Diskuse

Aero 50 (2012)

7.8.2010

Hodnoťte prosím tuto recenzi pouze známkami 10 – 10 – 10. CO SE PRÁVĚ DĚJE ------------------------------- Bylo vybráno nové téma pro Květen 2016.…

Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

white label   dnes  00:55

« Re: Re: Re: Driftování v Lungau - pecka akce !!

Nechal bych 5W-30.
    Taky jezdím 5W-30:
    [odkaz]

A šest stovek za 5L (120Kč/l) to máš hodně dobrou cenu.

foto Ronault-

Ronault. 22.02.  22:21

« Re: Re: Driftování v Lungau - pecka akce !!

Pánové, dotaz na olej. Čeká mě výměna u Picassa a kluci aby to udělali komplikovanější doporučují dvě možnosti (zlatý Renault, kde je jen jeden >:D ) s jediným vysvětlením, že 0w30 je ekologičtější a snižuje spotřebu... no jen aby. Možnosti jsou tyhle:

[odkaz]

Auto udělá tak těch 12-15t za rok, žena s ním jezdí na nákupy do 5-10 km, občas mezi město cca 20 km v jednu stranu a občas ho vezmu do práce ať se provětrá nafta po dálnici (30 km v jednu stranu)... Pravda, že auto stojí v garáži přes noc, takže z tuhých mrazů nestartuje, takže 0W by až tolik nemuselo mít výhodu... Z druhé strany je doporučovaný pro vozy se start stop, ale ten já vypínám...
    Ptal jsem se bývalého majitele a ten říkal, že bral v servisu (moc neřeší náklady, místo Picassa má Panameru) ,tam mi řekli, že naposledy dávali 5W30, takže jestli chci svůj, nemají problém, ale jakýkoliv 5W30...tak doufám, že mistří alespoň splňovali normu 8-s >:D

Fakt by měli dávat jen jeden na výběr >:D

foto Thomasino

Thomasino 21.02.  22:35

« Re: Driftování v Lungau - pecka akce !!

Tak už jsem konečně dokončil zbytek úprav fotek a nahrál na rajče. Je tam spousta krásných fotek, protože jsem to nefotil já, ale dva fotografové co na akci byli >:-[]
    No pár mých je tam taky, ale jen pár.

foto pradeda7

praděda7 20.02.  20:55

« Re: Re: R Re: Driftování v Lungau - pecka akce !!

First drive X2 M35i....

foto speedfred

speedfred 20.02.  17:52

« Re: R Re: Driftování v Lungau - pecka akce !!

Tú GT3 by som bral aj v tej kriedovej :-!

white label 20.02.  15:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Driftování v Lungau - pecka akce !!

Tak určitě..., jak sám píšeš! ;-)

iudex 20.02.  15:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Driftování v Lungau - pecka akce !!

wl: a to proste nemôže byť náhoda. :-)

white label 20.02.  14:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Driftování v Lungau - pecka akce !!

Dany
    Karmínová výrazně reaguje na světlo, takže na slunku dokáže doslova zářit (sytě červeně) a ve stínu/pod mrakem vypadá tmavší/nenápadnější/decentnější.
    [odkaz]
    Mimochodem, všimli jste si, jaká 911ka a hlavně v jaké barvě, v tom videu na okruhu jela před těmi CS 992? GT3 - Křídově šedá! (od 13:40)

white label 20.02.  14:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Driftování v Lungau - pecka akce !!

iudex
    Tak já nemám problém si virtuálně nakonfigurovat cokoli, třeba včetně Bugatti, i když na něj nemám finanční rezervy.
    Mě zatím taky žádný majitel 911ky nepustil za volant, a ani se jim moc nedivím, prý - manželka, fajka a 911ka se nepůjčuje. >:-[] ;-)

Dany 20.02.  14:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Driftování v Lungau - pecka akce !!

WL, ak vie karmínová takto vyzerať na svetle, tak beriem späť a kľudne by som s ňou uvažoval aj pri 911

Iudex, Focus ST vyzerá byť pekne vyskladaný, ale cenovo ho určite prestrelia. Bojím sa to napísať, ale podľa mňa bude po dovybavení atakovať Cupru.
    Som zvedavý ako naladia 2,3-ku. Či len urežú vrch a výkon rozložia do širšieho spektra otáčok, alebo využijú priestor na trochu živšie naladenie.
    Koubek poukázal pri novom Focuse na materiály a dielenské spracovanie (čas 6:30)
    Snáď to bude problém len z kraja výroby

iudex 20.02.  13:14

Tak aj pri virtuálnej kúpe sa snažím pohybovať v leveli, na ktorý mám a kde sa trochu orientujem, čo žiaľ v prípade 911ky ani v jednom ohľade neplatí. >:-[] 8-s Jediná 911ka, ktorú som šoféroval, bola tá z požičovne na Slovakiaringu a tá mala od série dosť ďaleko a v klasickej 911ke (CS) som bol len zvezený Takže na svoju príležitosť šoférovať novú/cestnú 911ku len čakám. ;-)
    Dany: Proceed GT až Cupra ST je fajn rozpätie, netreba Ťa ľutovať. :-) S Focusom ST to vidím rovnako, Ford to tradične prestrelí a na znormalizovanie cien bude treba nejaký ten rok čakať. Každopádne ST kombi s benzínom môže byť parádne rodinné zvezenie, 2,3ka so samosvorom a manuálom, mohol by som. Možno sám nakoniec oblúkom skončím tam, kde som pred rokmi začal (pred GGTI bola úvaha Focus ST a ešte pred ním ST kombi).

white label 20.02.  12:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Driftování v Lungau - pecka akce !!

iudex
    Psal jsem, že jsou nejdražší, ale MRST tu zatím nikdo reálně nekupuje, takže ceny nás při virtuálních konfiguracích omezovat nemusí. ;-)
    Jak jsem psal Danymu, těm červeným příčkám na kolech bych se vyhnul i u Flamme.
    K 911/992, říká tam jasně, že s těmi OPF/GPF (je tam i vidět, v 17:03, jak velké to jsou "potvory") tady mělo Porsche celkově velké problémy. Jsou to v podstatě ještě výrazně účinnější tlumiče výfuku, než samotná turba (+ problémy se zpětným tlakem). Možná i proto se rozhodli více utlumit ostatní mechanické zvuky, aby se snadněji prosadil utlumený zvuk motoru/výfuku + nějak tomu výfukovému zvuku pomoci. Ten WET režim se senzory deště to je fakt pro blondýny.
    Zarazilo mě, že při jízdě s CS řekl: "...jestli toto má být základ (nové 911)...", přitom základní Carrera teprve přijde, snad ví, že eSko není základ 911ky.

white label 20.02.  12:14

Dany
    Podle mě je to od začátku až do konce karmínová, ta "indická/strážní" červená je výrazně světlejší...
    Na těch Jerez vypadají ty příčky jakoby je tam někdo dodatečně přidal, a to i kdyby červené nebyly. A máš pravdu, že ty červené akcenty na kolech by byly přijatelnější na nebarevném autě.

white label 20.02.  12:04

sf
    Přesně tak, když už, tak už! >:D

Dany 20.02.  12:04

Veď toto, virtuálni kupujúci >:D
    Keďže nemám priestor na tretie auto v rodine, tak potrebujem priestor v aute.
    Momentálne by som sa pri výbere musel pohybovať niekde medzi ProCeedom GT až Cuprou ST. Cupra nám podražela viac ako je zdravé a niečo mi hovorí, že aj Focus ST bude nezdravo nacenený. Taký Fastback N je tak na pol ceste, jak priestorom, výkonom, tak aj cenou. Keď bude k dispozícii, tak sa musím zviezť, aby som vedel či má zmysel o ňom aspoň virtuálne uvažovať.

foto speedfred

speedfred 20.02.  11:42

Keď kupovať virtuálne ,tak aspoň niečo poriadne!!!

iudex 20.02.  10:56

Mne naopak Trophy príde ako najlepšia ponuka. Navýšenie ceny viac ako vyrovná výbava a fakticky ten vyšší výkon máš zadarmo. Alebo potom opačný extrém, teda základ bez zbytočných príplatkov, aby človek mal jeden z najdostupnejších HH na trhu.
    Ako rád ja virtuálne kupujem autá. >:D
    Dedo: jj, videl som, vyzerá to sľubne, ale zatiaľ ide len o render, tak si počkáme. Hlavne o aký typ karosérie pôjde, doterajšie Gran Coupé boli 5dv. liftbacky, toto ale vyzerá skôr na sedan. Aj tak som ale z nových bavorákov najviac zvedavý na M135i, hlavne do akej miery prechodom na R4 a FWD/AWD (ne)stratí charakter. No a na cenu.

foto pradeda7

praděda7 20.02.  10:51

Nová FWD 2er GC....sakriš...hezká.... :-! [odkaz]

Dany 20.02.  09:10

Iudex: Tie Fuji sú trochu prázdnejšie, ale o to ide, aby boli ľahké a pevné. Bez pohľadu do šrajtofle, by som volil Fuji. Ak By som reálne kupoval, zrejme by som ani nesiahol po Trophy. Jerez mi prídu moc aj pri flame a viac sa hodia k nefarbám, kde by trochu oživili vzhľad. Aj tam by mi asi stačili červeno lakované Brembo strmene.

K 911. Mne sa nepáči ten trend odstraňovania radiacej páky. Možno je to zvyk, ale ten výrastok tam pôsobí ako po amputácii. Ostatok by som asi rozdýchal ;-)

iudex 20.02.  08:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Driftování v Lungau - pecka akce !!

wl: tie Fuji disky na mňa pôsobia už moc prázdne: [odkaz] No a dať ďalších 1700 eur za disky na auto, na ktorom už sú (rovnako 19 palcové) fakticky príplatkové disky za tisícku, to je pre kompakt hrubo mimo. A mne sa tie 19ky Jerez páčia; sú samozrejme závislé na farbe karosérie, lebo tie červené akcenty nejdú ku všetkému, napr. na žltej či oranžovej sa to už bije. Ale na červenej flamme to z môjho pohľadu sedí.
    Ad test: podľa mňa je fajn, že ani Trophy nie je vytriasačka vhodná len na okruh, ale stále použiteľný HH, len ostrejší ako základ. Proste ideál na denné jazdenie a zároveň už prispôsobené na okruh (brzdy). Mimochodom podľa technických údajov je Trophy ľahšie, ako základné RS.
    Dany: z toho videa trocha cítiť, že Rasťo nie je úplne vo vytržení, ako by človek pri najnovšej generácii legendy očakával. A z tých pár poznámok (zvuk, priebeh krútiaku, vplyv GPF) sa zdá, že v Porsche mali hodne roboty, aby kvôli emisným predpisom 992ka nebola horšia, ako 991ka a je otázne, či je vlastne lepšia, ako predchodca.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Strašlivá tragédie! Pět sourozenců (†1,5 až †9) zemřelo po návštěvě restaurace: Otrávili se jídlem!

Strašlivá tragédie! Pět sourozenců (†1,5 až †9)…

V pákistánském městě Karáčí po návštěvě restaurace zemřelo pět sourozenců ve věku od jednoho roku do devíti let.…

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec: O jejich dětech dnes rozhoduje soud

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec: O jejich dětech…

Před nedávnem zažil Tomáš Plekanec (36) v táhlé rozvodové válce s Lucií Vondráčkovou (38) malé vítězství. Po…

Dočkal: Sparta musí být v Česku opět jednička. Desítku mu v týmu schovali

Dočkal: Sparta musí být v Česku opět jednička.…

Vrací se jako kapitán reprezentace, obdržel místo tradiční devítky číslo 10 a Spartu chce vrátit v Česku zpátky…

Eratův blikanec! Vypnul exspoluhráče, má otřes mozku. Špatné, řekl kouč

Eratův blikanec! Vypnul exspoluhráče, má otřes…

Martin Erat se většinou neprosazuje surovou hrou, ale tentokrát to s tvrdostí přehnal. V souboji v rámci 47.…

Kaspická příšera: Smrtící sovětská zbraň, která nepřátelům naháněla obrovský strach

Kaspická příšera: Smrtící sovětská zbraň, která…

Ekranoplán je stroj, který připomíná křížence mezi lodí a letadlem. Pohybuje se těsně nad vodní hladinou díky…

Architektonická perla v centru Prahy půjde k zemi. Česká památková ochrana selhává

Architektonická perla v centru Prahy půjde k zemi.…

Navzdory snahám města (pozdě ale přece) i navzdory několika malým protestům pravděpodobně nic nezastaví…