BMW

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > BMW

  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.06.04  13:45

    « Re: Re: Re: Re: Tak jen trochu pokochání

    matuS: PanaVue Image Assembler. F7xx byla velice povedená řada. Na tom foťáku až na drobný šum nenajdu nic, co bych mu vyloženě vytknul. Skvělý objektiv s nehlučným servem a ovládáním zoomu prstencem, po zapracování skvělý tvar do ruky, vynikající Li-Ion baterka, kterou jsem v praxi vybil jenom jednou, když jsem donekonečna procházel kartu a díval se na fotky a promazával a fotil a tak pořád dokola. Pak blesk s největším dosahem co jsem u vestavěného viděl, ostrost a barvy skvělé, rychlost. Za tu cenu, co se vyprodávala F717 ještě pár týdnů zpátky (18.000,- Kč bez DPH), bych do toho šel znovu.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 20.06.04  21:16

    « Re: Re: Re: Tak jen trochu pokochání

    cim si tie obrazky skladal dohromady?
    mam f707, je to celkom dobry fotak ale za tie peniaze sa uz da dnes zohnat aj lepsia masina.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.06.04  18:10

    « Bez nadpisu

    RB: no, a jek tedy ta tvoje šestka, už je prodaná, nebo ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.06.04  19:34

    « Re: Re: Tak jen trochu pokochání

    matuS: Mou milovanou Sony DSC-F717, je to panoramatická fotka složená ze čtyř obrázků. Kompletní galerie je na
    bmw.paleo.czundefined
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.06.04  09:58

    « Re: Sraz 635CSi - Policejní Fiasko!!!

    To je mi vás líto. Švestky byly na číhané, protože cannonball měl mít nějakou kontrolu a točit se zpět na Prahu právě někde u Kaplice a Vimperka, pokud vím. Omezené švestky určitě nechápaly, že s takovými nadupanými auty nejdete závod. "Rychlý Standa" je určitě zaúkoloval - rychle a proti předpisům smí přeci jezdit výhradně on...
    Off-topic: myslím si, že arogantní jízdy soc-demáků vs. buzerace obyčejných řidičů sérií kryštofů byly velmi účinnou předvolební (anti)kampaní - 9% hlasů mluví za vše ...
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 15.06.04  09:03

    « Re: Tak jen trochu pokochání

    nadhera. s cim je to fotene?
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.06.04  08:06

    « Tak jen trochu pokochání

    Ať nemám jen špatné zprávy:
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.06.04  11:44

    « Sraz 635CSi - Policejní Fiasko!!!

    V sobotu jsme měli sraz šestek, díky policii ČR to byl pěknej vopruz!
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.02.04  16:54

    « Re: Prodám BMW 635CSi

    dabel: Jasně, žádné jiné "classy" povožení neklesá tak rychle na ceně :o)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.02.04  15:16

    « Re: Prodám BMW 635CSi

    rbaron: a coze ta "nabidka, co se neodmita" bude? Teda ked to nie je tajne... ostavas u BMW?
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.02.04  14:31

    « Prodám BMW 635CSi

    PRODÁM:
    BMW 635CSi r.v. 1981

    Stříbrná (polaris silber), modrá kůže
    okna, šíbr, zrcátka v elektrice
    Motor BMW M30(M90), 3453ccm, 218PS, 310 Nm, 0-100 za 7.xx
    Elektronické vstřikování Bosch Motronic DME I
    Sportovní manuální převodovka (1° k sobě dozadu)
    Samosvorný diferenciál
    Dovoz 3/2002 Švýcarsko, dokumentaci mám.
    Český TP pravý 635CSi
    Najeto 187 tis. km
    Poctivá STK do 2005
    Alu kola:
    - BBS Mahle 7x16, Conti Sport Contact předek 205/55/16 zadek 2x 225/50/16
    - BBS Mahle originál výbava 6.5x14"
    - Zimní plech 15 + 205/65/15 WinterContacty
    Auto má pár nedostatků:
    - Po zimě chtějí udělat zadní lemy
    - Hnusný koberec - náhradní libovej mám
    - Poslední dobou někdy nepočítá tacho - náhradní mám
    - Přední nárazník hnus - náhradní bezvadnej mám z ebay
    V podstatě vše co chybí je k tomu nebo seženu, chtěl jsem dokutit na jaře.
    Měněné Díly:
    - Nové filtry, kapaliny komplet krom diferu
    - Spousta drobností, které zde nebudu jmenovat, na vše doklady
    - Nové tlumiče Kayaba
    - Nová vodní pumpa
    - Nové ledviny (+ opraven předek po lehounkém ťukanci)
    - K tomu krabice náhradních dílů do kufru
    Jede dobře, za studena nehoněná, mám ji rád, při jízdě nic netluče, ale naskytla se mi nabídka, která se neodmítá.
    ----------------------------------------… /> !!! Akční cena 89 tis. Kč + dohoda !!!
    ----------------------------------------… /> Obrázky:
    [odkaz] (předek už je OK)
    Kontakt:
    tel. 777 240 818
    rbdisk@seznam.cz
    209592678
    Filip
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.02.04  08:33

    « Navigace

    Ahoj, nevíte někdo, jestli by se navigační CD z BMW daly použít v Renaultu? Když je to stejná značka navigačního systému??? Díky za radu. Ricz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.01.04  00:00

    « Re: Nádrž

    eric_singer: Jakto? :o)
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.01.04  16:11

    « Nádrž

    Díky profesionalitě jednoho z originálních servisů BMW máme doma úplně novou, originál BMW plechovou benzínovou nádrž na 5-řadu E34. Pokud někdo potřebujete, je k mání za 4000 (zlomek pořizovačky).

    777 576350, mail@kfl.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.01.04  10:00

    « Pár věcí k mání

    Teď jsem mluvil s Patrikem Eliášem. Jsou k mání tyto objekty:
    Alu Alpina original dvoudílné 2ks 8x18" + 2ks 10x18" obuté, cena kolem 50 tKč, dohoda. Velká paráda a velká raritka.
    Budou k mání v nejbližší době dvě 635CSi, bronzitbeige s béžovou kůží a automat, druhá je manuál ve stříbrné a s modrou kůží. Cena kolem 70 tKč za kus za proclené auto.
    Také bude k mání jedna sedma E32, parádní kousek ve výbavě, kůži a shadowline paket (bez chromů, načerno celé auto).
    Velká paráda, k mání je Range Rover v plné výbavě, 17" BBS koly, 96tka, přihlášený, na papírech, cena 420 tKč.
    Všechno je dovoz Švýcarsko, jsou to kousky vybrané dlouholetým fandou, odborníkem na BMW a inženýrem přes motory, spokojenost zaručena.
    V případě zájmu volat
    Patrik Eliáš
    608 021 838
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.11.03  21:22

    « Prodám 2 x BMW 745i E23

    Prodám 2x BMW 745i turbo E23, jedna zbořená se zdravým motorem, druhá se zdravou kastlí. Motor je řadový šestiválec s turbem M102 (Vychází z běžného 3.5 M30) a má v sérii 252 koní, do 100 tisíc se z něj dá udělat masakrující bestie o 500 koních, o kroutícím momentu raději nemluvě. Nutno odvézt obě auta tak, jak jsou. Cena 25 000,- Kč.
    Telefon 608 021 838
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.11.03  09:37

    « Re: Chlapi, poradte!

    magic: Asi teď budu řešit něco úplně jinýho. Když tomu dávám čočku a jde dopředu, nic se neděje. Ale když na čtyřku nebo pětku povolím pedál, cítím, jak řadící páka vrní a někde jdou o sebe zoubky. Asi nějaký ložisko nebo co, jsem zvědav, jestli převodovka nebo diferák...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.11.03  14:08

    « Re: Chlapi, poradte!

    OMP ti zajisti a typ zjisti Pavel Novotny na cisle 604 827 776. Problem je, ze to jsou spagetaci a me se stalo, ze jsem u nich neco objednal, zaplatil a po pul roce mi vzkazali, ze jestli to jeste chci, tak zvedli ceny o 15% a mam to doplatit. Nejdriv jsem rek, at si vyserou voko, ale pak jsem zjistil, ze Eibach chce i tak za polovicni kvalitu dvakrat vic penez a proste jsem to z ty Italie vzit musel, i kdyz jsem skripal zubama. Jsou to strasny *! Ale maji hodne kvalitni a dost laciny zbozi.
    Jinak akcelerace auta, kterou jsem uvadel je merena na silnici (ne na valcich), se zatezi 180 kg (2 dospele osoby + 20 kg nakladu). Delaji tyhle testy v casopisu Automobilismo, v kazdym cisle vychazi souhrnna tabulka nejdulezitejsich namerenych hodnot. Neni tam ale zadny nemecky subjektivni hvezdickovani, proste jen cisla. Subjektivni dojmy jsou vzdycky az v tom testu (ale v nem uz meri vsechno: ovladaci sily na pedaly, rizeni, bocni zatizeni, hlucnosti...samy cisla, zvastu jen minimum). A ze by nadrzovali domacim znackam jako skopcaci (z 39 srov. testu AMS 2001 jen 2x nevyhralo nemecky auto; jednou vyhrala Skodovka, jednou Peugeot) , o tom nemuze byt ani rec – myslim, ze to stoji za precteni.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.10.03  20:38

    « Re: Chlapi, poradte!

    magic: Bohužel máš pravdu, tři lidi v autě, něco v kufru a nedostal jsem se na kratší zrychlení na sto než devítku. Bylo to ale na studených odjetých pirellkách 195kách. Teď s 225 contisportech vzadu kdybych nechal jen půl nádrže a seděl tam sám, třeba bych se dostal na osm. Problém je, že mám převodovku, která zrovinka v 95 km/h chce přeřadit na trojku, prostě Getrag 265/5 s extrémně krátkýma kvaltama. Na zrychlení na sto prostě není ideální.


    Třílitrovej turbodiesel BMW je vynikající motor a já bych si ho při výběru motoru do tří litrů asi vybral.


    Cestu na Karlštejn přes ty nádherný serpentýny jsem absolvoval tam i zpátky, se sedmou. Řekl bych, že tomu autu se takováhle cesta vyloženě příčila, kdykoli jsem to zkusil trochu rychlejc, šla ven po předku. Ale to je pohodlnej velkej sedan s automatem a v béžový kůži, ne diblík točivý, HF zvaný :o)


    Odkud ty OMP pochází, kdo ty OMP dělá u nás, má nějakej web, mail nebo telefon? Díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.10.03  09:30

    « Re: Chlapi, poradte!

    Hura, nekdo rozumnej, ze by do BMW nebyli blazni jen posuci? Ale ted vazne: u OMP se vyplati vymenit desticky + kotouce, ceny jsou neuveritelne nizky a neni potreba zadny zasah do trmenu. Soucinitel treni min. 0,35 od 50 do 650 °C (asi nelzou). Hadicky na Integralach menim dost casto hlavne kvuli sutrum, ale na HF jsou puvodni, tam menim jen kapalinu (protoze se casto vypari). Kdyz uvazim, ze sada kotoucu + desek OMP na treba 155 stoji cca 15 litru (to je min nez u znackovyho servisu Textary), tak je to senzace. Nejenom, ze to znatelne lip brzdi, ale hlavne se ty brzdy temer neprehrivaji. A to je u te me HF podstatny problem, italskym soudruhum totiz nedoslo, ze kdyz tam daj brzdy stejny jako na ctyrkolce, tak to auto bude brzdit podstatne hur. Nejenom, ze normalni brzdy shori z kopce z Ritky do Revnic, ale povedlo se mi je dostat do plamene i opacne = dokopce! Nemam tu ted samozrejme cenik, ale na silnejsi bavory delaji sady taky, na nejaky 520 pecou...a k ty stovce za 7 - pojdme to nekdy zkusit (mam to vyzkouseny, se seriovkou nemas sanci). U BMW paradoxne nikdy benzinovy auta nedosahujou parametru, ktery fabrika uvadi, ale jsou (nekdy i mnohem - viz M5) horsi, zato ropaci jsou nekdy az podstatne lepsi, nez fabrika tvrdi. Nedavno se mnou chtel zavodit fanda v 330d a musim ocenit hodne slusnou akceleraci toho auta (hlavne ma vyhodu startu, ten muj predohrab preci jen nejakou tu desetinku ztraci, od cca 80 km/h sel ale samozrejme do kopru).
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…