Mercedes-Benz C (2001)

27.2.2009

Zapomeňte na předsudky o pánech v letech řídící svoje vozy v pravém pruhu dálnice. Tohle auto dokáže být velice zábavné a hravé. Nevěříte? Třeba Vás…

Mercedes-Benz C (Tharas)

"-- skrytý --" 27.02.2009  21:48

Pekne

Pekne auticko, elegantne, sice len Ccko ale aj to dokaze zaposobit a hlavne tento rok vyroby. Prosim dopln aj nejake fotky z interieru. Inak moja otazocka, nevies ako dobre spolupracuje automaticka prevodovka pre tento model a motor a ci ma nejake vecsie neduhy? :yes:

Tharas 27.02.2009  21:58

« Re: Pekne

Dik. Fotky budou postupne. O automatikach pro tohle moc nevim.

"-- skrytý --" 03.01.2010  13:29

« Re: Pekne

Zdravím chlapce Mafiány od Mercedesu. >:D tak tenhle mercedes u mě vede ze všech měďáků nejvíc! ;-) miluju Mafiozo cáre ;-) :-) ať slouží ;-)

Poustnik 28.02.2009  09:00

A co to tvoje druhé auto?

O Fordu jsem se toho moc nedozvěděl.... >:D

Tharas 28.02.2009  09:16

« Re: A co to tvoje druhé auto?

Mam ho teprve tri dny, urcite doplnim postrehy a nafotim.

Poustnik 28.02.2009  09:22

« Re: Re: A co to tvoje druhé auto?

O.K. Ale že nezaložíš recenzi až když máš všechno po kupě?

Tharas 28.02.2009  19:38

« Re: Re: Re: A co to tvoje druhé auto?

Založím, všiml jsem si odkazu "Skrýt"

"-- skrytý --" 28.02.2009  13:29

Sorry :)

Sorry som chcel dat 3x10 ale ma pletie ze 10 bod je nizsie ako ostatne, tak som omylom dal 3x9, takze opravene, 10 10 10 :-)

foto Asphalte-MoDo

Asphalte MoDo 28.02.2009  14:23

Teď mi teda trochu zaskočilo jak jsem to viděl

To je ale krásný auto :-) Už se těším jak ho uvidím v Mostu na okruhu jako za starých časů...

Tharas 28.02.2009  19:39

« Re: Teď mi teda trochu zaskočilo jak jsem to viděl

A bude ještě daleko hezčí

"-- skrytý --" 28.02.2009  15:44

dle meho gusta

zdravim, sem rad ze tu mas zrovna cecko,je to jeden z mala medouru co se mi libi, zvlast tahle generace, upravy mas zvolene presne podle meho vkusu,proste se mi auto moc libi mas to 3x10, jinak jaka je viditelnost stema xenonama 10 000K ? ja sem o nich taky uvazoval ale nakonec se vzal 8000 K jelikoz vsude pisou ze nejlepsi co se viditelnosti a funkcnosti pise sou 5000,tak me zajima jak sou na tom podle tebe ty 10 000

foto Asphalte-MoDo

Asphalte MoDo 28.02.2009  15:49

« Re: dle meho gusta

podle me to sviti asi 4x lip nez bezny zarovky, ne 5x jako u tech 8000... ;-)

Tharas 28.02.2009  19:41

« Re: dle meho gusta

Ja mam srovnani jen s halogenkama z predeslych aut a o rozdilu asi psat nemusim

foto StormShadow

StormShadow 02.06.2009  08:57

w203 bleeee :(

nevim jak benzin, ale po dlouholetych jezdnenim s c220 a 270 cdi bych ty kramy s hvezdou nejradsi podpalil (auta bez jakychkoliv uprav, ciste tovarni tak jak byly koupeny), nemam nic kloudneho na obhajobu tehto aut a u vetsiny tvych zminenych silnych strankach bych se docela i hadal o naprostem opaku. :-( moc teda neverim ze benzin nejak moc na aute zmeni vlastnosti

foto STi-Modo-Team-

STi (Modo Team) 02.06.2009  09:03

« Re: w203 bleeee :(

Tak já Mercedesy taky nemusel, ale po zkušenosti v podstatě s celou jejich aktuální modelovou řadou musim uznat,že něco do sebe ty auta mají.Pro můj vkus sice stále nejsou,ale některé ve svých třídách excelují...
      Konkrétně tenhle je taky povedený, ikdyž asi hlavně díky všem těm i na první pohled málo viditelným úpravám. A chválím nového majitele, jak se o něj stará, protože ta oprava musela stát jak auto při koupi (ojeté) ;-)

Tharas 03.06.2009  12:42

« Re: Re: w203 bleeee :(

Dik za pochvalu, tak nejak to skutecne bylo. Vyslednou castku ani nemohu uvest, protoze by si asi malokdo myslel, ze jsem psychicky v poradku:-)

Tharas 03.06.2009  12:38

« Re: w203 bleeee :(

Tak napis neco konkretniho, at je o cem se bavit. Ja sam mam posledni taky dobou par negativnich zkusenosti, ale vetsinou dojdu k tomu, ze si za to muzu vlastne sam.

foto StormShadow

StormShadow 06.06.2009  15:54

« Re: w203 bleeee :(

to by byl zase roman, ja bych to asi shrnul ze to je auto pro nemeckeho duchodce, 200 a 220 rozhodne (v 200cdi sem nikdy nejel ale vzhledem k tomu jak jede 220 tak tu 200ku clovek obcas musi asi tlacit), 270 neni uz takova nuda, ale na silnici a v zatacce teda absolutne nedrzi, to me ani jeden, nehorazne rezne, odchazi interier, porad se nekde neco plastovyho lame atd, a to se clovek o to auto samozrejme stara, servisy vsechny naprost osileny, prasata neskutecny a hlavne praci neumerne drahy, navic je pro ne Cko je onuce. co se tyce mokra to se palubka muze ubklikat a zimy to je totalni tragedie nikam to nevyjede...........ovladani palubniho pocitace vymejslel asi *, bo t oje zraly na nabourani pri jizde. pro vyssiho cloveka jako ja na rizeni absolutne nepohodlny hlavne nekam dal. do kufru se vejde absolutni prd a to i diky tomu ze prostor pr ostrkani je desne malej takze jakakoliv vetsi krabice problem. couvani resp parkovani bez senzoru tragedie clovek vubec netusi kolik ma mista. no a tak bych asi mohl dale pokracovat :-)

foto martinius

martinius 06.06.2009  15:39

C

Auticko ozilo vdaka decentnym upravam a doplnkom..Pekne sa ti podarilo vyzdvihnnut podareny (ale inak trochu nudny) dizajn Cecka.. V rodine mame C220 cdi sport edition r.v.06, velmi pekne, trosku slabsie ale na dlhe cestovanie veeeelmi pohodlne.
    Tie zadne lampy :yes: :yes:

"-- skrytý --" 08.08.2009  13:13

Nadherne auto

super recenze, fotky hezke, 10 :yes:

"-- skrytý --" 01.09.2009  18:05

kompressor

zdravim ta ....mam clk 230 kompressor ...nemas skusenosti s opravou alebo vymenou kompressora? ten moj dajako blbne

Tharas 03.09.2009  20:06

« Re: kompressor

podle toho jaky myslis...s kompresorem klimatizace mam spoustu zazitku a zkusenosti, s kompresorem vzduchu zadne. Funguje bezvadne. Co jsem slysel, tak by mel byt "na vzdy":-) Jak se projevuje to blbnuti?

"-- skrytý --" 06.09.2009  19:03

« Re: Re: kompressor

no prave ze ja mam neskutocne problemy s tym kompresorom vzduchu......proste nefunguje netlaci ziaden vzduch do hadice a pritom som ho mal vonku pozeral som nanho a fakt sa tam asi enam co pokazit ale ten moj proste nejde...nevim teraz ci je uz vybehany alebo ci tam je dajak ina chyba....napriklad spojka dajak alebo cidlo magbet alebo fakt neviem...moje clk ma za sebou uz aj dost kilometrov okolo pol miliona...a s klimou ja zatial problemy nemam funguje ako ma

Tharas 09.09.2009  19:49

« Re: Re: Re: kompressor

Ja nevim po pul milionu mi to tak divny neprijde.Ale az tak tomu nerozumim...

"-- skrytý --" 23.09.2009  16:01

Úžasné auto, úžasná recenze (dal bych ti klidně 20 bodů, kdyby to šlo), úžasné fotky. :yes:

foto berustina

berustina 29.12.2009  21:00

10b - Auto, je vidět, že se o něj staráš a že ti opravdu přirostlo k srdci což je vidět i na investicích, které již spolykalo. Upřímně jsem byl docela překvapen, že i Meďákosaurus ač není nejstarší tak kvalita některých dílů je opravdu ostuda. Vždyť je to přeci MB. Ale já měl podobný problém s BMW. Jak píšeš taky jsem nestačil měnit jednotlivé díly. :-)
    10b - Recenze, je to velmi čtivé a zároveň oceňuji finanční výčet některých ND. Alespoň je vidět, jak je to finančně náročné.
    10b - Foto, bez diskuze příjemné detaily i celkové pohledy včetně HDR úprav.

Ať vydrží, slouží a nezlobí. ;-)

Tharas 01.01.2010  11:55

« Re: Hodnocení

Diky. Ja jsem byl ze zacatku taky docela prekvapen, ale skoro v kazdem servisu mi potvrdili, ze MB neni co byval a statisticky je temer stejne poruchovy jako kazde jine auto. Sila trhu a konkurence je neuprosna a i MB musi snizovat naklady. Ne ze by to bylo spatne nebo spatne zpracovane auto, ale o nekterych dilech si myslim, ze byly zamerne pouzity s tim, ze se nizsi cena auta vrati az pri jejich vymene. Ceny ND a orig. servisu by tomu odpovidaly...
      Navic je v tom aute strasne moc ruznych zarizeni (snimace, senzory, rid. jednotky, serva, atd...), a kdyby ty veci mely stejnou spolehlivost jako u jinych aut, jsem v servisu porad, protoze je jich proste hodne.
      Na druhou stranu musim rict, ze mi mimo spotrebnich ND a dilu spojenych s opotřebením samo od sebe nic neodeslo. Nakonec je to vzdycky o tom, jak se clovek o auto stara a jak se k nemu chova.

FRPE 01.01.2010  23:02

Zdravím na Šumavu

Docela pěkně jsem si nyní početl ... :yes:

Tharas 03.01.2010  10:16

« Re: Zdravím na Šumavu

Jestli jsi tu byval drive, nemel by Te tento text prekvapit:-)

foto Hanss-MoDo-Team-

Hanss (MoDo Team) 14.01.2010  14:58

C 200

pěkně si to opravil - líbí se mi a rád na něj vzpomenu, tak ať slouží :yes:
    Zdravim

FRPE 25.01.2010  16:14

Otázka na tělo

Nazdar Tharasi ( Tome ) ty dáváš nováčkovi Subaru Outback Aichelovi 3x10b? Vždyť v recenzi nemá ani písmenko ... :-O

Nechci zde působit jako moralista ale tohle vážně nechápu ...

Tharas 25.01.2010  16:34

« Re: Otázka na tělo

Me udivuje, ze se ozyvas prave Ty - vcera jsi napsal nejakemu nestastnemu majiteli čornute oktavky, aby si vylepsil recenzi:-) To mu muselo zvednout naladu...
      Aichel tam neco mel, ale ted zase asi schoval cele auto. Uvidime s cim prijde. Poctive jsem treba zhodnotil toho rostaka se 405, co nam tu vsem dava male znamky.

FRPE 25.01.2010  16:42

« Re: Re: Otázka na tělo

Jo máš pravdu, nebylo to včera ale předevčírem - byla to ukradená Octavie a jen jsem mu psal aby doplnil ale narozdíl od tebe jsem NEBODOVAL víš?

Jo před chvílí jsem se všimnul, že Aichel recenzi stahl, tak je to jistě lepší, když jí sem dá až to doplní a ty tvoje desítky pak budou mít cenu. Jinak kdo jak koho boduje se můžeš podívat - klikni na hodnocení a je to. Ten se 405 je Frenetig? :-)

Tharas 25.01.2010  16:44

« Re: Re: Re: Otázka na tělo

Ja mu to dal jako vyjadreni utechy a soucitu.
          JJ, myslim, ze je o on.

FRPE 25.01.2010  16:48

« Re: Re: Re: Re: Otázka na tělo

Tome - nepřišel jsem se na tvou diskuzi s tebou hádat, jen mě nebylo jasný proč dáš 10b za ,,žádný,, písmenka v recenzi a 4ks fotek, nic víc a nic míň.

To že jsem se spletl a recenzi nečetl, protože byla u kradený Octy krátká mě napsal Ronault, ihned jsem se vrátil zpět a dotyčnému se omluvil, skutečně to byla první recenze, kterou jsem jen obsahově shlédl aniž bych četl pointu = moje chyba.

Jinak v poho a nezlob se! :-)

Wiii 25.01.2010  16:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Otázka na čělo

FRPE, nekde jsem slyšel, že máš vskutku velké čelo, je to pravda? :-O :-O Myslím, že si o tom zpívali ptáčci ve větvích >:D >:D

vrkuboy 25.01.2010  16:55

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázka na čělo

čelo mu končí u temene? >:D

Wiii 25.01.2010  16:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázka na čělo

Nějak si to nedokážu představit >:D

FRPE 25.01.2010  16:55

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázka na čělo

:yes: jasný, mám čelo jako Vrkuboy tělo ... ;-)

Wiii 25.01.2010  17:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázka na čělo

FRPE a nevíš jestli je Vrkuboy křížený s holubicema, nebo proc ta jeho holubičí přezdívka?? >:-[] >:-[] >:D >:D

FRPE 25.01.2010  17:06

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázka na čělo

Nemohu komentovat ale díval jsem se již před časem na jeho kartu nicku ... >:D

vrkuboy 25.01.2010  17:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázka na čělo

Já jsem vyšlechtěnej >:D mě jen tak něco neporazí, ale pokud mě chcete dostat do kolen tak mě pusťte scenu z vesničko má středisková jak otík kroutí krkem holubům to brečím jak u titaniku >:D

FRPE 25.01.2010  17:14

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázka na čělo

Mebreč, Vojta se zase jmenuje příjmením ,,parůžek jelínek,, ... >:D

vrkuboy 25.01.2010  17:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázka na čělo

A není někde od Teplic? případně nedělá v teplárně? Nenosí tepláky? Jinak ten parůžek je narážka na nějakou fyzickou indispozici? >:D

Wiii 25.01.2010  17:19

Vrkuboy:
                          To by byl "roh jelínek" >:-[] inak od Teplic nejsem ,ale z Jevan a tepláky mám zrovinka na sobě >:D >:D :yes:

Wiii 25.01.2010  17:16

FRPičko, parůžek sis vymyslel a kdo je Vojta? :-O :-O >:D >:D

Wiii 25.01.2010  17:14

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázka na čělo

Nemám na skladě, možná jindy >:D Ale tohle "šlechtění bylo jednou i v South Parku ne? >:-[] Co to křížili, Prase a slona? nebo jak to bylo, nejak mi neslouzi pamet >:D >:D >:-[]

Tharas 25.01.2010  19:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázka na čělo

Co znamena, kdyz ma nekdo velke celo?

Wiii 25.01.2010  19:29

« Re: Otázka na čělo

No všeobecně se říká, že lidi s velkým čelem nebo odstátýma ušima mají vždycky záložní možnost pracovní příležitosti >:D >:D Mohou jít hrt do Star Treku >:D >:D [odkaz]

PS: všiml sis jak všichni ignorujou tu příšernou chybu v nadpisu? >:D >:D

Tharas 25.01.2010  19:36

« Re: Re: Otázka na čělo

To neni chyba, ale preklep - jinak by se urcite nekdo ozval. A take tam je analogie s tim "tělem", o kterem tahle diskuze puvodne byla (kdyz uz ne o autech:-); zmeny "t" v "č" si malokdo vsiml.

Wiii 25.01.2010  19:46

« Re: Re: Re: Otázka na čělo

Děkuji za objasnění toho co se tu stalo, to jsem netušil :-O Jinak na MA to casto neni o autech ;-)

Tharas 25.01.2010  16:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Otázka na tělo

Jasne v poho, ja jsem to psal spis jako srandu:-) Pravda je takova, ze jsem chtel konecne dosahnout poctu 100 hodnoceni u meho vozu a tak trochu jsem doufal, ze se tak stane zbesilym hodnocenim kazdeho trakare.

foto Jack1989

Jack1989 26.01.2010  20:59

pěkný

meďour, máš tam 3x10, koukni i na moji

Tharas 26.01.2010  21:38

« Re: pěkný

jj, dival jsem se. Auto udrzovany, fotky super (zvlast ta s prdelkou:-).

foto d-a-m-

d.a.m. 31.01.2010  15:31

Zadokolka

máš krásnýho meďoura! :yes:
    Chtěl jsem se zeptat - jak se to chová na sněhu a ledě?
    Já měl kdysi žigula a je pravda, že díky jeho přetáčivosti jsem se celkem obstojně naučil jezdit v zimě :-)
    Pomáhá Ti nějak výrazně paní elektronika, nebo je to takový divoký?

Tharas 01.02.2010  20:59

« Re: Zadokolka

Ahoj, diky za pochvalu!
      Letosni zimu jsem mel moznost nabrat opravdu hodne poznatku o chovani zadokolky na snehu i na lede. Zacnu tim prvnim. Sníh me mile prekvapil, pokud jsou dobre pneu, neni vubec problem. Kolikrat jsem byl i zaskoceny necekanou pruchodnosti a opravdu jsem si vyhral jako male dite. Auto neustreluje a vcas da vedet jaka situace nastane. Je tak relativne dost casu zareagovat. Na silnici jezdim se zapnutou elektronikou, ale pri docouvavani nebo pri pokusech vyjet co nejvic je treba ji vypinat. Kolikrat totiz zamezi prisunu vykonu na kola pri sebemensim prokluzu, i kdyz vim, ze by to to auto dalo nebo ze se staci trochu prohrabnout k asfaltu. To same parkovani, vypnout a pak to trochu pocukat, rozhoupat na parkovisti a jde vsechno. Lopatu ani jine pomucky jsem letos nepouzil a to jezdim temer kazdy den. Pruchodnost je mezena vyskou - dokud si nesedne na spodek (coz je u snizeneho auta docela nizko:-), vyjede vse. Horsi je to u brecky, tam je to jen o pneumatikach - predni proste tolik nedrzi a je treba na to myslet.
      Neprijemne vsak prekvapil led. Smyky se razem meni z pretacivych na nedotacive (coz odnesl pravy predni plech pri narazu do obrubniku) a lehky zadek hodnekrat zustal stat i na rovine bez sebemensiho hnuti. Na obranu ale musim rict, ze konkretne tohle auto je upravami koncipovano spise na okruh. To znamena, ze mit vetsi vysku, normalni mekci spojku a treba rucni brzdu, da se s dobrym pneu v pohode jezdit i v zime.

Brandon Walsh 21.03.2010  15:32

mirkina ruka ako hlavne foto

je to pre mna cest ze si ako hlavne foto dal aj kus mojej priatelky >:D >:D

Tharas 22.03.2010  09:06

« Re: mirkina ruka ako hlavne foto

To byla jasna volba, o ta auta tam v podstate vubec nejde:-)

foto Subaru4ever

Subaru4ever 21.03.2010  16:54

The Gotfather

Moc pěknej "Meďour". Recenze je opravdu obsáhlá a velmi informativní. Fotky máš taky moc hezký.

Ten velikej (skoro megalomanskej) nápis KOMPRESSOR na zádi mě vždy fascinoval, škoda že jsi ho sundal. A taky si musím postesknout nad tím, že v zimě jezdíš na plecháčích. Vím že je to penězích a o praktičnosti, ale na německou limuzínu podle mě plecháče rozhodně nepatřej. Dokonce bych řekl, že na auta za 3/4 mega a víc plecháče rozhodně nepatřej.

Jinak ale super kára, hezký video z Mostu a celkově zajímavá a originální úprava auta :yes: :-)

Tharas 22.03.2010  09:15

« Re: The Gotfather

Ja vim, ja jsem mel puvodne v planu pouzivat na zimu druhe auto. To dojezdilo a tak jsem si rekl, ze ten mesic to na plechach vydrzim. Bohuzel se zima letos trochu protahla...
      Nicmene na Sumave je to v zime opravdu nejracionalnejsi volba. Navic mi ty plechy zachranily rizeni - pri hratkach na zasnezenem povrchu jsem prehledl obrubnik a vzal jsem ho pravym kolem. Nastesti vsechnu energii zachytil jen plech a nic jineho.

KOMPRESSOR bohuzel musel ustoupit novemu laku. Navic v Praze plati, co oci nevidi...

Diky. Video z Mostu je sice pekny (jeste jednou dik Wii-Jaovi za pujceni autostativu), ale take je na nem videt hodne zacatecnickych chyb:-) Kdyz bude pekne, tak priste pujde kamera ven na dvere.

FRPE 23.03.2010  16:32

Koukal jsem ...

... na tvý videjko u Wídžeje. Pěkný. Máš ještě nějaký nebo další fotky? Přidej je ať mohu mrknout "závodníku". ;-) :yes:

Tharas 23.03.2010  20:47

« Re: Koukal jsem ...

Mam toho mraky - asi 4 jizdy z auta, ale to vis, neni se cim chlubit:-) Takze premyslim, jestli to zverejnim. Bylo to takove spis pro divaky:-)

foto ZonixX

ZonixX 23.03.2010  20:54

« Re: Koukal jsem ...

taky jsem koukal na youtube a je to hezky video, je na co koukat :-) fakt jsem netusil, kolik nas tam najednou bylo >:D