Peugeot-na co se chcete zeptat, zeptejte se!

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto Viktor-Mika

    Viktor Mika 15.11.23  16:32

    « P 107 zablokování přívodu vzduchu do kabiny

    Nemáte někdo zkušenost se zavřením přívodu vzduchu do kabiny u P 107? Dříve jsem měl 307,stačilo zmáčknout tlačítko.P 107 zavírání nemá.Až teď jsem zjistil kolik starých nafťáků jezdí po silnicích a to se prostě nedá čuchat.Rozhodl jsem se že si udělám zastavení přívodu vzduchu do kabiny.Nedělal jste to někdo prosím?
  • 00 Reagovat !

    foto Adam-Durana

    Adam Ďurana 31.08.23  23:20

    « Problém s otačkami

    Zdravím chcel by som sa opýtať či sa niekto stým nestretol náhodou u tohto motora kúpil som novy peugeot 308 sw 1.2 puretech 96 kW auto ma najeto 1200 km r.v 2023 pri studenom štarte nie vždy ale občas sú otáčky 1200 a pomaly padajú dole coz je normálne ale potom otáčky začnú skákať z 900 na 800 a potom z 800 na 900 a tak to skáču až kým sa nezahreje motor ale tak skáču otáčky že to hýbe celým motorom auto je fakt nové tankujem natural 95 na shell takže neviem čím to môže byť ďakujem za každú radu
  • 00 Reagovat !

    foto Petr-Nov-

    Petr Nov. 12.08.18  16:20

    « Spojka

    Prosím poradil by mi někdo? Mám peugeota 107 r. v. 2007, benzín, obsah 1l, poloautomat. Někdy spojka špatně vypíná a ve vyšší rychlosti klouže, spojková lamela je nová. Děkuju.
  • 00 Reagovat !

    foto onlytweety

    onlytweety 18.02.18  12:05

    « BIELY DYM

    Zdravím. Pri poslednej jazde mi auto začalo neuveriteľne dymiť na bielo a taktiež sa pridal problém so štartovaním. Váha vzduchu bola menená pred pol rokom. Z agregátu počas jazdy počuť mierne klepanie. Výkon to však neovplyvnilo. Poradí niekto?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.01.11  09:03

    « Peugeot 306 2.0 HDI venkovní čidlo teploty

    Nevíte někdo prosím kde najdu venkovní čidlo teploty na peugeot 306 2.0 HDI?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.12.10  19:10

    « PROBÉM S DEMONTÁŽÍ TOPENÍ U PEUBEOTU 306/97rok. jedná se o 1.4i


    ČUS LIDI, NEZNÁ NĚKDO NEJAKEJ FÍGL NA DEMONTÁŽ POŠKOZENÉHO TOPENÍ NA 306 rok 97..KOUKAL JSEM DO KNÍŽKY A KVULI TOMU TOPENÍ SE MUSÍ ROZEBRAT 1/2 VNITŘKU AUTA ...NEJDE TO NEJAK JEDNODUŠEJC ..MOŽNÁ TO PUJDE ZDEMONTOVAT NEJAKÝM ZPUSOBEM A I KOUKAL JSEM ŽE BY MOHLO BEJT MÍSTO NA VYSUNUTÍ POD KASTLÍK ALE NEVÍM TO NA 100 proc., TAK JSI RADŠI NECHÁM PORADIT
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.11.10  17:08

    « nemožno nastartovat

    Zdravim, mam menší problém a žádám o radu, mam model 406 kombi 2001 rok výroby, motor 3 litr V6 24 ventil, na pátém válci jsme měnili cívku, po výměně, ale kontrolka furt svítila, tak jsme odpojili baterku pro restart, a od té doby nemůžu nastartovat, svítí mi tam kontrolka v podobě klíče, zkoušel jsem všechno podle knížky, jako polohy a držet knoflík atd a nic, točí ale nic, nevíte někdo prosím co stím? děkuji za odpověď.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.10.10  14:35

    « 406 combi

    prosím může mi někdo poradit 2l benzín 100kw houpou mi otáčky při volnoběhu když vyřadím tak to i někdy chcípne diagnostika nic neobjevila děkuji
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.08.10  09:22

    « Re: Re: Peugeot 406

    U mě to byl zoxidovaný motorový kabel. Bez profi pomoci, bych to dohromady nedal. Hodně štěstí!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.08.10  09:23

    « Re: Peugeot 406

    mám stejný problém a taky zjišťuji co a jak. :'-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.08.10  09:22

    « jakou baterku?

    Můžete mi někdo poradit jakou si do Peugeota 407 2,0 HDI můžu pořídit baterku. (jak silnou nejvíc)?

    díky
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.08.10  20:47

    « Peugeot 406 kupé

    Ahoj, mám problém s mým kupátkem, nejdou blinkry.
    Pojistky zkontrolované,relátka taky a nic. Kdybys věděl o někom
    ne moc drahém z Mladoboleslavska,kdo byto zvládl opravit, poraď.
    Děkuju. Petr
  • « 00 Reagovat !

    foto WinDiesel

    WinDiesel 07.07.10  18:01

    « Re: 306

    Komprese?????
    Stav startéru?????
    Stav vstřikovačů?????
  • 00 Reagovat !

    foto

    JANAK DAVID 07.07.10  17:29

    « 306

    Mám 306 1,9 td když teplota venku klesne na pět stupnů nad nulu při startováni zabublá žhaviče mám nové
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.07.10  15:47

    « Peogeot 308

    Dobrý den ! Nemá někdo zkušenost s výměnou žárovky (přední světlo) potkávacích světel ? Díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.03.10  21:48

    « Re: Peugeot 406

    Mám tam originál od Peugeota. Označení je myslím RB2 (prostě to na kazety:))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.03.10  20:55

    « Re: Peugeot 406

    Co tam máš za rádio?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.03.10  13:47

    « Peugeot 406

    Koupil jsem si Peugeota 406 2.0 HDi, rok výroby 2000 a přes noc se cosi stalo. Ráno byla baterka úplně vyšťavená (auto jsem v noci zhasnul a všechno vypnul jak se patří). Přes kabely to nechytalo, tak jsem koupil novou baterku (72Ah). Vše ok a druhý den ráno to samé. Centrál nefunkční, otočím klíčkem, vůbec nic se nerozsvítí....mrtvo.
    Měli byste prosím radu, co s tím může být??
    Předem moc děkuju R.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.03.10  14:19

    « peugeot 207

    cavte chcel by som sa spitat auto ma najazdene 17000 km a ked je motor chladny tak mi skacu otacky a jak keby vynechaval nejaky valec.. sviecky su vymenene a lambda sombda tiez.. co to moze robit?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.02.10  18:08

    « Re: peugot 206

    U některých aut to může být nějakým přerušeným kontaktem, většinou na nějakém konektoru a potom je třeba odstranit chybu z ŘJ, jinak blikat nepřestane...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…