Škoda Octavia (2003)

7.8.2007

Dovolte abych vám představil nový přírůstek v našem vozovém parku. Jak jsem zde již v diskuzích zmínil, kvůli potřebě nového bydlení bylo potřeba se…

Škoda Octavia (Ajin(MoDo Team))

jmurjr (H22A7) 07.08.2007  22:38

recenzia

recenzia je dobra - 10
    fotiek dostatok - 10
    auto ako take - 8
    celkovo sa priklanam k 10.

"-- skrytý --" 07.08.2007  22:39

Pěkná

Tak jsem se dočkal početl jsem si :-) Je pěkná, má výbavu, určitě jsi koupil dobře :yes: S nějakými těmi škrábanci se při koupi ojetiny počítat musí ;-\ Ale jak říkám - je velmi pěkná :-)

Ajin(MoDo Team) 07.08.2007  22:42

« Re: Pěkná

Díky Lukáši od znalce to potěší, ty škrábance už má i nějaký nový, parkuje na ulici, aspoň to tolik nebolí :-)

"-- skrytý --" 08.08.2007  13:32

« Re: Re: Pěkná

Díky za uznání :-) Je to nepříjemné, ale bolí to míň než u nového, ale i tak. Hold někteří lidé si cizích věcí neváží :-(

"-- skrytý --" 07.08.2007  22:53

10b.

Ajine dávám 10bodů. spíš za recenzi než za auto, ale to není tak důležité.
    Ty máš zkušenost, že "junior" nerad sedí vzadu v kupé? My juniora během pár dní čekáme a tak nevím, co mě sice čeká, ale říkám si, že kdybych časem cls vyměnil za cl, tak že to může být do budoucna výhoda, neb by až by byl větší neměl jen tak možnost vyběhnout z auta (i když vím, že jsou u zadních dveří pojistky :-) ).

Ajin(MoDo Team) 07.08.2007  23:03

« Re: 10b.

Děkuji za body od tebe zvlášť potěší :-) Junior nemá problém s ničím, problém byl spíš s nandaváním sedačky, parkujeme na ulici dřív jsme ji schovávali, teď už tu větší moc neřeším a manželčiným neustálým vstupem a výstupem dozadu. U CL je myslím tak velký úhel a variabilita sedaček, že tam problém nehrozí.A ano bez dveří vzadu je to určitě bezpečnější , můj 2 a půl letý syn všechno zkoumá a kliku má pořád v ruce, takže pojistka přišla vhod.Jinak s tvým juniorem přeji mnoho štestí :-)

neregistrovaný: "robo" [217.119.125.XXX] 07.08.2007  23:14

no neviem...

pises o tom, ako by si opisoval Mercedec triedy C .....mam dojem, ze si mal Audi len model :-) v policke....

Ajin(MoDo Team) 07.08.2007  23:21

« Re: no neviem...

Stačí se podívat na můj profil a můžeš si ho prohlédnout jak velký model to byl :-) a tomu Céčku nerozumím, máme CLK

neregistrovaný: "Dima" [81.0.207.XXX] 08.08.2007  00:31

>:D
    Chlape, zatim jsem vubec neprispel, ale tadle recenzicka mne absolutne odrovnala.
    Vazne.

Vtipne, na nic se nahrajici. Dokonale ;-)

Kdyby byla 12ka tak ji tam mas ;-)

Gut najt, gut lak.

Ajin(MoDo Team) 08.08.2007  00:35

« Re: :-)

Thank you Dima :-)

neregistrovaný: "Dima" [81.0.207.XXX] 08.08.2007  00:37

« Re: Re: :-)

No ne, vazne!

A pak mne taky moc potesil ten slovensky hoch :-) Co Ti zavidel nejaky modylek nebo co :-)

Brou.

Poustnik 08.08.2007  01:19

Hrozně

lehkým perem (klávesnicí?) napsaná recenze. Čerpám inspiraci, musím tu svoji dopsat. Gratuluji! 10b. :-)

"-- skrytý --" 08.08.2007  02:39

pohoda

Koupit,jezdit,neresit,na nic sinehrat,tot tohle auto tvym pohledem.U me jasnejch deset,ale ne za auto ale za postoj. :yes:

foto 2-0VTEC

2.0VTEC 08.08.2007  07:43

Hodnotenie 10b

10b :-)

foto mirastr

mirastr 08.08.2007  08:15

Jo

Vyměnit mladší vůz za starší a ještě k tomu Audi za Škodovku >:D :yes: 10b za recenzi ;-)

"-- skrytý --" 08.08.2007  08:30

ahoj, krasne napsany popis a za ten atypicky motor davam 10b...

"-- skrytý --" 08.08.2007  09:18

Tak jsem jedním dechem přečetl Tvoji recenzi. Výborná.Zejména postřehy při jednání s prodejcem mě pobavily. Auto starší, ale proč ne? Fotky slušné. 10 b.

Ajin(MoDo Team) 08.08.2007  09:23

Díky vám všem

za příspěvky a body, jsem rád,že byla recenze pochopena tak jak jsem ji zamýšlel :-)

David Silver 08.08.2007  09:42

recenze

Ty tvoje recenze všechny stojí za to!! jako všude 10 :yes:

foto Patriot

Patriot 08.08.2007  10:44

Je jich málo

Pěkná Octavia, je pravda že motorů 2,0i není moc ale právě že jich není hodně si zasloužíš plných 10b. Jinak vypadá pěkně, slušná výbava, krásná barva.

Ajin(MoDo Team) 08.08.2007  10:48

« Re: Je jich málo

Díky za body, při pohledu na tvůj kousek je vidět, že je stále kam jít :-)

"-- skrytý --" 08.08.2007  11:17

zásobování

ty to tady teda zásobuješ... :yes: Nejvíc mě v tý recenzi překvapilo že máš ženu a juniora... >:D

Merkur 08.08.2007  16:25

Gumy

S těma michelinama energy sis moc nepomohl.To jsou parádní šmejdy.Když jsem si kupoval megana II,tak je měl už z fabriky obutý.V zatáčkách kvílely hrozným způsobem a něco jako držení stopy je vůbec nezajímalo.Po 1 tis. km jsem je dal do pr*ele.

Ajin(MoDo Team) 08.08.2007  18:40

« Re: Gumy

Haha tak nejsem sám komu to píská, jak jsem psal jsou taky z renaulta, já vím je to základní řada, ale na normální cestování to stačí.

foto EricCartman

EricCartman 08.08.2007  21:02

Oktávice

Pěkné, rodinné auto se slušným motorem (i když 1,8T by byl asi lepší). Svůj úkol určitě splní. Stará oktávka po faceliftu se mi dost líbí. Ta tvoje vypadá zachovale. Ale přece jenom asi budu muset dát 9, protože jak by k tomu přišlo CLK, kdyby oktávka dostala 10? ;-)

"-- skrytý --" 08.08.2007  21:08

Velmi čtivá recenze :yes: A jak si spokojen s motorem? Tato motorizace není příliš běžná, nebo se mýlím? Očekával jsem spíše ropáka. Mercedes si taky prodal? Já jezdím kromě Jaguaru i Fabií Junior - a to je teprve rozdíl :-)

Ajin(MoDo Team) 08.08.2007  21:11

Nene, Mercedes je ve firmě, jezdím s ním docela často.
      Já nejsem příznivcem nafty a u ojetého auta už vůbec.
      S motorem jsem spokojen je to takový tahoun.

jmurjr (H22A7) 22.08.2007  00:12

kamarat ma junior a ked som ho viezol do BA (mal problem s vodicakom) tak mi vysvetloval:,, vies ono to do 4000 bohvieako netaha a od 4000 to zacina ... prestavat!"

"-- skrytý --" 22.08.2007  00:13

« Re: Re: 9b

>:D >:D >:D >:D

Ajin(MoDo Team) 23.09.2007  17:39

« Fabia Junior

je pravda, že tento model jsem nikdy nechápal, ale vzhledem k tomu, že jich je na silnicích dost tak si asi svoje zákazníky našel ;-\

jmurjr (H22A7) 23.09.2007  17:42

« Re: Fabia Junior

kamarat ho ma kvoli tomu, ze ma velmi zlu auru a vsetko elektronicke co je v jeho okoli sa pokazi: pocitace, mobily, pdacka, vsetko. a v juniore nie je skoro ziadna elektronika >:D

Ajin(MoDo Team) 23.09.2007  17:45

« Re: Re: Fabia Junior

:-) :-) :-) to jse měl v dětství taky, zhasínal jsem lampy na ulicích, digitálky mi vydržely vždy týden a autorádia škoda mluvit, myslím, že Junior bude držák, ale ošklivej >:D

jmurjr (H22A7) 23.09.2007  17:51

« Re: Re: Re: Fabia Junior

ale ma na nom pekne strnastapcove disky ;-) a co sa tyka tej jeho aury: jeho pda s gps nefunguje vobec, na mobil sa mu dovolat neda, v praci mu pada system asi 6x viac ako vsetkym ostatnym, moje gps ked je pri nom nechyta signal z druzic, ked som ho pustil k mojmu notebooku, tak mi odisiel disk a dalo by sa pokracovat 8-s

"-- skrytý --" 23.09.2007  18:08

« Re: Re: Re: Re: Fabia Junior

je třeba ho poslat někam na vyšetření ;-)

jmurjr (H22A7) 23.09.2007  18:25

« Re: Re: Re: Re: Re: Fabia Junior

ci nahodou nevysiela nejake em ziarenie >:D

Ajin(MoDo Team) 23.09.2007  18:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fabia Junior

vydělá na tom balík, koupí si super auto nabité elektronikou a už se nerozjede >:D

jmurjr (H22A7) 23.09.2007  18:43

« Re: Fabia Junior

hmm, to by mohol pekne dat na sud. auto mu ale zatial funguje, asi preto ze je pisane ne jeho brata. tam sa mu pokazil iba AUX vstup (vlastne ani nikdy nesiel). ma ten focus cmax, co je odfoteny v galerii pri B.

neregistrovaný: "Ondra" [89.24.4.XXX] 14.08.2007  15:12

Octavia

Ctil bych vuz jaky je - myslim, ze na okruh nepatri...:) Zkus Pilot Primacy leccos z podvozku zakamufluji.

Ajin(MoDo Team) 14.08.2007  15:27

« Re: Octavia

Známe se s diskuze od Cayeenna? :-) Pilot Primacy první generace znám a jsou dobrý. No kdybych trochu poladil podvozek to už by se na okruhu dalo trochu zabodovat a větší kola taky udělají své

"-- skrytý --" 21.08.2007  23:29

tak, tak

auto 1
    recenzia 10,
    fotky 10
    ....celkovo 10
    mal som octavku a celkom dobre posluzila ...tak preto 10 ;-)

jmurjr (H22A7) 23.08.2007  14:48

zdar

pozri si tuto stranku [odkaz] ;-) :yes:

foto elpe69

elpe69 28.08.2007  10:57

Kola

Fajna recenze, máš spisovatelský talent chlape ;-) >:D
    K podvozku - zkus dat 16´´ (ještě lepčí 17´´) kola s pneu 205/50 a uvidíš rozdíl, na 15´´ Octavka fakt dost plave a nepomůžou ani sebelepčí pneu. Měl jsem GIV a terazky mám Leona a to je stejný podvozek. Na Leonovi jsem měl původně také 15´´ ale hnedka jsem je měnil za 17´´ a rozdíl velký! Na GIV jsem jezdil na 16´´ a bylo to ucházející.

Ajin(MoDo Team) 28.08.2007  11:02

« Re: Kola

Jo jo už o tom uvažuju, 17 bych nejradši, ale nevím jestli s nima moc nekontrastuje mezera mezi kastlí, asi by to chtělo trochu snížit :-)

jmurjr (H22A7) 07.09.2007  11:25

kniha

pekna knizka, nerozmyslas nad tym spravit z toho e-book a podelit sa?

Ajin(MoDo Team) 07.09.2007  11:32

« Re: kniha

To není špatný nápad :yes:

jmurjr (H22A7) 07.09.2007  11:35

« Re: Re: kniha

idealne pdf, ak sa ti to podari, tak si poprosim kopiu. dakujem. :yes:

OS 07.09.2007  12:32

« Re: kniha

pekne :-)

OS 07.09.2007  12:34

« Re: Re: kniha

ta kniha by se mi taky hodila... uz sem udelal dve chyby v jednom tydnu :*) :'-(

jmurjr (H22A7) 07.09.2007  12:49

« Re: Re: Re: kniha

to sa stava. to video je ale aj tak dobre.

OS 07.09.2007  12:56

« Re: Re: Re: Re: kniha

jo stava ale chci aby se to nestavalo.. no musim trenovat trenovat a trenovat ;-\

Ajin(MoDo Team) 07.09.2007  15:23

« Re: Re: Re: Re: Re: kniha

Jo tak to já musím taky,pořád umím za koláčem houby :-(

PeT-a (RSKa) 17.09.2007  21:36

pěkná.....silná

STi (Modo Team) 19.09.2007  17:28

Bledá závist

Ten Fahrertraining se 130i Ti skutečně dost závidim,jak ses k tomu dostal,já chci taky ;-) Stačila mi fakt relativně malá projížďka s tim autem a sem z něho nadšenej a když se s tim ještě můžeš učit řídit... :yes:

Ajin(MoDo Team) 19.09.2007  17:35

« Re: Bledá závist

Je to akce autecu, kamarádi mi to dali ke třicetinám, nevím přesně kolik to stojí jsou různé druhy. Ale řeknu ti po půl dni v 320si který je super jsem pak přesedl do 130i a myslel jsem , že sedím v raketě, když jsem jí pak vezl do Prahy chvíli jsem se bál, ale pak mě strach opustil a jel jsem jako magor :-)

STi (Modo Team) 19.09.2007  17:47

« Re: Re: Bledá závist

Asi bych jel stejně,to auto za to stojí... tak to byl moc pěkný dárek :yes:

foto Vette

Vette 19.09.2007  21:46

Brno

Ahoj, u mna ta diskusia uz dlhsie stoji tak sa skor pozrem inde ako ku sebe. V Brne som nebol. Odisli sme aste na par dni k moru a tak som bol v tom case mimo. Tu chorobu ti nezavidim, mna to chitilo hned ako som prisiel domou a lezal som doma par dni v teplotach. Este ze som stihol Corvettku prevetrat hned ako som prisiel z letiska domou. Skoda ze to pocasie sa uz zacalo kazit. Ked prsi alebo je mokto ju radsej nechavam v garazi. Som rad ked ju prevetram raz do tyzdna. Ci stihnem dalsie jazdy neviem, lebo v poslednom case som mal vikendy dost plne. 14.10.07 je v Brne na okruhu Corvette Meeting spojeny s jazdou na okruhu a na to sa moc tesim. [odkaz] Dufam ze pri mojom stati budem mat zase smolu a nieco do toho pride. Dufam ze na datum nedaju zraz Moje.auto

Ajin(MoDo Team) 19.09.2007  21:52

« Re: Brno

Ahoj díky za info o srazu jsem ani nevěděl, když bude čas a dobré počasí určitě se pojedu podívat :yes:

foto Paulie001

Paulie001 20.09.2007  10:58

Pěkné

Jistě oproti CLK ani A3 nemá šanci, ale hlavně že se ti vyhýbají poruchy. K tomu fahrtrainingu můžu jen poblahopřát, určitě skvělé svezení. Jak jsem si tak všiml těch motokár, jak často se tam objevíš? Jestli se nemýlím, je to foceno v Radotíně >:D, je tam opravdu skvělé svezení

Ajin(MoDo Team) 21.09.2007  13:50

« Re: Pěkné

Ano je to z radotína, poslední dobou jsem tam i dvakrát do měsíce :-)

foto Paulie001

Paulie001 23.09.2007  22:39

« Re: Re: Pěkné

Tak to se tam mozna potkame. ja se tam zase chystam na zacatku rijna :-), at aspon nejak uziju zacatek skoly :-(

David Silver 23.09.2007  18:39

fotky

pěkný fotky pěkných Báw :-)

Ajin(MoDo Team) 23.09.2007  18:42

« Re: fotky

díky od tebe pochvala vždy potěší ;-)

David Silver 23.10.2007  18:21

« fotky

pěkné nové fotky z Mostu, když jsem Tvou Octávku spatřil na Homepage, tak jsem se divil že jsem ještě takovou fotku neviděl, pak sem si všiml že jsi to ty :-)

Ajin(MoDo Team) 24.10.2007  11:09

« Re: fotky

No jo koukám, že jsem byl obdařen razítkem nejlepší recenze >:D

STi (Modo Team) 24.10.2007  11:14

« Re: Re: fotky

Gratuluju k nejlepší recenzi,taky už jsem tohoto ocenění dosáhl i s Octáfkou f TDíčku :-)

Ajin(MoDo Team) 24.10.2007  11:22

« Re: Re: Re: fotky

Tak to má být nejlepším autům nejlepší recenze >:D

David Silver 24.10.2007  16:01

« Re: Re: Re: Re: fotky

tak to mě můžou razítko potom vygumovat :yes:

Ajin(MoDo Team) 24.10.2007  16:07

« Re: Re: Re: Re: Re: fotky

si z nás škodovkářů děláš srandu?

David Silver 24.10.2007  16:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: fotky

jako proč?? psal jsi že nejlepší recenze mají mít nejlepší auta... k nejlepším autům Cangíno fakt nepatří, nebo máš jinej názor?

Ajin(MoDo Team) 24.10.2007  16:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: fotky

špatně jsem tě pochopil, ale náhodou Cangíno je guuut >:D

David Silver 24.10.2007  16:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: fotky

áha, dík :yes: někdo se na něj dívá jako že je to velká dodávka(přitom neni) takže se nelíbí. Ale to jsou lidi kterým se ani nelíbí žádná super dodávka, nejsou sice nejhezčí, ale mylsím že nějaký vzhledově jsou fakt bombsastický... nechám na každým jaký má kdo na to názor, ani nebudu psát který jsou podle mě dobrý, to by tu pak začala diskuze o tom jakej mám vkus na auta atp. ale neříkám že by jsi s tím začal ty, myslím že ty určitě nne

Chuck Norris 08.10.2007  17:49

reproduktory

ahoj, prosím tě mám na tebe takovej dotaz, jak máš v zadních dveřích řešený reproduktory? máš tam jen ten maličkatej u kličky dveří nebo máš i dole ten 16,5 reprák? ani mi nezáleží na tom jestli je tam opravdu máš jen na jaký tam máš nebo nemáš díry. Díky.

Ajin(MoDo Team) 09.10.2007  17:09

« Re: reproduktory

Tak to mi kamaráde poraď kde ty díry hledat a já ti to hned napíšu, repráky tam určitě nemám :-)

Chuck Norris 09.10.2007  17:39

« Re: Re: reproduktory

mám to chápat jako že je tam taky nemáš? já jsem se totiž s tou prodavačkou v auto poly bavil o reprákách do zadních dveří a ona ač octávky zná tak m iřekla že tam jdou 16,5 repráky... a když jsem pak šel do auta tak jsem jen chtěl vědět jaká je na těch zadních dveřích krytka od repárků a najednou koukám že tam neni ani ta díra na ně >:D tak mi je jen divný že mi to ta ženská takhle nabízela a chtěl jsem vědět jestli to třeba nemá octávka po faceliftu....

Ajin(MoDo Team) 09.10.2007  17:42

« Re: Re: Re: reproduktory

já to dneska zkouknu, ale mám pocit že repro jsou jen ve předu, nejsem v tom moc odborník :-O

Chuck Norris 09.10.2007  17:46

« Re: Re: Re: Re: reproduktory

jj.. taky by mi to byl odivný kdyby se měnila ta výplň po faceliftu.. ale když už se u octávky měnila přístrojovka proč by né jedna výplň... já jen že mě to docela překvapilo že ona vpodstatě bez optání řekla ...jó tak tam jsou určitě 16,5 repráky" a pak když jsem spokojený dočel k autu kouknul dozadu tak tam byla jen kapsa na věci :-) díky ;-)

neregistrovaný: "martinj" [213.192.8.XXX] 16.10.2007  21:48

« Re: Re: Re: Re: Re: reproduktory

Oktávka (jednička, Tour) má zadní basové reproduktory za zadní sedačkou. Lépa řečeno v kufru vedle plata...ve dveřich jsou výškové reproduktory.

Jak jsi spokojený s motorem, mám možnost ho koupit ve Fabii Combi ale pořád se nemůžu rozhoupat.

Ajin(MoDo Team) 17.10.2007  10:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: reproduktory

Ano těch zadních jsem už také všiml. S motorem jsem spokojený, myslím, že ve fabii to bude docela drak, spotřeba je taky ok jen když se na něj začne víc tlačit tak trochu stoupá, někdo říká že víc žere olej, ale já to mám zatím v normě :-)

neregistrovaný: "martinj" [213.192.8.XXX] 17.10.2007  10:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: reproduktory

Nemám možnost to auto projet což by bylo zdaleka nejlepší...Jak jde motor do otáček? Je to přece jenom 8ventyl.

Ajin(MoDo Team) 17.10.2007  15:13

« Motor 2,0i

Jo má klasickej dvouventilovej charakter, táhne pěkně odspodu a do otáček se mu extra nechce, ale na okruhu v Mostě si vedl docela dobře :-)

neregistrovaný: "martinj" [213.192.8.XXX] 17.10.2007  15:59

« Re: Motor 2,0i

Koukal jsem že tomu MINI rodinná Octavia celkem sekundoval...

Ajin(MoDo Team) 17.10.2007  16:53

« Re: Re: Motor 2,0i

No na to že jsme jeli ve třech a Mini S má o 50koní víc to docela šlo. Ale vážně, když se pak rozkoukalo tak už jelo jako z praku.

neregistrovaný: "mikikiki" [217.119.125.XXX] 07.11.2007  12:28

mini ti zdrhol :-))

Co su to za fake ludia, ked onanuju nad starou oktavkou a este si aj idu masirovat svoje ego na okruh???? Ludia, ved to tak nezerte! Kupte si poriadne auto a nebude mat komplexy! Zabudnite na fake Skodu!

Ajin(MoDo Team) 07.11.2007  15:46

« Táhni domů anonyme

mikikiki ty si k.o.ko.t drevený, přečti si pořádně recenzi, můj profil co mám za auta a pak pochopíš, že to byla legrace, ale to takový pako zakomplexovaný jako ty nepochopí >:D

neregistrovaný: "E30 man" [85.160.38.XXX] 07.11.2007  16:13

« Re: Táhni domů anonyme

Že by další pako z petržalky? :-)

"-- skrytý --" 07.11.2007  16:15

« Re: Táhni domů anonyme

Tak se na ně musí Ajine! :yes: Že bych zašel trošku zaonanovat do garáže nad trapnou a starou fake 335i? >:D Chtěl bych vidět, čím jezdí ten ukecanej kanec, že se musí skrývat za anonyma >:D

Ajin(MoDo Team) 07.11.2007  16:31

« Re: Re: Táhni domů anonyme

Koneckonců může frajer do mostu přijet, já mu s tím mým fake autem něco hezkého předvedu :-)

David Silver 07.11.2007  16:27

« Re: Táhni domů anonyme

bych klidně řekl že je to ten a samej mag*or jako u tétéčka

neregistrovaný: "mikikiki" [217.119.125.XXX] 07.11.2007  17:02

« Re: Táhni domů anonyme

A ake mas tie auta? A3 si predal, protoze dochazeli financie, Mercedes je tvojho obchodniho partnera, ktory ta odkopnul a zostala ti Octavia. Jo ....super vozenie pre manzelku a juniora ;-) priemerna ceska rodinka na priemernom ceskom aute >:D >:D Ale hlavne, ze mas "komfortne naladeny podvozok" >:D >:D >:D Asi predam svoje GS-ko a kupim si Ochcáfku ;-)

Ajin(MoDo Team) 07.11.2007  17:06

« Re: Re: Táhni domů anonyme

No tak teď si mě o svém kokotství přesvědčil na sto procent.
          Ty mě znáš? Že o svém obchodním partnerovi nic nevím ty chytráku. >:D A ještě mi napiš co je GS-ko takhle se většinou označovali plečky

"-- skrytý --" 07.11.2007  17:09

« Re: Re: Táhni domů anonyme

další kokotskej slovenskej anonym co neumí nic jinýho než se vysmívat >:D >:D >:D ubohý

Ronnyp (RSKa) 07.11.2007  17:13

« Re: Re: Re: Táhni domů anonyme

uz me to tady nekdy fakt s.re najdou se tu nekteri solidni lidi kteri nezavidi??? :'-( vetsinou jsou to ti co tady nejsou ani zaregistrovani

foto Mexican82

Mexican82 10.11.2007  11:01

« Re: Re: Re: Táhni domů anonyme

no prosim vyhodit zo spojenia "slovenskej" ... magori sa rodia po oboch stranach Moravy..

BTW oktavka je tuctovka, ale velmi putavo napisana recenzia a fotiek je tak akurat ;-)

Ajin(MoDo Team) 10.11.2007  11:17

« Re: Re: Re: Re: Táhni domů anonyme

Buď v klidu Mexicane, to byla assasinova narážka na anonyma z petržalky, magorů je dost na celém světě. Jinak,že je octavia tuctovka je jasná věc, recenze jak si pochopil je myšlena srandovně :-)

David Silver 07.11.2007  17:14

« Re: Re: Táhni domů anonyme

>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D já se válím smíchy po zemi... >:D >:D že takej mago*r jako jsi ty, že má Luxuse GS jo?? >:D >:D takový auto vlastnějí lidi který mají na něj peníze a nejsou takový krét*éni jako ty :no: :no:

"-- skrytý --" 07.11.2007  17:21

« Re: Re: Re: Táhni domů anonyme

Zevraj ma GS-ko >:D tak asi najviac vystrihnuteho s papiera a nalepeneho na stene

David Silver 07.11.2007  17:28

« Re: Re: Re: Re: Táhni domů anonyme

>:D >:D to jjn :yes: ale to kdyby by se to bralo takhle, tak mám největší vozovej park v ČR >:D :-! plákátů jak nas**** propagační materiály 3,5kg >:D ....

Ronnyp (RSKa) 07.11.2007  17:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Táhni domů anonyme

kuciiii kaslete na neho!!!takovy idioty vubec nereste!ztrata drahoceneho casu!az ho sem da tak mu budem treba verit!!! :-|

David Silver 07.11.2007  17:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Táhni domů anonyme

jj to je fagt, může ho semka dát, ale na 99,9999999999999999999999% FAKE >:D

"-- skrytý --" 07.11.2007  17:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Táhni domů anonyme

no nech da! uz sa na jeho GS-ko tesim (ak neake vobec je ;-) )

Ronnyp (RSKa) 07.11.2007  17:38

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Táhni domů anonyme

no prave toho se bojim ze tady tento clovek ma akorad plnou hubu kecu a v garazi bud auto od rodicu nebo nejakou starou skodarnu po dedeckovi!!!! :-!

David Silver 07.11.2007  17:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Táhni domů anonyme

proč bojíš?? vždyt', to je úplně normální u takovýchto kretýnů... nebo možná tam bude mít svého Peugeota 105 bo 205... za nějakých 13tis. děda koupil před dvěma týdny za 18tis. 205 takže to neni nereálné... (to koupil od automechanika, všechno jak nový)

"-- skrytý --" 07.11.2007  17:49

« Re: Re: Táhni domů anonyme

Pro lidi jako jsi Ty mám jedno skvělé a výstižné označení. Seš prostě lůzr >:D >:D >:D >:D

neregistrovaný: "E30 man" [85.160.36.XXX] 07.11.2007  20:32

:-) :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 07.11.2007  20:37

;-) :yes:

jmurjr (H22A7) 07.11.2007  21:31

;-) :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 07.11.2007  21:46

« Re: Re: Re: Táhni domů anonyme

Díky za potlesk, stále ale zůstanu tím skromným chlapcem vděčným za každé vlídné slovo >:D >:D >:D :yes: To je nejlepší ho setřít :-)

"-- skrytý --" 08.11.2007  07:17

« Re: Re: Re: Re: Táhni domů anonyme

Nemáš zač :-) Opravdu nechápu, že ti anonymové pořád stále dokola rejou a kecají nesmysly :no:

David Silver 07.11.2007  18:53

zpletli jsme se...

ted' mě napadlo, že jsme se asi hodně spletli ohledně GS... mě se hned vybavil Lexus, ale ted' mě trklo že psal GS-ko takže možná myslel GS-kondro forte >:D tak to by už bylo více reálné že by to vlastnil ;-) :yes:

Ronnyp (RSKa) 07.11.2007  21:30

« Re: spletli jsme se...

ty si proste kolik!!! >:D >:D >:D

David Silver 07.11.2007  21:37

« Re: Re: zpletli jsme se...

tuším že je to změna stavu tak by se mělo na začátku psát Z jako to mám já ;-) a směr dohromady to asi fagt nebude... mno ikdyž, tohle fagt nevím....

Ronnyp (RSKa) 07.11.2007  21:41

« Re: Re: Re: zpletli jsme se...

eeeee ma tam byt s!!!zkus se kdyztak mrknout do pravidel a uvidis!ale ja si myslim ze tam ma byt s ;-)

David Silver 07.11.2007  21:44

« Re: Re: Re: Re: zpletli jsme se...

>:D jak jsi dlouho ze školy? pravidla nemám snad někde na netu se kouknu
            ale o češtině se hádat nebudu.. >:D ;-)

Ronnyp (RSKa) 07.11.2007  21:46

« Re: Re: Re: Re: Re: zpletli jsme se...

sak od toho aby sme resili s nebo z tu nejsme!!!tak je to jedno! ;-) a jinak ze skoly jeste nejsem

David Silver 07.11.2007  21:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: spletli jsme se...

áha, já právě taky ne ale uznávám, měl sji pravdu, jsem se trochu optal na icq a na to že máme češtinu deno denně tak mi to nějak nejde >:D alespon si to budu pamatovat a v diktátu to bude dobře :-) dík :yes: :yes:

Ronnyp (RSKa) 07.11.2007  21:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: spletli jsme se...

:yes: :yes: :yes: sak v poho sme prece lidi aby sme se domluvili ne???

David Silver 07.11.2007  21:57

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: spletli jsme se...

jj tak nějak :-) ale je to zajímavé celkem ;-\

Ajin(MoDo Team) 07.11.2007  21:33

« Re: zpletli jsme se...

Ty jsi drak tebe musím poznat osobně i s bratrem :yes:

Dylan McKay 08.11.2007  07:56

anonymní přizdisráč

Pánové, kamenujte mě nebo ne, ale ti anonymové patří pod bulvár, který nás samozřejmě nezajímá, a ne pod auta. A tak bych povolil vyjímku těchto stránek, a anonymům bych zveřejňoval adresy...
    Pak anonymovi zaklepat na dveře a m.r.d přes ouško, a m.r.d další. No, a beze slov odejít...
    Moje alergie proti anonymům je už asi pověstná... :-!

Dylan McKay 08.11.2007  08:02

« Re: anonymní přizdisráč

...a jestliže přizdisráč napíše, že vymění GS za ochcáfku, tak to znamená, že přestane nosit Gumové Silonky zachycující moč a trus, a jednoduše se začne naplno (p)ochcávat...

Ajin(MoDo Team) 08.11.2007  08:36

« Re: Re: anonymní přizdisráč

šviháku nejen, že večer, ale i po ránu mě tvůj styl dostává do kolen :yes: :yes: :yes: :-)

"-- skrytý --" 08.11.2007  08:36

« Re: Re: anonymní přizdisráč

Šviháku, well done! :yes: :yes: :-!

David Silver 07.01.2008  19:35

fotka

zdravím Tě Ajine, jsem trošku projížděl nej recenze :-)

Poustnik 09.01.2008  07:44

Ájine, zmizela mi tvoje desítka u Mazdy,

měl by si s tím něco dělat!!!!!! :-) Smykovku i Audinu jsem ti ohodnotil znovu....Tak krásný celý rok 2008!!!! :-)

foto 2-0VTEC

2.0VTEC 10.01.2008  16:43

Aktualizacia hodnotenia

10. ;-)

Ajin(MoDo Team) 25.03.2008  13:14

« Re: Aktualizacia hodnotenia

Za aktualizaci děkuji, též jsem tvoje auta ohodnotil, obě dvě se mi vždycky moc líbila ;-)

"-- skrytý --" 27.04.2008  18:22

Ta

M3 je fakt pěkná a i ta barva je dobrá :yes: . A jinak jak je ? Dlouho si neaktualizoval :-| .

Ajin(MoDo Team) 28.04.2008  23:49

« Re: Ta

No mnoho k aktualizaci ted není, časem budu muset měnit svíčky a tak, ale jinak standart ;-)

Poustnik 03.02.2009  00:41

tak fešné závodní video, tak ti sem něco píšu aspoň já. Jsem rád, že tady na macz zůstáváš jako ten maják v rozbouřeném moři, když kolem vichry odvály oba Lotuse.....Ať ti to jezdí! Hoj! :-)

Ajin(MoDo Team) 05.02.2009  21:05

« Re: Koukám Ájine, že třičtvrtě roku ti sem nikdo nic nenapsal a ty máš přitom pod smykovkou

Poustniku Hoj i tobě do Austrie vlídná zpráva vždy potěší :yes:

foto GooF-RaceFans-

GooF (RaceFans) 05.02.2009  21:00

Parada

chvalim motor, myslim ze si vybral dobry. Koukam ze me na Jarove cekaji pekne veci, mam tam odtud auto, pristup pri prodeji byl paradni, ale uvidime, az pujdem Leonek na servis. Pekne napsana recenze, fakt parada.

Ajin(MoDo Team) 05.02.2009  21:07

« Re: Parada

díky za chválu, myslím, že to na Jarově nebude zas tak strašný, teď jsem tam párkrát byl a vše v pohodě, přeci jen u nových aut je to jiné než na bazaru s ojetinama ;-)

foto GooF-RaceFans-

GooF (RaceFans) 05.02.2009  21:15

« Re: Parada

Tak jeste aby to tak opravdu bylo ;-) Znas to, kdyz to kupujes, tak ti snesou modry z nebe a pak kdyz neco chces, tak jak kdyby si je s tim otravoval... Ale snad se nic nepokazi. No a Leonek uz je vlastne taky ojetina ;-\

STi (Modo Team) 11.06.2009  09:37

Vašemu vozu mohou sportovní auta tiše závidět

protože většina z nich se na okruh, kam patří daleko více než taková Octavia, dostane pravděpodobně jen teoreticky... škoda, že Vaše škoda si praxí na okruhu nezlepšuje vlastnosti. Tak alespoň že vaše praxe racera tímto strmě stoupá :yes:

Prase 11.06.2009  09:41

« Re: Vašemu vozu mohou sportovní auta tiše závidět

sti ty tady nekomu vykas? mfg a jeste ajinovi >:D >:D

STi (Modo Team) 11.06.2009  10:15

« Re: Re: Vašemu vozu mohou sportovní auta tiše závidět

No my si s panem Ajinem vykáme, máme k sobě takový přátelský respekt ;-)

Prase 11.06.2009  10:20

« Re: Re: Re: Vašemu vozu mohou sportovní auta tiše závidět

aha tak to jo mne se z toho orosily koule kdyz jsem to videl >:D >:D

Ajin(MoDo Team) 11.06.2009  15:48

Ano pane Sti, to jste vystihl přesně :yes:

foto v3jc3

v3jc3 11.06.2009  16:23

« Re: Vašemu vozu mohou sportovní auta tiše závidět

žádný auto nevydrží věčně a i smykovka bude jednou něčím nahrazena :-) otázkou je čím? >:D Divize M, AMG atd. mají určitě co nabídnout ;-)

Merkur 11.06.2009  19:58

« Re: Vašemu vozu mohou sportovní auta tiše závidět

Ty woe.Jedničková Octávka se starobylým osmiventilem,na bravurisech a na okruhu?Hitchcockovy horory hadr >:-[]

Ajin(MoDo Team) 11.06.2009  22:51

« Re: Re: Vašemu vozu mohou sportovní auta tiše závidět

Vidíš Merkure i takové věci se dějí a Bravuris dvojky nejsou vůbec špatný ;-)

Merkur 12.06.2009  07:01

« Re: Re: Re: Vašemu vozu mohou sportovní auta tiše závidět

Pravda.Dávat na "stěhováka" něco lepšího ani nemá smysl.

Ajin(MoDo Team) 12.06.2009  07:43

« Re: Re: Re: Re: Vašemu vozu mohou sportovní auta tiše závidět

Presne tak to vidim :-)

foto Asphalte-MoDo

Asphalte MoDo 12.06.2009  12:25

« Re: Vašemu vozu mohou sportovní auta tiše závidět

cena vykon je u bravurisu dobra. podle me je to vyssi stred.

STi (Modo Team) 16.06.2009  17:38

Stává se to i profesionálům...

takže i takový racer holt někdy zapomene zkontrolovat kolo ;-) Ostatně i mě se něco takového stalo, ale okruh by to asi nepřežilo - 4 lidi v Escortu na dálnici ve 150 a celé auto se třáslo tak,že nebylo slyšet rádio. Po druhém zkoumání problému objeveno povolené pravé přední - jedna matice ulítla i se závitem, druhá zcela povolená a zbylé dvě kolo držely z posledních sil...

Poustnik 16.06.2009  17:45

« Ajine

A to chtěli za utáhnutí kola v servisu jen 500 Kč??? >:D >:D
      Nechtěli příplatek za záchranu života????? ;-)

OS 16.06.2009  19:22

« Re: Ajine

to je solidni cena:D radeji se taky podivam jestli mam vsechny srouby poradne utazene pred vikendem na ringu..

Ajin(MoDo Team) 16.06.2009  19:57

« Re: Ajine

Kdybych u toho nebyl když to přezouvali nevěřil bych a stále nvěřím, auto měla tradičně žena a při návratu z chalupy volá, že to hrozně hučí, projel jsem to, zhrozil jsem se a šlo to na Jarov, cena kontrola nápravy 250, sundání nasazení kola 250 ;-\

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 11.04.2010  11:09

Ajine,Ajine..

..dík za pozdrav za stěračem,ale páč jsem měl tam snad 5 dalších letáků,všechno jsem hodil do koše,aniž bych si to prohlídl ;-\ .Snad na KSA mi to dáš osobně ;-)

foto Asphalte-MoDo

Asphalte MoDo 11.04.2010  11:29

« Re: Ajine,Ajine..

na fajnove akce typu KSA mistr Ajin nejezdi

Ajin(MoDo Team) 11.04.2010  11:34

« Re: Re: Ajine,Ajine..

Ale letos bych docela rád jel, mě jen nebaví Seizisovi platit vstup za to, že se kouknu na klubovou akci :no:

ypsilon 20.04.2010  11:18

super fotky z brna

ajine Tva "smykovka" vypada na fotce z boxu jako uplna celebrita,ve stredu deni :-) :yes:

jinak moc hezke fotky i se mnou v zadech >:D ;-)

btw. doufam,ze se v patek uvidime na MoDu ;-)

Ajin(MoDo Team) 20.04.2010  11:45

« Re: super fotky z brna

>:D hlavně si všimni jak se jí tam všichni smějou. Jinak další fotky ti pošlu mailem. Bohužel v pátek jedu pryč takže se na Modo nedostanu, ale napíšu jestli to neuděláme ve čtvrtek.

ypsilon 20.04.2010  11:54

« Re: Re: super fotky z brna

nene,nesmejou :-) jj,diky :yes:

no ctvrtek by byl pro me jeste lepsi,tak urcite napis ;-)

foto element5

element5 07.06.2010  06:45

MoDo

Pěknej srázek jste v neděli měli :yes: Ta M3 je luxusní a Hanssovi moc gratuluju k nákupu parádního auta :-)

Ajin(MoDo Team) 07.06.2010  06:49

« Re: MoDo

foto ZonixX

ZonixX 07.06.2010  13:28

« Re: Re: MoDo

panove, vcera kolem 22.00 jsme byli s pritelkyni po jidlo v mekaci v Cestlicich - jedeme kolem v Kacku a ja si rikam, ze ta 911tka a M3 u MoDa neni asi nahoda... >:D >:D >:D

ypsilon 07.06.2010  14:49

« Re: Re: MoDo

jj,pekny srazek ;-) ..priste dej vedet pls,jsem ted v "ucicim modu",takze kazdy rozptyleni vitam a hlavne jsem Vas dlouho nevidel,sicaci :-) ..jinak jsem rad,ze to hanssovi vyslo..jeste me zajima to wrx,ze by dalsi splnene prani? ;-)

Ajin(MoDo Team) 07.06.2010  15:01

« Re: Re: Re: MoDo

Jasna vec mr.ypsilon, bylo to trochu nejiste, jestli to vyjde tak sem nechtel delat rozruch aby nakonec nikdo neprijel. Mame v planu poradne BMW a spol. foceni takze vsechny 3ky jsou vitany, to dam pak vedet ;-)

ypsilon 07.06.2010  17:16

« Re: MoDo

jasne, v poho ;-) no to dej urcite vedet,tam nesmim chybet >:D ;-) :yes:

foto element5

element5 07.06.2010  20:27

« Re: Re: Re: Re: MoDo

Taky bych se přijel podívat, i když bych tu svou krabici asi musel nechat někde za rohem ;-)

STi (Modo Team) 07.06.2010  21:00

« Re: Re: Re: MoDo

WRX je další splněný přání, aspoň jsem nepřišel o sen STi ;-)

Prase 01.02.2011  11:17

svítící žlutá kontrolka motoru

mně zase svítila kontrolka brzd u felicie doporučuju řádně bouchnout s kapotou a je po problému, alespoň u mě to zabralo :-) ;-) Jsou to skoro stejný vrány šance na úspěch 50% ;-) :yes:

Ronault. 01.02.2011  14:53

« Re: svítící žlutá kontrolka motoru

A nebo odpojit žárovku