozvu.Ale na šotolinu bych se asi trochu bál,ono to má stavitelnej podvozek a teď je v té nejnižší poloze ;-\ Ikdyž zase zábava to může být dost dobrá ;-)

"-- skrytý --" 29.05.2008  19:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: STI už jsi poladil?

no tak tam bysme nemuseli, jen se projeli po okoli, ja jsem taky zvedavej jak to vypada:-)
                Jinak odpoledne neni dogma, muze to byt i dopoledne, jen dat vcas vedet...

Hanss (MoDo Team) 03.06.2008  13:10

Subaru

cítím trochu smutek z tvojí novinky o STI, ale je to asi správné rozhodnutí, víc k tomu psát nechci, tak jen díky, díky, díky Lukáši!! :yes: :yes: Zdravím

Ajin(MoDo Team) 03.06.2008  15:50

« Re: Subaru

A to já k tomu něco dál klidně napíšu >:D , mě by zajímalo jak se jelo v sobotu v tom dešti, protože já ve smykovce plaval a pak mě zajímá zda to wrx je Valeres

STi (Modo Team) 03.06.2008  16:17

« Re: Re: Subaru

No tak v sobotu to bylo drsnější... nakonec jsme jeli raději po dálnici (jeli jsme na Vinohrady),protože na tý okresce do Pitkovic nebylo vidět nic.Ale na dálnici to celkem šlo,moc sem neblbnul,ale i v zatáčkách docela drželo (na půl plynu).
        To WRX je skutečně Valeres,stihli jsme se ještě před vrácenim auta potkat a trochu porovnat.Svezl jsem se i s jeho Imprezou a jak píšu - mě by stačila.Dynamika byla samozřejmně horší,ale použitelnost daleko vyšší.A shodli jsme se na tom,že tohohle STi je škoda,protože kvalita těch úprav na něm je diskutabilní - ale taky ho to na chvilku pobavilo ;-)

"-- skrytý --" 03.06.2008  16:46

« Re: Re: Re: Subaru

Sti : myslim ze si neudelal spatne ze sis to rozmyslel. Jak jsem Ti rikal, ja bych se toho bal jak jsem to videl, jednu spatnou zkusenost uz mam:-( Ale musim rict, ze to jelo paradne, zvlast to kratky razeni je bomba - v akceleraci, paklize to ridic zvladne, to o vterinku zrychli. Jinak dekuju moc za tu moznost svezeni:-)

Na druhou stranu, Impreza je Impreza, koho pohlti toho nepusti, jenze s ojetyma je to vazne problem, sama bouracka, nehezke uzivani...chce to mit kliku na majitele nebo koupit novou, ale nova uz bohuzel neni "Impreza" byt nese jeji jmeno:-(

Ajin(MoDo Team) 26.07.2008  09:11

Jsi fakt dobrej Lucaso

Fotit umis perfektne a jsem rad, ze jsem te po dlouhe dobe videl. :yes:

Hanss (MoDo Team) 26.07.2008  10:22

« Re: Jsi fakt dobrej Lucaso

Jasně, Luky, díky moc za parádní fotky!!
      Myslim, že srazík se o5 vydařil, účast byla víc než hojná, takže super!!
      Jinak do kolika jste se zdrželi........ v kolik to skončilo?
      Mimochodem díky za 2000 příspěvek :-) :yes:
      Tak Zdravim

STi (Modo Team) 27.07.2008  16:07

« Re: Re: Jsi fakt dobrej Lucaso

Nazdárek pánové,už jsme zase doma...
        Tak srazík se určitě vydařil,ikdyž sem si připadal trochu jak paparazzi - káry to holt byly parádní.Bulvární akce mohla pak být také zábavná,mě bavil i pokec u MoDa,rád sem potkal další nadšence. S Radkem-13 a Danem jsme tam byli už "jen" do 11h. A Švihák mě dostal :yes:
        PS: později přidám odkaz na všechny fotky v lepšim rozlišení

Hanss (MoDo Team) 27.07.2008  16:17

« Re: Jsi fakt dobrej Lucaso

Jojo :yes: :yes: Jinak ta 316Ci vypadá moc pěkně >:D

David Silver 04.08.2008  16:42

vRS vs. F360

Zdravím STi, ty fotky jsou dost dobré :yes: :yes: Jenom, jakého němce?

STi (Modo Team) 04.08.2008  16:48

« Re: vRS vs. F360

No já moc patriot nejsem (ikdyž to tak z mých zveřejněných aut může vypadat), takže svoje auto považuju spíš za Němce... ale pravda, ještě se to snad vyrábí u nás v ČR ;-)

"-- skrytý --" 04.08.2008  16:54

« Re: Re: vRS vs. F360

Pěkné fotky, ale nevím proč, ale dělají na mě dojem, že to Ferrari je nějaké - takové zaprášené, špinavé, neudržované..možná je to světlem.

Svezl ses? Sednul? Modena je nádherná. :yes:

STi (Modo Team) 04.08.2008  17:05

« Re: Re: Re: vRS vs. F360

No špinavý bylo,on s tim jezdil celej den a příjezdová cesta na tohle místo je prašná... udržované je, mimochodem bylo koupené jako skoro totálka na střechu,ale poznat to neni! Svez sem se už kdysi (jako spolujezdec) a je to sice zážitek,ale chybí tomu spojka (má to tu F1 s pádlama),takže řídit mě to tolik neláká a vůbec je to auto na nic.To já se radši svez tim jeho celočernym STičkem - to jelo ještě líp!

"-- skrytý --" 04.08.2008  17:39

« Re: Re: Re: Re: vRS vs. F360

Já jen, že na zadní partii vozu to vypadalo, že levé koncovky jsou venku, ale pravé uvnitř. Auto je krásné, ale věřím,že nebude ani tak rychlé, ani tak zábavné jako STi. :yes:

David Silver 04.08.2008  17:00

« Re: Re: vRS vs. F360

Jo tak potom jn :yes: Ale je fakt že je to z větší části německé :-)

OS 10.12.2008  14:11

ahoj jak funguje upgrade brzd?

STi (Modo Team) 10.12.2008  15:11

« Re: brzdy

Nazdárek Osi! No od EBCček sem čekal asi víc... teda po výměně byl rozdíl samozřejmně obrovský,ale to bylo daný hlavně tim,že staré kotouče pamatovaly ještě náš loňský Koráb a z něj se nevzpamatovaly a desky už byly značně jetý.Takže to zase slušně brzdí a neklepe,ale jinak žádný zázrak - asi by to chtělo i upgrade hadiček a kapaliny (sice jsem jí nechal vyměnit za lepší,ale cenově sem se musel držet při zemi,takže žádná race).
      I přes to bych se chtěl příští rok s Fabkou juknout aspoň na Renocar day ;-)

OS 10.12.2008  16:41

« Re: Re: brzdy

Tak snad aspon neco vydrzi. Pojed na Ring na jare:)

Hitachi 18.12.2008  09:13

Ten vzorek

je velmi zajímavý, měl jsi ho možnost otestovat na náledí nebo troše sněhu? Snad jsi s nimi maximálně spokojený. Moje Pirellky viděly sníh jen dva dny :-) Ty brzdy jsou sice efektní doplňěk, ale nevím jestli bych je na RS ocenil, drážky se ti časem udělají samy :-) ale nic ve zlém samozřejmě. Nutno podotknout, že sériovky od Lucasu nejsou opravdu nic moc, ale zatím drží, takže u mě se nové nekonají. Rád bych ti popřál klidné svátky a dobrý vstup do nového roku. Ať ti auto dobře slouží a jsi s ním maximálně spokojen :yes:

STi (Modo Team) 18.12.2008  10:51

« Re: Ten vzorek

Tak předně díky moc za přání a stejně tak já přeju,ať Fabka stále funguje ke tvé maximální spokojenosti nejen v novém roce!
      No o těch brzdách sem něco psal,že sem možná čekal víc... efektní na pohled to je a po těch předchozích kotoučích je to efektní i prakticky,ale jestli je to lepší než sériovky nevim - jediný citelný rozdíl je v tom cvrdlikání...
      Zimáky jsou naopak efektivní - ze začátku jsem byl rozpačitý, první jízda na oslyzlém asfaltu nic moc,ale pak napadlo trochu sněhu a i na té břečce byla jistota přilnavosti perfektní.A dneska na mokrých silnicích už se mi zdá,že se na ně dá také spolehnout. Nejvíc mě ale zajímá,jak si povednou na horách,po novém roce dám vědět.
      Takže šťastné a veselé ;-)

"-- skrytý --" 16.01.2009  08:16

« Re: Re: Ten vzorek

na oslyzlem asfaltu nesedi nic

Poustnik 23.03.2009  04:24

Tak Mazdáááááá?????!!!!

Pěkná šestka. Zvláštní kola. Ještě jsem taková na Mazdě neviděl. Ale možná se jen špatně koukám. Tak ať slouží!!! Hoj! ;-)

STi (Modo Team) 23.03.2009  09:28

« Re: Tak Mazdáááááá?????!!!!

Řikal jsem si, že tebe výběr mé ženy potěší... Tyhle kola už jsem na pár šestkách viděl, ale teď řešíme, jak to udělat s letňákama (nyní jsou na nich zimáky). Takže hledáme nějaký pěkný 16", ale na Mazdu to neni jednoduchý, maj atypický ET a rozteč. Líbili by se nám 17",ale je to celkem velký rozdíl v ceně.
      Jinak doufám ve spolehlivost, zatím se jezdí pěkně, ikdyž holt trošku víc žere (holt je to 2.0 benzín a o těch 9.3l/100km si po městě řekne)

Poustnik 23.03.2009  10:00

« Re: Re: Tak Mazdáááááá?????!!!!

No jo, já jezdím po městě za 11 litrů.... :-) Ale zase to jede.

STi (Modo Team) 23.03.2009  10:03

« Re: Re: Re: Tak Mazdáááááá?????!!!!

No to já jezdim po městě za 6.5 a jede to ještě líp, ale zase to hrozně chrochtá... ;-\
          Naše Mazdička taky jede, tak akorát pro mojí milou ;-)

Poustnik 23.03.2009  11:04

« Re: Re: Re: Re: Tak Mazdáááááá?????!!!!

Ty vozíš po městě prasátko v kufru???? >:D >:D >:-[]

STi (Modo Team) 23.03.2009  11:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Tak Mazdáááááá?????!!!!

No v podtatě jo... moc toho nesežere, má slušnou sílu, ale prostě o sobě musí furt dávat hrozně vědět :-)

Poustnik 23.03.2009  11:38

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak Mazdáááááá?????!!!!

Tak hlavně aby se nesplašilo...takové splašené prasátko..... 8-s :-! ;-)

- Radek - 23.03.2009  11:23

« Re: Re: Re: Re: Tak Mazdáááááá?????!!!!

No tak to zas moje milá občas zareprá, že by Mazdička mohla jet ještě líp >:D

Poustnik 23.03.2009  11:29

No tak jí už to Ferrari dovol, nebuď pes..... >:-[] >:-[] >:-[]

- Radek - 23.03.2009  11:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak Mazdáááááá?????!!!!

Žádný takový, člověk si musí uvědomit svojí řadu - do budoucna to vidím naprosto jasně Ferrari 1,2 HTP >:D

STi (Modo Team) 23.03.2009  11:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Tak Mazdáááááá?????!!!!

COŽE? No tak to by jí ta naše připadala jako že akorát stojí... moje milá je teda s 2.0i celkem spokojená, ikdyž se ráda občas projede chrochtákem, kterej holt jede líp. Ta vaše Mazdička by byla tak akorát pro mě, moje žena se těhle aut už bojí a vadí jí,jak jsou tvrdá (oba jsme se na Spořilově v 3MPS svezli)

- Radek - 23.03.2009  11:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak Mazdáááááá?????!!!!

No tak airmatic od Mercedesu to opravdu není ... >:D My jí nijak netrápíme, je to takový náš mazlík ;-)

foto za-mirec

za-mirec 18.05.2009  17:21

SL 350

Prekrásne auto to SL po facelifte,aspoň podla mňa určite. No a ak sa môžem opýtať tak ktorý z mercedesov čo si mal možnosť vyskúšať na teba najviac zapôsobil??? Viem ,že každý je iný ale tak bol nejaký v ktorom si mal pocit, že toto je mercedes s veľkým M :-)

STi (Modo Team) 18.05.2009  17:38

« Re: SL 350

Já jsem tuhle značku nikdy moc v oblibě neměl, ale teď, když byla možnost jí poznat podrobněji a doma jsou novinky M-B stále "na talíři", asi jsem ji pochopil. Stále sice prosazuju jinou značku, ale třeba to SL je pořád moc povedené auto. Nemám sice vyloženě s čím srovnávat, ale opravdu jsem si jízdu v SL užíval. Stejně tak mě moc potěšilo GL420CDI, ale obě tyhle auta jsou cenově hodně vysoko. Myslím, že se M-B povedlo nové E (žena z něj byla opravdu nadšená a to už řídila asi víc zajímavých aut než já), nové E kupé je taky hodně povedené a myslím, že konkrétně C250CDI bude opravdu dobrý konkurent BMW nebo Audi ;-)

foto za-mirec

za-mirec 18.05.2009  22:26

« Re: SL 350

Keď raz budem veľký tak si dufám E coupe kúpim >:D ,ale tak ja osobne som obrovský fanúšik Mercedes Benz takže aj také spomínané GL 420cdi by nemuselo byť zlé. Skrátka mal by som veľký problem si vybrať. Len akosi nové GLK mi nie je moc po chuti napriek tomu aký som fanúšik. Ale každopádne vidím ,že sú aj iné cesty ako jazdiť v mercedesoch ,tým nemyslím nič zlé práve naopak ;-) tiež by som uvítal priateľku ,ktorá by také niečo dokázala sprostredkovať.

Ajin(MoDo Team) 25.06.2009  08:04

Á pan STi

se plácnul přes kapsu a dopřál RSce servis. který Texaco si tam dal?

STi (Modo Team) 25.06.2009  10:12

« Re: Á pan STi

Abych řek pravdu, tak výběr oleje jsem přenechal zcela na mym mechanikovi. Při minulé výměně jsem chtěl přesně stejný olej, co tam dává Škodovka, jenže ten mě nakonec stál 3500! Tak jsme zvolili variantu do 1500Kč. No ale pak mi vlastně ani neřek přesně,co tam dal... to jsem racer,co? Já mu prostě plně důvěřuju, zatim mě kromě mírné lennosti nikdy nezklamal!

foto tomike

tomike 23.07.2009  15:04

Super recenzia, pekne fotky, kvalitne auta.

ypsilon 10.03.2010  00:22

jedna epizoda...

Tveho motoristickeho zivota konci a dalsi zacina :-) :yes:

takze doufam,ze si dobre prodal a zase dobre nakoupis ;-) good luck :yes:

p.s.: uz se tesim az me s Tvym budoucim strojem potrapis na okruhu nebo okresce >:-[] :-) :yes:

foto ZonixX

ZonixX 10.03.2010  21:22

« Re: jedna epizoda...

a co nastupce, uz je vybrano? ;)

STi (Modo Team) 13.03.2010  00:45

« Re: Re: jedna epizoda...

Vybráno už je asi 10 let... ;-) Bohužel je všechno o penězích, ale prodej Fabky to snad nastartoval správným směrem...

Hitachi 10.03.2010  11:09

Upřímnou soustrast

chápu, jak ti je, podobně jsem se loučil s předchozími auty. Určitě dobře sloužilo a nový majitel se o ní bude určitě dobře starat.:yes: Tedy pokud brzy nerozšíří řady totálek na našich okreskách...
    Mám teď tu svou také v servisu, takže se těším až si jí zítra vyzvednu :-) Tak ať to přebolí a splníš si svůj velký sen ;-) :yes:

STi (Modo Team) 13.03.2010  00:48

« Re: Upřímnou soustrast

Díky :-( Nový majitel vypadal celkem v pohodě, snad je to i servisák ze Škodovky, tak bude autu dobře :-) Ale až bude sen v garáži, určitě to přebolí >:D Tobě ať vydrží co nejdýl, auto je to super a tvoje červená byla vždy nejhezčí :yes:

ypsilon 07.06.2010  23:15

velka gratulace!!

tak Ti gratuluji ke splneni snu ;-) :yes: ted uz jsi konecne poradny (WRX) STi >:D ;-) :yes:

foto rarsch

rarsch 08.06.2010  11:32

« Re: velka gratulace!!

hele netrap ho, je to WRX, s tim STI bych byl víc v klidu :-!

ypsilon 08.06.2010  18:34

« Re: velka gratulace!!

jak "netrap ho"? 8-s ja ho netrapim,ale gratulujun a jestli to vyznelo jinak,tak se omlouvam ;-) rozdil mezi wrx sti a sti je snad jen par koni ne?..a hlavne me se tenhle sedanek proste jeste porad libi vic nez ten novy "hatch" :-)

STi (Modo Team) 22.06.2010  00:17

« Re: Re: velka gratulace!!

Oběma Vám kucí děkuju, mr.rarsch si prej taky koupil nějakou další hračku ;-)
        A že to není STi je daný různými faktory - jednak mám stále o čem snít a pak i WRXo jede slušně a na skutečný závodění nemám (finance a už asi ani morál).