Diskuse

BMW M6 (2005)

26.10.2010

BMW řady šest se vyrábí v této – zatím aktuální variantě - již od roku 2004. Jeho nejsilnější verze z divize „M“ přišla na trh v roce 2005 a to je také…

 

BMW M6 (Jannis80)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz


 • 00 Reagovat !

  foto mobilcarl

  mobilcarl 27.10.2010  00:12

  WOW

  Teda, krásný auto. Trochu by mě zajímalo, ve které firmě jsou M6ky jako služební auta.:-)
  • 00 Reagovat !

   foto talio2

   talio2 27.10.2010  10:57

   « Re: WOW

   možná u ///M GmbH >:D
   • 00 Reagovat !

    foto Brandon-Walsh

    Brandon Walsh 27.10.2010  11:29

    « Re: Re: WOW

    pripadne fake, s.r.o. >:D
    • 00 Reagovat !

     foto Chuck-Norris

     Chuck Norris 27.10.2010  11:49

     « Re: WOW

     no nevím na mě to zapůsobilo docela realisticky... to popsání spotřeby oleje je jako bych to napsal sám když bych tu M6 měl:-) už jsem viděl všelijaká auta fungovat jako služebáky. pravda že M6, M5 popřípadě S6 nebo AMG moc ne ale ale příjde mi to že pisatel určitě ví co píše. Koneckonců mám známého který dělal pro O2 zřejmě něco jako obchodního zástupce pro firmy s vyšším obratem a nedostal služebáka polepenou octávku ale finanční strop na pořízení auta dle svého uvážení, to je dva roky zpátky a koupil si octávku v RS (tipuju 600tis? nevím kolik mohla stát) a nyní z firmy odešel a dostal odstupný asi 650tis a co vím tak plánuje na další půlrok dovolený a pak si teprve začně rozmýšlet co dál :-)
  • 00 Reagovat !

   foto vondry87

   vondry87 27.10.2010  17:43

   « Re: WOW

   Hehe taky mě to napadlo >:D Musí bejt dobrá parta kolegů.. M6, M3, RS6.. s nima se asi nechá po práci vyblbnout >:D A já se modlim, abych měl jednou služební auto na úrovni Passata >:D Ale jinak hukot, ten tah motoru bych chtěl jednou zažít na vlastní kůži, to musí být nepopsatelný zážitek :-)
   • 00 Reagovat !

    foto Jannis80

    Jannis80 28.10.2010  01:49

    « Re: Re: WOW

    třeba se někdy dohodneme :-) myslím na tom provezení ... a nebo kdoví ... nic není nemožné, ani to, že se třeba jednou objevíte v některé z našich firem
    • 00 Reagovat !

     foto vondry87

     vondry87 28.10.2010  14:22

     « Re: Re: Re: WOW

     To pravděpodobně záleží na tom, čím se ty firmy zabývají :-) Pokud mají něco společného s farmacií nebo chemií, je to možné, protože za půl roku budu hledat práci právě v tomto odvětví >:D >:D >:D Ale něco mi říká, že tohle nebude ten případ >:D Ta projížďka zní fajn, ale to byste pak asi nedělal nic jiného, než vozil lidi z tohoto serveru :-) Ale kdybyste si účtoval 1000 kč za každý motoristický orgasmus, asi byste na tom vydělal ;-) ;-) Ale díky za "nabídku", jsem rád za každého člověka s takovým autem, co se chová slušně. Chvílemi jsem měl pocit, že tahle vlastnost mezi lidmi úplně vymizela, stačí si přečíst některé zdejší diskuse. Raději se toho moc neúčastním, ale nedávno jsem už musel zareagovat na jeden vulgární příspěvek jednoho zakomplexovaného člověka, který si myslel, že je zde král jen proto, že má Porsche. Dělám vše pro to, abych měl jednou dobrou kariéru, ale při čtení některých diskusí zde jsem si říkal, jestli to za to vůbec stojí, když se z člověka často stane takový snob, který se nezajímá o nic jiného, než o peníze. Takže za tuhle recenzi jsem rád dvojnásob. Nejen, že přibylo úžasné auto, ale zdá se, že přibyl i dobrý člověk, jen tak dál :-) A určitě bych rád viděl další recenze :-)
     • 00 Reagovat !

      foto Jannis80

      Jannis80 28.10.2010  17:22

      « Re: Re: Re: Re: WOW

      nene, tak chemie ani fatmacie není ... ačkoli nikdy neříkejme nikdy :-)

      děkuji :-) ono to vlastně ani neměla být recenze, to že píšu recenzi jsem si uvědomul až po tom, co mě někdo hodnotil :-) nějak jsem chtěl zvěčnit své memoáry ...

      zajímavé je, že jsem do diskuzí skoro 5 let nepřispíval ... asi jsem se v té maslowově pyramidě posunul někam dál a toužím sdílet to co jsem dřív nechtěl :-)

      u těch peněz je to o tom, jak a na čem je vyděláváte ... někdy prostě člověk má ostrý lokty a drsný slovník, pak vypadá jako snob a * a někdy to prostě berete normálně. já vzhledem k tomu, že okolo sebe mám hodně moc úspěšných a daleko bohatších lidí, než jsem já, tak mám hlavu zasetou pokorou a pořád vím, že jsem nula a pokud chci růst, musím si věřit a makat ... tak se tím snažím řídit.
      • 00 Reagovat !

       foto vondry87

       vondry87 28.10.2010  18:59

       « Re: Re: Re: Re: Re: WOW

       Tak v dnešní době jsou ostré lokty asi potřeba. Ale striktně bych odlišoval profesní život od soukromého. Nevím, proč lidé, kteří tu recenzují auto, které jim ani nepatří (už tohle samo o sobě zní směšně), nadávají lidem jen kvůli tomu, že mají na něco jiný názor. Jsou prostě vychování tak, že mají vždycky pravdu a kdo má jiný názor, závidí. Tak nač se zabývat tím, že to může být trochu jinak. Zatím se držím hesla : chovej se k lidem tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě.. A zatím to slaví úspěch. Pamatují si mě lidé, které potkávám jednou za dlouhý čas a kteří potkávají denně mraky lidí. Pamatují si mé jméno a už z dálky se na mě smějí. A přesně v tom chci navázat jednou v zaměstnání. Není nic lepšího, než s elegancí a úsměvem na tváři někoho utřít. Tím myslím lidi, kteří mají sice ostré lokty a drsný slovník, ale to je asi tak všechno. Člověk podá nějaké argumenty a slušně požádá o jejich vyvrácení. Je sranda pozorovat ty lidi, kterým dojde, že se žádná slovní přestřelka konat nebude, že tohle bude diskuse na úrovni. Začnou kolem sebe kopat a házet drsná slova, protože ví, že nemají šanci vyhrát :-) Tak se přesně chová početná komunita na tomto serveru. Sebevědomí vysoké, s inteligencí je to horší. A gramatika těchto lidí je pověstná. No člověk se alespoň pobaví :-) Ale třeba budu jednou nemile překvapen.. Asi to chce začít vždy slušně a mít připraveny v záloze ty ostré lokty a v případě potřeby rychle přezbrojit ;-)

       EDIT : Ještě chci dodat, že to video s R8 je neskutečnej mazec >:D >:D >:D
       • 00 Reagovat !

        foto Jannis80

        Jannis80 28.10.2010  20:05

        « Re: Re: Re: Re: Re: Re: WOW

        Amen ... Kazdy ma svou cestu a kazdy je jiny. To je na zivote zabavne.

        Diky za pochvalu videa, patri kolegovi z prace, je to mistr detailu a citu pro detail a velkej automobilovej a leteckej fanda a navic ucastnik, jezdi amaterska rallye, uci se letat a dela pilotni prukaz ... Tak je dobre mit ve firme pilota, treba jednou bude potreba - doufam v to :-)
        • 00 Reagovat !

         foto vondry87

         vondry87 28.10.2010  20:51

         « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: WOW

         Jo jasně, to se hodí, třeba jednou koupíte firemní letadlo a nezbydou prachy na pilota >:D >:D Tak hodně zdaru :yes:
  • 00 Reagovat !

   foto Jannis80

   Jannis80 28.10.2010  01:47

   « Re: WOW

   v té firmě, kde máte buď vysokou pozici, nebo jí spoluvlastníte a kde je mnoho stejných vyznavaču vysokooktanoveho benzinu, jako jste vy sam :-) ale je pravda, my jsme opravdu hodně zvláštní firma, když se na to koukám pohledem cizích .... třeba časem udělám i recenze na auta kolegů a partnerů ... a není jich málo zajímavých v našich řadách.
 • 00 Reagovat !

  foto Jetty

  Jetty 27.10.2010  13:59

  Hodnocení

  Ahoj, čtivá recenze psaná s rozumným nadhledem, auto super, akorát ty fotky :-( Zatím dávám 3x10, protože by byla škoda nechat recenzi zapadnout někde v šedém průměru, nicméně za fotky je to dočasné a podmíněné tím, že na nich ještě zapracuješ. ;-)
  • 00 Reagovat !

   foto Jannis80

   Jannis80 28.10.2010  01:46

   « Re: Hodnocení

   Na fotkách rád zamakám , jsou z telefonu ... :-) upřímně mě nikdy nenapadlo fotit auto jen tak a ani jsem to původně nechtěl nikam psát, jen když jsem si nyní v 30ti sedl a zamyslel se zpětně co vlastně v životě hodně miluji, pak jsou to auta a rukama mi jich prošlo moc, tak proč o každém z nich jednou za čas něco napsat ... teď jsem nostalgicky před odložením vozu na servis a postavením na zimáky (věřte mi, M6 na zimákách není hezký pohled - je to jako když tomu autu řeknete nemám tě rád) si řekl, že to můžu publikovat, protože M6 je prostě srdce moje desetiválcové a ten zvuk mi přes zimu prostě chybí .... (jo zítra udělám fotku průměrné spotřeby, jsem nyní na 18,7 po létě ... jen aby bylo jasno ...)
   • 00 Reagovat !

    foto Chuck-Norris

    Chuck Norris 28.10.2010  14:01

    « Re: Re: Hodnocení

    to je krásný mě podle takování papá octávka 4,0-4,1l/100km >:D >:D >:D druhý auto zatím srdcově držím na 11l/100km.... co máte jako druhý auto?
    • 00 Reagovat !

     foto Jannis80

     Jannis80 28.10.2010  17:16

     « Re: Re: Re: Hodnocení

     Druhý moje auto je Audi RS4 rv. 2007 (teď nově) a třetí je Octavia RS rv.2009 :-) ... žena je z té oktávky nadšená a já alspon nemusím přemýšlet kde vykouzlit na něco dražšího ... jen to vykrádání navigace mi dost leze krkem když na to zpětně koukám, mohla mít 330xi a vyšlo by to na stejno jako dvakrát ukradený columbus, který pojišťovna nějak odmítá plnit ...
     • 00 Reagovat !

      foto Chuck-Norris

      Chuck Norris 28.10.2010  20:14

      « Re: Hodnocení

      a je aspoň ta octávka v naftě? >:D >:D můžu ti říct že tu RS4 (žlutá/červená? ti možná nepokrytě víc závidím jak tu M6 ač jsem na baworáky spíš jak na audiny ale ač je to už o hodně jiný oproti standardní A4 pořád to nevypadá tak rychle jak to je a možná to ani moc lidí nepozná co je to za dělo :-) a já mám rád takový auta.. takový můj guru je passat W8 který má dokonalé krytí v počtu passatů TDI s červenými písmeny od kterých defakto nelze poznat jenže když se na to šlápne tak všechny rádoby rychlý auta i třeba díky váze na něj nemaj a všichni čuměj co to s tím TDÍčkem má udělaný... :-)
      • 00 Reagovat !

       foto Jannis80

       Jannis80 28.10.2010  20:25

       « Re: Re: Hodnocení

       Ja bohuzel naftu nemuzu ... Neni to nic proti, ja jsem proste jen benzinovy typ a to se nemeni a je jedno kolik to zere. Takze RS je taky benzin :-)

       RS4 barva cerna. Chtel jsem tu krasnou modrou, ale bohuzel ... A duvod barvy je podpbny jako u toho passata, nenapadnost .... Cervena sviti, zluta taky ... Bude to moje prvni spolecna zima s ni, tak verim, ze bude super. Dlouho jsem vybiral.
 • 00 Reagovat !

  foto Mig-35

  Mig_35 28.10.2010  16:04

  SMG

  Čau, drivelogic je pecka, o tom žádná, SMG byl důvod proč jsem o M6 neuvažoval ani náhodou, vím co si s ní užil známý v M5...
  Ta spotřeba co jsi psal, to jsi měl ale pořád zapnuté tlačítko M, jinak si myslím, že na 400 koní by ses dostal se spotřebou níž, ne?
  • 00 Reagovat !

   foto Jannis80

   Jannis80 28.10.2010  17:18

   « Re: SMG

   nene, fakt nejsem schopen se dostat pod 18 litrů ani když nezapnu M třeba tři tankování. musím uznat , že většina mé cesty je městská ... jak jsem psal, nejníž jsem jel za 16,4 z Pha - Bratislava bez M, 140kmh tempomat v noci, takže bez brždění plynule.
   • 00 Reagovat !

    foto Mig-35

    Mig_35 30.10.2010  14:21

    « Re: SMG

    Hm, tak to by mne nebavilo, az tak zavodne nejezdim, abych to vyuzil a se svoji 650i jezdim okolo 13... vidis a kolega se se mnou porad hada, ze vykon automobilu nema nic spolecneho se spotrebou a dve stejne velke a tezke auta pojedou ustalenou rychlosti za stejnou porci benzinu...
    • 00 Reagovat !

     foto Jannis80

     Jannis80 30.10.2010  17:06

     « Re: Re: SMG

     Tak preci jen 650 je o kousek nizsi obsah a ma o dva valce mene. Jeden z kolegu ma 645 a jezdi taky okolo 13ti. Ale tak treba Subaru STi bez modifikace se 300 konmi jezdi za 13 taky pokud to clovek moc nevytaci.
     • 00 Reagovat !

      foto Mig-35

      Mig_35 30.10.2010  20:52

      « Re: SMG

      Impreza je stálé 4x4 a to si vezme svoji porci benzínu navíc, určitě 2 litry. 630i je šestiválec a jezdí dejme tomu za 11, 650i za 13 no a dávalo by mi smysl, kdyby M6 jezdila okolo 15-16... což jak píšeš je absolutně nedosažitelné...
      • 00 Reagovat !

       foto Jannis80

       Jannis80 31.10.2010  10:26

       « Re: Re: SMG

       Bohuzel ne no ... Nemam porovnani, neznam nikoho jineho s M6 nebo M5, takze nevim jestli nejsem vyjimka. Kazdopadne nova M3 cabrio se kterou jsem najezdil letos cca 7000km mela prumer 18,2 s osmivalcem. Ted jsem v Bratislave s kolegovou Audi S8 - velzl jsem do Vidne na letiste 3 lidi - a po 1500 km najetych na velikost lodi mam prumer 15,3 a nejezdim nejak sporadane. Takze mozna proste eM papa vic.
 • 00 Reagovat !

  foto Jannis80

  Jannis80 28.10.2010  17:31

  Přidány fotky se spotřebou

  Tak jsem vyfotil dneska cestou palubku s průměrnou spotřebou - nulováno někdy před měsícem naposledy, takže to je reálná spotřeba za cca 3 000 najetých km.
  • 00 Reagovat !

   foto talio2

   talio2 28.10.2010  18:27

   « Re: Přidány fotky se spotřebou

   to video jsem si dovolil na facebooku sdílet :-) paráda !!! umíte si užívat !!!

   jaká byla průměrná spotřeba R8 při natáčení ? >:D >:D
   • 00 Reagovat !

    foto Jannis80

    Jannis80 28.10.2010  20:00

    « Re: Re: Přidány fotky se spotřebou

    Diky za sdileni :-) na fan strance fb leteckaakrobacie je nekolik moc super videii meho kamarada a kolegy, ktery prave s pany mistry nataci jejich letecke umeni a sem tam se tam blikne i neco s auty ...

    Spotrebu r8 jsem nezkoumal, vim ze jsme vysosli za dve hodiny madrz do sucha :-)
 • 00 Reagovat !

  foto JuicyMane

  JuicyMane 28.10.2010  22:55

  Můj sen!!!

  Zdravím a gratuluji k vlastnictví designového skvostu s famózním motorem! Śkoda, že už BMW asi nikdy podobný vysokootáčkový multiválec nevyrobí... :'-(

  Jinak recenze jako bych ji psal já, tohle auto si budu jednou kupovat taky (až budu velký kluk), mě totiž s turbem nic nevoní, fotky snad vylepšíš, ale jinak hodnotím jak hodnotím. :-)

  BMW fan zamačkává malou závistivou slzu :-)

  Mrkni na mé kupátko :-)

  Zatím!
  • 00 Reagovat !

   foto Jannis80

   Jannis80 28.10.2010  23:12

   « Re: Můj sen!!!

   Diky za hodnoceni a urcite se podivam.
   Jak jsem psal, fotky se pokusim nejak casem dofotit ... Ale obrazky nepovi vsecko, to jsou proste jen obrazky, kterych je na netu milion.
   • 00 Reagovat !

    foto JuicyMane

    JuicyMane 28.10.2010  23:42

    « Re: Re: Můj sen!!!

    já vím, jen si myslím, že to auto si to zaslouží :-)
 • 00 Reagovat !

  foto Poustnik

  Poustnik 28.10.2010  23:24

  Video je excelentní, kochal jsem se moc...

  ...opravdu pěkná práce tvého kamaráda? Nebo spíš kolektivní dílko, najednou jely tři kamery, nemýlím-li se? Dalo by se asi postavit téměř na roveň zatím nejlepšího videa, které jsem tady na macz viděl od mimoucha, co tu má Nissan Patrol.....mrkni, stojí to za to! [odkaz]
  Ať si auta užíváš a nezlobí tě! Hoj! :-)
  • 00 Reagovat !

   foto Jannis80

   Jannis80 29.10.2010  07:56

   « Re: Video je excelentní, kochal jsem se moc...

   díky ... já jen řídil, kamery šteloval David a on je i mistr střihač. ano ano, jely tři kamery, jedna na křídle letadla, jedna na zádi M6 a jedna na R8.

   jinak video od mimoucha znám, je to moc moc pěkné a dobrá muzika ...
 • 00 Reagovat !

  foto

  "-- skrytý --" 29.10.2010  22:54

  Nádhera

  Po dlouhé době mě na MACZ něco přimělo reagovat... Za prvé nádherná M6, přesně taková, jak má být, za druhé Tvůj vřelý vztah k ní a obecně k atmosférickým motorům a jejich ůžasnému zvuku, za třetí jak už tady někdo zmiňoval skromné vystupování a konstruktivní diskuze. Se vším se můžu jen ztotožnit a držet palce, ať si můžeš dál plnit svý sny, protože to je na světě ta největší radost ;-) A co mě dostalo na závěr jsou videa z letadel, který jsem všechny s úsměvem a s radostí zkouknul a i vleže na sedačce v obýváku jsem snad cítil ty géčka. Skvělý střih, perfektní hudba no a kousky točený z R44, tak to už je opravdu pecka. Mám od kamaráda slíbený svezení v akrobatickým letadle, jen se trtošku bojím, že jakmile to zkusím, moje láska k BMW a k autům a okruhům obecně bude poloviční a naprosto nesrovnatelná s tím, co člověk zažije ve vzduchu, když to má v ruce zkušenej pilot... Jedním slovem nádhera :yes:
  • 00 Reagovat !

   foto Jannis80

   Jannis80 30.10.2010  17:00

   « Nádhera

   Dekuju za pochvalu ...
   S letadlama chapu , me kdyby se hned pri prvni obratce nechtelo zvracet, tak bych nasedl do letadla take hned a bez vahani a verim, ze by to bylo navykove. Bohuzel me osobne se dela spatne na sedacce spolujezdce v aute, takze jsem realista a vim, ze mi zbyva se jen kochat ...
 • 00 Reagovat !

  foto Mimas

  Mimas 31.10.2010  23:54

  Fajn

  Pekné auto máš, ale ty o tom vieš asi. Čo dodať ako spieva P. Nagy "len pomaly" ....
  • 00 Reagovat !

   foto Jannis80

   Jannis80 01.11.2010  00:11

   « Re: Fajn

   Díky ... už jsem přeci jen dospělejší pán, o řidičák jsem už taky jednou přišel (není to tak dlouho) ... takže ano, pomalu pomalu ... díky
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!


Vyhledat podle modelu
Vyhledat pouze:

Další auta majitele
Blesk.cz

Dvojnásobná vražda v Českých Budějovicích! Policisté zadrželi podezřelého

Dvojnásobná vražda v Českých Budějovicích! Policisté…

Jihočeská policie prověřuje okolnosti sobotní násilné smrti dvou lidí na českobudějovickém sídlišti Vltava.…

Roztomilá záměna herečky Oltové: Díky podobě s jinou hvězdou pizza zdarma!

Roztomilá záměna herečky Oltové: Díky podobě s jinou…

Křehká plavovlasá herečka Klára Sedláčková-Oltová (45) se sice do povědomí široké veřejnosti dostala rolemi…

 

iSport.cz

Basketbalisty čeká Írán. Jestli chtějí postup, musí uspět! Pomůže i skóre

Basketbalisty čeká Írán. Jestli chtějí postup, musí…

Už jen pár hodin a dlouhé čekání bude u konce. Mužský basketbalový tým se poprvé po 41 letech postaví k zápasu…

Voráček se vrací do Columbusu! Flyers ho vyměnili za Atkinsona

Voráček se vrací do Columbusu! Flyers ho vyměnili za…

Hokejový útočník Jakub Voráček v NHL po deseti letech opouští Philadelphii a vrací se do Columbusu, který si jej…

 

Reflex.cz

Marian Jurečka o cestě traktorem a nedostatcích při pomoci lidem postiženým tornádem

Marian Jurečka o cestě traktorem a nedostatcích při…

Stát by se měl lépe připravit na podobné pohromy, jako byla ta v několika obcích na jižní Moravě, říká poslanec…

Kontroverzní běžec Emil Zátopek: Komunisty jednou tvrdě podrazil, později už je velebil. Měl z nich strach?

Kontroverzní běžec Emil Zátopek: Komunisty jednou…

V porovnání s jinými státy jsme malá země, přesto máme spoustu sportovců a mnoho z nich skutečně skvělých. Jen…