Peugeot 206 SW

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.10.04  23:27

    « Re: Mohu jen doporučit

    no, ono celkove tech 206 SW moc neni, u nas okrese asi jen 5 vcetne te nasi, a kazda ma jinou barvu (okres CL) v LBC uz je jich vic i v ty barve co mame my (cervena metla) ale jeste se nestalo, ze by dve stali vedle sebe :-) :) :)
    Kdyz se to objevilo pred 3 (4?) roky jako studie v Zeneve, tak sem prohlasil, ze by mi doma v garazi nevadila..... :-) :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.10.04  19:38

    « Mohu jen doporučit

    Ahoj,
    tak už s SWečkem jezdím víc jak rok a půl a jsem velice spokojený. Motor mám 1.4HDI a najeto zatím jenom 50tis. km. Problémy jsem nezaregistroval, alespoň nic závažného. První co mi vadilo a odstraněno to bylo během jedné návštěvy u prodejce, hučení předních dvěří při rychlostech nad 100km/hod nebo při bočním větru. Od té doby nic až teď mi příjde, že sedačka řidiče se trochu uvolnila, či co. To bude asi tou mojí váhou (100kg).
    Spotřeba je výborná, jezdím do práce 180km tam a zpět a na plnou najedu cca. 1000 km, podle toho jak jezdím, když mám náladu, tak to docela honím. Dětská sedačka (Romer) se v pohodě připne. Velký kočárek se nám do auta také vešel a s golfkama úplně v pohodě. Letos jsme auto zatěžkali cestou do Rakouských Alp, já, manželka, mámča a prcek. Kufr v pohodě vystačil a cesta byla velice příjemná.
    Co ododat, pokud se teprve rozhodujete, já mohu jen doporučit. Jsem sice majitel tohoto vozu, ale nenadržuji. Pokud potřebuje solidní auto za málo peněz, je to dobrá volba.
    Díky tomu, že jsem auto kupoval hned jak se začalo prodávat, máme ještě zelenou metalízu, která se teď už nenabízí, alespoň auto nepřehlédnu. Nejhorší je asi stříbrná barva, to se může stát, že budete někdy stát i tři vedle sebe :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.10.04  23:31

    « Re: to Marlin

    no, ja se flakam v LBC a zatim se nestezuji,ale az zacne zkouskovy, brrr :roll: no, ana dopravu to tam je sileny, to uz se mi ta PHA zda lepsi....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.10.04  09:53

    « to Marlin

    Tak co, jak jde tam u vas studium?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.10.04  19:41

    « Re: Re: Prohlidka pred zimou za 99,- Kc

    no, idealni by bylo kdyby to slo vypnout,nebo kdyby to probliklo jednou za pul hodky, to by mi nevadilo, ale kdyz tam porad na displeji blika teplota ja nevidim na hodin a musim to rucne prepinat, tak mi to docela vadi.....
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.10.04  16:10

    « Re: Prohlidka pred zimou za 99,- Kc

    Ja nemam to mereni teploty, takze nedela. Ale verim, ze to muze docela rozptylovat. Idealni by bylo, kdyby to slo po prvnim varovani vypnout.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.10.04  11:36

    « Re: Re: Prohlidka pred zimou za 99,- Kc

    no, ono to je dobry, ten alarm, ale jako docela by mi vadilo, kdyby by mi to tam blikalo treba i nekolik hodin, proste to prepnout. asi se budu muset zeptata primo u pezota. Tobe to nedela?
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.10.04  10:57

    « Re: Prohlidka pred zimou za 99,- Kc

    Diky Marline.
    Myslim, ze to cidlo by ti vyradili jedine v servisu, ale to by asi nefungovalo vubec. Je divny, ze to nemaji udelany jako u paliva, tam to jednou zatroubi a pak uz to dal jen sviti. Mozna na to maji nejakej upgrade firmwaru ridici jednotky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.10.04  18:28

    « Re: Prohlidka pred zimou za 99,- Kc

    1 Zkušební jízda
    2 Kontrola hladiny a bodu tuhnutí chladicí kapaliny motoru
    3 Kontrola hladiny a bodu tuhnutí směsi ostřikovačů
    4 Zvednutí vozidla na zvedák
    5 Kontrola stavu a vůle ložisek předních kol, kontrola stavu předních pneumatik
    6 Demontáž předních kol
    7 Měření tloušťky kotouče (minimální rozměr)
    8 Kontrola stavu opotřebení brzdových destiček
    9 Kontrola stavu a vůle kulových čepů řízení (ev. tyček stabilizátoru) *
    10 Kontrola stavu a těsnosti manžet poloos
    11 Kontrola předních tlumičů pérování (vizuálně)
    12 Kontrola upevnění, těsnosti a koroze výfuku
    13 Kontrola stavu lanovodů ruční brzdy
    14 Kontrola zadních tlumičů pérování (vizuálně)
    15 Kontrola stavu a vůle ložisek zadních kol, kontrola stavu zadních pneumatik
    16 Montáž předních kol, kontrola utažení momentovým klíčem, spuštění vozidla
    17 Kontrola osvětlení vozidla
    18 Kontrola seřízení světlometů
    19 Kontrola hladiny motorového oleje
    20 Kontrola stavu vzduchového filtru
    21 Kontrola stavu všech řemenů příslušenství (dle typu vozidla)
    22 Kontrola stavu zapalovacích/žhavicích svíček (mimo motoru HDI)
    23 Kontrola žhavení + dožhavování (diesel, mimo motoru HDI)
    24 Kontrola dobíjení – měřením
    25 Kontrola stavu palivového filtru
    26 Kontrola stavu baterie (zátěžové měření)
    27 Kontrola stavu a upevnění svorek baterie
    28 Kontrola funkce a seřízení ostřikovačů čelního skla + světlometů (dle výbavy)
    29 Kontrola funkce stěračů + stav stírátek (cyklovač, rychlosti, doběhy, pákování a stav ramínek)
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.10.04  16:30

    « Prohlidka pred zimou za 99,- Kc

    Zdravim,
    nevite nahodou, co vsechno Vam pri prohlidce zkontroluji?
    Za tech 99 korun bych o tom i uvazoval. :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.10.04  15:55

    « Re: Re: Ice Alarm

    ujedu par metru a bude to tam zase >:D >:D burt rychle chladne, to chce spis nazhavenou holku >:D :D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.10.04  22:34

    « Re: Ice Alarm

    To marlin: Najdi čidlo teploty a napíchni na něj ohřátého buřta :D
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.10.04  20:08

    « Ice Alarm

    nevite nekdo jak vypnout Ice Alarm?? celou cestu do LBC me to rano rozcilovalo, plotoze mi to tam blikalo misto hodin a ja nevedel kolik je, vzdy sem to musel prepnout. vzdycky teplota -2,-3 etc.
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.10.04  17:49

    « Bez nadpisu

    to Tom4F Mne to startuje dobre. Mam 1.1 benzin, ale na dovolene jsme meli pujcene Polo s 1.2 a pri startu se traslo cele auto. >:D
    Zoufalej jsem byl z brzd, ktere brzdily az kdyz se pedal seslapnul do poloviny. Pri popojizdeni fakt hruza. Jinak mista pro ridice vic a interier lepsi nez ve fabii. Palubni deska ma sice mekcene plasty, ale zbytek interieru je z podobneho plastu jako 206, tak nechapu, proc se o ne v testech porad otiraji. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.10.04  18:24

    « Re: Zimni pneu???

    Nokiany nejsou zle, mi jsme jeste gumy nekoupily, ale brzo budou....
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.10.04  15:21

    « Zimni pneu???

    Zdravim.
    Uz jste prezuli a jake zimni pneu mate???
    Mne koncesionar nabizel nejake Nokiany, tak nevim. :?
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.10.04  14:48

    « Diskuze o 206SW skomira??????

    Mam 209SW 1.4HDI presne rok, 22.000km najeto, zatim bez problemu. Trochu se bojim silnych mrazu - loni mi motor chcipnul za jizdy...
    Diky za oziveni fora, je nekde jine forum???
    Diky, Tomas
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.09.04  22:07

    « Re: Re: Re: Teplota na palubnim pocitaci

    je nejake mrtvo, uz sme v archivu
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.09.04  12:14

    « Re: Re: Teplota na palubnim pocitaci

    no, my mame mistralku, takze nevim jak to je delany, s tou vybavou, prtoste mamem manual zrcatka, ale nejhorsi pruser je, ze nam ted tady krachnul koncesionar pežotu a mi nemame s tim kam jet.... :-( :(
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.09.04  11:14

    « Re: Teplota na palubnim pocitaci

    V ceniku pro rok 2004 je poznamka, ze s 1.4 HDI jsou el. zrcatka v serii. 8)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…