Mazda 6 (2005)

27.7.2009

Jelikož jsem se konečně dostal k tomu, abych naše "nové" auto umyl a nafotil, mohu také k němu konečně přidat recenzi. Jak jsem psal již v novinkách…

Mazda 6 (STi (Modo Team))

David Silver 27.07.2009  08:10

fotky

Čau STi, pěkný autíčko :yes: :yes: Ale čím jsi to fotil? Na fotkách je obrovskej šum... ;-\

STi (Modo Team) 27.07.2009  09:20

« Re: fotky

No fotil sem to kvalitnim foťákem, ale pak sem asi trochu přehnal snahu ve Photoshopu a ten šum vylezl až tam. Asi to teda časem změnim ;-)

David Silver 27.07.2009  10:32

« Re: Re: fotky

Aha, tak tojn :yes: >:D No, taky když si hraju v PS nebo GIMPu tak kolikrát se něco podělá nadměrnou snahou :-) :yes:

foto -Teddy-

_Teddy_ 27.07.2009  08:31

pekne faro...

Mne sa tato verzia M6 paci este viac, ako sucasna. Ta uz je akasi cela "zosikmena". BTW neviem co to mas s tou klimou, ale tusim je niektora klapka seknuta, alebo vypadla uplne. Obcas sa vozim v mazde6, a pokial prepnem na skla alebo hore, nic nefuka na nohu.

Inak ja by som dal medzi nevyhody aj tie vyduchy klimy: neda sa na nich nastavit intenzita ofukovania, len smer (respektive uzavriet). Nova mazda to konecne poriesila...

foto mehturt

mehturt 27.07.2009  10:13

gratulujem

pekna mazdicka.. :yes:

Polda_cz 27.07.2009  10:32

S touhle generací 6ky jsem něco málo pojezdil a je to docela příjemný auto. Ale pár věcí mě teda vytáčelo :-)

Jezdil jsem taky s kombíkem se stejnym motorem, ale před FL.
    Asi nejvíc mi vadil pedál plynu, nevím jestli to byl problém toho konkrétního auta, ale pedál mě hrozně divnej chod. Ze začátky měl hrozně velkej odpor a jak to potom člověk prošláp tak otáčky vyletěly moc. Bylo to docela nepříjemný a celkově i ostatní pedály byli takový gumový....
    To auto taky mělo asi nejhorší barvu jakou na něj dávali, tu zlato-bronzovo-žluto-hnusnou :-)
    Dále jsem taky čekal víc od toho motoru, 16v benzín většinou po 4 000 trochu ožije ale tady nic moc, nemělo smysl to točit. Ale třeba je to u FL lepší stím 6kvaltem.
    Volant je taky docela hodně odtažitý.
    Ale výhodou je spousta prostoru, zatím jsem neřídil auto kde bych měl víc místa(a že ho zabírám spoustu :D), 6ka je taky hodně pohodlná a tichá.
    Ten tvůj tmavej interiér vypadá o dost líp než ten béžovej, ten je docela hroznej. Jo a ty otočný výdechy jsou taky divný, přišlo mi, že je nemožný je ňják rozumně nasměrovat :-)
    Jo a ještě řazení mi přišlo jak míchání lžící v jogurtu. To je asi vše na co si vzpomínám :-)

foto -Teddy-

_Teddy_ 27.07.2009  11:00

« Re: Ahoj

Nie som si tym isty, ale myslim ze benzinove mazdy6 este nemali elektronicky plyn, ale lanko (bowden). To sa mohlo po case niekde trosku pridriet...

Jo, a este si spominam, to audio co tam montovali (vsetko okrem najvyssej vybavy, kde bolo Bose) bol strasny sunt. Fakt, bez urazky. Repro absolutne nestacilo, prebudene a skreslene jaxvina. Kamarat tie repraky vyhodil a vymenil za ine, mal potom ovela lepsi zvuk.

STi (Modo Team) 27.07.2009  13:02

« Re: Ahoj

Zdravím! Tak s plynovým pedálem (ani jiným) problémy nemám, nejsou sice nic extra, ale oproti jiným autům, které často řídím jsem žádnou gumovost nesledoval (rozhodně plyn reaguje rychleji než v dieslové Fábii).
      Moje barva mi taky vyhovuje, ikdyž je tmavá a dost se špiní. Na motor mám podobný názor, také bych od 147koníků čekal víc, ale zase pro účel toho auta to akorát stačí.
      Interiér po faceliftu byl rozhodující, 6ku před faceliftem bych asi nekoupil. A řazení? Jel si někdy v Alfě (před 159)? Nebo ještě lépe Peugeotu? Oproti nim je řazení v Mazdě strojové!

Polda_cz 27.07.2009  23:59

« Re: Re: Ahoj

Možná jsem to napsal hůř, než to opravdu bylo, ale mě přišlo, že ten pedál měl prostě takovej neproporcionální chod :-)
        No je pravdu že Pažoutů a Italů jsem moc neřídil, ale v porovnání s Focusem a Pumou mi to přišlo poměrně nepřesný.

majki 27.07.2009  13:48

« Re: Ahoj

Prosim te a to auto, cos ridil, bylo po kom? Sestek prvni generace jsem se neco naridil, jednu v 1.8 wagon F/L ma navic tchan a teda problem s pedalem plynu jsem nezazil ani v jedne a razeni jako michani lzici v jogurtu? Slysim prvne u jakekoliv Mazdy z generace zoom-zoom. Mel jsi nejspis kus po nejakem praseti...
      Jinak bezovy interier byl jen v prvnim roce vyroby, fakt des (ale Japoncum se to libi) a ta zlata metla je easy na udrzbu, mozna jeste vic nez stribrna (ktera je na polovine vsech aut, hnusna barva, pak to ve mestech vypada jak zmet sedi).

Polda_cz 28.07.2009  00:03

« Re: Re: Ahoj

No to auto je sice trochu vylágrovaný (je prazdná klima, sou na tom zimáky pořád:D, ňják táhne doprava a něco lupe v zadním kole) ale jinak je OK >:D
        Ta barva je prostě ošklivá, zbytek viz. příspěvek výš.

Poustnik 27.07.2009  10:41

Těch dvou samostatných výfuků jsem si na šestkách nevšimnul,

to je zajímavé...Co je to za barvu? Hnědá metalíza?
    A klimatizace bude asi nějaká zaseklá klapka, taky si myslím. I když je fakt, že naše pětka u spolujezdce chladí trochu víc, už vím, že když má řidič sandály, musí mít spolujezdec sandály s ponožkama... >:D Ať slouží a nezlobí, hoj! :-)

STi (Modo Team) 27.07.2009  13:04

« Re: Těch dvou samostatných výfuků jsem si na šestkách nevšimnul,

Nazdárek Mazďáku! Barva vypadá ve stínu a když je auto špinavé jak černá, ale reálně je to hooodně tmavá fialová metla.
      Ta klima je vadí asi nejvíc - možná je to nějakou klapkou, ještě jsem to nestih pořádně prozkoumat, ale ani boty a ponožky před zmrznutím řidičovy nohy nezabrání...

Poustnik 27.07.2009  14:24

« Re: Re: Těch dvou samostatných výfuků jsem si na šestkách nevšimnul,

Á...tak to vím přesně jakou barvu myslíš...má ji švagr. Umytá je krásná, ale jen asi 5 minut. Hrozně se špiní. No ona ta moje tmavě modrá taky není žádný zázrak. >:D A tušíš kolik šestka váží? To bude dost podobné s pětkou, ta má 1475kg. Ale u pětky, přestože není trhač asfaltu, při tak 4500 otáčkách celkem motor ožívá se mi zdá, a měly by být dost podobné, ale.... ;-)

STi (Modo Team) 27.07.2009  14:47

« Re: Re: Re: Těch dvou samostatných výfuků jsem si na šestkách nevšimnul,

Tak barvu si pochopil dokonale... v papírech je uvedena pohotovostní hmotnost 1440kg, ale pocitově při řízení není problém hmotnost. Ty máš trochu silnější a objemnější motor (ikdyž od něj mě v 6ce hodně lidí odraďovalo, že moc žere a o moc lépe nejede), takže by tvoje 5ka měla asi jezdit líp. Ale jinak jsem s motorem spokojenej - je to prostě pěkný benzíňáček, kterej řve opravdu až se to od něj chce a dokáže i zabrat (ale já nemám opravdu přímé srovnání s podobným motorem, Honďácký Type-R 2.0 je asi nesrovnatelný ;-)
          Jinak ty dva samostatné výfuky měly 6ky hlavně s tvým motorem, po faceliftu i 2.0i a hlavně na ně dávaly ty dvě výrazné chromované koncovky.

Poustnik 27.07.2009  15:15

« Re: Re: Re: Re: Těch dvou samostatných výfuků jsem si na šestkách nevšimnul,

Je pravda, že můj 2.3l motor je trochu žíznivý, hlavně ve městě. A jestli ji užíváte hlavně na krátké trasy, tak jste dobře udělali, že máte jen dvoulitr. Nevím jaké jsou hodnoty neoficiální, ale oficiální 108 nebo 114 kW mi přijdou skoro stejné. :-)

- Radek - 28.07.2009  09:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Těch dvou samostatných výfuků jsem si na šestkách nevšimnul,

litr sem, litr tam - koho prosimvás zajímá spotřeba u rodinného auta, že? >:D Ale tak teď váně, tenhle dvoulitr je prý opravdu hodně povedený motor, takže si myslím, že to nebude vůbec špatné svezení. Barva pěkňoučká, takže ať slouží :yes: A příště už prosím na své drahé polovičce nešetři a dopřej jí už konečně to Subaru Technical International ... ;-)

"-- skrytý --" 29.07.2009  21:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Těch dvou samostatných výfuků jsem si na šestkách nevšimnul,

Drahá polovička nechce jezdit v Subaru Technical International, ale v pořádném, praktickém, rodinném voze...RS6. Koho by přeci zajímala spotřeba u rodinného vozu, že? ;-) Mazda 6 je jen začátek, aspoň zatím nějaká ta "6" - ale pro začátek je to hoooodně dobrý auto.

STi (Modo Team) 30.07.2009  01:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Těch dvou samostatných výfuků jsem si na šestkách nevšimnul,

A jéjé, pánové je se mnou konec... 8-s

Ajin(MoDo Team) 30.07.2009  08:58

Jee pani STi uz je tu taky >:D

- Radek - 30.07.2009  09:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Těch dvou samostatných výfuků jsem si na šestkách nevšimnul,

No výborně, pěkně vítám >:D , A jestli pak se pan STI doma pochlubil, že tam večer jedna hezká "RS6" v modré race metalíze stála před ISR a čekala na nového majitele - nebo že by majitelku??? :*)

STi (Modo Team) 30.07.2009  11:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Těch dvou samostatných výfuků jsem si na šestkách nevšimnul,

Radku, Radku... jsem Ti opravdu moc vděčný za možnost svezení ve tvém úžasném stroji, kdyby to pohánělo i zadní nápravu, asi bych nechtěl nikdy nic jiného. Protože ty zvuky, zátah, podvozek a SPOTŘEBA mě fakt dostávají. Je opravdu vidět, jak se o auto staráš, ikdyž včera si mu tedy nechal dát pěkně "na frak" ;-)
                      Ale kazíš mi rodinu! Veru je spokojená s krásnou 6kou, ale holt se projela i v RS6 (já ne...) a zjistila,že rychlá auta nemusí být až tak nepříjemná :-) (což tvrdí o STi)

- Radek - 30.07.2009  12:14

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Těch dvou samostatných výfuků jsem si na šestkách nevšimnul,

No tak já v tom nevidím žádný problém čoveče, RS6 má přeci pohon na obě nápravy, sání si tam můžeš předělat a BOV by tam šel nacpat snad možná i 2x >:D Dozadu si namísto RS6 nalepíš STI, odstíny modré jsou si docela podobné a spokojenost bude na obou stranách ;-)

majki 30.07.2009  12:26

RS6 je nadherna v matne cerne metle...videl jsem jednu v Kitzbuhelu:

Poustnik 30.07.2009  09:15

Ale má trochu zavádějící nick, ne??? :-)
                    (Ale je fakt, že z názvů automobilů je to kromě Lady asi nejhezčí ženské jméno.... >:-[] )

- Radek - 30.07.2009  09:25

Tak víš jak, třeba až bude mít v práci na PC puštěný ICQ, tak podle nicku to bude vypadat jako ryze firemní aplikace :*)

Poustnik 30.07.2009  09:34

Á...pokud je to konspirace, tak to je jasná volba. :-)

majki 27.07.2009  13:49

« Re: Těch dvou samostatných výfuků jsem si na šestkách nevšimnul,

Jsem ted pri ceste tchanovic M6 prisel na zajimavou vec...pri zapnute klime v rezimu manual dava do prostoru nohou o jeden az dva stupne teplejsi vzduch nez nahoru...celkem prijemne, cloveku aspon nemzrnou nohy :-)

foto tomike

tomike 27.07.2009  11:12

Volvo V 50

Mazdicka ozaj krasna. Chcem sa opytat preco vypadlo z hry Volvo V50, lebo o nom v buducnosti uvazujem. Odpoved kludne aj cez SZ. Dakujem a vela radosti z auta.

STi (Modo Team) 27.07.2009  13:08

« Re: Volvo V 50

Snad najdeš odpověď... k Volvu V50 jsme byli už asi nejblíž! Tam jsme volili motor 2.0D, ale i benzín by šel, ikdyž těch bylo spoustu v automatu (a to jsme nechtěli). Ale pak jsme pár konkrétních nabídek viděli a nějak nás to zklamalo - pro účel auta malý kufr, vzadu jsme čekali také víc prostoru a interiér ojetých aut vypadal vždy tak nějak moc opotřebovaně. Moc se nám líbily tředa ty dvoubarevné sedačky a vůbec auto z venku, i ta středová konzola, ale na ní byl věk auta hrozně znát (i hliníková vypadala až moc ošoupaně). Ale jinak si myslím, že je to dobré auto!

foto djstudio

djstudio 27.07.2009  11:57

Prosim jeste o foto motoru je li to mozne,ten sis vybral vykonove pekne.Jinak i tak davam za 10.

majki 27.07.2009  14:06

Krasavica

Toz hezky kousek :-) , dvoulitr benzin je nejlepsi volba, pokud se jizdy deli na mesto a dalky tak nejak napul... Prekvapuje me, ze to nema mlhovky, v teto vybave bych je uz cekal.. Se vsim, co pises souhlasim, az na to necitlive rizeni...kdyz to srovnam s jinymi auty v bezne stredni, tak s malokterym se da na serpentinach delat to, co s sestkou (a to i v kombiku). Btw., muzes do SZ hodit, co te stoji to pojisteni? Neprijde mi (aspon u Ceske), ze by bylo drazsi nez na jine, standardne vybavene vozy stredni tridy...

foto Kubyyyk

Kubyyyk 27.07.2009  17:45

Přeju hodně štěstí...

my jí měly doma půl roku a pak jsme se jí rádi zbavili. Asi sme měli vadný kus nebo nevím, ale byla to katastrofa... ;-\

Ajin(MoDo Team) 28.07.2009  02:18

Mazda je tu

:yes: tak ve středu na modu pane ;-)

"-- skrytý --" 06.08.2009  14:24

Gratulace Švihákovi, MoDo Teamu a Mazdičce

Gratuluju k 1. místu, na které se Tvojí titulní fotkou dostává i Švihák a MoDo Team :yes:

"-- skrytý --" 06.08.2009  14:41

« Re: Gratulace Švihákovi, MoDo Teamu a Mazdičce

to je paráda první je nakonec japonec >:D

STi (Modo Team) 06.08.2009  14:58

Tak Japonci jsou vždycky první ;-) Ale kam zmizeli Kazaši? :-O

Poustnik 06.08.2009  15:06

« Re: Re: Re: Gratulace Švihákovi, MoDo Teamu a Mazdičce

Kazaši zase byli první na oběžné dráze. :-!

Dylan McKay 06.08.2009  15:58

« Re: Gratulace Švihákovi, MoDo Teamu a Mazdičce

Švihák TOP10 zná, tedy dokud nezasáhly tajemné síly v podobě nicků, které se zjevily, hodnotily, a zase zmizely... ;-)

Kdopak v tom má asi prsty? Asi ti co nejvíc řvou...

Vette 06.08.2009  19:21

« Re: Re: Gratulace Švihákovi, MoDo Teamu a Mazdičce

zaujimave ale je ze sa tu nenasiel nikto z bojovnikov za spravodlive hodnotenie. Nic proti Mazde nemam, ale podla toho ako poznam MACZ, je to az prekvapive ako dlho sa drzi na vrchole. Mozno tie tajne sily pochadzaju z inej strany ako sam predpokladas.

Dylan McKay 06.08.2009  19:23

« Re: Re: Re: Gratulace Švihákovi, MoDo Teamu a Mazdičce

...a co si myslíš že tento tvůj plnohodnotný příspěvek vyvolá? Kdepak, dnes je celosvětový den míru...

Vette 06.08.2009  19:30

« Re: Re: Re: Re: Gratulace Švihákovi, MoDo Teamu a Mazdičce

len to dokazuje ze sa kazdy boji hodnotit spravodlivo. Auto za 10b urcite nie je, recenzia do TOP10 urcite nepatri a na fotkach je zaujimavy len MoDo zraz. Na to kolko tam bolo aut by ich aj tak mohlo byt viac. Staci ak by som ho ohodnotil rovnakym metrom ako on moje Mondeo a uz by bol out.

Dylan McKay 06.08.2009  19:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Gratulace Švihákovi, MoDo Teamu a Mazdičce

Hodnocení je věc která mi tu vadí od začátku.

Vette 06.08.2009  19:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gratulace Švihákovi, MoDo Teamu a Mazdičce

ja som ale nenarazal na hodnotenie ako celok, ale na to ze ste tu spustili kampan za spravodlive hodnotenie a zatial sa jej pri tomto aute kazdy okrem Happyho vyhyba. To je vsetko co som chcel napisat.

Dylan McKay 06.08.2009  19:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gratulace Švihákovi, MoDo Teamu a Mazdičce

Aha.

"-- skrytý --" 06.08.2009  19:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gratulace Švihákovi, MoDo Teamu a Mazdičce

Asi je tu nějaká místní mafie...

s-mike (RSKa) 06.08.2009  20:10

« Re: Gratulace Švihákovi, MoDo Teamu a Mazdičce

hele Dejve, bud rad, ze mas Modo na prvnim fleku a radeji to vic nerozpatlavej..

"-- skrytý --" 06.08.2009  20:25

Tak z tohodle příspěvku bych si Dave vyměnil tanga >:D

"-- skrytý --" 06.08.2009  20:31

« Re: Re: Gratulace Švihákovi, MoDo Teamu a Mazdičce

Majku, já to ale nijak nerozpatlávám, to spíš Ty ne? Mimochodem je mi to úplně u prd.ele kdo je první a druhej, nejsem internetovej onanista ;-)

s-mike (RSKa) 06.08.2009  20:34

« Re: Gratulace Švihákovi, MoDo Teamu a Mazdičce

to vidim.. stal se z tebe řitní alpinista ;-)

"-- skrytý --" 06.08.2009  20:38

« Re: Re: Gratulace Švihákovi, MoDo Teamu a Mazdičce

Seš nějakej vostrej ne? Jaks na to přišel? Já to nemám zapotřebí, to mi nikdy nešlo :-)

s-mike (RSKa) 06.08.2009  20:41

« Re: Gratulace Švihákovi, MoDo Teamu a Mazdičce

mas-li zajem, presun se na SZ. Nehodlam tady zazehnout novy spory. Jestli je to predchozi vyjadreni moc ostry, tak se omlouvam..

"-- skrytý --" 06.08.2009  20:47

« Re: Re: Gratulace Švihákovi, MoDo Teamu a Mazdičce

Ok, omluvu beru. Jen mi přijde trošku zvláštní z ničehonic taková urážka, kterou navíc vůbec nemáš podloženou...SZ tady žádnou nemám a ani se nepotřebuju nikomu s ničím obhajovat, mám svědomí čistý :-) Jen to tady tak nebaštím a dokážu si z toho udělat srandu ;-)

s-mike (RSKa) 06.08.2009  20:55

« Re: Re: Re: Gratulace Švihákovi, MoDo Teamu a Mazdičce

zacnes s onanistou a pak te rozhodi alpinista?

Uz to nechme, ani me se v tom nechce dal nic vysvetlovat.. omluvu mas, tak cau

"-- skrytý --" 06.08.2009  21:03

« Re: Re: Re: Re: Gratulace Švihákovi, MoDo Teamu a Mazdičce

Onanista byl obecně, nebyl mířenej na tebe a ty ses do mě pustil úplně bezdůvodně...to si myslím, že není úplně košér...

"-- skrytý --" 06.08.2009  20:43

« Re: Re: Gratulace Švihákovi, MoDo Teamu a Mazdičce

Proč tohle píšete pane??? Je to nutné při vašem vzdělání :no:

STi (Modo Team) 06.08.2009  22:04

Já vám všem děkuji

že jsem si mohl také vychutnat chvilku slávy na špici MA.CZ! Jestli tu byla nějaká prohlášení o hodnocení, tak ho udělám také: když už se tu náhodou objevim a budu hodnotit, tak jedině max. a nebo nic. Nečekám to samé od nikoho jiného, Mazda tu teď byla hlavně za MoDo Team (RaceFans).
    s-mike: tak Dave6 bych teď měl spíš do pr... lézt já
    RSKa: děkuji za toleranci a užívejte si hlavně své káry a web ;-)

"-- skrytý --" 06.08.2009  23:21

STi is the best

Chtěl bych být tvým bratrem. Líbí se mi tvůj neotřelý styl a sloh, mnozí by si zde měli brát příklad. :yes:

STi (Modo Team) 07.08.2009  09:43

« Re: STi is the best

Tak s Rohypnolem bychom bratři být mohli ne? Třeba pokrevní, trocha Rohypnolu v krvi by mohla být fajn >:D

"-- skrytý --" 07.08.2009  15:25

« Re: Re: STi is the best

To je jasný dostaneš dávku a budeš koukat >:D

"-- skrytý --" 07.08.2009  13:21

STi nemysli si...

...že Tvoje Mazda byla první proto, že je to super auto, nebo že bys měl výbornej sloh a fotky, myslím, že je to práce nějaké skupiny operující v utajení...

Poustnik 07.08.2009  15:07

« Re: STi nemysli si...

Že by revizoři??? :-!

"-- skrytý --" 07.08.2009  15:27

« Re: Re: STi nemysli si...

Přesně pane Dave, nejvíc mě zaráží jak se tady kvůli tomu čertí dospělí lidé, kteří mají i zajímavou práci a vzdělání a snižují se k podobným výpadům viz nahoře ;-\

foto Asphalte-MoDo

Asphalte MoDo 07.08.2009  17:05

« Re: Re: Re: STi nemysli si...

každý se podepíše k tomu co je mu blízké. To jsem se pobavil i beze me ;-)

"-- skrytý --" 07.08.2009  17:10

« Re: Re: Re: Re: STi nemysli si...

Tadadadáda that´s it >:D

Dylan McKay 07.08.2009  20:13

« Re: Re: Re: Re: Re: STi nemysli si...

Tak jsem si to celý přečetl, musel jsem se kvůli tomu odhlásit. Nojo, no, identický model chování... ;-)

Ajin(MoDo Team) 17.08.2009  06:30

Pár postřehů

Tak jsem naštvanej ještě víc. že jsem nemohl dorazit, oba vozy fakt bomba, Ecoupé, možná trochu divný kola, ale což. Sramcar nemá chybu :yes: Dále koukám, že navštěvuješ stejný WAP jako já, takže next time volej. Clio nádhera, předek nono, ale na invalidech se přeci nestojí >:D

STi (Modo Team) 17.08.2009  16:00

« Re: Pár postřehů

Všechny pučené super káry okusí invalidu, je to jediné volné místo u nás ;-\ Ale do garáže bych rád pustil něco lepšího na stálo >:D
      A příště teda dáme hromadné mytí ;-)

"-- skrytý --" 17.08.2009  16:07

« Re: Pár postřehů

Ajine, není lepší než umývat dohromady víc aut se naložit do bazénu s víc ženskejma? Nebo je vzít do wapky ať Ti umyjou auto? >:D

"-- skrytý --" 17.08.2009  10:48

Krásné E-Coupé

Moc pěkné auto, škoda, že jsi neavizoval nějaký sraz. ;-\
    Myslím si, že tohle auto se vážně povedlo. :yes:

foto Armin-Tamzarian

Armin Tamzarian 17.08.2009  11:08

« Re: Krásné E-Coupé

Úžasný auto i motor :-) :yes: , "v tom je fakt diesel?" řikal jsem si po jízdě

STi (Modo Team) 17.08.2009  16:03

« Re: Krásné E-Coupé

A sorry Edgare, na tebe jsem trochu zapomněl, ale nakonec to stejně všichni vzdali - chtěl jsem to porovnat s CLK a ani jedno nemohlo :-(
      Jinak designově je E-Coupé povedené, ikdyž ne tak "cool" jako A5. A s timhle motorem a automatem bych si ho doved představit jako auto na popojíždění, ale musel bych mít prostě i jiný auto pro zábavu, ta tomu trochu chybí.

"-- skrytý --" 17.08.2009  16:10

« Re: Re: Krásné E-Coupé

No vidíš, to je škoda, já bych porovnával hned. >:D
        Ale tak někdy příště! ;-)

"-- skrytý --" 02.02.2011  10:29

Jak jezdí Mazda po dlouhé době

a co další Mercedesy? Vyzkoušel jste nějaké nové?

STi (Modo Team) 09.02.2011  23:03

« Re: Jak jezdí Mazda po dlouhé době

Mazda jezdí skvěle pane Playboy ;-) jen trochu víc žere olej, ale nedává to sama najevo... a mimoto žere dost i benzín (9.0 l/100km) a to už najevo dává. Ale tak já žeru taky dost >:D
      Mercedesy? Naposledy SLK 300 v AMG paketu a s manuálem!!! Nadchlo mě to i vzhledově, ale kdyby na to člověk opravdu měl, asi pořídí podobné od konkurence... a pak GLK250CDI a tim bych moh klidně jezdit denně - na pohodu. Sice ten čtyřválec zbytečně řve, V6 by bylo lepší, ale u tak hranatého auta to nevadí.
      Já teď ale žiju brrrrum, psss... >:D

"-- skrytý --" 19.02.2011  07:27

« Re: Re: Jak jezdí Mazda po dlouhé době

Tak 9 litrů je tak nějak normální. A to vaše brrrrrum,pssss je jako Impreza jo?