Chevrolet Corvette (1993)

10.6.2007

Splneny sen. Asi takto by som popisal auto ktore sa konecne ocitlo v mojej garazi. Po rokoch snivania a nociach hladania na internete som konecne nasiel…

Chevrolet Corvette (Vette (RSKa))

"-- skrytý --" 10.06.2007  20:25

foto interieru

Pekna masinka pridaj par fotiek, aj interieru :yes:

foto petr16

petr16 10.06.2007  20:29

hod foto vnitřku, pak to bude jasná 10

Vette 10.06.2007  20:35

« foto

Fotku som pridal, pise to ze caka na spracovanie.

foto 2-0VTEC

2.0VTEC 10.06.2007  20:34

Hodnotenie

Krasne auticko,klasika,ale viac foto by bodlo,interier a tak,ale aj tak za 10b. :-)

"-- skrytý --" 10.06.2007  21:10

Desítka...

...sny jsou od toho aby se splnily... :yes:

"-- skrytý --" 10.06.2007  21:19

Uníkát! :yes: A s tou volbou převodovky bych určitě souhlasil ;-)

"-- skrytý --" 10.06.2007  21:43

nádherná klasika. musim 10 tady je zbytečný psát cokoliv protože by to byla jenom chvála a na tu jsi stejně určitě s timdle autem zvyklej

Vette 10.06.2007  21:51

Dakujem

Dakujem za super hodnotenie.

"-- skrytý --" 10.06.2007  21:51

Re: Krása

To by som bral aj ja, to je jednoducho výnimočné auto! Jasne, že 10b. Tu netreba ani recenziu, stačí dať iba čo najviac fotiek!!!

Vette 10.06.2007  21:53

« Re: Re: Krása

mne niekedy staci ist do garaze a len tak si na par minut sadnut za volant. Ani netreba vychadzat z garaze ;-)

petrzel1 12.06.2007  11:01

« Re: Re: Re: Krása

Vím, o čem mluvíš...Takže jasná 10!!! A ať jezdí!!!

jmurjr (H22A7) 10.06.2007  22:00

jasne

jasne je bodove hodnotenie. s tymto autom som toho ako maly vela najazdil, test drive 1. ta futuristicka palubka je stale riadna pecka (rychlomer je digitalny, alebo nie?) to je jedno je to za 10 :yes:

Vette 10.06.2007  22:06

« Re: jasne

Ten interier je super. Rychlomer je digital.

jmurjr (H22A7) 10.06.2007  22:10

« Re: Re: jasne

tak potom si na test drive pamatam dobre. to boli casy. toto by som niekedy chcel vidiet nazivo. ak mozes tak napis kde sa s nim pohybujes, ak nie tu tak mam majl jmurjr@yahoo.com ak nenapises, tak chapem

"-- skrytý --" 10.06.2007  22:02

Re: Otázka

Ešte by ma zaujímalo, či si ho doniesol z USA, alebo si ho kupil tu na Slovensku a ako je to zo súčiastkami, daju sa objednat aj z nemecka povedzme a ako je to cenovo zhruba ako na BMW? A tiež ma zaujíma výška poistky, keďže je to 6, 8 liter a spotreba, ozajstná?

Vette 10.06.2007  22:12

« Re: Re: Otázka

Auto som planoval doviest z USA alebo CR(je tam slusny vyber a lecnejsie ako v Nemecku) Nakoniec som nasiel auto na Slovensku zo slovenskym TP. To aj rozhodlo. Vyhol som sa tak problemom pri prihlasovani nakolko to vybavil povodny majitel. Suciastky sa daju objednat v SR, CR alebo z ameriky. Novu spojku kupil povodny majitel v Madarsku a vraj ho komplet stala 16.500Sk. Myslim ze to nie je zle. Spotreba zavisi od stylu jazdy. Pri jazde mimo mesta cca. 120-130km/ je priemer 10,8l. Prave som spravil okruh BA-BB-PP a naspat, vecsina cesty bola mimo dialnice a priemer bol 16,8. Ale to som si tu jazdu uzival a spotrebu som nesledoval. Doma na cestach co poznam a idem naplno to vyskoci aj na 24l.

Vette 10.06.2007  22:14

Jako malej kluk jsem jima byl okouzlen a pořád mi to zůstalo za 10 :yes:

foto majki

majki 11.06.2007  09:37

Hodnoceni

Zatim davam 9b, corvettky se ceni :yes: , uvital bych ale vice fotek z interieru, budiky a tak >:D

"anonym" [195.168.44.XXX] 11.06.2007  09:53

uzasne.... corvette je corvette. jasnych 10 uz len za ten rocnik. btw. som predajcom tychto aut tutok v ba. ak by si nieco potreboval, zastav sa na roznavskej v autotrende......

"anonym" [193.93.72.XXX] 11.06.2007  18:16

« Re: 10

ahoj, urcite sa zastavim. Bol som obzerat aj tie nove krasavice ale zatial to je mimo rozpoctu. Uz tento kusok bol dost drahy na to ze je len ako hracka na splnenie chlapcenskeho sna. C6 ale ostava ako motivacia do buducnosti ;-)

"anonym" [195.168.44.XXX] 13.06.2007  09:08

« Re: Re: 10

odkedy som jazdil c6 netuzim po nicom inom..... akurat nam dosli dve kupatka, jedno victory edition a druha klassa. asi tak za dva mesiace by mohla byt Z06. pocuj. dojdi s tou tvojou kraskou a skusime vybavit nejaku testovaciu jazdu... mal by som tu byt tak do augusta. ak si nejazdil c6 tak by si naozaj nemal vahat. 6l V8...... co dodat

neregistrovaný: "pietro" [84.47.110.XXX] 13.06.2007  19:28

« Re: Re: Re: 10

nove, jazdene? nechaj na seba mail pls, Dik

Vette 13.06.2007  23:08

« Re: Re: Re: 10

Taka ponuka sa neodmieta >:D Dakujem za ponuku a urcite sa zastavim.

"anonym" [195.168.44.XXX] 18.06.2007  09:36

« Re: Re: Re: Re: 10

roman27@post.sk urcite mi napis a nieco vymyslime >:-[] maj na pamati ze som tu len do konca jula!!! seeya

foto Umierneny

Umierneny 11.06.2007  09:57

Nadhera

10b! To je krasne auto.. Mal som ho ako anglicak, bol to moj najoblubenejsi. V U.S.A. som sa pri takej ciernej nechal odfotit akoze do nej nastupujem :-) Krasa... :yes:

"-- skrytý --" 11.06.2007  10:42

Krasvec

Moc pekne auticko,ale ja osobne bych nemusel tu targu.Ale i tak za 10b. :yes:

"-- skrytý --" 11.06.2007  13:02

Co dodat......

Sny se mají plnit. Nádherná Vette, Gratuluju k takovému unikátu (hlavně díky převodovce) 10b.

foto classi-c

classi-c 11.06.2007  15:24

v sobotu...

...som sedel v C3 ten isty motor, tiez 6 kvalt, targatop, cierna fatba, jednoducho WOW...dokonca som si ju aj nastartoval a trosku potocil...nezabudnem do konca zivota... ;-) mas to za 10b

"anonym" [193.93.72.XXX] 11.06.2007  18:21

« Re: v sobotu...

Ja som sa tak tesil na jazdu na Corvette, ze ked som bol v Kanade tak som celu noc isiel autom za kamaratom do USA aby som sa na jeho Corvette mohol previest. Bol som tam len jeden den, ale ta jazda stala za to. Bol to pre mna super zacitok. Hned som musel ist naspat aby som stihol lietadlo na Slovensko. :-)

"-- skrytý --" 11.06.2007  16:34

Po delší době se tady objevilo opravdu zajímavé auto :yes:

Novic (Porsche team/GT-R team) 11.06.2007  20:16

pozn.znacka

ve predu mas nejakou malou poznavaci znacku nezda se ti? ;-\ :no:

"anonym" [193.93.72.XXX] 11.06.2007  20:45

« Re: pozn.znacka

Momentalne tem nemam ziadnu znacku. Ta co je na fotke bola este na povodneho majitela. Sam tam nedokazem tam nic navrtat a tak si dam asi vyrobit nalepku. Ak by si mal take auto, dokazal by si si navrtat znacku do naraznika? Zatial som isiel par krat okolo policajtov co odstavovali auta a nevadilo im to. Budem dufat ze to pochopia.

petrzel1 12.06.2007  11:04

« Re: Re: pozn.znacka

Slyšel jsi něco o suchých zipech a zalaminátované papírové značče? Ten zip nárazníku neublíží a drží to jak čert. :-!

"anonym" [83.240.5.XXX] 20.06.2007  21:24

« Re: Re: pozn.znacka

Tak aby ta neodsatvili ako toho Ferraristu na zo Slovenska na Gumballe.

Vette 20.06.2007  22:24

« Re: Re: Re: pozn.znacka

to bol extrem. Ten policajt musel dat za nieco pokutu a bolo tam aj vela svedkov co si to natacali. Tam sa zjednavat moc nedalo. Neostava nic ine ako dufat. Inak, mam pocit ze platil 2000SK. Ty by si si koli 2000Sk dal navrtat naraznik na Ferrari????????

"-- skrytý --" 13.09.2007  15:09

« Re: Re: Re: Re: pozn.znacka

Ahoj Vette. Mohol by si mi prosim ta povedat kde objednam taku nalepku?? Moja SPZ mi nechce vpredu drzat a ani tam moc nepasuje. DIK

Vette 14.09.2007  09:32

« Re: Re: Re: Re: Re: pozn.znacka

Dal som si ju spravit v Okat plus v Bratislave - Petrzalke web www.okat.sk

"-- skrytý --" 03.10.2007  21:25

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: pozn.znacka

dakujem ;-)

"-- skrytý --" 12.06.2007  12:06

Thumbs up

Gratuluju ke splnění snu :yes: Corvette je i můj sen (přesněji ZR-1), ale jako chudý student můžu akorát chodit slintat na srazy Corvette v Praze... ;-\

Každopádně je to kráska, tak si ji pořádně opatruj. A když Ti to vyjde, tak ji přivez v červenci na sraz do Prahy ;-)

neregistrovaný: "Mrtvakrysa" [83.208.9.XXX] 12.06.2007  17:56

« Re: Thumbs up

Aspoň někdo má trochu vkus na auta. Akorát zr-1 sehnat je trochu probém, dost jich je bohužel roztřelenejch a u nás jsou jen 2, z toho ta jedna by se dala za rozumnou cenu možná koupit. Ale obávám se že to je mimo možnosti většiny tady. (včetně mě samozřejmně). Jinak k tomu níže, 93 má už jen černobílej digitální ukazatel rychlosti, otáčky jsou klasicky(+ taky údaje ale prostě ne otáčky a už nevypadá podle mě tak hezky, jinak palubka vypadá o hodně líp od 1990). Poslední rok s barevnym digitálem se všim byla 89. Od prodejej zr-1 je to takovej separátní kokpit pro řidiče a spolujezdec je stranou. GT1750: Loni na srazu na Julděfuldě byla jedna černá zr-1 z 1992, pak tam sice byla ještě jedna "zr-1", ale to byla klasická c4 s vyvrakovanym motorem ze zr-1.
      Vette93:A jen tak mimochodem nemáš těch 51000 v mílích spíš než v km ? Jo a ještě k rádiu, řešili jsme taky nefunkční cd, vyčištění nepomohlo, takže dovoz z ameriky, neni to zas tak drahý, GM má hrozný zásoby na skladech. Jinak zvuk to má krásnej, nejen rádio, to je asi jediná nevýhoda zr-1, má pištivej zvuk, klasická c4 nebo c3 bez tuzingu výfukový soustavy zní opravdu nádherně.

Vette 12.06.2007  18:04

« Re: Re: Thumbs up

Ahoj, pozeram ze v Corvette sa vyznas. Tych 51.000 je v KM, ale ci to bolo tocene uz zistim tazko. Auto je v slusnom stave tak predpokladam ze by to mohlo sediet. Viem ze CD sa da vycistit, ale este som sa k tomu nedostal. Riesil som na zaciatku dolezitejsie veci. Zvuk motora je super a preto ma to radio ani moc netlaci.

neregistrovaný: "sqadra" [158.196.41.XXX] 24.06.2007  00:02

« CD prehravac

Krasne auto, taky bych se rad v takoven nekdy svezl. Mam radu, pokud se ti nepodari rozchodit to CD a kazety funguji ok, tak je super reseni takova ta adapter kazeta s kablikem a pripojenim 3,5 mm jack na jakykoli mp3 prehravac. Sam ji pouzivam a velice me prekvapila kvalita zvuku, ktera zni, jakoby tam ten prehravac byl pripojeny primo a pritom stoji nejakych 300 kacek. Ale mas pravdu, zvuk motoru asi da na takove starosti zapomenout :-)

Vette 24.06.2007  14:47

« Re: CD prehravac

Dakujem za radu. Tu kazeto mam a pouzivam uz par rokov. Prave dnes som si spravil taky 300km vylet a vobec mi to radio nechybalo. Stacilo dat dole targu a ist na cestu :-)

"-- skrytý --" 12.06.2007  18:11

10 b.

Pěkná :yes:

neregistrovaný: "mrtvakrysa" [83.208.9.XXX] 12.06.2007  18:54

51.000

No tak jestli je to v km a měnil jsi spojku, tak to je trochu podezřelý ne ?( i v mílích by to bylo divný teda) Nebo máš smůlu, ale nevim. K přetočení, tyhle typy aut se většinou nepřetáčí, v evropě kde je to relativně exotický auto už vůbec ne. Jinak záleží kdo byl původní majitel a tak, ale 50 tisíc je dost málo, to ale poznáš podle stavu ne? Jinak bych se podíval na rezervní kolo, myslim že budeš překvapenej na co všechno soudruzi z USA nemyslí.

Vette 12.06.2007  19:36

« Re: 51.000

Podla stavu by som povedal ze je to realne. Par ludi co sa tomu rozumeju som aj mal na obhliadke a potvrdili ze stav je slusny. Tazko povedat ze co s tym stvaral predchadzajuci majitel. Auto je dovezene z CR, mozno ho niekdo bude poznat. Zistoval som na forach ale nic som nezistil. Rad by som o nom zistil viac ale zatial neuspesne. Rezervne kolo som nasiel, ale neskusal som ho davat dole.

"anonym" [83.208.9.XXX] 12.06.2007  20:33

Tak to je štěstí. Zrovna před pár dny jsme pokračovali v ůdrbě c4 z 1985 cabrio. Předchozí majitel byl hroznej prasák a to auto měl jen pro "machrování", jinak si to vysvětlit neumim. Narval na to 235 kola, nějáký hnusný disky, neřešil že mu nefunguje alarm nebo že mu nesvítili kontrolky, to že měl nalomenou část traverzi která drží, teda držela půlku věcí na řemeni, vůbec nezkoumal, vejfuky, nezájem takže promačkaný a prorezlý u motoru + díra. Ze spodu jinak vypadá hrozně, zhohejbanej kříž dole na autě + plnej kamínků a bordelu a taky mu asi dlouho tekl olej z převodovky, plus jsme zjistili že převodová vana nemá upoštěcí ventil. Mimo to je přestříkaná a docela to odflákli protože je tam vidět ze spoda a ve spárách původní černá barva. Věci typu že nesedí stěrače a humus snad ve všech kapalinách v autě a to že když se to odváželo nesdělil že autu chybí olej, prostě krása. Ale za ty prachy. A taky jsme byli trochu zaražený když jsme viděli nový přední tlumiče, ale bouraná nebyla. Jinak interiér, strašnej, hlavně sedačky vypadaj jak po 300 tisících. No a najeto měla 81 tis mil +- tisíc, nevim přesně. Jinak zvuk má jak už jsem psal úžasnej.

Vette 12.06.2007  22:00

« Re: 51000

Vette 15.06.2007  22:51

« Re: 51000

Ahoj, pochopil som spravne ze si majitelom dalsej Corvette? Ak ano pridaj sem auto a fotky. Som moc zvedavy ;-)

neregistrovaný: "mrtvakrysa" [83.208.9.XXX] 12.06.2007  20:41

Ale to už je trochu mimo téma. No jestli je z CR tak se stačí poptat na fórech jestli něco neví, a když jak píšeš ne, zkus zkouknout fotky ze srazů. Ale tuhle jsem tam neviděl. C3-5 jsou nejpopulárnější protože z hlediska sběratelský hodnoty, až na pár exotů žádnou nemaj. Možná tak první edice a dřívější ročníky c3 s big blockem v dobrym stavu, c4 zr-1 nebo callaway a z c5 skoro nic, z06 toho moc nedala. I když s c5 najdeš spíš někoho kdo chce rychlejší auto a nemá na nový ale nemá ani vztah ke starejm, prostě chce jen jezdit. Né vždy ale většinou jo. Jinak c3 dost lidí od corvett považuje za poslední pravou corvettu. Ale to samý máš s BMW. A k rezervě, až se dostaneš tak jí odmontuj, my jsme tehdá u zr-1 koukali.

"anonym" [212.80.64.XXX] 13.06.2007  18:04

přehřívání motoru

motor ve vette snese 110 celsia je to normální kdo to neví je z toho vyplašený

foto StanS

StanS 20.07.2007  10:22

« Re: přehřívání motoru

nechtělo by to revidovat vodní čerpadlo a termostat?

"-- skrytý --" 14.06.2007  14:39

Pěkné auto, dávám deset bodů!!!

Novic (Porsche team/GT-R team) 15.06.2007  21:44

hodnoceni

dvam deset ale chci se zeptat kde bydlis?

Vette 15.06.2007  22:49

« Re: hodnoceni

Dakujem za body. Kde byvam som napisal uz raz o par riadkov vysie. Som z Bratislavy.

"-- skrytý --" 20.06.2007  12:36

Automat X manuál

Právě u takových aut je automatická převodovka naprostou nutností, pokud si chcete užít jízdu jak se sluší a patří a nejlépe s možností sekvenční volby...

Vette 20.06.2007  17:17

« Re: Automat X manuál

Kazdy kto vlastni Corvette mi vravel ze tam treba automat. Ja som vybral manual a nelutujem. Urcite su situacie kedy sa ten automat hodi (napr. pomala jazda v meste. Ja som si zvykol na manual a som rad ked si mozem radit podla seba. Moznost sekvencneho radenia pri tomto aute nebola, maju to len novsie modely.

neregistrovaný: "Dalin" [160.43.250.XXX] 21.06.2007  13:20

« Re: Re: Automat X manuál

V dubnu jsem si koupil C5, 2002 a hlavni duvod, proc jsem vahal, byl, ze to byl automat... Vzdycky jsem mel a chtel auto s "kverlackou", ale jak pises, shanet Corvettu s manualem znamena zuzit si vyber tak o 80%. Nakonec me presvedcilí a nemuzu si to vynachvalit. Sice to nema sekvenci, ale ani ve meste ani na normalnich cestach to neni s automatem vubec spatne!
        Sice vzhledem k tomu, ze mam jeste Oktavku manual, se mi obcas v Corvette povede slapnout na "spojku", takze litam oknem ven, ale uz si zvykam :-)
        Tvoje auto je moc krasne, puvodne jsem taky chtel C4, ale jak postoupil cas, zacal jsem si myslet na neco novejsiho (predtim jsem mel Camaro 1992), tak jsem se placnul pres kapsu a stejne jako ty "snivam".
        A blahopreju, pozde, ale prece, C4 v takovemhle stavu jsem moc nevidel!

"anonym" [194.212.104.XXX] 08.07.2007  23:32

« Re: Automat X manuál

myslim že tohle je určitě u každýho jiný, já osobně bych nikdy nic za manuál nevyměnil, ikdyž musim uznat že po jízdě se Z4 3,0si sem na automaty trochu změnil názor(ikdyž sem nadával kdo to do toho auta může chtít), vadilo sem si připadal spíš jak na playstationech než za volantem, nemluvě o "šlapání na spojku", který mě nejedenkrát málem prohodilo oknem(ale tak to je jen o zvyku) :)

foto mura11

mura11 21.06.2007  09:53

Krasna "kara"
    je vazne super videt na silnici takove zpestreni v zaplave konfekce :yes:
    at dobre slouzi a prinese hodne radosti z jizdy

foto Marty-H

Marty-H 24.06.2007  20:04

krásná klasika

je radost jezdit něčim co prostě nikde(skoro) nepotkáš...

Vette 24.06.2007  20:38

« Re: krásná klasika

dakujem, je to super a tesim sa na kazdu moznost sa na nom previest. Ta jazda je uzasna. 3x idem spravit kolecko okolo bloku kym ho vecer dam do garaze :'-(

"-- skrytý --" 27.06.2007  09:12

Super....

... co dodat. Nádhera.

neregistrovaný: "Ambilight" [89.173.51.XXX] 28.06.2007  00:36

uz som sa v nej viezol

Musim sa pochvalit, ze Vette93 ma uz v nej previezol a bol som z toho uplne napychany. Bol to moj naj naj automobilovy zazitok... je to delo :yes:

"-- skrytý --" 28.06.2007  08:51

auto: 8b; popis a zkušenosti: 9b; fotky: 8b --- celkem: 8b ;-)

"-- skrytý --" 28.06.2007  10:52

mno

trosku viac info plz. Zatial 7b

Vette 28.06.2007  17:50

« Re: mno

Co by ta zaujimalo??? Upresni co by si chel vediet a doplnim informacie.

"-- skrytý --" 28.06.2007  15:02

Poklona

O autě už bylo napsáno hodně to mě moc nebere spíše obdivuji že už ve 29ti mas k takovymto automobilovym klenotum vztah. Ze zkusennosti vim a je obecne znamo ze takovato starsi auta si kupuji vetsinou starsi panove aby si pripomneli mlada leta ale v 29 je to obdivuhodne, ja bych ji porad tahal za krk tak ze by to nevydrzela bud ona nebo bych ji nekam zamotal. Takze mas u me obdiv :yes: jinak auto pekne ale hold Stingray to uz nejni :-(

Vette 01.07.2007  23:50

« Re: Poklona

Dakujem. Povedal by som to tak ze ked som ju zbadal, nedokazal som uz odolat a musel som ju zobrat.

neregistrovaný: "Ehm" [91.127.251.XXX] 01.07.2007  23:36

No neviem...

Carach stary akysi, co na tomto ludia vidia ... a este ten motor z bagra :no: :no:

Vette 01.07.2007  23:49

« Re: No neviem...

Asi nevies o com hovoris. Vsetko ma svoje caro aj ked viem ze sa to nemusi kazdemu pacit.

"anonym" [88.100.235.XXX] 04.07.2007  13:19

Krasna

Cao na rok 93 je ve slusnem ztavu a udelals dobre manual je manual.Ja mam Z06 novinku 2006 a bez manualu si ju neumim predstavit.Preju ti hodne peknych kilometru s corvettou.

Vette 04.07.2007  17:49

« Re: Krasna

Dakujem a blahozelam ti k tej tvojej ZO6. Taktiez prajem vela stastnych kilometrov a mozno sa raz streneme na nejakom zraze :-!

"anonym" [213.151.218.XXX] 05.07.2007  12:54

vettka

Auticko pekne,trosku Ti nesedi zrychlenie a max.rychlost. Nesmies sa bat ten pravy pedal zmacknut,alebo sa Ti pod neho nieco zakotulalo? Stastne Km. A v PHA na videnou.
    V

neregistrovaný: "mrtvakrysa" [83.208.9.XXX] 05.07.2007  18:28

Značka

Vette93: Jen tak jsem si všiml že asi stále řešíš značku. No tak dám ti radu, když odklopíš vepředu ten kus s nápisem Corvette, tak pod nim je příprava s dírama pro šrouby na značku. Jedinej "problém" je že tam musíš dát motorkářskou a trochu ji ohnout aby se tam vešla. K zadní, značce, zajímavý řešení, většina lidí ji totiž ohne, vypadá to líp a je to lehčí na udělání. A taky na to svítí v noci to světlo, což nevim jestli u tebe funguje, díky sklonu značky.

Vette 05.07.2007  22:30

« Re: Značka

Dakujem za radu. V zadu mam stvorcovu znacku a v predu somdal nalepku. Je to rozoznat na fotkach. Zatial to nikomu nevadilo a pokial s tym nebude problem tak to necham tak. Demontovanie loga z naraznika by zmenilo predny pohlad na auto a preto to necham tak.

neregistrovaný: "mrtvakrysa" [83.208.9.XXX] 06.07.2007  20:55

« Re: Re: Značka

Jo pochopil jsem z fotek co tam máš. Tohle jsme použili jako dočasný řešení, ale nakonec skončili všechny se značkou vzadu i vpředu, vypadá to podle mě dobře, v rámci možností. Jinak většina policajtů to neřeší. Musel by jsi narazit na nějáký zakomplexovanýho, který by si chtěli vylít zlost.

neregistrovaný: "mrtvakrysa" [83.208.9.XXX] 09.07.2007  11:46

Zatáčky

Vette93: " ...su len na rovne dialnice a ze na inych cestach su onicom. Musim to vyvratit a povedat ze to je omyl." Tohle tak nějak stále přežívá v myslích většiny Evropanů, to že Corvetta neumí zatáčet. Je pravda že trojlístek Firebird, Mustang, Camaro jsou muscle car o vzhledu, který jsou houpavý, těžký a v zatáčce nemaj moc šanci, ty jsou (respektivě byli, dneska už je to neporovnatelně lepší) dělaný na pohodový projíždění se, případně na gumování pneumatik, ale ne na okruh. Narozdíl od Corvetty, už první C1 z roku 1953 se mohla chlubit, oproti svým evropským kolegům, skvělými jízdními vlastnostmi, úžasným řízením a klasicky dobrou spolehlivostí a ( na tehdejší dobu) bezpčností. Výkonově to taky nebylo špatný, sice šesti válec s objemem 235.5 krychlovejch palců s výkonem 110kw (za dva roky první V8 , jen tak mimochodem s šesti válcem 0-160km/h za 41 sec a s V8 za 24). Ze začátku sice bylo jen s 2-stupňovym automatem, ale to se taky zlepšilo(s příchodem V8). Nicméně auto vážilo asi 1250 kg a jezdilo perfektně. Nejzajímavější byl asi Stingray Racer s váhou lehce pod jednu tunu a výkonem 230kw nebo Z06. No C2 moc dlouho netrvala 64-67 a k C3 se dostali už jenom V8 ze začátku s objemy 327 a 427. O rok později přišla klasická V8 5.7l smallblock (350) a bigblock 454 (7.4l). No C3 sice měla sériově balóny (končila na 255/65 R15), hroznou aerodynamiku (podlě některých poslední pravá Corvetta), nicméně rozložení skoro 50:50, a pokud se tam dali nízkoprofily tak to jezdilo do zatáček velmi dobře. Jo k C2, díky skvělé aerodynamice měly problémy s tim že se jim začala v rychlostech 100mil a výš, nadzvedávat a chtěla vzletět, c3 na tom nebyla o moc líp ale dalo se s ní jet přes 200, i když plavala a pocit horší jak z oktávky. Pak až v 84 přišla C4. To byl docela posun, byla děláná na jízdu, klasickej design, dobrá aerodynamika, (300 km/h bez křídla a držela perfektně), i přes poněkud archaický řešení zadní nápravy (což je i u C6) dobrý jízdní vlastnosti v zatáčkách. Výkony díky ropný krizi do roku 1992 poněkud pokulhávaly, ale to už začalo u C3. (mimo ZR-1, i když klasickej 350 smallblock, jedinej DOHC motor za celou Corvette historii, jinak i nejnovější Z06 má ohv, ale to neni nevýhoda). No C4 taky do roku 89 měli plně digitální ukazatele(až na mechanickej počítač kilometrů/mil). No pak přišla v roce 97 C5, což byl nejmenší mezigenerační skok za celou historii, byla o něco lehčí jinak podobný vlastnosti s C4 ( jo k C4, největší exot je asi 1997 ZR-1 Mallett, motor V8 6481 krychlovejch cm, výkon 662kw a maximálka asi 380, to vše bez přídavného spoileru kdekoliv). No a teď C6, lehčí, výkonější, rychlejší, mě se už moc nelíbí. (Jistě že bych ji bral a Z06 dvakrát, ale už to nemá tu aura C3 v černo stříbrnym provedění). Jezdí to pěkně, zvuk to má hezkej, vypadá k světu, ale už to podle pouze mého názoru neni ono. No nicméně tolik k dlouhé historii, kterou si můžete přečíst kdekoliv na netu, chtěl jsem jen říc že C1 by to kdykoliv a kdekoliv nandala evropským autům jako Jaguar XK-120 nebo Mercedes gull-wing 300SL. Stejně tak C2, C3 až C6 maj dobrej podvozek a dobrý rozložení hmotnosti, a nejsou jen na rovný silnice, ale i C3, která vypadá jako "muscle car" vám to v zatáčce nandá většině aut, pokud zrovna nepotkáte BMW pětkový a níž řady nebo tak. Přece jen váží přes 1500kg a proti 1100kg autům šanci nemá. No tak to by bolo asi vše. Kdyby to bylo moc dlouhý tak to smažte.

Ajin(MoDo Team) 09.07.2007  11:58

« Re: Zatáčky

Dooobrej a poučnej výklad, Vette je můj dávnej sen a teď o něm vím i něco víc :-)

Vette 10.07.2007  20:24

« Re: Zatáčky

Dakujem za informacie. Vidno ze sa v tom vyznas. Ake mas auto? Predpokladam ze ak mas tolko informacii ze by si mohol mat super recenziu.

Vette 10.07.2007  20:25

neregistrovaný: "mrtvakrysa" [83.208.9.XXX] 10.07.2007  20:48

Zatáčky

No tak používám krásnou Škodu 120L v naprosto skvělym stavu (neni ani moje). A recenzi na ni psát nebudu, nějak po tom netoužim. Ale ty si asi myslíš, že snad mám Corvettu. V pár Corvettách jsem jel, pár majitelů znám, v pár jsem se vrtal, ale žádnou nemam (možná to bude kombinací nízkého věku(19) a 11 tisíc povinný ručení, cenu 300 tisíc za auta ani nepočítám). Jinak k těm informacím, tohle si najdeš na netu, k tomu jsem to bral z hlavy, takže mě klidně opravte.

Vette 10.07.2007  22:21

« Re: Zatáčky

Co nie je, moze byt. Ja som zacinal na Favorite a tiez nebol moj. Vlastne auto som si kupil az ked som mal 26. Musel somsa uskromnit a teraz uz mam co som chcel. Aj ked mas tie info z netu nevadi. Je malo ludi co vedia aspon nieco o Corvette a preto som rad, ked spoznam niekoho kto ich ma rad ako ja.

"-- skrytý --" 13.07.2007  16:03

3x10b

no tak na tomto aute mam nieco nabehané, ale len v hre NFS v strasne starej verzii asi z r. 96al.97 uz neviem..
    a jazdit po takých cestách ako su pod tatrami musí byt nadhera.. :-) jednoznacne davam 30b

Vette 13.07.2007  17:08

Nove videa

Dakujem za body. Po dlhsom case som sa dostal znovu na prvu stranu >:D Zaujimave sledovat ako rychlo sa moze auto rychlo prepandut z vrchu dole. Nemyslim tym len moje auto. Ak Vas to potesi, mozte si pozret par novych videi:

"-- skrytý --" 13.07.2007  18:23

« Re: Nove videa

:yes: :yes: Pěkné, jsou tam vidět ty koně pod kapotou.. ;-)

neregistrovaný: "mrtvakrysa" [83.208.9.XXX] 13.07.2007  19:10

Nic

Ještě bych si dovolil, v NFS (skvělá hra aspoň co se 1 týká) byla sice C4 ale ZR-1. Takže oproti týhle mimo 75 kw navíc měla širší zadní gumy (to jsi tam stejně nepoznal) a nastavitelnej podvozek (taky nepoznal, ale v reálu jo). Plus uvnitř, zezadu a u žáber napsáno ZR-1. Jinak tady Vette93 má ZR-1 paket, což znamená že vypadá až na nápisy a užší zadek stejně. Akorát ne ni nemá nastavitelnej podvozek, ten byl možnej i na normální C4 za příplatek. Vette93: Jo ještě k maximální rychlosti, ta byla s timhle výkonem údajně lehce nad 280 km/h, já jsem s normální C4 nejel ani 200 km/h , takže potrvdit nemůžu, ale řekl bych že spíš 270km/h. Zas tak dobrý cx ani výkon to nemá. Samozřejmně všechny rychlosti nad 130km/h byly zkoušeny pouze na letišti případně na určitých úsecích u našich německých sousedů. Ehm kucky kuck. Ale aby se nám to tu nezvrhlo v jinou debatu, že.

Vette 13.07.2007  19:44

« Re: Nic

Skusal som max 235km/h, na viac nebol priestor a nemam povahu hned skusit maximum. BYvali majitel vravel ze isiel 275km/h. Ci to je pravda neviem. Akurat idem objednat nove gumy a neviem sa rozhodnut ci zobrat do 270km/h alebo 300km/h.

Vette 13.07.2007  19:47

« Re: Re: Nic

Este doplnim ze teraz pouzivam Good Year 285/40 R17 Eagle GS-C. V poslednom case dostali dost zabrat a preto nastal cas na nove. Nasiel som rozne znacky a ceny sa dost lisia. Najlacnejsie su Kumho za 6400Kc, Bridgestone 7400Kc, Michelin a Pirelli okolo 11.000Kc. Najdu sa aj gumy sa 15.000 ci 20.000Kc. Otazka je ci su tie lacne tak zle, alebo ci su tie drahe tak dobre??? Predpokladam ze zivotnost budu mat vsetky rovnaku.

neregistrovaný: "mrtvakrysa" [83.208.9.XXX] 13.07.2007  19:16

Ddoatek

Jo úplně na to nejviditelnější jsem zapomněl, třetí brzdový světlo, ZR-1 ho má nahoře, pod sklem, tyhle i když měli zr-1 vzhledovej paket ho měly dole, nevim proč, jedině že chtěli nechat nějákej viditelnej rozdíl.

neregistrovaný: "mrtvakrysa" [83.208.9.XXX] 13.07.2007  19:20

« Re: Ddoatek

Sorry za spam, do třetice všeho dobrýho, to světlo samozřejmně nebylo pod ale NAD sklem.

neregistrovaný: "mrtvakrysa" [83.208.9.XXX] 13.07.2007  20:02

Gumy

285 ? To máš asi trochu jinej rozměr, kola jak jsem viděl jsou origoš nicméně gumy na tenhle rozměr ráfku mají být 275/40 r17 vzadu/vpředu stejný. Jinak gumy ti stačí do 270km/h. Krátkodobě můžeš překračovat v pohodě o 10%(bohužel jsou výjimky, jisté, mě už teď neznámé značky, dokonce nezvládly ani uváděnou rychlost a dojezdily o několik km/h před ní, nicméně předpokládám že u značkovejch gum za 6000kč a výš by tohle rozhodně hrozit nemělo, ale klidně se radši na konkrétní přeptej přímo u prodejce, pro jistotu. Jo pokud by jsi našel někoho kdo prodává 315/35 R17 ZR, napiš, na netu u nás je jen Kumho a ještě do 300km/h klidně si dojedu an Slovensko, když budou za dobrou cenu, pak to jistí Německo). A 270 km/h se obávám stejně moc často jezdit nebudeš. Životnost si myslim budou mít rozdílnou, bodou mít jiný složení a trochu odlišnej vzorek, takže já si myslim že tam rozdíly budou, rozhodně ne tak velký jako mezi 195/60 r15 gumama, ale budou. Já osobně bych bral Bridgestony (pokud odpovídá cena tak je to myslim dobrej obchod), Kumha jsem nikdy na ničem neměl (montovali je dřív jako default na Porsche), takže netušim, ale měliy by být taky v pohodě. Jinak nechceš tam dát spíš origoš 275/40 ?

Vette 13.07.2007  20:21

« Re: Gumy

Mam v technicaku 285/40 R17, v predu 255/40 R17. Zvazoval som 315 ale myslim ze by to bolo zbytocne a aj tak som ich nevedel nikde najst. NAjhorsie je ze som chcel ist buduci vikend na zraz do Prahy ale gumy mi pridu najskor za 10 dni. Tie co mam teraz tu cestu uz nevydrzia :(

neregistrovaný: "mrtvakrysa" [83.208.9.XXX] 13.07.2007  20:31

HE ?

Eh no tak to máš trochu hodně blbě. Rozhodně doporučuju, když už nic jinýho stejný rozměry vzadu a vpředu. To co tam máš ty neni zrovna ideální. Předchozí majitel to asi moc neřešil. Jak jsem psal origoš je 275/40 r17 na obou nápravách. ZR-1 a měla vzadu 315/35. Pod rok 89 nebo kolik bylo 255/45 R16. Ale přiznávám se, že tvoji kombinaci jsem u žádný Corvetty ještě neviděl. Jinak to auta s těmahle rozměrama musí být zvedlí vzadu ne ?

"anonym" [84.42.241.XXX] 29.01.2008  22:11

« Re: HE ?

od r.93 měla vette rozmer pneu vpředu 255 a vzadu 285

neregistrovaný: "mrtvakrysa" [83.208.9.XXX] 13.07.2007  21:49

Sraz

No vidíš, to je smůla (Teď jsem si to dočetl celý teprve). Já tam zrovna taky jedu, ale já to mam trochu blíž. Asi tak o 400km. Letos by to zase mělo být SNAD docela dobrý, ale to se uvidí. U nás Corvette hnutí tak nějak upadá. Hašteří se, loni byl sraz corvett ale od někoho jinýho a jmenovalo se to stejně a ve vedení jsou už jiný lidi a nikdo se k ničemu nemá, prostě chaos. Tak doufejme že letos přijede dost lidí. Jinak zajímavý kousky jsou C1, pak tam bylo předloni ZR-1, byl tam i jeden Mustang jako lákadlo na koupi, pak možná zaváděcí série C3, pak u pár povedej tuning, no a zbytek relativně "normální" auta, bohužel i dost tuzingů. Tak buď pojedeš bez ní a nebo příští rok. Holt nemáš driftovat.

neregistrovaný: "mrtvakrysa" [83.208.9.XXX] 13.07.2007  21:50

« Re: Sraz

Vlastně ne předloni ale před dvěma lety. Už se mi to plete pač jsem tam loni nebyl, a předloni to nebylo.

Vette 13.07.2007  22:01

« Re: Re: Sraz

JE to velka smola. Moc som sa tesil. Ked som kupil auto dal som hned sprvit geometriu ale asi ju pokaslali. Mal som vcera auto na dvihaku a zistil som ze vnutorna strana je uplne zjazdena, pritom z vonku je v pohode. Uz som nasiel firmu kde maju masinu na americke auta tak tam pojdem hned ako pridu gumy. Tie som uz objednal tak budem cakat. MOzno sa im podari a dovezu ich skor. Pisali ze to bude asi 10 dni co je neskoro. Aspon ma ta cesta bude stat menej ked pojdem na Mondeu :-! aj ked pocity budu uplne ine. Tesil som sa hlavne na jazdu kolony po Prahe. Za pekneho pocasia bez targy to musi byt parada.

neregistrovaný: "mrtvakrysa" [83.208.9.XXX] 13.07.2007  22:08

Sraz

No tak jízda z hlediska lidí v Corvettách, z hlediska chodců a z hlediska ostatních řidičů je rozdílná. Chodci se pokochaj, ostatní řidiči jsou naštvaný že musí stát než přejede kolona, která má velký rozestupy (policejní doprovod to jistí na semaforech) a nebo jsou uchvácený pohledem na auta, a no a řidiči corvett v týhle části jsou v pohodě pač nemaj prostor, ale bohužel jak se jede do Hliněný bašty (tam je po jízdě sraz majitelů, nuda i když jsem tam nebyl) se projeví některá individua a závodí případně ať si závodí, ale ne když je to takhle akce, pač policisté jsou srozuměni o trase. Jinak Mondeo je "americký" auta, to uvádim že na srazy amerických aut se hlásili například Daewoo (pardon Chevrolet) Kalos nebo jak se to jmenuej a podobný, takže se tam muselo dopsat že jen vozy vyrobené na území U.S.A.

neregistrovaný: "mrtvakrysa" [83.208.9.XXX] 13.07.2007  22:15

Geometrie

Jinak to je trochu divný ne ? Je úplně jedno jaký máš auta, geometrie se dělá stejně. Nicméně když máš blbou sbýhavost tak bych jim tam třeba zavolal a poptal se nebo jim něco řekl, to neni normální když si necháš udělat kola a pak to neni ok. (Na druhou stranu třeba to neni jejich chyba a mohlo se ti "něco pokazit"). Jinak ještě si neopomenu rýpnout, nevíš aspoň proč dal dozadu 285 ? Kdyby tam nechal 275 tak bych to ještě tak nějak chápal, ale tenhle rozměr nechápu, jedině že by je dostal se slevou nebo tak.

Vette 13.07.2007  22:23

« Re: Geometrie

Neviem, ale seria v predu a vzadu je rovnaka len ma iny rozmer. Tie 275 ma napadli neskoro, mohol som ich kupit trochu lacnejsie a mozno by aj boli skladom. Uz to nebudem riesit lebo som prave objednal nove. Na tu geometriu vraj mohli mat zle cisla a viem ze im robila problemy dlha kapota v predu. Mam uz kontakt na firmu co robila geometriu na kamaratovej Cotvette a pojdem radsej tam.

neregistrovaný: "mrtvakrysa" [83.208.9.XXX] 13.07.2007  22:31

Geo

No tak je mi jasný že když už to máš objedaný tak to minimálně dojezdíš, ale jak řikám uvažoval bych nad origoš 275, už jen pro to že 255 tak musí působit trochu "kulatě", neboli že ty gumy jsou menší než na co je ráfek dělanej. A jinak jsem asi nepochopil 1 větu. Že jsou si rovny, tim myslíš co, že normálně tam jsou 275 na obou nebo že ty je máš v rovině nebo co. Já si myslim že to první, ale nejsem si jistej co tim básník chtěl říc. Jinak jak řikám, normální autoservis by s geometrií problémy mít neměl, pokud na to neměli tak ti to měli říc, já bych si u nich trochu stěžoval(no dobře kdybych nebyl tak línej a nebylo by mi to asi už jedno pač bych jako ty jel jinam tak bych si stěžoval, jinak asi taky ne) sice jde jen o pár tisíc řekněme, ale stejně, spíš z principu.

neregistrovaný: "Ajin" [85.160.1.XXX] 14.07.2007  01:29

Brno

Na stránce CLS si se zajímal o okruh v brně, je to na stránkách automotodrombrno, jízdy veřejnosti, nejbližší termín je 2.8. od 18.00 do 19.00

Vette 14.07.2007  07:49

« Re: Brno

Treba sa tam nahlasit alebostaci len prist?

Ajin(MoDo Team) 14.07.2007  09:10

« Re: Re: Brno

Stačí jen přijet, půl hodina stojí 400,-Kč.Tak se budu těšit, že uvidim Vette v akci

neregistrovaný: "šíma" [217.66.174.XXX] 14.07.2007  18:27

« gumy

hele mám taky corvette c4 a ve předu mám 255 a vzadu 285/40/17 jinak jak tady byla ta diskuze o té rychlosti tak já jsem s ní jel nejvíc 287km/h a ještě šla

Vette 14.07.2007  18:56

« gumy

Tak to mi asi gumy do 270km/h ktore som objednal nebudu stacit :'-( Aky rocnik C4 mas? Posli foto alebo ju sem pridaj. Pojdes buduci vikend do Prahy na zraz???

neregistrovaný: "mrtvakrysa" [83.208.9.XXX] 14.07.2007  20:34

Hm

K okruhu, jízdy pro veřejnost se myslim pořádaj docela často, nevim teda jak u nás, ale třeba v Německu to jde.
    Ke gumám, omlouvám se, máte pravdu, od roku 1993-1996 se na základní modely montovaly vpředu 17"x8.5" 56mm s rozměrem 255/45ZR R17 a vzadu 17"x9.5" 56mm (7.4" backspacing -vzdálenost od hrany okraje kola do centra, bohužel českej ekvivalent neznám) 285/40ZR R17. V případě Z51 a Z07 na všech kolech 17"x9.5" 56mm (7.4" backspacing) s 275/40ZR R17 (to ale ani jeden nemáte a rozměry ZR-1 psát nemusim). No takže vý máte pravdu v šířce a já jsem se spletl, nicméně platí to, že zadek auta máte zdvihlej o něco přes 4mm (zdá se málo, ale snížení celýho auta o 10 mm je docela znát, ale to vy asi víte). Takže se tímto omlouvám za mystifikaci z mé strany ohledně rozměru pneumatik. Musim říc, že jsem tak nějak předpokládal, že když od roku 1989 do 1992 byly 17"x9.5" 56mm (7.4" backspacing) s 275/40ZR R17, že to bylo až do konce výroby. Moje chyba. Jen tak mimochodem vůbec nevim proč ty rozměry dali jaký dali od roku 1993, protože pace car nebo Z51 měli zase to samý jako základní mdoely z 1989-1992. Nicméně abych vám něco řekl, trochu jste mi s tim rozměrem zamotali hlavu. Nejdřiv jsem si myslel že přesně váš rozměr i s výškou pneumatik měl Grand Sport convertible z roku 1996, trochu se mi to nezdálo a tak jsem si to prověřil no a nakonec má vpředu ne 40% ale taky 45%, takže se obávám že žádná Corvetta v historii neměla zvedlej zadek. Třeba máte vpředu 45% a ne 40%. A nakonec k rychlosti.šíma: I přesto že máš pravděpodobně Corvettu z rozmezí 1993-1996, tak reálnejch 287km/h by jsi s LT1 nedal a nedal by jsi to ani s LT4 (jen s automatem). Takže pokud ti to ukazoval tachometr (ps: Vette93 já jsem se k tomu nikdy nedostal, takže jestli jsi nezkoušel zda digitální tachometr ukazuje přesně nebo přeměřuje, podle GPS) 287km/h, tak by to znamenalo že přeměřuje, zvlášt pokud to ještě šlo. A Vette93, tobě,pokud si neuděláš nějáké úpravy na zvednutí výkonu řekněme o 30kw, tak ti stačí gumy do 270km/h. Máš výkon, pokud jsi něco neměnil, asi 235KW (liší se to samozřejmně kus od kusu jako všechny motory). S timhle výkonem ti to přes 280km/h nepojede. Pokud ti ale nevadí si připlatit, (nemam ponětí kolik je cenovej rozdíl mezi W a Y) kup si klidně ZR.

neregistrovaný: "mrtvakrysa" [83.208.9.XXX] 15.07.2007  03:40

Gumy

Jo jinak jsem se díval na testy, na několik nezávislejch, a vypadá to že Kumho je na úrovni o něco nižší než s Bridgestonama nebo Pirelli. Ale všude chválí dobrej poměr cena/výkon. Takže jestli hodláš driftovat tak bych šel do nich. A když ne tak pak je to na tobě. Pravda že u těhlech testů znamená jeden bod jen malinkej rozdíl třeba oproti jiný, takže pokud chceš trochu ušetřit šel bych do Kumha, pokud ne tak 2000 navíc za kus máš o něco lepší. Ale to je na tobě jak jinak. Mi ti tady můžem dávat akorát blbý rady, který jsou na nic(jak to často bývá). Já s Kumhem zkušenosti nemam, takže fakt netušim jak jezdí oproti jinejm, ale v testech to nevypadá špatně. Jo jinak po mym fiasku s gumama si radši budu všechno už ověřovat než to sem hodim. Tímto se ještě jednou omlouvám za nedůvěru a podobný kecy z mý strany.

"-- skrytý --" 15.07.2007  09:03

hmmm!

jo americkej osmiválec,paráda :yes:

neregistrovaný: "mrtvakrysa" [83.208.9.XXX] 15.07.2007  23:00

Gumy

Vette93: Hele kdyby jsi něják móc toužil přijet na sraz s Corvettou, tak máme jednu C4 zvednutou a sundaný z ní kola. No a ty kola by se snad dali zapůjčit. Dokonce bych ti je i možná dovezl pač jsem chtěl stejně něco na Slovensku.

Vette 16.07.2007  07:28

« Re: Gumy

To znie lakavo.... V ktorej casti CR sa nachadzas?

neregistrovaný: "mrtvakrysa" [83.208.9.XXX] 16.07.2007  09:52

gumy

Podivej se do zpráv na svůj profil na autorevue.

foto MiLaNo-1

MiLaNo.1 17.07.2007  15:41

Nedoceněná auta

Krásná Corvette, možná bych na ní vyměnil kola. Jinak je fakt super. Minulý týden jsem se byl podívat na sraz amerik, který se konal v Brně (8.American cars meeting) a bylo tam k vidění hned několik modelu Corvette. Škoda jen, že už není v top10 (alespoň jedna Amerika). Tohle je jeden z mnoha důvodů proč dávám 10b. :yes:

Vette 17.07.2007  17:57

« Re: Nedoceněná auta

Dakujem, viacej Amerik je nedocenenych a odsudene na kritiku. Maju svoje caro dokazu zaujat aj X rokov neskor. Pozeral som ze aj ty mas slusny Ameriscky stroj. Viem si predstavit kolko blbych reci musis pocuvat ked jazdis po nasich cestch. Vysoka spotreba a ..... Ale ty vies urcite svoje :)

"-- skrytý --" 18.07.2007  18:19

jj

"-- skrytý --" 21.07.2007  22:27

10b :)

Jednoznacne 10b :))))
    Vela stastnych kilometrov...

"-- skrytý --" 21.07.2007  22:30

Gratulujem a dik za foto:)))

Mojim kompromisom bol transAm...teraz si budem musiet par rokov pockat na C3, no zda sa mi ze kazdym dnom idu hore a hore....

Vette 22.07.2007  09:48

« Re: Gratulujem a dik za foto:)))

Tak ju skus doviest z USA a dat na veteranske znacky. Dolar ide kazdym dnom dole tak su stale lacnejsie. KAmarat predaval v roku 2001 C3 1978 v super stave za 10.000USD kedbol dolar 52SK. V tedy to bolo 520.000SK teraz by to bolo len 240.000Sk + dovoz.

Vette 22.07.2007  21:36

Otazka

Koho som nahneval ze som sa v pribehu hodiny prepadol o 7 miest nizsie????? Ze by tu niekomu zacalo vadit?

foto acALIEN

acALIEN 23.07.2007  20:25

Nejhorsi / Nejlepsi

Tenthle typ Corvetty je jedinej, kterej bych si opravdu nekoupil,ale zaroven je to podle mne krasny a sqely auto :yes:

Ajin(MoDo Team) 08.08.2007  15:57

Hardcore

Tak jak byl jsi se podívat v tom Brně na okruhu, s tvojí károu to musel být hardcore?

Vette 08.08.2007  18:07

« Re: Hardcore

Az dnes som dostal nove gumy :( Nestihol som to :'-( Ten posledny Burn out dal zabrat a uz sa na nich nedalo jazdit. Zajtra ich idem prezut a uz sa tesim :)

neregistrovaný: "Peugeotak" [89.176.2.XXX] 08.08.2007  16:22

Ty světla!!!!

No tak to je hustý!!! :))) :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 18.08.2007  22:16

Corvette byla na srazu super... V tom říjnu se snad potkáme v hojnějším počtu...

Vette 18.08.2007  22:24

Dakujem, som rad ze sme sa tam vsetci stretli. Tesim sa na dalsi zraz. Dufam ze uz nebude snezit lebo to by som Corvette nechal v garazi :-) Minuly rok som o takmo caze zazil snehovu kalamitu, tak dufam ze sa to nebude opakovat.

neregistrovaný: "Dalin" [160.43.250.XXX] 23.08.2007  14:34

Chlapi, na kterem srazu jste byli?

"-- skrytý --" 25.08.2007  06:11

nadhera

toto auto som uz raz hodntil neviem preco teraz nenim,ale je to skvost,prajem ti vela stastnych km s autickom a vesele zazitky a aby ta zlo obchadzalo ;-)

Ajin(MoDo Team) 14.09.2007  20:54

Ahoj vette

Byl jsi 13 v brně? Já tam nemohl skolila mě chřipka a ležím doma. Jednou za rok a v tak blbým čase, ještě je jeden termín 27.9 tam už budu :yes:

Poustnik 21.09.2007  12:03

Je to červený fešák

se spoustou čudlíků, úplně slyším zvuk motoru...jo, jo...Amerika.... >:D

Vette 30.09.2007  20:42

« Re: Je to červený fešák

Je to super, zavidim ti ze mas taketo paradne masinky rozneho druhu okolo seba kazdy den. Ak by som bol ako ty v USA tak uz mam v garazi Corvettky od C3, C4 a mozno aj C5. Aj ked viem ze poistky su v USA tazko zvladnutelne.

Poustnik 17.10.2007  17:24

« Re: Re: Je to červený fešák

No jo, já jsem na ta rodinná auta. Kromě toho, my všechno projezdíme a projíme, takže na Corvettu nám nezbyde, být tady sám, tak to asi není takový problém. Ale je to stejně zvláštní, že ji občas mineme, ba dokonce i předjedeme, tady nikdo nezávodí.... >:D

jmurjr (H22A7) 26.09.2007  17:42

dakujem

dakujem, ze si ma v pondelok odviezol. este dalsi den rano som mal usmev od ucha k uchu. :yes:

Vette 30.09.2007  20:39

« Re: dakujem

Rado sa stalo. Ja som rad ze som mal moznost a dovod ju po case prevetrat.

Dylan McKay 30.09.2007  20:55

Švihák červený

...a ne fešák červený... ;-)

jmurjr (H22A7) 08.10.2007  22:31

obrazky zo slalomu

vidim, ze si nevyuzil moznost ist na A3 sportback >:D

Vette 09.10.2007  21:27

« Re: obrazky zo slalomu

Nie, ani to nebol ucel. Trat bola stavana na mensie auta a vykon sa tam moc vyuzit nedal. Hlavne bolo zucasnit sa a uzit si tu jazdu a to som si uzil poriadne. Nemam kazdy den moznost vyblbnut sa na letisku a nemat strach ze seknem disk o obrubnik ked to pretocim ;-) Urcite pojdem aj buduci rok.

jmurjr (H22A7) 14.10.2007  19:31

corvette zraz

pekne fotky, vidim, ze aj pocasie vyslo (neprsalo). ta co vyzera rovnako ako tvoja je zo ziliny?

Vette 14.10.2007  19:44

Ano, mas pravdu

"-- skrytý --" 14.10.2007  19:55

« Re: Re: corvette zraz

Super fotky :yes: Zajímalo by mě, kolik vozů Corvette se tak zhruba sešlo? :-)

Vette 14.10.2007  20:11

Okolo 43ks

"-- skrytý --" 14.10.2007  20:22

« Re: Re: corvette zraz

To je slušný počet :yes:

Vette 14.10.2007  20:55

« Re: corvette zraz

este lepsia bola ta zostava. Asi 6x Corvette C6 ZO6, jedna v uprave Geiger s upravou cez 600 konikov.

Poustnik 18.10.2007  01:21

Tak dneska jsem jen tak lehce stíhal Corvettu

na 270tce, při cestě z nákupu a natočil jsem ti ji. Kvalita je mizerná, moje.auto mě donutilo pochopit nahrávání na Youtube a je to pod Mazdou. Byla krásně žlutá a pak jsem ji dojel pří výjezdu na River Road, ale to už mi došla baterka v kameře..... 8-s Hoj!

"-- skrytý --" 18.10.2007  20:27

10bodů s podmínkou

dávám ti samozřejmě 10 bodů. Super auto, a za to že si umíš splnit sen. ale zpět k podmínce - 10bodů ale musíš kouknout na naší stránku www.czechexotics.com a na forum vložit pár fotek tvojeho miláčka ;-)

ještě jednou pochvala, hodně kilometrů ;)

Vette 18.10.2007  21:31

« Re: 10bodů s podmínkou

Dakujem. Tu stranku som uz davno pozeral. Taketo stranky patria medzi moje oblubene.

"-- skrytý --" 18.10.2007  23:01

« Re: Re: 10bodů s podmínkou

to rád slyším :-) nahod k nám na forum nějaké fotky,určitě vzbudí velkou pozornost. Kolik tě vette přesně stála i s novou spojkou?

jmurjr (H22A7) 18.10.2007  22:14

fotky

na zraze boli naozaj krasne corvetty, ta zlta ma brutalny bodykit a keby mam posudit tvoju a tu zilinsku, tak tvoja je krajsia, lebo ma take vertikalne segmenty na svetlach vpredu vo farbe karoserie a prednu znacku mas lepsie umiestnenu. :yes: po vzore v pridavani fotiek som nejake pridal aj ja k mercedesu, vsetky fotene v BA. ;-)

Vette 18.10.2007  22:38

« Re: fotky

dakujem, aj ta druha mala nieco co ma zaujalo. Niektore tam boli na moj vkus az extremne upravene. Po zraze som zacal este viac snivat po Z06 :-! Bude to este dlha cesta :-)

jmurjr (H22A7) 18.10.2007  22:44

Z06 C6 alebo C5? v kazdom pripade drzim palce. :yes: :yes: :yes:

Vette 18.10.2007  22:48

« Re: Re: Re: fotky

C6 Z06, poslal som ti fotky na mail. C4 mam, uz len postupne rozsirit zbietku nieco dalsie z rodiny Corvette.

jmurjr (H22A7) 18.10.2007  22:59

« Re: fotky

neviem, ta strieborna ma nejako neoslovila, ta farba je taka nevyrazna. na bmw 7 je dobra, ale corvette musi kricat, to radsej ta cervena, ale ta ma zas kridlo. ja by som rozmyslal nad ciernou s bielymi kolesami a cervenym interierom ;-) :yes: tesim sa na postupne kompletovanie rodiny C1-C6 :yes: :yes:

Vette 18.10.2007  23:07

« Re: fotky

Majitel tej strieborno/ciernej vravel, ze pri Z06 vela na vyber nemal. Cakacka je cca. 1 rok, tak bral co bolo. Vraj keby chcel auto v inej farbe, stalo by ho to asi o 300.000KC viac, alebo by cakal rok kym dojde na radu. Inak to auto ma 620PS, max 340km/h. Mne sa paci v oranzovej metalize alebo potom zlta. Najhorsie je ze keby som mal peniaze tak by som si aj tak nevedekl vybrat. Na tom zraze bolo aspon 20 auto ktore by som hned chcel mat doma :-(

jmurjr (H22A7) 18.10.2007  23:11

« Re: Re: fotky

to ti verim, by som mal asi tiez podobny problem. tolko moznosti, henry ford to krasne vyriesil pri modeli T : mozete mat akukolvek farbu pokial je to cierna, a tym ten vyber silno ulahcil >:D

Vette 18.10.2007  23:25

« Re: fotky

Ten vyber je najhorsi. Chcel som menit auto, pobehal som dilerov a cim viac som zistoval tym menej som vedel co chcem. Kazde auto malo + aj - a nedalo sa vybrat take co by malo vsetko podla predstav. Tak asi nebudem nic menit a pockam pokial bude Mondeo fungovat. Predpoklam ze behom par dni prekrocim 200.000KM.

jmurjr (H22A7) 18.10.2007  23:35

« Re: Re: fotky

200 000 je na diesel v pohode. znamy ma na octavii 260000 a povdne turbo, ja sa k 200 000 blizim s berlingom (este asi 9000). na jar pojde asi prec spolu s picassom.

jmurjr (H22A7) 18.10.2007  23:43

« Re: Re: Re: fotky

este si mi neohodnotil B ;-)

jmurjr (H22A7) 18.10.2007  23:44

« Re: Re: Re: Re: fotky

a sme znova s prispevkami narovnako :yes: :yes:

Vette 19.10.2007  06:56

« Re: fotky

urcite som ho hodnotil, mozno nie do kedy menili system hodnotenia. ak nie idem na to.

Poustnik 01.11.2007  18:44

Ahoj Vette!

Pod Hondou mám fotku Corvetty s pěknou značkou. Je to C3? Měj se!! :-)

"-- skrytý --" 02.11.2007  12:50

Tip na výlet

Chtěli by jsme Vám představit plánovanou akci s názvem CZECHRACE: jedná se o společnou jizdu
    napříč ČR A SR- 2dny- 1300km plus motokáry a sprinty
    1. den hranični přechod ROZVADOV - PRAHA - BRNO - BRATISLAVA
    2.den BRATISLAVA-OSTRAVA-HRADEC KRÁLOVÉ -PRAHA-PLZEŇ
    Pro připadné zájemce zašlete nám foto vozu my se Vám ozveme

S pozdravem czechrace

"-- skrytý --" 03.11.2007  23:59

Sraz

Vette díky za svezení, byl to zážitek na který se nezapomíná...

foto Dany1788

Dany1788 09.12.2007  16:46

Na vlastní oči

Viděl jsem vás v Ostrave! Konkrétně v Porubě na myčce OMW,je tomu tak mesíc zpátky. A s kamarády jsme řesili,na co tam je ve předu ten kryt s nápisem Corvette? Je nějak funkční? Třeba na značku,nebo tak?:-)

"-- skrytý --" 02.01.2008  12:46

« Re: Na vlastní oči

Měl sem corvette c4 ten kryt vyndáš tak tám mužeš dát značku,ale využiješ to v USA protože tam maj menší značky než ty plácačky u nás ;-)

jmurjr (H22A7) 27.12.2007  03:36

garaz

hmm, pekny darcek a pekne upratana garaz, omnoho lepsie ako u mna ;-) :yes:

Vette 27.12.2007  09:07

« Re: garaz

dakujem, ja som vahal ci ju odfotit lebo tam je bordel :-(

LuboshGT (RS Kaa) 03.01.2008  22:46

Tesim sa

...najma z toho ze uz aj u nas su ludia, ktori si taketo auto nekupia z pozerstva ale z cisteho nadsenia :yes: Inak dakujem aj ja za kontakt na tu nalepovaciu znacku, uvazujem ze by som dal len nalepku namiesto celeho predneho krytu. Stale sa neobjavili ziadne problemy s policajtami?

A este, ako sa jazdil slalom na 300k bestii so zadnym nahonom? :-)

Vette 09.01.2008  10:56

« Re: Tesim sa

dakujem za prispevok. Policajti ma uz zastavili, ale zatial nikomu nevadilo ze nemam znacku. Kazdy si obzrel auto a pustil ma dalej. Viac krat som isiel okolo hladky, dokonca aj ked som nemal v predu ani nalepku a nezastavili ma. Dufam ze to tak bude ja pokracovat.

Poustnik 09.01.2008  09:45

Tak ses nám hezky zjevil v top 10!!!! Gratuluji!!!

A jestli jsi kdy bodoval Mazdu, tak teď tam nic nevidím, ale nemusíš spěchat, spinkáš tam pod plachtou, tak pěkný zimní spánek přeji!!! >:D

Vette 09.01.2008  10:34

« Re: Tak ses nám hezky zjevil v top 10!!!! Gratuluji!!!

Dakujem, sam som prekvapeny ako sa zmenilo hodnotenie. Mazdu si pozrem.

Vette 09.01.2008  10:41

Dakumem za zneu hodnotenia !!!!!!!!!!!

Dnes ma potesila sms od Jmurjr ze som v TOP 10 >:D >:D >:D >:D Na to ze bola Vette uz na konci TOP 100, bol to pre mna sok :-)

"-- skrytý --" 09.01.2008  11:36

« Re: Dakumem za zneu hodnotenia !!!!!!!!!!!

Je to správně, Vette tady patří minimálně do TOP 5.. :yes:

foto Ricardo

Ricardo 09.01.2008  18:08

« Re: Dakumem za zneu hodnotenia !!!!!!!!!!!

Však tak to má být :yes:

foto 2-0VTEC

2.0VTEC 09.01.2008  17:59

Aktualizacia hodnotenia

10. ;-)

"anonym" [195.234.151.XXX] 10.01.2008  13:18

Nadhera....

fakt nadhera!!! (To auto :-)

Poustnik 10.01.2008  22:58

Psal jsi, že ses pokusil spojit se Zlumikem, tak ozval se nebo ne?

Mimochodem máš moc pěkné auto, to je Škoda???? >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]

Vette 11.01.2008  07:20

« Re: Psal jsi, že ses pokusil spojit se Zlumikem, tak ozval se nebo ne?

Neohlasil sa :-( Uz sa aj stratil z Top 10 :-(

Poustnik 11.01.2008  07:50

« Re: Re: Psal jsi, že ses pokusil spojit se Zlumikem, tak ozval se nebo ne?

Jo, jo, je teď 18tý....třeba se časem ozve... :-)

foto MazdaGE

MazdaGE 12.01.2008  16:04

To ma najeto trosku malo ne??

51tis km??? To je stroku malo ne???

Vette 12.01.2008  18:43

« Re: To ma najeto trosku malo ne??

Tazko povedat ci to je realne, ale ked to je a bolo pouzivane ako auta na zabavu tak sa vela nejazdilo. Ja som za sezonu najazdil cca. 4000km. Auto je od zrazu v Zline v garazi pod plachtou, a jazdit sa na nom bude najskor v marci. Ak ho takto pouzivali a predchadzajuci majitelia tak by to mohlo byt realne. Auto na kazdodenne jazdenie to nie je.

foto MazdaGE

MazdaGE 21.01.2008  20:38

« Re: Re: To ma najeto trosku malo ne??

hmm, vidim kolik mas auto.. tak to pak jo....

"-- skrytý --" 14.01.2008  11:49

Hezkýýýý

Hezké, MOC HEZKé AUTO !!!!! :-| Jednoznačně 10b

Vette 14.01.2008  18:21

« Re: Hezkýýýý

dakujem

Poustnik 14.01.2008  18:28

« Re: Re: Hezkýýýý

Vette, ta víkendová Corvetka byla falešná?

Vette 14.01.2008  19:19

« Re: Re: Re: Hezkýýýý

C5 sa mi paci, len ta uprava bola mimo mojho vkusu :-( Zakladnu bez uprav by som bral hned.

"-- skrytý --" 14.01.2008  20:30

vette je super

super kara. v lete si tiez uzivas jazdu bez strechy ;-) chodis aj na nejake cabrio zrazy?
    10b az na fotky, tam som dal 9 (len qoli kvalite). ale super pohlad na tu s otvorenou kapotou. jazdis ju sem tam aj v tomto obdobi ked je sucho?

Vette 14.01.2008  21:52

« Re: vette je super

Dakujem. V lete je to bez strechy super. Bol som aj na kabrio zraze na Kamennom mlyne, bolo tam super. Teraz moc na aute nejazdim, je v garazi pod plachtou. Cakam kym budu suche cesty a +10C teplota. Mam tam letne gumy tak to nechcem riskovat.

"-- skrytý --" 15.01.2008  01:31

« Re: Re: vette je super

tak to ano s letnymi to musi byt vrazda teraz. ja jazdim aj v zime a musim povedat, ze i so zimnymi je to niekedy pekne nepokojne za zadku. a to mam cca o polovicu menej koni. no na druhej strane je s tym viac zabavy i ked to vyzaduje dost pozornosti. ja som v lete na cabrio zraze nebol, skoda, no tuto sezonu urcite pojdem!

"-- skrytý --" 14.01.2008  23:29

C4ka je nejlepší.

C4ka je nejklasičtější corvette. Krásnej americkej sporťák. :yes:

"-- skrytý --" 21.01.2008  22:39

Vette

Ahoj, není co dodat, tohle auto nemůže mít jinou známku než 10. Prostě krasavec se super motorem a ještě lepším zvukem. Gratuluji. :yes:

"-- skrytý --" 23.01.2008  17:50

Chci se zeptat jestli skutečně jezdíš za 11,9 litru ??? čekal jsem u tohoto motoru daleko větší spotřebu :-| jinak krásný

Vette 23.01.2008  18:15

« Re: Spotřeba

Da sa jazdit aj za 11l, otazka ci ma vyznam na taku jazdu kupovat Corvette. Na pohodovu jazdu pri ktorej je spotreba 11l je lepsie pouzit ine auto ktore ma spotrebu vyrazne nizsiu. Zaujimava zacina byt jazda pri ktorej je spotreba 16 az 19l, v extremoch 25l/100km. Tazko tuto spotrebu porovnavat, lebo vykon dodany pri takejto spotrebe je perfektny.
      Ak uvediem priklad, tak Mondeo pri 116PS ma spotrebu cca. 7L nafty, Corvette pri 305PS 18L. Ak to porovnam, tak mondeo by malo mat vykonovu spotrebu cca. 18,5L. Viem ze sa to takto prepocitavat neda, ale ako prilad to dufam moze byt.

neregistrovaný: "Michal32" [217.11.241.XXX] 24.01.2008  22:54

Osobně si myslím, že na pohodovou jízdu někde v Kokořínském údolí je 10 litrů u Corvetty se staženou střechou málo. 10 litrů benzínu je naprosto perfektní spotřeba. :-)

Osobně si Corvette přikoupím ke služebnímu autu, a myslím, že s "každodenním ježděním" by nebyl problém.

C5 se dá provozovat i v zimních měsících, bez nějakých velkých závějí.

Vette 24.01.2008  23:13

« Re: Spotřeba

Ako druhe auto je super. C5 je paradna, myslim ze ceny v CR maju slusne. Aj ja som chcel povodne C5, ale nasiel som toto auto na SR papieroch v slusnom stave tak som ho zobral. Zatial nelutujem, ked tak by som rad rozsiril zbierku o C3 a C5 >:D

neregistrovaný: "Luca di Montezemolo" [81.91.217.XXX] 29.01.2008  22:01

Po p.či!!

Miluju všechny americké káry!Pamatuju si, když jsem byl na zakládce v 7 třídě(za totality)tak u nás na sídlišti přesně takové 1 den stálo.Přijel strejda od kamaráda z USA a my jako kluci co jsme znali jen škodu 120,žiguly atd. jsme na chodníku u něho seděli možná 5 hodin!Párádní amerika!Miluju i Camaro ve všech genaracích!

neregistrovaný: "DeKon" [84.42.241.XXX] 29.01.2008  22:37

vette

ahoj máš krásné auto.Vettu jsem nikdy nevlastnil,ale prošlo mi jich rukami velmi mnoho.Naposledy C5 lingenfelter 427 Twin Turbo,když jsem přestavoval motor z havarovaného auta do normální C5.Teď bohužel musím dělat na jiných autech.Kdo si myslí,že corvette neumí jezdit tak ať se podívá na uspěchy závodních C5-R a C6-R... a ten lingenfelter jede 386 a zrychlení má z 0-60mph za 1.97s... na 100mph za 4.33...četl jsem tady že měnit spojku po 50 t. je brzo,jo možna u oktávky ale u vette jsem ji měnil i po 10 t. Šestirychlostní převodovka je excelentní a když tam dáš řazení od Hurst nebo B&M se zkráceným chodem je jako v porsche...je totiž taky nemecká ZF. jesti chceš,napiš svoji mailovou adresu a pošlu Ti nejaké fotky.

Vette 29.01.2008  22:56

« Re: vette

Super, budem len rad. Idem teraz objednavat nove diely na auto, a budem rad kazdej rade a informacii ktora moze pomoct mojej Vette . >:D

Vette 29.01.2008  23:06

« Re: vette

Ake mas skusenosti s brzdami, tlmicmi, alebo K&N filtrom? Ake znacky su vhodne na toto auto?

"anonym" [192.128.254.XXX] 30.01.2008  15:34

servis

Ahoj.
    Máš nádherný voz!!
    Ak sa môžem spýtať ako je to zo servisom, kde chodíš ked sa niečo vyskytne. Ja mám tiež US a z BA a dačo by som potreboval kuknúť. Dikes

Vette 30.01.2008  17:06

« Re: servis

Uz som skusil par mechanikov, niektory ma uz aj sklamali. Mam teraz jedneho sikovneho co sa venuje takymto autam.

foto -Black-Jacket-

*Black_Jacket* 01.02.2008  12:21

BEST OFf

Takt táto mašina patrí do top3 na moje. auto....To netreba ani komentovať. Azda len NÁDHERA, NÁDHERA a NÁDHERA......Tak u mňa máš za 10b zasa bes kompromisu. nieje o čom. Toto auto je legenda - nech jazdí. .....Kukni moje pls.

David Silver 04.02.2008  19:28

Octavi combi RS - autorevue.cz

zdravím tě Vette, tento nick mám já ;-)

Octavia Combi RS Pá, 25. 1. 2008 18:18 Hodnocení: 10.00

jo, na fotkách ze srazu ve zlíně jsem si všimnul, to máš schválně otočené zadní disky oproti předním? jakože "slzy" na předních máš na jednu stránu a vzádu na druhou jako by jsi vyměnil pravé s levým diskem

Vette 04.02.2008  19:35

« Re: Octavi combi RS - autorevue.cz

Cau, cital som ten prispevok. Mas pravdu. v pneuservise mi pri vymene pneu prehodily kolesa. Teraz vo februari idem autom do servisu tak ich dam vymimenit

David Silver 04.02.2008  19:40

« Re: Re: Octavi combi RS - autorevue.cz

že se na to nemůžou kouknout jestli ńejsou naopak... Aha, ale né, že by to vypadalo blbě, je to zajímavé celkem, ale normálně to bude určitě hezčí no :yes: už nepočítáš se zimou že už budeš měnit pneu?

Vette 04.02.2008  19:48

« Re: Re: Re: Octavi combi RS - autorevue.cz

ocenujem tvoj postreh, ja som si to sam nevsimol. Upozornili ma na to v Brne pocas Corvette zrazu. Pneu menit nebudem, mam tam stale letne lebo pocas zimy nejazdim. Budme menit brzdy a tlmice tak pojdu kolesa dole.

David Silver 05.02.2008  14:51

« Re: Re: Re: Re: Octavi combi RS - autorevue.cz

hech díky, ale když je pěkné auto a člověk si ho prohlíží až do detailů tak nejde si nevšimnout asi... aha taktoj :-)

"-- skrytý --" 13.02.2008  15:20

Chevrolet Corvette

Chevrolet Corvette se mi sice líbí,ale nelíbí se mi Corvetta z roku 1993,protože v této době si myslím,že Corvetta byla ještě ve vývoji takže nebyla tak moc ,,hezká,, jak se v dnešní době a ve své krásné podobě.
    Jinak samozřejmě Corvetta byla,je a bude vždycky hezká.Akorát mě štve,že ta Corvetta co je na videu z roku 1993,že má manuální převodovku,protože kdyby měla samočinnou převodovku,tak já osobně bych si ji koupil,ale jinak kdyby zůstala s manuálem,tak bych jí tedy nekoupil.

"-- skrytý --" 14.02.2008  16:02

Smekám před autem z 93

Pěkný, sice asi vysoká pojistka ale pěkný!! :yes:

Vette 14.02.2008  16:20

« Re: Smekám před autem z 93

Dakuje, zakonu poistku platim mensiu ako na Mondeo ;-)

"-- skrytý --" 14.02.2008  16:21

« Re: Re: Smekám před autem z 93

Tak to hej robíš nijaký poistný podvoď že? Nedělal zo mňa somára ... >:-[]

Vette 14.02.2008  16:53

« Re: Re: Re: Smekám před autem z 93

Vobec, naozaj. Ked podpisujes novu zmluvu dostanes bonus a zlavu. Poistovne su spekulanti, ked podpises zmluvu tak ti daju cenu nizku, ale dalsi rok uz daju cenu plnu.

"-- skrytý --" 14.02.2008  16:56

« Re: Re: Re: Re: Smekám před autem z 93

:yes: :yes: :-)

Vette 14.02.2008  18:03

« Re: Re: Re: Re: Smekám před autem z 93

ked bude koncit prvy rok ju zrusim, a na dalsi uzavrem novu ;-) S mondeom som spravil chybu ze som neskoro pozrel cenu na novy rok. Uz som ju nemohol zrusit. Teraz to spravim na vestky auta.

"-- skrytý --" 14.02.2008  19:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Smekám před autem z 93

Můj haus a skupina Kabát ... píseň o mravencích - tuším že to byla jejich první LP .. tuhle písničku bych viděl jako nejvhodnější ... znáš jí? >:D Jinak pěkná fotka a na Kabáty zajdu vždy pokud sou v dosahu Plzně ...

Vette 14.02.2008  19:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Smekám před autem z 93

to nepoznam :-) Ked zisti ze som to sem dal tak bude doma veselo >:D

David Silver 14.02.2008  21:51

nuda

zdravím Vette, hech, pěkný obrázek namalovala tvoje manželka když se nudila :-) :yes: když se člověk nudí tak koukám že jdou vytvořit pěkné věci :yes: :-) koor ten baráček se ji povedl :-)

Vette 14.02.2008  22:02

« Re: nuda

ja viem ze ma talent :-)

"-- skrytý --" 14.02.2008  22:02

« Re: nuda

Je to Kysky, taková dřevěnička roubená, hrázděné stěny, hm pán je asi horal vite pane? A z kterejchpa hor jako pocházíte pane? :yes:

Poustnik 15.02.2008  00:50

To muselo být ale hodně nudné školení, díky mu!!!

Parádní oživení v top 10, už se to tam nějak dlouho nehýbalo /teda kromně tebe, když tě mňau vyloučil, ale ten dostal rozum a teď si s ním povídám pod Hondou..../ a ty přijdeš s takovou pěknou malůvkou...pravda na té malé fotce v malém rozlišení jsem to typoval na nějaké děcko..a ona manželka....o to je to roztomilejší....Ona má německé školitele, nebo se nudí zásadně v němčině???

Vette 15.02.2008  07:10

« Re: To muselo být ale hodně nudné školení, díky mu!!!

To je profesionalna deformacia >:D Asi následok Univerzity vo Viedni a praca pre Rakusanov ;-) Aspon je teraz veselo >:D >:D

Poustnik 15.02.2008  15:24

« Re: To muselo být ale hodně nudné školení, díky mu!!!

Škoda, že už není jako hlavní foto, ale aspoň jsi ji nechal v galerii..... :-)

"-- skrytý --" 15.02.2008  15:51

« Re: Re: To muselo být ale hodně nudné školení, díky mu!!!

Ehm, viděl jsem nedávno nějaký pořad a ta mladá dáma tam jódlovala u nějaké červené Corvety nebo co to bylo ... zřejmě němka, rakušanka ... >:D tuším ZDF nebo RTL ? Nebyla to ta tvoje? >:D >:D

Poustnik 15.02.2008  15:55

« Re: Re: Re: To muselo být ale hodně nudné školení, díky mu!!!

Protože reaguješ na moje vlákno, tak ne, Frpíku, ta moje Německy neumí...ale možná se to rychle naučí, ona je na jazyky šikovná...no nic jedu s autem do servisu. >:D

"-- skrytý --" 15.02.2008  20:57

« Re: Re: Re: Re: To muselo být ale hodně nudné školení, díky mu!!!

Poustníku - do servisu? Nějaký defekt, poškození, porucha, nefunkčnost ...? Nebo snad následek nějaké drobné havárie? Rozpumpátor FRPE >:D
              PS : Mě bolí zub jako sviň...

Poustnik 15.02.2008  21:44

« Re: Re: Re: Re: Re: To muselo být ale hodně nudné školení, díky mu!!!

Drobnosti...Vyměnit levou přední žárovku, olej, svítila občas kontrolka ruční brzdy, to spravilo dolití brzdové kapaliny, přehodit přední a zadní kola a promazat zámek u řidičových dveří...toť vše...ale nevím, jestli to Vetteho zajímá.... >:D Radši dodám, že to vše bylo provedeno na našem Fordu Taurus, 3.0L, r.v. 1998, ty by ses ptal určitě, jestli to potřebovala Mazda.... ;-)

Vette 15.02.2008  16:49

« Re: Re: Re: To muselo být ale hodně nudné školení, díky mu!!!

:-) Ani ta moja to nebola. Jodlovat som ju este nepocul, ale nemecky vie perfektne.

"-- skrytý --" 15.02.2008  20:55

« Re: Re: Re: Re: To muselo být ale hodně nudné školení, díky mu!!!

Tak to jo, hele až bude chtít třeba něco jako sex, řekni jí a myslím že určitě zaboduješ ( vletí na tebe jako vosa a bude tě svádět svými polibky ... ) tohle : Meine Freundin, nein, ich habe keine Zeit ...
              Hele takovej sexík live jsi ještě nezažil ... a to ti vravím ... rozprávku ... >:D

toryu1 18.02.2008  14:40

Hlásím účast a posiluji řady Chevrolet Group...

Tak jsem tady... Na tvoje doporučení...

toryu1 18.02.2008  14:43

Hlásím účast pro doplnění Chevrolet Group

Tak jsem tady... Na tvoje doporučení :-)

Vette 18.02.2008  16:23

« Re: Hlásím účast pro doplnění Chevrolet Group

Dakujem, moc si ma potesil :-)

foto Hanss-MoDo-Team-

Hanss (MoDo Team) 20.02.2008  14:33

Nezapomněl jsem - KN filter

Ahoj Vette,
    tak dnes jsem dal tu novou vložku do airboxu - mrkni ke mně do novinek a dolu na fotky - jak jsi se ptal - znát to je - trochu, ale mám jen tu vložku, ty budeš mít celej kužel, né?!? Dej vědět...... :-) Zdravim

Vette 20.02.2008  18:49

« Re: Nezapomněl jsem - KN filter

ahoj, dakujem za odpoved

"-- skrytý --" 23.02.2008  07:26

Peřinka

Ahoj, pěkná peřinka pro autíčko, kde jí manželka sehnala smím-li se ptát?

Vette 23.02.2008  15:08

« Re: Peřinka

to bol darcek, vraj to hladala mesiac v na internete. Dovezene to bolo z USA.

"-- skrytý --" 23.02.2008  18:44

« Re: Re: Peřinka

Jojo, takže z Ameriky jo? Napíšu Poustníkovi aby mi jí ze Států dovezl ... je tam pracovně ( v Globusu ... hihi ), no a pak-li že, nepřiveze dečku na auto pro mě, tak je to důkaz že nikde nebyl ... >:D

Vette 23.02.2008  22:18

« Re: Re: Re: Peřinka

Ak mas zaujem, mam jednu plachtu z PVC ktoru uz nepouzivam.

Poustnik 20.03.2008  03:55

« Re: Re: Re: Peřinka

Dečku nevozim! :-)Na Cupru tu nic nevyrábějí! A Vette, podívej, v Polsku by ses nechytal! Tam by tě i Maluch předjel![odkaz] >:D

"-- skrytý --" 04.03.2008  19:24

Pěkné

Pěkné auto ,pěkná manželka 10 bodů

toryu1 10.03.2008  09:39

První jízda

Ahoj Vette 93,

Tak včera jsem CAMARO poprvé protáhl... >:-[] Nová spojka a nějaké drobné úpravy v interiéru... mimo jiné, už mám i rychloměr :-)

"-- skrytý --" 18.03.2008  21:58

10-10-9

Legendární auto, pravý sporťák, pěkné foto, lehké rezervy v recenzi. :yes:

Poustnik 24.03.2008  03:27

Tohle auto je sice o rok starší než tvoje,

Ale ta cena!!! :-) A je z NY, to se dobře vozí do Evropy. A přestože vypadá jako černá, majitel píše barva green, takže asi zajímavá. [odkaz]

"-- skrytý --" 28.03.2008  16:10

Výtej v topténce Vette ...

... dobže še si dolazyl ... >:D

toryu1 02.04.2008  11:31

Tak co Jizbice?

Přijedeš? ;-)

Vette 02.04.2008  18:22

« Re: Tak co Jizbice?

uz sa tesim, ak bude pekne pocasie tak urcite dorazim >:D

jmurjr (H22A7) 05.04.2008  00:28

H2

fotku s novym autom som dostal ;-) je to naozaj pecka. take je v BA iba jedine >:D >:D >:D

David Silver 10.04.2008  19:31

nové fotky

čau Vette93, nové fotky s jporem jsou velmi pěkné :yes: :yes:

Vette 10.04.2008  19:34

« Re: nové fotky

dakujem, to AMG je super. Zasluzi si miesto v TOP10 a som rad ze som mal tu cest uvolnit moje miesto prave pre auto ako je toto.

David Silver 10.04.2008  19:39

« Re: Re: nové fotky

O jeho zaslouženém místě jsem přesvědčený i já, a to pouze podle papírových a fotografických domněnek :-) Dva sporťáky vedle sebe, na to je vždy super pohled :yes:

Rysguf. 10.04.2008  21:41

predna SPZ

hoj Vette, mam otazku. to ze nemusis mat prednu SPZ si si vybavil? AK hej , tak je to lahke, ci po znamosti? Dik :-)

jmurjr (H22A7) 10.04.2008  22:14

« Re: predna SPZ

ale ved on ju tam ma. ved mu odpadla, a ma ju pripravenu na montaz za sedackou. zatial je tam docasne nalepka, kym na jej miesto nepride realna znacka ;-) :yes: >:D
      pozri si poriadne obrazok kufor...

Rysguf. 10.04.2008  22:31

« Re: Re: predna SPZ

ach... takze musi? ;-\ A neda sa to nejako vybavit aby tam nemuselo byt nic? Alebo take malinkeeee znacky, aj take som uz videl...

jmurjr (H22A7) 10.04.2008  22:35

« Re: Re: Re: predna SPZ

co som pocul a cital, tak sa to neda. aj ked vacsina aut by bola bez toho krajsia :'-(

Rysguf. 10.04.2008  22:44

« Re: Re: Re: Re: predna SPZ

Foter si chce doviez z nemecka tak 5-6 rocnu cervenu Modenu 360, ale ma taku cudnu podmienku...nechce mat vpredu SPZ, ze to spati cele auto, inak nic nebude ... ach ;-\

Vette 10.04.2008  22:57

« Re: Re: Re: Re: Re: predna SPZ

TAk nech to riskne. Ja tam mam nalepku uz vyse roka. Zatial to nevadilo nikomu a to ma uz zastavili aj policajti. V jednej diskusii som cital nazor jedneho majitela. Ked ho zastavia policajti a vadi im SPZ, tak sa spyta ci by si oni na take auto navrtali do naraznika. Zatial to vraj vzdy zabralo. Na Modene by som to neriesil, pri takom aute by som obetoval tie peniaze za pokutu ako kazit auto. Ked policajt zastavi Modenu, tak posledne co ho bude zaujimat je SPZ v predu na narazniku.

Rysguf. 10.04.2008  23:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: predna SPZ

No ja viem, ved ked uz niekto ma take auto... len foter je zasadovy, v zivote by vedome neporusil ziadny zakon... uvidime ;-\ Dam potom vediet

Vette 10.04.2008  23:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: predna SPZ

kamos jazdi rok na 350Z bez prednej znacky a zatial OK. Ja mam nalepku, a zatial aj ked chodim oklo hliadky tak tiez OK. Ked to bude najhorsie, dam im srobovak nech ju tam nasrobuju oni, ja to nedokazem. Len taz viem ze dostalo auto na Gumballe pokutui za SPZ, aj to preto ze tam bola a filmovala policajta Jojka.

PS: Prelakovanie nazatnika bude urcite drahsie ako pokuta >:-[]

Vette 10.04.2008  22:45

« Re: Re: predna SPZ

Dakujem za odpoved.

jpor (RSKa) 10.04.2008  23:59

kúzlo starej školy

Tak som dnes opáčil túto červenú raketu a veru to bol neočakávaný zážitok. Bol som pripravený na rýchlosť a zvuk, ale čo ma najviac dostalo bola atmosféra. Motor počuť skoro ako keby som na ňom sedel, ale v tom najlepšom zmysle (počuť to aj vo V3S ale tam o to nikto nestojí). Počuť všetky jeho zvukové detaily a dokopy to hrá ako orchester. Zvuk sania, prevodovky, výfuku, niečoho kovovo sa krútiaceho a funenie do toho, jedna báseň. Hlboké sedačky nízko nad zemou, radiaca páka hneď vedľa kolena si žiada o prácu s prevodovkou, radil som s medziplynmi z číreho pôžitku...ešte pár minút a ťažko by ma z toho auta dostal von. Ona tá staršia škola má niečo do seba, taký surovší a čistejší zážitok ako tieto moderné autá vo fraku. Takéto mať doma na víkendové jazdy...
    Vďaka za predstavenie!

David Silver 13.04.2008  15:24

EVO

wow, pěkně! :-) budeš kupovat? nebo nazkoušku? :-)

Vette 13.04.2008  17:02

« Re: EVO

Kamarad ho prave kupil, boli sme ho vyskusat.

David Silver 14.04.2008  13:57

« Re: Re: EVO

Aha, jak jede?

Vette 14.04.2008  15:58

« Re: Re: Re: EVO

super, ma to nieco do seba >:D Hlavne super zvuk.

David Silver 14.04.2008  16:03

« Re: Re: Re: Re: EVO

No, je to hodně jiné než Corvette co? Zvuk věřím že má dost dobrý :yes:

Vette 14.04.2008  19:53

« Re: Re: Re: Re: Re: EVO

Najlepsi zvuk ma Toryu camaro, potom je ta EVO. MOja vete ha seriovy vyfuk tak sa nemoze chytat. Najrychlejsie je zase E55 AMG. V rychlejsom aute som este nesiel :-)

David Silver 14.04.2008  19:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: EVO

A EVO nemělo sériový výfuk? Hech, to AMG překoná snad všechny koukám >:D

Vette 14.04.2008  20:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: EVO

V Porsche som jazdil, ale nebolo to turbo. Na to AMG sa nechyta. Tazko povedat co by bolo rychlejsie, ci to AMG alebo Turbo.

"-- skrytý --" 29.04.2008  20:46

autosalon

ked sa tak divam,nemal si corvettu na autosalone v ba vystavenu v nedelu?tusim aj v tuningu je odfotena

Vette 29.04.2008  21:10

« Re: autosalon

moze byt, len ma ta nechceli pustit na parkovisko ze nemam tuningove auto. Preto som musel parkovat bokom od kamaratov co tam mali vystavne auta. Kamarata na Mitsubischi EVO 9 a 350Z nepustili ani do arealu lebo nemaju tuningove auta >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D Niekomu stacia mracitka na svetla a nalepky aby to bol tuning a Evo mu je malo :-!

"-- skrytý --" 30.04.2008  15:45

« Re: Re: autosalon

no mali kedysi slogan mi vidime auta inak,tak asi na tom nieco je

jmurjr (H22A7) 30.04.2008  15:57

« Re: Re: autosalon

dve fotky z autosalonu BA:
        autosalon ako taky bol slaby. dal sa prejst za hodku. asi som ale rozmaznany ;-\

Vette 30.04.2008  16:08

« Re: Re: Re: autosalon

asi tak, skor to je u mna tradicia :-)

"-- skrytý --" 30.04.2008  16:36

« Re: Re: Re: Re: autosalon

autosalon nekomentujem,cakal som viac,ale niektore auticka potesili napr:Wiesmann,biela BMW M6,ktoru robili v kosiciach pre Hamana,Ford GT a podobne.Co hovorite na cinanov?Dizajn by sa dal zniest pri zavretych ociach ale kvalita spracovania je hadam aj u tipa vacsia

Vette 30.04.2008  19:38

« Re: autosalon

ja som ich v BA nestudoval, ale v zeneve sa mi zdali prave tieto auta na slusnej urovni. Interier mali ako korejci 5 rokov dozadu ale az take strasne to nebolo.

"-- skrytý --" 08.05.2008  12:22

čau Vette chci se jen zeptat jestli nahodou nevíš o nejaky rozbitý corvete nejaký vrak nebo třeba bez motoru a podvozku kdybys o nečem takovem nekde slysel dej mi vedet.

Vette 08.05.2008  13:16

« Re: Ahoj

Viem o jednej cervenej, myslim rok 1991. Bola narazena o obrubnik pri driftovani. Ma rozbitu napravu, zavesenie kolies. karoseria inak okrem skrabnuteho naraznika v poriadku. Neviem ci je na predaj, ale uz pol roka stoji na dvore. Mylsim ze to ma tiez manual. O co mas zaujem? Aky rocnik? Chces ju dat doporiadku alebo potrebujes nahradne diely?

"-- skrytý --" 08.05.2008  21:08

« Re: Re: Ahoj

Ale nejak mi tady zbyl komplet podvozek i s motorem převodovkou atd z corvette 05 tak přemejšlim do čeho bych to naklonoval a napadlo me ze naka takhle zničená 4 by se nechala pořídit levne myslís ze by si mi zjistil jestli je k mání a zač by byla?

"-- skrytý --" 08.05.2008  21:10

« Re: Re: Re: Ahoj

a klidne by si z toho mohli nechat celej ten podvozek i motor

Vette 08.05.2008  21:20

« Re: Re: Re: Ahoj

to je zaujimavy napad :-)

"-- skrytý --" 08.05.2008  21:48

« Re: Re: Re: Re: Ahoj

No myslim ze by to nebyl zadnej hřích ne? zjistil by si mi to?

Vette 09.05.2008  18:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Ahoj

tak na predaj nebude, prave ju zacali davat dokopy. Vraj by ti to ani nepasovalo. Rozmyslal som nad tym ci by nebolo lesie vydrazil lacnu potopenu C5, do ktorej by si dal svoje komponenty. Tie vytopene auta maju dost nizke ceny.

Vette 08.05.2008  13:17

« Re: Ahoj

jmurjr (H22A7) 09.05.2008  15:34

Corvette do top ten

pozeral som si top ten, toto auto si zasluzi byt v nej (omnoho viac ako niektore ktore su tam momentalne). :yes:

Vette 09.05.2008  20:46

« Re: Corvette do top ten

dlho som sa tam asi neohral. Uz som zase niekde na konci druhej strany. Idem pridat nove fotky :-)

Vette 09.05.2008  21:34

Fotky

Pridal som par fotiek. Skusal som na fotaku rozne nastavenia ale stale to nie je ono :-(

"-- skrytý --" 09.05.2008  21:47

« Re: Fotky

Moc pekny hlavne na ty dlouhy ceste

Vette 09.05.2008  21:49

« Re: Re: Fotky

to som dlho hladal. Chcel som nahrat video ako idem z vrchu dole, ale dosli baterky :-(

"-- skrytý --" 09.05.2008  21:54

« Re: Re: Re: Fotky

jj vypada to tam stejne jako tam co se narodila :-)

Vette 09.05.2008  21:58

Re: Re: Re: Re: Fotky

a co ta C5? Mozno by sa mi hodil motor?

"-- skrytý --" 09.05.2008  22:20

« Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

no bez motoru už by mi to bylo k ničemu ale jestli by si chtel nejakej silnejsi motor tak se necha koupit uplne novej za slusnou cenu

Vette 09.05.2008  22:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

motor mam v slusnom stave, stacilo by len upravit. Citam na nete rozne fora, ale neviem az ako daleko by som chcel ist. Mas s tym skusenosti?

"-- skrytý --" 09.05.2008  22:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

No jasne je spousta možností jak mu přidat nakou skusenost už mam

Vette 09.05.2008  22:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

napriklad? Ja som zacal KN filtrom :-)

"-- skrytý --" 09.05.2008  22:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

jo ten taky ale ten vífuk přidá neco okolo 20-30koní

"-- skrytý --" 09.05.2008  22:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

Jeko první bych to videl na výfuk ladeny svody vyhodit katíky dát otevreny tlumice

Vette 09.05.2008  23:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

nad tym som uvazujem. Otazka je kde to zohnat a ua kolko. Co som nasiel bolo v USA a objednavat sem sa mi to moc nechce. Druha vec je co na to povedia susedia ked pridem vecer domov. Do garaze cuvam hore kopcom a tak musim trochu pridat plynu :-) Aky bude mat efekt ak vyhodim len katalizator?

"-- skrytý --" 09.05.2008  23:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky

No efekt nebude zas tak velky jako u tech svodu ty taky nejsou tak drahy a do tydne je tu mas z usa.

jpor (RSKa) 09.05.2008  22:48

plocha

Nazdar Vette, kde si prosím Ťa našiel takú SKVELÚ PLOCHU čo máš na fotkách? Tam by som šiel zodrať zadné pneu, keď to budú mať za pár... >:-[] Dúfam, že to nie je ďaleko...
    A pekné foto btw... :yes:

Vette 09.05.2008  23:09

« Re: plocha

V Rakusku asi 20-30km od Malaciek. Je to nieco ako polnohospodarska skladovacia plocha. Maju tam v jednom rohu navozenu kopu niecoho co som nevedel identifikovat. Predpokladam ze to je pocas sezony cele plne. Inak to nie je oplotene a tak sa tam da bez problemov dostat.

jpor (RSKa) 09.05.2008  23:59

« Re: Re: plocha

no tak v sezone by sa tam dal jazdiť slalom medzi burgyňami >:D >:D >:D
        A v rohu neidentifikovateľná hmota...keby lietala, splňa podmienky pre pomenovanie "UFO" >:D
        No inak škoda že v Rakúsku, ale zase tak ďaleko to nie je...

Vette 10.05.2008  08:15

« Re: Re: Re: plocha

daleko to nie je . Poysdorf.

jpor (RSKa) 11.05.2008  22:30

Top Ten again

CONGRATULATIONS !!! >:D >:D >:D
    Občasný pohyb v TopTenke vďaka fejkarom má svoje pozitíva >:D
    Bol so na tej Babe?

Vette 11.05.2008  22:34

« Re: Top Ten again

bol som tam dnes pozriet, ale nezavodil som. Prisiel som tan len ku koncu pozret ako to tam vyzera. Mohlo to byt super, to video co ma LubosGT ma zaujalo. Jeho som na starte uz nestihol. Mozno nabuduce.

jpor (RSKa) 12.05.2008  00:41

« Re: Re: Top Ten again

NAbudúce si hovorím tiež. Ked sme boli s Luboshom na Babe, tak to tam prebiehalo podobne akona tom videu, ale zrýchlene >:-[] teda bez urážky voči jeho GT.
        Takú som dostal chuť to tam rozpáliť... >:-[] >:-[] >:-[]

LuboshGT (RS Kaa) 18.05.2008  22:38

« Re: Re: Re: Top Ten again

Az teraz som nasiel tuto diskusiu... Jpor, vaz slova! :-) :-! Samozrejme pravda, video navyse ubera z akcnosti, nazivo som sa citil ako v motokare, vyschnute v ustach uplne rovnako, adrenalin az niekde nad hlavou.

Vette, bola to perfektna akcia, pozerat sa na startujuce auta zrejme nic moc, ale ak by si sa rozhodol startovat bol by si spokojny. Da sa ist samozrejme len v ramci znalosti trate a moznosti auta, ale atmosfera a cela volna trat ma nieco do seba. Najblizsie bude moznost zrejme az v ramci KW Berg Cup v septembri...

jpor (RSKa) 21.05.2008  23:34

« Re: Re: Re: Re: Top Ten again

Však píšem, že bez urážky...viem uberá to video z akčnosti, som si pozeral to "naše" a oproti realite vcelku nuda, ale na tretí raz už bolo vidieť, že sme to riadne hasili....až sme zahasili ;-\
            Ten Berg Cup bude ako teraz bola Baba? Amatéri na Babe? alebo je to inde...? čo je to za akciu?

LuboshGT (RS Kaa) 22.05.2008  12:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Top Ten again

V pohode, neurazam sa :-)

KW Berg Cup je cesko-slovensky kopcovy serial, kde jazdia vacsinou profesionali na zavodnych autach, ale je moznost jazdit aj na seriovke bez zavodnej licencie. Baba v ramci tohto bude 6. a 7. september, technicke preberanie a pravidla budu ale zrejme prisnejsie ako pri minulotyzdnovych amaterskych pretekoch. Jedna vec, co som sa docital, ze je povinna nielen helma, ale aj rukavice (co nie je problem), ale i kombineza ;-\
              www.slovackykopec.sk

jpor (RSKa) 22.05.2008  22:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Top Ten again

kombinézu má náš krpec na zimu, v tej bude teplo teraz >:D
                Ale stačí akákoľvek, čo nehorí jak fakľa tuším, tak aj motorkárska, nie?
                AJ tak je to jedno, samé víkendy, to je naprt pre mňa zatiaľ ;-\
                ALE raz si kúpim GT-R na víkendové masakre do vrchu apod a bude po srande >:-[] :-!

LuboshGT (RS Kaa) 25.05.2008  11:49

« Re: Top Ten again

GT-R... Ozvi sa potom ;-) Ale sklamem ta, prva varka desiatich kusov pre Slovensko, kt. ma prist 05/09 je uz vypredana...

jpor (RSKa) 26.05.2008  00:45

« Re: Top Ten again

Ale čo...ale pre ČR a SR to predáva Autec a vraj ešte pár kusov je, teda to bol stav pre mesiacom či čo...
                    No aby som tam bežal zajtra...

LuboshGT (RS Kaa) 26.05.2008  18:44

« Re: Re: Top Ten again

Neviem ako v CR, ale na Slovensku ich predava Autoimpex... Aspon tieto prve kusy, potom zrejme zludoveju :-) Co, uz si sa o GT-R zaujimal?

jpor (RSKa) 27.05.2008  21:11

« Re: Re: Re: Top Ten again

úprimne povediac nezaujímal nejako špeciálne, ale dostali sa ku mne info. Trochu som nad ním uvažoval, ale sa mi vidí že je to fakt stroj na jediný účel - poraziť Turbo. Tvrdý, so svojským dizajnom predku, nepraktický, len na blbnutie. A zatiaľ na to nemám ani len čas, nieto zvlášť auto ;-\

petrzel1 16.05.2008  21:01

Body

Stoprocentní deset a ve všech třech kategoriích!!!!! Superauťák!!!

foto ZiP2150

ZiP2150 23.05.2008  11:39

OFICIÁLNY ZRAZ MOJE AUTO ! ! ! !

Páni, poďte... aj súdruhovia z diskusie... poďte sa registrovať ak môžete.
    Ďakujem.

Novic (Porsche team/GT-R team) 25.05.2008  14:40

Nubira

ta nubira v pozadi vypada fakt dobre >:D :yes: :yes: :yes:

Rysguf. 25.05.2008  20:25

US zraz 2008 - Bojnice

Hoj Vette, tak ja som teda bol v sobotu v tych Bojniciach aj v Prievidzi...asi od 15:00 do 17:30 ale, kurna, videl som akurat jeden biely starsi chrysler... kde ste boli?? >:D

Vette 25.05.2008  20:33

« Re: US zraz 2008 - Bojnice

Ten program bol dost divny. Do 5tej sme boli v Prievidzi na namesti, potom sme pol hodiny kruzili po meste. Cez Bojnice sme len presli a isli rovno na hotel. Ziadna prestavka. Kopa ludi na namesti, ale my sme tam ani nezastali. Zvlastna organizacia. V podla programu sme tam mali stat aspon 45min. Cakal som ze ta stretnem. V Prievidzi som stal stale pri aute keby si sa ukazal.

Rysguf. 25.05.2008  20:38

« Re: Re: US zraz 2008 - Bojnice

No, Prievidzu som obehol po cestach asi 2x ale ziadny vacsi zhluk ludi som nevidel (nepoznam ju, neviem kde je nejake centrum) a co sa tyka Bojnic... tak som cakal ze to bude pri namesti, na velkom parkovisku pod zamkom alebo pri takom hoteli nad zamkom... cekoval som cekoval a nic >:D aby tam so mnou priatelka vydrzala, zobral som ju do ZOO, prechadzal som sa po Bojniciach s nou ako chuj vyse hodinu >:D >:D
        Sak nevadi, vidime v Tatrach ;-) :yes:

Vette 25.05.2008  20:38

Fotky

Pridal som par fotiek z vikendovej akcie. Na zrale MACZ som nebol, mal som trochu lepsiu spolocnost >:-[] Staciu pozret fotku na titulke a hadam mi odpustite. Tvare som upravil, su to kamaratky a nerad by som ich nahneval ze su ich fotky na internete :-( Original fotka je super >:D Tu si ale necham pre seba :-! Sranda bola kde sme stali v Prievidzi na namesti. Prisla modelka s fotografom a menezerkou. Zacali ju fotit pri nasich autach, tak som ju odfotil aj ja. Tu fotku som uz pre Vas nekazil >:D

David Silver 25.05.2008  20:48

« Re: Fotky

>:D >:D
      Velmi pěkné fotky! :yes: :yes: Corvette jsou prostě super :-)

Vette 25.05.2008  20:56

« Re: Re: Fotky

A ked sa k nim postavia pekne kocky este krajsie >:D

David Silver 25.05.2008  21:02

« Re: Re: Re: Fotky

Jj, to určitě ano! :yes: Pěkné ženy zkrášlí každé auto až na auta podobné Škodě 120 >:D ;-)

"-- skrytý --" 16.06.2008  18:13

Super!!

mega vata

foto after99

after99 25.06.2008  22:05

Světla

Zdravim, pěkná kárka a efektní zhasínání světel viz. Video :yes:

Poustnik 20.07.2008  23:03

Pěkné fotky z toho kempu, Corvett jako nastláno!....

a ta z Nuselského mostu je taky fajnová,když jste si zabrali všechny tři proudy pro sebe, to musel být pohled pro bohy....to chtělo vyfotit z ptačí perspektivy z hotelu Fórum.! :-) Hoj!

"-- skrytý --" 01.08.2008  19:20

ahoj vette!

jak se dari? jo a jeste jsem nasel par fotek vette ze srazu, kdybys chtel poslu;-)

Vette 01.08.2008  19:34

« Re: ahoj vette!

ahoj, urcite budem rad kazdej fotke? Dakujem

"-- skrytý --" 02.08.2008  17:25

« Re: Re: ahoj vette!

tak pokud nemáš icq nebo tak tak to zřejmě musíme vyřešit tak, že to dám ke svému autu a stáhneš si to :-)

"-- skrytý --" 03.08.2008  20:57

« Re: Re: Re: ahoj vette!

fotky v mě galerii pod Jaguarem..

jmurjr (H22A7) 15.08.2008  00:42

corvette na zraze (autofun

na autofune su obrazky z corvette zrazu: [odkaz]
    myslim si, ze na tychto je tvoja:

a na tejto su velmi smiesni policajti, ze pomahat a chranit:

Vette 16.08.2008  22:36

« Re: corvette na zraze (autofun

Ta prva je kamarata zo Ziliny. On ma tmave okna. Druhu si uhadol spravne.

foto Martin911Turbo

Martin911Turbo 16.01.2009  16:39

« Re: corvette na zraze (autofun

Koukám na upgradovanou fotogalerii, pěkné :yes: a ty 3 červené krásky s tvou kráskou super ;-)

foto element5

element5 02.02.2009  12:14

1b?

Chlape, co jsi provedl afterovi?

foto ZonixX

ZonixX 02.02.2009  12:25

« Re: 1b?

nebo spis naopak.. koukni se do diskuse pod afterovou oktavkou :-|

foto element5

element5 02.02.2009  21:10

« Re: Re: 1b?

Tak jsem to právě dolouskal a upřímně, nevím co si o tom myslet, ... je to docela síla. ;-\

Jinak já od aftera99 dostal 7,10,10 a připadá mi to v mezích normálu.