Škoda 1000 MB (1967)

14.8.2007

Ahoj , Chtel bych Vam predstavit myho druhého milacka skodu 1000 mbg DE LUXE (slimaka) Nejdrive jak jsem k nemu prisel po pravde když jsem se dostal…

Škoda 1000 MB (zdendinoMB(svihak-prasokoule tym)

"-- skrytý --" 14.08.2007  20:46

este by bolo dobre trochu opravit karoseriu kym uplne nezhnije a bude to nadhera, ale aj tak odomna 10b.....skoda 4ever >:-[]

Prase 14.08.2007  20:52

jo karoserie je v kapku horsim stavu nejdrive na ni 1 majiteli spadla striska se snehem a mne se po aute nakej vypatlanec probehnul takze strecha poznala peklo na zemi ;-\ jinak ze prahama je videt z auta na vozovku mi ani celkem nevadi :D ze sou na kasi blataky je to posledni no uvidime za par let bude jako karkulka :-)) diky za hodnoceni :-) :yes:

"-- skrytý --" 31.08.2008  12:16

« Re: Re: 10b

1000covky jse mi vždycky nevím proč líbily. Pak už to nebylo takový. Doufám, že jí budeš opečovávat a zachovávat pro příští generace. Hodně štěstí a mnoho radosti s autem ;-)

foto mirastr

mirastr 14.08.2007  22:21

hrochův týnec

Koukám fotky z Nabočanskyho letiště. Ja bydlim těsně vedle, jezdim tam s holkama je učit jezdit :-) Ty jsi někde poblíž?

Prase 14.08.2007  22:29

« Re: hrochův týnec

ee , ty fotky jsou ze srazu kazdej rok je tam sraz skodovek :-)) jinak mam dojem ze tam uz je zavora a zamek ze tu pristupnost tipli (i kdyz asi to jde objet polem :-))) my jsme tam taky parkrat blbli fajne misto :-)) :yes:

"-- skrytý --" 15.08.2007  01:21

Škodule "cuore sportivo"

Sice jsem nikdy Škodofky moc nemusel, ale tohle vypadá celkem zajímavě... takže držím palce při renovaci ;-)

P.S. na svižný svezení nepotřebuješ dva karburátory, stačí jeden dvojitej a změnit značku směrem na jih >:-[]

Prase 15.08.2007  10:11

« Re: Škodule "cuore sportivo"

koukam ze te zaujala kdyz karkulce si dal 6 bodu a slimakovi 8 :D p.s. u skodovky na svizny pojezdeni ty 2 karburatory potrebujes :-))) a zdenda zatim nema kes aby sel za autem na jih :-))))))

"anonym" [62.240.180.XXX] 15.08.2007  11:52

« Re: Re: Škodule "cuore sportivo"

to o penezích neni, naopak... vetšina lidí nemá taliány moc ráda a dost je podceňuje, což je pro nákup velmi příznivá konstalace :-)
        Karkulce polepšíme, přece jen je to fešanda a hlavně jsi si musel dost máknout aby vypadala tak jak vypadá :yes:

"-- skrytý --" 15.08.2007  11:54

« Re: Re: Re: Škodule "cuore sportivo"

to jsem byl já, akorát se mi to občas samo odhlašuje

Prase 15.08.2007  14:00

« Re: Re: Re: Škodule "cuore sportivo"

no nevim kdybych mel tak pul mega koukal bych do nemecka nez do italie mercedes je mercedes kdybych mel min libi se mi fabka rs a kdybych mel jeste min koupil bych nakou skodofku 110 r coupe :-)) i kdyz nic proti talianum to novy punto se mi libi a alfa romeo je designem naprosto bombova ale muj klukovskej sen je mercedes nejlepe trida cl nebo sl (ale to sou zase jiny finance :-))) proste tricipa hvezda je u me hned po okridlenym sipu :-) :-) :-) :-) :yes: jinak diky za polepseni uz se blizi muj sen ze karkulka rozseka v hodnoceni bmw 6 :D

"-- skrytý --" 16.08.2007  09:31

« Re: Re: Škodule "cuore sportivo"

Už aby ho rozsekala :yes: >:D . Slimák je super, vůbec jsem nevěděl, že se něco takovýho dělalo. Samozřejmě ho nebudu hodnotit jako Karkulku (10b), protože ho ještě čeká facelift, liposukce, kosmetika a nákup u krejčího, ale až bude hotovej, cítím v kostech minimálně 20 bodů! Prostě MBčko byla poslední krásná Škodovka, pak už začaly ty socialistickokomunistický paskvily vrcholící něčím čemu se říkalo Favorit (mé první auto).
            Slimák má ode mne 7 bodů.

Jinak v názoru na IT auta souhlasím. Klasik praví, že italské auto začíná od Ferrari a toho bych se radši držel. I když novým Fiatům věřím nejvíc za posledních cca 10 let, tak stejně. A Alfa je esteticky nádherná, krásná a úžasná, ale pro mě jenom zvenku. Zevnitř nic moc a přiznejme si, že jako řidiče mě hodně zajímá i interiér. To už nemluvím o tom, že třeba taková Brera líp vypadá než jede... Prostě ne. Asi ne nadarmo jsou ceny ojetých Alfiček tam kde jsou.......

Za půl mega koupíš dneska klidne Ečko v dobrym stavu nebo naprosto perfektní BMW 5tku. A slušnou 5tku nebo starší Ečko koupíš za 300tis. uplně v pohodě. A když bych chtěl nový auto do 0,5M, tak půjdu do Kia Ceed nebo H i30, dneska už naprosto v klidu....
            I když narovinu - kamarád si před měsícem přivez VW Phaeton z německa za 27tis. Euro. Auto v plný palbě, velký, bezpečený s rel. dobrym motorem....... Co k tomu dodat.

Prase 16.08.2007  10:46

« Re: Re: Re: Škodule "cuore sportivo"

uz se stalo karkulka je pred tvoji priserou >:D :yes: slimak byl taky sice na chvili ale byl :-))) takze ted uz mam pouze jediny cil aby karkulka porazila blekberna :-) :yes: hodnoceni 10 po tobe nikdo nechtel ale spis me zajima proc si recenzi ohodnotil 8 makal jsem na ni nekolik hodin!!!! zlej ste2 celkovou znamku 8 beru i kdyby byla 7 jak rikas ale recenze je kvalitni material nebo ne?

jinak skodovka me naucila ze komfort nepotrebuju takze bych hopnul klidne i do alfy :D myslim ze az budu ja mit pul mega na auto tak si koupim to cl ktery je ted novy bre s tim pocitam tak za 20 let >:D :yes: :yes:

tak zatim zdar a preju bmw6 aby se dostalo zase pred karkulku (sice si to nezaslouzi ale ze slusnosti to musim rict >:D >:D >:D :yes: ) ale musim s nekym souperit kdyz si blekbern dal dovolenou p.s. jeste mam v hodnoceni v zaloze podezrelou jednicku :-)))))))))))))

"-- skrytý --" 16.08.2007  12:18

« Re: Re: Re: Re: Škodule "cuore sportivo"

Jo jo, vidím jak šplhá. To víš, karkulky - to se nemůže člověk divit.

S tou recenzí máš moji omluvu. Hodnotil jsem první auto v novym systému a nějak čekal, že z toho vyleze průměr, už jsem to opravil jak to má být.

Fuj CL :-). Jsou krásnější GTčka. Být tebeou bych se modlil aby v tu dobu byl za tyhle prachy DB7 nebo DB9, XJK nebo 6tka :-).
                Dělám si srandu, CL je fajn, jenom tam není žádný sportovní duch, který já od GT čekám alespoň trochu.

Prase 16.08.2007  13:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Škodule "cuore sportivo"

no proto!!! >:D :yes: bohuzel co ma jakej duch nedokazu posoudit nejdrazsi auto v kterym jsem jel byla tak oktafka >:D >:D :yes: mimochodem co rikas na pav vozik? fesak no ne? :D :yes:

"-- skrytý --" 16.08.2007  14:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Škodule "cuore sportivo"

vozik tomu dává teprve tu správnou ymydžovou lajnu! :-) :yes:

Já jel v tom uplně novém CLku a líbilo se mi, ne že ne, ale je to prostě takový třídvéřový Sklasse. Houpavý, pekelně rychlý, ale je to to auto z jehož řízení toho moc nemáš...

Prase 16.08.2007  14:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Škodule "cuore sportivo"

jj proto jsem si ho koupil to teprv padaj lidem pusinky kdyz to videj :D (pravda nekterejm od smichu a nekterejm ze nechapou vo co go a zbytku se to libi :-)) ted mi tak napadlo ste2 udelal by sis na me nekdy cas a provez me v ty tvy prisere? ridit nechci >:D :yes: p.s. v karkulce bych za tebou nejel to uz je pro ni moc daleko >:D >:D :yes: :yes:

"-- skrytý --" 17.08.2007  12:43

Jasně, víc přes ICQ. OK?

"-- skrytý --" 16.08.2007  10:45

« Re: Re: Re: Re: Škodule "cuore sportivo"

To jsme si asi špatně rozuměli :-)
            Auto za půl mega, to je pro mě tak trochu sci-fi, protože co si nevypotim na brigádách to nemam, proto taky jezdim tim čim jezdim...a ani mě to moc nesere, aspoň z toho pak mam dobrej pocit že jsem si na to vydělal sám, prostě ten Fiátek je taková znouzectnost.
            Pak mam ještě Lancii, ale to je běh na dlouhou trať, zase ale až jednou vyjede tak bude jak z továrny ;-)

Prase 16.08.2007  10:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Škodule "cuore sportivo"

bylo jen obrazne :-) :yes:

foto Pribina

Pribina 15.08.2007  08:46

rozdily?

ahoj, jaky je rozdil mezi normalni MB a MBG?

"-- skrytý --" 15.08.2007  09:25

« Re: rozdily?

no ako je mozne videt z fotiek tak je kraaasne vidiet ze MBG motor ma dva jednokomorove karburatori a MB ma len jeden jednokomorovy karbec ;-)

Prase 15.08.2007  10:06

« Re: Re: rozdily?

jo to by sedelo haso ses celkem bystry :D jeste ma jinak saci a vyfukovy potrubi , kapku jinou vacku a par dalsich malickosti jinak je stejna :-) :yes:

"-- skrytý --" 15.08.2007  10:50

pekna

pekna ticka davam 10 bodu

foto StanS

StanS 16.08.2007  09:59

Když jsem byl mlád,

mým snem taky bylo vlastnit Škodu MBX; Dva karburátory, spustit sloupek, stáhnout okénka a nechat se ovívat větérkem při cestě na travnatou pláž brněnské přehrady (na Prýgl), kde zoncna (pecen) rumplovala a koc ukazovaly skoro ól. Devět bodů za auto jenom proto, že o bod vejš stál saab s motorem ford V4.

P.s.: V roce 1966 v autošole mi starý instruktor říkal, abych řadil i na synchronizovaných převodovkách dolů s meziplynem, nahoru s dvojím výšlápnutím spojky - šetří kvaltovnu, měkčej zabírá a zjemňuje cit, který pak zbývá i pro ty koc.

Prase 16.08.2007  10:53

« Re: Když jsem byl mlád,

tak do toho slapni dneska :-) :yes: mbx po renovaci stoji kolem 130 000 pokud se tedy sezene :-)) v garazi muze stat vedle ty kocky co mas >:D :yes: btw sloupek si spoustet nemusel jelikoz mbx sloupek nemaaaaaaaa :-) jinak diky za 10 bodu :-) :yes:

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 21.08.2007  17:14

BOMBA

jako vždy :-)

Prase 21.08.2007  17:18

« Re: BOMBA

diky ajine vidim ze poznas kvalitu :-) :yes: :yes: :-) :-)

Poustnik 26.08.2007  07:14

Vzdávám se!

Zase si mě rozesmál.......)))))))))

Prase 26.08.2007  08:22

« Re: Vzdávám se!

sem to procital a nic vtipneho jsem nenasel >:D :yes:

Poustnik 30.08.2007  18:17

« Re: Re: Vzdávám se!

Přece po mě nechceš větný rozbor! ....básník se chce státi trpaslíkem......)))). Ale jakmile začnu číst tvoji recenzi, roztáhnou se mi koutky a musím se usmívat až do konce!!! To dělá samo! Jsi pro mě pábitel č.1 na moje.auto.cz! Však i ten slovosled bez interpunkce, plynule automatický text má svůj předobraz v Hrabalovi, nemusíš být ani jeho obdivovatel, nemusíš ho ani znát, možná to ze sebe jenom tak chrlíš, ale je to báječné, protože takové lidi mám rád, co si udělají radost za pár korun, je to v nich, v přístupu k životu. Doufám, že tvůj životní optimismus nezvadne návalem budoucích starostí, (třeba o rodinu) A budeš tu pozitivní náladu dál přenášet na ostatní lidi. V české kotlině je bohužel statisticky vzato hodně veliké procento závistivců a lidí co dokážou jenom pomlouvat. Takže jenom houšť a větší kapky!!!! Ať každé tvoje životní rozhodnutí má ty grády, jako dvoukarburátorový zvuk tvého slimáka!!!!! Hoj, hoj, ahoj!!!!
        Pouštník vlastní klávesnicí.

Prase 30.08.2007  20:37

« Re: Re: Re: Vzdávám se!

ty mi teda davas poustniku co znamena pabitel? pisu jak pisu nechci se moc zdrzovat diakritikou hrabala sem necetl ale neco mi to rika >:D :yes: no vidis ja sem dark temny pesimista :-) a raduju se z malickosti bre jinak to nejde :-) uz jsem si nasel to svoje a to je embecko mam rad veci ktere jsou porad dobre a cim vic na embecko koukam tim vic se mi libi to uz je moje cesta kterou jsem pouze okorenil voziky pav byla to dlouha cesta ale vzdycky kdyz je mi blbe jdu za karkulkou a hned jak ji vidim uz jsem optimista >:D no abych to zkratil moje embecka jsou muj top ten v zivote ;-) jsem rad ze sem te pozitivne obohatil :-) :yes: btw videl si za tou velkou louzi nakou skodofku?
          zdar a silu zdendino na cizi klavesnici >:D

Poustnik 31.08.2007  07:12

« Re: Re: Re: Re: Vzdávám se!

No zkráceně je pábitel asi člověk okouzlený možnostmi života a hlavně je svojskej, jak říkají bratři Slováci, žije svůj originální život, nekopíruje žádné trapné vzory, je samorost. To je možná můj vlastní výklad, protože je to Hrabalův novotvar, prý odvozeno od slova pábit. Takže zkráceně - člověk originál.
            No Škodovku jsem tady za těch 3.5 roku co tady jsem neviděl, ony se sem ani nedovážejí. Vždycky když už jsem měl pocit, že ji vidím, byl to VW. (((( :-) .
            Ale třeba v Tunisku jsem viděl i 120tky a v Izraeli je každý druhý taxík Oktávka. Teda alespoň v Eilatu u Rudého moře.
            Nějaký Amík tu má ale největší neevropskou sbírku Tatrovek, musel bych někde zahrabat, ve kterém státě. Teda opravdu v muzeu, veřejnosti přístupné.
            Jo a víš co mi vrtá hlavou? Proč je vlastně Škoda rodu ženského, když ji založil chlap Škoda. )))) 8-s

Prase 31.08.2007  15:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Vzdávám se!

hm to mi celkem odpovida >:D :yes:
              mozna ji zalozil chlap ale mel skodu za dceru >:D >:D :yes:

Poustnik 31.08.2007  15:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vzdávám se!

>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D :yes:

Poustnik 10.09.2007  20:37

Tak jsem se díval,

jak ses nedávno rozohnil v diskuzi na autíčko Mini. Synek si stěžoval, že už je mu 19 a ten jeho otec mu nechce to auto za půl mega koupit!!!!!! No mě to rozesmálo. Tvoje rady makat! Makat! Myslím pustí jedním uchem sem a druhým tam. Jo jo, někdy jsem vážně rád, že jsem jeden z posledních ročníků, kteří zažili denní buzeraci bolševika na vlastní kůži. Opravdu si potom daleko víc vážíš každého dne! Já mám dobré motto - Na co nemám, to nepotřebuju. To se mi v životě fakt osvědčilo. Zdar!

Prase 10.09.2007  20:53

« Re: Tak jsem se díval,

jo kdyz jsem cetl prispevek toho anonyma mirne jsem se rozladil >:D hlavne to jak mluvil o "fotrovi" kdybych ja byl jeho fotr a precetl si to jeho huba by poznala stredovek.... jinak tyto lidi neresim ja jsem na druhe strane barikady mne nikdo zadarmo nic neda ale nerikam ze bych nechtel byt jako oni mit mercedesa od papinka spz s xxx 7777 cepici dozadu a free rajd >:D moje motto je mb a mbg forever :-) :yes: komunisty jsem nezazil ale co jsem zazil ze jsem si na auto vydelal dovedl jsem ho do dokonalosti a na to sem pysnej ano ja muzu rict je to moje ja si na to vydelal (poctive samozrejme :D neni to hezke?
      mno asi to nic neznamena ale pohoda karkulka a slimak tady po mne zustanou a voziky samozrejme taky muj odkaz pro pristi generace ufffffff sem se zase rozepsal jinak poustniku super ze si tady ted si zase ty rozesmal me jak prej diky za razitko >:D husty ale fakt si ho zaslouzis :-)

neregistrovaný: "byvaly skodovak" [84.47.45.XXX] 13.09.2007  22:37

super

doteraz som nevedel ze skoda mala dvojkarburator. tisicky boli super mal som jednu. ani raz ma nikde nenechala.ako posledna mala ladne tvary a po nej dlho, dlho nic. v tej dobe mala napr.kontrolku brzdovej kvapaliny, automaticky sitič (sice sa prerabal na mechanicky ale ten napad), decku pred chladicom a v neposlednom rade zaujimave ulozenie rezervy (vela ludi ju nemohlo najst) - super auticko
    Jedna otazka: pred x rokmi som videl na ulici zaparkovanu tisicku s volantom na pravej strane ale dvojdverovú. nevies co bola zac, ci sa bezne vyrabala alebo len pre anglicko atd. viac krat som uz take nieco nevidel. dik

Prase 13.09.2007  22:44

« Re: super

ahoj byvaly skodavaku (doufam ze i budouci :-) jj souhlasim s tim co rikas :-) ta o ktere mluvis se nazyvala skoda 1000 mbx pripadne 1100 mbx samozrejme jedine de luxe byl to top model 1000 mbx mela taky dvojkarburaci 1100 pouze 1, jinak mbx se delala hlavne pro vyvoz ale urco ne specialne pro anglii s pravostranym rizenim sem videl uz kupu skodovek :-) :yes:
      mimochodem kdyz mluvis o automatickem sytici na ten se chystam podarilo se mi ho po 2 letech patrani konecne sehnat >:D
      zdar zdendino

Poustnik 03.10.2007  18:24

Prsten je krásný!

Karel Votipka by omdlel závistí! /To je jeden z nejlepších Českých šperkařů, dělá hodně s ocelí a sám si brousí kameny které hledá na Kozákově....Loni měl ve Washingtonu výstavu./Některé jeho prsteny jsou brutální, jeden má moje žena, je z křišťálu a je asi poloviční, jako ten tvůj!!!!A to si musíš dávat sakra pozor, aby sis s ním nepoškrábal auto, když bereš za kliku!!! >:D

Poustnik 04.10.2007  17:10

Dnešní útok kňoura jsem málem nepřežil!!!!!

Vyskočil mi tu z monitoru a chtěl se mi zakousnout do nosu!!!! Rychle jsem nalistoval v Jiroutkově Saturninovi kapitolu o sebeobraně a nakonec ho zdecimoval tou knihou!!! Uf!!!Dneska to bylo o fous! Je vidět, že Slimák, když ten útok přežil, musí mít přední neprůstřelné tvrzené sklo! Nepoužíval ho nějaký papaláš jako tajné služební vozidlo???!!!! P.S. S kondorama se můžu jít klouzat...... 8-s

neregistrovaný: "Steve1234" [147.229.194.XXX] 08.10.2007  22:13

super stroj

vole máš tady nejlepší auto z celýho internetu a ten pávík k tomu nemá chybu.Přeju ti s ním hodně stěstí i když nejsem škodovák.

Prase 08.10.2007  23:20

« Re: super stroj

ahoj diky za uznani :-) kdybys mel zajem ozvi se na muj e-mail a muzeme pokecat blize....... :-) ;-) :yes:

"-- skrytý --" 08.10.2007  22:51

Prase jedno utocne :) do gulasu s nim

Zdendino, Slimak je moj favorit :-) nadhera :-) Z toho prasata treba spravit gulas >:D

Prase 08.10.2007  23:21

« Re: Prase jedno utocne :) do gulasu s nim

cau konecne si tady!!!!!!! :-) z prasatka by byl pouze chuchvalec chlupovy gulas >:D :yes:

Poustnik 18.10.2007  08:56

Nebezpečná rychlost!

Podívej se Zdendíno pod Mazdu! Honil jsem Corvettu, honil, nedohonil!! /Nic jiného jsem dneska nehonil... ;-) / Hoj!

Prase 18.10.2007  11:28

« Re: Nebezpečná rychlost!

juchuuuuuuuuuu jdu na to >:D :yes:

Hanss (MoDo Team) 21.10.2007  15:16

škoda

když je moje auto na 8 b., na co pak asi bude 30 let starý embéčko?!? Zdravim

Prase 21.10.2007  16:00

« Re: škoda

tak predne ty si zacal hodnocenim karkulky 8b dobre to ti neberu jinak k tve audi a4 tuctovej kousek kterej ma hodnoceni 9,70 jen kvuli novymu hodnoceni pac sou vsichni podelany nevim jestli ti prijde ze by tuctova a4 mela byt na cele hodnoceni? nemyslim si recenzi jsem necetl ale prectu si ji a klidne hodnoceni prehodnotim .... jinak kdybych si nebal dam klidne i hodnoceni 5 ale vis jak >:D >:D tak zatim pacek jinak casem sem budu davat skodu rapid a klidne ji dej hodnoceni 1 aby sis spravil naladu cus bus bambus :-) :yes: jo btw je stary 40 let :-)

Hanss (MoDo Team) 21.10.2007  16:12

« Re: Re: škoda

No asi máš pravdu a navíc neumim počítat!!! :-) :-)
        Jinak se přiznám, že když se mi nějaké auto úplně nepozdává nebo to není moje "krevní skupina", tak jej raději nehodnotim! Taky mi určitě nespraví náladu, když někomu dám nízké hodnocení - to bys mi křivdil... Takže tak :-! :-)

Prase 21.10.2007  16:21

« Re: Re: Re: škoda

ok beru to jako vyrizenou vec >:D jo jinak jeste k tematu samozrejme mas brutalni karu stredni tridy urcite s abs asr esp ebd kuzi nejlepsim zpracovanim atd. ale moje auta jsou kus historie a konkretne slimaka se vyrobilo pouze 3287ks nehlede k vozikum pav kterych se vyrobilo 500 takze myslim ze je to takova rarita ktera si zaslouzi byt ocenena i na recenzich jsem stravil nekolik hodin!!!
          karkulka je spickova a ma fatalni uspech >:D >:D mno kecam jen tak stredni ale libi se cago zdendino

Prase 21.10.2007  16:12

« Re: škoda

takze prehodnoceno ale vic nez 9 ti fakt nedam fotky mas suprovy ,k autu uz jsem se vyjadroval recenze ok.... slimakovi dej klidne 5 viz recenze u nej cago zdendinoMB :-) :yes:

Hanss (MoDo Team) 21.10.2007  16:20

« Re: Re: škoda

Ne recenze je nic moc, neumim napsat takovou jako spousta dobrejch kluků tady!!! :-) díkec čauves...

Prase 21.10.2007  16:50

« Re: Re: Re: škoda

hm ale dostals razitko nejlepsi recenze >:D takze dle lidi psat asi umis :-) tak pacek >:D :yes:

Psychobolos 02.11.2007  00:54

MBG

No, pane... Plechařina už sice něco pamatuje, ale jinak blahopřeju k tomuhle kousku. Po motorické stránce je to určitě zajímavý kousek. ;-) (ty kryty hrdla nádrže - to je fakt frajeřinka)

Mimochodem, díky za pomoc Mattymu, když mě hledal... Nevím, proč ten odkaz na mne zlobil. Ale už jsme se našli! :-)

Prase 02.11.2007  18:03

« Re: MBG

hech diky i po strance historicke je to zajimavy kus jo vsechny znacky ma cerveny pac je de luxe :-)
      nemas zac skodovkari sobe >:D :yes:

Psychobolos 02.11.2007  00:57

Ještě dotázek...

Jak tu člověk obdrží ten prst a hodnocení "nejlepší recnze"? O to bych se taky pokusil - vypadá to dobře! ;-)

Prase 02.11.2007  18:05

« Re: Ještě dotázek...

je to jednoduche moznosti je vic ja osobne jsem prekouril administratora dale je tu moznost koupeni >:D >:D >:D
      jinak musi te kupa lidi doporucit a az si te vsimne nekde z redakce tak mas palec :-) :yes:

Psychobolos 02.11.2007  19:05

« Dík!

Aha... :-) To Ti je procedura jak porod slona! >:D No nic, uvidíme; když bude, tak bude, když ne, houby se děje. ;-) Ale dík, aspoň v tom mám jasno!

Poustnik 13.11.2007  16:09

« Re: Re: Ještě dotázek...

Já padám! Dej tam aspoň upozornění MLÁDEŽI NEPŘÍSTUPNO ! >:-[]

Prase 13.11.2007  17:56

« Re: Re: Re: Ještě dotázek...

hech mladez to nepochopi a kdyz jo je pekne sprosta!!!!! >:D

Poustnik 17.11.2007  00:57

Nepovedlo se! Jakou že nabídku? Že by ses někdy rád setkal? Nebo jsem něco přehlídnul? :-)

Prase 17.11.2007  01:01

« Re: A naschvál napíšu krátký nadpis, protože pak každý pozná, že jsem to psal já, ech!

jj presne to poustniku se stem2 jsem se uz setkal a dalsi na rade si ty :-) vis mozna zde figuruju jako nadrzenej blbec coz z prispevku co pisu je dost mozne ale neboj se az tak hrozny to neni a s tebou konkretne se videt chci btw skoda ze nejsi zenskeho pohlavi kdyby tak jak vystupujes vystupovala ketrin mno nevim mel bych asi i mozkovou erekci >:D >:D >:D >:D

Poustnik 17.11.2007  01:08

« Re: Re: A naschvál napíšu krátký nadpis, protože pak každý pozná, že jsem to psal já, ech!

To vůbec nebude problém, teda kromě času, neboť jak jsem už několikrát psal, v únoru se definitivně vracíme do Česka. A ty bydlíš kde? Jestli to nechceš prezentovat tady, tak můj email máš. :-) Pro jistotu - Poustnik@seznam.cz

Prase 17.11.2007  01:17

« Re: Re: Re: A naschvál napíšu krátký nadpis, protože pak každý pozná, že jsem to psal já, ech!

hech to mi je jedno jsem z pardubic :-) a i kdybych byl z prdelovic cas si udelam a nak to vykoumem pac jak rikala i major hulihenova z mash ja jsem te koumal a tys to nevedel tys psal jinde a ja jsem te stale koumal a vyslo mi z toho ze jsi super clovek a chci te poznat :-) ;-) >:D :yes:
          unor je sice daleko ale rozjedem to no ne? >:D :yes:

Poustnik 17.11.2007  01:23

« Re: Re: Re: Re: A naschvál napíšu krátký nadpis, protože pak každý pozná, že jsem to psal já, ech!

Únor je proklatě blízko, zvlášť když máš balit věci po čtyřech letech pobytu a zas jinde je vybalovat a do toho rodiče a starý kamarádi a sněhová kalamita a starosti s přihlašováním Mazdy a škola dcery a nádherná Praha, kde se tak krásně kalí a řidič nočního autobusu tě nevzbudí na konečné, ale odveze zpátky na metro a tak......ale to víš, že to nějak pořešíme!!!!! >:D

Prase 17.11.2007  01:28

« Re: Re: Re: Re: Re: A naschvál napíšu krátký nadpis, protože pak každý pozná, že jsem to psal já, ech!

hech ty si tu kasi vezes sebou? mysleno mazdu mno nevim kdyz tak vidim ty urady tak bez znamejch si v ri*ti a behanim na prihlaseni mazdy stravis tak tejden >:D jinak dceru bych taky rad poznal na ty fotce vypada fesne vubec nejsem uchylnej >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D jestli nechcipnu tak se uvidime zitra mi drz palce jedu s hyjenou na sjetejch letakach na chatu :-) ;-) >:D >:D >:D >:D

Poustnik 17.11.2007  01:33

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: A naschvál napíšu krátký nadpis, protože pak každý pozná, že jsem to psal já, ech!

No bude to stát asi majlant a nervy, ale doufám, že to vyjde....a týden je asi málo...Dobrou!

foto roox

roox 21.11.2007  14:20

drzime slimakovi palce!

A uz se tesim , az buzde zrenovovanej! ;-)

foto petr16

petr16 28.11.2007  20:08

MB

mb do dodat,tyhle auta byly ve svý době nadčasový a jsou i dnes ;-)

Prase 28.11.2007  20:19

« Re: MB

mam stejny nazor doufam ze nadcasovy budou i v budoucnu :-)

Poustnik 20.12.2007  04:12

Zdendíno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!…

Zkrať si tu přezdívku!!! Radši nebudu psát proč, protože nejhorší jsou hračičkové, co pokoušejí meze systému......Tož please....... ;-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Prase 20.12.2007  23:48

« Re: Zdendíno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!…

hech poustniku ja nezkousim system jen jsem napsal pravdu :-) ;-)

Poustnik 20.12.2007  23:56

« Re: Re: Zdendíno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!…

O.K. Ale dělá to paseku, tak to prosím naprav, než se toho chytne nějaký vtipálek a rozhasí to tady.... :-)

Poustnik 21.02.2008  18:50

Tak ti Zdendo blahopřeji, dneska jistě překonáš metu 3500 vlastních příspěvků,

tak to tady máme hned po ročním vyročí moje.auto další pěkně kulatou sumičku.... >:D

Prase 21.02.2008  18:52

« Re: Tak ti Zdendo blahopřeji, dneska jistě překonáš metu 3500 vlastních příspěvků,

hech spis uprimnou soustrast pochybuju ze nekoho moje blby kecy zajimaj >:D ale diky poustniku :-)

Poustnik 21.02.2008  18:57

« Re: Re: Tak ti Zdendo blahopřeji, dneska jistě překonáš metu 3500 vlastních příspěvků,

Někdo rád vdolky, jiný holky, někomu se můžou líbit i Zdendínovy příspěvky!!! >:D

Prase 21.02.2008  19:04

« Re: Re: Re: Tak ti Zdendo blahopřeji, dneska jistě překonáš metu 3500 vlastních příspěvků,

jmenuj aspon jednoho krome sebe myslim ze nikoho takovyho nenajdes :-)

Poustnik 21.02.2008  19:12

« Re: Re: Re: Re: Tak ti Zdendo blahopřeji, dneska jistě překonáš metu 3500 vlastních příspěvků,

Chytrák host, Kysky, kostey....mám hledat dál, nebo je tvé ego nasyceno???? >:D

Prase 21.02.2008  19:20

« Re: Re: Re: Re: Re: Tak ti Zdendo blahopřeji, dneska jistě překonáš metu 3500 vlastních příspěvků,

njn vyhrals >:D zadny ego nemam takze nemuze byt zasyceno >:D

"-- skrytý --" 10.04.2008  21:41

bombaaaa

Vypada docela zachovale :-) at slouziiii i nadale :-!

Prase 10.04.2008  21:45

« Re: bombaaaa

hech diky neprekouknul ses? slimak je ponekud oslizly jestli chces videt krasku koukni na karkulku :-)

"-- skrytý --" 22.07.2008  10:22

« Re: Re: bombaaaa

oslizly >:D >:D >:D .

"-- skrytý --" 02.05.2008  10:45

To

Je přezdívka ;-\ >:D

"-- skrytý --" 05.11.2009  00:39

MBG

No to ti povim - to jsem nevedel ze mas i MBG cko :-) To je paraaada. Myslim, ze by jsi mel jit do renovace - moc pekny stroj. Ty karbecy vypadaji jedovate a vzduchovy filtr je gigant :-) Rad bych se s tim nekdy projel :-) V lete pristiho roku budu asi v CR a objizdet krasy vlasti ceske v mem novem S100L, tak se mozna stavime kuknout na tvou sbirku skodovek ( pokud v tom neni problem :o))) Mozna ze do toho naseho terminu klapne i nejaky skodovacky sraz - to by bylo super!!! Mej se - jeste jednou - pekny stroj!!