Golf VR6 zážitky z jízdy

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Volkswagen

  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.05.01  00:00

    « re re ee

    Ne diky. Nechci si za ten tejden projezdit vsechny kapesny za benzin.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.05.01  21:17

    « Re: ... :-)

    No já jezdil s 4,4 285PS (BMW 540i) a musím říct, že to fakt postačuje. S automatem má kilo za 6 sekund a jízdní vlastnosti unikátní. Myslím, že amerikání uznvají BMW jako nejlepší sedany oprávněně.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.05.01  20:28

    « Re: ... :-)

    blasty: Jel jsi někdy v něčem takovým? Podle toho, jak se ptáš, tak ne. Zkus to alespoň tejden a věř, že to za to stojí.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.05.01  17:25

    « Re: ... :-)

    A to ma bejt jako nakej zazrak jo? 5,6 litru a 300 ps? To kdyz si koupim americkyho veterena ze 70' let, tak sem na tom stejne.
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.05.01  13:17

    « ... lego

    Tak pokračuji ve své stavebnici. Dneska mi vyměnili kity na zadních brzdách, gumičky, kroužky, mazáníčko atd. Vyměnili jsme i přední velký silentblok na motoru, ale podle obav je nutno vyměnit i ten u rychlostky. Motor už se teďka zmítá míň, ale ještě je to furt špatný. A sada pružin ještě furt nepřišla, jí v tom Hollandsku asi teprve vyrábí nějakej vousáč s palicí ): , takže tlumiče čekaj na pružiny, motor na další silentblok a já čekám až vyhraju ve sportce, kterou nesázím (o: Při výměně oleje mne čeká těsnění pod vaničkou a asi dám nějakej přípraveček (: . Bohužel stále nevím proč mi kolísaj otáčky při volnoběhu.. viz VR6 konzultace v jiné rubrice
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.05.01  09:16

    « ... :-)

    Ahoj !!
    Tak se někdy svezte v osmiválci a asi začnete mít jinčí názor. Tat třeba 560SEC, výkon 300PS v sérii, krouťák 455 Nm atd... Stačí se mrknout na www.mbcoupes.com a tam SEC W126 je. A když si vezmeš že platíš stejnou pojistku jako na VR6, tak to je smutný :-)))
    Ahoj
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.05.01  02:37

    « Re: kojot

    S tim kroutakem si to trochu prehnal, ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.05.01  17:58

    « Re: 4blasty

    Těch 196 bylo kdysi..... Taky jsem jich pár měl, ale teď co jsem si nechal změřit výkon, jsem docela rozladěnej. Naměřili mě o 13% menší výkon než mám mít. Krouťák byl původně 397Nm, teď je 312Nm. Mám pár čidel v deathu, tak doufám že je to tím. Snad......
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.05.01  09:08

    « Re: Golf II

    No, on ten Elise stoji skoro stejne jako to Clio. Elise udajne stoji 70000,- DM, coz na peknej a unikatni sportak neni vubec moc. To Clie je tusim za 1.5 mil Kc, coz je i vic :-). BTW, kolik stal novej VR6 ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.05.01  19:08

    « Re: 4blasty

    Omezovač na 7000ích? Jejej, to se musím mrknout na ten svůj, ale mám pocit, že 7000 mu vůbec nevadilo.. uf.. hnedka to musím otestovat... ale radši nejdřív zkontroluju kolik mám oleje (:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.05.01  19:07

    « Re: ještě ke Calibře

    to Blasty (o: hehe (o: .. takže jsi spokejenej tvoreček... (:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.05.01  18:37

    « Re: 4blasty

    Na zkusebne sem tedafakt nebyl. Koniku je 196. O AWD toho moc nevim. Jezdil jsem jenom s Audi A4 Q, ale neml jsem moznost to porovnat. Predbehlej zadek?!? Snad jenom kdyz jsem couval! Omezavoc vypina kolem 7000ot. A jakou kolobezku mas ty?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.05.01  17:59

    « Re: ještě ke Calibře

    Me je ted taky 19 a na masirovani mi Golf VR6 staci.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.05.01  18:50

    « Re: 4blasty

    A hele blasty, byl jsi už s tím svým hadroletem na zkušebně? Jen by mě zajímalo kolik Ti naměřili poníků. Víš jakou velkou výhodu má čtyřkolka na rozjezdu? Necháš motor pěkně padnout do červených a o nic se nestaráš. Ve vyšších rychlostech je to jiný, to jo. Ale stejně čtyřkolka je čtyřkolka. Kolikrát sis užil se svou VR6 nějakej ten předběhlej zadek? Asi jenom jednou, to když jsi se snažil točit přes ručku, viď? V kolika Ti vypíná omezovač?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.05.01  18:39

    « Re: Golf II

    A co tady píšeš o Elise? Snad nechceš říct, že bys na něj měl? Nevím jak můžeš napsat Clio s třílitrem nebo Elise. Krapet rozdíl, ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.05.01  18:35

    « Re: Golf II

    Sněhuláku, veterány najdeš na jiné adrese.....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.05.01  11:54

    « Re: Golf II

    No, musím říct, že se mi můj Golf III VR6 líbí podstatně víc než moje exHonda s rozšvihaným předkem co mi stojí v ohradě (o: (teda spíš je mi za ní smutno). Navíc na Golfa nejsou drahý díly, což nevím jak je u Clio, závodní Clio má kámoš, je to dobrý auto, spojku pomalu neušlápnu (: lítá to jako blázen a on je do něj taky blázen a přemejšlí vo tom novým... Táta toho kluka jezdí závody s Integrou, což je teprve nádhera. Lotusům nerozumím. Myslím, že obyč Golf má právě tu výhodu v tom, že se dá vytuňákovat do takový podoby, že nevypadá jako každej druhej Golf, takže v tý obyčejnosti vidím spíš přínos, hihi. Ne že by Clio byl nějakej krasavec, když vyjede z linky (:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.05.01  11:47

    « Re: Golf II

    Ja mam v aute klimosku, tak jsem docela v pohode. Vam se fakt ten Golf libi? Vzdyt je ten exterier je bez naprosty invence, proto je treba tolik tuningovyho prislusenstvi, jelikoz se bez toho na to neda koukat. Mit prachy na VR6, tak bych si radsi koupil Clio s 3litrem. A co treba nejakej Lotus ? Treba Lotus Elise - to je bomba auto a kockolap k tomu :-) (a myslim, ze to v pohodicce nanda i VR6).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.05.01  10:31

    « Re: VR6

    Kdysi hrozne davno tady kdosi daval odkaz na nejakeho borce v Anglii, ktery dal VR6 do Felicie. Samozrejme prizpusobil podvozek, brzdy a tusim ze i nejak vyztuzoval kastli.
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.05.01  10:29

    « ještě ke Calibře

    ...opravdu nejsem na Calibry znalec, to nejsem asi na žádný auto, snad kromě Hondy Accord, případně Integry a trochu už začínám chápat tu svojí VR6ku (o: Ale ta Calibra co jsem jí měl chvíli, tak byla fungl nová a celej první rok trávila věčně v servisu, furt se něco sr**o. Ale zase auto to bylo krasny, me bylo 19 a na masirovani to jako stacilo (o: a poježděníčko super...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…