Peugeot 206 SW

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto

    24.01.06  20:09

    « Bez nadpisu

    tak co, zijete jeste nekdo?
    u nas nic noveho, pred tydnem sme byly na 50T kontrole a vse v pohode, krome popraskanych zarovek.... ale ted je to horsi... zamrzla nafta :'-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.10.05  19:36

    « Prima

    Nový videoweb s testy auťáků na [odkaz] Dnes Masserati Quatroporte, H2 a Honda Civic osmé generace - testováno první auto dodané do střední Evropy! Stream v nejlepší kvalitě na českém internetu! Fotky, diskuze.
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.10.05  14:18

    « Re: Re: 85tis. a uz to zacina

    Tak mi dnes dali info ze servisu, ze se jedna o nejakou napinaci kladku u alternatoru a stoji neco kolem 1.200,- ovsem, ze ji nemaji a tak ji objednavaj. Nemam radost z toho, ze budu muset do servisu casteji. Dnes jsem jel do prace autobusem a uz nikdy vic. Naposledy jsem jezdil do prace busem tak pred vice jak trema lety. Sice jsem si mohl pri ceste cist, ale byl jsem nervozni, ze neridim sam :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.10.05  14:45

    « Re: Re: 85tis. a uz to zacina

    Zitra to vezu do servisu, tak uvidim co mi reknou o tom zvuku v motoru. Ohledne laku, je tam trochu videt jak se to odlouplo na kousku co je nejak divne striklej, ale toho jsem si predtim nikdy nevsiml, kdo by to taky tak dukladne studoval, ze. Mechanicke poskozeni muzu zcela vyloucit. Uz se tesim co mi na to reknou v servisu, doufam, ze se nebudou nejak cukat. Jsem z toho dost prekvapenej, to bych do 2,5 roku stareho auta nerekl.
    Cetl jsem forum majitelu p307 a vsude se resi nejake problemy. Chapu, ze kazda automobilka ma neco, ale diky podobnym zkusenostem zkusim priste vybrat jinou znacku.
  • « 00 Reagovat !

    foto Charlie

    Charlie 04.10.05  14:20

    « Re: 85tis. a uz to zacina

    Ze by taky lozisko?
    Co ten prah? Predpokladam, ze to neni spojene s nejakym mech. poskozenim laku.
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.10.05  09:38

    « 85tis. a uz to zacina

    Ahoj panove,
    mam najeto vic jak 85tis. s 206SW 1.4HDI a uz jsem se objednal do servisu aby se podivali na to co mi v motoru huci jako nejaky setrvacnik nekde u alternatoru. Ten zvuk je neprijemny a je slyset az do vozu bez zapnuteho radia. Dalsi pecku jsem zjistil o vikendu kdy jsem otevrel spolujezdcovo dvere a na prahu mam odlouplej lak (cca. 1cm) a uz zacal reznout plech.
    Auto je to dobre, ale asi pro nejake duchodce co ho parkuji do garaze a jezdi s nim po meste do supermarketu pro nakupy. Skoda, ze to vnem tak skripe a lupe, skoda, ze odprejskava lak :-) ...... skoda toho motoru do takoveho auta, ten motor je totiz jinak opravdu suprovej, ovsem uz se tesim na duben kdy skonci leasing.
  • 00 Reagovat !

    foto Charlie

    Charlie 23.06.05  10:18

    « Zprava ze servisu

    Tak mi po 19.500 km a mesic po zaruce zacalo piskat lozisko napinaci kladky. Na rozvodaku byl nalepenej nejakej papir. Vubec nechapu, jak se tam mohl dostat.
    V servisu mi domluvili s Peugeot CR, ze to vezmou jeste v ramci zaruky. Takze jsem si nakonec platil jen ten rozvodak.
    Doufam, ze to ted vydrzi aspon do 120.000 km. :P
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.06.05  10:50

    « Re:

    mno, potrebuji novy kotouce a desticky (vubec to nebrzdi) a ke vsemu sem jeste pretrhl lanko od rucky, takze to je docela o hubu s tim autem jezdit, navic kdyz ted velkou si vzala sestra na svatebni cestu 8)
  • 00 Reagovat !

    foto Charlie

    Charlie 09.06.05  10:28

    « Bez nadpisu

    Tak tomu se rika sluzba zakaznikovy. :-)
    Co tam budes davat?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.06.05  19:24

    « Re:

    vcera sme byly na mezikontrole na 30 000km a bylo to zadarmo :-) rikal ze do dvou litru provoznich kapalin se nic neplati :)
    jinak ktem brzdam, zitra jedu s malym pro novy kotouce a desticky, ale jezdime ke znamemu a tam mu takhle stojim za zadkem nez to udela :-) mno a obcas i pomuzu,,kdyz si rekne :D
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.05.05  12:34

    « Bez nadpisu

    ty destičky mu měnili u Mitsubishi ale to je jedno.
    jasně že u peugeotu to může být lepší ale podle mě jsou všichni stejný proto to porovnání.
    jasně to chápu, že by se mu nelibilo abych mu stál za *! ale ani na to nemám čas! prostě já to dávám do servisu kde znám lidi a jsem si víc jištější že neudělají žádnou svinárnu. 8)
  • 00 Reagovat !

    foto Charlie

    Charlie 30.05.05  11:40

    « Bez nadpisu

    Me olej menili, takze si ho uctovali. Brzdovku si nepamatuju, dale si uctovali cisteni filtru. Tezko bych jim dokazoval, jestli to vubec udelali a nebo ne. Ty brzdove desticky jsou slendrian, ale predpokladam, ze mu je menili v servisu Toyoty, takze dost dobre nechapu souvislost se servisem Peugeot. Co se tyce vymen dobrych casti za opotrebene, to ti muze udelat servisak i v neautorizovanem servisu. Jedinym resenim je stat mu celou dobu za "zadkem" a na to se ti taky muze "*" on. ;-) Osobne neznam moc lidi, kterym by to vyhovovalo pri jakekoli cinnosti.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.05.05  11:07

    « Re: to David01

    tak to je otázka? to má být grátis!
    doplnění brzdové kapaliny (pokud klesne) to samé platí i u oleje a mají tam i tu vodu do ostřikovačů( i když mi to připadá divné to je věc , kterou by si měl doplnovat řidic)
    neřeším to, ale ty brzdové destičky mě absolutně utvrdily, že do autorizovaného servisu NE
  • 00 Reagovat !

    foto Charlie

    Charlie 30.05.05  10:43

    « to David01

    Bud rad, ze ti ji tam nedoplnili. Urcite by si za ni neuctovali 39,-, nebo kolik stoji v supermarketech.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.05.05  10:31

    « omluva

    tééda když ted koukám na to co jsem napsal v pátek než jsem šel domu tak to je zvěrstvo :-) omlouvám se, ale hrozně jsem spěchal a ještě něco dodělával v práci!
    :*)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.05.05  14:33

    « Bez nadpisu

    Cau lidi,
    tak trochu z jiného soudku! kdyz vidím jak tu všichni píšete jak chodíte na kontroli v 15 tis , 30 tis. atd tam mám jednu otázku do placu.
    Já osobně (mám p 206 1.4 ) nemám dobré zkušenosti s servisem peugeotu. radsi to dávám do servisu kde máme znémé a naši tam davají Mondeo a prostě uplně v pohodě a hlavně za dobré peníze narozdíl od servisu Peugeota.
    Prostě já jim nevěřím že mi tam nevymění díly kterou jsou dobré.
    Strýc má Carismu a šel si nechat měnit brzdové destičky do autorizované servisu zacáloval za výměnu a asi za 2 měsíce se málem vysekal pprotože to skoro nebrzdilo a začalo hrozně hučet a já nevím co všechno a dal to do servisu a řekli mu jo pane to musíte taky občas měnit brzdové destičky!!!!!!!!!!!!!
    hazjlové to prostě nevyměnili a to člověk nepozná!
    a ještě jedna zkušenost dával jsem na záruční prohlídku svojí první 206 a v papírech je že mají doplnit všechny kapaliny (i do ostřikovačů)a vsechno okontrolovat ale to je jedno ale kdy jsem tam jel tam mi došla tak jsem to samozřejmě nedolejval ale když jsem odjížděl tak to byla jediná věco kterou jsem mohl bylo to jestli doplnili tu vodu a ne ! tak si říkám jakou mám jistotu jestli to zkontrolovali všechno nebo se na to vysrali.
    zatim cus
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.05.05  21:38

    « pojištění čelního skla

    No právě, že nemám :-( ..... ale raději se ještě podívám, třeba jsem to přehlédl :). Podle ženy slyším trávu růst, možná to s tím vrzání přeháním, ale prostě mi to vadí. Jinak to autíčko šlape jak hodinky, mám ho docela rád.
  • 00 Reagovat !

    foto Charlie

    Charlie 23.05.05  14:03

    « Re: P.S. jen maličkost ....

    Ty nemas pojisteni predniho skla?
    Ja skripani neresim. Zatim jsem neslysel moc aut, co by nejak neskripala nebo nevrzala. Mne drnci na kostkach a obcas vrzlo v zatacce sedadlo spolujezdce, ale to se spravilo samo. :D
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.05.05  21:12

    « P.S. jen maličkost ....

    jen jedna maličkost, dostal jsem pořádnou pumelenici šutrem od kamionu, bohužel to nejde zalepit, takže výměna skla. No, je to nepříjemné, ale po 65tis. je to zatím první výměna :-). Mám rozpis od peugeot servisu: Cena čelního skla je 5.355,-Kč, sada lepidla 1.077,- Kč a práce 1.040,-Kč.
    Celkem 7.472,- Kč.
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.05.05  21:07

    « 65tis. .....

    klep klep klep .... taky zatím jen jezdím a tankuju :-) .... no a poslouchám občasné skřípání :-(.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…