Peugeot 206 SW

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto

    19.07.04  09:32

    « Kocarek ve 206sw

    Zdravim.
    Zajimalo by mne, jestli se do 206sw vejde normalni kocarek (ne golfove hole) ve slozenem nebo neslozenem stavu? Uvitam pripadne i typove oznaceni.
    Diky...
    P.S. Co vsechno uz jste v ni prevazely?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.07.04  13:42

    « Re: Re: Akumulátor

    To je pravda: klima = silnější alternátor i akumulátor. Je to zj. proto, že při zapnuté klimě a motoru běžícím na volnoběh "jedou větráky z akumulátoru" (alternátor ještě nic moc nedává), který je pak třeba při normální jizdě rychle dobít alternátorem (právě tím silnějším).
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.07.04  13:28

    « Re: Akumulátor

    Nevim, co je na tom pravdy, ale kapacita akumulatoru zavisi take na tom, jestli mas klimu nebo ne. S klimou by se mel montovat silnejsi alternator.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.07.04  14:58

    « Re:

    tak auto ma zatim najeto 1000km a spotreba je na optimalnich 5l :-) :)
    nevite nahodou jak moc to je poruchove? Ja doufam ze moc, ne, plotze ta 106-ka me jeste nikdy nezklamala :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.06.04  19:49

    « Peugeot 405GRI LPG

    Zdravim vsechny Peugeotaky. Nevite o nekom, kdo by mel zajem o bouranyho, ale pojizdnyho Peugeota?Jelikoz jsem trochu nezvladl jizdu na mokre vozovce a skoncil jsem mimo silnic, zhorsily se jizdni vlastnosti meho auticka. Momentalne nejsem schopen doprat mu vse co by potrebovalo, a proto ho musim prodat. Jedna se o 405GRI, r.v.90, strikacka-!na LPG!, mam vyzkouseny, ze spotreba je 1,30,- na 1km. Okna v elektrice, stresni okno, zlata metaliza, sportovni ladeny vyfuk stary 1mesic, mirne promackly zadni blatnik a nesedi zadni dvere. Spojka by si taky zaslouzila nejake opravy. Ale jinak s nim normalne jezdim, ale ne rychleji jak 100km/h, protoze pak se mi zda jeho chovani nestandartni. Blizsi info je mozne na kar.novak2004@volny.cz. Cena 33000,- je mozno domluvit se na sleve, v pripade rychleho jednani.
    Diky za kazdou pomoc.
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.06.04  12:24

    « Bez nadpisu

    Mam 206SW 1.4HDI, najeto 15.000km, koupeno 10/2003, slape jako hodinky.
    Stalo se mi ale v zime pri mrazech (-15C) ze po cca 10km jizdy motor prestal jet. Po opetovnem nastartovani OK. Stalo se to vice lidem ve stejne serii aut. Udajne jemnejsi palivovy filtr.
    Nemate nekdo podobne zkusenosti?
    Kolik ujedete na plnou nadrz? Ja cca 900km bez rezervy
    Kolik je rezerva? me to vychazi na 10l(200km), coz je nejak moc.
    Kamos pry nejezdi pro naftu pod 1100km.
    Celkovou spotrebu od koupeni auta mam 4.8l/100km
    Tom4F
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.06.04  20:25

    « Pekne umisteni 206 1.1 v Ecotesu 2004

    Koukam, jakej je ten nas motor pekne cistotnej.
    Meli bychom dostat nejaky penizky od vlady, jako to zavadeji ve Francii.
    Podle tech vysledku by mel splnovat Euro 4, nebo spis by ji spoustu motoru za nim splnovat nemelo. :o
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.06.04  19:59

    « Re: Akumulátor

    no, ja mam ve 106-ce taky 1.1 40Ah a v pohode to staci, nebo tak nejak....
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.06.04  09:35

    « Akumulátor

    Zajímalo by mě jaká baterka má bejt ve 206 1,1.Ted je tam baterka 55 Ah,ale zdá se mi zbytečně silná na tak malej motor. Neni to originál,protože je na ní znak Oplu. Díky :P
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.06.04  18:59

    « Re: 2 marlin

    neboj, ja to nenabouram, plotoze s tim jezdit nebudu, ted mam 106-ku a to mi staci :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.06.04  00:50

    « 2 marlin

    Hlavne ji to nenabourej, aby ti nesebrali i to maly lvice. :D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.06.04  21:36

    « Re: Tlak v pneu

    suuuper auto, jezdi se s ni nadherne, ale as sem ji ridil poprve a naposledy, plotoze mamka mi ji pak uz nepujci....
    uvidi, jaka s ni bude spokojenost :D
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.06.04  17:19

    « Tlak v pneu

    Tak to foukas uplne spravne. 8)
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.06.04  06:10

    « Tlak v pneu

    Díky, samolepka tam je a podle ní by se při normálním zatížení měli všechny kola foukat na 2,4. Nevěděl jsem jestli si tam tu samolepku někdo nalepil jen tak,nebo tam být má. ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.06.04  18:48

    « Tlak v pneumatikach

    Nejsem si ted uplne jisty, ale kdyz otevres dvere u ridice, tak by tam mela byt nalepena samolepka, na ktere je to uvedeno. Mozna je u hatchbacku jinde. Myslim, ze to bylo 2.3 pro predni kolo a 2.3-2.6 pro zadni podle zatizeni (206sw).
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.06.04  10:36

    « Tlak v pneu

    Ahoj, na jaký tlak by se měli foukat pneumatiky u 206 1,1. Koupili jsme nedávno starší 206, ale nedostali jsme k ní knížku s návodem.Zatim foukám na 2,4.Pneumatiky jsou tam 175/65 R14.Díky za radu :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.06.04  18:46

    « Razeni 206 sw

    Precetl jsem si test 206 sw s motorem 1.6 HDI, v kterem popisuji, ze prenos mezi radici pakou a prevodovkou obstaravaji u teto verze lanovody. Je to stejne pro vsechny verze 206 sw? Subjektivne se mi zda, ze razeni206 sw je presnejsi nez u kratke verze.
    Jsem normalni uzivatel, dolevam kapalinu do ostrikovacu, kontroluji hladinu oleje a vsech provoznich kapalin, ale k tomuhle jsem se jeste nedoslal.
    Jak je to s odhlucnenim motoru, pro jednoutlive motory? Ja mam 1.1/44kW na dalnici pri 130 km/h tocim kolem 4000 rpm a motor uz je trosku slyset. :-! Take by mne zajimalo, jestli se da dodatecne pridat nejake odhlucneni a jaky je jeho ucinek?
    Takovy maly tuning, ktery neni videt ani slyset. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.06.04  20:46

    « Re: To: marlin

    no, 206-ka bude v patek, :-) a prijimacky pristi tyden :roll: ale, ja je udelm, ja to vim :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.06.04  19:09

    « To: marlin

    To sedi. :-! Tak kolik uz jsi toho najezdil s 206 a jak dopadli prijimacky?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.06.04  11:29

    « Re: Objem zavazadloveho prostoru 206 SW

    no, Fabie ma o malililinko vetsi kufr, ale! U SW je lipe vyuzitelny, plotoze tam je minimalne vycnelku etc. takze v konecnym dusledku nalozis vic veci do Pežota, nez do Fabky >:-[]
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…