Toyota Celica (2000)

10.12.2007

• Historie: Něco málo k historii… Co vlastně Celica znamená? Celica je odvozená z Latinského slova Coelica [selika], což znamená "Božský", "Nebeský".…

Toyota Celica (matesz)

PeT-a (RSKa) 10.12.2007  19:18

Toyota....

Moc pěkné auto.Líbí se mi jak exterier tak interier.Moc dobra barva a navíc kvalitní recenze (posílám tip).....Takže dávám 10b - taky za to že jezdíš do servisu do NJ >:D :yes:

matesz 10.12.2007  23:14

« Re: Toyota....

dík moc... černá této Celice sluší prostě nejvíc :-)

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 10.12.2007  19:21

hele....

...nebyla uz tady nekdy ta Celica??? :-) ;-)

matesz 10.12.2007  19:22

« Re: hele....

byla... ;-) a je tu znova :yes:

foto Lubosss1

Lubosss1 10.12.2007  20:41

« Re: hele....

na konci recenzie sa pise, ze to auto tu uz raz bolo ;-)

"-- skrytý --" 10.12.2007  19:31

OK

Pěkný auto a výborná recenze. :yes: Akorát koukám na sporťák teda nic moc motor.Ale na takový to ježdění to stačí.

matesz 10.12.2007  22:05

« Re: OK

Je to moje první auto, tak myslím že dobré ;-)

foto petr16

petr16 10.12.2007  20:07

sport

mám moc rád takovýhle typy aut,pěkný kousek a když se k tomu napíše pěkná recenze,10b

"anonym" [78.98.86.XXX] 10.12.2007  21:07

tuning dobry az na to radio

vsetko ok, ale ked robis tuning, skus podumat aj nad vymenou tej hracej skrinky ktoru v aute mas. Moj tip je japonska znacka ALPINE the best of... vela stastia s aftom ;-)

foto OS

OS 10.12.2007  21:14

radio se tam hodi ;-) :yes:

"anonym" [78.98.86.XXX] 10.12.2007  21:30

« Re: tuning dobry az na to radio

rádio si zvycajne kupujem kvôli hudbe, a nie kvôli vizualizacii...

matesz 10.12.2007  22:07

« Re: tuning dobry az na to radio

možná v budoucnu vyměním za lepší zvuk (ikdyž nejsem přímo zaměřený na audio), ale peníze mi nepadají z nebe :-)

"anonym" [91.127.20.XXX] 10.12.2007  21:39

sportovny voz...

pekné auto, ale klasifikované iba ako coupe... pravý sportak ma zadny nahon. keby mala celica RWD, bolo by to nieco zaujimave a nejaky 2.0 turbo... inak dobra farba zvolena! :yes:

matesz 10.12.2007  22:10

« Re: sportovny voz...

to je tvůj názor a neberu ti ho... ale podle mě to není až tak obyčejné coupe ;-) třeba Honda Integra Type-R je taky přednokolka a je dost sportovní si myslím. Můj názor je, že sportovní auto nemusí být nutně zadnokolka, toť vše.

matesz 10.12.2007  23:19

« Re: Re: sportovny voz...

p.s. za barvu dík... mě se na celice líbí nejvíc černá :yes: jediná jiná barva o které bych uvažoval je asi bílá.

"-- skrytý --" 10.12.2007  23:40

Smysl hodnoceni moje auto

Tahle ,,hitparada aut,, postrada smysl. :no: Takovy skvely auta nejsou ani v top 10 a na prvním a tretim miste nejakej Japonskej vrak a rozvrzana Ochcavka.

"-- skrytý --" 11.12.2007  07:00

« Re: Smysl hodnoceni moje auto

>:D >:D a co je díslová BMW jednička? >:D nenech se vysmát ;-)

"-- skrytý --" 11.12.2007  11:18

« Re: Smysl hodnoceni moje auto

haha.. smysl hodnoceni.. myslel jsem, ze ho chapes, kdyz pouzivas tento vyraz, ale jak je videt, tak tezko ;-) nehodnoti se jen auta, ale fotky a recenze... A co se libi tobe se nemusi libt nekomu jinymu... A to urazeni by sis moh nechat pro sebe. Mozna by tady jeste mohlo bejt hodnoceni uzivatelu 8-s

"-- skrytý --" 11.12.2007  11:25

« PP120d

Sice je to přehnaný takhle veřejně urážet,ale na druhou stranu je kluk bavoráckej na rozdíl od nás všech upřímnej a napíše co si myslí.Je lepší bejt upřímnej a vyjádřit svuj názor za cenu toho že se spousta lidí n.a.s.e.r.e.,nebo je lepší rozdávat každý p.í.č.o.v.i.n.ě. s tuningem z vesnický garáže desítky jenom proto aby mi je vrátil a přitom si myslet opak??

MajoThePuk 11.12.2007  13:07

« Re: PP120d

postradam zmysel toho co si napisal...predsa kazdy hodnoti tak, ako sa mu recenzia-nielen samotne auto paci...ci ty to tak nerobis? Ja osobne rad dam 10 ked sa mi auto, fotky a recenzia pacia...ale takisto som rozdal aj kopec zlych hodnotení...A k tomu PP120d...urazat niekoho len preto ze ma japonske auto, aj ked omnoho kvalitnejsie ako ma on, alebo kritizovat uzivatelov ako to hodnotia ze nejaka "Ochcavka" je tak vysoko...to je troska trapne..on si mysli ze ked ma nejake BMW tak je akoze co...ako som pisal tu su dolezite aj ine faktory ako samotne auto..darmo sem dam formulu ked dam len jednu fotku a napisem do recenzie ze je to posledny model od Raikkonena.. 8-s

"-- skrytý --" 11.12.2007  14:52

« Re: PP120d

tak to tady na těchto stránkách právě neni,tady se hodnotí většinou takhle:
          10 - líbí se mi
          10 - chci 10 vrátit
          9 - nelíbí se mi
          A to je o ničem.

MajoThePuk 11.12.2007  15:11

« Re: Re: PP120d

Aj tak sa to da vidiet...ale rozhodne by som vsetkych do jedneho vreca nehadzal...napriklad tuto kolega Lorenz ma u mna "respeckt" lebo podla mna hodnoti kritickym okom a vecne to je hlavne...Ja tiez hodnotim ako ja uznam za vhodne a nedavam niekomu 10 aby mi to on vratil to je trosku detinske..ale ako hovorim, su tu aj taky aj taky

foto Richie11

Richie11 11.12.2007  16:18

« Re: Re: Re: PP120d

ja mam 15 roku a taky nedavam desitky aby mi je vratili ....proto ma taky "moje" toyota 8,neco a je mi to srdecne jedno..necpu tady lidem at mi daji desitku ale at ohodnoti auto recenzi a fotky ....vim ze nemam dobrou recenzi ani fotky...a ze auto se nelibi kazdemu taky chapu ....ale nechapu proc by v Top 10 meli byt same Bava kdyz i oktavka nebo nejaky japonec muze byt pekny+recenze+ fotky..... to potom ma cenu at je v topu ..pokud budete mit casi tak muzete zkouknout nasi Toyotku :-!

foto LuboshGT-RS-Kaa-

LuboshGT (RS Kaa) 11.12.2007  21:21

« Re: Re: Re: Re: PP120d

podla mna by bolo najlepsie keby vypadla kategoria celkove hodnotenie. To by sa vytvorilo spriemerovanim hodnotenia pri Auto, Recenze, Fotky. Musim navrhnut adminom :-) Pretoze naozaj je rozdiel dat 10ku spickovemu autu a inemu menej spickovemu, i ked povedzme peknemu. Pochybujem ze si naozaj kazdy mysli o vsetkych ostatnych autach ze su uplne super a zasluzia si 10.

matesz 12.12.2007  20:44

« Re: Re: Re: Re: Re: PP120d

Hodnocení je tady určitě všemožné... Asi tady jsou takoví co davají 10, aby 10 dostali, ale jsou tady i takoví, co hodnotí upřímně. Je to hodně diskutabilní. Myslím, že vyloučit celkovou známku by nebylo od věci. A zprůměrovat auto-fotky-recenze je nejlepší volba.

matesz 12.12.2007  20:50

« Re: PP120d

upřímnej jo! Ale nemusí urážet slovy typu "japonskej vrak" a "rozvrzana Ochcavka". Tady ukazuje jen, jak je ubohý.

Kubyyyk 13.12.2007  19:18

« Re: Smysl hodnoceni moje auto

Jasny...ty mas prece BMW a ses nejvetsi frajer...kam se hrabe naka "ochcavka" vid??? Hochu ta "ochcavka" by ti to natrela a jeste by si tim tvym bávkem utrela p.r.d.e.l! Miluju lidi jako ses ty,protoze se takovym k.o.k.o.t.u.m vzdycky rad zasmeju! At zije inteligence.. >:D

tobi 22.12.2007  08:17

« Re: Re: Smysl hodnoceni moje auto

To teda nevim...ale na oktávku nadává spousta lidí, je to takovej českej folklór :-)
        Ale srovnání s baworem je nesmysl...bmw je prostě lepší, drazší, výkonější atd.

Ale jinak tohle je prostě dobrá recenze, popsal auto, pěkný fotky a to že se někomu nelíbí auto je jeho věc, tak ho podle toho oznámkuj, ale tahle známka je celková, tak nevím co tu řeší...a proč zrovna píše sem...nechápu teda když 10 let starej favorit má průměr 9,5 ale to je trochu něco jinýho.

foto Jacoppo

Jacoppo 10.12.2007  23:57

Gratuluji

Rád vidím, že se objevil člověk cca kolem mýho věku co nevotunil první stodvácu, ale pořídil si kvalitní základový auto. Gratuluji a přeji hodně štěstí. A víc podobně rozumnejch lidí jako si ty.

"anonym" [212.111.4.XXX] 11.12.2007  09:05

« Re: Gratuluji

dík moc :-) stodvácu mám taky... ale ta je bez jakýchkoli úprav... jen zimní přibližovadlo...

matesz 11.12.2007  09:09

« Re: Re: Gratuluji

Mno myslel sem tim stodvacu alias Globus/Lidl tuning >:D

tobi 22.12.2007  08:20

« Re: Gratuluji

Jojo...nebo felicie f tuningu voe :-) Ale tohle je spíš o penězích, kdyby mohli, tak si každej kluk koupí pořádný základní auto, ale ta stodváca je prostě zadarmo a sem tam nějaká ta koruna na tunning se najde a vzniká to někde v dílně na koleni.
      Jinak sem spíš pro seriovky a jenom ho lehký úpravy. Ono mít auto, který má v základu třeba 200 koní je super v tom, že na to je dělaný všechno ostatní na něm a ve finále stejně ušetříš...nebo se nezabiješ >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 11.12.2007  00:00

Moc pěkný

Dávám 1O-tku,jelikož to je poměrně ojedinělý a moc krásný auto a z toho idiota co píše,že na prvním místě jsi ty a ,,ochcávka,a to je prý na h...o si nic nedělej,je to kus blba.Nadčasový design a japonec,to je kvalita.Hodně km bez nehod.

"anonym" [212.111.4.XXX] 11.12.2007  09:08

« Re: Moc pěkný

já si z toho nic nedělám >:D je to jeho názor, ale jde vidět, že ostatním se ty auta líbí, proto to tak vypadá, jak to vypadá... :-)

matesz 11.12.2007  09:09

« Re: Re: Moc pěkný

p.s. to jsem psal taky já >:D

"-- skrytý --" 11.12.2007  19:29

« Re: Re: Moc pěkný

Tohle auti jsem jednoho casu moc chtel,ale bohuzel nebylo z ceho moc vybirat.Je to malo rozsirene auto,proto hodnotim jak hodnotim a chvalim Tvuj vkus :yes:

foto lorenzlubos

lorenzlubos 11.12.2007  02:17

hodnotenie

Nepáčia sa mi tie zadné svetlá, ale inak niet čo vytknúť ani z mojej strany. (9+10+10)/3=9,66=cca10b

"anonym" [212.111.4.XXX] 11.12.2007  09:06

« Re: hodnotenie

zadní světla byly již na autě, jak sem ho kupoval... plánuju výměnu za černé, ale už sem psal, že peníze studentům nepadají z nebe. Jinak tady dík

matesz 11.12.2007  09:10

« Re: Re: hodnotenie

p.s. a pro změnu sem tohle psal taky já ;-)

MajoThePuk 11.12.2007  13:02

« Re: hodnotenie

Az sa divim ze nemas co vytknut hehe...si znamy kritik ;-)

foto mrazik

mrazik 11.12.2007  10:41

pekna

Celica je moc pekne auto a jeste v hezke barve a taky je to toyota. Takze za 10.
    Jo potkal jsem dnes jednu na magistrale a mela jeste americke svetla a vypadali lepe nez tyhle, jen bohuzel cervene blinkry.

neregistrovaný: "YRS" [81.0.216.XXX] 05.02.2008  19:58

« Re: pekna

To jsi asi potkal mě, mam černou celicu z US, a červene blinkry :-)

MajoThePuk 11.12.2007  12:59

Klobúk dole

Veľmi veľmi pekná, pekne upravená...vynikajúca voľba. Naozaj klobúk dole ;-)

foto Deutscher

Velká motokára? Myslel jsem, že motokára je zadokolka. 8-s

foto Richie11

Richie11 11.12.2007  16:22

krasne az na

ty svetla..ty se mi moc nelibi ... ;-\ ale recenze je super fotky taky :yes: a auticko jak by smet....je to toyota takze myslim ze to je i kvalita... :-! at ti slouzi a hodne stastnych km bez nehod a poruch ;-) PS: muzes skouknout moje

matesz 11.12.2007  17:45

« Re: krasne az na

určitě se podívám... světla jak už sem psal, chci vyměnit, ale chybí to nejdůležitější a to peníze. Tyto už byly na autě, když jsem ho kupoval. Jinak dík

neregistrovaný: "JayJay1" [193.165.104.XXX] 11.12.2007  16:39

TS

No ja si delam na Celicu zalusk uz asi 4 roky, ale jedine TS a jedine po faceliftu (r. 2003), kvuli lepsim brzdam a mnohem lepsimu zprevodovani (zkousel jsem vsechny verze takze vim)...Sice ted uz jezdim autem s hodne silnym motorem (300k +) ale zjistil jsem ze co me bavi nejvic je tocit toci tocit, a to jak volantem tak hlavne do otacek :). A prave kvuli tomu co ti da TS mezi 6-8 tisicema otacek kdyz se zvetsi zdvih jsem o pouze S verzi nikdy neuvazoval. Jenomze zatimco S verze se da poridit za rozumnej peniz, tak verze TS je porad vicemene unikat a pod 20tis Euro nesezenes (jak rikam, faceliftovanou verzi). Pred rokem a neco jsem se byl divat na jednu v Nemecku za 16tis a jel jsem rychle domu, fakt spatnej stav... Nicmene, cerna barva a potahy kombinace cerna/cervena co mas ty je taky jedina verze kterou bych chtel, takze to uz je pak totalni problem nejakou najit; za stribrnou bych strilel.

matesz 11.12.2007  17:52

« Re: TS

Vím, že silnější verze je celkově lepší od motoru přes brzdy až po podvozek. Taky bych ji jednou chtěl, ale už to tu taky padlo, že to je moje první auto a myslím, že mi zatím postačí. Navíc jak říkáš, je dražší než slabší verze. Doufám, že brzy nějakou pěknou v dobrém stavu najdeš :yes: určitě ti to přeju! Jinak ohledně barvy se shodneme :-)

neregistrovaný: "Zeratul" [194.228.18.XXX] 25.02.2008  15:01

« Stříbrná

Mě se na tomhle autě nejvíce líbí stříbrná! Vypadá hodně dospěle, drží si odstup (autoritu) a navíc na autě vyniknou všechny linie, které jsou v černé jinak utopené. Navíc na ní není vidět prach, ale to je nepodstatné.

foto LuboshGT-RS-Kaa-

LuboshGT (RS Kaa) 11.12.2007  21:24

pekny kusok

...az na to kridlo, ale to je vec vkusu ;-) Celkom by ma zaujimalo nakolko je tvoje auto pri jazde rozdielne oproti mojmu. Celica je lahsia, ale za to ma mensi vykon a krutak. No obe maju rovnake zrychlenie, nepoznas nahodou nejakeho Celicara na Slovensku? :-) Este jedna otazka k tej radicke - co to je zac? Pises ze R-evolution, kde si ju zohnal? Podobny dizajn zhanam...

matesz 12.12.2007  21:09

« Re: pekny kusok

ohledně křídla jsou taky velké diskuze... někomu se líbí hodně a sedí mu to k celice, ale některým se vůbec nelíbí... Nikdy nemůžeš uspokojit všechny jednou věcí, to je absurdní :-) Rozdíl bych asi viděl v řízení a podvozku... Tato celica nemá nějaký extra motor (silnější verze už má hodně jiný). Na Slovensku znám jednoho z Celicou 7.gen. ;-) Řadička je od firmy R-EVOLUTION, jak píšu a sehnal jsem ji myslím na nějakém tuning srazu. Podívej se přímo na české stránky: [odkaz] , mohla by tam být.

"-- skrytý --" 11.12.2007  23:15

RE

Proste jsem uprimnej.To je moje vlastnost.Nebudu mazat med kolem huby.Kdyz to tak cejtim tak to tak cejtim.Japonska auta uznavam:Imprezka STI, 350Z, EVO,HONDA accord a civic atd..Japonci umeji delat auta s dusi.Jenomze u me byl uz vrak tak tri roky muj IV.Golf , ktery patril rokem vyroby k tehle Toyote.A co si budem namlouvat?Tohle auto rozhodne nepatri do topten.Je uz zastaraly co se tyce podvozku, motoru, jizdnich vlastnosti, vykonu, a to nemluvim ani o tom ze to neni zadokolka.Tak jakej to je pak sportak?Tenhle zebricek nema opravdu smysl..Kolikatej je treba STE2 s BMW 645i , tak 80. kazda ochcavka s nalepenym kridlem je vejs.

neregistrovaný: "wladimir" [89.24.5.XXX] 12.12.2007  19:15

« Re: RE

ty by jsi si mel uvedomit,ze jezdis v nejhnusnejsim bmw v historii,navic v dieselu.Proc si davas do auta nizsi stredni tridy diesel?? Ta tvoje nemecka stodvacitka urcite neni co se tyce designu o moc povedenejsi nez ta ceska stodvacitka...:-) Ty tvoje kecy o tom ze si budes muset dat cerne folie jsou k smichu.Kdyby to napsal nekdo s novym MB CL,ale nekdo kdo jezdi v nejhnusnejsim aute segmentu VW Golf,to je vazne smesny.Proc by na tebe nekdo koukal proboha? Zadnou pecku zdaleka nemas,takze by jsi mel vazit slova.

matesz 12.12.2007  21:34

« Re: RE

Takže jak už tady bylo řečeno několikrát >:D nejde o auto (jeho podvozek, motor, jidni vlastnosti,...) ale jde o hodnoceni: AUTO - FOTKY - RECENZE - CELKOVE a taky nejde o to jak je auto vyspělé nebo namakané, ale jak se lidem líbí! Řešíš tady špatné věci...

"anonym" [88.81.88.XXX] 12.12.2007  20:21

Super

Ćelica je krásná kára. Samozřejmě chválím výběr.A co se týcě japonských aut, myslím že nový nissan skyline zavřel držky všem bavorákům!!!!Nejrychlejší čas na kolo na německým okruhu=To vás kluky asi zamrzí co.

Charger 13.12.2007  18:36

« Re: Super

až na to že nejrychlejší kolo neudělal...navíc to není skyline, ale GT-R

"-- skrytý --" 13.12.2007  00:01

Re.Vladimir

Tak ja myslim ze je nejkrasnejsi v celem segmentu ,,nizsi stredni,, a hlavne ma nejlepsi jizdni vlastnosti.Pro me je to auto nejlepsi na cele planete.A ze jsem ridil hodne aut , ktera byla cenove nekde daleko ,,vejs,, nez jednicka.A tak s nicim jsem se nevzil jako s timhle autem.Pro me naprosto idealni.obratnost, zrychleni, spotreba a tak bych mohl jmenovat do nekonecna.

tobi 22.12.2007  08:31

« Re: Re.Vladimir

No...nejhezčí? To je věc pohledu, ale před čím musim smeknout jsou jízdní vlastnosti a spotřeba...je to dobrý kompromis mezi sportovním autem a nízkou spotřebou. A hlavně je to náhon na zadek :-)
      Ale pořád je to nafta, sice s pěkným výkonem a krouťákem, ale nafta...ZAse jezdíš za polovinu toho co já...má o svý plus a mínus.

Kubyyyk 13.12.2007  19:20

moc fajnéé!!

Super auto...i kdyz nemam rad svetla tohodle typu tak na tvy celice se mi celkem libej a sedej tam,ale ty cerny budou asi fakt lepsi...no a ty novy kola sou fakt pekny (jesli sou to teda ty z ty fotky) :-) Ma ode me jasnejch 10b. :yes:

matesz 14.12.2007  08:04

« Re: moc fajnéé!!

dík moc... světla bych chtěl (které jsem zatím na celicu viděl) tyto: [odkaz]
      ale viděl sem je zatím jen na ebay, tak uvidím jestli je objednám z usa, ale taky nevím na kolik vyjde doprava ? Neví někdo kolik stojí doprava z USA ?

matesz 14.12.2007  08:10

« Re: Re: moc fajnéé!!

p.s. ta fotka s nasazeným ráfkem je to nové kolo :yes: jsem rád že se líbí...

Kubyyyk 14.12.2007  13:06

« Re: Re: moc fajnéé!!

Hele na USA se vyprdni! Myslim ze takhle by to mohlo bejt jednodussi: [odkaz]

"-- skrytý --" 13.12.2007  20:52

RE.

A ty jsi c.u.r.a.c.e.k ,kterej trpi předsudky vuci ridicum BMW.Asi mas nejakej komplex ,,chlapecku,,.Ale kazdej kdo ma BMW nezere hned maly deti a nesrazi duchodkyne na prechodu.Muzu si tady psat co chci.To co si myslim o oktavce ,muzu taky tady ventilovat.Me chces asi dostat do situace ,kdy se tady nebudu moc vyjadrit.Jako ,ze mam dobry auto a kdyz neco napisu o horsim(levnejsim) tak jsem hned namysleny hovado.Ja treba jeste uznam starou fabii , ktera ma nadcasovy jizdni vlastnosti.Ale oktavku a superba ,nikdy.A kdyz uz jsme u toho ,tak mi je jedno ,jestli me pokori nejaka kloktavka polepena smesnejma samolepkama.

Kubyyyk 14.12.2007  12:23

« Re: RE.

Tak aby bylo jasny ty gumo tak nemam zadny predsudky proti ridicum BMW..ja bavoraky povazuju za jedny z nejhezcich aut a jesli srazis duchodkyne na prechodu to ja nevim...ovsem jesli jezdis treba kolem Kauflandu jak veprova hlava,tak tam si jich muzes par poslat k zemi,tam mas idealni podminky. V dnesni dobe je zrovna Superb a Octavka jedny z velmi kvalitnich aut a psat o nich takovy h.o.v.n.a jako ty mi prijde celkem dost ubohy! A vis proc je na 2.miste v hodnoceni Octavka??? Protoze zrovna tahle neni zadna tuctovka a ma neskutecnej styl...kdyby stala vedle tvyho auta,tak sorry,ale asi ta pro tebe "kloktavka,ochcavka a podobne" bude mit o dost vic zvedavcu! A klidne tady muze kecat * dal...ja sem celkem zvedavej co z tebe zas vypadne...potrebuju aby me nekdo pobavil tak si dej zalezet >:D

"-- skrytý --" 14.12.2007  15:26

Ty malej blbecku.Na to ,ze ti je 19 jses docela MISTR.Ale abys brzo nenarazil.A opet rikam ze mi je to jedno:Tak by ta ochcavka mela zase vice zajemcu.NO a?Nejaky dite ktery ridi max. rodinou IBIZU me nemuze rozhodit.

Kubyyyk 14.12.2007  21:04

« Re: .

Hele ja si ani jako mistr nepripadam! No tak ridim Ibizu,vadi ti to hodne? Ze by po "ochcavkach" a "japonskej vrakach" prislo urazeni dalsich aut?? Jen pojd,me to nevadi. Ja svy auto mam rad a vazim si toho,ze mi tata v 18 k ridicaku hned koupil auto a myslim,ze to nak spatny auto neni. Ale na jare ho budu prodavat,tak ti treba udelam cenu,kdyz si my dva tak kraaaasne rozumime >:D No jo no,ja vlastne ted uplne zapomnel ze ty se nenechas rozhodit nakym ditetem co ridi maximalne rodinou IBIZU. Tak proc se teda furt tak n.a.s.i.r.a.s?? A jaky si mel ty vlastni auto hned jakmile si dostal ridicak???

Vis chlape,delas tady ze si sezral vsechen rozum a pohrdas tu autama,ktery maj vetsi styl nez tvy bavko! A uprimne se mi tridverova BMW 1 nelibi,ale nikdy by me nenapadlo tvy auto urazet,protoze ma kazdej majitel ma ke svemu auto vztah a neprijde mi to vhodne se do tveho auta navazet. Jak by bylo tobe kdyby ti nekdo rikal ze to tvoje BMW ma treba barvu jak vyblita svestka?? Asi by ti to nebylo prijemny,vid?? Jediny na co se vzmuzes,je schazovat neci auto,at uz je to mateszovo krasna Celica,skvela Octavia RS WRC nebo i moje auto. Vim ze Ibiza neni zadnej supersport a netvrdim to...jenze mam to auto v srdci a pak me s.e.r.e kdyz se objevi nakej super borec jako ty a zacne kritizovat a urazet horsi i lepsi auta. Nekde sem slysel ze lidi co delaj software sou prej hodne chytry..kde se u tebe stala chyba???

A jen tak lehce nakonec: Jesli se mi tim "ale abys brzo nenarazil" pokousis vyhrozovat,tak si dej bacha na to co rikas,abys toho pak nelitoval..... Peace

"-- skrytý --" 14.12.2007  15:50

RE.

A uz ne prosim te nepis.Bud tak hodnej.

"-- skrytý --" 15.12.2007  02:48

RE

Chlape je to paradox ale mel jsem Ibizu 94 1,9d a nerikam ze to je spatne auto.Nevim vo co ti GO?

"-- skrytý --" 15.12.2007  02:51

RE.

A vubec ti nevyhrozuju. To jenom jsem chtel upozornit na tvoji drzost na to ze jsi tak mlady.

"-- skrytý --" 15.12.2007  03:03

re

Hele vyserem se na to jo.Kazdej ma proste ,,nazor,, je mi jedno ,ze nekdo rekne ,ze moje auto je jak vyblita svestka, je to proste jeho nazor.At jsi kazdej rika co chce.To ze se mi nelibi oktavka tak to tak asi cejtim.Vadi mi na ze ji ma tady kazdej strejda a neni to absolutne sportovni auto.(ale svuj ucel plni, vzdyt jsem mel Golfa IV ktery mel stejny podvozek jak oktavka)Kazdej ma jinej vkus.Hele ja vocenim auta i 20 let stary ,kdyz jsou dobry.Dneska si taky treba rikam sam sobe. Proc jsem mel takovy nudny auto jako Golf 4 1,6 takovou dobu 4 roky to bylo tak ,,vo nicem,, auto.Jestli se te neco dotklo tak jse ti omlouvam.

"-- skrytý --" 15.12.2007  03:15

re

Kdybych tenkrat kupoval s dnesnim rozumem.Tak bych si koupil nejaky auticka pro zabavu.Jako treba Peugot 106Gti nebo Seata LEona ktereho jsem si chtel koupit.

"-- skrytý --" 15.12.2007  05:25

jse=ja se ti

Kubyyyk 15.12.2007  10:38

« Re: re

OK v poho...ja tohle jako nakou hadku neberu...jen sem k tomu zas ja rekl "svuj nazor". To s tou vyblitou svestkou byl priklad,ja bych to o tvym aute nerekl. A nemyslim ze bych byl drzy,jen rikam to co si myslim a jak to cejtim ja. Tak nechame slovickareni a bude to nejrozumnejsi a sorry jesli sem te nak urazil, jen sem k tomu proste musel rict svuj pohled. mej se

"-- skrytý --" 15.12.2007  19:28

vo tom je dizkuze:-))

"-- skrytý --" 16.12.2007  16:34

celica

mas moc peknou celicu ale ja si myslim ze nejhezci je v cervene barve ;-)

matesz 17.12.2007  23:36

« Re: celica

dík moc ;-) každému se líbí něco jiného... červená není špatná :yes: ale černá je hezčí >:D

matesz 17.12.2007  23:35

Kubyyyk & PP120d

to Kubyyyk & PP120d: jsem rád, že jste se konečně nějak dohodli >:D pěkná výměna názorů...

"-- skrytý --" 20.12.2007  19:45

celinka

nemas ji nahodou na prodej tu tvou celicu?

matesz 22.12.2007  02:02

« Re: celinka

náhodou ne ;-) ale to už sme vyřešili na icq... :-)

Poustnik 22.12.2007  04:04

Není to rodinné auto, ale i tak má moje sympatie...

.... :-)Myslel jsem si, že ještě přelétnu diskuzi, ale je to teda díky PP120d a Kubyyykovi proklatě dlouhé!!! >:D Nějak nevím, co ti vytknout, i když cítím, že k dokonalosti ještě krůček chybí, ale neumím ho pojmenovat. Někdo kritizuje zadní světla, ale ta jsou mi šumafuk...no tak nic. Ať slouží! Hoj!!! :-)

matesz 07.01.2008  23:52

« Re: Není to rodinné auto, ale i tak má moje sympatie...

no docela to tu rozpeklili >:-[] jinak dík :-) tobě taky ať slouží...

"anonym" [77.236.210.XXX] 15.03.2008  21:07

Jaká bude cena celicy

Jaká je cena vozu

foto mihau

mihau 29.03.2008  10:47

TOYOTKA

Ahoj,já mám v současné době Corollu liftback v černé taky na moje.auto,ale Celica je krasne sportovne strižená a láká mě, jaká bude přibližně cena? a kdy ji chceš prodávat. Díky za odpověď.

matesz 07.04.2008  23:50

« Re: TOYOTKA

prodávat již dost brzy nejspíš... mě zase láká něco ještě svižnějšího... samozřejmě japan car >:-[] a cenu ještě fakt nevím... Teď mám kolem matury, čas valí rychle a nestíhám...

foto Enthusiastic-driver

Enthusiastic.driver 09.04.2008  12:22

Rožnov...

Měl bych otázku. Potřeboval bych tip na nějakou pěknou trasu v podbeskydí, místo kam se jezdíš vyblbnout - kvalitní klikatý asfalt a malý provoz. Bydlíš na skvělém místě, tak očekávám, že máš okolí proježděné :-)
    Jinak, jaké máš favority na náhradu Celicy ? Safra 19 let a už druhý sports car, se někdo má :-)

matesz 14.04.2008  08:35

« Re: Rožnov...

Tak proježděné to tu docela mám :-)Krásné svezení je třeba na Dušné, což je kopec mezi Malou Bystřicí a Vsetínem. Jezdí se zde i závody do vrchu. Není to žádný hlavní tah, takže aut tolik nejezdí. Taky se dá jet pěkný kopeček na Soláň, což je zase mezi Hutiskem-Solanec a Velkýma Karlovicema. Pak takový kratší kopeček máme přímo u Rožnova cestou do Valašské Bystřice. Provoz je ale jak kdy. Menší zajížďka a taky mimo naši rodnou zemi je kousek na slovensko. Je to kopec mezi Makovem a Bytčou. Ale jezdí tam i náklaďáky, takže lepší promyslet čas. Jinak spoustu docela prázdných cest je v trojúhelníku Valašské Meziříčí - Bystřice pod Hostýnem - Hranice. Jezdila se zde i Rally a jsou zajimavé okresky. Pak se dají i najít zajimavé cesty, které jsou pod značkama zákaz vjezdu >:D ale to je lepší na řádění škodovek a motorek.
      Jestli chceš vědět nějaký detaily nebo něco, tak se můžem kontaktovat přes ICQ nebo SZ...

Favoritů bylo několik, ale nakonec to nejlíp vyšlo na jednoho krásného japonce s H ve znaku, ale víc nechci říkat ;-) aspoň zatím...

Tak zatím druhý sports car nemám ;-), letos mě čeká 20, takže nebudu říkat hop, dokud nepřeskočím. Ale určitě si nestěžuju >:D Ale aby sis nemyslel, tak na zimu mám jednoho staršího kouska z Mladé Boleslavi.

foto Enthusiastic-driver

Enthusiastic.driver 17.05.2008  22:41

« Re: Re: Rožnov...

Díky moc za tipy, už jsem to hledal v mapách a nevypadá to škaredě. Ale naštěstí jsem po usilovném hledání našel i 2 krásné štreky daleko blíž vydlišti, takže do Beskyd zas mrknu až tam někdy bude cesta...

Každopádně ještě jednou díky a ať toho tajpára nebo S2000 seženeš hezkého ;) (teda, nic jiného s H ve znaku mě nenapadá)

"-- skrytý --" 28.04.2008  11:42

Krásné fotky, krásné auto. Nic jiného dát nejde

foto igor77

igor77 11.06.2008  21:08

ahoj

nazdar mateji, za tyden 18.6. se jezdi volne jizdy na okruhu v brne.. nepudes taky ?
    igor ;-)

matesz 12.06.2008  16:54

« Re: ahoj

čau Igore... 18.6. ve středu? Nejspíš budu v práci, ale možná by se to dalo zařídit. Určitě bych se rád svezl s cecilkou :-) Nějaké bližší info by bylo? Jinak dík

foto Honza-Micka

Honza Mička 02.11.2008  01:31

Nádhera

Opravdu krásné auto,měl jsem možnost se v něm povozit,s tlumiči KONI je to opravdu motokára,která skvěle drží na silnici :-) Sedačky a komfort podle mě výborný :-) :-) Kopečky okolu Hutiska znám,jsem z Frenštátu a občas si tam zajedu zablbnout na "dlouhym táhlym" :-) Dávám deset,bezkonkurečne,ať slouží!! ;-)

Charger 20.01.2009  17:24

Zdravím Rožnováka

Ahoj, moc pěkná Celica, máš ji ještě? Ted jsem tě myslím viděl jezdit ve Swiftu :-) Jinak pokud bys měl zájem, tak bychom se mohli někdy zjara sejít, taky jsem z Rožnova a marně tu hledám blázny do aut ;-)

matesz 31.01.2009  22:58

« Re: Zdravím Rožnováka

k dnešku ji ještě mám, byly už jisté prodeje, ale díky mé nepřítomnosti v čr nebo podobně jsem ji neprodal. Takže stále čeká na svého nového majitele a mě stále teprve čeká změna auta.
      To je hodně možné, že jsi mě viděl, protože mám Swifta jako wintercar. Suzuki Swift 1.3 4x4, docela * :-) .
      Jestli nebude ještě prodaná, tak se sejít můžem. Teďka je schovaná v garáži a čeká až ztaje sníh a nebude štěrk.

Charger 14.02.2009  21:09

« Re: Re: Zdravím Rožnováka

Jo to věřím že se Swiftem bude sranda, viděl jsem jak jsi bokoval myslím v doprovodu BMW 318i a Randýskovy Imprezy :yes:. A co plánuješ jako náhradu za Celicu? No na jaře se ozvu, ted to moc nemá cenu, taky musím dát auto trochu do pucu přes zimu. :-)

matesz 18.02.2009  09:06

« Re: Re: Re: Zdravím Rožnováka

jj, to je dost možné... je to BMW 320d a gt-čko od Ondry... S nima jezdím vždycky... Něco plánuju, ale to si ještě nechám pro sebe :-)

Charger 01.03.2009  18:27

« Re: Zdravím Rožnováka

Jo to chápu :-) jo vlastně 320D, jsou tu dvě podobné E46 a pletou se mi, jedna 318i a jedna ta 320D :-)

matesz 02.03.2009  00:55

« Re: Re: Zdravím Rožnováka

to já E46tky nemám teda zmáknuté :-)

Charger 13.03.2009  18:04

« Re: Re: Re: Zdravím Rožnováka

Jo, vždyt já taky ne:-) jinak vidím že ses přidal k Autocaru na facebooku ;-)

matesz 22.03.2009  15:40

« Re: Re: Re: Re: Zdravím Rožnováka

jj... přidal... nemůžu chybět :-)

foto SadloST

SadloST 17.03.2009  21:01

Paradni auto ale co ta maximalka

Vazne paradni auto. Taky jsem o Toyote povazoval. Predek se hodne povedlo.
    Akorat ta maximalka. 105kW a 230km/h? To asi ne. To co ukaze tachometr a realita jsou 2 rozlisne veci.

matesz 22.03.2009  15:46

« Re: Paradni auto ale co ta maximalka

Díky, pěkné ST ;-)
      ohledně maximálky... napsal jsem cca 230 a samozřejmě je to tachometrová rychlost. Určitě to je tak max 220 reálných.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 05.10.2009  23:53

Celica

Nadčasový design,naprosto nádherný auto - jasná 10,fotky i recenze dostačující - 10.Těším se na recenzi Type-R...dokážeš si výborně vybírat,máš můj obdiv :yes:

matesz 11.10.2009  19:28

« Re: Celica

díky :-)
      recenzi nějakou na CTR udělám, ale až časem, až bude o čem psát... a bude více pěkných fotek...

foto celica2000

celica2000 24.02.2017  17:52

pravda o celice

I přes ty hrozný recenze jsem si v SRN koupil celicu hrůza z recenzí mi říkala pořád "kašli na to" nakonec jsem teda koupil r.v 2000 a najeto 373tis !!!Zase po prvnim majiteli se serviskou od toyoty v Mnichově. Po.pravdě jsem považoval 1300 eur za vyhozené , tak jsem ji přihlásil na STK bez závad , na diagnostice také dal jsem do toho 10w-60 kvalitní olej pomalu jsem ji rozjížděl tak a ted fakta: najel jsem s tim za 3 měsíce 10.000km a vyměnil olej pokud s tou úžasnou motokárou jezdím jako člověk podle předpisů spotřeba se hýbe kolem 5.5 litrů na 100 km , jel jsem s tím v německu po dálnici 200 asi 20 minut vše v pohodě jinak s tím jezdim fakt max za 6 litrů a ted do živého " olej " mužu říct že jsem dotoho nalil na měrce 3 mm pod horní maximum a ve finále/ olej jsem pochopitelně každých 500 km hlídal/ na stejné rovině před výměnou scházelo 5 mm, jinak se v tom jede kupodivu pohodlně ale kdo je vysoký nad 185 asi bude mít problem , zatím jediná investice tyčky stabilizátoru po cca 200kč tad asi vyměním i rozvodový řetěz stojí 4200 a za práci chce machanik 3000 jinak si na tom dělam servis sám.
    Víte třeba opel 1.6 16 ventil aždej nato nadává ja s tím najel přes 400tis a v pohodě zaleží asi na tom jak se oto stará a co do motoru lejete tam se doporučuje 5w-30 to jsem odmítl jelikož ze zkušenosti vím že tyhle oleje at je to castrol nebo total moc to nemaže hlavně v létě proto tam budu lejt 10w-60 olej do otáčkových motorů cenově skoro stejný jako 5w-30 , jinak řízení super , zrychelní tak má to namotáno 380tis dobré tak mam to jako hobby car a ceny ND ? jako na feldu .