Peugeot 206 SW

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto JOB

    JOB 19.12.09  21:46

    « Re: rada

    Když to startuješ přes kabeli tak kam je připojuješ na svém autě ? Oba na baterii? Když startuješ tak jak rychle se startér točí ? Co je to přesně za motor ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.12.09  15:12

    « rada

    Ahoj prosím o radu... peu 206 za tepla i za studena nechce startovat... startér se točí, tak to vypadalo na baterku, ale baterkou to není, dostal peugeotek novou, ale furt ne a ne. Přes kabely to nahodím, ale jinak ne... Nestalo se to nekomu? Díky
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.06.09  08:13

    « Chlad. kapalina

    Čao. Kde přesně najdu vypouštěcí šroub chladící kapaliny na bloku motoru u P 206 SW 1.4 HDi r.v. 2003 ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.04.07  21:53

    « Brzdy

    Ahoj, mam 206 1,4HDi, mam najeto necelých 50tis.km a už od kontroly ve čtyřiceti tisících mě strašili v servisu s tím, že při další kontrole budou muset asi měnit brzdy, je to možné aby vydrželi tak málo a nevíte někdo jakou značku brzdových kotoučů Peugeot používá.
  • « 00 Reagovat !

    foto Charlie

    Charlie 07.03.07  11:47

    « Re: Nový miláček

    Jak to myslis s tim srovnavanim?
    Neni to podobna kategorie? Dost lidi pri vyberu auta srovnava velikost kufru, misto na zadnich sedackach, atd.
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.03.07  13:09

    « Nový miláček

    Dobrý den!
    Je to 14 dní co jsme vyměnili naši milovanou škodu felicia za námi vysněný peugeot 206 sw 1,4 HDi. Červené barvy. Jsme z nej nadseni. Jen nás mrzí všeobecné srovnávání se škodou fabia combi. Myslím, že toto srovnat nelze. Ačkoliv automobilce škoda drzim palce, s peugeotem se zatím rovnat nedá. Doufám, že provoz našeho miláčka bude bezproblémoví. Hodně šťastných kilometrů.
  • « 00 Reagovat !

    foto Charlie

    Charlie 06.02.07  15:28

    « Re:

    A tak to ma byt. ;-)
    Preju hodne stastnych kilometru.
    Charlie
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.02.07  14:21

    « Bez nadpisu

    Už ji mám doma, je to 206 SW XS Line + manuální klima a zatím je to mazel. Když jsem vyjížděl z prodejny, měl najeto jen 4,5 km a byl zpočátku lenivý. S každým kilometrem navíc je to ale lepší a jsem zatím maximálně spokojen
  • « 00 Reagovat !

    foto Charlie

    Charlie 05.02.07  14:08

    « Re:

    Tak co, uz ji mas doma? Co je to za vybavu a jak jsi spokojen?
    Charlie
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.12.06  09:41

    « Bez nadpisu

    Pravděpodobně v pátek si jedu pro 206 SW 1,4 8V. Doufám, že neprohloupím.
  • 00 Reagovat !

    foto Charlie

    Charlie 04.09.06  15:55

    « re: servis po 60.000km

    Cau.
    Ja byl ted na treti rocni prohlidce 1.1/44 kw benzin (najeto 30000 km) a stalo me garantovanu cenu 2.390,- + 2.374,- novy filtr klimy, dezinfekce, promazani brzdoveho pedalu a par dalsich drobnosti.
    Tak lze predpokladat, ze te to bude stat 2.320,- nebo 4.990,-.
    Viz link:
    [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.08.06  15:57

    « servis po 60.000km

    Ahoj,
    právě se mi blíží servis po 60.000km a proto budu rád za rady na co si mám dát bacha, kolik to stojí, apod.
    Jinak po 3 letech pouze vymena 2x zarovka H7.
    Taky by se mela poprve menit brzdova kapalina.
    Diky moc, Tomas
    Peugeot 206SW 10/2003 1.4HDi 60.000km
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.06.06  19:22

    « Rozlouceni

    Panove ahoj,
    dnes jsem byl vymenit naseho lvicka za novou ocatavia II. Cestou z autosalonu jsme jeli kolem bazaru kde uz stalo nase krasne milovane stare auticko, zastavil jsem u plotu a zamackli slzu. Vim, ze s 206SW mate nekteri hodne trapeni, ale to se nasemu auticku hodne vyhlo, nikdy nas nenechalo ve stychu. Doufam, ze ten kdo si ho koupi bude mit z auta radost a bude mu dlouho slouzit. Po 120tis. zadna vetsi zavada a vse slapalo jak ma, osobne mohu 206tku jen doporucit. Priznavam, ze jsem z neho byl taky obcas narozpacich, ale dnes vsechno odpusteno, hlavne to hrozne razeni :)
    Tak ahoj panove, at vam lvicata dobre jezdi!
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.04.06  11:24

    « Bez nadpisu

    no, tda panove..... ted jsem s nim byl na garancce (60tkm, 2roky stare) a ty zavady co mate vy nejak nepozoruji.... asi mame stesti. teda krom te zamrzle nafty, ale s tim pomohlo aditivum a od te doby s tim byl klid...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.04.06  16:59

    « Bez nadpisu

    Mrouza: Nechci dělat paniku,ale palivový(konečně jakýkoliv filtr) se mění.Palivový propláchnout techn. benzínem je hodně riskantní a nerozvážný krok,s nejstým efektem... To bych si dovolil varovat před něčím podobným. Určitě se dá koupit i levněji,ale i kdyby ne:2.856Kč si polož na jednu misku vah a na tu druhou,kolik bude stát případná oprava komponentů pal.systému HDI a není o čem přemýšlet. Zanesený fitr může být zdrojem problémů,které se pak vyšplhají do desítek tisíc Kč. To bych neriskoval.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.04.06  15:09

    « Re: Re: Re: IT palivovy filtr

    Ahoj,ten filtr mne málem položil,v Peugeotu jsem se neptal,ale v neznačkovém obchodě mi řekli na 1,4HDi dokonce 2400kč s DPH.Ještě,že vydrží,jak uvádějí příspěvky těch 60 000km.Rozebrat se fakt nedá,ale propláchnout nejlépe tech.benzínem ano.Také jsme totiž museli vyjet ono mrazivé ráno,kdy bylo -24st. a po dvou km konec,svítila diagnostika motoru,filtr nepropouštělkupodivu po krátké pauze opět naskočil a na třikrát se nám povedlo dorazit domů bez lana.
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.04.06  21:40

    « Bez nadpisu

    IT: Děkuji moc za pěkný popis. Až se mi vrátí žena z porodnice, dám ji to přečíst, né, že bych tomu nehověl, ale je to ta osůbka co mi dělá vše kolem účetnictví. Jinak po přečtení to není zase až tak hrozné, hold je to reál no.
    Ještě jednou díky moc!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.04.06  14:49

    « Bez nadpisu

    BilboPytlik: To mne mrzí.Předpokládám,že auto bylo podnikatelské?
    Takže:
    Je třeba si fakt dát pozor,aby se auto,jakmile na úřadě z leas.přepíše na tebe vložilo do majetku a tam bylo alespoň den.Jinak by se splátky zpětně mohly neuznat jako náklad a dodaňovat...uf. To ne. Zdavotní,sociální, daň z příjmu+penále.To je realita.
    Pokud nepodnikáš, platí se daň do 1 roku po nabytí,tj.po ukončení leas.
    Výška daně je podle příjmů=daň pásma.Letos neplatíš nic.
    U podnikatelského se placení těžko vyhneš,protože FU má přehled přes silniční daň,co provozuješ,ne? Zde bych je fakt nedráždil.
    V daň.přiznání je kolonka věnovaná §10 zákona o dani z příjmu. Příští rok podáš daň přiznání za 2006 a tam bude nějaký daň.základ z podnikání,může být něco z pronájmu,nějaké kapitálové příjmy(třeba úroky z podnikat.účtů).Vše se sčítá a k tomu se připočte prodejní cena auta.
    Pokud je to protihodnotou,máš kupní smlouvu od prodejce nového auta,udělej si 2 ověř.kopie a jednu přihodíš v lednu 2007 při podání silniční daně za 2006(tam bude figurovat i ten P206-také nezapomeň zaplatit silničku,seč jej prodáš,s ohledem na datum to vidím na 50% poplatku...).Pokud jsi zaplatil na celý 2006,požádáš pak o vrácení přeplatku.Příjem je zdanitelný příjem,protože silnička byla nákladem,ale to asi víš.
    Druhá kopie se přiloží k daň.přiznání za 2006.
    Chtějí to,sice jak kde, ale ještě jedna "nespravedlnost": pamatuj na obvyklou cenu. Bývají na ni dost hákliví,když chtějí....!!!
    Ofic.prodejce ti asi těžko dá kupní smlouvu na 50 tis a 120 t hodí bokem. On má také své účetnictví.
    Soukromník-to by šlo,ale zase mohou chtít znalecký posudek,že auto mělo hodnotu 50t,např. Platí se oficiální taxa(znalci) a asi by to nikdo nenapsal jen tak z lásky k bližnímu,to bych se divil(nějakou moc dobrou cenu auta,pokud by vůbec byl ochoten).Živí se tím... :'-(
    Blbé je na tom to,že jsi něco řádně zaplatil,stát,prodejce,leas.,pojišťovna na tom měli od tebe peníze a pak musíš danit.
    Na druhé straně se sem vozí desítky tisíc aut na plnou moc a dál nemusím,ne?
    Takové trochu nerovné podmínky.
    Spíš zvaž úvěr,budeš splácet, je to tvoje hned a tahle starost odpadne,ale oni si zase vymyslí něco jiného,známe to...Teď s tím fak nic neuděláš,pokud by sis auto nechtěl nechat. To je cesta,jak nedanit. Už jsem se setkal s názorem,že si jej nechám např.1,5 roku a že se jako náklad pro snížení ceny uplatní výdaje(např.pojistky,opravy...).Na to bacha.Nelze.Mám daň.poradkyni,takže to třeba někdo zpochybní,ale píši,jaký je zákon.
    Obejít do budoucna=úvěr.Šel bych touto cestou.
    A to nepíši,že budeš příští rok platit jednak vyšší daň,ale také příslušné zálohy. Nad 30 do 150 tis se platí pololetní do 15.6. a 15.12. ve výši 40% poslední daň.povinnosti zaokr.na celé stokoruny nahoru.
    Mně to loni také podobně zkazilo radost ze života.:cry: :'-( :'-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.04.06  11:11

    « Re: Re: IT palivovy filtr

    .....je na prave strane motoru, pod vzduch. filtrem. Pristupnost mizerna, rozebrat a vycistit nejde (pouze spodnim sroubem lze odpustit kal). Meni se pouze jako celek (cca 1.700,- v nahrazkach ale paradoxne cca 1.500,- original Peugeot).
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.04.06  09:51

    « Bez nadpisu

    No tak to tedy pěkně děkuji :-)
    Jak je velká ta daň? ... No každopádně jsi mi zkazil den! Že já jsem sem vůbec lezl, třeba jsem se tomu mohl vyhnout :)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…