Peugeot 206 SW

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto

    06.02.06  13:34

    « Bez nadpisu

    Doporucuju si prehrat reportaz o aroganci PEUGEOT v CR:
    [odkaz]
    Tomas
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.02.06  11:45

    « Re: Re: Servis

    Jo, už po záruce a už to bude rok. Já si moc servis nevybíral ani nemám čas někomu stát za zadkem a koukat mu pod ruce.
    Jinak to lupání na přední nápravě je ta tam a servis neví jak to odstranil, když jsem si pro auto šel, tvrdil mi přijímací technik, že to dělá furt a že se musí vyměnit ta vymezovací tyč řízení. Projel jsem se v tom hned ten den kolem města a nic, no ale tu tyčku si věměnit ještě nechám, nechali zvednout auto a sám jsem se mohl přesvědčit, že to vůli má. Trochu jsem zklamaný, že na to nepřišli už před cca. 1tis. km kdy to bylo na kontrole po stovce. Moc se mi nechce věřit, že ta vůle tam zčista jasna je. Nemám moc radost, že s tím teď musím tak často do servisu, potřebuji denně jezdit do práce a né se přetahovat se servisem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.02.06  22:40

    « Re: Servis

    to uz mas po zaruce? u nas jakmile bude auto po zaruce, tak s tim zacnu jezdit do servisu , kam davame auta uz 20 let a vzdycky mu cumim pod ruku, co s tim autem dela.... takze nemam strach ze by tam udel neco spatneho, a kdyz se mi neco nelibi, nebo mam podezreni na nekvalitne odvedenou praci, tak mi to bez frflani spravi....
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.02.06  14:04

    « Servis

    Ach jo,
    pri 100tis. jsem dal auto na kontrolu a prej mam spatna ramena a, ze mi je mohou hned vymenit. Takze mam nova ramena po jejich vymene mi pri preneseni vahy na predek neco vepredu vzdy lupne.
    Dnes jim to tam rano odvezu a ted mi volaji, ze si pro to mohu prijit, ze je hotovo. No a hned, ze mi bude jeste volat, ze prej nejaka podelana tyc na rizeni ma vuli. Rikam, ze ale to nedela to lupani, ze to zacalo delat az pote co mi vymenili ramena. Servisak zase, ze ramena jsou v poradku.
    Mam pocit, ze v tehle zemi chce kazdej jen prodavat, ale sluzby tu nikdo uz dobre nezvladne. Mam z toho hodne blbej pocit a jsem ted nasrany jak na peugeot, tak na Renera v Moste.
    Chapu, ze ne vzdy se vse dari, ale po techto zkusenostech to priste radeji pujdu zkusit zase jinam a pak asi zase jinam, ja vim. Jednou snad nekde pochodim.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.02.06  11:26

    « Re: Re: Re:

    OK. Dej pak vedet, jak jsi s konkurenci spokojenej.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.01.06  21:38

    « Re: Re:

    ja P407 (jak obyc tak i SW) neodsuzuji, me se libi a jezdilo se mi s ni skvele... kdyz uz sem mel tu moznost, tak proc s ni nejezdit ze.... ale slovy klasika, zmena je zivot, tak proc nezkusit auto jiny proivience....Takze Japonce, uvidime co dal, mozna se k Pezotu vratim....(coz urcite, protoze bych chtel bud 407coupe nebo 306 GTi)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.01.06  17:37

    « Re:

    to marlin:
    Ja bych tu P407 tak neodsuzoval. Z vlastni zkusenosti z "Pasikem B5 a OT II " mohu s cistym svedomim rict, ze cestovani s P407 me vyhovovalo asi nejvice. Rozhodne 2.0 HDI 16V neni marnej.
    Je fakt, ze je hodne extravagantni, ale co se tyce jizdnich vlastnosti, je super ... :-!
    Nekdo namitne neco o velikosti kufru, ale ruku na srdce, kdo pouziva auto jako stehovaka ?
    Sam mam P307 a dve mali deti. Slozenej kocar do kufru narvu + mensi nakup. Zatim jsem nemel problem.
    To same jsem zkusil i v P407 a bezproblemu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.01.06  11:16

    « Bez nadpisu

    Všichni majitelé 206 rok výroby 2003 měli být pozvaný na výměnu topného tělíska (za výkonější tělísko), což se nestalo!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.01.06  13:27

    « Re: 1.4 Hdi

    dnes rano -16,5 plna OMW nafta + aditiva.. v poho nastartuji.. auto jede 2 min a samo zhasne.. po 15 min zas nastartuji a auto zas jede 2 min a zase samo znasne a tak asi 3x.. pak sem to vzdal.. vzal si doma Fabii Tdi a v poho.. tak jak se vratim z prace tak snad to dojede aspon do garaze a nevim jak to bude řešit a docela me to se*e..
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.01.06  21:55

    « Bez nadpisu

    me se novej Pasik, zvlaste v Combiku dooost libi( a to VW moc nemusim) a nebo zkus Otinu II, nebo C4ku... a nic jineho me nenapada... ja osobne pujdu do Civica 8G.... ale asi az za rok, az se mi podari neco usetrit
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.01.06  21:24

    « Re:

    No tak 407SW není můj favorit. Když jsem poprvé uviděl 206SW, padlo mi to auto do oka a skoro jako láska na první pohled. Když jsem viděl poprvé 407SW, byl jsem zaražený, a teď když to vidím na silnicích, je to ještě horší. Prostě poslední auta od peugeotu se mi tak nelíbí no, moc extravagantní a příjde mi, že už to začínají s designem přehánět na úkor praktičnosti. No je to jen můj názor a někomu jinému se zase nemusí líbit třeba nový passat, který je z mého pohledu super :)
    P.S. Ale připouštím, že jsem o 407SW taky uvažoval, teď se za to stydím. :D
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.01.06  20:52

    « Bez nadpisu

    a SWo nema kufr? zkus 407SW :-) no, nam se rozsvitila autodiagnostika, ujelo se s tim par KM, a pak to chciplo... dostalo se to na rosol...
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.01.06  23:56

    « zamrzavající nafta

    Ahoj,
    já mám 206SW 1.4HDI r.v.2003 a zatím žádný vážný problém. Tento týden v pondělí jsem cestou do práce (-16C) najel na dálnici a píp, kontrolka autodiagnostiky motoru. Volal jsem do mého servisu a dostal jsem požehnání pokračovat v cestě. Bez problémů jsem dojel do práce (110km) a večer cestou domů, už bez svítící kontrolky a bez problémů.
    Jinak už jsem najel 101600km a autíčko šlape jak hodinky, při stovce jsem už ovšem musel vyměnit ramena na přední nápravě, jinak nic.
    Z mého pohledu je to výborné autíčko a mám ho opravdu rád, ale právě šilhám po novém voze a mám tak trochu strach, že už při novém výběru nebudu mít takové štěstí :-) .... a taky mi asi bude scházet, ale jako rodinka se brzo rozrostem a tak by to chtělo něco s větším kufrem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.01.06  22:17

    « 1.4 Hdi

    mam 1.4 hdi 10 mesic 2003 a od noveho to v mrazech spatne chyta.. proste napoprve to nekdy nenastaruje.. jednou v 10 tis to chciplo po 10km a odtazeno do Citroenu a pry vadna žhavici pojistka... dalsi rok nic moc starty tak nahran softver pry z novejsi verze.. tento rok poprve problem zatim v poho.. najeto 90tis..
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.01.06  00:13

    « Bez nadpisu

    auto sme kupovali v lete 2004... funglovku... praveze vloni zime s tim problemy nebyly, ale az ted, jak uderily ty mrazy
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.01.06  21:56

    « Re: 1.4 Hdi

    pokud mas 1.4 hdi tak cca rok 2003 - jedna se o shodnou vadnou serii a vsechny servisy neco vi, ale balamuti nas ze bereme spatnou naftu. U me je hranice -13C a pokazdy to za jizdy chcipne (zatim jsem se jeste kvuli tomu nenaboural...) uz treti rok
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.01.06  20:11

    « 1.4 Hdi

    C3 1.4 Hdi sem vcera nastartoval a v -17 sem ho nechal bezet a za chvilku prijdu k auto a nejelo... tak sem to odtahl do vytopene garaze a za 3 hodiny to v poha nastartoval.. pak plnou a aditivum do nafty.. jinak rikali ze sem byl 6 s hdi kdo jim volal ze mu to chciplo ....
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.01.06  14:14

    « 2,0HDi

    cawte,mam tiez peugeot 206 ale s motorom 2,0HDi r.v. 2000 a nemal som zatial problemy s mrznucou naftou. Takoval som u metra a pridal som nejaky pripravok proti zamrzaniu a jazdim v pohode. Nastartoval som aj v -11°C a neskapalo to
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.01.06  13:41

    « Bez nadpisu

    hmmm,takze uplne stejny problem...ted sem tam nalil snad litr adaitiva a zatim v pho, tak sem zvedav.... uvidime, pri 60T by nam meli menit naftovem filtr, tak se jich an to zeptam , a vyzadam si tady ten puvodni
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.01.06  12:17

    « Bez nadpisu

    Ano zamrza i me, viz historie nize!!!!!!
    -----Original Message-----
    Sent: Tuesday, January 24, 2006 9:35 AM
    To: 'Jan Krob'
    Subject: RE: 206 1.4HDI a mráz
    Diky za smutnou zpravu,
    je to dobry namet na reportaz - Nova...
    Ve ctvrtek jedu do Peugeota Domansky - alespon je tam servu a ulevi se mi do pristi zimy.
    Prosim o info:
    - u kolika vozu mate tento zivotu nebezpecny problem
    - zda chovani je vždy stejne (nastartuje a po x km chcipne)
    Zda se ze se jedna opravdu o velke mnozstvi aut s 1.4HDi
    Diky, Tomas
    -----Original Message-----
    Sent: Monday, January 23, 2006 6:58 PM
    To: Kucera, Tomas
    Subject: RE: 206 1.4HDI a mráz
    Dobrý den,
    stále sledujeme předpověď počasí a jakmile má klesat teplota pod -10C, nevyjíždíme. Z 206 stal pouze letní automobil :-).
    S pozdravem
    Dobry den,
    jen pro info : dnes v -18C nastartovalo a po 5km chciplo...
    A co vy?
    Tomas Kucera
    -----Original Message-----
    Sent: Monday, February 14, 2005 6:49 PM
    To: Kucera Tomas
    Subject: RE: 206 1.4HDI a mráz
    Dobry den pane Kucera,
    letos nás to nepotkalo, neboť mrazy tady v Praze nebyly velké. Ale zjistil jsem, že moji kolegové měli také problémy v Alpách z 1,4 HDi. Je-li společně dvěmi auty a ten co dojel do Alp na "českou naftu" měl smůlu, oproti tomu druhému, který musel tankovat u Mnichova. Na základě tohoto jsem začal "bádat" na rozdílu naší nafty a Evropské. Bohužel rozdíl je mimo jiného také v hustotě, ta naše je mnohem hustší již za normálních teplot. V tom asi vidím největší problém.
    S pozdravem
    Jan Krob
    > "Kucera Tomas" 14.2.2005 9:47 >
    Dobry den,
    Pro info :
    Minuly tyden jsem byl se svoji 206SW 1.4HDI v Alpach a opet jsem za jizdy zamrznul v -15C. Situace byla uplne stejna jako před rokem v Cechach : Auto nastartuje, par kilometru jede a pak chcipne. V nejblizsi době pujdu do servisu jim to omlatit o hlavu.
    Mate nejake nove informace?
    Predem dekuju,
    Tomas Kucera
    -----Original Message-----
    To: Kucera Tomas
    Subject: Re: 206 1.4HDI a mráz
    Dobry den,
    noveho neni skoro nic. Dovozce to svadi na naftu, prodejce tape (Federal Cars Praha). Mam pocit, ze se snazi reseni odalit do obdobi tepla, protoze to nebude mozne vyzkouset. Jedine co jsem zjistil od ostatnich majitelu 206, tak je problem pouze s modelem 2003 (koupeny 5.03 - 9.03). Predchazejici modely to nedelaly. Dale vim, ze starsi modely maji jiny typ palivoveho filtru, ktery neni tak jemny. Ale servis se boji mi ho dat do noveho modelu. Dale je zajimave, ze se to objevilo pouze u modelu prodanych v CR.
    Jedine co je pozitivni, ze stejny problem mel prodejce s predbvadecimi vozy, ktere zamrzli mezi Libercem a Prahou. Spatne je, ze nikdo s ostatnich majitelu si nestezuje, protoze uverili, ze natankovali nekvalitni naftu. U mne neuspeli, protoze v rodine a ve firme mame pouze naftaky. Naftu bereme u stejnych pump a nikdy jsme nemeli problemy. Muzete mi napsat kdy a kde jste vozidlo zakoupil?
    S pozdravem
    ing. Jan Krob
    _____________Originální zpráva ____________
    Předmět: 206 1.4HDI a mráz
    Datum: Tue, 17 Feb 2004 09:46:12 +0100
    Zdravim,
    stalo se mi 2x za den (pred mesicem) ze auto 206 SW 1.4HDI (najeto
    8000km) v -14C. nastartovalo(asi na potreti) a při jizde(cca 10km v obou
    pripadech) za jizdy chciplo. Bral jsem nejlevnejsi naftu u JETu, tak sem to svadel na naftu a volal jsem servisu - udajne tam kvuli tomu volalo hodne lidi - pry nekvalitni nafta,... Mate nejake nove info?
    Tomas
    tid=3208

    Zdravím,
    má někdo zkušenosti se zamrzáním nafty během jízdy. Naftu beru u Aralu a OMV (alpine), přidávám aditiva (OMV). Když poklesne teplota pod -10st C auto nastartuji bez problémů, ale po ujetí 10km se auto zastaví. Už bylo 3x v servisu během 14 dnů.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…