Aero 50 (2012)

7.8.2010

Hodnoťte prosím tuto recenzi pouze známkami 10 – 10 – 10. CO SE PRÁVĚ DĚJE ------------------------------- Bylo vybráno nové téma pro Květen 2016.…

Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

white label 13.02.14  21:33

« Re: Jarni sraz na Morave?

Konečně vidím Lega, sice to není naživo, ale i tak to stojí za to.. :-O >:D

P.S. Vzhledem k výrazu předpokládám, že už ho byl právně poučit iudex. >:-[]

Thomasino 13.02.14  20:44

« Re: Jarni sraz na Morave?

Nové předváděčky a novinářská auta MRS budou asi černá a zlatá (žlutá) ;-) :-)

white label 13.02.14  20:40

double

Thomasino 13.02.14  19:49

« Re: Jarni sraz na Morave?

Protože by se někteří (nebo některé) mohli po rozklinutí avataru leknout, že se koukají do zrcadla !! >:-[] >:-[]

A nešlo o cenu, ale o to že se mi nechtělo to stále umývat :-O Také na těchto speciálních barvách se při opravách špatně chytá stejný odstín :'-( Ta barva je moc pěkná, když je čistá, ikdyž je už taky dost profláklá. Mít k tomu černocha na umývání, tak bych do ní možná šel

white label 13.02.14  12:49

« Re: Jarni sraz na Morave?

Pátky stejně nemůžu obecně, u mě by to šlo zase jen v některou sobotu.

white label 13.02.14  00:26

Bully
    Tak v tu sobotu 3.5. by to možná šlo, uvidíme co na to napíší ostatní.
    1000 km to máš zpátky z Prahy?
    To bys přijel Accordem?

white label 12.02.14  21:46

Bully
    Viděl bych to předběžně na první polovinu května/mája, takže to by ti snad pasovat mohlo.

white label 12.02.14  21:42

Leg
    Tebe bych chtěl rozhodně osobně poznat (samozřejmě ve vší počestnosti, nejsem žádný "Thomasino" >:-[] ), takže doufám, že by to byl termín, který by ti vyhovoval.

white label 12.02.14  21:29

DMcK
    Pokud trváš v bodě 4 na množném čísle, měl bys vzít i nějakého toho spolujezdce. :-O >:D ;-)

white label 11.02.14  11:23

« Re: Nový král HotHatchů snad již v Ženevě

Bully
    A jak jinak lze obecně chápat tohle:
    "Jestli dneska uz neumis jezdit bez natacecich bixenonu s LED Cornering Systemem a IR rozpoznavanim prekazek ve tme, pak si je samozrejme musis poridit Zvlastni pozornost se jim musi venovat prave u sportovniho coupe nebo H-H."
    Napsal jsem snad něco ve smyslu, že bych už neuměl jezdit s autem bez xenonů? Naopak, žít lze dokonce i bez auta, natož bez samotných xenonů.
    Netuším sice proč, ale pokud (nejen) mou reakci na téma halogeny vs. bixenony bereš opravdu jako "výpad" (vůči tobě), pak to tvou (zbytečně paranoidní) reakci vysvětluje. Pokud bych napsal něco ve stylu, že bez xenonů dnes jezdí jen "lůzři" apod., pak bych podobnou reakci naopak pochopil.
    Možná se jen považuješ za normálního řidiče a nás (s našimi diskusními tématy) jako přesné opaky petrolheadů, princip ale zůstává.
    Takže je spíš škoda, že ve zdejších diskusích hledáš výpady tam, kde žádné nejsou.
    Jak psali už ostatní, tady bývá velmi přátelská diskusní atmosféra, na rozdíl od většiny diskusí pod články na a.cz. a nediskutuje se zde zdaleka pouze o autech. :-)

white label 03.02.14  22:21

Th
    Pokud děláš jednoduché závěry typu - kdo řeší barvu/odstín, design kol apod. , nezajímají ho vůbec (automaticky) jiné ("důležitější") věci..., pak si tady opravdu špatně, ale chybu hledej mnohem spíš na straně svého nepochopení.

P.S. A tu míru, do které se barva apod. řešit může, určuje kdo a na základě čeho?

white label 03.02.14  22:07

Th
    Výkřik typu: "Na barvu to auto nejezdí", můžu těžko věřit někomu, kdo si dobrovolně připlatil nemalou částku za metalický lak a barvu na MRS (nejen) tady několikrát řešil.
    Třeba barvu sedačky do obýváku taky podobně "neřešíš", protože její barva nemá objektivně žádný vliv na to, jak dobře se na ní sedí? ;-)

white label 03.02.14  21:54

Bully
    V čem je tedy tak zásadní rozdíl mezi běžným hb a sériovým hh homologovaným pro "otevřený" silniční provoz?
    Mě barva a design kol zajímá u jakéhokoli vozu a nevidím důvod proč by tomu tak nemělo být zrovna u hh. Naopak mě by zase nenapadlo brát hh na okruh typu Brno, kde (s patřičnou nadsázkou!) působí jako když pustíš autíčko na setrvačník po autodráze.
    Že má i dnešní GGTI blíže (než MRS CUP) k původnímu principu hh je zřejmé už z toho, že se jednak Renault snaží nabudit dojem, že jeho hh je vlastně coupé, nikoli hb... a pak taky samotná existence CUPové verze, která je v rámcí běžné produkce hh stále určitou "raritou".

white label 03.02.14  21:05

Th
    Jasně, a proto se podobných debat "vůbec" neúčastníš a nedáváš tady odkazy např. na to, jak vypadá MRS s černými vs. šedými koly apod. Nemluvě o fb.
    Prostě si nevidíš do hu.by :-O :*) >:-[]

woody-alien 31.01.14  22:41

« Re: Nové téma...

wl: Odkaz nejde, ale tipnul bych si, že Thomasino myslí tohle: [odkaz]

Thomasino 29.01.14  19:30

« Re: Hlasování - white label

Mám pocit, že u nás ti řidičák na místě vzít nemohou, pokud nezpůsobíš nějakou vážnou dopravní nehodu pod vlivem a podobné šílenosti. Navíc řidičák odebírá Magistrát a ne policajti. Je pravda, že poslední dobou mám pocit, že na Slovensku je ještě větší KOCOURKOV než tady v ČR :-O :-O
    Dálniční známku koupím, stejně tak to neznamená že budu jezdit jako bezmozek, ale např. drobné přestupky jako parkování či malé překročení rychlosti pak člověk nemusí až tak řešit >:-[]

Jinak já se těším hlavně na letošní akci v Dolomitech, kam jedeme s pár kamarádama petrolheadama na konci května nebo začátkem června jezdit :-)

foto gero

gero 28.01.14  22:35

« Re: Vyhlášení výsledků

eliot: díky ..PS já vím ,že ti to vadí, ale comeback holt bývá těžký >:-[] :no:

foto michalpneu

michalpneu 27.01.14  18:11

« Re: Disky

Tak ono tyhle teoretické % výpočty jsou dost zavádějící, protože realita je jiná.

1. Každý disk má jinak široký Hump a ačkoliv už jich dnes má patku J, tak se pořád najde dost takový, které mají patku N, ale hlavně má každá pneumatika jinak řešenou patku a pás ochrany ráfku. Pominu li, že třeba Michelin Alpin A4 už ani v rozměru 225/45 R17 nemá ochranu ráfku, tak je rozdíl když na disku 7,5x17 sedí třeba Pirelli a jinak to vypadá, když tam sedí Dunlop nebo Continental. Každá ta pneumatika má ten pás jinak klopený a jinak šíroký. Takže může vypat například Dunlop 225/45 R17 na disku Ronal a jinak na tom Ronalu bude vypadat třeba Pirellka. Ale to už závisí na tom daném disku a gumě

2. Berte taky v úvahu, že každý výrobce dělá pneumatiku o šířce 225/45 R17 jinak širokou. Oni mají tolerance od té reálné šířky 225 mm, v rámci šnižování valivého odporu dělají pneumatiky většinou kolem 221, vyjma Pirellky, která dělá 227-9

Takže Aáčko může dělat konkrétní pneumatika 225/45 R17 na 7,5x17 a u některé nepoznáte Ačko ani na 8x17 v tom stejném rozměru.

Věřte mi, já už se těch gum naobouval, tak jsem viděl kde co, jak to pak fyzicky na tom disku vypadá:-)

foto poterienko

poterienko 25.01.14  21:40

« Re: Fotky

Já souhlasím s Kubassem. Téma bych nechal, možná prodloužil třeba do středy a ne o měsíc.
    Takže moje, WA fakt jsem na to zapomněl :D.
    Než jsem své auto koupil v německu, tak zdatně sloužilo vojínovi Bunderšajzetypenovi ve službě Híťovi. Jako jediný přežil válku (všichni ostatní padli při ochraně zásob kyanidu) a pak putoval po krajině.

woody-alien 25.12.13  22:10

« Zahájení hlasování

Ukončuji přihlašování a zahajuji hlasování. Do soutěže za Prosinec 2013 jsou přihlášeni:

iudex - [odkaz]
    Kysky - [odkaz]
    poterienko - [odkaz]
    Vranis - [odkaz]
    AnGeor - [odkaz]
    Kubass - [odkaz]
    woody-alien - [odkaz]

Můžete začít hlasovat. ;-)

poterienko: Máš pravdu, něco to chtělo, ale já si nebyl jistej co a časově jsem to měl na knop, tak jsem to raději nechal.