Peugeot-na co se chcete zeptat, zeptejte se!

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.01.09  22:29

    « Peugeot 309 1.4 benzin 1992

    Krásný večer,rád bych se zeptal,mám takový problém a nevím přesně co by to mohlo být.Předek auta mi cca po 10-15 min. začne klepat,nejvíce to dělá při neutrálu a taky když sešlápnu spojku.Když je auto v tahu tak to přestane.Se závadou jsem byl v servisu,kompletně se zkontrolovali a promazali obě poloosy a měnilo se ložisko na poloose.S tím že by to mělo být už dobrý,auto zpočátku neklepalo a pak zase začalo..Opět jsem byl v servisu,nejsou si jistý co by jiného to mohlo být.Na ložisko na kole to nevypadá..Nemáte s tím někdo zkušenosti co by to mohlo být?Předem děkuji.
  • 00 Reagovat !

    foto mate59

    mate59 29.11.08  19:45

    « disky

    Prosím, na P407 ide rozmer pneu 205/60 R16H .Ktorý liaty disk je na ne vhodný R16/6,5,alebo R16/7 ?Ďakujem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.11.08  19:03

    « 306 originál rádio

    zdravim,máte někdo zkušenosti s originál rádiem v 306?Rád bych ho vyndal,ale nějak to nejde,žádná díra na vidličky tam neni,byla tam jen 1 záslepka,která sem teda vypích a je tam teda 1 díra,ale stejnak nejde ven,pokud někdo víte,tak dejte vědět.Díky Mliko
  • 00 Reagovat !

    foto

    Jan Hančil 11.07.08  14:20

    « Klimatizace Peugeot 407SW

    Máte někdo zkušenosti s výkonem klimatizace v Peugeotu 407. Podle mě u mého vozu má klimatizace malý výkon na vnitřní prostor. Než se to trochu vychladí při teplotách cca 30st. tak to trvá. Mám zkušenosti z Mondea, Focusu, Hondy Jazz a ty chladí za chvíli. V servisu mi řekli, že to má při minimálním chodu větráku chladit na 6st.na teploměru u výdechu klimatizace a to je v pořádku. Děkuji H.
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.11.02  18:35

    « Řízení na Peugeotu 605 2.1 svdt

    Prosím o radu, po výměně těsnění pod hlavou začalo občas tuhnout řízení, je to jako by občas vynechávalo servo. Při zatáčení chvílema tuhne a chvílema jde normálně. Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.11.02  18:15

    « Re: 306 - Kde je čidlo venkovní teploty ?

    Mám 605 a čidlo mám v pravém zpětné zrcátku. Tak mrkni třeba je to stejné
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.02.01  21:23

    « Re: Peugeot 605 SV3.0

    Mam original francouzskou knizku na vsechny
    Peugeoty 605. Od nejslabsich benzinu,diesely az
    po 3,0 V6. Byla ale dost draha, stala me 1200 Kc.
    Prodal bych ji tak za polovic. Mel jsem 605 srdt. Super auto. Ted mam posledni model 406 HDI. Je
    to sracka. Mam ji pul roku a uvazuji o prodeji.
    Uz ji nechci ani videt.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.12.00  07:17

    « Re: Chiptuning Peugeotu

    ...je jich tisic. napr.: www.chiptuning.cz, www.pcnative.cz/gxtuning, www.renocar.cz, www.domansky.com, www.federalcars.cz. dale je dost firem v nemecku a rakousku (viz. vyhledavace). u nas se ceny pohybuji od 20 do 30 tisic kc. v nemecku kolem 1100 dm. je dulezite, aby pri "tunovani" brali ohled na vsechny parametry motoru a ne pouze na urcite "vykonove spektrum". myslim, ze vyse jemenovani pusobi duveryhodnym dojmem. az budes mit precipovano, dej vedet. o jake auto a jaky motor se jedna?
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.12.00  13:58

    « Tuning

    Je nejaka firma, ktera provadi chiptuning peugeotu?
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.12.00  18:24

    « zapojení otáčkoměru

    Nevím, jak u Peugeota 405 GLI zapojit otáčkoměr, + a - je jasný, ale kde se snímají otáčky, ve schematu z cívky, ale to nesedí, zřejmě z řídící jednotky, neporadí někdo? Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.12.00  18:20

    « Re: Šrouby k autozahrádce

    Šrouby jsem koupil od originálu k nerozeznání v železářství pana Rouska , nám bří Synků, Praha-Nusle
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.12.00  22:28

    « Re: Vskříšení Peugeotu.

    Pokud jsem dobře pochopil, jedná se o klavesnicový imobilizer. Jestli je to tak, že neviš kod, zkus 1111, byva to nepsane pravidlo.Pokud toto nepomuže zbývá pouze jediná možnost a to výměna řídící jednotky. Čidla se měnit nemusí. Nepomuže ani značkový servis, protože se z diagnostikou nikam "nedostane" pokud se neodemkne řid. jednotka kodem. Nebudeš první a ceny začínají od cca 18000,- kč, dle typu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.12.00  22:24

    « Re: Vskříšení Peugeotu.

    Federal Cars v Praze má databázi číslo karoserie - bezpečnostní kód, ale bylo by nutné jim precizně dokázat, že to auto není kradené.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.12.00  22:03

    « Vskříšení Peugeotu.

    Prosím o radu! Koupil jsem Peugeot 406 lehce bouraný na předek. Původ je z Francie, mohu zdokladovat. Můj problém spočívá v odblokování počítače. Vše funguje, ale bohužel neznám kód na odblokování. Skoušel jsem navštívit renomovaný servis- v Liberci. Bohužel jsem auto nekoupil od nich, tak jediné pro ně možné řešení je vyměnit počitač a veškeré čidla, na to nemam. Udajně lze počitač odblokovat podle čísla motoru. Prosím Vás o radu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.11.00  11:49

    « Peugeot 605 SV3.0

    Shanim nějakou dokumentaci, nebo servisní manuál k P605SV3.0.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.11.00  19:48

    « Re: Motory

    ...ale mozna je to Magnetti Marelli... ale nevim to jiste. V tech. má 108kW. díkec
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.11.00  19:44

    « Re: 405

    jakej motor? je to napsany dole...
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.11.00  12:21

    « Motory

    jenom proletam co ja vim tak 1,9 8V nejslabsi verze Jetronic, stredni 88kw Motronic, nejsilnejsi Jetronic a 1,9 16V Motronic mejte se
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.11.00  13:08

    « Re: Šrouby k autozahrádce

    Neumann neprodává šrouby ale čepy úplně jiného tvaru a u Peugeota mi ty čtyry šrouby nabídly do dvou měsíců za 800,- Kč
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.11.00  10:30

    « Re: 405

    Kterej motor máš na mysli.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…