Nejde nastartovat felicia.

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA Felicia

  • 00 Reagovat !

    foto

    02.09.06  22:20

    « imobilizér

    zjistil jsem, že by problém s tím mým startováním mohl být v imobilizéru. je to jednoduché imobilizér odpojit? jde to vůbec?? aby se mi pak nesesypala celé elektrika..
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.09.06  13:23

    « Bez nadpisu

    mam 1,3mpi rok 2000. ma najeto 45000km ajede jen na 2 valce poradi nekdo vymenil jsem svicky a listu :!:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.09.06  10:00

    « Re:

    Určitě tam na to příjde. Je to fakt co se týče diagnostiky king. Ostatně jí též vyučuje na místním autoopravářském účňáku.
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.09.06  09:45

    « Bez nadpisu

    jo, díky, zkusim to.. přemýšlel jsem, že s tim zajedu do servisu škodovek, ale tam bych se asi nedoplatil, ikdyž když se to takj vezme, oni přece musí vědět hned, co s tim, nebo ne? musí s tim mít přece hafo zkušeností... no mrknu na ty stránky, ještě jednou dík... měj se
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.09.06  09:21

    « Re: Re:

    2 jvees69: Na vesměs "odborníky" v autorizovaných servisech se vykašli. Zajeď si k někomu, kdo tomu opravdu rozumí a má na to pořádné vybavení. Po doporučení jiných jsem objevil borce co to opravdu umí [odkaz] a rozhodně není drahý. V diskuzi na těch stránkách možná najdeš i odpověď nebo se ho přímo zeptej.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.08.06  11:40

    « Re:

    jj, je to na ho...no a nevim co s tim... když to dám do servisu škoda, tak se prohnu..
  • 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 31.08.06  10:41

    « Bez nadpisu

    Panejo,to slyším poprvé,já jsem to startoval normálně z nuly do startu a chytlo to vždycky hned :?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.08.06  20:02

    « Re: Re:

    Zdravim, jde o felícii 1,3 MPi, než to "nacvaká" nastartovat nejde, o to by nešlo, ale na cvakání, které celkem trvá tak 2 minuty se musí čekat dalších třeba 10 minut a zdá se mi, žese to postupem času jak furt oddaluju opravu stále zhoršuje.. měl sem to v servise a na nic nepřišli, bylo to na počítači a žádná chyba nikde není.. je to fakt na pytel.. jinak pumpa to prý údajně není, prý funguje jak má..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.08.06  23:26

    « Re:

    Řeč je o nějaké relátku v palubce, které je slyšet po otočení klíčkem do první polohy. Mě třeba předchozí majitel radil, že při startování to chce počkat na cvaknutí a až potom otočit klíčkem dál. Pokud se startuje hned tak to nemusí chytit nadrc. Řeč není o 1,9D. Někde ve felicia fóru jsme četl, že to cvakání může být i od škrtící klapky.
  • 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 29.08.06  21:56

    « Bez nadpisu

    o čem se to bavíte??? :shock: to jako žhavení u dieselové feliny??Já měl felicii(1.3MPI) skoro 5 let,ale na žádné cvakání jsem nečekal,pravda při zapnutém zapalování se spustil větrák a pak cosi cvaklo... 8-s
    Můžete mi to někdo prosím vysvětlit?? :*)
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.08.06  10:38

    « relátko

    Zdravim lidi, tak jsem si zjistil, v jakém relátku to cvaká, no a vyměnil ho.. cvaká i ve vyměněném, je to zapleklitá situace.. sakra.. nevim co s tim.. doufám jen, že to je v elektrice a ne v pumpě... jinak aby toho nebylo málo, pořád se to zhoršuje, teď už musim čekat na svakání io když auto stojí třeba 2 hodiny..., dřív to cvakalo až po cca 10ti hodinách odstaveného auta..., je to hnus.. kámoš mi říkal, že mu to taky dělalo a že to bylo relátkem.. je fakt, že sem relátko nekupval nové, je starší.., ale že bych trefil zrovna na relátko se stejnou chybou??... chjo :roll: :roll:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.06  21:00

    « Re: Re: Re: Re: Re:

    50x to je dost. Nejlevněji koupíš díly třeba v [odkaz] nebo [odkaz] jinak běžně 6 tis.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.06  20:40

    « Re: Re: Re: Re:

    n, strašíš... to už mi nedělej..doufám, že to bude jen relátko.. mě to cvaká, kdybych to měl spočítat, tak 50x minimálně a trvá to cvakání něco přes minutu + to, než k tomu cvakání vůbec dojde... uvidim v pondělí, snad je pumpa dobrá.. bo nevim kde nato vezmu... co stojí??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.06  16:38

    « Re: Re: Re:

    No nechci strašit, ale pokud to nechce chytnout delší dobu, tak by to ta pumpa taky mohla být. Jinak mě to cvakne (zvukově jak při zapnutí / přepnutí světel) jen jednou cca pár sekund (max. 5s) po otočení klíčku do první polohy. Připadám si jak dřív při žhavení nafťáku. >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.06  11:21

    « Re: Re:

    dík za odpověď.. jj, v servisu mi taky říkal, že to bude asi relátko, prej stojí 2 kila, tak to je dobrý, já už myslel, že to bude pumpa a ta je dost drahá... u mě to je třeba i 10 minut čekání na cvakání, tak takhle sedim v autě a vztekám se kdy už to budu moct nastartovat.. čím dýl auto stojí, tím delší je doba čekání na "cvakání" >:D ... jeto dost hrozný, snad to bude jen relátko a pak to bude v poho..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.06  07:58

    « Re:

    To znám. Předchozí majitel mě na to upozorňoval, že startovat se má až po cvaknutí v pojistkové skříňce. Startování před tím je neúspěšné. Podle mě to má souvislost s nějakým relátkem. Těch pár sekund od otočení klíčku z I do start se dá vydržet. Rozhodně to nejsou u mě minuty.
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.08.06  13:49

    « Bez nadpisu

    Zdravim lidi, nesetkali jste se s problémem u felície, že nastartovat sice jde, ale studený motor ne?? Jde o to, že když mi felda stojí přes den v garáži a rána chchi jet, tak musim čekat třeba 5 minut, než začne takové cvakání v pojistkové skříňce u spolujezdce a pak jako se spustí čerpadlo, nasává benzín a pak to terprve najede.. když to zkoušim před tímhle zmiňovaných cvakáním, tak sice startérchrchlá, ale prostě nechytne... no a čím dýlk auto stojíé, tím dýl se musí čekat... prej by to mohlo být relátko nebo co... co takoýc relé stojí??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.05.06  12:36

    « Re: Nejde nastartovat felicia.

    Ahoj já bych ti poradil asi tak že je velice dobré tankovat kvalitní benzín, protože s tím mám také zkušenost.Tankoval jsem u benzinky XXX a nic moc Felda byla líná a docela žrala.A tak jsem jednou natankoval u SHELL a od té doby supr >:D auto je živější,tišší,spotřeba klesla cca 1l a na dojezdu nádrže se to projevilo o min. 50km/nádrž, jo a mimochodem tam zbíráš body za natankovaný benzín a to taky není k zahození.Ještě jedna zajímavost nechci tě strašit, ale viděl jsem u svého opraváře dvě Feldy které měli v pr.. střiky a na feldu stoji cca.12.000,- tak kde chceš tankovat?
    Pavel
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.05.06  11:02

    « Bez nadpisu

    Ono by to chtělo trochu definovat "nejde na startovat".
    Když otočíš klíčkem, děje se něco? Startér pohne s mototrem? Neche to chytnout nebo to hned chcípne?
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.05.06  12:03

    « Nejde nastartovat felicia.

    Koupili jsme si v autobazaru Skoda feliciji a po mesici to zacalo blbnout.Nechce startovat.Vse vypada dobre,baterije je nabita.Je tam dost benzinu.Je mozne,kdyz jsem predtim chteli jet,tak to jeste slo nastartovat,ale jak jsem nacerpali na novo benzin a tet to nejde vubec nastartovat.Muze to byt,ze je benzin nekvalitni. Poradte my.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…