Peugeot 206 SW

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.09.04  19:47

    « Re: Re: Teplota na palubnim pocitaci

    to je mi zajimave, mi mame rucen ovladany zrcatka a teplotu meri......... tak nevim, jeste jedna poznamecka, pokud dam klic na prvni polohu tak se mi tam ta teplota ukaze automaticky (vnejsi) nevim, nevim, maj v tom bordel, holt frantici....
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.09.04  13:02

    « Re: Teplota na palubnim pocitaci

    Tak jsem se ptal v servisu na to mereni teploty a rekli mi, ze jestli nemam el. ovladany zrcatka, tak to teplotu nemeri. Tak mi ubyla starost s opravou. 8)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.08.04  12:05

    « Re: Teplota na palubnim pocitaci

    tak to mas nejaky zvlastni, nam to funguje, no HDicko klape nadherne, zatah je mocny a fajn, (ono tech 150nm je citit) a no problem, ted nas ceka prvni garancka, tak su zvedav......:)
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.08.04  11:26

    « Teplota na palubnim pocitaci

    Tak jsem prepinal tlacitkem jak cernej, ale teplota se neukazala. :-(
    206sw x-line, az pujdu na garancku, tak se na to preptam.
    Jinak spokojenost. Co vy, jak vam prede HDI? :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.08.04  12:10

    « Re: Re: Spotreba 1.1/44 kW

    nam to teplotu ukazuje, ale ukazuje to na tom dipleji co je uprostred palubky ( udaje o radiu, hodiny) a prepiname to tak, jednim z tech tlapitek, co je na ze strany toho displeje, to varovani nevim..... musime pockat na zimu
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.08.04  13:56

    « Re: Spotreba 1.1/44 kW

    To campagnolo: U sw je spis znat vitr z boku. >:D
    Ja ujedu na jedno natankovani 650 km, ale neni to plna nadrz. Tankuju do prvniho cvaknuti cca. 42 l natural 95, vetsinou OMV.
    To Marlin: Mate v sw i palubni pocitac? Podle prirucky by ten zakladni pocitac, co mam ja, mel ukazovat venkovni teplotu, ale nejak se mi nepodarilo ho do toho rezimu prepnout. Neni to jen nejake varovani, kdyz venkovni teplota klesne pod 4 stupne Celsia?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.08.04  12:05

    « Re:

    mi s tim jezdime za 4,5 - 5,5, ale je to 1.4 HDI, takze na plnou nadrz tak 800 - 900 km
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.08.04  16:16

    « Bez nadpisu

    Nam to jezdilo za 6,2 az 6,8 v lete a za 6,8 az 8,3 v zime. pod 6 se to v zivote nedostalo. Meril jsem kazdou nadrz. Provoz Praha denne 50km a vikendy chalupa. Vitr v zadech byl hned znat >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.08.04  15:10

    « Spotreba 1.1/44 kW

    Jakou mate prumernou spotrebu?
    Mne to vychazi na katalogovych 6.5 l/100 km klima, Praha a dalnice.
    Jde nejak urcit zavislost okamzite spotreby na otackach? Pochybuju, ze nekdo bude mit tenhle motor ve vybave s palubnim pocitacem. :-)
    Diky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.08.04  20:06

    « Re: Mlhovka v zadnim narazniku

    no, to by nemel byt problem, ale docela zajmavy dotaz, asiu se taky mrknu, az bude auti doma tam musi byt pristup zespoda zadniho narazniku..... asi
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.08.04  10:32

    « Mlhovka v zadnim narazniku

    Zdravim,
    zkousel jem po narazu overit funkcnost zadni mlhovky v narazniku, ale nejak se mi ji nepodarilo rozzarit? Rozsvitil jsem potkavacky + mlhovky predni a dalsim pootocenim by se mely pridat ty zadni. Je to tak spravne?
    Jak vymenim zarovku v te zadni mlhovce? V navodu je fotka mlhovky z metru s minimalnim popisem, jak ji dostat ven. Nevim presne jak na to a
    nerad bych, aby mi zustalo neco v ruce. Preci jenom manualni prace neni moji silnou strankou.:lol:
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.08.04  10:22

    « Bez nadpisu

    to campagnolo:
    Jo, presne tam. Jezdim tudy docela casto, tak mne desila predstava, ze bych v tom rachotu mel jet treba celej den. :shock:
    Uz aby opravili i ten zbytek.
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.08.04  17:35

    « Bez nadpisu

    no na nasi 206ce mame GY GT2 a hucej jako krava (Na ty spica dalnici na Podebrady - myslym na tech neopravenych usecich) Auto co tam ve 130 a vys nehuci snad ani nemuze existovat :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.08.04  13:16

    « Re: Ranni zazitek

    Nastesti jen par smuh od jeho ochrane listy na narazniku. Ale slupka to docela byla. Stesti bylo, ze jsem mel zabrzdeno jen lehce, takze jsme tu jeho kinetickou energii spotrebovali na posunuti a ne na deformaci. :D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.08.04  21:00

    « Re: Ranni zazitek

    no, my tam mame nejake Goodyerky a v pohode, na btonu nehluci.....
    jak moc velkou skodu mas na narazniku, to ti nezavidim :(
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.08.04  11:50

    « Ranni zazitek

    Tak to za mnou dneska rano na semaforu nedobrzdil nejakej manager v oktavce. :(
    Nastesti to vykryl naraznik. Byl jsem z toho tak vyklepanej, ze jsem z te krizovatky radsi odjel na cervenou. >:D Priste uz budu klidnejsi. Clovek se snazi jezdit opatrne, ohleduplne a stejne ho pak dostane nekdo zakerne zezadu. :shock:
    Jinak s sw maximalni spokojenost. Klima, parkovani (4 metry jsou v Praze velka vyhoda), prostor uvnitr i velikost a praktinost kufru. Jsem rad, ze jsme si nekoupili fabku, ktera se nam zda cim tim okoukanejsi a bez napadu.
    Co mate za pnumatiky? Ja mam Pirelli3000, na betonu na hradecky docela huci. Otazka je, jestli to s jinymi zlepsi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.07.04  16:00

    « Re: Re: Kocarek ve 206sw

    no, mereni nemereni, nevim jak se to meri, ale, Fabka by mela nit teoreticky vetsi kufru, ale 206-ka ho ma lic vyuzitej(neni tam tolik vystupku a vycnelku)..... takze to vychazi uplne nastejno......
    mi taky mame plnohodnotnou rezervu, ale je pod autem a ne v kufru......
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.07.04  13:36

    « Re: Kocarek ve 206sw

    Taky uz jsem chtel neco napsat, protoze ta okurkova sezona trva nejak dlouho. >:D
    Tak jsem se dokopal a zmeril vnitrni rozmery kufru.
    Horni hranna zadniho operadla - 5 dvere (bez rola) cca. 60 cm
    Spodni hrana zadniho operadla - 5 dvere cca. 80 cm
    Pravy blatnik - levy blatnik cca. 114 cm
    Vyska kufru (od podlahy k rolu) cca. 50 cm
    Rozmery jsem bral ty nejmensi v dane ose.
    Objem kufru mi vysel 399 l bez uvazovani kapes za blatniky.
    Neporovnaval to nekdo s fabii combi? Doma jsem objevil nejaky katalog Skoda z doby, kdy jsem si vybiral auto, ale nejsou v nem vsechny rozmery.
    Ty, ktere jsou z katalogu zrejme.
    Horni hranna zadniho operadla - 5 dvere 713 mm (nevim , jestli s rolem nebo bez)
    Vyska kufru (od podlahy k rolu) cca. 474 mm (tomu bych i veril fabka ma plnohodnotnou rezervu v kufru)
    Pravy blatnik - levy blatnik 1002 mm (tenhle rozmer nebyl uplne jasny, ale jeho velikost je pro vypocet dost zasadni :-! )
    Kdyz budu uvazovat stejny sklon operadla, pak
    Spodni hrana zadniho operadla - 5 dvere cca. 913 mm
    Z techto udaju mi vychazi objem kufru cca. 386 l, ale fabie ma ty kapsy za blatniky mnohem vetsi. :shock:
    Zaver:
    Kufr 206sw neni tak hlubokej, ale je o "dost" sirsi.
    Co je lepsi se da tezko rici, obcas se hodi vetsi sirka jindy zase hloubka.
    Nekdy by mohlo chybet tech 113 mm rozdilu mezi horni hranou sedadla a 5 dvermi, zvlast kdyz clovek nechce skladat sedacky.
    Co se vsak hodi vzdy je sirsi vstupni otvor kufru, ktery ma navic
    nakladovou hranu v rovine podlahy.
    Super je nezavisle otevirani okna u patych dveri!!! Nemusim se obavat, ze rozdrtim vajicka od maminky, kdyz zabouchavam pate dvere. >:D
    Nevite nekdo, jak je presne specifikovano mereni objemu zav. prostoru metodou VDA???
    Jinak jsem v nedeli proveril brzdy. Na D1 smerem do Prahy jsem odbocoval na Ricany a nejak jsem nepredpokladal, ze ta odbocka z najezdu prijde tak brzy. Nastesti jsem se do ni trefil. :D
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.07.04  00:23

    « Bez nadpisu

    no tak, kde ste vsicni pezotaci??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.07.04  14:56

    « Re: Re: Kocarek ve 206sw

    no, vypada to tak, ale teoreticky by se tam ten kocarek vejit mel, oni ty kocarky zas tak velke njsou.....
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…