Golf VR6 zážitky z jízdy

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Volkswagen

  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.07.01  10:54

    « Re: Šestiválec, ovšem TDI (o:

    Bylo to LTéčko, fuj to sem vostuda (o:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.07.01  08:53

    « Re: Golf II

    (oB
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.07.01  17:10

    « Re: Golf II

    Tak sme ti rádi, že se s Kačenkou nechlubýš ;-)..., Martine.
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.07.01  11:46

    « Šestiválec, ovšem TDI (o:

    Včera jsem koukal v nějakým VW dodávkovi (byl jsem línej to obejít a mrknout co to je, jestli Transporter či co) na motor a čučím, je to šestiválec TDI, páni, ten mazal jak vzteklej a hned odspoda, ne jako naše VR6ky.. ): podobný motory se prej dávaj do Audi a snad nějakejch Passatů myslím, moc se v tom neorientuju... ale dát tudle kočičku do VR6ky (kdyby se tam vešla (o: ) tak asi fakt nevím co chtít víc, hehe a navíc ta spotřeba, jistě by se zlepšila.
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.07.01  11:04

    « Honda

    Tak ke svému smutku (jakožto bývalý Hondista), jsem včera při honičce po průtahu s Hondou Accord shledal, že to buď byla nějaká plečka (neměla vzadu štítek modelu) (ale zase měla dva vejfuky, tak nevim, ale Type R to jistě nebylo, přece sem nepředjel Type-R to není možný)nebo holt na VR6ku nestačí.
    O to větší překvapení mne čekalo, když jsem vlítnul na sjezd k benzínce ve 190ti a dost vážně zapochyboval, že to ubrzdím. Ale VR6ka má ty brzdy fakt cool, ubrzdil jsem se obrovskou rezervou, kola jen asi třikrát tiše zakvikla, ABS vše pobralo.
    Ale byla ta Hondička krasavec...sákryš...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.07.01  09:12

    « Re: Spotřeba

    jeje to 6,5 litru je na 100km ne na těch 20km (o: aby nebyl omyl.JInak všecky tyhle hodnoty jsou víceméně aktuální spotřeby, ono to jinak průměruje a tak jakoby spotřeba je menší (viz minule jak jsem řádil, tak spotřeba fakt nešla přes 14l/100km, protože ten počítač do toho počítá i ty klidnější části jízdy :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.07.01  09:08

    « Re: Spotřeba

    Tak protože nevím na koho byly přesně poslední reakce, tak zopakuju, že když jezdím poklidně a to tak že dost poklidně, tak se dostávám s VR6kou pod deset. Standartní jízdou, tj víceméně brzda plyn, ovem žádný závody, to beru kolem 12..ale když tomu dupnu na krk, tak se to rychle začne přesouvat k 15 až 17.A když jedu z práce, což je celkem většinou z kopce, umím přijet těch 20km za 6,5litru (o:
    BTW, kdo z vás tady má vůbec VR6ku (originál, ne GolfaII s VR6mottorem:)? Moc rád bych s někým porovnal zkušenosti.Mějte se
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.07.01  20:43

    « Re: Golf II

    Aje to tady další maminčin chudák co si myslí že golf VR6 je nejlepší pardon skoro ale ještě jednou skoro nejlepší auto na světě .
    Já tě nechci urazit vlastním calibru v turbu a po večerech sní jezdím a na internet chodím často ale ne abych se tady chlubyl nebo skoro napadal ostatní lidi kteří to svoje auto mají a je pro ně nej a není to třeba golf a ještě něco calibra a VR6 mají podobný parametry a záleží jen na řidiči ale ta spotřeba to je omyl přírody
    Martin čekám ja mi tu napíšeš ty tvoje silný řeči ale nezapomen k čemu slouží internet a tahle kavárna
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.06.01  11:13

    « Re: Spotřeba

    Tak to si z nas robis volaku *!To si prepisal ako viem VR6 beru tak 16 az 18l pri
    ostrejsiej jazde,lebo u teba je ostra jazda mozno tak 80km/hod,nie!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.06.01  11:06

    « Re: Spotřeba

    jo a spotreba je pri brutalni jizde tak 12,8 ... za vic jsem nikdy nejel
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.06.01  11:05

    « Re: Spotřeba

    s tim vykonovym dolikem pred 4000 otacek ..... mam Vectru B 2.5V6 a je to to same ale pak jako by ji nekdo nakop-popadne druhy dech :o)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.06.01  13:00

    « Re: Spotřeba

    To je všeobecně větší klendrou venku. Ledovej motor sežere víc než přihřátej (o:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.06.01  05:38

    « Re: Spotřeba

    Me pripada, ze mi vr6 zere v zime vic nez v lete. Mozna je to teplotou vzduchu. Nevim
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.06.01  14:56

    « Patří sem i sny!?

    Já totiž měl dneska v noci jeden příšernej: Zase sem se někde předváděl se svým Golfištěm, až mi najednou v motoru bouchlo, utrhl se celý vršek motoru, částečně utrhl kapotu a celou ji zmačkal a z toho všeho se kouřilo jak prase... pak už jen střihové záběry na odklopenou haupnu, na kráter místo motoru, utrhaný díly a rozlámanej kov... Brrrrr.. taky se vám zdá o čtyřkolejch miláčcích?! )o:
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.06.01  12:55

    « Spotřeba

    Lidičky s VR6kama, jakou máte spotřebu? Já od tý doby co jsem dal přípravek Liqui Moly do oleje jezdím snad o dva litry levnějc. Dřív jsem jezdil Plzeň a zpět se spotřebou 13,8 a včera jsem to bral a žádnou výletní jízdou (o: za 10.8 tam a celkově i zpět za 9.6!!! Až jsem z toho byl jelen. Kolik vám to dlabe na dálky a kolik ve městě a kolik "rally" po okrskách a kolik nejvíc?
    Jediný co zjišťuju je, že mi vadí jak ten motor má jakoby "hluchý" místa, tedy, že prostě v některejch místech subjektivně NEJEDE )o: Klasicky obvzlášť do 4000otáček, mám pocit, že to auto v předjíždění prostě nezrychlí a snad se dokonce zařadím zpět (o: , ale pak.. pak se chytne a jipí.. (o: Proboha jen musím vyměnit ty pneu ze 195 na 205, zřejmě věděli proč je tom,u autu předepsali..jenže 20litrů teď nějak není a není.
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.06.01  09:35

    « Včera jsem ho protáhl a večer hned vymydlinkoval (o:

    Tak jsem včera konečně, po všech výměnách a opravách, pořádně prohnal to svý Golfiště... páni, stál jsem mu na krku přes hodinu, brzda plyn, dálnice, okrsky, trochu i město (jejej nekamenujte mne) a řeknu vám, bylo to žůžo.. a spotřeba nešla přes 14 (krátkodobej průměr), což u 6tiválce 2.8 za víc jak hodinovýho ďábleskýho točení považuju za rozumný... Ještě teď jsem v transu, hihi. No a večer.. večer sem to svý mimino hranatý baňatý vydrhnul, včetně motoru...(o: viz Čištěni interiéru..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.05.01  00:00

    « Re: ... :-)

    Muzes si ho podat i s tim VW Lupem - nez otoci to kormidlo co ma misto volantu tak si s Lupem davno v tahu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.05.01  19:34

    « Re: ... :-)

    Je to určitě pěkná kára ten tvůj Mercedes, ale každej je na něco jinýho. Svezení musí bejt kur... dobrý, ale asi by mě hodně štvalo, kdyby si mě někdo podal s nějakým 1.8 turbem an normální silnici. Já na takový káry moc nejsem, dokážu je ohodnotit, ten zvuk musí být nádhernej, ale na obyčejné klikaté okresce se ty dvě tuny musí někde projevit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.05.01  15:00

    « Re: re re ee

    blasty: Tak to se musíš rozhodnout: Buďto VW Lupo, nebo MB 560 SEC ...:-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.05.01  06:33

    « :-)

    To neprojezdíš za tejden, ale za 2 dny !! :-) To záleží jakou máš nohu. No já vím že Camaro z roku 69 má třeba 475 PS při obsahu 7,0 a 5,4 má asi 370 PS, ale vše je na úkor něčeho, určitě na životnost. Mercedes V8 vydrží s přehledem milion km :-)))
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…