Peugeot 206 SW

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto Charlie

    Charlie 19.05.05  15:13

    « Bez nadpisu

    Od te prohlidky jsem najel asi 1000 km a klep, klep, klep ticho po pesine. Doufam, ze to tak bude stale. :D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.05.05  13:37

    « Re: Servisni kontrola po 30.000 km resp. po 2 letech

    to to musi nechat tahat botama z archivu? to mi nerikejte, ze se nic nedeje. Nas za chvilku ceka prohlidka po 30 000
  • 00 Reagovat !

    foto Charlie

    Charlie 26.04.05  08:43

    « Servisni kontrola po 30.000 km resp. po 2 letech

    Tak uz to mam taky za sebou. :-)
    Stalo me to 1984,- Kc (1.1/44 kW).
    Menili olej v motoru, olejovy filtr. Cistili filtry, nejaka prace. Dalsi kontrola za rok nebo za 30.000 km.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.03.05  09:42

    « Re: Re: Re: Servisní kontrola při 60tis.

    to mas pekny, to ti tam toho delaly docela dost, mno, nas za chvilku ceka 30 000km, tak su zvedav na co prijdou, zda se nam, ze jde spatne otevirat leve zadni dvere, ze jde prave ztuha klika
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.03.05  12:44

    « Re: Re: Servisní kontrola při 60tis.

    Bohužel to tu nemám zrovna před sebou, ale: výměna oleje, výměna palivového filtru, vzduchového filtru, výměna brzdové kapaliny, kontrola stavu autobaterie, kontrola jiných kapalin (chladící, ostřikovače, ..) a dolití, výměna špatné žárovky nad zadní značkou, měření sbíhavosti a další už nevím. Pak mi navíc jen prostříkali kliky zadních dveří a brzdovej pedál, to nepočítali, to bych jim dal :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.03.05  10:34

    « Re: Servisní kontrola při 60tis.

    co ti tam vsechno menily a delaly?
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.03.05  15:02

    « Servisní kontrola při 60tis.

    Tak to mám za sebou. Nakonec to nebylo tak hrozné, celkem jsem platil 7.588,- s DPH. Další kontrola až při 80tis. km a to zase bude jen Áčková.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.03.05  09:48

    « Re: Re: Jaka je presnost tachometru???

    kdyz sem meril prenost tachace pres GPS u 106ky, tak pri 130km na tacho, mi GPS davala 128KM, takze docela presny, u ty 206ky, bych rekl, ze by to mohl byt taky takhel presny.
    Jinak k tomu oleji, nam ho menily pri 20 000km, komplet cely, ta pri 40 000 by meli menit znova...
  • 00 Reagovat !

    foto Charlie

    Charlie 16.03.05  14:55

    « Re: Jaka je presnost tachometru???

    To je cca. +6 %. Cekal jsem neco jako u Skody, kterym to ukazuje 180. >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.03.05  15:10

    « Re: Jaka je presnost tachometru???

    Kdyz jsem mel na tachaku 165, byl jsem zmeren radarem a vysledek byl 156km/h. Peugeot 206 1.1
  • 00 Reagovat !

    foto Charlie

    Charlie 15.03.05  10:34

    « Jaka je presnost tachometru???

    Zdravim,
    nezkousel jste nekdo overit presnost tachometru. O vikendu jsem jel po hradecke a nekolikrat jsem se pristihl, ze mam na tachu 150 km/h. Docela by me zajimalo kolik je to ve skutecnosti. Maximalku bych mel mit 160 km/h.
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.03.05  10:30

    « 60tis. km

    Tak v pátek jedu na první velkou prohlídku při 60tis. km. Docela jsem zvědavej jak to proběhne.
    K oleji, vám vydrží olej na 20tis. km? Když jsem byl na prohlídce při 20tis. km tak mi dali jeden litr na dolití a asi při 35tis. jsem musel dolejvat. Při 40tis. mi už žádný olej nedali a při 58tis. mi už blikal ukazatel (samé čárky) po nastartování, tak jsem musel zase dolejvat.
    Jinak jsem zjistil, že olej do HDI je snad ten nejdražší :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.03.05  09:38

    « Bez nadpisu

    Olej ti tam nalijou, to neres >:D proc vlastni? k cemu? ja nidky olej nekupoval, vzdycky mi ho tam flakli oni ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto Charlie

    Charlie 07.03.05  08:38

    « Pravidelna prohllidka po 30 tisicich kmresp. po dvou letech

    Zdravim,
    ceka me pravidelna servisni prohlidka. Seznam ukonu vim, ale jaky je postup? Mam si sehnat vlastni olej, nebo to nema cenu?
    Diky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.02.05  10:09

    « Re: Re: po leasingu

    Moc děkuji za vyčerpávající odpověď.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.02.05  11:44

    « Re: po leasingu

    Počítač je fakt....ukázal, že se zpráva ztratila a teď je to 2x. Tak se nezlobte.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.02.05  11:42

    « po leasingu

    BilboPytlík: Je to obchod jako každý jiný. Za jeté auto, které nové stálo 550 tis nabízeli různí prodejci(3 různé značky) 200 - 250 - 290 tis. Záleží na tom, jak je to co prodáváš v kurzu na trhu ojetých aut. Tak jsem prodal za 290 tis a vzal jejich auto. V bazaru si na něj přihodili 10tis. Protihodnota se bere jako akontace+zpravidla nějaká záloha za závaznou objednávku. Jenom nezapomeň, pokud bylo auto k podnikání, že je třeba jej vložit do majetku firmy a zase vyjmout(aby to byl uznatelný výdaj-leas.splátky) a zdanit viz §10-ostatní příjmy zákona 586/1992 Sb....a to pět(5!!!) let po ukončení leas.(bývalo to 1 rok, kdeže ty časy jsou...) Malá drobnost: FU uvítá kupní smlouvu(ověřenou kopii), nebo znalecký posudek-skrz cenu.Ten odpadá, když to vykupuje prodejna. Závěrem poslední drobnost: obvyklá cena...na to jsou hodně hákliví. Abys třeba 3 roky starou Octávku TDi neprodával za 20 tis. Obvyklou cenou se považuje aktuální bazarová pro daný rok výroby, proto ten znalecký posudek, nebo kupní smlouva z prodejny a je to nezpochybnitelné, ale také to hezky zvýší daňový základ, s čímž FU problém nemá....
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.02.05  10:42

    « Po leasingu

    Mohu se optat, zda máte někdo zkušenost s odprodejem auta po leasingu? Rád bych věděl jak to funguje, to nabídne autosalón, že auto vykoupí protiúčtem? Hodně se při tom tratí?
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.02.05  10:37

    « Re: Hlučnost 206SW 1.4HDI

    Povinná je pouze první po 10tis., jinak není uznána záruka. Tedy alespoň tak to bylo řečeno nám. Teď už jezdím jen po 20tis., tedy 10, 20, 40, a teď to bude 60tis..
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.02.05  17:23

    « Hlučnost 206SW 1.4HDI

    Letní pneu mam original 14', zimni mam (neoficialni) 13' z P306.
    Znacku a presne rozmery zatim nemam.
    Otazka: mezikontroly po 10.000km jsou povinne? A kolik stoji?
    Dik, Tomas
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…