BMW X3 (2008)

23.11.2008

Doufám, že se vám bude můj teenagerský článek líbit :-) NA ÚVOD _________________________________________________________ BMW X3? Někteří ho…

BMW X3 (Podmáslí(TeenagersTeam))

"-- skrytý --" 23.11.2008  18:49

interier

Cau,tak blahozelam k auticku.Tak ja neviem ale mne sa ten interier strasne paci :yes:

Podmáslí 23.11.2008  18:53

« Re: interier

Jako je hezkej ale před 4 lety by byl skvělej :-) Mám nějaké povinnosti tak nevím jestli se tady jestě dneska objevím.

foto positivemind

positivemind 23.11.2008  18:54

« Re: interier

Mně taky. Je to taková zažitá klasika, zvykat si na něco "moderního" a kosmického si snad muset nebudeme.

X3 se mi ale jako auto moc nezamlouvá - má vážně takovou nedodělanou masku, přijde mi, že uteklo z plátna dřív než mělo.

Nová X5 je zato krásnější kousek! Nádherné SUV, jen je tam nějak méně místa než jak je to auto velké

"-- skrytý --" 23.11.2008  20:15

« Re: interier

Ten interier vypada fakt luxusne a to sa mi paci.Takisto je aj auto moc pekne tak nech sluzi. :yes:

Podmáslí 23.11.2008  20:49

« Re: Re: interier

Však já vybíral co bude v autě a co ne tak se nedivte >:D

Dylan McKay 23.11.2008  18:52

Dobrý vkus!

Je dobře, že jste se rozholi takhle! :yes:

foto zip2016

zip2016 23.11.2008  20:41

« Re: Dobrý vkus!

Já se musím přidat. Je to opravdu kus moc pěkného auta a ten interiér je taky v pořádku. Mylím, že to byla dobrá volby. :yes:

David Silver 23.11.2008  18:54

čau

ty jsi už jak ti fakeři s tím mazáním >:D :yes: Jinak sněhové fotky jsou good :yes:

TurboKluk(smazat hodnoceni) 23.11.2008  20:43

Podmaslí

promin vzít zpátky to nejde a nechci zitra se rad podívam nebo hend jak budeš mit dalsí foto a rád dám za a 10 pokud to bude na 10.
    A možná bys tu revenzi mohl rozšířit, zatím je moc pěkná

Podmáslí 23.11.2008  20:47

« Re: Podmaslí

Jojo...však na tom jestě zapracuju a přidám fotky.Problém je že auto neni furt v garáži a nemůžu si s nim někam vyjet a nafotit.Ale jak bude šance nafotim a přidám foto :-)

scooter_x (AlkoholixXx) 23.11.2008  21:31

Acidofil :)

Hoj, chci se jenom zeptat, proč jsi auto přidal znova? Recenze šla předělat i bez mazání celého auta, ne? ;-)
    Jinak auto je stále od minula moc pěkné, škoda, že jsi s ním na sraze nebyl...třeba příště :yes:

Podmáslí 23.11.2008  21:36

« Re: Acidofil :)

Protože už bych tak vysoký skóre nedohnal.Někdo by mě už prostě nepřehodnotil znova na lepší

Kubyyyk 23.11.2008  21:39

« Re: Re: Acidofil :)

No jo no...věčný závod za tím mít super hodnocení...

Podmáslí 23.11.2008  21:44

Jako Lexus.V touze po dokonalosti >:D

scooter_x (AlkoholixXx) 23.11.2008  21:51

« Re: Re: Acidofil :)

Tak tak, bohužel jsem to očekával. Přitom hodnocení je vlastně taková prkotina. No nic...jen jsem to chtěl vědět. Dík za odpověď Podmasli

Podmáslí 23.11.2008  21:55

« Re: Re: Re: Acidofil :)

Jojo...snad příšte na srazu už se těšim ;-) samozřejmě s autem :-)

Kubyyyk 23.11.2008  21:55

« Re: Re: Re: Acidofil :)

Některým lidem tu jde o hodnocení. Jiní jsiu tu kvuli přátelům, jako my scootere. AlkoholixXx 4ever ;-)

scooter_x (AlkoholixXx) 23.11.2008  21:58

« Re: Re: Re: Re: Acidofil :)

Teď abych si něčim připil sakra >:D Jdu do lednice něco najít...AlkoholixXx 4Ever Kubyku :yes:

Podmáslí 23.11.2008  22:09

« Re: Re: Re: Re: Re: Acidofil :)

Co to je za sektu AlkoholixXx?

Dadánek (AlkoholixXx) 23.11.2008  22:10

« Re: Re: Re: Re: Re: Acidofil :)

AlkoholiXXX!!!! :yes: :yes: :yes:

Kubyyyk 23.11.2008  22:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Acidofil :)

hej Dane mám special pití...super ruskou vodku originál dovoz s ruskejma kolkama MEDOFF CAYENNE s feferonkama.
                  Je to masakr >:D

"-- skrytý --" 23.11.2008  21:34

ble

Tak zrovna x3 je pro me asi nejskaredsi auto na trhu a muze se smele srovnavat se sang youngama (vzhledem). Ale nekomu se asi libi, treba holkam se jaks tak pozdavalo ale chlapum vubec.

Podmáslí 23.11.2008  21:42

« Re: ble

Sem dej svoje auto...tvůj názor neberu.Protože se jich vyrobilo přes 500 tisíc.Prostě nemá cenu se k tobě vyjadřovat :-)

"-- skrytý --" 23.11.2008  22:09

« Re: Re: ble

logoman : nejlehčí je kritizovat když nemáš na moje.auto sám žadný auto pokud vůbec nějaké vlastníš .... a srovnovát X3 vzhledově se Ssang Yong je spíš urážlivý ;-)

Podmáslí 23.11.2008  22:15

Jojo souhlas ;-) :yes:

"-- skrytý --" 24.11.2008  18:06

Mně to taky připadá jako paskvil. ;-\ :no:

Podmáslí 24.11.2008  18:11

« Re: Re: Re: ble

Njn co člověk to jinej názor :-|

"-- skrytý --" 24.11.2008  19:26

"-- skrytý --" 24.11.2008  19:33

« Re: Re: Re: Re: Re: ble

Teď jsem si trochu podrobněj prohlídnul auto (téměř všechny fotky) a není to taková hrůza, dal bych tak 7-8 bodů kdybych mohl hodnotit. ;-)

foto JirkaHKK

JirkaHKK 19.01.2009  14:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: ble

Interiér i exteriér je už trochu z módy, v tom světlém i v té metle je to asi to nejlepší, ale na novou Q5 už to nemá, kéž by si pospíšili s tou novou X3 - rok 2010 už je dost pozdě!!!

Podmáslí 19.01.2009  20:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ble

Hmm...furt se X3 dobře prodává, ale hlavně X3 má generační náskok! to je zhruba 7 let

p.Viskup 27.11.2008  09:23

« Re: ble

X3 je najskaredsie BMW ktore sa vyraba, je to ako GLK z Mercedesu.

Dylan McKay 27.11.2008  09:54

« Re: Re: ble

Podmasli, nenech se otravovat anonymníma hňupama, který se zmůžou akorát tak na nick na MACZ.
        Pošli je do p.r.d.e.l.e, a usmívej se na ně, až pojedeš kolem autobusové zastávky, koukej jak tam mrznou, a ze slin nad X3 se jim u držky dělají rampouchy...
        Tvé auto i recenze jsou SUPER! :yes: :yes: :yes:

foto zip2016

zip2016 27.11.2008  10:09

Teda šviháku, ty ses ale zase rozvášnil!!!! :yes: :yes:

Podmaslí: Nic si z nich nedělej. Kritizovat umí každej, ale ukázat,že to jde i jinak umí jen někdo. X3 je fajnovka a luxus jako každé BMW!!! :yes: :yes: :yes:

Podmáslí 27.11.2008  17:19

« Re: Re: Re: Re: ble

Tj hoši díky za podporu :-) bohužel žijeme v zemi České a tady takovejch co závistí pomlouvají je mezi námi hodně. Šviháku tipuju, že na to tvoje auto je jestě více nadávek a pomluv >:D Bohužel tipická česká vlastnost ;-\

p.Viskup 28.11.2008  07:57

« Re: Re: Re: ble

Netvrdim ze to je zle auto ale fakt nevyzera dobre, od BMW sa mi pacia vsetky modeli okrem X3, jednoducho auta ako X3,GLK a Tiguan nemusim.A nezavidim mu a je mi ukradnuty len som napisal svoj nazor ze sa mi nepaci, a mam svoje auto ktore by som za X3 nevymenil takze tak. Za tie prachy by som radsej kupil 330xd alebo 330xd touring.

vondry87 18.10.2010  22:50

« Re: Re: Re: ble

Tento příspěvek nebude zrovna aktuální, ale pro případ, že se sem autor ještě občas vrací. Lidé jsou různí, závist také nepatří mezi mé oblíbené vlastnosti, ale arogancí naprosto pohrdám. Proto po přečtení tohoto příspěvku chci říct jen jedno : duševně jsi chudák a je mi tě líto. Pevně věřím, že za uplynulý čas jsi trochu přehodnotil svůj životní postoj a tento příspěvek je tak trochu chození s křížkem po funuse. Jsme lidi, tak se nehádejme, akceptujme názory ostatních a vyžadujme argumenty. Když je sem tam čas a pročítám si recenze na dražší auta, v každé diskusi se to jen hemží slovem závist. Nemajetný člověk v této zemi nemá právo na názor? Má, stejně jako vy, tak si svůj názor obhajte, od toho diskuse jsou. Jenže vy neumíte argumentovat, a proto používáte jen to jedno slovo, za které se dobře schovává. Stejně, jako jedna nejmenovaná menšina. Snad to tu neklesne na samé dno, byla by to škoda.. :'-(

Poustnik 28.10.2010  22:15

« Re: Re: Re: Re: ble

vondry87, opravdu tady chodíš s křížkem po funuse. Reagovat na dva roky starý příspěvek, to je docela unikát! A ještě takhle rozhořčeně! Švihák je Švihák....o jeho slovníku tady bylo za poslední čtyři roky tolik polemik, že je nejde spočítat. To, že je často hodně negativní je fakt, stejně jako je fakt, že často dokáže být okouzlující a vtipný....sleduj tak dva roky jeho argumenty a pak si o tom zase popovídáme, ju? >:D Hele, já jsem taky Mirek Dušín, ale plakat na takhle starém hrobě, to mě fakt rozesmálo.... ;-) Měj se krásně! Hoj!

foto ZiP2150

ZiP2150 09.01.2009  18:37

PERLA ROKA :-)

vondry87 30.10.2010  18:17

« Re: Re: ble

Já tu nikdy nediskutoval, takže jsem neznal systém. Ale trošku jsem doufal, že by místní aplikace mohla upozornit uživatele, že na něj někdo reagoval :-) Takhle je to opravdu pěkný čurbes, to aby člověk pracně sledoval všechny diskuse, kterých se účastní. Vlastně se to dá chápat tak, že každé nové auto je sice z počátku pečlivě prodiskutováno, protože je prvních pár dní na hlavní stránce, pak už ale asi nemá cenu na kohokoliv reagovat, protože jediný, kdo možná odpoví, bude majitel :-) Ale máš pravdu, sám nerad soudím lidi, které osobně neznám. Třeba je to obyčejnej slušnej člověk, kterej má jen holt pocit, že na něj každej kouká skrz prsty kvůli autu :-|

Dylan McKay 30.10.2010  19:22

« Re: Re: Re: ble

V pohodě, já jsem mírumilovný člověk, jen jsem tehdá nechtěl, aby to mladé Podmáslí zabalilo jen kvůli někomu, kdo si založil nick jenom kvůli příspěvku "ble". Taky napsal jen 2 příspěvky "ble" a zmizel...

vondry87 31.10.2010  19:55

« Re: Re: Re: Re: ble

OK beru vše zpět, jsem rád, že ses neurazil, i když by se to nechalo pochopit. Příspěvek jsem nepsal v nejlepší náladě, možná se to na tom trochu podepsalo ;-\ Každopádně se omlouvám. Šlo mi o to, že ta reakce nebyla na žádný nevhodný příspěvek. Ten člověk jen napsal, že se mu X3 nelíbí. Abych řekl pravdu, mně se právě nelíbí taky :-) Ale to je můj názor, který bych nijak nespojoval se závistí, protože např. o 911 přiznám, že se mi líbí a to moc ;-) Což by ta teorie o závisti asi nedokázala vysvětlit :-) I když chápu, že asi není slušné tu někomu psát, že se mu nelíbí jeho auto. Nicméně já bych na to reagoval trošku jinak.. sto lidí, sto chutí ;-) Ale konec dobrý, všechno dobré.. Tak ať se daří ;-)

foto Johny-Rico

Johny.Rico 23.11.2008  22:41

No prostě nádhera!!!

10b jako vždy :yes: :yes: :yes:

foto kaaRS

kaaRS 24.11.2008  06:29

Tak..

tady se jinak nez 3x10 dat neda. Pekne auti ikdyz Bmw moc nemusim tak tvoje se povedlo a hlavne ten motor. :yes: A myslim ze takove auto by si zaslouzilo lepci interier. Jinak at slouzi. :-) ;-)

MINIak 24.11.2008  09:55

« Re: Tak..

S tim interierem souhlasim, tne stoji za prd (napr. v porovnani s RAVkou). Jinak presne tenhle typ jsme malem koupili (i barevne). Jizdni vlastnosti uzasny, proti exterieru nemam taky vyhrad, jen ten interier trochu pokulhava no... podle toho jak se v BMW zbavujou skladovych vozu ocekavam co nevidet nastupce, tak verim, ze tam to bude mnohem lepsi...

"-- skrytý --" 24.11.2008  15:04

Re: Re: Re: Re: ble

Nemam potrebu sem davat auto rodicu a navic ty auto taky nemas ... nejspis ani ridicak. A jestli sis myslel, ze kazdej padne z bmw na zadek, tak ses mylil. Me se to auto proste neliby jako hromada dalsich ale hromada se mi jich taky liby. Budes s tim muset zit. Preju ti hezkej den bez stresu.

Podmáslí 24.11.2008  17:18

« Re: Re: Re: Re: Re: ble

Hle seš docela chudák co tady píšeš.Nejen že tvrdý a měkký i/y ti nic neřiká, ale když už takhle závidíš a nevíš co s tim.Myslim, že na tomhle serveru jsou auta víc k závidění :-), už na tebe nereaguju je to pod úrověň.Nezlob se

"-- skrytý --" 24.11.2008  17:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: ble

No ja se spis divim sobe, ze reaguju na 13 lety dite. Ale ta tva teze ma jednu chybu a to, ze se mi to auto nelibi, takze nemam proc ho zavidet ... Hodnotil sem tu kladne mnohem lepsi i horsi auta a spatne jen jednu fabku a to sem rikal vic nevybirave nez tady, majitel to vzal v pohode, ale ty mas asi nejakej komplex a kompenzujes si ho autem rodicu. Nevim proc nemuzes prijmout nazor jinejch. A jeste SUV mi nevadi, treba cayenne turbo, olala :yes: Jeste k autu tvych rodicu, interier i motor se mi libi mam s nim zkusenosti z 530xd a jede pekne.

"-- skrytý --" 24.11.2008  17:12

nadhera

paradny stroj,vymakanyyy.krasny.. mas velmi dobry vkus resp mate s ocom aj na auto aj na interier a vidim ze sa nesetrilo korunou a kupovali sa tie spravne veci a nie somariny ..davam bez mihnutia oka desdu

Matt26 24.11.2008  18:18

Nesúhlas

Čau Podmašli, auto máš fakt pekné, dobrá výbava (aj keď X5 je už úplne o niečom inom) ale je to vec vkusu, ale na to momentálne nenarážam. Auto samo o sebe za to nemôže.Za prvé, je nefér voči ostatným sem hodiť recenziu auta ktoré NIE JE TVOJE, čo vyplýva už aj z názvu MOJE AUTO.cz ,tobôž už nie sa ním chváliť a tak. A za druhé NEMÁŠ ANI 18 a takže určite ani vodičák z čoho vyplýva že si to auto vživote nemohol šoférovať, tak ako môžeš pýsať o jazdnom prejave auta a o zážitku z jazdy. Z miesta polujazdca je to stále o niečom INOM. Keby si mal 18 a foter by ti auto "dal", tz. platíš si sám naftu a poistky tak nemám vôbec nič proti, ale takto? :-| . Neber to v zlom. Touto cestou chcem dať priestor aj ostatným nech sa k tomu vyjadria, či majú podobný názor ako ja alebo diametrálne odlišny´.

Dadánek (AlkoholixXx) 24.11.2008  18:21

Nejni jediný, kdo sem dal auto rodičů... Kysky, Novic a ostatní... Mě to nevadí

David Silver 24.11.2008  18:36

« Re: Nesúhlas

Nikde tu není napsaný že bychom tu neměli být. tak se s tím musíš smiřit :yes: :yes: :-!

Podmáslí 24.11.2008  18:41

« Re: Re: Nesúhlas

Chápu že z názvu MOJE.AUTO.CZ vyplívá že by to auto "mělo" být moje. Ale auto sem již řídil tak o něm taky něco vím. A nejezdím pouze v "Bávu" takže jízdní vlastnosti atd. můžu srovnávat s ostatníma autama.Ale beru to, že se vám to všem asi úplně nelíbí ;-\ ale kdo by v mém věku neudělal to samé :-)

MINIak 24.11.2008  18:50

« Re: Re: Re: Nesúhlas

Me osobne vubec nevadi, ze sem nekdo da auto rodicu, pritelkyne a podobne - kdyby se to bralo striktne tak by tu nemela byt ani auta psana na firmu - a ruku na srdce - kdo vsechno ma auto koupeny na firmu a prezentuje ho tu jako svoje (byt je firma jeho, auto je furt firemni a ne "moje" :-) A v podstate ani auto na leasing neni "moje" :D

Dadánek (AlkoholixXx) 24.11.2008  18:52

Pravdu máš, jdu smazat range a dám ho sem až za 2 roky >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 24.11.2008  19:29

:yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 24.11.2008  18:53

« Re: Nesúhlas

Pravdu povediac. Nevadí mi to až tak ako by mohlo. Ide na tomto serveri najmä o autá a myslím si že kým to nieje fake tak je to znesiteľné. No v každom prípade na "moje.auto.cz" sa dávajú MOJE autá!!!!! to je vec názoru.

Dadánek (AlkoholixXx) 24.11.2008  18:58

« Re: Nesúhlas

Matt26... pokud budu opravdu důseldný (což nejsem), ty tu taky nemáš co dělat... koukni se na to - moje.auto.CZ!! CZ!! >:-[]

Ale jak říkám, to píšu jen tak, jako takový postřeh... mě je to jedno kdo tu je - hlavně když nedělá bordel! ;-) :yes:

MINIak 24.11.2008  19:00

>:D :yes: ale řekl si to hezky Dane >:-[]

Podmáslí 24.11.2008  19:03

« Re: Re: Re: Nesúhlas

Jojo...jako někteří fakeři co se tady chlubí a jestě nehezky hodnotí >:D

David Silver 24.11.2008  19:19

« Re: Nesúhlas

Já myslím, že je hlavní to, že i ten co napíše recenzi na auto rodičů, že se aspon na tom snaží a neudělá to jako někteří dospělí, kteří to auto vlastnějí a mají s ním víc zažito jak my nevlastníci. Že Napíše 5vět 2fotky a konec.

A hlavně, ono se dá jezdit i mimo komunikace, kde můžeš auto řídit i když ti před rokem sebraly papíry! :yes: Na šotolině toho taky pozná člověk dost, a jako nevlastník se s tim autem dobře projede :yes: :yes:

Podmáslí 24.11.2008  19:27

« Re: Re: Nesúhlas

Jojo je to tak :-) my bez papírů máme někdy lepší recenze jak ty s papírama :yes:

"-- skrytý --" 24.11.2008  19:31

Nesúhlas. >:D ;-)

Matt26 24.11.2008  22:03

« Re: Re: Nesúhlas

Ok hoši, beriem, chcel som vedieť len Váš názor. Ale keby mal hoch 20-21 a zarobil by si na to auto sám a sám by do neho aj lial, tak verte tomu že tá recenzia vyzerá inak. :-)
        A Podmasli, nehovor mi že otecko ti v 16tich-17tich(neviem koľko máš, pre istotu si to nezverejnil) zavesí kľúče od novej X3 s trojlitrom na prst a povie: "Sináčku, bež sa povoziť" To ti nezbaštím ani po 8mich fernetoch. ;-\

Podmáslí 24.11.2008  22:15

« Re: Re: Re: Nesúhlas

>:D Takhle to fakt neni.Sem ho ukecal ať jedem na letište se vyblbnout.Tak proč by mi to tam nepučil.Samozřejmně že to auto neni naše, ale je služební.Většinou to tak u dražších aut bejvá. :-)

foto ZonixX

ZonixX 24.11.2008  22:49

« Re: Re: Re: Re: Nesúhlas

hele... podporujme vyrustajici motoristickou mladez >:D Podmasli.. X3 je nadherna, mas vyborny fotky.. jenom u ty recenze mam pocit, jako kdybych cetl nejaky levny auto magazin.. dojmy z vozu se daji popsat daleko osobneji a realisticneji z tve pozice - neridice - kouknu se na tebe za par dni ;-)

Matt26 24.11.2008  23:04

« Re: Re: Re: Re: Nesúhlas

No už som sa zľakol, teda že ti vešia kľúče na prst >:D . To by ten svet bol vážne na hlavu. :-! P.S.: Dobrá firma, keď dáva služobné trojlitre :yes:

jmurjr (H22A7) 24.11.2008  23:14

« Re: Nesúhlas

Matt, tak to by asi zmizla velka cast kvalitnych recenzii. Priznavam, ani jedno auto, co tu mam nema v osvedceni o evidencii moje meno. Myslim si, ze je dolezite sa s tym autom scitit a ked to clovek zlvadne, dokaze napisat o nom par pravdivych faktov, ktore mozu byt napomocne ostatnym a o to by tu malo ist. Cize je jedno, ci ma 14 alebo 50, myslim si, ze napriklad Novic a Kysky vedia o autach viac nez ja a takisto vela dalsich. Toto bolo riesene uz velakrat, a vzdy s tym istym zaverom...

A moje v moje.auto.cz je podla mna hlavne kvoli lepsej identifikacii so serverom. Mohlo sa to volat www.autoportal.ro (alebo cokolvek ine), ale to by potom o tuto stranku nikto nezakopol a bola by odsudena na zanik :-!

"-- skrytý --" 25.11.2008  16:34

.......

Myslím že kdyby odtud zmizely recenze lidí kterým to auto přímo nepatří nebo neni ani jejich tak by tu asi řady celkem prořídly :-) ;-) Chci tím jen říct že na tom není nic špatného dát sem nevlastní auto pokud je k němu napsaná dobrá recenze a fotky. :yes:

foto chetoos

chetoos 25.11.2008  19:24

čau

Ty jo husté auto.Vzhled je takový drsný a interiér je určitě na špičkocé urovni,Stímhle terenákem se bude jezdit suprově,jen myslím si že černá barva by byla lepší. :yes:

TurboKluk(smazat hodnoceni) 25.11.2008  21:05

Promin

Promin ale to foto na 10 neni.
    Koukni třeba na jmurj ma mercedes nebo jine prostě si projet top 10 a řekni si jestli je jejich a tve foto na stejne urovni, nebo se koukni ke mě myslí že nějákou inspiraci tam najdeš :yes: :yes: :yes:

foto Dan0044

Dan0044 05.01.2009  20:43

Zdar,

Fotek by mohlo být trochu víc.

Co se týče recenze, trochu nerozumím poslední větě v kapitole jak šel život. Pravděpodobně jsi ji nedokončil.

A auto... No, pomineme-li moji nepřílišnou náklonost k této značce, je to takové ošklivé kačátko této značky. Myslím, že BMW mělo na víc. Prostě nebudu si nalhávat, že se mi BMWéčka nelíbí, ale tady si to opravdu nalhávat nemusím. Co mi na nich nejvíc vadí je kradenost a spolehlivost jako na houpačce. Podle toho, jaký kus zrovna schytáš :-) Ale interiér se mi skoro z toho auta líbí nejvíc...

Podmáslí 05.01.2009  21:40

« Re: Zdar,

Ahoj, takže jak šel život to je správně :-) tim sem myslel jakože co se za můj život událo ohledně našich aut.Jestli se ti nelbí to ti neberu máš svůj názor, jsou hezčí auta, ale když se v něm projedeš a máš trochu sportovní srdce vadit ti to nebude.A to o spolehlivosti s tim teda nesouhlasim...je to nejmíň poruchový SUV a kradenost to "mě" netrápí...auto má Sherlog takže nám to nevyfoukne ani Fantomas.A dokonce to je levnější, prej nějaký pojištení je pak levnější takže ušetříme a auto se nepokrade :-)

foto Dan0044

Dan0044 08.01.2009  18:58

« Re: Re: Zdar,

No dobře, já myslel spolehlivost obecně u BMW že je nízká, tenhle model přímo může být méně poruchový, ale právě často platí přísloví, že když už jsi tak bohatý, že máš na to si koupit BMW nebo MB, musíš mít i na to ho udržovat. Tedy, opravovat. Tyto auta jsou opravdu prémiová, je to v podstatě označení bohatších.

Mimochodem, dnes už ti nepomůže ani Sherlock. Stačí 2 minuty a mají to ti chytřejší zloději ukradený. Bohužel. Jinak to s tim pojistěnim je dobrá věc, jestli je to pravda, to si nechám zjistit :-) Až budeme kupovat nové auto, bude se to hodit.

Podmáslí 08.01.2009  21:12

« Re: Re: Re: Zdar,

Když vono to zase neni tak úplně pravda, že to je označení bohatších >:D to si právě každej myslí.Jenže tyhle auta moc lidí nemá za svoje, ale je to firemní.Takže můžeš akorát tak říct lepší pracovní pozice :-! >:-[] O tom že ti stačí dvě minuty na Sherlog docela pochybuju :-O

foto ZiP2150

ZiP2150 09.01.2009  18:40

BMW

Zdravím, do moc diskusií nepíšem, nemám potom prehľad odpovedať komu tomu, ale vidím BMW, vidím, že niekto sleduje TOP GEAR a napísal fajnovú recenziu takže... V skratke, super auto, geniálny motor, krásne parametre, všeobecne dobrá voľba, luxusné foto, a prehľadná recenzia. 10/10/10.
    Česť! ;-)

Podmáslí 10.01.2009  08:23

« Re: BMW

Ďajk ;-)Dneska asi přibudou další zimní fotky, tak se ti dyštak ozvu.

David Silver 11.01.2009  12:39

new fotky

čau. New fotky jsou gooood :yes: :yes: :-)

Podmáslí 11.01.2009  12:41

« Re: new fotky

Ahoj...ani sem si nemyslel, že se to někomu bude líbit, protože jsem ty fotky musel zvládnou za 5 minut >:D :yes:

David Silver 11.01.2009  12:45

« Re: Re: new fotky

mě se líběj. Takovýhle auto, ve sněhu a ještě u těch historických pěkných závor vypadá fakt dobře :yes: Ale kde by pěkné SUV nevypadalo dobře žeo :-!

Dadánek (AlkoholixXx) 11.01.2009  12:52

« Re: Re: new fotky

Oblíbené závory ;-)

Podmáslí 11.01.2009  13:00

« Re: Re: Re: new fotky

Já vim že sem ti ukrad nápad >:D ,ale tak ty jsi mi ukrad zase fotku na pozvánku na sraz takže 50:50 ;-)

TurboKluk(smazat hodnoceni) 11.01.2009  18:09

Chválímm

Moc moc MOc MOc super moc se mi libi teda koukalj sem na foto a mas tam i fotky na srdce i takové ty jako k recenzi takže super.
    A Uplně nej jsou ty u toho přejezdu seč zavorou nebo ty na tom letišti či kde :yes: :yes: :yes: :yes:
    A jsem rásd že pamatujes nerad bych ti ničil hodnocení :yes: :yes: :yes:

Vampix(Diesel Power) 11.01.2009  19:13

Ale tak jo, hezký

X3 jsem přichazel dlouho na chut, v době kdy jsme pořidil X5 se mi vubec nelibila, ted tu ale kolem nas začla litat X3 3.0SD celočerna a jako je to fakt kus. Recenzi chvalim a jelikož nemužu hodnotit tak ti body nedam. Ale kdybych mohl bylo by to vysoko, jenom nemam rad světlou kuži a dřevo v interieru...mi to přijde jak v obyvaku...raději červene/černe se střibrnym broušenym hlinikem. Ale každy ma svůj vkus. Každopadně recenze opravdu povedena :yes: :yes: :yes:

Podmáslí 11.01.2009  19:15

« Re: Ale tak jo, hezký

Ďajk :yes:

Vampix(Diesel Power) 11.01.2009  19:17

« Re: Re: Ale tak jo, hezký

Jsem ještě chtěl editovat že jsem dnes použil "Kontrolovani sjezdu z kopce" na sněhu a je to parada ale už jsi reagoval tak marne >:D Jinak už jezdiš? protože v recenzi jsi psal že ještě nejsi plnolety myslim :-/

Podmáslí 11.01.2009  19:22

« Re: Re: Re: Ale tak jo, hezký

Tu kontrolu sjezdu z kopce jsme zkoušeli jenom jednou na šterku a je to super věc.Jinak nejsem plnoletej ;-\ ale zrovna včera jsem si zajezdil na zamrzlym letišti.Tak jsem si vypnul elektroniku a byla to docela sranda ;-) Jinak máš novou X5 nebo starej model?

Vampix(Diesel Power) 11.01.2009  19:25

« Re: Re: Re: Re: Ale tak jo, hezký

Bohužel ji nemam ja :-) ale je to ten starši model po faceliftu(2005) a od začatku se mi nelibila ze zadu...ted už se mi nějak okoukala i ze předu ale zanedlouho by se měla objevit X6 35d tak na tu možna pak slepim i recenzi....Jo o velkych zasněženych plochach, bez elektroniky mi ani neřikej...kde je plac tam si hraju jako je to fakt úžasná zábava...Vyzkoušel jsem si to ale všecko i s elektronikou protože ji mivam při normalni jizdě zapnutou tak jsem chtěl vědět co to uděla a jako na vedlejši cestě si dovolim z odbočky třebas auto přetočit protože vim že se to ihned srovna při rozjezdu a je to sranda...

Podmáslí 11.01.2009  19:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Ale tak jo, hezký

JJ to je pravda jedeš po ledovce máš všechno zaplý trhneš volantem auto de do přetáčivosti a přibrzdí si to kola tak aby to auto bylo co nejdýl neutrální to je super :-) Jestli budete mít X6 tak sem určitě dej recenzi, podle Fifth Gearu je to Nissan GT-R akorát trochu vejš nad silnicí.To už něco znamená >:-[] :yes:

Vampix(Diesel Power) 11.01.2009  19:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ale tak jo, hezký

no měla by být předpokladam tak do 60 dnů ale nvm na kolik si s ni ted v zimě ještě zajezdim a bude optimalni napsat recenzi ale něco určitě napišu...každopadně jsem ji měli na jedno odpoledne a je to uplně jiny rozměr jízdy než v X5 co mame ted...sice 35d nebude tak živa jako 400 koni u 50i (resp 4.4i) ale jede taky svižně...hukot to asi bude v X6M na tu se chci jednou aspon kouknout protože to bude smrtelna zbran....

Podmáslí 11.01.2009  19:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ale tak jo, hezký

Jo X6M to bude prasárna.Akorát mě štve, že to je M to pošpinilo jméno divize M ;-\ ale co, nová doba 21 století nooo... :'-(

Vampix(Diesel Power) 11.01.2009  20:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ale tak jo, hezký

už je to tak no, ale zase montovat M motor do modelu ktery by neměl M označeni by asi nešlo a nebude to jenom motor ale víc úprav odo hochů z M... Tj tak když MB uděla ML AMG tak Bmw odpovi X6M, co nadělame

Podmáslí 11.01.2009  20:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ale tak jo, hezký

Je to tak...ješte nám teď zmizí z eMek atmosféry a kouzlo M je v pr.... du se učit tak možná ešte večer napíšu ;-)

Vampix(Diesel Power) 11.01.2009  20:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ale tak jo, hezký

kdyby bylo podle mně tak na atmosferu nešahat, M5 E60 uplně luxusni rodinne vozitko, ktere bych s radosti jednou osedlal no :-)

Podmáslí 11.01.2009  21:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ale tak jo, hezký

Asi tak :-) ale kdybych byl sám tak bych zvolil CSL E46 nebo E92 v DCT bo E90

Vampix(Diesel Power) 11.01.2009  21:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ale tak jo, hezký

CSL E46...pekelny stroj ...btw už jsi četl o nových jedničkách pro rok 2010? 120i Coupé 250 koni 4 turba, 135i 350 koni...jestli to jsou realne info tak to bude sekera do zad

Podmáslí 11.01.2009  22:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ale tak jo, hezký

Jojo...to mě BMW potěšilo že furt se nezajímaj spotřebou a že taky budou dělat trochu Hardcore hračky >:-[]

"-- skrytý --" 11.01.2009  22:13

« Re: Re: 100 příspěvek

>:D Myslim. ;-) >:D

Podmáslí 11.01.2009  22:40

« Re: Re: Re: 100 příspěvek

Ty mi chodíš do diskuze jenom kvůli kulatejm číslům v diskuzi? >:D

Podmáslí 11.01.2009  22:42

Zatim zdarec

Du spát tak dyštak zítra ;-)

Kubyyyk 12.01.2009  20:39

Krade nápady???

Kdyby jen to, i to RRS ukradl a mě včera ukradl žvejku, z pusy >:D

Dylan McKay 12.01.2009  20:41

« Re: Krade nápady???

A v lese stromek... >:D

Podmáslí 12.01.2009  20:42

« Re: Krade nápady???

Hoši zas to nehroťte >:D to byla mírová fotka né konflitní jak se vám mohlo zdát...ale dáda pokrad první...hlavně mě neukamenujte vim že tady má monhem víc stranníku Land Roveru :-! :yes:

Dadánek (AlkoholixXx) 12.01.2009  20:42

>:-[] >:-[] >:D

Dylan McKay 12.01.2009  20:47

My a konflikty? Né, my né! :-| ;-) >:D

Jinak gratuluju k TOP10, docela mě to mile překvapilo! :yes:

SUV vládnou světu MACZ!!! :yes:

Dylan McKay 12.01.2009  20:52

« Re: Re: Re: Krade nápady???

Tím chci říct, na to kolik jich na MACZ je, tak je to úspěch... ;-)

Podmáslí 12.01.2009  20:52

« Re: Re: Re: Krade nápady???

Jo mě to taky překvapilo po tom co jsem se propad někam ke 40 místu že jsem se vyškrábal takhle vysoko :-) Ale přece jenom by Cayenne měl být přede mnou je to nadřazené auto ;-)

Dylan McKay 12.01.2009  20:55

« Re: Re: Re: Re: Krade nápady???

Ale není. Bylo tam, ale asi už moc dlouho. Vždycky když mi vypadne auto z TOP10, musím si koupit nový... >:D

Podmáslí 12.01.2009  20:57

« Re: Re: Re: Re: Re: Krade nápady???

Teď si mě rozsekal >:D :yes: asi tak šviháku :yes: hle a co to je za wisku co nám nabízíš?Jinak než prodáš Cayenna mě kontaktuj ;-)

Dylan McKay 12.01.2009  21:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Krade nápady???

Balantines, nebo možná nechám volbu na výherci. Třeba Assasin má svoji značku, ale ten si ještě netipnul...

Podmáslí 12.01.2009  21:02

Ttjn...stejně ti závidim z Range do Cayennu tak by se mi život líbil >:D :yes:

Dylan McKay 12.01.2009  21:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Krade nápady???

No jo, ale taky ze svobody do chomoutu, to bys vážně chtěl? ;-\ >:D >:D

Dylan McKay 12.01.2009  21:02

Proč kontaktovat než prodám Cayenna? Potřebuješ vyprat peníze? >:D

Podmáslí 12.01.2009  21:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Krade nápady???

Né já do táty tluču to si musíme koupit příšte...asi až v roce 2010 toho novýho.On mi prostě nevěři jak je to dobrý auto a tahat ho do prodejny Porsche to je na něj moc >:D kdybys mu to předved tak by uvěřil že jsou mnohem lepší SUV než BMW...on mi furt nevěří :-| Pak věřim, že by bylo později jedno naše ;-)

Dylan McKay 12.01.2009  21:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Krade nápady???

Pane, tak až pojedeme do Kolína, tak auto předvedeme! Huráááá! [odkaz] >:D

Podmáslí 12.01.2009  21:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Krade nápady???

Dobře no >:D :yes: prostě moje kecy na něj neplatěj, protože já tahle mluvim o všech rychlejch autech >:D třeba když jsem jel v Phaetonu 5.0 V10 nebo v Mazdě 6 MPS atd...

Dylan McKay 12.01.2009  21:15

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Krade nápady???

Phaeton jsem si prohlédl V12, to je teda luxus nad luxus, to ani není Volkswagen! :yes:

Zatím se loučím, musím sestřelit pár letadel- synovec chce hrát Šturmovika, a tak ho musím pustit k PC. Ahoj, brzy... ;-)

Podmáslí 12.01.2009  21:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Krade nápady???

Zatim šviháku ;-)

Dylan McKay 12.01.2009  21:20

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Krade nápady???

PS: a někdy mi vysvětli proč nick Podmasli... ;-)

Dadánek (AlkoholixXx) 12.01.2009  21:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Krade nápady???

Protože Ondra to má rád "pod máslem" >:D

Podmáslí 12.01.2009  21:25

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Krade nápady???

Hle Dadánku víš co >:D radši nic to je sprostý...né to Podmáslí to je dlouhá historie někdy vysvětlim >:D :-!Asi si někde nevyrost když máš takovýho "macka" Range >:D :yes:

Dylan McKay 12.01.2009  21:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Krade nápady???

Tak jo! Ahoj! ;-)

Podmáslí 12.01.2009  21:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Krade nápady???

Du spát takže na nějaké maštení ze strany Dadánka reaguju popřípadě zítra >:D už má místo mozku z píva kostku...njn alkoholik :no:

Dadánek (AlkoholixXx) 12.01.2009  21:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Krade nápady???

Pivo nepiju, to ti nevyšlo máselníku >:D >:D

Dylan McKay 12.01.2009  20:56

« Re: Re: Re: Re: Krade nápady???

Jak už jsem psal předtím- tvoje recenze je krásná, auto a fotky taky, plně si to zaslouží, jsi šikula! :yes:

Podmáslí 12.01.2009  21:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Krade nápady???

Hle jsem bodově nejlepší na MACZ co má auto jako neřidič ;-) řídil jsem ho a vím, že si to auto zaslouží recenzi ;-)

Dylan McKay 12.01.2009  21:04

1. mezi neřidičema
                1. mezi SUV
                1. mezi BMW

Podmáslí 12.01.2009  21:06

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Krade nápady???

Jóó to je pěkný :-) jsem si taky uvědomil, ale musím spadnout z nebes a uvědomit si, že chodim do školy a musim se učit >:D :yes:

Kubyyyk 12.01.2009  21:05

« Re: Re: Krade nápady???

My se nehádáme...na hádání sem choděj jiní >:D

"-- skrytý --" 13.01.2009  15:58

Super recenze

Auto dela motor naprosto souhlasim ten trilitr pojede asi uz hodne dobre..Ikdyz SUV nerad musim rict ze recenze je super. Hodne stastnych kilometru.

foto OS

OS 13.01.2009  18:51

stig

cus, davam 10b. za Stiga

foto mayki

mayki 13.01.2009  22:56

Spotreba

Davam ti 3x10. Ale prosim ta prehodnot tu spotrebu. Nieje mozne aby auto s pohonom 4x4, automatom a pohotovostnou hmotnostou 1880kg papalo 7 l. Ved este viac zerie 2.0d a nie 3.0d ;-) . Alebo tak striktne dodrzujes rychlostne limity? Ja mam 320cd, ma 1480kg a realne zerie 7 l, ale BC mi ukazuje 5,5 l. Ty si ako spotrebu zistoval?

Podmáslí 14.01.2009  06:56

« Re: Spotreba

Přes palubní počítač...jsem myslel, že to ukazuje správně :-|

foto mayki

mayki 18.01.2009  18:21

« Re: Re: Spotreba

Myslim, ze v kratkej dobe prezijes sok >:D ked si to vypocitas po natankovyni plnej nadrze a odratani km...

a vysledok jee?? :-O :-O :-O

foto peterpan

peterpan 20.01.2009  03:16

« Re: Re: Re: Spotreba

Kluci maj recht, bo nesmíš věřit všemu co čteš na palubním PC a pak nad tou spotřebou "onanovat" >:D Né, teď vážně. S X3 3.0D se dá jezdit za 8.5-11 l, tak skoro stejně jsem na tom s tím stejným motorem v E61. Jezdil sem za 10-12l, ale začal jsem se krotit a jsem lehce pod 10l.

"-- skrytý --" 06.02.2009  08:06

nadhera

nemam ktomu co dodat

"-- skrytý --" 25.02.2009  03:07

obranujem spotrebu

na demonstrciu som zmeral spotrebu podla klasickeho vypoctu tankovanie a este som resetol palubak a cuduj sa svet ako dost ludi vravi ze palubak ukazuje odost menej tak ukazoval presne ak nie o dake deci,mozno 2 viac...a je zname aj u predajcu ze ak vie dakto citlivo a svizne jazdit dokaze ist s X3 2,0 v pohode za 7litrov,ked ja ma X5 dokazem mat kombi dakedy aj pod 8 tak preco by na X3 nemohol mat kludne 7.ja by som si trufol na este menej..nech sluzi X3 a prajem vela zazitkov

foto peterpan

peterpan 25.02.2009  11:49

« Re: obranujem spotrebu

Víš, řeknu ti jednu věc. Pozoruju, že majitelé aut s diesel.motorem se neustále snaží o nejnižší spotřebu a jezdí hodně s citem na plyn. Asi je to strašně ukájí, když se tím někde můžou chlubit. Proč furt dělaj testy rekordně nízké spotřeby s dieselem...?! Když má ale člověk benzín, tak prostě jezdí a todle neřeší. Šlápnout na plyn se nebojí akorát tak řidiči se služebníma nafťákama, tam je spotřeba taky jinde...

Podmáslí 27.02.2009  18:12

« Re: Re: obranujem spotrebu

Ono to neni o tom jezdit s citem nebo hnát se za nejnižší spotřebou.Jenom něco v tom smyslu, že nafta žere míň než benzín a taky je vidět, že tenhle motor je hodně kultivovaným když žere okolo 7 litrů na 100 km.Jinak tohle auto je služební, takže na spotřebu se nemyslí ;-)

foto Deutscher

Deutscher 17.06.2009  10:52

« Re: Re: Re: obranujem spotrebu

v diesly ide hlavne o Nm a uspornost... a samozrejem ze kazdy chce cim mensiu spotrebu.. ja na 2.0TDI by som mohol jazdit za 5-5,5l/100km ale veäcsinou to je okolo 6,5 a pri paradnej nakladacke to moze vyskocit aj na 7-7,5... takze asi tak ohladom spotreby...

Podmáslí 27.02.2009  18:10

« Re: obranujem spotrebu

JJ Díky :yes: ;-)

za-mirec 15.04.2009  21:21

super auta, super zeny, super zivot

Tak pisem na tvoj podnet ;-) Super auto,btw >:D

Podmáslí 15.04.2009  21:49

« Re: super auta, super zeny, super zivot

Noo auto je super stroj ;-) dnes jsem se dozvěděl, že BMW bude tenhle motor osazovat třemi turby to teprve bude jízda >:-[] jinak to tvoje Audi taky neni špatný auto, ale víš jak >:D :-!

za-mirec 15.04.2009  22:01

« Re: Re: super auta, super zeny, super zivot

tri turba??? tak o tom som nikdy nepocul,to bude jazda >:D jj vim ze neni spatny ale 2.0 tdi nicim neokouzli :-( ,ale premavku nebrzdim a kdyz bude nejhur da se to tuningovat na 224 koni ,vymenia turbo a este nejake veci B&B to robi tusim.

Podmáslí 15.04.2009  22:06

« Re: Re: Re: super auta, super zeny, super zivot

Njn není nad to mít auto sériové :-) tak to je nejlepší.I když někteří tuneři dávají i svoji záruku nevim nevim :-| Zase zejtra, du do hajan tak čau ;-)

za-mirec 15.04.2009  23:03

« Re: Re: Re: Re: super auta, super zeny, super zivot

pokial mas znackovy tuning ala Brabus a pod. tak je to aj so zarukou ,ale uz neviem ci komplet na vsetko co ten tuning ovplyvni alebo len na ich diely.Ale zas necakam ze taka spolocnost ti tam namontuje nieco co ti moze znicit motor.

foto Martin-Benes

Martin_Beneš 02.07.2009  13:42

pěkný :-)

svezení musí být dobrý, ale ta spotřeba, to mivam s 2,0 TDi s autem, ktery vazi o trictvrte tuny min :-)

Podmáslí 03.07.2009  13:53

« Re: pěkný :-)

Njn k tomu autu ten 3.0d sedne a moc nežere, kdo chce raketu připlatí si turbo navíc ;-)

scooter_x (AlkoholixXx) 20.05.2011  23:33

SZ

Ahoj, nevím jak moc sem ještě chodíš, já osobně už skoro ne, ale poslal jsem Ti soukromou zprávu, tak se mrkni ;-)

foto JirkaHKK

JirkaHKK 09.12.2012  16:03

X3

Vážení,
    přestaňme si tady lhát o těch extrémně spořivých X3 !!! Mám novou X3 motor 20D a za 2 tisíce km mám spotřemu 8,7 l !!! Je v tom město, okresky i dálnice ( většinou kolem 150 - 160 km).
    Před časem jsem měl půjčenou starou X3 30sd a pod 9 l se s tím nedalo jet i když jsme se snažili !!!
    To asi máte motýlí nožku a nebo jezdíte jako dědek z chudobince a to by vám určitě stačil nějaký lichokopytník! Na co jste si tedy kupoval BMW, když chcete jezdit za 6l ???
    V mové X3 30d byla pro redaktory největším zklamáním spotřeba, kdy psali, že se pod 10 l prakticky nedá jezdit!!!