Peugeot 206 SW

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto

    04.06.04  23:21

    « Objem zavazadloveho prostoru 206 SW

    Docela mne stve, ze skoro ve vsech testech uvadeji objem zavazadloveho prostoru 206 sw jen 313 l proti skvelym 426 l Skody Fabie combi. ;-((( Ikdyz ve skutecnosti je to 411 l. To pak tech 426 l u fabky zas takova vyhoda neni. Nezkousel to nekdo porovnat exaktne? Kdo videl oba kufry musi uznat, ze tech 411 l je spravne. ;-))) Narazil jsem na to, kdyz jsem se rozhodoval, jake male kombi si mam koupit. Zrejme je to zpusobene rozdilnou metodikou mereni kufru v nemecky a francouzsky mluvicich zemich. Asi si to premerim sam. ;-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.05.04  20:38

    « Re: Re: Re: Dobra volba

    jj, mame ji v cerveny, auz tam stoji v prodejne :-) sem se s ni pomazlil a asi na 15 minut posadil dovnitr a poslouchal radio :-) :-) v kufru ma disky a poklice na zimu a povinou pezotackou vybavu, jen tam ceka na nas.....ceka a ceka, a ted sem mluvil s tatou a rikal, ze penizky budou 10.6 :-) :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.05.04  19:06

    « Re: Re: Dobra volba

    Jo cekani ti nezavidim. To abys tatkovi neco pujcil. ;-)
    Mate objednanou cervenou metalizu?
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.05.04  18:56

    « to: pekoz

    Diky za podrobny postup.
    Koukam, ze je to chytry jak radio. :D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.05.04  18:27

    « Re: Dobra volba

    tak jsem dneska objevil v prodejne, ze iz ji tam maji pro nas prychystanou, a musim uznat ze v ty cerveny a na tech kolech je naaadherna >:D >:D Ale musime pockat 14dni, nez bude mit tatulda penizky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.05.04  11:03

    « Re:

    Hlasitost TA se nastavuje zvlášť při vysílání dopravních zpráv. Takže musíš počkat se zapnutýn TA až něco půjde a potom si to nastavit podle sebe.Je to nezávislé na hlasitosti ostatního provozu (CD, CC, Radio)a pamatuje si to.
    Mělo by to být stejné jak u verze Philips (CC), tak u verze Clarion (CD).
    V obou režimech je to ještě závislé na rychlosti (pokud je tato funkce aktivována). Občas to ale samovolně "ustřelí" i při normálním příjmu ale to je spíš "kvalitou" VF části radia - hlavně Philips stojí za ****, nikdy by to ale nemělo překročit zapamatovanou nastavenou hodnotu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.05.04  18:04

    « To campagnolo

    To by mohlo byt ono. Zkusim se v tom postourat.
    Navod ctu vzdy jako posledni reseni. >:D
    Diky
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.05.04  13:17

    « Bez nadpisu

    Zkus si v navodu najit nastaveni hlasitosti dopravniho hlaseni. Pokud nemas hlasitost pustenou na max, tak je zavada nekde jinde. Pokud chces jednodussi reseni, vypni funkci dopravniho hlaseni cudlikem TA a mel by byt pokoj.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.05.04  02:34

    « Re: Re: Radio RB3

    tak tohle sew mi stavalo u meho starickeho radia, v jeste staricctejsi Corse, pri prejezdu jakekoliv nerovnosti >:D Preladeni a zesilenui na max. Pri prejezdu dalsi nerovnosti zase vse bylo v poradku, a porad dokola >:D A kazety to dokonce muchlalo.... joo, bylo to bezvy radio >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.05.04  21:16

    « Re: Radio RB3

    Mozna. Ale ten narust vykonu, byl fakt brutalni. :D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.05.04  20:37

    « Re: Radio RB3

    jestli to treba neni tim, ze se spustila doprava.....(jako zelena vlna) nebo neco takoveho, me se to zatim u zadneho radia, ktere melo automaticky preladovani stanic nestalo, ale az budem litat 206-kou tak dam vedet
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.05.04  20:01

    « Radio RB3

    Zdravim.
    Dvakrat se mi stalo, ze se radiu pri poslechu FM stanice prudce zvysila hlasitost. Malem jsem spadl ze sedacky. Stalo se mi to dvakrat na stejnem miste pri ceste z jihu Cech do Prahy. Mozna to souvisi s automatickym preladovanim stanic, jestli RB3 neco takoveho vubec ma? :-)
    Nestalo se nekomu neco podobneho?
    Diky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.05.04  11:38

    « Re: Dobra volba

    No, Fabii bych ani moc nechtel, on nas hlavne Pežot tady v ty vybave a stema slevama co na nej mame vyjde min. o 70 000tis levneji nezz Fabka. To oteviraci okno je super a ta nakladaci hrana je skutecne hodne dole :-) aspon se budou z auta dobre vytahovat grankle pro konika, a ten kufr staci, pro vetsi nakupy, nebo kdyz se nekam pojede, na stehovani mame Lagunu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.05.04  23:28

    « Dobra volba

    Koukal jsem, ze jsi se ptal i na peugeot foru. ;-)))
    Sikovny je ovladani radia na volantu, nemusis smatrat na palubce a rozptylovat se od rizeni. Ja jsem si ji vybral po dlouhem pruzkumu trhu. Nakonec jsem se rozhodoval mezi fabii a 206sw. Vyhrala to 206, protoze fabie je rok od roku chudsi a drazsi, jenom je v ni trochu vic mista. Ale zase ma o valec vic 1.1/ 44 kW 1.2/47 kW. ;-) A taky 206 sw jeste nevidis na kazdym rohu.
    Jen mne stve, ze ve vsech recenzich v CR uvadeji, ze kufr ma jen 313 l, ikdyz je to ve skutecnosti 411 l. Treba tady na autu.cz. ;-(((
    Jinak ten kufr je mnohempraktictejsi nez ve fabii (nizsi nakl. hrana, ne tak cleneny, sitka, prichytky a hacky, svetlo a zasuvka uz ve standardu, a hlavne oteviraci okno).
    Docela objektivni srovnani fabie vs. 206sw je na autobildu. Vysledek je dost vyrovnanej, 206 ztraci motorem 2.0 HDI vs. 1.9 TDI. No jo, VW group. ;-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.05.04  19:16

    « Re:

    no, tak se mamca rozhodla a bereme si 1.4 HDI, dneska sem se ni byl projet a ten motor je tichi a kupodivu i docela svizny a hlavne tahne.... no na 1100kg je 150Nm dost :-) Klimu tam mame na 100% bez toho bysme ani auto nechteli, pak tam jsou kste tonovany okna, okynka v elektrice ABS, central, 2x airbag, Dalkovy ovladani, radio s ovladanim na volantu, lity kola ( dneska jsem je vybiral, AEZ :-) :) a jeste par veci... proste slusna vybava, docela mamce zavidim, ale coz, me aspon zustane 106-ka v plny nalozi :-) :) krom ABS a Klimi :roll:
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.05.04  17:00

    « Bez nadpisu

    Ja mam tedy dlouhou (sw) verzi s 1.1. Klimu v lete urcite ocenis, mozna nejvic ze vsech doplnku.
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.05.04  10:50

    « Bez nadpisu

    Tim normalni jsem myslel kratkou, akorat jsem to nesikovne napsal :roll: . Ta 1.4 16V je hodne novej motor, alespon si to myslim. Ta 1.4 8V se prodava i nadale. Jedno doporuceni - hlavne si objednej auto s klimou!
    Zvlaste kdyz napr. u mistralu je zadarmo. Jeden postreh. Kdyz byla ta nase 1.1ka fungl nova, byl jsem starsne zklamany ze spatne dynamiky, od 5000km se rozjezdila k nepoznani.
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.05.04  01:51

    « Bez nadpisu

    Ja mam taky uplne normalni ;-))) 1.1 dokonce s klimou, ale jen kratce. Jezdil jsem s kratkou 206 s motorem 1.4 HDI i 1.4 benzin, jen nevim, kolik mela ventilu. Mel jsem jeobe pujcene ve Francii. Spis to byla ta 8mi ventilova verze. Tahlo to pekne odspoda a nemuselo se to tak vytacet. Ta 1.4 HDI je fakt " perfektni". Jeli jsme s ni v peti chacharech na vylet do Alp a tahla jak traktor. Ten motor je opravdu hodne povedenej a rozdil v cene mezi 1.4 8v a 1.4HDI je jen 25.000,-. V kazdem pripade doporucuju si projet obe varianty. Jaka by to mela byt vybava?
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.05.04  17:14

    « Bez nadpisu

    Zena ma normalni 1.1 uz ctyri roky a 100% spokojenost. Pokud bych mel volit mezi 1.4 16V nebo i 8V a 1.4 HDI, jednoznacne HDI, a to nejsem dieslu moc velky fanda. Vsichni peji primo ody na tichost, spolehlivost a malou spotrebu a to vse za dobre dynamiky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.05.04  10:41

    « Peugeot 206 SW

    Ted si kupujeme 206-ku SW a rozhodujeme se mezi mototrem 1.4 benzin a 1.4 HDi (je to verze Mistral) jaky s tim autem mate zkusenosti??
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…