BMW řada 3 (2006)

7.5.2009

Jedná se o limitovanou edici BMW 320si s počtem 2600 vyrobených kusů z důvodu homologace vozu pro závody FIA WTCC a prý také jako oslava vítězství v…

BMW 320si (rarsch)

foto Matt26

Matt26 07.05.2009  15:07

Nádhera

Tešil som sa na túto recenziu, hneď ako si povedal že meníš za 320si. Krásny bavoráčik ;-) :yes: . Veľa šťastných km. A nech sa recenzia a hlavne fotogaléria ďalej rozrastá :-)

"-- skrytý --" 07.05.2009  15:12

Přesně tak >:-[]

rarsch 07.05.2009  15:20

« Re: Nádhera

Díky, já se zase těšil na auto :-)
      Budu přispívat, pokud bude něco nového.

talio2 07.05.2009  15:43

« Re: Re: Nádhera

3x10 ;-) a ať ti ta raketa jezdí bez nehod a jako o závod :-)

foto Bonkers

Bonkers 07.05.2009  17:14

« Re: Nádhera

320si je jedno z hodně mála (možná jediný) BMW, který fakt můžu :-) ať slouží! 3x10! a těšim se na další jízdní zážitky

foto Podmasli

Podmáslí 07.05.2009  16:30

Noo tak...

...tohle je nádhera :yes: Baby M3 >:-[] Máš plnejch 10 ;-)

PeT-a (RSKa) 07.05.2009  18:12

320si

Vážně libové BMW :-) :yes: .....skvělá volba. Život utíká lépe v 7000 otáčkách, že?? >:D Ať slouží....

foto positivemind

positivemind 07.05.2009  21:01

« Re: 320si

Taky se přidávám ke gratulaci a přání ;-)

320si je... famózní. Snad jediný čtyřválec co bych si od BMW koupil. Jediný čtyřválec od BMW se kterým to ve mně vře. A jak psal Peta - život nejlépe utíká v sedmi tisících :-)

foto positivemind

positivemind 07.05.2009  21:11

« Re: Re: 320si

Ještě bych dodal - ty tomu šlapeš hezky na krk, viď? 11 litříků... to je spotřeba výkonnějšího šestiválce nebo osmiválce pod nohou důchodce :-)

rarsch 08.05.2009  12:42

« Re: Re: Re: 320si

to opravdu neni problém, tohle má papírově (12,8/6,6/8,9) o ždibec horší spotřebu než 330i (12,7/6,4/8,7). Asi ty tech. údaje z roku 2005 přidám do fotek. Poslední nádrž za 13, kterou sem jezdil město+dálnici, pravda s trochu přišláplym krkem >:-[]

rarsch 08.05.2009  12:32

no jéje >:D horolezec potřebuje osmitisícovku, já mam nirvánu v 7000

PeT-a (RSKa) 08.05.2009  14:09

« Re: Re: 320si

>:D :yes:

No tak pak už jedině nějaky V10 M5 / M6 :-) Tam osmitisícovka asi nebude problém...

foto M-C-

M.C. 07.05.2009  20:55

Gratuluju

Auto pro fajnšmekry a ne pro pozéry, blahopřeju a tiše závidim :-)

"-- skrytý --" 07.05.2009  21:38

Šupa

Dobrá pecka tohle auto :-) Hlavně na ten rozsah otáček koukám jako puk >:D To musí zvedat husí kůžu :-!

OS 07.05.2009  22:20

servis

Ahoj koukam ze mas taky vyborne zkusenosti se servisem:( Jinak to auto je uzasny!!!!

foto nasta-RSKa-

nasťa (RSKa) 07.05.2009  23:14

Perla

podle mě jedno z nej bmw vůbec, i když celkem neznámý a dost nedoceněný. Fakt poklad a gratuluju k fajn výběru!!!

foto mayki

mayki 07.05.2009  23:22

320si-mbol BMW MOTORSPORT

Tak toto je fakt zabite auto. Vynimocny kusok ktoreho existenciu chapu len zasveteny ;-) :yes: :yes: Hned by som toho sportovca prehnal zakrutami hore dole kade tade..odporucam video recenziu na autoweb.cz

"-- skrytý --" 07.05.2009  23:58

Velikost ráfků

Ahoj, já mám kotouče 312mm a šestnáctky disky tam dám, mám je na zimu. Záleží ještě na velikosti třmenu ale myslím si že by si je tam měl dostat.

OS 08.05.2009  07:39

brzdy jsou na pohled stejne jak na 320d

rarsch 08.05.2009  12:31

« Re: Velikost ráfků

prošel sem si www.realoem.com a 320si má stejný brzdy jako 320d a 325i, tedy 300 mm vpředu i vzadu. Naopak 330i je osazeno 330 mm vpředu a 336 mm vzadu. Takže 16" by tam skutečně měli jít jako nic.

"-- skrytý --" 11.05.2009  23:04

de fakt i o trmeny ja mam 345mm a nedam nato min jak 18" sic to neni BMW

OS 08.05.2009  09:24

tady mas inspiraci:D

talio2 08.05.2009  10:23

« Re: tady mas inspiraci:D

hmmm chlapík si dal záležet!! nádherný fotky nádhernýho auta :yes:

rarsch 08.05.2009  13:00

« Re: tady mas inspiraci:D

jo tak tendle japončík, to je hustej masér. Překopal esíčko na WTCC look. A založil si klub 320si :yes:
      A vůbec píše o BMW celkem aktivně. Novou trojku ste viděli?
      [odkaz]%3A%2F%2Fwww.…

"-- skrytý --" 09.05.2009  17:50

« Re: Re: tady mas inspiraci:D

Já pod tím odkazem vidím jen rozsypaný čaj :-(

rarsch 11.05.2009  18:39

« Re: Re: Re: tady mas inspiraci:D

ten odkaz se neprenesl spravne.. ty fotky sem pridal sem, ale spis to bude jen nejaka pravdepodobna vizualizace, ktera s vysledkem nebude mit mnoho spolecneho ;-\

"-- skrytý --" 11.05.2009  22:11

« Re: Re: Re: Re: tady mas inspiraci:D

jj, ty fotky co sou tady nejsou nic moc. Takovou trojku nee ;-\

foto RS

RS 08.05.2009  11:08

Servis

Krásný kousek :yes:
    Co se týče servisů, na je to třeba dávat velký pozor. Mě také jednou obrali, zapsal jsem si totiž jen najeté kilometry z počítače, nikoliv z analogového budíku. Po diagnostice mi celý system hezky vynulovali a pak se chybějící půlka nádrže těžko vysvětluje ;-\

OS 08.05.2009  11:12

« Re: Servis

me zas v BMW vybrali penezenku:(

rarsch 08.05.2009  12:36

« Re: Servis

Je to asi frustrující servisovat jako mladej pěkný auta a nemít možnost se v tom svézt. ;-\

foto Johny-Rico

Johny.Rico 22.05.2009  10:22

Tady se vždy nasměju:-)

Díky za to :yes:

"-- skrytý --" 23.05.2009  23:42

"servisní" projížďka

Buďte rád, že to auto dopadlo "jen" takhle. Kolegovi z práce jeden mlaďas ze servisu zničil rok starou Alpinu, když s ní v sobotu večer jel machrovat před diskotéku. Auto totálně zničený, škoda za 1,5 milionu. Mladej si z toho prej ještě za jeho zády dělal legraci, což po oznámení naštvalo i majitele servisu a ten mu část škody předepsal k úhradě. Navíc se mu sečetly body a přišel i o řidičák. A pak s klidným svědomím svěřte svoje auto do rukou servisáků, když jsou mezi nima takoví dobytci.

OS 24.05.2009  10:25

« Re: "servisní" projížďka

ja uz na vse chci dohlizet v servisu. uz neverim ze vymeni olej ;-\

rarsch 01.06.2009  13:13

« Re: Re: "servisní" projížďka

jo, je to skoro jak za bolševika, abys měl všude známý, ale to přece takle nende... A když se podíváš na naší politickou elitu, která jde lidu příkladem, není se čemu divit.

"-- skrytý --" 24.06.2009  13:23

« Re: Re: Re: "servisní" projížďka

Ano, přesně tak. Jak někde člověk nemá známýho, tak je akorát bitej. O našich autoservisech to platí dvojnásob. Dnešní stav je donebevolající bordel. Prostě a jednoduše, co si člověk neohlídá sám, to nemá. Vám přeju spoustu kilometrů bez závad. Auta jako 320si se u nás moc nevidí.

rarsch 01.06.2009  13:11

« Re: "servisní" projížďka

no koukám jak puk, to sem dopad ještě dobře ;-\
      Zničit Alpinu je neoddiskutovatelný hřích!

Kolo je už údajně opravený, tak uvidíme, vyměníme, nafotíme a dáme v plénum. :yes:

foto AnGeor

AnGeor 26.05.2009  19:57

x

Krasne auto :yes:
    Nepotkame se nekdy v Pze na nejake foceni?
    :-!

rarsch 01.06.2009  13:15

« Re: x

Ale proč ne, dvě klasická mainstreamová auta s ne příliš mainstremovými motory, že áno :yes:

OS 05.06.2009  19:47

hned je hezci..

.. s tema new svetlama :yes: nevim proc je tam nedavali standartne na si

rarsch 05.06.2009  20:07

« Re: hned je hezci..

jo je to paráda, jenom ten jeden díl jim vrátim, za plnou cenu chci plnou kvalitu. Osi až doplnim fotky, čekám od tebe 10 ;-)

OS 05.06.2009  21:19

« Re: Re: hned je hezci..

jooo to by me nasralo! za takove penize a jeste klump:( jj 10 bude neboj. nekdy bych se rad sesel v praze. 320si me docela zajima. jeste sem ji nevidel.

OS 05.06.2009  21:19

« Re: Re: Re: hned je hezci..

myslim ze treba v patek budu mit v praze cas...

rarsch 06.06.2009  20:36

« Re: Re: Re: Re: hned je hezci..

V pátek by to šlo tak kolem druhý třetí, pak máme v plánu odjezd na moravu do sklípku, popít něco "pro pražáky" :yes:

"-- skrytý --" 07.06.2009  19:21

« Re: Re: Re: Re: Re: hned je hezci..

Tmavý světla jí sluší :yes:

OS 09.06.2009  07:02

no to bych te asi zdrzoval ja budu na Zlicine tek ve 3 nejdrive:(

rarsch 09.06.2009  13:06

« Re: Re: hned je hezci..

Skoda, navic budu na druhy strane reky a patecni odpoledne je v praze pekelny. Dame jindy, docela bych si osahnul tvuj upravenej interier, hlavne ta radicka me zajima :yes:

OS 10.06.2009  05:30

« Re: hned je hezci..

jasny chapu:) dalsi termin co vim je 25.cervna... joo radicka je fajn(ta M je silena)

OS 12.06.2009  07:29

...

rarsch 12.06.2009  11:00

25/6 jedeš do Prahy na Depeche Mode? :yes:

OS 11.06.2009  07:34

Tunekit Powerpedal - krabička pro rychlejší reakce plynu

jak to funguje? je to poznat?

rarsch 12.06.2009  11:03

« Re: Tunekit Powerpedal - krabička pro rychlejší reakce plynu

jak sem psal, už sem to vyndal. U atmosféry si líp pohraju s továrně nastavenym plynem. S krabičkou to neni žádná citovka. Je to jakobys z analogu přešel na digitál, takže máš buď 0 nebo 1. Myslím, že by mohla dobře fungovat právě u turbodieselu, kde by rychlejší reakce na plyn bodla. Nechceš si to půjčit a vyzkoušet?

"-- skrytý --" 11.06.2009  17:54

chce to lepsie fotky

chcelo by to nafotit nejake lepsie fotky...ale aj tak som ti dal celkovy dojem 10 lebo je to krasne auto a aj dobra recenzia a verim ze casom prihodis lepsie fotky ;)

rarsch 12.06.2009  11:06

« Re: chce to lepsie fotky

díky za shovívavost. Fotky dělám průběžně, když tu galerii nebudu doplňovat, sejměte mě ;-\

"-- skrytý --" 12.06.2009  12:04

« Re: Re: chce to lepsie fotky

ale tak nemusis tam davat fotky kazdy tyzden nove...hovorim len ze zober bavo niekde na pekne miesto a pofot nejake take neobvykle zabery a take nejake zaujimave nie len take aby boli...nikto zas nechce profesionalne fotky...ale tak nech je na co pozerat ;)
        sak popozeraj fotky ostatnych takych tych top aut co su tu a uvidis o com hovorim ;)

Thomasino 12.06.2009  13:08

« Re: Re: Re: chce to lepsie fotky

Auto SUPER, také o trojce do budoucna uvažuji, mám ji v úzkém okruhu kandidátů. Buď 320si nebo 330i... Ty fotky by jsi mohl ještě malinko vylepšit, to je pravda. Rádi si to auto pořádně prohlídneme! :-)

"-- skrytý --" 11.06.2009  21:57

320si

Ahoj, přesně tuhle motorizaci sem řídil a musim říct, že sem byl až zaskočenej, kde tohle auto bere ten výkon! Výborná koupě! Ať slouží.

rarsch 12.06.2009  11:13

« Re: 320si

jojo, je to paráda. M5 jsem taky řídil, ale bohužel sem jí nemoh protáhnout :'-(
      Po přesednutí ze Z4M mi přišla děsně neohrabaná a velká :-) Snad se mi poštěstí a nějakej schopnej řidič mě pořádně sveze.

OS 12.06.2009  07:29

NS

Ahoj, pristi vikend planuju vylet na severni smycku. Jestli nemas nic duleziteho na praci tak budu rad kdyz pojedes. Zatim jedu ja a kamarad se 125i.

rarsch 12.06.2009  11:16

« Re: NS

sem sice pro každou špatnost a letos tam zajet holt budu muset, ale jak sem ti psal v SZ, je to moc narychlo a doma by mě zabili... 8-s

foto MazdaGE

MazdaGE 12.06.2009  10:47

BMW mne neberou ale 3....

BMW mne neberou ale 3ková, ještě ve spexifikaci 320dX to je krása, stejně jak ta tvoje.... nádhera.

rarsch 12.06.2009  11:15

« Re: BMW mne neberou ale 3....

vyhovuje mi, že to neni žádná přerostlá bestie.

"-- skrytý --" 12.06.2009  12:42

volant + dynamika

nedavno tu nejaky uzivatel daval 320si a volant mal na hornej strane vencu taky akoby otackomer...myslel som ze to maju vsetky 320si...alebo je to len priplatkove?

a este k hodnotam zrychlenia konom a celkovo...cakal by som vacsie hodnoty...ked je to teraz uz "si" ...sak to ma take hodnoty ako nasa 320xd alebo ako moje 320Ci E46 co neni nejake super...alebo sa ta limitovana seria tyka len vizualnych doplnkov?

rarsch 12.06.2009  13:41

« Re: volant + dynamika

volant je z nabídky BMW performance a bude stát nějakej ten peníz, standardem je M paket.
      Vizuální doplňky? Tady přece žádné extra doplňky, který sis nemohl objednat do normální trojky nejsou. Jde tu o něco úplně jiného. Po středeční MOST session klidně můžu říct Baby M3.

"-- skrytý --" 13.06.2009  17:54

« Re: Re: volant + dynamika

Stačí číst a rozdíl v motoru je jasný...
        Doufám že budeš pod auto pravidelně přispívat dál, supr čtení :yes:
        Já pak hned přemýšlím co dělat líp a jinak aby bylo BMW co nejdřív ;-)

rarsch 18.06.2009  11:16

« Re: Re: Re: volant + dynamika

první BMW sem kupoval nový = vyhozený prachy. Chce to hledat, mít kliku a koupit za polovic. Např. nejetý 120d (2 roky na skladě uvnitř) plná záruka, xenony, malý kož.paket, sport sedadla, metla, alu za 495.000 by šlo ne??? + odpočet DPH a sme někde lehce přes 400. Ceníková cena? Nechám hádat.

"-- skrytý --" 19.06.2009  09:03

včera v Brně?

Nevím, jestli to bylo tvoje auto co jsem viděl včera na přehradě, ale vypadalo dost libově :yes:

rarsch 19.06.2009  09:56

« Re: včera v Brně?

včera sem jezdil v mercedesu a o Brno sem ani nezavadil. Takže to bude asi jinej cápek. Teda pokud je to moje ještě v garáži ;-)

"-- skrytý --" 19.06.2009  11:55

« Re: Re: včera v Brně?

Radši se tam podívej, měl i ty kouřový světla ;-)

foto janodespota

janodespota 26.06.2009  23:47

vyborne auto

moznoze by to chcelo nejaky maly supercharger, zdvihnut vykon na takych 210 konikov. :)) Inak super voz, hned bych ho bral...

Ajin(MoDo Team) 29.06.2009  08:49

Hezke setkani

A ma tam majitel cerveneho opravdu ty svitici neona na podvozku?

rarsch 29.06.2009  10:11

« Re: Hezke setkani

Ajine, na to sem se sice zapomnel zeptat, ale muzu ti k tomu Japanrotu rict asi toto: kdyz sem ho tu videl na serveru, prislo mi trochu nevkusne upraveny podle fotek z garaze, ale nazivo je moc pekny. Cerna s cervenou slusne ladi, nicmene ja bych osobne ozelel tu dvojitou koncovku uprostred, coz je vlastne jen otoceny origo tlumic s dovarenou druhou trubkou ven. I ty pruhy bych si asi na karu nedal, sem holt vetsi konzerva >:D

320si 29.06.2009  21:17

« Re: Re: Hezke setkani

ja ti sezenu hezky bily pruhy

foto Matt26

Matt26 01.07.2009  15:48

« Re: Re: Re: Hezke setkani

pekne vám to spolu ladí, aj ste spravili krásne fotky, môžete ich sem hodiť aj viac ak máte.
          ale tá fotka, ako si to "prášite" cez nejakú mestskú časť a kolega drží volant v 2 prstoch pri 140km rýchlosti ma dostala >:D . Tomu sa hovorí odvaha :yes:

rarsch 02.07.2009  09:04

« Re: Re: Re: Re: Hezke setkani

sem přemejšlel jestli k tý "svižnější" fotce mam psát nějakej koment, a tys byl rychlejší >:D
            to měl "někdo" zařazenou teprve čtyřku :-O
            pro rejpaly - to byl velice přehlednej úsek bez dětiček kolem cesty

320si 01.07.2009  18:57

hezke setkani

to bylo v praze v krci na 40km/h a nejak mi svitilo slunce na tachometr a nevsimnul jsem si ty jedničky,jinak bych zpomalil :-) :-) :-)

foto Polda-cz

Polda_cz 02.07.2009  11:53

Paráda

Je vidět že máš vkus a to se hlavně u auta cení :-)
    Ty tmavý lampy tomu sednou jak p.... na hrnec.
    A o image bych se moc nestaral, ať si každej myslí co chce. Já prej zase jezdím v holčičím autě, takže asi tak :-)

rarsch 03.07.2009  10:45

« Re: Paráda

Jak říká moje polovička, všechno je jak má bejt :-)
      Tmavý lampy vzhled hodně pozvedly, ty originál červený bouraly linii zadku a působily vyloženě neesteticky, obzvlášť když má teď člověk srovnání.
      Image - jezdim o něco mírněji než v měsíc po koupi, ale když tomu člověk naloží, pořád si vyslouží poklepání chodců na čelo ;-\ Takže co sem napsal, jaksi stále platí.
      Mrknu na to tvoje "holčičí auto" :yes:

foto Polda-cz

Polda_cz 04.07.2009  20:54

« Re: Re: Paráda

Jen ať si ťukají, člověk žije jenom jednou :-!
        Pořád lepší tomu naložit v zánovním BMW, než ve votuzenym Kadetu >:D

OS 06.07.2009  08:32

karusel

tak sis konecne projel peklo :yes:

rarsch 06.07.2009  09:49

« Re: karusel

no strach byl velkej 8-s ale měl sem supr průvodce
      něco o tom peklíčku napíšu, jasná věc :yes:
      ... od shořelé Z3M coupé až po předjíždění autobusu >:D

"-- skrytý --" 06.07.2009  09:53

« Re: Re: karusel

To se budu těšit celý den, než se večer vrátím domů ;-)

rarsch 06.07.2009  10:03

« Re: Re: Re: karusel

sakra, hned to asi nebude.. ;-\
          Pravej blinkr od M3 CSL, to byla taky pěkná odměna za provedenou práci :-!

OS 06.07.2009  10:10

« Re: Re: Re: Re: karusel

>:D tak to mas akcni zazitky. se tesim az neco sepises.

Ajin(MoDo Team) 06.07.2009  10:10

« Zavidim karusel

a tesim se na postrehy :yes:

David Silver 06.07.2009  10:12

« Re: Re: Re: Re: karusel

"drtikol rarsch" ? ne, vtip ;-)

Těším se na shrnutí :-)

PS: pěkná kára, at' jezdí :yes:

David Silver 06.07.2009  20:37

Bomba video!

Ty jsi dobrej komentátor (jestli to mluvíš ty) anebo máš dobrýho navigátora :yes: >:D >:D eSIčko má parádní zvuk :yes: "O pár koníků víc. Dvakrát tolik" >:D >:D >:D >:D Mě jebne!

OS 06.07.2009  21:09

« Re: Bomba video!

super video a jeste lepsi komentar :yes: :yes: :yes: v kolika si jel lidech?

OS 06.07.2009  21:10

jedes moc dobre :yes:

OS 06.07.2009  21:17

se uplne stydim. jsi o 50s.lepsi nez ja >:D

rarsch 06.07.2009  21:29

« Re: Re: Bomba video!

tuhle jízdu sme jeli ve dvou. Je to moje osmý kolo, takže už sem nebyl tolik připos... jako v sobotu :-O
            Měli sme kliku, že bylo v neděli celkem málo aut, sobota byla děsně ucpaná.
            Komentuje kamarád, a je to hodně pozitivní, když ti někdo poradí a dodá odvahu :yes:

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 06.07.2009  21:39

« Re: Bomba video!

rarsch - video jsem viděl celý a musím říct,že paráda a snad se tam tento rok dostanu.Tak jak si jel ty bych to asi nedal,upřímně gratuluji :yes:
              btw - jestli nebude pršet jak z konve,tak budu připosejřenej za dva dny na brněnským okruhu ;-\ >:-[]

rarsch 06.07.2009  22:17

« Re: Re: Bomba video!

no jestli se budeš bát o svoje, tak si tam na 1/2 dne můžeš pučit Scirocco 2.0 TSI s rámem a recarama za necelejch 300 EUR s pojištěním se spoluúčastí. Aspoň tak to tam inzerujou.
                Brno sem ještě nejezdil, tak si to pěkně užij :yes:

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 06.07.2009  22:33

« Re: Re: Re: Bomba video!

rarsch - to zní zajímavě (ty love nejsou zrovna málo,ale žijem jen jednou),samo že bych se bál o to svoje >:D .
                  Jinak dík,snad to nerozštípu a už nebudu okruhovej panic >:-[]..eště aby to počasí vyšlo.

"-- skrytý --" 06.07.2009  23:48

« Re: Re: Re: Re: Bomba video!

Pěkný video, jen to chce někam vrazit kameru aby to tolik nelítalo...
                    Mojito až tam pojedeš dej vědět, taky bych RS pokřtil ( doufám že ne o svodidla ) :-!

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 07.07.2009  00:03

« Re: Bomba video!

Feri - dávám,tento čtvrtek ;-)

OS 07.07.2009  07:42

« Re: Bomba video!

z Brna bych strach nemel ;-)

"-- skrytý --" 07.07.2009  20:07

« Re: Re: Bomba video!

To myslíš vážně? Teď nemůžu, musím vyměnit ložisko a jsem objednanej až po dovolené. Tzn. až 1.8. ;-\

rarsch 07.07.2009  09:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Bomba video!

na tu kameru pozor, když tě načape komisař, nepustěj tě na trať, že prej to pak lidi moc hrotěj a honěj čas. Takže sme to pojali stylem "hele když už tu sedíš, bys mi to moh natočit ne?"

OS 06.07.2009  21:42

« Re: Bomba video!

to je asi tim. ja musel hodne aut poustet nebo je predjizdet a bylo mistama vlhko. priste snad budu lepsi >:-[]

Erl 06.07.2009  22:22

« Re: Bomba video!

Video fakt super! (jen by si spoleujezdec mel ujasnit co to je apex ;) )
                Jinak nejakej spolujezdec s itinerarem by se hodil... zvlast pokud to tam clovek nema najety.
                Hned bych tam jel znovu... :'-(

rarsch 07.07.2009  09:11

« Re: Re: Bomba video!

njn, ty pojmy... cestu znal líp, budiž mu odpuštěno.
                  Trať je to pěkná, rozmanitá, ale teď to bude na čas jen domácí masturbace ve znamení GTR Evolution ;-)

Poustnik 17.10.2009  02:29

« Re: Re: Re: Bomba video!

Taky jsem to shlédnul a příjemný mix potěšení z jízdy a objektivních rad od kámoše, jak na to. Hezké, i když to lítá jak na horské dráze. Tak ještě mnoho takových podobných zážitků přeju! :-)

"-- skrytý --" 07.07.2009  18:23

luxusní video a parádní sportovní náčinní

Čau, koukal jsem na video a je to pecka včetně komentáře co-pilota ;-) Fakt paráda, už se tam tak těšííím! Jinak máš můj obdiv za 320si, je to parádní sportovní náčinní a je super, že ho používáš, na co je určený. Pecka, fakt! ;-)

rarsch 10.07.2009  15:54

« Re: luxusní video a parádní sportovní náčinní

pěstuj velký koule a těš se!! >:-[]

David Silver 10.07.2009  15:27

new fotky z NS

Čau. Koukám, že tě vyfotilo hodně spotterů :-) :yes: :yes:

rarsch 10.07.2009  15:55

« Re: new fotky z NS

jj sem rád, že sem se našel, asi jednomu i zaplatim, některý fotky se povedly :yes:

David Silver 10.07.2009  20:56

« Re: Re: new fotky z NS

ještě koukám, že jsi napsal i postřehy. Pěkně napsáno :yes:

v3jc3 10.07.2009  15:56

Ubytování na NS

koukám že jste byli ve stejném penzionu, byla to náhoda? >:D

rarsch 10.07.2009  16:00

« Re: Ubytování na NS

já ho nevybíral, třeba máme stejný kámoše - hondysty..?

v3jc3 10.07.2009  16:08

« Re: Ubytování na NS

no to bude asi ono :-) protože na honda klubu sme našli fajn ubytovaní za snídaní za 30€, což nám připadalo dobré, ale po příjezdu k penzionu nikdo nebyl doma... Tak na nás volala nějaká sousedka že to máme zkusit vedle, tak sme skončili v Hilberath. Taky ste měli královskou snídani? :-)

rarsch 10.07.2009  16:14

« Re: Re: Ubytování na NS

nojo, opečovali nás dobře ;-) V neděli nás po dohodě nechali odpoledne ještě i vysprchovat, příště jinej pension neřešim.
          Já tam byl s 2 typama s hondama S2000, takže výběr je skutečně odsud.

v3jc3 10.07.2009  16:23

« Re: Ubytování na NS

já taky ne, z toho balkónu je super výhled a jsou slyšet auta z ringu :-)

rarsch 10.07.2009  16:35

« Re: Re: Ubytování na NS

přesně, v neděli se probudit a slyšet v dálce ring, od všeho ostatního je tu mastercard >:-[]

v3jc3 10.07.2009  16:55

« Re: Ubytování na NS

>:-[] a pěkně nabítá ojrama :-)

OS 10.07.2009  18:33

« Re: Ubytování na NS

hehe sousedi no >:D sakra ja chci jet!!!

"-- skrytý --" 13.07.2009  13:39

Chci ti objasnit moje hodnocení. Razím myšlenku, že nic nemůže být opravdu dokonalé, proto jsem se rozhodl neudělovat 10 za auto (a další), protože to je podle mě mazání medu kolem huby a pokrytectví.
    Tvé auto je určitě velká rarita, i ten volant je velice zvláštní, ale líbí se mi! Proto tedy ode mě maximální hodnocení! :yes:

rarsch 13.07.2009  15:04

« Re: Ahoj

Nemam s tim problem, kdyz je tady clovek moc videt, dycky se najde par jedincu, ktery prijdou a prumer upravi tim spravnym smerem dolu >:D
      Volant mam standardni emkovej, takze moc nechapu... asi myslis Danuv BMW Performance, to ale neni fotka z myho auta, je to z toho druheho 320si.
      Hodnoceni by se asi melo rozdelit na kategorie, SUV - sedany - hatchbacky - kombiky - VANy - sportaky atd.
      Nekde sem tu videl "nejlepe hodnocene off-roady" moc nechapu co je to za specialni oddil, kdyz treba neni "nejlepe hodnoceny hatchback". Ale jak rikam, hodnot jak uznas za vhodne.

Erl 13.07.2009  20:44

« Re: Ahoj

Jak tak sleduju to jeho hodnoceni, tak on v podstate vyradil cislo 10... (ikdyz dal Dadankovi a Smikovi 10 za fotky, ale jak se rika-vyjimka potvrzuje pravidlo)
        Takze jestlize jsi dostal 3x9, tak to ma temer stejnou vahu jako 3x10 >:D :yes:

David Silver 13.07.2009  20:52

« Re: Re: Ahoj

jj nejlepé hodnocené SUV tu je kolonka. Když klikneš na nějký SUV tak vpravo je sloupec pod nováčkama nejlépe hodnocených SUV. Je to tak i u užitkáčů (ale někteří majitelé přidávaj svoje užitkáče do osobních...) no a osobáky maji svoje top společné se všemi...

foto VipermCZ

VipermCZ 28.08.2009  16:51

Skoda recenze

Ahoj, skoda dobry recenze. MA.cz beru jako neocenitelnou studnu informaci pri porizovani jinyho auta nebo pri rozhodoovani o nem. Takze cim vic, tim lip a zrovna tys ji mel dost vypiplanou. Tak to jeste prehodnot, asi nejsem sam, kdo si mysli, ze je to skoda...

talio2 28.08.2009  17:12

« Re: Skoda recenze

mě se taky moc líbila a kdybych uvažoval o 320si tak by splnila účel na 110%, ale na druhou stranu to chápu..

"-- skrytý --" 28.08.2009  17:47

« Re: Re: Skoda recenze

Kašli na hodnocení a dej ji zpátky. Schutí jsem se sem vracel a četl ji znova včetně aktualit...

foto Johnny-P

Johnny_P 28.08.2009  20:10

« Re: Skoda recenze

dobrovolně se přiznávám že počet recenzí co jsem tu přečetl celé bych spočítal na jedné ruce(nejsem dřevorubec) :-)

rarsch 31.08.2009  10:00

« Re: Re: Skoda recenze

pánové vy mě mile překvapujete, sice sem jí nemilosrdně smáznul, ale něco s tim provedu, mam ještě tu prvotní verzi.

David Silver 29.08.2009  09:33

místo

Čau rarschi, bohužel realita je tady taková no. Ale to místo by tady neměli zabírat recenze který tu jsou k ničemu. Né kvlaitní recenze jako byla ta tvoje. na oplatkáře se vybodni ;-)

foto Chuck-Norris

Chuck Norris 03.09.2009  23:51

volant

Zdravím, ten volant na fotce s těma diodama máš v autě? mohl bych se zeptat jak se to vypíná/zapíná? nikdy se mi to nepovedlo zprovoznit.. jen mi to při startu ohlasí ikonku BMW a rozsvítí se všechno a pak už nic a chtěl bych si to s tím někdy vyzkoušet jak se podle toho jezdí.. děkuju :-)

rarsch 04.09.2009  10:35

« Re: volant

ten volant je z Danový 320si, tý červený Japanrot, je sice krásnej, ale za ty prachy si ho můžou nechat :-!
      Zkus napsat jemu, funguje mu 100%

320si 05.09.2009  16:40

« Re: volant

na tom volantu jsou na kazdy strane tokovy 2 maly tlacitka.staci je chvili drzet a volant se zapne.nejdes je nejlip po hmatu

foto Vaflicka

Vaflička 04.09.2009  16:57

Pěkná E90

Moc pěkná E90 :yes: Přestože je to sičko - limitovaná, osobně bych šel do šestiválce, ten sound je prostě boží, miluju ho nejvíc.. :-) Ale pokud tě baví, není o čem! Takže jasných 3x10 kór když to je BMW.. :yes: (to svoje - první - mám od června a prostě se ho nemůžu nabažit.. ;-) ) Ať ti pěkně slouží! :yes:

PS: Tu severní smyčku jste dali pěkně, dobře jsem se bavil :-) :yes:

rarsch 05.09.2009  08:53

« Re: Pěkná E90

hehe díky, to víš že sem uvažoval o lecčems s 6 hrnkama v řadě, ale hezky popořádku, naučit se řídit tohle a pak .. uvidíme co přinese čas ;-)

320si 11.09.2009  00:21

dost chromu

pekny cerny ledvinky!!!!nekde jsem je uz videl??

rarsch 11.09.2009  09:08

« Re: dost chromu

taky máš tu káru o něco dýl, že ano. Včera mi to pochválili i doma a měl si slyšet co říkala "chtělo by to ale i černý kola" ;-)

320si 11.09.2009  19:50

« Re: Re: dost chromu

to by chtelo a bylo by to krasny.takova cerna raketa.

"-- skrytý --" 11.09.2009  20:01

« Re: Re: Re: dost chromu

320si&rarsch:

Zdar borci,
          musím vám ty vaše dva mazly pochválit, máte to moc hezké! :yes:

A rarschi, jsem moc rád, že ses povznesl nad ta oplácecí hodnocení a recenzi jsi vrátil, rád se k ní vracím. :yes:

Mějte se, čus!

320si 11.09.2009  20:13

« Re: Re: Re: Re: dost chromu

za sebe dekuju sampusi.ty mas taky peknyho krasavce a ke vsemu jeste jede :-)

"-- skrytý --" 24.09.2009  17:52

podvozek M paket

Ahoj, je velký rozdíl co se týče komfotru mezi verzí bez M paketu a s M paketem? Já měl půjčené obě a zdá se mi to podobné, ale najezdil jsem toho málo.

rarsch 24.09.2009  21:44

« Re: podvozek M paket

Ahoj, rozdíl tam samozřejmě bude, nicméně taky to bude souviset s celkovou hmotností auta. S 320i bez M paketu sem nejel, měl sem 320d, což je asi tak 150 kg navrch.

Takže otázka zda si zkoušel stejnou motorizaci, protože to může mít dost vliv na dojem. A potom rozměr pneumatik...

"-- skrytý --" 24.09.2009  23:11

Tři krasavci

Čumím na ty fotky a pokyvuju uznale hlavou, jedno esíčko hezčí než druhé.. :yes:
    Každé z těch tří je nějakým způsobem upraveno, přitom všechny vkusně.
    Moc se mi to líbí. :yes:
    Borci, at' vám to jezdí, scházejte se a hlavně!! fot'te, máte exkluzivní kousky, je radost se na tu krásu i jen dívat.
    Takže třetí palec nahoru je za dnešní krásné fotky. :yes:
    A doufám v recenzi na bílé 320si. A asi nebudu sám. :-)

.....

Poznámka pro všechny nezúčastněné čtenáře: má chvála je čistá a upřímná, protože desítky jsme si navzájem všichni rozdali už dávno. :-) ;-)

320si 25.09.2009  13:25

« Re: Tři krasavci

včera to byla kralovska jizda,byl to paradni zazitek.v nekterych zatackach jsme dosahovaly bocniho pretizeni 1.05g,coz neni uplne spatna hodnota.mit tu cestu vice najetou,tak by jsme mohly trumfnout Vicky z Topgearu,ktera udelala 1.1g

rarsch 25.09.2009  13:51

« Re: Re: Tři krasavci

jojo, svezli sme se pěkně, až mě trochu mrazilo, ono ty stromy sou dost blízko silnice...
        Sampusi :yes: a kdybys slyšel ten koncert :-!

"-- skrytý --" 25.09.2009  14:29

« Re: Re: Re: Tři krasavci

320si & rarsch:

Kluci věřím, věřím a závidím! :yes:

Potkat vás někde, tak by to asi musela být sakra rovná cesta, abych na rovinkách dokázal stáhnout to, co byste na mě najížděli v zatáčkách. :-)

320si 26.09.2009  11:46

« Re: Re: Re: Re: Tři krasavci

bylo by to zajimavy srovnani s focusem.jeste jsem s nim nejel,ale asi by mel byt rychlejsi a mel by si byt pred nami!!!! :-( :-(

"-- skrytý --" 26.09.2009  12:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Tři krasavci

320si:

Focus ST je asi rychlejší, souhlas. Ale tak maximálně na sprint a na top speed. :-)
              A ne o moc.
              V zatáčkách bych se absolutně nechytal, vždyt' už "obyčejné" 3er od BMW jsou velmi, velmi schopné, co se zatáčení týče, natož ta vaše pekelná esíčka.
              ST je super, zatáčet umí, ale zadokolka BMW a ještě ve sportovní úpravě bude určitě někde úplně jinde, na míle daleko, dovolil bych si tvrdit.
              V ČR si myslím není moc cest, kde bych se chytal, takové dlouhé rovinky tady fakt nemáme. :-) :-)

Přemluv prosím s rarschem toho třetího mušketýra s bílou 320si, at' něco napíše a (hlavně) at' přihodí pár fotek, v té bílé je to auto pecka! :yes:

320si 28.09.2009  14:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tři krasavci

urcire napise,zatim ho ma chvili tak si ho musi poradne uzit.nekdy by jsme mohly udelat to porovnani s focusem na silnici,co???

"-- skrytý --" 28.09.2009  18:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tři krasavci

320si:

Tak to je moc fajn, že recenze na "běláska" bude.

Porovnání s STčkem?
                  Až budete mít kluci cestu na Moravu, napište mi někdo z vás SZ, nějak se snad domluvíme.

rarsch:

Posílal jsem ti před několika dny Soukr. Zprávu a pořád je nepřečtena...

rarsch 28.09.2009  21:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tři krasavci

už sem to foto pořešil. Díky, měl sem náročnější víkend se sudama a jehnětem na rožni...

K tý vaší debatě pánové, vozil sem se za kámošem s ST Focusem (jinej kousek sem i řídil) a pomalý auto to vskutku není... ;-) Byly to šumavský okresky, a já měl SI jen pár týdnů, navíc na silnici bylo hodně kamínků, tak sme se krotili. Jako předokolka je bezkonkurenční. Zvuk nejvíc. Jen škoda menší točivosti motoru. A škoda pedálu plynu zeshora.

"-- skrytý --" 28.09.2009  21:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tři krasavci

rarsch:

V poho, rádo se stalo. :-)

Jako předokolka je ST super, vystihls to. Jinými slovy se totiž na zadokolky BMW nemůže chytat. :-)

S tím plynem - uchycení bych i prominul, ale plyn. pedál aspoň mohl být v rovině s ostatními. Ale už jsem si zvykl a i meziplyny v pohodě.

S tou menší točivostí - dočetl jsem se, že ST do r. 2008 bylo jinak naladěno, kdy motoru prý chyběla nahoře špička.
                      Po faceliftu (2008) už ale motor má smysl točit k 7mi tisícům, což bych i souhlasil, občas točím do červeného a zátah nevadne.
                      Jenže proti esíčku je to asi motor, který se ne a ne dostat do otáček, čemuž rozumím. :-)

Chobot 28.09.2009  22:15

« Re: Tři krasavci

Musim se přidat. Pěkný to máte chlapi, moc pěkný :yes: . Lidi asi koukají, když takhle jedete 3 za sebou, že?
      Jo, a kdyby ses chtěl náhodou přesunout též k nám do ´MODELU 3series´....... :-)

320si 28.09.2009  23:25

no,při minule projížce se moc pěkně netvářily >:D >:D

Wiii 05.10.2009  15:09

« Re: Re: Tři krasavci

No to netvářili >:D hlavne jejich klaksony na nás byli nemilosrdny >:D

Chobot 06.10.2009  17:20

Skvělej

onboard z Nordschleife :yes:

rarsch 07.10.2009  11:22

« Re: Skvělej

životní výkon, nová droga, v neděli sem byl podruhý a ještě to chce :-!

teď sem narazil na něco zajímavýho, ještě netušim jestli je to skutečně pravda, ale vypadá to jako Severní smyčka pro super simulaci M3 Challenge

Chobot 07.10.2009  11:37

« Re: Re: Skvělej

Jo, jo. Je to sakra dlouhej okruh. Naject a zapamatovat si všechna jeho zákoutí trvá. I když navigátor pro začátek(viz. video) to dost usnadní.

Hm,hm. Vypadá to. Mě v M3 Challenge z nějakého pro mě nevysvětlitelného důvodu nefungoval na volantu FF, bez nějž je to jako ject ´rozbitou arkádovku´. Takže nezjistím jestli je to skutečně pravda.

rarsch 07.10.2009  12:09

« Re: Re: Re: Skvělej

mě jednou nefachčilo FF vůbec, jelikož sem jaksi pozapomněl zapojit zdroj - bez něj volant funguje taky, ale zpětná vazba se ani nepohne.
          Loni sem to hrál hned po příjezdu z Mostu, kde sem protahoval M3 E46 a musel sem konstatovat maximální hodnověrnost tý simulace. Těšim na tu NS.

Chobot 07.10.2009  12:33

« Re: Re: Re: Re: Skvělej

Tak to já zdroj zapojovat nezapomínam, tím to nebylo. I sem asi 5* kontroloval zda to mam dobře nasetingované a prostě tak jak tak mrtvo.
            No tak každopádně jestli si pohráli trochu s modelem chování auta, aby se přiblížily M3, tak zbytek je udělanej na platformě GTček, což je simulátor převelice vylazenej. Ať už legends či GTR.....

ypsilon 13.10.2009  13:20

video

tak teprve ted jsem mel tu silu a odhodlani se kouknout na Tve video z ringu >:D ..tyyy vole to je mazec,fakt skvele zajety :yes: ..mam z ringu ten nejvetsi respekt,jel jsem brno i most,ale ty se daji za par kol aspon zapamatovat,ale skoro 22km klikatic a horizontu jen tezko,podle me..je urcite obrovska vyhoda mit vedle sebe cloveka,ktery okruh zna..jak jsem se bavili i na orechu,tak bych tam chtel v lete zajet a budu rad,kdyz zajedu pod 10min a nestriknu si do textilu ;-) ..

320si 13.10.2009  21:37

« Re: video

to ypsilon:na ring by to chtelo poradny bmw neco jako 320si,330i ti na 10 minut stacit nebude >:D >:D

ypsilon 14.10.2009  12:35

>:D >:D

rarsch 14.10.2009  14:58

« Re: Re: video

když mi ho pučíš, zajedu ti to pod deset jako prd >:D

ypsilon 14.10.2009  16:09

« Re: Re: Re: video

tak kdyz mi das 600tis. na stul,tak proc ne >:D ..ne ale ted vazne,mam z toho okruhu vazne respekt a jeste jsem tam nebyl,takze si radsi kladu ty cile postupne a pod deset je,podle me,zaklad..a me to pro zacatek vyhovuje,kazdopadne si myslim,ze je to spis tovarna na zazitky a cas je jen ta pomyslna tresnicka na dortu :-)..rezim DSC restricted, DTC activated je velice rozumna volba :yes: ..ja ho pouzivam skoro porad,ponac je to porad aspon naky jisteni a nemusis se tolik bat..

rarsch 14.10.2009  16:13

« Re: Re: Re: Re: video

tvuj první úkol by měl bejt přežit >:-[]
            pak tam potkáš rozsekaný třeba pěkný porsche, nebo M6 a budeš rád že jedeš domů ve svým >:D

ypsilon 14.10.2009  16:23

« Re: Re: Re: Re: Re: video

>:D >:D >:D no tak to je uplne primarni a pudovy,takze jsem se o tom nezminoval ;-) ..dame teda jeste letos ten most?..bo jsem si dal na stranu naky kacky nebo uz se to diky supr pocasi nestihne..

rarsch 14.10.2009  16:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: video

já bych rád, jen to chce termín a někoho kdo to pronajme (takovej detail)
                sám to organizovat nechci..

ypsilon 14.10.2009  17:12

« Re: video

je mi to jasny..a co volny jizdy nebo si prifarit k naky akci? ja se kdyztak kouknu na stranky jestli tam neco je..

ypsilon 14.10.2009  17:27

« Re: video

[odkaz] ..23.10. je asi posledni fajnova moznost i kdyz to pocasi mi dela vrasky na cele..

rarsch 15.10.2009  09:53

nebo 28/10 (pokud nepojedem na hory), na tý stránce dole.. 100 kč/10 min
                      900 za 25 min jim nedám chacharům

ypsilon 15.10.2009  10:00

« Re: video

to je mi jasny,ale toho 28. tam bude mraky lidi a bude vubec stesti se dostat na okruh,podle me teda..je to naka vetsi akce,kterou avizujou dyl..kazdopadne jestli to bude s tim pocasim podobny jak ted,tak tam budu nepojedu a nebo si koupim pramicku s veslama >:D

rarsch 16.10.2009  11:24

« Re: Re: video

vcera sem jel od Bodamskyho jezera do Prahy. Snih, teplota kolem nuly a ja na zadku 255/35 letni. Takze souhlas, jestli bude lepsi pocasi, muzeme tam vyrazit.
                          Toho 23/10 ale pozadujou helmy, tu ja nemam a ted ji kupovat neplanuju.

ypsilon 16.10.2009  13:12

« Re: video

no tak to sis musel uzit hodne srandy..rikaj,ze pristi tyden ma byt hezky,tak uvidime..ja ted premyslim nad zimakama a asi pujdu do origo plechacu s runflatama,ale asi pockam do toho 23. ..staci jakokoliv helma na motorku,jestli nemas nikoho,kdo by Ti ji pujcil,tak se Ti zeptam ;-) ..

rarsch 16.10.2009  15:21

« Re: Re: video

jo to bych si asi měl kde pučit, je to pátek tak by to snad šlo.. a letňáče zatim nechávám, dneska sem přezul dodávku, tak budu jezdit šestiválcovou krabicí :-!
                              Výhřev zadnice a nezávislý topení se v zimě celkem hodí :yes:

ypsilon 16.10.2009  16:34

« Re: video

tak super..to mi povidej,ja mel predminulej rok pujcenyho na hory staryho transportera a ten nez se ohral?!to byla pojizdna lednice..jak ty budes resit zimaky?..ja vim,ze plechace jsou trochu nedustojny vuci autu,ale zase za 7tis. mi to prijde skvely..premyslel jsem nad 17",ale je to vsechno prehnane drahy a dalsi moznost je si koupit zimni pneu na 18",fakt nevim..nebo se na to uplne vykaslu,budu setrit korunky a budu jezdit mhd nebo matcinym "ackem" :-)

Vampix(Diesel Power) 13.10.2009  22:22

« Re: video

ja tu chodim už skoro denně koukat na tohle video a když nemam čas tak si necham jenom zvukovou kulisu puštěnou a pracuji....

otázka na autora: ještě by mně zajímalo na jaký režim elektroniky jsi jel DSC/DTC/Off

rarsch 14.10.2009  14:56

« Re: Re: video

to jsem rád, že je to pro vás tak inspirativní :-)
        Jel sem to na režim DSC restricted, DTC activated. Úplně vypnout sem si to dovolil jen v Mostě, ale na Nordschleife radši ne. Možná časem. Ono když se řítíš z kopce dolů na šestku přes dvě kila a auto je zakouslý v zatáčce, pak tě to vyhodí nahoru, odlehčí se na horizontu, tak jediná chyba s plynem a volantem by znamenala asi pěknej průser... >:-[]

Vampix(Diesel Power) 16.10.2009  23:58

« Re: Re: Re: video

no jako to věřím že bez elektroniky je to podpis k rozsudku.... DTC mi sedí, trošku pustí když chceš ale zabezpečí aby všeho bylo v ideální míře:) Dík za odpověď, kdyžtak v SZ máš muj mail a rád bych se kouknul na tu nabídku kol jestli to nebude problém :-)

ypsilon 17.10.2009  17:49

okruh

tak jsem si psal s asphaltem(viz.jeho diskuse) a pry tu akci 28.10. zna a ze tam odpo nikdo nebude..takze ted je zase lepsi 28.10.,bo sto korun na deset minut je sto korun na deset minut :-) ..

rarsch 19.10.2009  10:28

richtig!

ypsilon 19.10.2009  10:40

uz se tesim >:-[] >:D :yes:

ypsilon 26.10.2009  19:34

« Re: okruh

tak jak ses na tom?pojedem ve stredu?..

Poustnik 26.10.2009  19:59

« Re: Re: okruh

Já už byl na bahenním okruhu 25tého.....[odkaz] >:D

ypsilon 26.10.2009  20:16

« Re: Re: Re: okruh

>:D >:D >:D...mit tech trakturku vic a udelat rally...

Poustnik 26.10.2009  20:26

« Re: Re: Re: Re: okruh

V américe dělají parádní závody......ale musejí se předělávat převodovky, protože závodit rychlostí 10 km/hod je málo, občas z toho vyjde pěkná raketa! Ale já ho mám na práci a zábava je i tak.... :-)

rarsch 27.10.2009  11:58

« Re: Re: okruh

rozhodně ANO! asi přijedu sám, jelikož na nějaký postávání nebude teplo, kámoš je marod a moje polovička by to nepochopila (už tam se mnou byla)
            viděl bych to tak na jedenáctou

Wiii 15.11.2009  19:28

Sosnová

No Koukam ze sis to tam uzil chlape. Jsem nevedel ze je sosnova takovej prcek :-( A urcite vyrazime, ale az jaro, ale sosnova urcite ne... bych zajel na SKring, to by me celkem zajimalo, ale to vlastne rovnou muzeme zajet na nordschliefe.... No se dohodneme na jare. PS: konecne 320si v TOP10!!! ;-)

rarsch 15.11.2009  20:19

« Re: Sosnová

no čumim, že seš v TOP10 :))
      já tam měl auto pár tejdnů (dokonce i opravdu TOP), než přišel nějakej mezek a odsunul mě do hajzlíčka. Uvidíme jak dlouho vydržíš.
      SKring mě skutečně vůbec nebere, je to samá rovinka. Jak sem napsal, Sosnová mě na začátku přišla jakože nicmoc, ale nakonci dne sem byl nadšenej >:-[] Když tam bude mokro, tak nemá konkurenci na vyřádění.
      Pustil mě před sebe typ s M3 E46, protože sem mu visel na zadku (nějakej z KSA) a po jízdě mě příjemně překvapil, dostalo se mi pochvaly a že mě nemoh dohonit :-)

Wiii 15.11.2009  20:37

« Re: Re: Sosnová

Tak to muselo byt zajimave, hold ten dobrej podvozek a skvelej ridic k tomu = porazka M3 :-) Jo a to ja jsem taky zvedav jak dlouho tam vydrzim >:D cislo jedna jsem byl asi tak 4 hodiny kdyz jsem to pridal >:D pak prisli lide co hodnotili i recenzi a fotky a to uz ze zecatku bylo trochu horsi, takze jsem se posunul na celkem dlouho na cca 8,9 bodu a po predelani recenze se mi zase dari, pridal jsem fotky a doufam ze se udrzim :-)

rarsch 15.11.2009  20:47

« Re: Re: Re: Sosnová

tak ti držim palce :yes:

Wiii 15.11.2009  20:57

« Re: Re: Re: Re: Sosnová

diky, ty me stejnak za chvili dozenes >:D

rarsch 15.11.2009  21:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Sosnová

já už tady první byl a screenshot mám, takže nad tim teď můžu v klidu onanovat. Teď je řada na tobě >:D

Wiii 15.11.2009  21:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sosnová

No to bude onanie >:D >:D

Ajin(MoDo Team) 25.11.2009  19:20

Závidím stále víc

ty krásné fotky z výletů na smyčku, jen poznámka, na té poslední fotce,to asi není ital, ale francouz s jejich novou značkou, ke kterým tam teď přistoupili, ale to nemění nic na tom že si ho ztrestal :yes:

rarsch 26.11.2009  11:08

« Re: Závidím stále víc

nojo má tam F, vůbec sem o tom nepřemejšlel, jenom sem se soustředil na jeho likvidaci :-O
      Mě to auto nepřestává těšit, sem prostě fanoušek. A je dobře, že s nim máš taky zkušenost, že víme o čem je tu řeč :yes: že je v dnešním světě vyjímečný.
      Koukám na tvoje fotky u Octavie a máš tam "na návštěvě u Jerryho" tahle pěkná černá jednička stává pod Kavčíma horama, nepletu-li se.. To mám asi tak 10 minut pěšky.

OS 28.12.2009  12:34

radicka

tak jsi ji tam nakonec dal:D

rarsch 28.12.2009  13:26

« Re: radicka

to víš ;-) ještě sem dokoupil tu alcantarovou punčošku, kůže se s tim nekamarádila
      Je to dobrý a musim si přece dělat radost :yes:
      Ondřeji díky!

Wiii 28.12.2009  15:38

« Re: radicka

Cau bejku. No koukam zes koupil i litaky ;-) Nebo jsi je mel koupene uz na predchozi 320d? :-)

Jinak na tu tvou radicku jsem zvedav, takze doufam ze se zotra (29.12.) pridas ke mne a Ypsimu na ty motokáry ;-) :yes: :yes:

ypsilon 28.12.2009  16:26

zdravim lumpici :-)

rarsch-pekne "pavuciny" jsis poridil a na 17"zimakach uz to musi byt "limo-svezeni" :-) :yes: ja uz jsem prezul na 18" pirelli snow sport a sundal vzadu podlozky,ktere asi prodam ;-) ale ted kdyz je zase vsude sucho a nad nulou,tak se na zimakach trapim..

ty jdes s nama na motokary?!to je super, urcite doraz :-) sraz je ve 20h..

Wiii 28.12.2009  19:01

Ypsi:
            Ty vis cas a ani mi to nedas vedet? >:D Pocekj pockej, si to s tebou vyridim >:-[]

ypsilon 28.12.2009  19:06

« Re: Re: radicka

wiicko-ale vzdyt jsem Ti rikal,ze okolo osmy,takze ted to upresnuju na 20h a stejne Ti radsi zitra zavolam,bo nikdy nevis ;-)

Wiii 28.12.2009  19:13

« Re: radicka

Ok, presne tak, nikdy nevis, treba si ted tady s tebou pise muj pes >:D Pojd pokecat ke me >:D AT to tady rarschovi nehnojime >:D

rarsch 28.12.2009  19:19

« Re: Re: radicka

zejtra uvidim jestli budu mít dost sil, padla na mě nějaká viróza nebo co sakra!! Zkusim to pořešit.

Kola mam nový pánové, viz novinky >:D

ypsilon 28.12.2009  19:25

« Re: Re: Re: radicka

jsi prece kus chlapa rudo,si das cetebe a dva coldrexy,zapijes to grogem a dvema rumama navic a vecer si jako rybicka >:D
                    a novinku jsem cetl,tudiz vim,ze jsou novy a i Ti chvalim vyber klasickeho designu kol ;-)

Wiii 28.12.2009  19:27

« Re: radicka

ja ja, pores to ;-) Jinak uz bezim na tu tvou novinku ;-) :yes: ...... uz to mam >:D Takze koukam ze jsi s radickou spokojen :yes: jsem na ni fakt zvedavy... takze pores ten zitrek!!!

rarsch 28.12.2009  19:34

« Re: Re: radicka

chlapi prinejhorsim se jenom prijedu podivat :yes:
                      ted du teda na ten RUM !! 8-s

Wiii 28.12.2009  19:39

« Re: radicka

tak to je cajk, ale lepsi by bylo, kdyby jsi mohl jezdit, od tebe je se co ucit!!! :yes:

"-- skrytý --" 02.01.2010  14:13

POWERPEDAL

Ahoj,kolik by si chtěl za ten powerpedal?
    Pisni mi to prosím na mail.: mobily.km@centrum.cz
    Dík Milda

Wiii 15.01.2010  14:12

« Re: POWERPEDAL

rarsch uz ho nemá, ale já ho ještě mám, střelim ti ho za 5000,- ;-)

FRPE 15.01.2010  00:03

Pěkný

A to tak že velmi ... :yes:

rarsch 15.01.2010  14:11

« Re: Pěkný

Wiii 15.01.2010  14:14

« Re: Pěkný

Pěkně jsi to přeházel ;-) :yes: A už je tam i mé jméno >:D >:D

PS: Nevíš jestli bych někde sehnal úpravce, co by mi tam narval všechno co má ten závodní motor? >:D >:D

rarsch 15.01.2010  14:42

« Re: Re: Pěkný

ty seš asi bohatej, hodně bohatej :-! myslim, že by se našel, když seš tak bohatej >:-[]

to si asi radši koupíš E90 M3 :yes: :yes:
          vyjde to levnějc

Wiii 15.01.2010  14:45

« Re: Re: Re: Pěkný

Jsem si dělal srandu >:D By mi ten motor pak vydržel tak 5000 km max >:D >:D :no:

rarsch 15.01.2010  14:46

« Re: Re: Re: Re: Pěkný

ale je tam vevnitř pěkně nakarbonováno, jak v uhelný pánvi :-O

Wiii 15.01.2010  14:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Pěkný

:yes: >:D >:D

Wiii 01.03.2010  11:27

Super fotky

Cau Rudo, ty fotky ze Sosnový jsou skvělé, takové akční!!! Koukám, že se tam jezdilo pořád bokem >:D >:D Dostaly gumy hodně zabrat, nebo díky vlhkosti trati ani ne? :-)

rarsch 01.03.2010  11:45

« Re: Super fotky

VÝRAZNĚ lepší než na suchu. Jezdil sem ale na svejch letních už celkem zuboženejch bridgestonech. OS lítal na zimních a celkem fajn. Nakonec nad tim stejně mávneš rukou >:D
      Co ten MOST 20/3!! Zazávodíme si trošku?

FRPE 01.03.2010  11:52

Jojo pěkný fotos ... :yes:

Wiii 01.03.2010  15:39

« Re: Re: Super fotky

Na Most jedu! Doufám, že mi ukážeš dobrou stopu, abych ji nemusel hledat >:D >:D

David Silver 12.03.2010  19:47

« Re: Super fotky

Skvělý fotky!!!!!!!! :yes: :yes: :yes: Nebude onboard video? :-)

rarsch 13.03.2010  16:58

« Re: Re: Super fotky

nene nebude, ale tim si mi připomněl, že chci udělat nějakej schopnej držák do auta na kameru..!!

Wiii 13.03.2010  19:54

« Re: Re: Re: Super fotky

rarsch... Do mostu jeden velmi schopný držák vezu ;-) :yes: :yes:

A prodávají i levnější variantu s jednou přísavkou ;-) Ale lepší dvě (pro pocit bezpečného přisátí a tím pádem bezpečí fotáku) >:D >:D

Erl 13.03.2010  21:17

Takovej hloupej dotaz... kam ho chceš v autě "přicunout" ? >:D

Wiii 14.03.2010  18:00

Erl:
              Ať už okno u spolujezdce, střešní okno nebo přední sklo, všude to pujde ;-) :yes: Ale asi to budu dávat zvnějšku ;-) :yes:

Ok, to bude super, tak to vem :-) :yes:

Erl 14.03.2010  18:56

« Re: Re: Super fotky

Wii: no jo, já zapomněl že máš střešní okno...
                ale ven bych jí asi nedal - bál bych se abych jí někde neztratil >:D 8-s

Wiii 14.03.2010  19:00

« Re: Re: Re: Super fotky

Erle, na to je to dělaný >:D Neupadne.. navíc má nosnost až 2,5 kg takže by to mělo snad udržet muj foťák, co má 500g >:D >:D :yes:

Ale jinak jako ideální pro vnitřek vidím spíše boční okno u spolujezdce ;-) :yes: protože když to dáš na střešní okénko, musíš pak v počítači video převrátit a to je práce navíc >:D >:D

Erl 14.03.2010  19:04

Jo lenost je hrozná >:D
                    Jako je možný, že to má takovou nosnost (se svým foťákem bych už měl docela obavy-ale tam nahrávání videa bohužel nehrozí :-( :'-( ) ale asi bych se nedokázal soustředit na jízdu-pořád bych na to myslel, jestli to náhodou při tom když jsem přejel obrubník neupadlo >:D Možná kdyby mi to tam někdo dal aniž bych o tom věděl.... >:D >:D >:D :-!

Wiii 14.03.2010  19:16

« Re: Super fotky

Na tyhle kvalitní přísavky je spoleh ;-) :yes: Strah z toho nemám (teda ne takový >:D ) proto jsem koupil verzi s dvouma přísavkami, která je jednou tak drahá >:D >:D

Erl 14.03.2010  19:19

« Re: Re: Super fotky

ok snad to bude opravdu držet.... no a kdyby náhodou ne... vyfot alespoň mobilem co z toho foťáku zbylo ;-) :yes: >:-[] >:-[]

Wiii 14.03.2010  20:11

Neboj, vyfotim to >:D :no:

rarsch 14.03.2010  14:41

« Re: Re: Re: Re: Super fotky

to vypadá moc dobře. Z toho budou super záběry. Mam malou a lehoučkou HD kameru, toshibu jak dává mountfield k sekačkám (ne že bych si teda kupoval sekačku >:D ). Nabiju ji a vezmu s sebou. :yes:

foto Subaru4ever

Subaru4ever 20.03.2010  11:01

Srdcařské auto

Exkluzivní raritka, obsáhlá a velmi informativní recenze, povedené fotky. :yes: :-)

Moc se mi na "si" líbí, že je to taková srdcařská záležitost. Vypadá prakticky stejně jako jiné 3er, má "jen" dvoulitr, a přitom k ní mají její majitelé podle všeho mnohem vstřícnější vztah, než ke klasických "řadovým" 3kám. Taky je dokonalým zářným důkazem toho, že výkon a objem skutečně nejsou všechno. Podvozek, rozložení váhy a hlavně sportovní nátura mnohdy hrají prim ;-) :yes:

Thomasino 10.04.2010  20:57

Díky za svezení na okruhu v tvém úžasném 320si

RARSCH, ještě jednou díky za super svezení na brněnském okruhu! Moc se mi to líbilo, ty zatáčky byly fakt super!! :yes:
    Kolik umí eSÍčko "gé" v zatáčkách? ;-) :yes:

FRPE 10.04.2010  21:42

« Re: Díky za svezení na okruhu v tvém úžasném 320si

Thomasino - a jak ten Rarsch vypadá? Jaké má oči, co říkal, kouří, nekouří, je slušný, je loajální, jel 90km/h?

No šup, šup, povídej ... zdrbeme ho než se objeví ... >:D

rarsch 12.04.2010  11:10

nemáš vůbec zač!
      přetížení sem neměřil, ale 1.1G by mělo zvládat v pohodě ;-)

320si 06.05.2010  20:55

« Re: Re: Díky za svezení na okruhu v tvém úžasném 320si

1.1G zvladne ale v pohode to uz moc neni!!!ten model mam taky a je uzasnej

Thomasino 06.05.2010  22:17

« Re: Díky za svezení na okruhu v tvém úžasném 320si

RARSCH, jen krátké info k tvým novinkám. Mám stejné gumy, mám je z Polska :-O Berustina je má taky a z Francie ;-) Až budou z Číny, bude to horší!! >:D >:D

P.S.: Závidím výlet na Ring, doufám že sis to pěkně užil ;-)

rarsch 11.05.2010  14:03

« Re: Re: Díky za svezení na okruhu v tvém úžasném 320si

musim přiznat, že runflaty na okruhu prostě na mym autě fungujou líp. Tohle se tak nechutně vrtí při prudkym brždění a změnách směru, že sem z toho hodně jalovej.
            Až budou Bridgestone Made in China, tak už doufám budu lítat vrtulníkem nebo jinym vznášedlem >:D

ypsilon 06.05.2010  17:16

ring

super fotky :yes: normalne jsem musel zatlacit slzu,pecka ;-)

tak jaky to bylo?co ty svodidla?jiny kary? :-)

btw.peknej modylek ;-) jo a nepojedes do brna na ksa?

rarsch 11.05.2010  13:52

« Re: ring

hele super, ještě tam letos budu muset, mam ještě pár jízd na kartě ;-)
      Takovej Ford GT naživo.. a jezdil na mokru, frajer :yes:
      KSA sem asi prošvih co?

ypsilon 11.05.2010  14:14

« Re: Re: ring

tak doufam,ze pojedem spolu a jeste s osakem,erlem a snad s wiim ;-) :yes:

hmm.ford gt na mokru,tak to byl pan sofer >:-[]

ksa uz probehl,bylo to fajn,hlavne teda potom ten sraz macz..jinak auta taky dobra,spoustu m3 e9x,porsche a ferrari,taky sls,sl black,z06 a v nedeli tam bylo murci sv a 458 itali,to uz jsem tam ale nebyl ;-\

hele a co dat v nedeli motokary? a tam to vsechno proberem ;-)

Wiii 11.05.2010  14:22

« Re: Re: Re: ring

Na ring se mnou pocitejte!! Jen nejdriv v cervnu >:D

rarsch 11.05.2010  14:24

« Re: Re: Re: ring

motokáry nevim, radši pudu na pivo >:D tam se sedí pohodlnějc

ypsilon 11.05.2010  22:12

« Re: ring

tak na motokarach si muzes dat pivo taky ;-) a nebo muzem jit jen na to pivo >:-[] ;-)

ypsilon 27.05.2010  17:03

nesmylsny biopaliva

je to svolod,sebranka koryta chtivych neempatickych tvoru :no:

jesteze nic podobneho nestuduji >:D

foto icetiger

icetiger 27.05.2010  17:09

« Re: nesmylsny biopaliva

v tomhle případě jsme opět papežtější než papež, EU po nás nežádá tolik a už ne tak hrrr jak naší pos.ranci, kdyby radši udělali biobradavici >:D

foto Ondrej-Samal

Ondřej Šámal 27.05.2010  17:23

« Re: nesmylsny biopaliva

To víš, potravinářská lobby v čele s Agrofertem zabojovala :no: :no: :no: Vždyť je už nějakou dobu prokázáno, že biopaliva emise nijak zvlášť pozitivně neovlivňují a navíc zdražují potraviny, což je pohroma pro ty nejchudší země.
      Holt, Kocourkov by nám mohl naše politiky závidět :-O :no:

ypsilon 27.05.2010  17:27

« Re: Re: nesmylsny biopaliva

xXx-ba naopak,cetl jsem naky test,ktery jasne prokazuje,ze biopaliva emise vubec nesnizuji,ba naopak :no: :no: ..je to jen novy zpusob pro pany nahore a majstera babise jak se jeste vic napakovat 8-s :no: ;-\

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 27.05.2010  18:11

Že k tomu přispěla i Top 09 mě docela dost sejří :-( :-(

Ronault. 27.05.2010  18:15

« Re: nesmylsny biopaliva

Ono je to taky dvojí boj, kde biopalivo nemá tak ani docílit snížení emise jako spíše snížení závislosti na ropě, kterou jak známo oproti řepce netěžíme, tedy krom Břeclavska, ale to by nevystačilo ani autům, co jsou v TOP10 >:-[] Každopádně biopalivy cesta nevede. Pomalu si zvykejte, že za pár let budeme auta dobíjet. ;-)

Mojito: Snad bys od starého zloděje kryjícího se za šišlajícího maskota nečekal něco dobrého? 8-s

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 27.05.2010  18:31

« Re: Re: nesmylsny biopaliva

ronault - lepšího ministra financí ČR neměla,stačí trochu googlovat a najít si graf zadlužení ;-)
              Hrabě sice usíná,ale jinak je v pohodě >:-[] :yes:

Paroubka volit nebudu,to raději skočit z mostu 8-s

ypsilon 27.05.2010  18:37

« Re: Re: Re: nesmylsny biopaliva

mojito-presne jak pises o kalouskovi ;-) :yes: a hrabe usina jen kdyz ho dikutovane tema nazajima,ma to tak od detstvi..ale kdyz ho naky argument zaujme,tak se hned probudi a je schopen ihned odpovedet >:D :yes:

Ronault. 27.05.2010  18:44

« Re: nesmylsny biopaliva

ypsilon: No jo, jednou mu nějaký podřízený úředník spočítal lépe rozpočet a už mu analytici tleskají. Ale když se v roce 93 dostal na ministerstvo obrany a hned v roce 1994 nakupuje 2300 padáků, které za prvé pak nefungovaly, firma dostala zakázku ještě dříve než byla zapsána do rejstříku, byla bleskurychle schvále, to jste ho ještě jako hrdinu neznali ;-)

Ronault. 27.05.2010  18:47

« Re: nesmylsny biopaliva

No ale nebavme se o politice, protože já jsem pesimista a vůbec nikoho bych nevolil, teda jenom sebe a pak někoho, na koho bych ty miliardové tunely, co bych nadělal, shodil >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 27.05.2010  18:48

ypsi - je to tak :yes:

Ronault. 27.05.2010  18:37

« Re: nesmylsny biopaliva

Graf zadlužení pořád propadá, resp. za posledních 20 let se zadlužujeme každoročně, věříš, že to bude jinak? A že tomu Kalousek jakožto nejhorší ministr obrany pomůže?
                Hrabě má pro některé lidi charisma, ale to je tak vše. Třeba ten jejich předvolební klip mě ničím neobohatil, teda krom toho, že s nikým po volbách nechtějí spolupracovat, což v našem volebním systému nejde. Jsou to pravicoví populisté, stejně jako Paroubek levicový.

Ono vůbec po těhle volbách bude zase švanda pozorovat, jak bude kdo s kým chtít sestavovat vládu, jak ti co střílej dinosaury s bez dinosaurů neuspějí atd., to bude teprve vzrůšo, jak budeme zase půl roku bez vlády jako minule 8-s >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 27.05.2010  18:52

« Re: nesmylsny biopaliva

ronault - jako ministr obrany ten kšeft podělal,to je fakt,nicméně těch kravin udělal relativně málo.
                  Že mu to úředník spočítal (tomu moc nevěřím)je jedno,byl asi obklopen chytráky a ne blby ;-)

Ten graf,dočel mi e-mailem a já ho už smazal,je velmi zajímavej a hlavně pravdivej.Najdi si ho a dojde ti to ;-)

btw : ale ty biopaliva podělali :-! 8-s

Ronault. 27.05.2010  18:59

« Re: nesmylsny biopaliva

Mojito: Ale on to nepodělal, on to udělal naprosto perfektně, rozfofroval peníze státu, pobral úplatky, takže na tom vlastně vydělal a ještě mu to prošlo. Co je na tom pro něj špatného? Navíc dneska mu to lidi žerou, stačí jen populisticky zahrát na zadlužení... Popravdě na jedné straně tady strašit úsprama a na druhé o peníze stát okrádat, to dohromady nejde.
                    Nebo jak vyměnil stíhačky MIG 29 za vrtulníky Sokol, to byl taky kauf jak blázen. >:D

No a teď se nechal ukecat agrarníky a to ještě ani není po volbách a už tě s.re ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 27.05.2010  20:25

« Re: Re: nesmylsny biopaliva

ronault - jako ministr obrany to nějak nezvládl,ale vrtulníky Sokol vybral výborně >:D

btw : ti zapráskání zemědělci narvou řepku po celé ČR (kudy jedu tam je)aniž by měli jisté,zda na to stát přistoupí (zvýšení biosložky v palivu)a pak jdou vyřvávat před parlament ať to schválí,nebo že zkrachujou :no: :no:
                      Kopl bych je do *,akorát to bude kurvit motory a zlepšení živ.prostřední = 0 :no: :no:

Ronault. 27.05.2010  20:33

« Re: nesmylsny biopaliva

Mojito: Nesouhlasím, on to tam tehdy zvládnul moc dobře, pro sebe určitě 8-s >:D

Řepka byla vždycky na spoustě míst, na tom změny nepozoruju. Prostě je řepka cítit, narozdíl třeba od pšenice >:D Nevím, jestli to bude kurvit motory, v benzínu to asi nebude, nebo jo? V naftě si to dokážu představit, však staré diesely jezdily i na olej z friťáku >:D Nedávno jsem stál v Brně na semaforech a cítím jako by se něco pálilo. Říkám si, že by to šlo z mého auta? To ne, to smrdí jak přepálený tuk od hranolek... v okolí žádné bistro, tak přemýšlím, co to je... rozjedem se a to bylo auto předemnou, které asi jelo na fritovací olej, tuším starý Peugeot 205 to byl >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 27.05.2010  21:15

ronault - tak jako ,,malou domů,,to zmákl perfektně! :yes:

Co jsem slyšel,tak v benzínu to bude taky ;-\ ;-\ Jelikož jezdím opravdu po celé ČR tak jasně vidí,že tolik polí s řepkou taky nikdy nebylo,ten nárůst je obrovský! :-( :'-(

add Peugeot - >:D >:D ..to je ale hnus to čuchat :-(

Jak se ti líbí vaše hymna Ostrava?Začíná z toho být hit jak prase,už to hrají i u nás na Free107 :yes:

FRPE 27.05.2010  23:13

« Re: Re: nesmylsny biopaliva

Já jezdil ve starým Ducátu na bionaftu, jím biopotraviny, vyfukuji bioplyn, jsem biologický plodný otec, rád chodím do biografu, piji biofidus activ ... >:D

Máte někdo něco proti Biu? >:-[]

Ronault. 27.05.2010  23:47

« Re: nesmylsny biopaliva

Mojito: Ostrááávu jsem slyšel, není to špatné, ale jako hudba to není můj šálek čaje. Navíc rádio v autě nejen si přidává a ubírá hlasitost jak se mu zachce, ale dokonce už i odmítlo chytat jakékoliv statice v Brně, takže jedu CD dookola 8-s

Thomasino 08.06.2010  22:18

« Re: Novinka

Thomasino, on je na tom jeste dobre ,to já mám stresni okno >:D >:D

Thomasino 08.06.2010  22:44

« Re: Novinka

No jo, tak proto máš to zrychlení tak pomalé >:-[] :-!
        Navíc ti to zvyšuje těžiště!! Proto nemám žádné střešní okno, žádné parkovací čidla, žádné roletky a podobné nesmysly >:D
        Za to mám samo o sobě dost těžké auto :-O Ikdyž těch 1375 kilo ještě není úplně katastrofální..
        Na ten výkon bylo optimální tak 800 kilo a správné rozložení hmotnosti :-!

rarsch 09.06.2010  10:23

« Re: Re: Novinka

nojono, roletka >:D
          řeknu ti to takhle, KDYBYCH si konfiguroval třeba takovou novou M3, tak bych tu roletku prostě zaškrtnul, je to úžasně funkční záležitost :yes:
          taky bych mohl vykuchat navi, hifi, klima, zadní sedačky.. a hlavně svoje sádlo 8-s
          Xenony sou taky těžký. To máš těžký ;-)
          Ale já si nestěžuju.

Chobot 25.06.2010  15:15

Jo tak

to je tvoje ´nová´ M3. Já si řikal, když sem ji viděl v galerii, že Uii určitě odchytil nějakýho pozera, co tam má M3 jen nalepeno a ono ne. Tak to gratulace :-)

Vampix(Diesel Power) 25.06.2010  15:44

« Re: Jo tak

taky se připojuji ke gratulacím. E36 je opravdu fajn auto, hlavně to je skvělá hračka na blbosti >:-[] :yes: Užij si ho co můžeš ;-)

Thomasino 25.06.2010  17:58

« Re: Jo tak

Tak gratulace k prima hračce!! :yes: A copak že sis pořídil starší M3 když máš 320si? Chystáš ji snad taky prodávat? ;-\
        A se ktrým autem budeš teď jezdit na okruh? ;-) Na hraní jsou obě dvě..

rarsch 26.06.2010  16:04

« Re: Re: Jo tak

na okruhy chci brát emko. SI je přeci jen pionýrský vůz. Co se týká řízení na hraně, dalo mi hodně. Zkusim ho prodat, ale neni to podmínkou. Tys mě přece viděl, popravdě něco většího na normální ježdění bych se svejma rozměrama užil, nějakou 530i nebo tak.

Thomasino 27.06.2010  21:08

« Re: Jo tak

Tak přehodíš kdyžtak motor z M3 do "si", kuchneš zadní sedadla a podobné zbytečnosti a máš z toho betelnou káru na vokruh >:-[] >:-[] Podvozek má SI totiž evidentně suprovej ;-)

rarsch 28.06.2010  11:26

hehe, narvat do novýho auta 17 let starej motor, to je ale magořina >:D
              podvozkově sou ty auta oboje luxusní, velmi srovnatelný, až mě to překvapilo. Jen SI chybí špéra, skutečně by bodla.

Wiii 25.06.2010  16:56

Co já? >:D

Chobot 25.06.2010  17:16

« Re: Re: Jo tak

Hups, tak to byl Yps >:D Sorry. Když ty si tady takovej viditelnej, tak se sem tam holt stane, že se někam přimotáš aniž bys tam vůbec byl >:D

rarsch 26.06.2010  15:58

« Re: Jo tak

ne toto není pozérský stroj, toto je stroj s plnou náloží >:D
      a funguje brilantně, dnes betelně odzkoušeno na 'okruhu' v Písku :yes:

Erl 27.06.2010  21:13

« Re: Re: Jo tak

Neříkej, že jsi se na tu trať v písku vešel >:D >:D Hlavně v tom esíčku u lesa se vedle sebe nevejdou ani dvě motokáry >:D

rarsch 28.06.2010  11:27

« Re: Re: Re: Jo tak

šikany sou tam úděsný, ale vyblbnul sem se :yes:

"-- skrytý --" 26.06.2010  17:44

to mě poser

tak ty sis koupil M3 ;-) gratuluju. Já v jedný jel asi před 3měsíci a byl to hroznej sh.it, taky 3,0 a vůbec to nejelo, o drift si ji musel prosit, no prostě blbý BMW >:-[]
    Uspořádáme motokáry, přijedeš to předvést všem, že jo?

David Silver 26.06.2010  20:14

Honda určitě driftuje jak král co? >:D >:D >:D >:D

rarsch 28.06.2010  11:28

« Re: Re: to mě poser

jasně, rád jí přivezu ukázat ;-)

Erl 28.06.2010  20:16

« Re: to mě poser

Rudo 5.7.2010 se jedu povozit na Brno... nezajedeš se taky podívat a provětrat M3? >:D

PS : Samozřejmně každej je vítanej ;-) :yes:

white label 28.06.2010  20:47

Erl
            Nezvi tam každého, nebo si pak minimálně měsíc nesedneš...
            :-O :*) 8-s >:D

Erl 28.06.2010  20:54

WL : na co ty taky hned nemyslíš >:D >:D >:D

Ale zase čím víc lidí tím větší zmatek, takže bych se tomu snad mohl i vyhnout >:D :-! >:-[]

Thomasino 28.06.2010  21:07

« Re: to mě poser

Jen aby to nebylo, že čím více lidí na okruhu, tím větší šance že ti někdo načechrá zadek tvého plechového miláčka :-( ;-\
                Každopádně Rarsche bych v Brně taky rád zase viděl a já i GTI se doufám zase po čase na okruh vydáme ;-)

Erl 28.06.2010  21:16

Thomasino : no je pravda, že v tom případě by to bylo mnohem horší 8-s

Téda nevím co by bylo horší... mít zmuchlanej můj nebo můj zadek? 8-s 8-s

Thomasino 28.06.2010  21:20

« Re: to mě poser

Ani jedno neznám, vždy jsem měl zmuchlaný "jen" předek, ale ani jedno by se mi nelíbilo >:D

Erl 28.06.2010  21:22

nějak ani jedno nehodlám zjišťovat >:D 8-s

Thomasino 28.06.2010  21:27

A nad tím se určitě shodneme ;-) :yes:

Tyto choutky necháme raději nějakým teplometům >:-[] >:-[] >:-[]

Erl 28.06.2010  21:30

tak tak :yes: >:-[]
                          a co ty? dorazíš nebo jak? >:D ;-)

Thomasino 28.06.2010  21:38

« Re: to mě poser

Rozhodně to mám v plánu a odradit mě může jen špatné počasí :-)

Erl 28.06.2010  21:45

« Re: to mě poser

tak to jsme dva... snad nebude chc(á)t :-| :-)

Thomasino 28.06.2010  21:51

« Re: to mě poser

Má to v plánu i Co-Pilot s Cliem RS a možná Mojito :-) A zřejmě zase dorazí i Merkur s jeho slušně poladěnou Alfou :-) Ale u něj se člověk nesmí vzrušovat tím, že ho předjíždí, ty úpravy nejsou rozhodně zanedbatelné a nemluvě o semislickách :-! Taky je samozřejmě znát, že je na okruhu velmim často..

rarsch 29.06.2010  10:14

« Re: Re: to mě poser

M3 ještě není připravená, musí projít kontrolou. Na Brno házim bobek, ale 23.7. na víkend na Ring co?? >:D

Erl 29.06.2010  16:51

« Re: to mě poser

Abych to nějak shrnul... El. samosvor mě teda jako ani jakási náhrada nepřijde... Abych řekl pravdu čekal jsem od něj mnohem víc... možná to taky bude tím, že jsem to zkoušel na okresce na suchu a možná i těch koní by to chtělo trošku víc >:D >:D

Rudo když to vím takhle dopředu, tak se mnou počítejte :yes: :-) Abych začal šetřit >:D
              BTW je to pátek cesta tam možná pár kol. Sobota ježdění a neděle cesta home?

PS : k tomu brždění - já žiju v domnění, že na okruhu se brzdí krátce, ale hodně intenzivně 8-s

PPS : Thomasino já se tam jedu vyblnout, né zabít, takže úspěch bude když se vrátím domů živ a zdáv ( ikdyž nějakej ten skalp by nebyl špatnej >:D )

rarsch 29.06.2010  18:36

« Re: Re: to mě poser

pojedu v pátek ráno z prahy nebo ve čtvrtek odpoledne, ještě uvidim. v nědeli odpoledne zpátky.
                Wii taky vyhrožoval že s nim máme počítat, tak vás mam šoupnout do jedný postele jo? >:D

Erl 29.06.2010  18:46

« Re: to mě poser

Noo já dřív jak v pátek nemůžu. Kdyžtak bych dal s někým kdo pojede v pátek sraz na rozvadově. :-)
                  Nebyl by tam do postýlky někdo jinej ? >:D >:D >:D >:D >:D Mě je to celkem jedno... Teda pokud to nebude White Label, to bych se asi moc nevyspal? >:D >:D

A co Ypsi? něco říkal, že by to dobou už měl mít čas...

ypsilon 29.06.2010  19:02

« Re: Re: to mě poser

no ypsi byl jel moc rad,ale 23.7. dela nejlepsimu kemovi svedka na jeho veselce >:D :yes: ..takze bohuzel,jak to tak vidim,tak se dostanu na ring mezi srpnem a rijnem ;-\

Erl 29.06.2010  19:06

Vy si toho navymejšlíte.... Už druhej co má nějakou výmluvu ;-\ >:D

ypsilon 29.06.2010  19:08

« Re: Re: to mě poser

presne >:D a ted v patek mu delam (samozreme smyslenou,je to vymluva pro mou mamku,chtela v noci pomoct sazet naky kyticky :*) ) rozlucku,to bude masakr >:-[] >:D

white label 29.06.2010  19:15

Erl
                    Spát můžeš doma, se mnou můžeš naopak "něco" zažít... :yes:
                    >:D >:-[]

Thomasino 29.06.2010  19:20

« Re: to mě poser

Ring mě sice zajímá, ale ten si nechám do plánu na příští rok ;-) Zatím si bohatě vystačím s okruhem v Brně co mám pár kilometrů a především pokud jsou nějaké super okresky (jako bylo třeba v Itálii), přijde mě to zajímavější ježdění >:-[]
              Ring si nechám jako takovou další metu na příští rok. Taky bych rád nejdříve absolvoval nějakou školu nebo jízdu s trenérem :-)

Erl 29.06.2010  19:35

WL : to jsou moc lákavý návrhy.... pošleš mi nějakej poukaz ? >:D >:D >:D >:D

Thom : Ring v klidným tempu dáš i bez zkušeností na okruhu... jezdí tam i autobusy s turistama a na několika fotkách jsem tam viděl i karavan >:D

Thomasino 29.06.2010  19:49

« Re: to mě poser

To sice joo, ale stojí to nějaký peníze (myslím hlavně cesta a ubytování) a těch není úplně nazbyt. Teď nás stála dovolená v Itálii nějaké nezanedbatelné peníze (skoro za to mohla být ta druhá sada disků s pneu na okruh :-( ) a ještě máme v plánu s pár klukama ve druhé půlce srpna na pár dní Stelvio :-)

Erl 29.06.2010  19:52

« Re: to mě poser

no nějaký (nemalý) peníz to vezme... Překvapivě cca stejně jako 5ti denní dovolená v chorvatsku :-|

Stelvio bych taky někdy rád :-)

Thomasino 29.06.2010  19:56

« Re: to mě poser

No však pokecáme v pondělí, můžeme si tam dát sraz třeba už po 17-té hodině :-) Stejně tam člověk musí být nějakou dobu před tím, upustit kola, koupit lupeň apod ;-)

Erl 29.06.2010  20:05

« Re: to mě poser

klidně se můžem sejít i dřív... u mě to záleží na tom jakej bude provoz
                        v SZ posílám tel a kdyžtak si zavoláme :yes:

Thomasino 29.06.2010  20:08

« Re: to mě poser

OK, taky pošlu svůj mobil.. Odpoledne mám volné, přítulka má svůj program :-)

Merkur 28.06.2010  21:57

Re: to mě poser

Zas to nepřeháněj s těma mýma úpravama.Tuším,že funkci samosvoru,byť elektronickýho máš také :-)

Thomasino 28.06.2010  21:59

« Re: to mě poser

No myslím že sám nejlépe víš, že mechanický je mechanický ;-) :-) Navíc snížený podvozek, celkem lehké auto a slušný motor k tomu :yes: :-)

edit: nicméně po srovnání na okruhu s Roccem bez XDS je poznat, že k nečemu tam je dobrý (pro mě trochu překvapivě i na suchu na okruhu). Fakt můžeš jít o poznání mnohem dříve na plyn při výjezdu ze zatáčky..

Merkur 28.06.2010  22:16

« Re: Re: to mě poser

Je pravda,že mechanický nemá jakous-takous prodlevu oproti elektronickýmu.Jinak podvozek mám origo tovární :-! .Navíc bohužel nemám takovou fičůru jako ty,že si čudlíkem i ten podvozek ladím :-)

Thomasino 28.06.2010  22:20

« Re: to mě poser

Já myslel, že jsi říkal nebo psal, že máš vylepšený i podvozek ;-)
          Je pravda, že přepínání podvozku je na GTI super, ale dokázal bych si představit, že ty rozdíly budou ještě větší a Sport by mohl být spíše něco jako Sport+ na okruh :-) A budu chtít trochu vylepšit ty brzdy, aby více odolávaly vadnutí..

Jinak nemám sice dlouhodobé zkušenosti s mechanickým samosvorem, ale XDS reaguje fakt neskutečně rychle a takřka bez zpoždění.. Nedá se vůbec srovnávat s nějakým běžnýmí protiprokluzy..

Merkur 28.06.2010  22:24

« Re: Re: to mě poser

Nesmíš na těch brzdách stát půl minuty před zatáčkou ;-)

white label 28.06.2010  22:27

« Re: to mě poser

Přesně, to samé jsem řešil na toto téma (o víkendu) s Mojitem...

P.S. Je to trochu jako neumět ještě pořádně lyžovat, ale už nutně shánět "závodní" lyže...

Thomasino 28.06.2010  22:37

« Re: to mě poser

WL - slyšel jsem o víkendové projížďce u Rožnova ;-)
                Je pravda, že vadnutí už pociťuji jen na okruhu a třeba v Itálii kdy jsem během jednoho dne přejel 4 průsmyky a mezi tím jel spoustou moc hezkých silniček (a občas celkem svižně) jsem problémy neměl. Dokonce ani po sjezdu z extrémního Passo Di Gávja a ze Stelvia :-)
                Ale to jsem taky dost brzdil motorem a jel i kvůli přítulkyni dost spořádaně a rozumně.
                Dříve jsem párkrát cítil vadbutí při projížďkách po okreskách, ale asi jsem se s nimi naučil zacházet již citlivěji a teď je to na okreskách už OK :-)

white label 29.06.2010  11:38

« Re: to mě poser

No vidíš, nakonec ti ty brzdy ještě budou stačit...

P.S. Copak, nějaké víkendové "klepy" z Rožnova a okolí... ;-)

Thomasino 28.06.2010  22:30

« Re: to mě poser

Nestojím, naopak se snažím na ně jít postupně a intenzivně brzdit až na závěr :-) Ale chce to pilovat a hlavně se naučit ty správné brzdné body, což mi třeba ve Švoncovce nejde ;-\