Patrik145 (muž 33 let) Poslat zprávu

Škoda 100 722

Škoda 100, foto 1 Škoda 100, foto 2 Škoda 100, foto 3 Škoda 100, foto 4 Škoda 100, foto 5 Škoda 100, foto 6 Škoda 100, foto 7 Škoda 100, foto 8
Škoda 100, foto 9 Škoda 100, foto 10 Škoda 100, foto 11 Škoda 100, foto 12 Škoda 100, foto 13 Škoda 100, foto 14 Škoda 100, foto 15 Škoda 100, foto 16 Škoda 100, foto 17 Škoda 100, foto 18 Škoda 100, foto 19 Škoda 100, foto 20 Škoda 100, foto 21 Škoda 100, foto 22 Škoda 100, foto 23 Škoda 100, foto 24 Škoda 100, foto 25 Škoda 100, foto 26 Škoda 100, foto 27 Škoda 100, foto 28 Škoda 100, foto 29 Škoda 100, foto 30 Škoda 100, foto 31 Škoda 100, foto 32 Škoda 100, foto 33 Škoda 100, foto 34 Škoda 100, foto 35 Škoda 100, foto 36 Škoda 100, foto 37 Škoda 100, foto 38 Škoda 100, foto 39 Škoda 100, foto 40 Škoda 100, foto 41 Škoda 100, foto 42 Škoda 100, foto 43 Škoda 100, foto 44 Škoda 100, foto 45 Škoda 100, foto 46 Škoda 100, foto 47 Škoda 100, foto 48 Škoda 100, foto 49 Škoda 100, foto 50 Škoda 100, foto 51 Škoda 100, foto 52 Škoda 100, foto 53 Škoda 100, foto 54 Škoda 100, foto 55 Škoda 100, foto 56 Škoda 100, foto 57 Škoda 100, foto 58 Škoda 100, foto 59 Škoda 100, foto 60 Škoda 100, foto 61 Škoda 100, foto 62 Škoda 100, foto 63 Škoda 100, foto 64 Škoda 100, foto 65 Škoda 100, foto 66 Škoda 100, foto 67 Škoda 100, foto 68 Škoda 100, foto 69 Škoda 100, foto 70 Škoda 100, foto 71 Škoda 100, foto 72 Škoda 100, foto 73 Škoda 100, foto 74 Škoda 100, foto 75 Škoda 100, foto 76 Škoda 100, foto 77 Škoda 100, foto 78 Škoda 100, foto 79 Škoda 100, foto 80 Škoda 100, foto 81 Škoda 100, foto 82 Škoda 100, foto 83 Škoda 100, foto 84 Škoda 100, foto 85 Škoda 100, foto 86 Škoda 100, foto 87 Škoda 100, foto 88 Škoda 100, foto 89 Škoda 100, foto 90 Škoda 100, foto 91 Škoda 100, foto 92 Škoda 100, foto 93 Škoda 100, foto 94 Škoda 100, foto 95 Škoda 100, foto 96 Škoda 100, foto 97 Škoda 100, foto 98 Škoda 100, foto 99 Škoda 100, foto 100 Škoda 100, foto 101 Škoda 100, foto 102 Škoda 100, foto 103 Škoda 100, foto 104 Škoda 100, foto 105 Škoda 100, foto 106 Škoda 100, foto 107 Škoda 100, foto 108 Škoda 100, foto 109 Škoda 100, foto 110 Škoda 100, foto 111 Škoda 100, foto 112 Škoda 100, foto 113 Škoda 100, foto 114 Škoda 100, foto 115 Škoda 100, foto 116 Škoda 100, foto 117 Škoda 100, foto 118 Škoda 100, foto 119 Škoda 100, foto 120 Škoda 100, foto 121 Škoda 100, foto 122 Škoda 100, foto 123 Škoda 100, foto 124 Škoda 100, foto 125 Škoda 100, foto 126 Škoda 100, foto 127 Škoda 100, foto 128 Škoda 100, foto 129 Škoda 100, foto 130 Škoda 100, foto 131 Škoda 100, foto 132 Škoda 100, foto 133 Škoda 100, foto 134 Škoda 100, foto 135 Škoda 100, foto 136 Škoda 100, foto 137 Škoda 100, foto 138 Škoda 100, foto 139 Škoda 100, foto 140 Škoda 100, foto 141 Škoda 100, foto 142 Škoda 100, foto 143 Škoda 100, foto 144 Škoda 100, foto 145 Škoda 100, foto 146 Škoda 100, foto 147 Škoda 100, foto 148 Škoda 100, foto 149 Škoda 100, foto 150 Škoda 100, foto 151

Přezdívka auta Helenka Rok výroby 1971 Koupeno ojeté najeto [km]:125000 palivo: benzin počet válců: 4 objem [cm3]: 988 výkon [kW]: 38 kroutící moment [Nm]: 74 maximální rychlost [km/h]: 110 počet rychlostí: 4 převodovka: manuální průměr kol [palce]: 14 pohon kol: zadní spotřeba [l/100km]: 7

Keďže sa moja recenzia na hundertku pridala k recenziám ktoré sú na portáli moje.auto.cz medzi najlepšie, rozhodol som sa trošku prekopať celú recenziu a napísať ju trošičku podrobnejšie.

Troška histórie:
Škoda 100 bola vo výrobe od približne 25. 08. 1969. Tesne pred spustením sériovej výroby nového automobilu vznikol požiar v závodoch Mladej Boleslavy (ďalej už MB) čo ohrozilo výrobu. Našťastie sa pracovníkom MB podarilo projekt zachrániť . Koniec výroby bol až koncom roku 1976. Ľudovo pomenovaná „hundertka“ počas výroby prešla niekoľkými úpravami. V podstate sa dá povedať, že 100vka je moderelizovanejšia 1000cka. 100vka dostala už predné kotúčové brzdy a dvojokruhový systém bŕzd. Dizajnovo sa mi 100vka páči viac ako tisícka ale len z vonka. Dizajn interiéru bol prepracovanejší v 1000cke. Samozrejme že aj 100vkový interiér má niečo do seba. Bohužiaľ, ako si mnohý z vás pamätajú za čias komunizmu nebolo možné 100vky nejako extra moderizovať. Predstavte si, aké autá to mohli byť? Stovka sa stala za čias komunizmu ľudovým automobilom nižšej strednej triedy. Stovka, ako taká počas svojej výroby, ako som už spomínal prešla pár zmenami. Do roku 1972 sa vyrábali 100vky s kľučkami vonku a po tomto roku sa vyrábali so zapustenými klučkami. Prvé stovky mali predné blatníky ako 1000cky s logami. Ale niekde som sa dočítal, že to boli prvé prototypy ešte z rokov 1968. 100vky boli rozdelené aj od vybavenia. Skoda 100, 100L 110L a 110LS.

Škoda 100
Motor bol základným variantom motorizácie modelovej rady Škoda 100/110. Pri zdvihovom objeme 988 cm³ dosahoval motor výkonu 30,9kW a bol najslabšou ponúkanou motorizáciou. Úroveň výbavy obsahovala základné vybavenie chrómovanými dielmi. Chrómované boli puklice kolies, nárazníky a mriežka sania vzduchu do chladiča. Čalunenie sedačiek bolo látkové. Zadné dvere mali pevné sklá.
Zdvihový objem motora: 988 cm³
Vŕtanie / zdvih: 68/68 mm
Stupeň kompresie: 8,3
Čistý výkon: 30,9 kW pri 4650 /min
Točivý moment: 73,5 Nm pri 3000 /min

Môj príbeh:
Vždy som mal slabosť pre staré a jednoduché automobily. Je to proste bomba, keď stojíte pri starom automobile a páchne po benzíne ktorý sa vyparuje z komory karburátora. Moju lásku k škodovkám vypestoval vo mne môj otec. Už od mého mládí som pomáhal ocovi na našom prvom aute. Samozrejme ňou nebolo nič iné ako Škoda 100 prerobená na škodu 110LS. Pilne na nej pracoval skoro každý víkend (tak ako dnes ja ). Všetku robotu si na nej dokázal spraviť sám. Vďaka našej stovke som svojim spôsobom vďačný za záchranu života, keď som dostal ako malý chlapec alergický záchvat. Bohužiaľ, ako v každej rodine prišlo aj na horšie časy aj u nás. Oco nechal prerobiť dynamo na alternátor ktorý sa každú chvíľu kazil. Nakoniec sa rozhodol auto predať. Dňa 8. 3. 2010 po viac ako ¾ ročnej autoškole som vodičak konečne spravil. Na prvý krát a na plný počet bodov . Podotknem že hundertka nie je moje prvé auto ale že je to skôr by som nazval víkendová záležitosť.

Moja hundertka:
Po motoristickej stránke je auto v dobrom technickom stave. Samozrejme je tam citeľných tých 40 rokov. Korózia, nedoliehavosť, ohnuté plechy, popraskané tesnenia a hadičky... Elektrika v automobile na tom tiež nie je v najlepšom stave. Najhlavnejšie kontakty (svetiel...) som očistil a obrusil. Najväčší problém mi robili svetlá. Svietili si ako chceli . Jednou z vecí čo som si myslel že bude treba spraviť boli brzdy. Keďže to nemá posilňovač bŕzd, myslel som si, že to auto nebrzdí, pritom brzdí krásne. Ďalšou z vecí čo trebalo spraviť bol klakson. Síce trúbil ale tak všeliako. S autom som navštívil ako prvý zraz Posledné tankovanie (9.10.2010) ktorý sa konal v Pezinku. Na zraz som šiel aj so známymi čo majú americké autá. Na aute som sa pred kúpou vôbec nevozil, čiže som v podstate vôbec netušil čo kupujem. No bol som rozhodnutý, ta hundertka musí byť moja, nech to stojí čo to stojí. Voziť sa v dnešnej dobe v takom aute je pre mňa osobne luxus, ktorý už vačšina z mojich rovesníkov nezažije. Tlmiče auta sú prijemne mäkké a sú pôvodné. Auto malo pred kúpou najazdených 120 000KM ktoré boli na aute už poznať. Tvrdší pedál spojky aj brzdy, ručná brzda zaberala len málokedy. Na aute sú pravdepodobne originál pôvodné gumy ktoré majú ešte 4mm dezén. Auto je po prvom majitelovy. Mám v pláne nechať auto v čo najpôvodnejšom stave a keď už nejaké úpravy, tak aspoň nech sú dobové. Bude treba dorobiť benzínový filter, vyčistiť olejovú vaňu, vyčistiť motorový priestor, odhlučniť ho aspoň z časti, vyvariť kufor (asi do neho zatekalo, je totiž v dosť zlom stave). Chrómové nárazníky začínajú tiež trosku hrdzavieť. Kľučky treba nanovo zaleštiť. Bude to chcieť nanovo pochrómovať doplnky. Časti karosérie nechám asi pozinkovať. Farba auta ostane rovnaká ako bola od výroby. Auto nechávam v plnom dobovom vybavení. Čo sa tyká audia budem riešiť trosku modernejšie ale tak, aby to nenarúšalo retro dizajnu. Horšie je to, že keď vytočím volant do plnej pravej strany, roh pneumatiky sa mi opiera o karosériu, pravdepodobne bude posunutá napráva.

Odkedy mam auto som si už užil aj celkom brandy. Zistil som že stovka ma elektricky ostrekovač ale taktiež ma aj pumpičku ktorá už hold nefunguje. Myslel som si že ten motorček najprv nefunguje potom som zistil z manuálu že funguje :D. A plno zaujímavých a vtipných viet zo servisnej knižky. Jedna z veci, CO ma trosku žerie je to, že neviem CO znamenajú označenia VIN čísla, CO sa určíte chystám zistiť. Zistil som totiž že auto je presne o 20 rokov a jeden deň staršie odomna :). Podľa mňa to je náhoda ako sviňa :).

Silné stránky tohto automobilu sú tie, že z auta sa stal postupom času veterán. Už je ich podstatne odosť menej a môže za to šrotovné. Na cestách ich už skoro vôbec nevidieť a na zrazoch sa ukážu tak 2 – 3 maximálne. Veľa ľudí poškuľuje po 1000ckach a eRkaćh. Aj keď stovka je 1000cka v inom šate. Čo by som ešte zahrnul medzi silne stránky je to, že počas šoférovania mi do riadenia nefušuje žiadna elektronika typu shift up alebo down. Tu je to čisto o tom, ako sa človek o to auto stará a v akom stave ho ma. Jednoduchá konštrukcia elektroniky poháňaná dynamom. Jednoduché spracovanie interiéru. Neprehrieva sa a nevyviera voda, pri 80°C začne motor hneď chladiť. Kúrenie na aute je síce trosku nedomyslene ale kúriť to kurí parádne :). Sedadla sú pružinové, pre mňa omnoho pohodlnejšie sedenie ako napríklad penové čo sa dáva do dnešných sedadiel.

Krehká plecharina, lubi kvitnuť ako kvietky na jar a rada sa prehýba silnejsim stlacenim. Bezpecnostne zariadenie na bode mrazu (jednoducho ukradnutelna), veko ventilov sa zvyklo od tepla krutiť (našťastie s tým ja problem nemám). Zadná časť ako je baterka zvykne byť v hroznom stave, dôsledkom zlého tesnenia zadneho okna alebo vytečením baterky (ani s tymto problem nastastie nemam). Dynamo pri nizsich otackach nestíha dobijat bateriu. Pri studenom motore si motor nevie udrzat rovnomerne otacky bez sytiča. Ak ho zabudnem počas jazdy vypnúť auto začne pri vyššich otáčkach dymieť. Zadné okná sa nedajú ani stiahnuť a ani vyklopiť. Kurenie ide cez celé auto, nemožno ho nastaviť len na určitú časť. Chýbajú mi odkladacie priestory napríklad pre penazenku alebo mobilny telefon (na to v minulosti nemuseli mysliet :)). Umiestnenie regulatora tepla na kúrenie je vedľa sytica je to trosku mylné, ale mozu si to regulovat aj ty co sedia v zadu :). Svetlo iterieru je akurat nad vodicovym pasom a nezapína sa po otvorení dverí. Aj keď vo dverách čidlo je, je pravdepodobne buď zaseknuté alebo nefunkčné.

Skúsenosti so servisom su zlé. Už v dvoch servisoch mi povedali, že staré autá nerobia z dôvodu nedostatku času a zväčša mnohých problémov. Všetko si tým pádom robím sám s pomocou známich. Veľké plus dávam fóram ktoré sa takýmito vecami zaoberajú. Nebudem robiť žiadnemu portálu reklamu.Mnoho dielov už na trhu nedostať a veľká väčšina je v katastrofalnom stave. Rôzne tesnenia a plechariny sa dajú zohnať už len v zrenovovaných MotoTechnách, poväčšinu vecí už len z vrakoviska.

S kúpou auta som bol nadmieru spokojný.

21.12.2011 12:50

Nejake nove fotky...

Tak pridal som zase nejake nove fotecky :)

28.11.2011 08:41

Opat doma...

tak vcera som si priniesol auto konecne domov :) Dakujem molsovi ze sa dal somnou na tu dlhu cestu aku sa dal. Mas to u mna bratuuum :). Dnes sme doskladali posledne veci a Helenka je opat v BA. Zlozili sme svetla, tiahlo na otvaranie kufra, spojazdnil svetla a zatial natiahol pol kablu na brzdy co sa molsovy podarilo spalit :D. Domov som siel s chladenim noh, nakolko je tam fuuuuu dzirka. Celu cestu domov sa auto drzalo bez akychkolvek problemov. 80 – 100km/h, 80°C voda, svetla svietili a co ma najviac tesi nedymi :).

21.11.2011 10:58

Prva etapa vyvaracky...

Takze prva etapa vyvaracky za nami! kufor je vyvareny. Uz sa nemusim bat ze by som niekde stratil prednu napravu :D. Buduci rok nas caka este vyvarenie prednej podlahy, spodne uchyty prednej napravy, uchyt ramien zadnej napravy, spojenie nosnikov a prahy. Nakoniec ma caka vyvarenie celeho podvozku :(. Ale tak co uz. V zime ak sa podari necham dat dokopy motor a uz to bude kompletka. Buduci rok na sezonu sa tesim! Aj ked zatial este bez laku :)

28.9.2011 13:53

Prace...

tak pracuje sa stale... Auto ma rozobraty cely predok. Uvidime ako sa bude darit. Zatial sa darilo... Ved viz Fotky :)

19.9.2011 14:06

konecne....

tak konecne sme sa s heluskou dockali :) Auto je prave u klampiara a robi sa oprava karoserie :)

28.7.2011 23:54

Opat v chode...

Taaak konecne som sa dockal! Motor opat vrci tak ako ma uz len vyriesit netesnost prevodovky a skodula bude suchucka ako detska prdelka :). Ale ajtak treba uz tu generalku motora. Zgeneralkovany karburator pomohol velmi tomu :)

28.7.2011 23:54

Opat v chode...

21.7.2011 01:21

Problem s AC Pumpou...

Tak problem vyrieseny. Uz len vymenit pod ACpumpou tesnenie a vymenit karburator a auto opat jazdiiii :). Tesiiiim sa ako mala blska.

17.7.2011 12:47

Preplavovanie karbecu...

Tak opat po dlhej dobe sa ozyvam. Tak nakolko sa mi preplavuje karburator uz vyse mesiaca s helcou nejazdim. Mozno som nasiel hlavny problem, no uvidime ci sa to podari vyriesit. Dnes bude Den D a uvidi sa...

18.6.2011 11:00

Opat po dlhej dobe...

Takze opat sa tu po velmi dlhej dobe ohlasujem. Nakolko som mal den pred 1. aprilom automobilovu nehodu s mojim daily drivom Skoda Favorit, stala sa hundertka autom na kazdodenne jazdenie po dobu 2 mesiacov. Bol som velmi milo prekvapeny co to auto znesie. Aj napriek tomu ze karoseria nieje v najlepsom stave Bratislavske cesty jej absolutne nerobia ziadny problem. Cestou domov ked som ju niesol z Nitri po starej ceste som siel celu cestu 70 km koli bocnemu vetru, auto bez problemu. No ale spat k novinkam :). Takze podarilo sa nam nastavit motor a zistit, ze ide len na 3 valce. Spotreba benzinu v meste je okolo 8 litrov. Vymenil som filtre za nove, vymenil som sviecky za uplne nove PALky, a najazdil som na nej prvych 1500km bez akychkolvek problemov. Skodovka mi velmi pomohla pocas toho ako bol Favorit rozbity. Auto chyta na 1. brnk :). Auto dostalo nove predne blinkre, nove zadne svetla (obe svetla su CSK vyroby a neboli v zivote pouzite). Mam pripraveny uplne vycisteny tachometer. Boli vycistene kontakty zadnych svetiel. Auto teraz este caka zistenie preco ide na 3 a pol valca, vyvaracka karoserie a dufam ze napokon lak. Bol som milo prekvapeny ze motor bol schopny sa prisposobit dennej prevadzke novym autam a nerobil ziadny "bordel".

1.5.2011 20:58

Welcome back...

Tak auticko je uz opat doma :). Aj ked nas zima velmi nemilo prekvapila :(. Tym ze stalo auto vonku sa gumoasfaltu zachcelo popraskat a hlavne na miestach kde uz robena podlaha bola, aspon z casti. Predne uchyty napravy su uplne v prdeli. Uvidime co sa bude dat robit. Nad novou kasnou ani nad odpisanim auta neuvazujem. Stihol som uz absolvovat s hundertkou jeden zraz na ktory som sa tesil cely rok. Jedna sa o zraz Veteran Tatra rallye :). Uvidime co nam prinesie rozobratie motora :/

14.4.2011 14:10

Motor...

Tak auto je naspat doma :). Z prednej napravy sa zacal lupat gumoasfalt a bojim sa o uchyty prednej napravy ze to nevydrzia. Coskoro auto ide ku klampiarovy kde sa bude vyvarat prevazne podvozok. Hned ako budu financie sa autu prevaria prahy a pojde novy lak :).

23.2.2011 10:42

Pridal som video :). Prebudenie aneb ako to moja priatelka komentovala :) :D

22.2.2011 01:04

Opatovne prebudenie

Taaaak, nevydrzal som to a Helenu som musel opat prebudit :). Tento krat som jej trosku aj nalozil. V najblizsej buducnosti pridam aj video. Auto naskocilo pri -3°C a 3mesacnom odpocinku na 4 pokus :). Motor nekvapkal, hadicky drzali stale pokope, olej nevytiekol a brzdy kupodivu brzdili onieco lepsie ako pri poslednom soferovani :). Zrejme ich len odvzdusnim :). Pridal som aj nejake fotky do galerie tak kukajte :)

22.1.2011 18:38

Zima...

Tákže zima sa konečne chýli ku koncu čo ma aj dosť teší! :) Počas zimi som nachytal aj pár nových skúseností takže už len počkať na tie správne teploty a môžeme sa pustiť do práce! :)...

21.11.2010 23:46

Posledny vydych...

Tak, dnes auto posledny krat vydychlo benzinovy pach. Auto je v garazi a pripravene na kompletnu demontaz karoserie a rozobratie interieru. Takze, vidime sa opat za pol roka! :)

14.11.2010 21:32

Dalsi zrazik...

Maaaame za sebou dalsi zrazik! No poviem vam tento krat to bolo dost o hubu :). Ved posudte sami... http://hotcars.sk/news.php?readmore=51 a pridavam aj video! :)

13.11.2010 19:14

Vymena deraveho svetla...

Taaakze, dnes som sa konecne odhodlal to svetlo vymenit. Cakal som len, kedy ho na redarderi stratim. nastastie sa toho uz bat nemusim :). Po mensich komplikaciach s hrdzou sa mi to aj s kamosmi podarilo odvrtanim dat dole. Taaakze ocicko uz nesvieti do hora ale tak ako maaa :) paraaaada! :)

7.11.2010 10:11

Dalsie upravy...

Minuly tyzden v piatok som musel kupit opat nove tesnenie pod veko ventilov. Silikon ktory som tam dal nedrzal tak ako som chcel :(. Kamarat doniesol nieco ako vazelinu co lepilo (je to take strieborne v plechovej krabicke. Neviete niekto co to je?). Na druhy krat to sadlo ako ritka na serbel :). Kedze z neznameho dovodu mi nieco klepe v motore, ale len pri jazde, rozhodli sme sa vycistit sviecky, nastavit karburator a uz ked sme to mali nad montaznou jamou tak vymenit olejove cidlo ktore tieklo. Stav sviecok najdete vo fotkach. Vsetky boli povolene a tym ze mi tiekol olej z veka ventilov tak sa do sviecok dostaval olej. Teraz, ked je uz vymenene tesnenie uvidime ako to bude drzat. Nove olejove cidlo funguje super! :). Ani kvapka zatial po oleji. Tak uvidime ako to dopadne este pred zimou :). Co sa tyka plechariny, predne a zadne nosniky bude treba asi vymenit komplet, co ma dost mrzi :(

1.11.2010 12:36

Upravená recenzia...

Tak, nakolko sa moja recenzia stala jednou z tych lepsich, rozhodol som sa ju prekopat trosku detailnejsie a pridal som aj nieco z historie vyrobi. Pridal som aj fotky z poslednej halloweenskej jazdy :). Dufam teda ze sa recenzia bude pacit

30.10.2010 17:09

Vymena...

Tak, dnes sme si s kamosom skusili vymenit kolesa. Fuuu bolo to rozdiel :P. Ved podla fotiek usudte sami :). Tesnenie pod vekom ventilov drzi paradne, akurat ze olejove cidlo, ktore som mal v plane vymenit ako prve (samozrejme som na to zabudol) tak je pokazene a tecie cez neho von olej...

30.10.2010 03:26

Vymena...

Taak mam za sebou (asi) usmesne vymenenie tesnenia pod vekom ventilov a pod karburatorom.Uvidime ako to dnes bude jazdit :). Auto je ale dufam pripravene na poslednu helloweensku jazdz :)

25.10.2010 21:51

Posledny...

Je za nami posledny zraz, kedy hundertka jazdila este v originalnom stave pred renovaciou. Pekne a prijemne stretnutie s chalanmy z Mustang Clubu a privitanie novej "trofeje" do zbierky jedneho majitela :)

16.10.2010 13:10

Vymena rozdelovaca...

Tak, po trpkom startovani vcerajska som bol nuteny vymenit vyko a palec rozdelovaca. Slabo mi chytal 3 valec. Teraz este zistit odkial mi unika tlak motora a odkial mi vyteka olej. Ale pravdepodobne to bude z pod veka ventilov. Uvidime no...

13.10.2010 22:17

2. zraz...

Tak máme za sebou oficiálne druhý zraz so Škodovkou. Všetky fotografie zo zrazu nájdete tu: http://hotcars.sk/news.php?readmore=43

Další vozy Škoda 100

Auto ma za sebou 40 rokov zivota a stale jazdi. Na dnesne pomeri aut je to velmi zaujimave ze auta servisujeme po 120 000tisicoch kilometroch a vacsina je v dezolatnom stave

Tu by som asi ani neriesil pri tomto aute. Je to skor vikendova zalezitost a hracka na mazlenie :)

Pre mna trosku malo miesta. Auto je samo o sebe velmi nizke

Komfort z jazdy na nezaplatenie :). Niektore pohlady ludi stoja fakt za to :)

Trosku vyssie, renovacia si urcite zgustne na mojej penazenke :)

Povacsine bazar alebo vrakovisko

Na vykon motora ma podla mna trosku vysoku spotrebu, je to ale starsie auto

Ten hluk k tomu proste patri :)

Na nezaplatenie pohodlne :)

Slabsie a bez posilovaca