Peugeot 206 SW

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.01.05  16:47

    « Re: Kolik km najedete na rezervu?

    Minimální spotřeba je, když auto stojí před barákem. Jinak bych raději jezdil tak, jak to vyhovuje motoru. U 1,4 bych viděl od 2500ot výš. Aby se ti ta minimální spotřeba nevrátila v generálce motoru.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.01.05  16:40

    « Re: Kolik km najedete na rezervu?

    no, ja rezervu nikdy nezkousel, ale ta 100ka by mela jirt, aspon. No, nejmensi spotreba, kdyz nemas nohu na plynu ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.01.05  16:37

    « Kolik km najedete na rezervu?

    Ahoj,
    mam 206SW 1.4HDI, 25.000km, celkova spotreba je 4.7l/100km.
    Podle propoctu bych na rezervu mohl dojet i 150km, ale bojim se to testovat. Jake mate s rezervou zkusenosti?
    Nema nekdo u 1.4HDI palubni pocitac? Zajimalo by me pri jakych podminkach je minimalni spotreba.
    Diky, Tomas
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.01.05  15:43

    « Re: Re: Kontrola po 60tis. km

    byl jsem v Liberci ve federal cars, stalo me to 2880, takze v poho. Auti jezdi jak ma aja si nestezuji. Jen sem vcera svoji 106ku poslal do pole..... zastavil jsčm se 2cm od stomu, sem byl docela rad, ze to dopadlo, jak, to dopadlo
  • 00 Reagovat !

    foto Charlie

    Charlie 13.01.05  10:23

    « Re: Kontrola po 60tis. km

    To me take ceka. Pocitac mi ukazuje 3000 km do kontroly. Kde jsi nakonec byl a kolik to stalo?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.01.05  17:03

    « Re: Re: Kontrola po 60tis. km

    ja byl vcera na 20 000km :-! :-! dolivaly olej a menily filtry, jinak nic a vse v poho :)
  • 00 Reagovat !

    foto Charlie

    Charlie 12.01.05  10:50

    « Re: Kontrola po 60tis. km

    Tak mi promazali razeni a zkontrolovali odmrazovani zadniho skla. Zjistili, ze je spatny nejaky termoregulacni rele a objednali ho u Peugeotu.
    Tak snad to bude v pohode. Razeni se zlepsilo. :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.01.05  14:34

    « Re: Re: Kontrola po 60tis. km

    no, 206ka ma na howno razeni, to je znama vec, ovsem u 1.6 HDi uz to je delany jinka, takze to je dost razantni rozdil. CO ja jezdim svym, (106) tak si nestezuju, a razrni je nadherne, rychle, presne a bez problemu....no, az na ty rozhozeny syynchrony, ale je to trosku starsi autickoi :roll: ovsem, kdyz presednu do Peggyny tak obcas prepocitavam zuby v prevodovce, proste musim pomalu a znova si zvykat. Razeni se holt nepovedlo.
  • 00 Reagovat !

    foto Charlie

    Charlie 04.01.05  11:22

    « Re: Kontrola po 60tis. km

    K razeni. Ja jsem vedel do ceho jdu. Jezdil jsem s 206 mesic ve Francii.
    U mne jde obcas hur preradit z 2 na 1, kdyz popojizdim nekde v zacpe nebo prejizdim koleje, retardery...
    Jinak s temi plusy mas pravdu. Koukal jsem jeste po fabii kombi a zatim vubec nelituju, ze jsem si vybral 206sw.
    O prazdninach jsem jezdil s Polem 1.2. Nevim, jesli to byla verze 40 kW nebo 47 kW. Razeni jsem VW (Skode) docela zavidel, ale ten interier a trivalec nic moc. Dalo mi dost prace, nez jsem se s tim naucil rozjet a v kopcich me predjizdeli zelinari s 30 let starejma pickupama. Pri startovani to traslo s celym autem, spotreba 7,5 l/100 km, ale bylo to v kopcich. :D
    K interieru
    Kdyz si sednu do Peugeota, tak si pripadam jako doma. Kdyz si sednu do VW (Skody), tak si prijdu jako v kancelari agenta stavebniho sporitelny.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.01.05  21:14

    « Re: Re: Re: Kontrola po 60tis. km

    ted pojedem na 20t kontrolu, jen to objednat. No, ja zanamenal vtzani zadniho plata, na prave strane, docela neprijemne pred tim sedet..... zadny problemy nejsou a spotreba je taky prijetelna....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.01.05  17:21

    « Re: Re: Kontrola po 60tis. km

    Při 18tis. mi taky nic nevrzalo :)
    Naštěstí s elektroinstalací prozatím nemám žádný problém.
    Ohledně řazení... to je hrozné. Když jsem jel zkušební jízdu před nákupem vozu, tak řazení u p206 byl nejhorší zážitek. Řekl bych velice nepřesné, nezapadá tak hladce jako třeba u škodovek. Řekl jsem si ale, že jedno velké mínus, převažují mnohá plus a především jedno velké plus (spotřeba). Mám tu zkušenost, že nesmím rychle přeřazovat, ale hezky pěkně pomalu a s mezifází a pak je vše v pořádku. Prostě, tohle auto učí řidiče být v klidu a moc sebou necukat :)
  • 00 Reagovat !

    foto Charlie

    Charlie 03.01.05  15:56

    « Re: Kontrola po 60tis. km

    Kolik bude stat kontrola to nevim. Najeto mam zatim cca 18000 km.
    Pedaly mi nevrzou. V lete v zatackach obcas vrzla sedacka spolujezdce.
    Vuli v sedacce ridice take nepozoruji. Mozna ji vic zatezuji (103 kg >:D )
    Ted jsem zjistil, ze mi nejde rozmrazovani zadniho okna. Zrejme neco v elektroinstalaci. Kdyz to zapnu, zacne mi pod palubkou cvakat nejaky rele.
    V pondeli s tim jdu do servisu.
    Co razeni ? Obcas mam pocit, ze se jednicce moc nechce. ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.01.05  13:23

    « Kontrola po 60tis. km

    Ahoj, byl jste tu už někdo na velké kontrole po 60tis. km? Chtěl bych vědět kolik budu asi tak přibližně platit :)
    Jinak jaké máte zkušenosti? Taky vám vržou kliky u zadních dveří?
    Mám najeto 54tis. km a už si pomalu sepisuji co všechno v servisu budu chtít prověřit při těch 60tis. km. Jelikož mi v dubnu skončí dvou letá garance, vybalím na ně:
    - vrzání zadních klik
    - vrzání brzdového pedálu
    - lehká vůle sedadla řidiče
    Jinak jsem spokojený zákazník, ta spotřeba u 1.4HDI je tak dobrá, že přemýšlím o setrvání u tohoto auta ještě poté co doplatím leasing. Ovšem to už možná bude 207čka na světě a pak pravděpodobně změním názor.
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.12.04  11:28

    « preju vsem

    pezotakum hezke proziti wsvatku a stastny a vesely novy rok, a at s autickem najezdite co nejvic km bez nehody ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Charlie

    Charlie 21.12.04  10:59

    « Koncim s a

    Ted jsem Charlie. >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.12.04  15:49

    « Re: Husteni zimnich pneu

    no, ja ti ani nevim :roll: sme si nechvali obouvat v pneuservisu a fouknul nam tam dusik, nebo co to tam vlastne davaji (argon) neim, nevzpomenu si. Ja to ani nepremeroval, ale mam pocit, ze to je asi na 2.3 - 2.5
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.12.04  13:38

    « Husteni zimnich pneu

    to Marlin
    Na kolik atm. mate nahustene zimaky? Zdalo se mi, ze je mam nejak podhustene, tak jsem je premeril a maji 2.0 atm. Letnaky mam na 2.3.
    Diky.
    P.S. Jooo, prednasky, to uz je davno. Taky se mi v tomhle obdobi nechtelo moc vstavat. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.12.04  17:45

    « Re: Re: chlapi, kde ste?

    to ja sem doma a jsem linej chodit na prednasky :P , se 106kou jezdim za 7, ale mam tezkou nohu a 206kule jezdi za 5 :P
    K tomu topeni, u sveho auta mam vytopeno hned, ale jelikoz je 206 malej diesel, tak to trosku trva......no, nezvyk :roll:
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.12.04  16:33

    « Re: chlapi, kde ste?

    Sedim v praci. :-!
    Jinak se mi nedavno stalo, ze pote co jsem zapnul stirani zadniho skla + ostrik, tak mi po jeho vypnuti v palubce cvakalo nejaky rele a prestalo, az kdyz jsem vypnul motor.
    Jinak plna spokojenost.Spotreba pres zimu asi trosku vyleze, protoze musim porad topit. Manzelka je dost zimomriva. ;-)
    V lete jsem mel 6.5 l/100 km.
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.12.04  00:37

    « Bez nadpisu

    chlapi, kde ste? :'-(
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…